VERTEGENWOORDIGER 5! ffcvekn liv ai hoofd administratie m/v ondernemersorganisatie Bokslag b.v Wie 'n goede baan zoekt en ambitieus is, vindt bij Infotheek volop groeimogelijkheden. INFOTHEEK sekretariële kracht m/v commercieel technisch medewerker m/v Drager RECEPTIONISTE/GASTVROUW I directie-secretaresse v/rë DE KRANT BRENGT j LEVEN IN UW BROUWER medewerker centrale! storingsmelding m/vE Kulk&Kramer LEIDSE COURANT ZATERDAG 9IANU. [ei METEOORSTRAAT80, INDUSTRIETERREIN "DE BINCKHOR9 TEL. 070-477696,'S-GRAVENHAGE ,EE Onze opdrachtgever is het Algemeen Verbond Bouwbedrijf, de overkoepe lende organisatie van ondernemers verenigingen in het uitvoerend bouw bedrijf. De activiteiten van het AVBB zijn gericht op onderzoek en beleids voorbereiding op een breed terrein, terwijl het AVBB tevens de onder nemers in het bouwbedrijf vertegen woordigt ten opzichte van werk nemersverenigingen en overheid. Op het kantoor in Den Haag werken ca. 70 medewerkers, verdeeld over verschillende afdelingen. De admi nistratie is onderdeel van interne zaken, de afdeling die dienstverlenend is voor directie en medewerkers. De functie Als hoofd van de administratie geeft u leiding aan 5 medewerkers, die het uitvoerend administratieve werk met grote zelfstandigheid verrichten. De verantwoordelijkheid voor het financieel-economisch beheer ligt bij de afdelingshoofden; u ondersteunt hen daarbij. Voor de bewaking van het totale finan- cieel-economische beheer legt u ver antwoording af aan de penningmeester en de financiële commissie van het bestuur. Psychologisch Adviesbureau U bent tevens verantwoordelijk voor het beheer van de financiële middelen, waaronder de liquiditeitsbewaking. Naast vele interne contacten heeft u regelmatig contact met banken, lid verenigingen, leden van de financiële commissie en de externe accountant. Het profiel Uiteraard bent u als administrateur een vakman, hetgeen o.a. blijkt uit een opleiding op HBO-niveau en ervaring van minimaal 5 jaar. U bent bekend met geautomatiseerde administratie-systemen. Gezien de grote verscheidenheid in activiteiten en mensen waarmee u te maken krijgt, beschikt u over goede contactuele vaardigheden. Uw stijl van leiding geven is teamgericht en meer onder steunend dan dirigerend. U bent ca. 35 jaar. Sollicitaties met de hand geschreven, vergezeld van een c.v., richten aan Psychologisch Adviesbureau Bokslag b.v.. Heemraads singel 64, 3021 DC Rotterdam, onder nummer 2276. Telefonische informatie (010-4771833) wordt verstrekt door de heer N.W.J. Tukker. psychologisch onderzoek vacaturebehandeling loopbaanconsultatie organisatie-advies Dat je met een micro-computer grootse dingen kunt doen, bewijst Infotheek, toonaangevende leverancier van micro's en alles wat daarmee samenhangt. Want ondanks ons nog korte bestaan steeg de omzet vorig jaar tot boven de 65 miljoen en groeide het aantal medewerkers tot zo'n 200. Waarmee we ons één van de grootste leveranciers van Nederland kunnen noemen. Een positie die we - gezien de gunstige vooruitzichten - niet snel zullen verlaten. Om deze groei bij te kunnen houden, streven wij op korte termijn naar een invul ling van een tweetal vacatures. Wij hebben plaats voor een: ADMINISTRATEUR (M/V) ten behoeve van de administraties van een aantal werkmaatschap pijen die onder de Info theek Groep vallen. In deze functie zullen uw belangrijkste taken zijn: - Het voeren van de dagelijkse boekhou ding met afsluitingen van een 7-tal werk maatschappijen, waar onder twee buitenland se ondernemingen. - Periodieke verslagleg ging van de resultaten per werkmaatschappij. - (Mede-) opstellen van begrotingen van de werkmaatschappijen. - Samenstellen van jaar rekeningen van de werkmaatschappijen. II geeft in deze functie leiding aan één mede werkster en zal rappor teren aan het hoofd financiële administratie. MEDEWERKER CONTROLE RAPPORTAGE (M/V) ten behoeve van de administratie van de In deze nieuwe functie zullen uw taken zijn: - Samenstellen van diver se belastingaangiften. - Voeren van de vaste activa-administratie. - Analyseren van kosten- en opbrengstrekenin gen. - Interne controle werkzaamheden. Opstellen van modellen t.b.v. rapportagewerk zaamheden (Lotus 1-2-3). - Assisteren bij de maand-, kwartaal- en jaarrapportages. Tevens zult u de salaris- administrateur vervan gen bij diens afwezig heid. U rapporteert aan het hoofd financiële administratie. PROFIELSCHETS Voor beide functies gaan onze gedachten uit naar karididaten met een opleiding op minimaal SPD1- of HEAO-(BE)- Meerjarige praktijkerva ring in een vergelijkbare functie heeft de voor keur. Kennis van auto matisering (PC's) is van zelfsprekend. Uw leeftijd ligt tussen de 25-30 jaar. De aard van het bedrijf en de snelle ontwikke lingen vragen om flexi bele persoonlijkheden, die zich thuis voelen in een dynamische werk omgeving. Belangrijke eigenschappen zijn ver der verantwoordelijk heidsgevoel, zelfstandig kunnen werken, analy tisch vermogen en bereidheid hebben zelf initiatieven te nemen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Infotheek Groep N.V., Postbus 527, 2300 AM Leiden, t.a.v. Mevr. E. Visser. T Ja, ik wil wat meer inlichtingen over het I bezorgen van kranten. I Naam I Leeftijd 1 Adres Postcode Woonplaats Stuur deze bon op in open envelop, zonder postzegel, naar de Leidse Courant, Antwoord nummer 10070, 2300 VB Leiden Aanmelden: 071-122244, toestel 25 'CcidócSouAcmt CEBEMO Cebemo, de katholieke organisatie voor medefinanciering van ontwikkelingsprogramma's, ondersteunt aktiviteiten, organisaties en projekten aan de basis in ontwikkelingslanden. Jaarlijks worden ongeveer 1600 projektaanvragen behandeld. Voor haar afdeling Latijns Amerika zoekt Cebemo een ervaren Haar/zijn funktie bestaat uit het goed verzorgen van het veel voorkomend typewerk, het verrichten van administratieve werk zaamheden, archiveren, notuleren en het verwerken van doku- mentatie. Er wordt in teamverband gewerkt. Een goede kennis van de Nederlandse en Spaanse taal is vereist. Voorkeur wordt gegeven aan diegenen die ervaring hebben met tekstverwerkingssystemen (Wang). De honorering van deze interessante funktie is gebaseerd op het B.B.R.A. Sollicitaties te richten aan: Dr. W. Harkx, afdeling Personeels- jzaken, Rhijngeesterstraatweg 40, 2341 BV Oegstgeest. Tbchniek voor het leven medische apparatuur. DRAGER NEDERLAND B.V. Onze Verkoopgroep Veiligheidstechniek zoekt in verband met het vertrek van haar huidige medewerker op korte termijn voor de bin nendienst een: t De groep Veiligheidstechniek voert een veelzijdig en toonaangevend programma op het gebied van o.a. adembeschermende middelen, draagbare gasmeetinstrumenten waaronder de bekende alcohol- meetapparatuur, persluchtcompressoren, reanimatie- en duikappara- tuur. Do functie omvat: - het dagelijks onderhouden van telefonische en schriftelijke contac ten met afnemers en leveranciers. - het verstrekken van technische en commerciële informatie. - het uitwerken van offertes en het maken van calculaties. - het nauw samenwerken met de verkoopbuitendienst. Wij vragen: - een ambitieuze persoon In de leeftijd van ca. 28 jaar. - opleiding tenminste HAVO met een exact pakket en affiniteit tot de techniek of MTS met commerciële belangstelling. - kennis van marketing danwel bereidheid tot het volgen van een op leiding. - redelijke kennis van de Duitse taal in woord en geschrift. - kennis van de Engelse taal. - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. - enige computerervaring is een pré. Wij bieden: Samenwerking in een enthousiast team en een gevarieerde en zelf standige baan met reële groeimogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevrouw M. W. Wester- hof-Jansen, Personeelszaken, Postbus 310, 2700 AH Zoetermeer, tot wie U zich tevens kunt wenden voor telefonische inlichtingen: 079-319211 tst. 250. DRAGER NEDERLAND BV Postbus 310 2700 AH Zoelermeer Tel. (079) 319.2 i INTERNATIONAL SECRETARY SERVICES is in opdracht van één van haar relaties, een internationale handels organisatie in de omgeving van Leiden, op zoek naar een: Tot de werkzaamheden zullen o.a. behoren: - Ontvangen van relaties uit binnen- en buitenland - Verzorgen van de showroom - Verzorgen van lunches en drankjes - Lichte administratieve werkzaamheden. Wij denken aan een jonge representatieve dame tot 25 jaar, met een enthousiaste persoonlijkheid, goede contactuele eigenschappen. Kennis van de Engelse taal en het bezit van een rijbewijs is een pré, maar niet noodzakelijk. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. BLACKSTONE, RUEB VAN BOESCHOTEN Advocaten te Den Haag Amsterdam en Los Angeles Op ons kantoor In Den Haag kunnen wij enige lull-time secretaresses (m/v) plaatsen. Zij zullen - na een Inwerkperlode - in staat dienen te zijn zelfstandig alle sëcretaressewerkzaamheden beho rende bij een drukke advocaten praktijk te verrichten. Onze gedachten gaan uit naar kan didaten op HAVO/VWO-niveau met een secretaresse-opleiding en bij voorkeur: - leeftijd ca. 20-25 jaar - minimaal 1 jaar werkervaring - goede typevaardigheid - steno Nederlands en Engels - bekendheid met tekstverwerkende apparatuur - accuratesse - belangstelling voor de advocatuur - gevoel voor humor Schriftelijke sollicitaties gaarne vöör 18 Januari 1988 richten aan Blackstone, Rueb Van Boeschoten, Koninginne gracht 27, 2514 AB Den Haag, t.a.v. Afd. Personeelszaken (Tel. 070-624361). Op korte termijn zoeken wij een Een pittige twintiger, die geen verplichtingen he__ t.a.v. militaire dienst en in het bezit is van het p rijbewijs, willen wij in de kommercie opleiden. Lr Het mag een schoolverlater zijn, die pas in het bezit van een middelbare opleiding M.T.S., M.D. of M.E.A.O., zich tot de kommercie voelt aangetrokken en daarbij een veelzijdige technische interesse heeft. Wij bieden: Een goed salaris met daarnaast prima sekundai-. voorwaarden, waaronder het gebruik van een I bedrijfsauto. Handgeschreven sollicitaties kunt u tot 17 jan. a richten aan de direkteur. Tel. informatie 11 jan. 3 van 15.00-18.00 uur. Het bureau-SW is het ondersteunend bureau raorfë nationale organisatie en twee provinciale organisateen op het terrein van de Sociale Werkvoorziening. Da' zul jwa: Voor de afdeling directie-secretariaat zoeken wij een die na een inwerkperlode in staat is om met een grote mate zelfstandigheid de secretariaatstaken op zich te nemen en gaahet leidinggeven aan twee medewerksters van deze afdeling. gev* log Zij wordt verantwoordelijk voor de volgende ger afdelingstaken: Hel - receptie en telefoon en - samenstellen en typen van brieven bgtr bijhouden van agenda en het maken van afsprakenschi - verzorgen van inkomende en uitgaande post - beheren van het archief en adressenbestand - notuleren van vergaderingen. 25 zen Functie-eisen: jjfv - Havo/Secretaresse opleiding - ervaring met secretariaatswerkzaamheden bra organisatietalent mai - ervaring met tekstverwerking of bereidheid dit te letJer - zelfstandig kunnen werken de - leeftijdsindicatie rond 30 jaar. loos Uw sollicitatie vergezeld van CV kunt u, graag binnen 14 dage: richten aan het NOSW, t.a.v. de directie, Elviraland 73, 2591 G 's-Gravenhage. Dupliceren en reproduceren. Kulk Krdmer levert op basis van 60 joar ervaring hoogwoardige apparatuur die stoat voor een nog groter bedieningsgemak en meer efficiency in elke organisatie. Het leveringsprogramma omvat kopieer- en stencilmachines, offsetduplicotorc, paperhandling- systemen en supplies Kulk Kramer is een dynamische organisatie die met nieuw elan opereert vanuit 4 door geheel Nederland verspreide vestigingen. Het hoofdkantoor zetelt in Den Haag. Om onze servicegedachte nog meer gestalte te geven, willen v»n graag in contact komen met een voor ons hoofdkantoor in Den Haag. De bedoeling is dat hij of i_ telefonische meldingen van onze klanten en technici aaat behal delen voor wat betreft onverhoopte storingen en onderhoud acU» onze apparatuur en de daaruit voortvloeiende werkzaamhedffi- over de landelijk opererende technische dienst verdeelt. Verder worden het oproepen van onze technici via de semafoc fk en het zorgdragen voor de planningsactiviteiten t.b.v. de ondB houdstechnici tot zijn/haar taken gerekend. Voor deze veelzijdige en boeiende job wordt gedacht aan e< |S inventieve medewerklstler met een middelbare opleiding en r uiteraard een plezierige telefoonstem. Leeftijd vinden wij nijj belangrijk. Omdat we haast hebben, nodigen wij u uit telefonisch te reageren: 070 - 88.9229. U kunt vragen naar de heer R. J. de Nw, of de heer B. Nederlof. REPRO-EN AFTERPRINTAPPARATUUR Goudriaanlcade 21-23.2516 GM Den Haag. Tel. 070 - 889229

Leidse Courant | 1988 | | pagina 6