X t I)) polec groeifunctie Exakta - Projectleider (bouw) - Produktieleider (beton) - Werkvoorbereiders - Tekenaar/Constructeur (bouw) op HTS-niveau - Tekenaars (beton) leerling-ziekenverzorgenden Heineken: horecavertegenwoordigers ADMINISTRATIEF MEDEWERKER é-hO Junior Vertegenwoordiger m/v KUYPERS OO. bv (vng) De Vereniging van Nederlandse Gemeente TOPVERKOPERS(STERS) Exakta Benelux B.V. LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 JANUA Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling Bouwkunde Polec verricht velerlei werkzaamheden - o.a. ontwerpen, tekenen, calculeren en werkvoorbereiden - en uitvoerende taken voor de overheid, advies- en constructiebureaus, bouwondernemingen, ingenieursbureaus en installatie- en produktiebedrijven. Uitgebreide informatie kunt u verkrijgen bij: Polec Project Engineering 's-Gravenhage BV, Laan van Meerdervoort 178, 2517 BH 's-Gravenhage. Telefoon 070-45 14 00. Het Sint Elisabeth Gasthuishof is een verpleeghuis, beho rend tot de "Stichting R.K. Verpleeghuizen Leiden en om streken", voor 73 somatisch zieken, gelegen in het hart van Leiden. Op 7 maart 1988 start-er een opleiding tot Ziekenverzorgen den in ons huis. Voor deze opleiding zoeken wij De opleiding duurt 30 maanden, waarvan het theoretische gedeelte gevolgd wordt aan de Centrale Opleiding voor Ziekenverzorgenden aan de Vestestraat 15 te Leiden Toelatingseisen zijn: - leeftijd minimaal 16 jaar en 8 maanden; - MAVO, INTAS, LHNO met tenminste 2 onderdelen op C- niveau, waarvan 1 theoretisch en 1 vak naar keuze en 4 onderdelen op B-niveau of een diploma daaraan gelijk gesteld. Inlichtingen kunnen door de opleidings-koördinator, mevrouw M. van den Heuvel, worden verstrekt, tel. 071 - 12 23 46, Caeciliastraat 16, 2312 XB Leiden. Sint Elisabeth Gasthuishof Bij het bureau comptabiliteit van de afdeling financiën c.a. kan wegens het vertrek var. de huidige medewerkster worden aangesteld een FINANCIEEL MEDEWERKER m/v Functie-informatie - behandeling aanvragen gemeentegarantie ten behoeve van hypothecaire geldleningen - codering van facturen - uitvoering van de gemeentelijke belastingen - behandeling van aanvragen voor huursubsidie - diverse andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden Functie-eisen De kandidaat dient te beschikken over een voor de functie relevante opleiding (MEAO- of vergelijkbare opleiding). Ervaring op de bovengenoemde terreinen strekt tot aanbeveling Salariëring Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt bezoldiging plaats volgens salarisniveau 4 (maximaal 2.972,00 bruto) Overige informatie De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van passende woonruimte zal medewerking worden verleend. Sollicitaties Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Voorhout, Herenstraat 71 2215 KG Voorhout. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtesap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Heineken zoekt voor diverse rayons in Nederland: (m/v) Wat is een Heineken horeca- vertegenwoordiger? Een Heineken horecavertegenwoordi- ger is primair een zakenpartner voor zijn/haar afnemers, die variëren van een part-time kantinehouder tot en met de food and beverage manager van een luxe hotel. Doelstelling van zijn/haar functione ren is het continueren en het uitbouwen van de relatie tot wederzijds genoegen. De vertegenwoordiger ondersteunt de horeca-ondernemer in zijn ondernemer schap met raad en daad door zich dienstver lenend op te stellen en kwaliteit te leveren. De vertegenwoordiger beweegt en uit zich makkelijk zowel in de horecamarkt als in de directe omgeving van deze markt (i.e. overheden, banken, makelaars, drankenhan dels enz.). Welke mensen zoekt Heineken? Voor deze functie zoekt Heineken ondernemende mensen, die een MBO- diploma op zak hebben en niet ouder zijn dan 32 jaar. Kandidaten moeten goede commerciële, administratieve en contactuele vaardigheden bezitten, maar bovenal een "winnersmentaliteit". Ervaring in een commerciële/administratieve functie is noodzakelijk. Daarnaast moet een vertegen woordiger, gezien onze rayonindeling, bereid zijn om te verhuizen. Wat biedt Heineken? Heineken verzorgt ten eerste een goede en uitgebreide theoretische en praktijkge richte opleiding, alvorens een vertegenwoor diger definitief een rayon toe te wijzen. Naast de goede salariëring kent Heine ken een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren: Kandidaten die voldoen aan boven staand profiel, worden van harte uitgenodigd om te schrijven naar Heineken Nederlands Beheer B.V., Personeelszaken Commercie Bier, postbus 530, 2380 BA Zoeterwoude. X* ppt Een afwisselende taak Medewerker personeels/salarisadministratie m/v De Staatsdrukkerij uitgeven) wordt medio 1988 een zelfstandige onderneming SDU rtv), met als onderdelen SDU drukkerij, SDU uitgeverij en SDU vormgeving. Bij de SDU zijn 1100 medewerkers in dienst De omzet in 1986 bedroeg f 240 miljoen. SDU behoort tot één van de grootste grafische bedrijven in Nederland en houdt zich bezig met alle facetten van het grafische vak. Op de personeels/salarisadmini stratie, onderdeel van de afdeling Sociale Zaken, zijn vijf medewerkers werkzaam die zorg dragen voor de administratieve afhandeling vanaf indiensttreding bij het bedrijf tot het vertrek. De door ons gezochte enthousiaste, ervaren medewerker zal voornamelijk worden belast met de personeelsad ministratie. Hierbij valt te denken aan mutatieverwerking met betrekking tot persoonsgegevens, ziekteregistratie, vervaardigen van besluiten met betrekking tot indiensttreding, ontslag etc. Om bovenstaande zaken overzichtelijk te kunnen verwerken, wordt gebruik gemaakt van een geautomatiseerd personeelsinformatiesysteem. Ervaring met een dergelijk systeem is dan ook een must voor een goede uitoefening van deze funktie. Voorts verwachten wij een opleiding op MBO-niveau (bijv. MEAO-admini- stratieve richting) alsmede ruime ervaring met soortgelijke werkzaam heden op een personeelsafdeling. Een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift is voor deze functie tevens noodzakelijk. Het salaris dat wij bieden komt overeen met de zwaarte van de funktie Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij mevrouw G. C A Cromberge, chef Arbeidsvoorwaarden, telefoon: (070) 78 95 92, of de heer J. P. R Zoons, chef Personeelsmanagement, telefoon (070) 78 92 32 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen drie weken na verschijning van deze advertentie, richten aan: SDU, afdeling Sociale Zaken, Postbus 20014, 2500 EA 's-Gravenhage. Onze cliënt (Regio Rotterdam) is een kleine organisatie die, voor een aantal aangesloten ondernemingen, admini- stratief-ondersteunende werkzaamhe den verricht. Op een van de afdelingen zoeken wij ter versterking van het team. voor zo spoedig mogelijk een Betrokkene wordt, met een grote mate van zelfstandigheid, belast met het hand matig registreren en muteren van bepaal de gegevens die door de ondernemingen ter beschikking worden gesteld. Aan de hand daarvan dient men naar personen en externe organisaties toe diverse acties uit te voeren, die o.a. ook een voorlich tend karakter hebben. Daarnaast zal men periodiek boekhoudkundige assis tentie moeten verlenen. ij zoeken een man of vrouw tot ca. 40 jaar met tenminste een PD-opleiding en enige administratief/boekhoudkundige ervaring. Men moet nauw keurig kunnen werken en over goede kontaktuele eigen schappen beschikken. De organisatie kent een collegiale, zake lijke werksfeer. Wij vragen belangstellenden een brief met uitvoerige levensloop te sturen naar Talent Search, Postbus 481, 3430 AL Nieuwegein. ter attentie van de heer PA. van Eek. onder vermelding van refe rentienummer PE 256. Voor aanvullende informatie kunt u bel len 03402 - 46174. TALENT SEARCH is gespecialiseerd in executive search, w en ing en selektie van getalenteerde managers. De aanpak is mensgericht en zakelijk, waarbij de be langen van kandidaten en opdrachtge vers zorgvuldig op elkaar worden afge stemd. TALENT SEARCH is een aktiviteit van Volder Co.. organisatie adviseurs en 01de Heuvelt. isser Hin/Marketing (Consulenten. Kuypers Co. B.V. is in de cosmetica-branche een begrip. Importeur van een aantal grote merkartikelen, zoals CUTEX (decoratieve cosmetica), POND'S (huid verzorging) en JU VENA. Kuypers Co. B.V. zit sterk in de lift. Daarom heeft de verkoopgroep met spoed verster king nodig van een jonge, energieke Zijn of haar werkterrein wordt Zuid-Holland en aan grenzende regio's, dus zoeken we iemand die in die streek woont. De taken zijn even boeiend als afwisselend: het bezoeken van discount drogisterijen en andere filiaal bedrijven. Naast een flinke dosis inzet en goede contactuele eigenschappen heeft hij/zij voor deze werkzaamheden een opleiding op minimaal MAVO-niveau nodig. Wie bovendien ervaring heeft in de cosmetica- en/of levensmiddelen-branche heeft een streepje voor. Uiteraard is het rijbewijs BE onmisbaar. Leeftijd 20-23 jaar. De juiste man of vrouw kan rekenen op een goed salaris, premie-regeling en een pensioenvoorziening. Plus: een baan met perspectief in een gezond bedrijf. Wie belangstelling heeft, schrijft naar Kuypers Co. B.V., Valschermkade 18, 1059 CD Amsterdam. Ivolg bpen ining 1 voo Stre un sl gebei staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor.; P' 'van Honf ;-ind ide 1 De VNG biedt haar leden (alle gemeenten in Nederland) een breed en gevariëerd dienstenpakket. Niet alleen in de sfeer van bestuurlijke et v advisering en belangen-behartiging, maar ook via publicaties door onz$tan< Uitgeverij, in- en verkoop van kantoorartikelen door ons Centraal Inkoopbureau, wetenschappelijk onderzoek, verzekering etc. ^ere De financiële basis hiervoor bestaat uit contributie, subsidies en dat verkregen inkomsten, onder meer uit verkoop. fb~j Ten behoeve van een efficiënte bedrijfsvoering dienen de geldstromen v in goede banen geleid te worden. Daarvoor zorgt onze afdeling FINANCIËLE ADMINISTRATIE. Bij deze afdeling is vacant een interessante en zelfstandige op boekhoudkundig terrein vacaturenummer 1.801 ragei rspel èldh zal krach in d at^ Het takenpakket bevat, zeker tijdens de inwerkperiode, een aantal dagelijkse werkzaamheden zoals het controleren en coderen van rekeningen, betalingen e.d. Gaandeweg echter moet de zelfstandigheid t b groeien en worden taken toegevoegd, o.a. ter assistentie van de afdelingsleiding. Bijvoorbeeld werkzaamheden ten behoeve van het HU grootboek, begroting en rekening en in de sfeer van budgetbewaking, TWl (onei jwijk avor zijn projectsubsidiëring en informatievoorziening. Daarbij speelt de computer natuurlijk een belangrijke rol. Functie-eisen: De VNG zoekt hiervoor enthousiaste kandidaten (m/v) die in het bezit zijn van de diploma's HAVO en PD Boekhouden, die (gaan) studeren voor MBA en die over financieel-administratieve ervaring beschikken. Maar ook degenen die op basis van een andere combinatie van opleiding en ervaring de uitdaging willen aangaan, worden uitgenodigd iwoo zijn hmd te solliciteren. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden: Het aa nstel I i ngssa la ris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2.575,-bruto per maand. Verdere doorgroei is afhankelijk van het functioneren. De ovenge arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid. Sollicitaties: Uw sollicitatie kunt u, vöör 24 januari 1988 en onder vermelding van vacaturenummer 1.801, richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 30435, 2500 GK 's-Gravenhage. r op lokt Slaap k w de est d ruik tvfkl k- ei De Vereniging van Nederlandse Gemeent^ Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage, tel. 070-738393 Jjj Exakta Benelux B.V. is een snel groeiend bedrijf met tien verkoopkantoren in Nederland, dat zich bezighoudt met de verkoop, de produktie en de montage van: KUNSTSTOF KOZIJNEN Stééds meer huiseigenaren zijn geïnteresseerd in de aanschaf van dit vrijwel ONDERHOUDSVRIJE PRODUKT Vandaar dat wij ons bevinden in een groeimarkt. Om aan de grote vraag van partikulieren te kunnen voldoen zoeken wij op korte termijn: EEN PRIMA TOEKOMST! Wij biaden: - vast salaris provisie - auto van het bedrijf - onkostenvergoeding - verkoopopleiding en uitstekende begeleiding. Wij vragen: - enthousiaste medewerkers, die minimaal ook 4 avonden per week willen werken - ervaring met verkoop aan partikulieren noodzakelijk - inzet doorzettingsvermogen. Uitsluitend schriftelijke reacties kunt u zenden aan: I

Leidse Courant | 1988 | | pagina 30