[arde reorganisatie NOB gaat banen kosten Historie over stuurboord op VOO-tv dio/televisie CcicbcSotvumt DONDERDAG 17 DECEMBER 1987 PAGINA 19 [ra tennis op tv 5RSUM - Studio Sport be- het komende weekeinde in of drie extra uitzendingen ht aan de finale van het Da- j-toernooi, het officieuze we- mpioenschap tennis voor teams in Gothenburg. Com- or in Zweden is Heinze Bak- gnacht (00.25 uur, Ned. I) is jnenvatting te zien van de twee enkelspelen tussen spe- an de finalisten Zweden en Een dubbelspelpartij is zater- idag van 16.45 tot 17.15 uur I. II te zien. Indien de wed- lan nog niet is beslist volgt middag (17.25 tot 17.55 uur, I) de samenvatting van de pelen van de laatste dag. HILVERSUM „Historie over Stuur- zij gedwongen af te zakken naar het zui- boord" laat de geschiedenisboeken voor den en zo kwamen zij toevallig terecht bij wat ze zijn. Veronica gaat overstag en la veert met het zeilvaartuig „Zilverdael" tussen heden en verleden en laat de ge- Den Briel. Zij ontfutselden de toen be langrijke oorlogshaven die een aardige uitwijkhaven bleek te zijn aan de schiedenis der Lage Landen glorieus her- Spaanse overheerser Alva en plunderden leven. Een serie in 6 afleveringen van J 1 Harm Breemer. Begonnen wordt morgen op Ned. II om 20.00 uur. de stad die bovendien goed te verdedigen was. Zij besloten Den Briel te behouden. Een kettingreaktie was het gevolg, waar mee de bevrijding van de steden door de De tweede aflevering verhaalt over de Lage Landen heen een feit werd. Dit on- Watergeuzen, die in 1572 ten tijde van de Spaanse Overheersing de tocht onderna- der het motto „liever Turks dan paaps" De zeezeiler Alexander Curly (Harm men van Dover naar Den Briel en voor de Breemer) en de archivaris Johan (Rob bevrijding van Nederland zorgden. De Watergeuzen zetten oorspronkelijk koers naar het noorden, maar ter hoogte Roeleveld) ondernemen dezelfde zeiltocht en varen door de historie heen, waarbij zij het verleden en het heden op een levendi van Egmond draaide de wind en werden ge manier met elkaar in contrast brengen. Met de Geuzen het zeegat uit. olg van voorpagina) ERSUM Gedu- het eerste half jaar zal een harde re- isatie worden door- rd bij het NOB BV, issale ontslagen met mee zal brengen, Koornstra van de enbond FNV. Pas 'n sanering zal het fsleven meer inte- [ïebben in financie- an verdere investe- in de activiteiten t NOB, zo voorspel de Koornstra een ver iet het rapport van de fcle Investeringsbank Ehaar topman Van der et advies van de NIB, inclusies van het rap- ,_dswaard grotendeels jt haalde, is door de mi- grote lijnen overge- In voorzichtige be- igen suggereerde de lsman dat Van der >n oorspronkelijk voor 3 gunstige versie van ies aan de minister ei- herschreven zou 1 met als resultaat een _£de openingsbalans et bedrijf. Het zou, zo irnstra, hem niet verba- dit verband zou hou- het feit dat Van der binnenkort overstapt Vendex-international, Irijf dat naar verluidt illing heeft voor de •e sector. ven ■a's suggesties aan het werden door de NIB icht afgewezen. Vol- woordvoerder van de 1 het onderzoek van de Het NOS-personeel liep gistermiddag te hoop in het decorcentrum van het NOS-bedrijf. bank in twee fasen uitgevoerd. De eerste voorlopige rapporta ge aan de minister droeg voor al het stempel van de mede werkers van de bank die het onderzoek hebben uitgevoerd. Bij de eindrapportage is de be trokkenheid van de directie, zoals gebruikelijk, veel zwaar der geweest. De conclusies die in beide rapporten worden ge trokken lopen echter vrijwel parallel, aldus de woordvoer der. Wat betreft de koppeling van de persoon van Van der Zwan met het Vendex-concern zegt de NIB-topman zelf dat hem „niets bekend is van belangen van Vendex in de facilitaire sector noch dat hij op de hoog te is van eventuele belangstel ling van het concern voor deze branche". Zoals kijkers en luisteraars zullen hebben gemerkt heeft het personeel van het facilitair bedrijf van de NOS gistermid dag om precies half vier het televisieprogramma op Neder land I alsmede de uitzendin gen van de vijf radiozenders foto: ANP onmogelijk gemaakt. Het was een prikactie van vijf minuten uit protest tegen een te magere startpositie van het NOB, als mede de dreiging van om vangrijke ontslagen. Neder land II was op dat tijdstip niet in de lucht. Tijdens de prikactie liet Vero nica, die op dat moment een uitzending had op Nederland I, via een tekst op het scherm weten dat de omroeporganisa tie de onderbreking weliswaar betreurde, maar anderzijds ook begrip op kon brengen voor de actie. Veronica wees in dit verband op het dreigend ontslag voor een grote groep werknemers en de grote onze kerheid die onder het perso neel is ontstaan door het uit blijven van duidelijkheid over de toekomst van net bedrijf, op een moment dat het bedrijf op het punt staat verzelfstan digd te worden. Zij voorzag dat de handelwijze van de be windsman zo niet tot liquidatie van het NOB, dan toch tot een voortdurend gevecht zou lei den om het hoofd boven water te houden. Op de radio werd gedurende vijf minuten het pauzeteken ten gehore gebracht, strak ca- rillonspel. De presentator op het Radio 4-programma zei daarover, dat men tijdens de werkonderbeking had kunnen genieten van mooi vaderlands klassiek. Motieven Koornstra van de Diensten bond FNV vroeg zich af of er bij de minister nog andere mo tieven in het spel waren. Als de minister voet bii stuk houdt zou dit betekenen dat het NOB een lening bij de banken moet afsluiten voor het aflossen van de schulden en verplichtingen. Het rapport Goudswaard, het advies over de afsplitsing van het facilitair bedrijf, spreekt in dit verband over een bedrag van 89 miljoen gulden, aldus Koornstra. Als de banken een dergelijke lening willen geven zullen zij zich ook willen be moeien met beleidsbeslissin gen en zal het NOB aan ban den worden gelegd. In een reactie op de prikacties van woensdagmiddag zegt de raad van beheer van de NOS deze „te zullen laten passe ren". Wel heeft het dagelijks bestuur zich tijdens een spoed vergadering „gedistanciëerd van de brief van de directie van het facilitair bedrijf", waarin deze de bonden meldt dat als gevolg van de opstel ling van de minister in de loop van '88 collectief ontslag on vermijdelijk wordt geacht. Ook beklaagt de raad van be heer zich in een brief aan de bonden over het feit dat de ac ties die nu gevoerd worden ge richt lijken te zijn tegen de mi nister, terwijl de zendgemach tigden daarvan de dupe worden. Tot een eigen stand punt over de handelwijze van de minister tegenover het NOB is de raad echter niet ge komen. Naar verwachting zal hierover tijdens de voltallige bestuursvergadering van de NOS vandaag worden gespro ken. De Nederlandse Vereniging van Journalisten heeft „vol strekt geen begrip" voor het voornemen van een aantal omroepbonden om (stakings acties te stimuleren binnen het facilitair bedrijf van de NOS. De vereniging schrijft dit in een reactie op de plan nen van de FNV, CNV en Unie BLHP om verdere acties voor te bereiden. Deze zijn te gen de NOS gericht, maar treffen de omroepen. Volgens de NVJ is het moment waarop voor actie is gekozen bedoeld om druk op politiek Den Haag uit te oefenen om meer geld beschikbaar te stellen aan het NOB. Meer ongerichte finan ciële steun is een premie op mis-management van de di rectie van dit bedrijf, zo meent de NVJ, die overigens zegt wel begrip te hebben voor het standpunt van het NOS-perso neel. NEDERLAND 1 EO 16.00 Daktari, Amerikaanse tv- serie. Afl.: De ontdekking 16.50 D'r kan nog maar bij, kin derprogramma 17.15 Pablo, kinderserie. Afl.: Pablo ontmoet Chopin NOS 17.30 'AX-Journaal EO 17.46-18.05 Tijdsein-buiten land, actualiteitenrubriek met Aad Kamsteeg JOS 18.15 Op zoek naar de Islam van München tot Helsinki. Afl.: Finland (2) TELEAC 18.30 Personal Computer II (12) EO 19.00 Nathalie (Little girl on the farm), tekenfilmserie. Afl.: Een schappelijke vriend 19.24 mJong geleerd, muziek programma met jonge mensen. Vanavond het en semble 'Barok Puree' uit Krimpen aan de Lek. Pre sentatie: Bert van Leeu wen NOS 20.00 SJournaal en weerover- zicht 20.28 Afrika Nu. Nieuws en ach tergronden ronde actie Afrika Nu (giro 555 Den Haag) EO 20.38 Bobby en Sarah, Ameri kaanse tv-film uit 1985 van Tom Robertson. Met o.a. Ricky Paull. Cheryl Arutt en Betty Buckley. Sarah is een Amerikaans meisje dat opgroeit in een streng religieus gezin. Dan leert zij Bobby kennen, de zoon van een gescheiden vrouw en afkomstig uit een heel andere leefwereld 21.30 Tijdsein, actualiteitenma gazine waarin ditmaal het jaaroverzicht 1987. Daarin geen gebeurtenissen van dag tot dag maar wel de tendenzen en achtergron dontwikkelingen die op termijn het aanzien van de wereld bepalen. Het ge heel wordt afgewisseld met nieuwsfeiten, die el ders niet aan de orde kwa men 22.05 Het hart op de tong, praatprogramma o.l.v. Henk Binnendijk 22.55 Ars musica. 1. Sonate nr. 23 in F gr.t., Haydn. Uitge voerd door de Israëlische pianist Arnan Wiesel. 2. Concert voor hobo en strij kers, Vaughan Williams. Soliste: Pauline Oosten rijk. Strijkersensemble La Primavera o.l.v. Maurice Broussard NOS 23.30 Journaal 23.35 Nieuws voor doven NEDERLAND2 NOS 17.45 Paspoort voor Turken 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Joegosle- ven 18.30 Sesamstraat 18.45 a Jeugdjournaal 19.00 Journaal KRO 19.12 Klassewerk, spelprogram- ma voor scholieren, gepre senteerd door Hans van Willigenburg 20.00 Wat een tijd, spelshow ge presenteerd door Ted de Braak, waarin twee fami lies aan de hand van door kijkers gevraagde tv-frag- menten getest worden op hun kennis over de periode 1955-1970 21.00 100 Jaar dokteren, acht- delige informatieve serie over feiten en ontwikkelin gen binnen gynaecologie en verloskunde. Afl. 4: Kanker aan de vrouwelijke geslachtsorganen. Pre sentatie: Milou van Sprang en Wil van Neerven 21.50 Hoofdpersoon. Aad van den Heuvel volgt een hoofdpersoon uit de actu aliteit. Ditmaal is dat Joop Zoetemelk. Samen kijken ze terug op de bewogen carrière van Zoetemelk. In middels historisch gewor den beelden van de triom fen en nederlagen ontbro ken niet NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek KRO 23.00 Man en Paard, verslag van de KRO-schaaktweekamp tussen Jan Timman en Lju- bomir Ljubojevic NOS 23.15 Nieuws voor doven Cheryl Arutt en Ricky Paull in de film 'Bobby and Sarah'. Ned. 1 om 20.38 uur. foto:ANP a Ondertiteling via TeleTekst. 3 Tweetalige of stereo-uitzen ding. EZwart/wit-uitzending. ■DZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. (Q) Bi) niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. H3 Bij niet-Nedertandstalige zen ders: zwart/wit-uitzendina In orginele versie met ondertitels. •uw* in teletekst k Tak, kinderserie (herti.) Dn*, kinderserie me, Amerikaanse tv-serie. L Solo song. rizien, tips voor koken en tker eten. Afl.: Couscous ke Boi bending door derden: Pro- imma van het ACV-Informa- I tdedelingen en program- D-overzicht pet-zaken iger-Leger, twee kandida- jlduo's nemen het tegen el- er op speelkaarten en en- lAtevragen. Presentatie: Wal- 'r Capiau Inorams, actualiteitenrubriek titeauvallon (20). 26-delige inse tv-serie met Chantal >bel in de hoofdrol |15 Nieuwe en Coda: Oli- wiegelied van A. Verbes- uitgevoerd door Arghul en dochter* (Sons and jhters), Australische tv-se- met Peter Phelps, Pat Mac- lald, Tom Richards e.a. im, videospelletjes met ïrleen Gordts terras (La terrazza), Itali- ns/Franse speelfilm uit 1979 n Ettore Scola. Met Ugo jgnazzi, Vittorio Gassmann. K-cello Mastroianni e.a. Op n terras van een riante Ro- tinse villa ontmoeten vijf in- lectuelen elkaar regelmatig. vijf mannen zit het niet mee hun beroeps- en privè-leven .50 Ale een wereld zo Dot, weer uw vlag staat ge nt Afl. 9: Het dagelijkse le- (herh.) i nou ba, tekenfilmmaga- Bonheur (Bill Cosby Amerikaanse comedy- "1 Cosby, Phylicia Allen. Usa Bonet, e.a. Les bons élèves irs, gevarieerd pro- 4s. «oir. regionaal programma Qe* et Ffupke, tekenfilm **nt «avoir, magazine. Van- .flg: Niet alle spelletjes zijn w alle kinderen geschikt. Dttntatie: Isabella Oraux kt d'un pourri, Franse poli film uit 1977 van Georges jitner, naar de roman van if Vallet. Met Alain Oelon, hstla Mutti, Mireille Darc e.a. h politieke moord veroor- Ikt moeilijkheden die Com- tsaris Moreau bijna tot wan- op drijven Ha monde du cinéma, filmma- bne met ditmaal aandacht ^Sfcr de Japanse regisseur kmura >t*te nieuwe 00 Emission politique: La ntée socialists, politieke zending Lieder zur Weihnacht, frag menten uit het Kerst-Wens- concert van 1985 Die Zugmaus, tekenfilm Unternehmen Arche Noah: Ein Refugium für den Pottwal, documentaire over Madeira, waar tot 1982 drie walvissen per week gedood werden Tagesechau Hier und Heute, regionaal ma gazine Loeberg, tv-serie. Afl.: Immer am Ball Falcon Crest, Amerikaanse tv- serie. Afl.: Die verlobung Programma-overzicht It Tagesechau 20.15 Flaisch triest Menachen, re portage over de gevolgen van onze eetlust (vervolg: 23.00 op Duitsland 3) 21.00 Der 7. Sinn, verkeerstips 21.03 (S Scheibenwischer, cabaret van en met Dieter Hildebrant. met muziek van Jürgen Knie per 22.00 MiterlabL Schumacher auf Schalke 22.30 Tagaethamen, actualiteiten 23.00 TaJort, misdaadserie met Kart- Heinz von Hassel, Frank Muth, Peter Fricke e.a. Afl.: Schmer- zengeld. Fred Corbut. een fili aalhouder van een bank in Frankfurt, laat zich overhalen een geldtransport te overval len. niet wetende dat er meer schurken het op deze geldtran sport hebben voorzien (herh.) 00.20 Tagesechau 00.25 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Einblick. 1. Günter Gerlach s Bauchladentheater, reportage over de poppenspeler Günter Gerlach; 2. Drachen gehören an den Hlmmel, reportage over de beeldhouwer en objektkun- stenaar W. Mertel 16.35 Die Kinder von BullerbU, jeugdserie naar verhalen van Astrid Lindgren. Met Linda Bergström, Crispin Dickson Wendenius, Henrik Larsson e.a. Afl.: Der erste Schnee 17.00 Heute 17.15 Tele-tllustrierte, actualitei ten, sport en amusement 17.45 Agentin mi» Herz (Scarecrow and Mrs. King), Amerikaanse tv-serie met Kate Jackson, Bruce Boxleitner, Beverly Gar land e.a. Afl.: Ein könlgliches Erbe 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Tele-At, spelprogramma met Carolin Reiber en Peter Rapp 21.00 Abenteuer am Orinoko, repor tage uit de reeks 'Aus For- schung und Technik', over een expeditie naar de Yanomamö indianen 21.45 Heute-Journal, actualiteiten 22.10 Jeneeits dar groeeen Worte. 'Die Jungen und die deutsch- französlsche Partnerschaft", documentaire over het contact tussen Duitse en Franse jonge ren 22.55-00.35 Dia Klassefrau, tv-film van Rainer Wolffhardt. Met Viola Sauer, Detlef Kessler, Ul- rike Bolome e.a. Claus heeft wegsn een autodiefstal in de jeugdgevangenis gezeten. Na zijn vrijlating heeft hij veel moeite zelfvertrouwen te krij gen. Hertha helpt hem, maar laat hem uiteindelijk in de steek (herh.) DUITSLAND 3 18.00 Talekolleg II, cursus Scheikun de 18.30 Programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magzine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van da re gionale studio's 20.00 Tagaaachau 20.15 EFilm am Donnarstag: Dia groaaa Leiden«chatt (The pas sionate friends), Engelse speel film uit 1949 van David Lean. Met Ann Todd. Trevor Howard. Claide Rains e.a. Een getrouw de vrouw ontmoet haar jeugd liefde Steven en moet vaststel len dat ze nog steeds veel voor hem voelt. Ze wil echter de ge borgenheid van haar huwelijk niet opgeven voor Steven. Wanneer de twee elkaar Jaren later weer ontmoeten leidt dit tot een dramatische gebeurte nis 21.45 Vor Ort: Paul Schnittker - eln Handwerks-prüsident nlmmt abschied, filmportret 22.15 Teatro dell'Acqua: Theater de* Wassers, des Feuer*, filmreportage 23.00 Fleisch frisst Menschen, dis cussie over deze documentai re. die om 20.15 op Duitsland 1 werd uitgezonden 00.15 Laatste nieuws BBC 1 15.15 War and Peace (1), tweedelige Amerikaanse speelfilm uit 1956 van King Vidor. Met Audrey Hepburn, Henry Fonda, Mel Ferrer, e.a. (slot: morgen) 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a 'Jimbo and the Jet set', 'Chuc- klehounds", 'Benjl, Zax and the Alien Prince' en "Around the world with Willy Fog' 17.55 Nawsround, jeugdjournaal 18.05 Blue Petar, informatief jeugd programma 18.35 The Mastarteam, spelpro gramma. Presentatie: Angela Rippon 19.00 Journaal an weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Top of the pope, popprogram- ma met een overzicht va Engelse hitparade 20.30 mEaatEndera, familiefeuilleton met Bill Treacher. Wendy Ri chard, Susan Tulfy, e.a. 21.00 Tomorrow's world Christmas quiz, speciale wetenschappelij ke kerstquiz waarin een panel van wetenschappers het op neemt tegen een studiopu- bliek. Presentatie: Howard Stableford 21.30 OA Question ol Sport, sport quiz 22.00 Journaal en weerbericht 22.30 Rough justice, serie over om streden rechtszaken. Ditmaal aandacht voor Ernest Barrie, die schuldig werd bevonden aan een bankoverval in Glas gow en 18 jaar cel kreeg. De videobeelden van de overval ler. gemaakt In de bank, en de foto s van Barrie vertonen nau welijks gelijkenis en de meeste ooggetuigen gaven geen posi tieve identificatie 23.10 Olympia horse show 00.20 The Untouchables, Ameri kaanse tv-serie met Robert Stack en Peter Faik. Afl.: You can't pick the number 01.10 Weerbericht BBC 2 15.02 Sport 1987, sport-Jaaroverzicht 16.40 Cameo 17.00 It'e my pleasure 17.30 Olympia Horse Show 18.30 Vintage Floyd, culinaire serie Afl.: Floyd on fish (St.Malo) (herh.) 19.00 Battlestar Galactiea, Ameri kaanse scienca-fictlonserie met Lome Greene, Dirk Bene dict. Richard Hatch e.a. Afl.: Murder on the rising star 19.50 Cover to cover, literair pro- gramma 20.20 Thinking aloud, discussiepro gramma 21.00 Remember Teny, portret van de 41-jarige acteur Terry Ma- deley, een AIDS-patiënt die met zijn verschijning In de BBC-AIDS-week In februari veel kijkers ontroerde. Op 27 oktober, tijdens het filmen van dit portret, overleed hij 22.00 fflYea Prime Minister, come dyserie met o.a. Paul Edding- ton. Derek Fowlds en Nigel Hawthorne 22.30 CE40 Minutae: Party Time, do cumentaire over de manier waarop mensen speciale gele genheden vieren 23.10 The Sharansky Interview (4) 23.40-00.35 Nawsnight, actualitei tenmagazine SKY CHANNEL 16.00 (D The Smash Graat Video Race, popprogramma met Pat Sharp en Ronnie the runner 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Linda de Mol en DJ Kat 18.00 The Green Hornet, avonturen- serie 18.30 Hogan's Heroes, comedyserie 18.57 Europees weerbericht 19.00 The Paul Hogan Show, come dyserie 19.30 Get Smart, comedyserie 20.00 Tom Jones, muzikaal pro- 20.30 comedyserie 20.57 Europees weerbericht 21.00 Superstars of Wrestling 21.55 Ford Ski report 22.40 Spaans voetbal 23.40 SI Monsters of rock, hardrock- programma met Mick Wall 00.42-00.45 Europees weerbericht SUPER CHANNEL 16.00 Nino Firetto Totally Live, pop programma 17.00 Formula One, popprogramma met John Leslie 18.00 Super Sonic, met Amanda Re- dington 19.00 Going for Gold, quiz met Euro pese kandidaten, gepresen teerd door Henry Kelly 19.30 Lenny Henry Snow, comedy- show 20.30 Benny Hill, comedyshow 21.00 ESay Ah (Zeg'ns AAA), Ne derlandse comedyserie met o.a. Sjoukje Hooymaayer, Manfred de Graaf, Renée Sou- tendijk en Hans Cornelissen 21.30 Twilight Zone II, tv-serie waar in het bovennatuurlijke cen traal staat. 22.00 Super Channel News 22.25 Europees weerbericht 22.30 American Indoor Soccer Lea gue 23.30 Europees weerbericht 23.35 Super Sport 00.30 Super Sonic 01.30-01.30 Formula Ona MTV EUROPE 00.00-24.00 S Popprogramma's, met vj's Marcel Vanthilt, Ray Cokes en Maiken Wexo. leder uur twee minuten popnieuws met Chris Salewicz en Steve Blame. Verder: concert-agen da (Gig guide), de Mega Mover en Record of the Day. 1X30- 17.00 Club MTV. programma met dansmuziek vanuit het Palladium in New York. 22.00- 23.00 Metal, hardockprogram- ma met Maiken Wexo TV 5 16.05 deels CJonas qui aura 25 ans an l'an 2000, Zwitsers/Franse speelfilm uit 1976 van Alaln Tanner 17.55 Aujourdtiui an Franca 18.00 Récréation 18.40 Des Chiffres et das Lettres, spelprogramma 18.55 Nieuwsoverzicht 19.00 Champs Elyaéss, cultureel magazine 20.40 Aujourd'hul en Franc# 21.00 Cinéma Cinémas, filmmagazi ne 22.00 Journaal 22.30-23.50 Apostrophes, literair magazine NEDERLAND 1 za, Amerikaanse speelfilm uit 1962 van Guy Green 16.15 Columbus... of wat er nog allemaal te ontdekken valt, praatprogramma met Frank Kra mer NOS 17.30 Vt6-Journssl KRO 17.46 De Band (2). jeugdserie DUITSLAND 1 10.00 Haute 10.03 Fleisch tritst Menschen (herh.) 10.50 (D Schei be rv- wischer, cabaret (herh.) 11.50 Um- schau 12.10 Abenteuer am Orinoko 12.55 Persoverzicht 13.00-13.15 Heute 14.50 Die schóne Otero (3), vijfdelige tv-serie 15.50 Tagesechau 16.00 Vorhang auf Film ab, kinder programma 17.45 Tagesechau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 13.15 Euro pa diese Woche, actualiteiten uit Straatsburg 14.20 Programma-over zicht 14.25 Heute 14.30 S Mutter Teresa: Die Stimme (La Voce), Itali aan/Joegoslavische speelfilm uit 1982 van Brunello Rondi (herh.) 16.30 Frei- zeit_ und was man daraus machen kann, vrijetljds-magazine 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Ich heirate eine Familie, comdedyserie BBC 1 07.35 Leon Errol 07.55 Weerbericht 08.00 Breakfast time, ontbljttelevisle 09.40 Open air (1) 10.00. Nieuws 10.05 Neighbours, tv-serie 10.20 Kil- roy, discussieprogramma 11.00 Nieuws 11.05 Going for gold, spel programma 11.25 Children's BBC 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.05 Open air (2) 13.00 Nieuws 13.05 Daytime live 14.00 Journaal 14.30 Neighbours, tv-serie 14.50 War and Peace (slot), tweedelige speelfilm uit 1956 van King Vidor 16.40 Ask Margo 16.50 Children's BBC SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Wake-Up Club 07.35 The DJ Kat Show 08.35 Sky Trax 13.05 Another World 14.00 Fee- hion TV 14.30 City Lights 15.00 Transformers 15.30 Skippy 16.00 S Here comes the weekend 17.00 The DJ Kat Show SUPER CHANNEL 07.00 Hippo 08.00 Nino Firetto To tally Live 09.00 Sons and Daughters 09.25 World of Photographie 09.50 Play it safe 10.05 Medhur Jeffrey's Indian Cookery 10.30 Tom Keating on Painters 12.00 Emmerdale Farm 13.00 Going for Gold 13.30 Sons and Daughters 14.00 Love and Merriege 15.00 Hippo 16.00 Nino Firetto To tally Life 17.00 Formula One CHILDREN'S CH. 06.00 Jack in the box 07.30 Rousta bout 09.30 Stories without words 10.00 Open House 10.30 Jack In the box (herh.) 12.00 Jack In the box 13.30 Open House (herh.) 14.00- 16.00 Roustabout (herh.) RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS}L 16.05 KRO: Echo-Magazine 18.35 Man en paard. 19.02 KRO's Country time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 2242 De fluorescerende borstplaat- rose boodschappentas, hoor- 2245 KRO: Man en paard extra. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02-07.00 VPRO: VPRO's nachtle- RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00-0700 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat s soul- en disco show 20.02 Soft soul show. 21.02 De CD Show 2342 Sesjun RADIO 4 16.00 VPRO. De beweging, met om 18.02 Muziekactuallteiten In binnen- en buitenland, 18A5 De Leestafel. 19.00 Nieuwe CD's en platen en om 1940 Het feuilleton. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.00-00.00 Het podium. RADIO 5 18.10 KRO: Lezen voor de lijst. 18.40 IOS: Turks programma. 1940 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Follow through. 21.00 Klussen. 2140 Pronto. 22.00 Sociale zekerheid REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconlnck. Omroep Rijnland: (Vla FM-frequentle 105.7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 1740- BRT 1 18.10 Actueel. 1840 BRT Big Band. 19.10 Actueel. 1943 Paso a paso. voor Spanjaar den. 20.03 Folk. 21.03 Volwassenenvorming. 2140 De taalstrijd. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23400240 Twee tot twee. BRT 2 18.00 Over stuur. 19.10 Funky Town. 22.05 Boem Boem. 2340-0240 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 1840 Etnische en volksmuziek. 19.00 Europalia Oostenrijk. 1945 August De Boeck (7) 2040 BRT Filharmonisch Orkest o.lk.v. Rlckenbacher. 2240 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 VPRO: Het Gebouw. 1X08 NCRV: Hier en nu. 1345 Kerk Vandaag. .14.05 V.I.P.-roem. 18,05 VARA: Radio 1 vrijdageditie RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 KRO: Echo. 0748 Het levende woord. 07.15 KRO's Ontbijtshow. 0845 In gesprek met Pater Adrt Maat. 09.03 Adres Onbekend. 10.03 In antwoord op... 1140 In gesprek met Pater Adrt Maat. 12.03 Van twaalf tot twee. 14.03 M/V Magazine. 1543 KRO's Familiehoorspel. 1540 TROS: Gerard de Vries draalt op verzoek. 17.03 Nederlands hitwerk RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 VOO. Ook goedemorgen. 09.03 Goud van Oud. 11.03 Simone Walraven. 12.03 Bart en de Zwart 1X03 De Top 40 RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 VARA: Vroeg Ochtendconoert 08.00 Nieuws. 09.00 Muziek van Mozart. 10.15 Intermezzo. 1040 Muziek voor orgel. 11.10 Berliner Festwochen 1987. 12.05 Lunchconcert. 1X00 Nieuws. 1342 Die Försterchrisl. operette van Jarno. 14.00 EO: Buxtehude In perspektief. 1540 Uit de schat der eeuwen. 1X00 Pianomuziek van Schubert. 17.15 Cantates van J.S. Bach RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 0945 Waterstanden. 0940 RVU: Nieuwbouw. 10.00 AVRO: Hoe gaat 't er mee. 11.00 NOS: Een leven lang. 1X00 Nieuws. 1X05 RVU: Toegift. 1X15 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 1X00 Nieuws. 1X10 VPRQ: Het gebouw. 14.00 AVRO: Schoolradio. 1X00 VPRO: Rondgang. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentle Radio 1) 07.15-0X00 Ochtendmagazine. 1X00-1X00 Lunchuur met actualitei ten. land- en tuinbouw, uit-tlp van de dag en 'Hebbes'. Radio Rijnmontt 07.00 Ochtendmagazine. 0940 Hans van Vliet. 1X00 Lunchprogramma. 1440 Tineke Speksnijder. 1840-1740 Rijnmond getapt. BRT 1 0541 Met I wakker. 0X20 Uit de band. 1140 Het vermoeden. 1X10 Actueel. 1343 Tussendoor. 1443 78 Toeren tijd, Jo Leemans. 1X03 Zo d'ouden zongen. 1X05 Neem je tijd. BRT 2 0X30 Gevar. progr. 0X12 Brussel X. 1X03 Platenpoets. 1X00 Regioprogrammx 1X10 Hadiemicha. 14.00 De stemming. 1X00 Abraham al gezien?. 1740 Focus. BRT 3 07.00 Goede Morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Vlaamse pianomuziek. 0940 In het rijk der natuur. 1X00 Tafelmuziek. 1X10 Actueel. 1340 Werk van Tsjalkovskl. 1545 Fragmenten uit Madrlgall goer- rieri ed amorosl, Monteverdi. 1840 Muziek In een duistere nacht

Leidse Courant | 1987 | | pagina 19