Erepenning Noordwijk voor oud-burgemeester Bonnike JOUR NAAL dagpuzzel Juwelen gestolen MASSALE BELANGSTELLING BIJ AFSCHEID Bovenverdieping in Alkemade uitgebram Gymnasten SJZ succesvol in actie Bedrijfsverzamelgebouw voor starters in Ter Aar flilMil LEIDEN OMGEVING CetdacSomxynl MAANDAG 14 DECEMBER 1987 PAGINA aan tafel Spekschni tzel, zuurkool met banaan en aard appelen - vanille- rijstevla Als u met z'n tweeën bent, dan heeft u het volgende nodig: 2 speklapjes a 125 g, ei, pa neermeel, zout, mespunt bloem, kerrie, aroma; 400 g zuurkool, 10 g marga rine, paar jeneverbessen, 1 banaan, paprikapoeder; V: tot 1 kg aardappelen; Vz liter melk, 25 g rijst, 15 g custard, 30 g suiker (2, dl rijstepap, 2Vt dl gele vla, basterdsuiker naar smaak). Klop een ei los met een lepel koud water, zonder dat het ,gaat schuimen. Haal de spek lapjes door het ei en vervol gens door paneermeel, dat met zout gemengd is. Bak het vlees in twintig minuten bruin en gaar met het deksel schuin op de pan omdat het bakvet soms erg spat. Ge bruik eerst een tamelijk groot vuur en temper da sterk als het vlees aan beide kanten bruin is. Leg de gare speklapjes op een voorverwarmd bord. Bak de bloem lichtbruin in het overgebleven vet, voeg vervolgens weinig water toe en maak de jus op smaak en kleur af met kerrie, aroma en zout. Laat de margarine smelten en doe er de zuurkool, een paar lepels water en enkele geplette jeneverbessen bij. Smoor de groente in onge veer twintig minuten gaar. Schep er vervolgens de in stevige schijven gesneden ba naan door en warm die een paar minuten mee. Bestrooi de groente in de schaal met paprikapoeder. Was de rijst in een zeef on der de koude kraan tot er helder water afkomt en laat hem uitlekken. Breng bijna alle melk aan de kook, strooi er al roerende de rijst in en laat die in een half uur zacht koken gaar worden. Roer er af en toe in en leg steeds het deksel weer op de pan. Meng een papje van custard, suiker en de rest koude melk en kook dat nog even mee met de gare rijst. Laat de vla af koelen. JEANNE >dienstuerlening APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re gio Leiden worden tot vrijdag 18 de cember waargenomen door apotheek Haven in Leiden en apotheek Hofland in Voorschoten. KLACHTENMELDPUNT Ambulante Psychotherapie Zuid-Holland Noord. Spreekuur 18.00-19.00 uut. Tel. 071- 254654. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendienst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot woens dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli nieken tel 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u, (Elisabeth-zieken- De Geneeskundige Dienst Lelden Is verhuisd van de Rodenburgstraat In Leiden naar de Kronensteinkade 18a in Lelden. CENTRALE REGISTRATIE KINDER- OPVANG (Koornbrugsteeg 2. 2311 EK Leiden, tel 254810.) Informatie over en aanmelden voor kinderop vang i.i Leiden. Geopend: ma t/m dag 9-12. 4 ANTI-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN. Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be reikbaar van 10.00 tot 16.00 via 071- 120903. Spreekuur ma. 13.00-15.00 en do. 18.80-20.30. LEIDSE RECHTSWINKEL Juri disch Adviesbureau, Ketelboeters- steeg 10, tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau: di. en do. 18.30-20.30, afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30, afdaling vr vr. 10-12. SOS Telefonische Hulpdienst Lei den e.o. Voor een gesprek v mens tot mens. Vertrouwelijk. Dag nacht bereikbaar. Telefoonnummer achterop de telefoongids (07t 125202). BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50. tel. 123942; spreeku ren ma. en dl. 10.00-12.30 u.. wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULANCE DIENST Hulpverlénlng in Lelden, Leiderdorp. Oegstgeest, Rijnsburg, Valkenburg, Voorschoten, Warmond en Zoeterwoude. Tel. 071-174141. RUITENPUZZEL Steed3 te beginnen In het vakje boven het cijfer en verder gaande in de richting van de wijzers van de 1 klok, kunnen rond de genummerde vakjes woorden van 4 letters van navolgende betekenis worden ver kregen: 1 gymnastiektoestel; 2 verfstof; 3 onderscheidingsteken; 4 verbond; 5 bezieldheid; 6 spoorstaaf; 7 soort bergkristal; 8 putemmertje; 9 land In Azië. OPLOSSING Weinig inzendingen bij Zang en Kleur HILLEGOM De vogelvereniging Zang en Kleur uit Hillegom hield het afgelopen week einde haar jaarlijkse onderlinge tentoonstelling in het jeugdhuis achter de Jozefkerk. Opval lend was het aantal inzendingen, dat aanzien lijk lager was dan in voorgaande jaren. De or ganisatie had dat al voorspeld, gezien het slech te broedjaar. Een kampioenstitel was er voor een waterslager van H. Warmerdam uit Hille gom. D. van Duykeren uit Vijfhuizen behaalde een kampioenschap in dezelfde categorie, maar dan met een stel, en A. Gort uit Lisse bracht een vogel mee die werd uitgeroepen tot Mees- terzang en bovendien het Bondskruis kreeg toegekend. Jeugdkampioen met eigen kweek- waterslagers werd Dennis van Tol uit Hillegom en een kampioenstitel was er ook voor de jeug dige C. van der Meij uit Sassenheim. Vijf mille voor Sierra Leone OEGSTGEEST De voorzit- ter van de werkgroep Sierra Leone, wethouder A. Kohl- beck, heeft vrijdagavond tij dens een bijeenkomst van de buurtgroep Haaswijk in 't Groot Proffijt aan het Boerhaa- veplein in Oegstgeest uit han den van voorzitter M. Noort een cheque 'van 5.000 gulden ontvangen. Dat bedrag was de opbrengst van een loterij. Het geld wordt benut om het land bouwproject Teko/Makeni in Sierra Leone te steunen. Gedu rende de drie jaar dat de actie in Oegstgeest loopt bracht de buurtgroep een bedrag bijeen van 23.000 gulden. Hangkon ten feest drukbezocht ZOETERWOUDE Een kleine 700 mensen hebben het afgelopen week einde in de - Eendenkooi in Zoeter woude de elfde verjaardag van de carnavalsverengiging De Hangkon- ten meegevierd. Vijftien bevriende carnavalsverenigingen waren pre sent, waaronder De Gaanders uit Stompwijk, de Blauwkousen uit Ha- zerswoude, de Hutspotten uit Leiden, Soeten Lieten uit Zoetermeer en de Noortukkers uit Noordwijk. Hang- kontenvoorzitter J. Mooijman sprak na afloop dan ook van een meer dan geslaagd festijn. Het enige minpuntje vond hij de geringe belangstelling van de plaatselijke bevolking. Vooruitgang bestaat 75 jaar SASSENHEIM De Woningbouw- vereniging Vooruitgang in Sassen heim vierde afgelopen zaterdag het 75-jarig bestaan, 's Ochtends werd een receptie in het verenigingsge bouw aan de Molenstraat gehouden en 's middags was daar open huis. Voor de jeugd was een tekenwed strijd georganiseerd door het jubi leumcomité. Bij de receptie waren behalve het bestuur en de ledenraad onder meer ook burgemeester Kret en de wethouders Drenth, Dreef en Maris. In 1916 had Vooruitgang 44 woningen, nu 1712. De vereniging telt ruim 500 leden. Ter gelegenheid van het jubileum is een speciaal boekje uitgegeven. NOORDWIJKER- HOUT Uit een wo ning aan de Groene- wege in Noordwijker- hout is zaterdagnacht een aantal juwelen en sieraden gestolen. De waarde hiervan is niet precies bekend. De da der wist het huis bin nen te komen door aan de tuinkant op het balkon te klimmen en daar het slaapkamer raam open te wrikken. De bewoners waren op dat moment niet thuis. Bromfietser breekt bee NOORDWIJKERHOUT Een 41-j Noordwijkerhouter is gisteravond gewond raakt bij een aanrijding. De man reed op scoo.ter op de parallelweg langs de Goow Noordwijkerhout. Doordat hij op een geg moment ging verzitten, raakte hij uit en botste tegen een geparkeerde auto slachtoffer is met een gecompliceerde breuk opgenomen in het Academisch zie huis in Leiden. Alcoholcontrole bij sportkant ALPHEN AAN DEN RIJN De Alph politie heeft zondagmiddag op de Spo een alcoholcontrole uitgevoerd. Men met name de bezoekers van de kantines voetbalclubs eens controleren. Van de 55 gehouden automobilisten, bleek er slechts voor een rijverbod in aanmerking te ko NOORDWIJK Schei dend burgemeester J.M. Bonnike van Noordwijk heeft zaterdag de ge meentelijke erepennning ontvangen. Dat gebeurde tijdens een buitengewone raadsvergadering ter ge legenheid van het af scheid van Bonnike. De inzet van Bonnike tijdens de 21 jaar van zijn burge meesterschap werd uit voerig geroemd. De re ceptie van het burge- meesterspaar in de Grote Kerk werd door naar schatting 3.000 mensen bezocht. De raadsvergadering werd 's- ochtends bezocht door burge meester en collegeleden uit de streekgemeenten, oud-wet houders, voormalige raadsle den, gedeputeerde T. Jansen en tal van andere prominen ten uit dorp en gewest Loco- burgemeester J. Bedijn herin nerde in zijn toespraak tot de scheidende raadsvoorzitter aan diens inzet voor de bouw van een nieuw raadhuis. „Wanneer het nieuwe raad huis onder uw burgemeester schap zal worden gebouwd, zal uw naam altijd aan dit project verbonden blijven", nad wijlen de heer Vogelaar, toen waarnemend burgemees ter, bij de installatie van Bon nike gezegd. „Ik denk niet", aldus Bedijn, „dat u toen kon vermoeden, dat het 21 jaar zou gaan duren voor het zo ver was, maar op de valreep is het u dan toch gelukt." „U en uw vrouw zijn echte Noordwijkers", zei Bedijn aan het eind van z'n toespraak. Voor alles wat de burgemees ter voor de Noordwijkse ge meenschap had gedaan, daar bij gesteund door zijn vrouw, had de gemeenteraad besloten hem de erepenning van de gemeente Noordwijk toe te kennen, deelde loco-burge meester Bedijn mede. Deze overhandigde aan Bonnike de hoogste onderscheiding, die de gemeente te geven had, en de daarbij behorende gekalli grafeerde oorkonde. Daarna werd het woord gevoerd door de fractievoorzitters van de verschillende politieke partij en, die elk op eigen wijze hun waardering uitspraken voor de scheidende burgemeester en zijn echtgenote. J. Smit, fractievoorzitter van de VVD en tevens voorzitter van de Oranje vereniging Noordwijk aan Zee, liet weten dat de burgemeester een be noeming tot erelid tegemoet kon zien. Namens de gemeen teraad bood W. Schelvis van het PAN een bronzen paard aan. Gemeentesecretaris E. Ponjée bood bij dit afscheid het familiewapen van mr. Bonnike aan; dat een plaatsje in het gemeentehuis zal krij gen. Zwaan de nek omgedraaid NOORDWIJK Onbeken den hebben zaterdag in de wijk Boerenburg in Noord wijk een zwaan de nek om gedraaid. Een andere zwaan werd verwond. Volgens een woordvoerder van de Noord wijkse politie is het al de derde of vierde keer dat dit is gebeurd. De zwanen zijn erg populair bij de school gaande jeugd in Boerenburg. Dronken tegen lantaarnpaal ALPHEN AAN DEN RIJN Twee mannen uit Boskoop van 23 en 21 jaar oud zijn zondaga vond in de Gaslaan aangehou den nadat zij tegen een lan taarnpaal waren gereden. Zij hadden na de botsing onmid- delijk de auto verlaten en ver schuilden zich achter een sta pel hout. De mannen bleken flink dronken te zijn. Zij reden samen in een auto op het Sta tionsplein, zonder de lichten aan te hebben, en vlogen door de hoge snelheid de bocht uit. Zij kwamen tegen een lan taarnpaal tot stilstand. De poli tie wist de mannen even later aan te houden. Op het politie bureau werd hen een bloed proef afgenomen. De Badman onthuld Het beeld De Badman op de hoek van de Pieter Bedijn- straat in de wijk Duinpark in Noordwijk aan Zee is zater dagmiddag onthuld. Wethou der J. Bedijn, die de onthul ling voor zijn rekening nam, memoreerde in een korte toespraak de drie ontwerpen van de Lissese kunstenaar Frans van der Veld: De Gar- nalenvisser, De Redder en De Badman. Voor het laatste ontwerp werd zowel door de gemeenteraad als door de wijkbewoners gekozen. Het beeld roept volgens Bedijn herinneringen op aan de le gendarische Noordwijkse badman Pieter Bedijn, die rond 1900 op het strand ac tief was. Met de aankoop van het kunstwerk door de ge meente Noordwijk was 24.0000 gulden gemoeid. FOTO: HENK VAN DEN ENDE ALKEMADE De bovenverdieping van een tuss woning in de Pieter van der Veldenstraat in RoeL rendsveen is zaterdagavond om tien voor acht ui brand. De bovenverdieping van de woning bleek vo- staan met geluids- en video-apparatuur, banden en ten. Vermoedelijk zijn deze spullen bij afwezigheid de eigenaar, de zoon des huizes, oververhit geraak! i spontaan ontbrand. Het resultaat was een uitgebrande bovenverdieping, terwp op de benedenverdieping aanzienlijke water- en rookscl was. De bewoners moesten elders worden ondergebracht. Op vies van de huisarts hebben ook de naaste buren de nacht in hun eigen woning doorgebracht. Tijdens de brand werd in een woning aan de overkant inge ken. De bewoners stonden bij de brand. De inbrekers maa) in de ruit van de achterdeur een gat en konden daardoor c behulp van de sleutel die in de binnenkant van de deur za deur openen. De kleurentelevisie, de video, CD-speler en ra I cassetterecorder werden gestolen. De Alkemadese brandweer moest zondagochtend opnieuw J rukken, toen de cabine van een honderdduizend gulden kos de vrachtwagen, die was geparkeerd op het parkeerterrein DOSR, volledig uitbrandde. De vrachtwagen is eigendom va i firma Nijssen uit Nieuw Vennep en in gebruik bij eei farendsveen woonachtige chauffeur. In beide gevallen verrichtte de technische recherche var Rijkspolitie een onderzoek naar de oorzaak van het verwoei de vuur. Er bleek geen opzet in het spel. De cabine var. vrachtwagen moet spontaan in brand zijn gevlogen want er geen braaksporen gevonden. ZOETERWOUDE Drie gym nasten van de Zoeterwoudse gymvereniging SJZ zijn uitste kend voor de dag gekomen bij de toestelkampioenschappen voor heren in de Haagse sport hal Overbosch. In de categorie 16 tot 18 jaar B behaalde Ronny Emari zowel bij het paardsprin- gen als op de lange mat een gouden medaille met respectie velijk 7, 8 en 8.0 punten. In de categorie 11 tot en met 13 jaar Meerburg nam afscheid was er een gouden medaille trainster Miranda Schoutei voor Michel van der Hoeven bij het kastspringen met 7.6 pun ten. Het Zoeterwoudse succes werd compleet door de zilveren medaille van Dennis x aan de rekstok, beloond m( punten. Monique Vermi werd afgelopen weeki clubkampioene van de Zo woudse turnvereniging burg. In de categorie r. van 13 jaar en ouder kwa tot een score van 37.2 pt en dat puntentotaal werd de anderen niet bena wegens studie haar activit vrijwel helemaal moet sti Nog één keurgroep blijft z geleiden. TER AAR Ter Aar is van plan een be drijfsverzamelgebouw voor startende ondernemers op te richten. De komende tijd zal de gemeente inventariseren of er voldoende behoefte aan een dergelijk gebouw is. Het gebouw moet komen bij de De gemeente ingang van het uit te breiden hoefte afgestemde bedrrjfs- gezocht omdat een eigen be- provincie en het Gewestelijk ruimte nodig hebben. „Ge- drijfsgebouw nog niet haal- A-u~:J-' industriegebied Bovenland, o op de hoek van de Ringdijk dacht wordt aan mensen die baar is". Et zullen mogelijk en de Stobbeweg. Rond het meer ruimte nodig hebben heden komen voor kantoor gebouw wordt een parkeer- dan de slaapkamer of garage ruimtes maar ook voor ruim- terrein aangelegd. waar nu nog gewerkt tes voor ambachtelijke be- wordt", aldus de gemeente, drijfjes. Voor realisering van Het gebouw is bedoeld voor „Vaak is er dan een fase dat het gebouw heeft Ter Aar starters die een op hun be- een beperkte ruimte wordt subsidies gekregen van de Arbeidsbureau. De huur zal 121 gulden per vierkante meter per jaar gaan bedragen, èxclusief BTW en servicekosten, ener gie- en telefoonkosten en (kantoor)ondersteunende ac tiviteiten. Schilderkunst De Nederlandse Protestantse Bond afdeling Sassenheim- /Lisse houdt vanavond in het kerkgebouw Julianalaan 17 in Sassenheim een kerstvoor stelling over miniatuur-schil derkunst, met dia-presentatie en muziek over middeleeuwse religieuze afbeeldingen. De toegang is gratis. Kerstavond Het Zoeterwoudse Vrouwen gilde viert morgen kerstavond met een broodmaaltijd in Don Bosco. Aanvang 20.00 uur. Regenwouden De tropische regenwouden van Indonesië zijn vanavond het onderwerp op de bijeen komst van de Leidschendam- se afdeling van de Kon. Mij Tuinbouw en Plantkunde. Spreker is J. D. Backer uit Wassenaar. De bijeenkomst wordt gehouden in het Dien stencentrum aan de Graaf Willem de Rijkelaan (ingang Zijdesingel). De afdeling houdt maandag 21 december om 20.00 uur in de Tuinbouw school aan de Westvlietweg 42 weer een kerststukjesavond. Mannenkoor Het Waddinxveens mannen koor De Gouwestem en het Barokemsemble Voorschoten zullen vanavond optreden in de Parochiekerk, Baron van Schimmelpenninck van der Oyelaan 18 in Voorschoten. Op het programma van dit kerstconcert staan werken van onder anderen Mozart. Aanvang acht uur, entree vrij. Kerstconcert (1) In de R.K. kerk van de H. Joh. Evangelist aan de Bui tenkaag wordt morgen het jaarlijks kerstconcert gehou den. Aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Opgetreden wordt door het plaatselijk Chr. koor Looft den Heer on der leiding van Louis van Wijnxgaarden, terwijl er ook samenzang is. De koor- en sa menzang wordt begeleid door het Symfonie Orkest Bollen streek onder leiding van W. van Duyn. Kerstconcert (2) In de Hervormde kerk van Sassenheim wordt morgen een kerstconcert gehouden met het Sassenheims Chr. Mannenkoor onder leiding van Job C. de Vries en het Hervormd kerkkoor De Lofs- tem onder leiding van Alb. van Solingen. Aanvang 20.00 uur, toegang vijf gulden. Me dewerking verlenen Wilane Hoek, Ali Vonk, Riek Bree- dijk, sopraan; Georg Germans orgel/piano en het Sassen heims Blazersensemble. Kerstconcert (3) Het Haags Blaastrio treedt dinsdag op in 't Huys Dever, Heereweg 349a in Lisse. Aanvang 20.00 uur. Er wordt een kerstverhaal voorgelezen door de acteur C. van Oyen. Model De Leidse Modelboten Club verzorgt op 20 maart 1988 een tentoonstelling van statische en radiografisch bestuurde scheepsmodellen en stoomma chines. Wie zijn model dan aan het publiek wil tonen kan contact opnemen met D.H. Bakker, Kransvogelerf 5, 2251 KM in Voorschoten, tel. 01717-6720. Adviseurs voor glastuinders uit Rijnsburg Open huisTamarco Tamarco, de Leiderdorpse drum-, fanfare en ma- jorettenvereniging, heeft afgelopen zaterdagmid dag het gerenoveerde clubgebouw in gebruik ge nomen. Tamarco heeft al enkele jaren 't Splinter tje, de voormalige kleuterschool in het Zijlkwartier In gebruik. Onlangs heeft de muziekvereniging bolisch bedrag. Een voordeel voor de gemeente is dat het van een fikse onderhoudspost is be vrijd. De laatste maanden is door een team van vrijwilligers onder leiding van Jan de Jong hard gewerkt om het clubgebouw een ander aanzien te geven. Een portie zelfwerkzaamheid dat ook door het Leiderdorpse gemeentebestuur werd gewaar deerd. Wethouder mevrouw C. Huigen-Van Boven (VVD) overhandigde daarvoor aan Tamarcovoor- zitter C. Borreman een bedrag van vijfhonderd RIJNSBURG J. Vianen en M. Kromhout gaan Rijns- burgse glastuinders advise ren. Ze worden adviseurs van de Structuurwerkgroep Glastuinbouw Rijnsburg en Omstreken. J. Vianen was tot voor enige jaren voorzit ter van de Bloemenveiling Flora en M. Kromhout was voorzitter van de Rabobank Rijnsburg. Aanleiding tot deze benoemingen zijn de problemen in de Rijnsburgse tuinbouw. Het Landbouw klein en hadden een te ver snipperd teeltplan. Het rap- met de gemeente overeenstemming bereikt over gulden als bijdrage in de aanschaf van de nieuwe een overneming van het gebouw tegen een sym- vloerbedekking. foto: henk van den ende Economisch Instituut heeft port had als aanbeveling een eerder dit jaar een rapport verschuiving naar teelt on- opgesteld waaruit bleek dat de structuur van de tuin der glas en een verdergaande specialisatie. De beide advi- bouw en van de individuele seurs, die thuis bereikbaar bedrijven verbeterd moet worden. Met name de verka veling en ontsluiting van het Rijnsburgse tuinbouwgebied was slecht. De Rijnsburgse bedrijven waren verder "te zijn, krijgen als taak de Rijnsburgse bedrijven te ad viseren bij een eventuele herstructurering. LISSE Bij de Hobahohallen is het afgelopen weekeinde twee maal ingebroken. De eer ste keer vond plaats in de nacht van vrijdag van zaterdag. Er werden een aantal pakken kof fie gestolen. De inbrekers kwa men binnen door een ruit te vernielen. De inbraak werd za terdagochtend ontdekt door een personeelslid. De volgende nacht werd opnieuw een pogiïfg INBRAKEN BIJ HOBAHO gedaan in te breken. Een bewa ker ontdekte dat bijna op de zelfde plaats weer een ruit was vernield. Dit keer was er niets verdwenen. De afgelopen nacht konden op het Hobahoterrein twee Lissers van 17 en 18 jaar worden aangehoi den ingebroken i keten die op het terrein bij de Hobaho staan. Omdat ze' ge stoord werden bij hun activitei ten hadden ze nog niets meege nomen. De jongens sloegen op de vlucht toen de politie langs kwam. Die heeft ze vervolgens opgepakt. De twee jongens worden vandaag gehoord. Willem Janssen wint tonnepross NOORDWIJKERHOUT Het tonneprossen in hotel der Geest in Noordwijkei is vrijdagavond gewoi door Willem Janssen, Willem van Oranje. Voor; houdelijk stak zijn pros ui ven die van de andere de mers. Hij was in de huk kropen van Aad de Ket d tijd op de Steeg bij de Kerk het dorpsleven aan I voorbij laat trekken. Maai de politiek ontsnapte niet zijn aandacht. Bij alle proi moesten de gemeenteraai den het trouwens ontge; De tweede plaats was Piet Spreeuw die vooral uitstekende presentatie met zijn platte Noordwi houtse accent. Jaap van wijk moest dit jaar genoj nemen met een derde p De organiserende veren de Kaninefaaten denkt er om volgend jaar het to prossen te gaan inpasse een wat ruimer opgezet gramma waarin al Noordwijkerhouts talent kans gaat krijgen. De Ci valsvereniging houdt zich j al langer mee bezig, ge! het optreden onlangs vai Paay Sisters en vrijdaga de liederen van de Pierusl thers, de zes broers Van Burg. Kleding gekocht mi gestolen cheques LEIDSCHENDAM Vit sonen die vorige week do politie van Leidschendan; aangehouden, hebben lx dat zij in winkels door he land kleding hebben ge j met gestolen girokaarten kleding werd in andere fi van dezelfde winkels voor geld. Het gaat om ee jarige man uit Ridderkerk 35-jarige Delftenaar en Delftse vrouwen van 30 jaar. Een deel van de kledi een klein bedrag aan geld den in beslag genomen, november dit jaar werd 24-jarige Rotterdamse aangehouden, die met ge girokaarten gekochte kl trachtte te ruilen bij wink< trum Leidsenhage schendam. Twee dagen werd een 34-jarige Hag aangehouden, die medepli heid bekende

Leidse Courant | 1987 | | pagina 8