Zoeterwoudse peuterspeelzaal eindelijk veilig SVïïTïïïïl JOUR NAAL BIJZONDERHEDEN Bestuurscrisis De Spotvogels Met hard werken behi ik niet rijk geworden Hazerswoude trekt condoomverbod in GROENTEMAN BAS DE JEU STOPT Werkloosheid iets gestegen >dagpuzz ,o°8°' 0° °o8o°| LEIDEN OMGEVING G&idacSowiant VRIJDAG 27 NOVEMBER 1987 PA( Risotto met dop erwten, spiegeleieren en homkommer - gebakken banaan met chocoladevla (vegetarisch) Voor twee personen: 250 droog- of papkokende rijst, 1 ui, knoflook, 2 lepels olie, 5'/2 dl water, 1 kruiden bouillontablet, koenjit of saffraan, 1 lepel tomaten puree, 250 g diepvries, blik of pot doperwten, peper, nootmuskaat, 100 g gerasp te pittige kaas (oude Goud se of Parmezaanse), 2 eie ren, 5 g margarine; stuk komkommer, 1 lepel azijn, zout, peper, halve le pel olie, peterselie; 4 dl melk, 16 g cacao, 36 g suiker, 20 g maizena (4 dl chocoladevla), 1 pakje van illesuiker, 2 bananen, 10 g margarine, 1 lepel geroos terd amandelschaafsel. Was de rijst en laat hem eni ge uren in een zeef uitlek ken, zodat hij weer droog wordt. Fruit de kleingesne den ui met de geperste knof look in de olie in een braad pan glazig. Voeg de rijst toe en bak hem al omscheppen de mee tot alle korrels glim men. Doe er vervolgens wa ter, bouillontablet, een mes punt koenjit of een paar draadjes saffraan en de to matenpuree bij en laat de massa in twintig minuten gaar koken. Kook diepvries-erwten in een paar minuten gaar of warm die uit blik of pot op. Voeg de doperwten toe aan de rijst. Maak het gerecht op smaak af met peper, noot muskaat, de helft van de kaas en zout. Doe de risotto in een voorverwarmde schaal, leg er voor ieder een spiegelei op en geef er de rest van de kaas apart bij. Schaaf de geschilde kom kommer in plakjes en meng er een sausje door dat ge maakt is van azijn, zout, pe per. olie en fijngeknipte pe terselie; Zet de meeste melk op. Meng cacao, suiker, maizena en de rest melk tot een papje, schenk er wat hete melk bij en doe het mengsel in de pan. Laat de vla een minuut koken en doe er van het vuur de vanillesuiker bij. Bak de gepelde en in de lengte doorgesneden banaan in de margarine lichtbruin. Leg per persoon twee stuk ken banaan op een bordje en bedek ze gedeeltelijk met vla. Garneer met het aman delschaafsel. JEANNE Eerste paal voor nieuw kanohuis ALPHEN AAN DEN RIJN De heren Van Winsen en Henderson sloegen gisteren de eerste paal voor een nieuw kanohuis voor de kanovereniging De Kromme Aar. Volgens jaar maart hoopt men op de oever langs het Aar- kanaal, bij de Zegerbrug, een nieuw kanohuis te hebben waar men de ranke bootjes goed en droog kan opslaan en waar ook ruimte is om na het sporten koffie te drinken. Voor het kanohuis moest de vereniging een lening van 125.000 gulden afsluiten. De gemeenteraad is akkoord ge gaan met gemeentegarantie. Daarnaast kreeg men een bij drage van de gemeente van 33.700 gulden. Dat was wel iets minder dan de 40.000 gulden waarop men gehoopt had, zo dat er nog bijna zevenduizend gulden boven tafel moet ko men om alle plannen te verwezenlijken. Het clubhuis kan gebouwd worden doordat de leden van De Kromme Aar zelf flink de handen uit de mouwen steken. De heren Van Winsen en Henderson waren jaren geleden de initiatiefne mers voor het oprichten van deze vereniging zodat hen daarom de eer te beurt viel de eerste paal te slaan. Adventsvespers in Zoeterwoude Omwonenden pad willen af van parkeerverbod ZOETERWOUDE Ter voorbereiding op het kerstfeest worden in Zoeterwoude de komende vier zondagen Adventsvespers gehouden. Steeds om vijf uur uur vindt zo'n vesperdienst plaats en iedere week in een ander kerkge bouw. Uitgangspunt dit jaar is „de rijkdom van de psalmen". Komende zondag wordt de eerste bijeenkomst gehouden in de Sint Jans kerk. De titel voor alle zondagen is „De Heer is aan aan tocht". De thema's die worden behandeld, ver wijzen naar de verschillende psalmen. Enkele koren geven hun vocale medewerking, het ko- persblazersensemble is present en zelfs een ge legenheidskoortje bestaande uit de leden van de oecumenische werkgroep die de vespers heeft georganiseerd. Tijdens de vespers wordt gecol lecteerd en de totale opbrengst komt ten goede aan de Aktie Solidaridad. Het thema is komen de zondag „Heer wijs mij de weg". DEN HAAG/OUDE WETERING Elf bewoners van Oude Wetering hebben beroep aangetekend tegen een parkeerverbod op het pad dat tussen hun huizen langs de Veerstraat nummer 25 tot en met 31 en de Zuidschans 2 tot en met 14 ligt. De zaak kwam gisterochtend aan de orde tijdens een zitting van de Raad van State. B en W van Alkemade hebben voor het instellen van het parkeerverbod besloten, omdat de doorgang op het pad vaak geheel door geparkeerde auto's belemmerd werd. Regelmatig kwamen daar klachten bij het gemeentebestuur over binnen. Verder zouden in geval van nood brandweerwagens en ambu lances niet bij de huizen kunnen komen. De parkeeroverlast werd nog verergerd door klanten van een snackbar, apotheek en slijterij die hun auto op het pad neerzetten, omdat dit de dichtstbijzijnde parkeerplaats is. De bezwaarmakers echter me nen dat het pad particulier terrein is en alleen ten dienste van de aan het pad wonende mensen komt. Zij willen dan ook hun auto's vlak voor de deur kwijt kunnen. B en W echter stellen nadrukkelijk dat het pad voor iedereen toegankelijk is. Het par keerverbod achten zij noodzakelijk om de doorgang te waarbor gen. TOESTEMMING CENTRUMPLAN ALKEMADE Gede puteerde Staten (GS) van Zuid-Holland heb ben een verklaring van geen bezwaar verleend voor het bouwplan van de firma Maas-Dijken Bouwbedrijf B.V. Het gaat hierbij om de bouw van een supermarkt en enkele kleine winkels aan het Noordeinde in Roelofarendsveen. Dit maakt deel uit van het centrumplan van de winkeliersvereniging RAAK. De gemeente kan nu een bouwver gunning verlenen. Schild^ gestolei KATWIJK - J olieverfschildiy met een waar 3500 guide woensdagavor stolen uit ee% ning aan de# gravenlaan ii wijk. De inbr| binnengekonu door de poortgte ceren en het iAa lichtje in de Irol open te breken 1 ZOETERWOUDE De Zoeterwoudse peuter speelzaal Drie Turven Hoog, gevestigd in de Eendenkooi aan het Kooi kerspad, krijgt een afge zette speelplaats. Hierme de gaat een lang gekoes terde wens in vervulling. Deze mededeling deed gisteravond wethouder mevrouw H. S. Graniews- ki-Wijnands tijdens de raadsvergadering. De realisering van de „veilige speelplaats" kost de gemeente niets want nadat de gemeente raad in grote dank een schen king van elektrospeciaalzaal B.C.C. had aanvaard, kon de wethouder direkt melden dat er al een goede bestemming voor gevonden was. Daarmee was wethouder Graniewski het raadslid mevrouw J. Berkou we-van der Laan een stapje voor want zij had willen pleiten voor een spoedige oplossing van het probleem dat overigens al tien jaar bestaat. Tot 1977 bevond de speelzaal zich in gebouw Het Vierde Een dje en daarbij was een speel plaats gesitueerd. Na de verhui zing naar de Eendenkooi is de accommodatie wel aanzienlijk verbeterd doch er is geen veili ge speelplaats. De kinderen moeten spelen op een provisori sche afgezet gedeelte van het openbare parkeerterrein. Veilig is dat evenwel niet want de au to's zorgen voor nogal wat overlast. Nu de woonwijk Hoge Rijndijk West II vrijwel vol tooid is, is de overlast alleen maar toegenoemen. Een hand- tekeningenaktie leverde on langs geen resultaat op. Opval lend mild reageerde de gemee- teraad gisteravond op de brief van enkele bewoners van de Miening over het uitblijven van toegezegde maatregelen tegen de stankoverlast van vrachtwa gens. Nadat was toegezegd dat vóór 1 oktober de bewoners duidelijkheid zouden hebben over een onderzoek de stank te rug te dringen is het stil gewor den. VVD-er Mulder stelde dat het nu toch wel tijd wordt dat er iets gaat gebeuren terwijl de PZ-fraktie enkele juridische as- pekten (Met name is van belang of de gemeete wel het recht heeft op de lokatie aan de Mie ning een parkeerplaats te reali seren. red.) nader belicht wil zien. De heer Jac. van der Salm van de CDA was nog het meest teleurgesteld. „Dat er nog niets bekend is, is niet netjes en dan druk ik me voorzichtig uit. Ik krijg de indruk dat het verstu ren van stukken uit dit ge meentehuis lijkt op het starten van een diesel", aldus Van der Salm. HAZERSWOUDE De ge meente Hazerswoude zal de verkoop van condooms uit au tomaten niet langer tegengaan. Alleen de heer J.L. Kaashoek (SGP/RPF) was tegen. De vrije verkoop zou de zedenverwilde ring in de hand werken. Voor naamste punt van de andere partijen om voor het voorstel te stemmen was dat het artikel op „ouderwetse" inzichten berustte en dat de condoom een belang rijk middel tegen de uitbreiding van de ziekte aids is. Kaashoek was ook als enige te gen het voorstel tot de vaststel ling van de subsidieverorde ning over godsdienst- en le vensbeschouwelijk vormingson derwijs. Reden is dat ook ande re beschouwingen dan de chris telijke in het onderwijs voor subsidie in aanmerking komen. Aan het eind van de vergade ring bedankte burgemeester J.W. van der Sluijs J. Steinhart (VVD) voor het tijdelijk vervul len van het voorzitterschap van 't Anker. Ook het scheidende raadslid E.V.H. Pomcin (VVD), werd bedankt. De burgemeester zei het te betreuren dat de com binatie van de leiding van een groeiend bedrijf en het raads lidmaatschap niet langer vol te houden was. Poncin was tijdens de vorige raadsperiode tussen tijds in de raad gekomen. Van zijn opvolgster, mevrouw G.L.J. Geenjaar-Cové werden de ge loofsbrieven goedgekeurd. Al bij de volgende raadsvergade ring zal ze haar intrede maken. FNV De Industriebond FNV afde ling Bollenstreek houdt van avond in De Taveerne aan de Wagendwarsstraat in Lisse haar najaarsvergadering. Er worden onder meer jubilaris sen gehuldigd. Aanvang acht uur. Frank en vrij Marieke Sprietsma (19) uit Oegstgeesz is een van de zes deelnemers aan de Frank en Vrij-show. Dit NCR V-pro gramma wordt morgenavond vanaf half negen op Neder land 1 uitgezonden. In deze show worden de kandidaten aan elkaar gekoppeld en door Gerard Cox onder meer ge test op hun improvisatiever mogen. Dit keer wordt de balkonscène uit Cyrano de Bergerac gespeeld. Dreamware The groep Dreamware treedt morgenavond op in jongeren centrum Ex Voto aan de Gaasbak 1 in Voorhout. Het optreden begint om half ne gen. De toegangsprijs be draagt vier gulden, leden moeten twee gulden betalen. Klassiek Hans Tobel (fluit) en Rixt van der Kooij (piano) geven zondagmiddag een concert in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Hoofdstraat in Noordwijk aan Zee. Zij spe len werken van Poulenc en Hindemith. Voorts geven Marijke van der Harst (pia no) en Odile van Eek (hobo) een Italiaans concert met werken van Bach en Dutil- leux. Het concert begint om één uur, toegangskaarten kosten vijf gulden per stuk. SKAN-begunstigers en hou ders van een CJP of Pas 65 moeten drie gulden vijftig betalen. Speelgoed In Treslong in Hillegom wordt zondag van tien uur tot half vijf een poppen- en speelgoedbeurs gehouden. De toegangsprijs bedraagt drie gulden, kinderen moeten één gulden betalen. Meer inlich tingen: telefoon 02520-17552. Advent De Raad van Samenwerken de Kerken in Voorschoten houdt zondagavond een oecu menische Adventszangdienst in de Moeder Godskerk aan de Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan in Voor schoten. Voorganger is rev. Geoffrey G. Allen uit Voor schoten. Het koor van de Anglicaanse Kerk in Den Haag verleent muzikale me- Gezond De Leidschendamse Kruis vereniging houdt maandag middag samen met de Stich ting Welzijn Ouderen de vierde van vijf bijeenkom sten over gezond ouder worden. Met medewerking van vrijwilligers en profes sionele hulpverleners wordt in het Dienstencentrum Dui venvoorde aan de Graaf Wil lem de Rijkelaan gesproken over medicijnen. Aanvang twee uur, de toegang is gra tis. Iris Filmhuis Lisse vertoont maandagavond in Artopa aan de Grevelingstraat 50 de film „Iris" van May Saks. Moni que van der Ven speelt een veearts die zich vestigt in een afgelegen streek van Neder land. Ze belandt in een hel; ze wordt tegengewerkt, op de proef gesteld en begeerd. Uit eindelijk nemet ze het recht in eigen hand. De voorstel ling begint om half negen, een toegangskaartje kost zes gulden vijfentwintig. Sint Vanavond komt Sint Nico- laas naar Zoeterwoude. Op uitnodiging van de winke liersvereniging zal de Sint om 19.00 uur vertrekken vanaf het Muziekcentrum aan de Schenkelweg. Rond 19.45 uur zal burgemeester A. Houdijk Sint Nicolaas op het dorpsplein welkom heten. Voetpaden maken plaats voor groen LEIDERDORP Enkele voetpaden rond de flats aan de Schansen in Leiderdorp zullen verdwijnen en plaatsmaken voor groen. De voetpaden werden nauwelijks gebruikt. Ze waren al enigszins over dekt met gras en mos. Verder worden de „binnenterreinen" van de flats, het plantsoenge deelte, opgehoogd. Hierin ont staan grote plassefi bij regen val omdat een paar jaar gele den de straten rondom de flats werden opgehoogd. De beplan ting blijft overigens nagenoeg ongewijzigd. Het werk begint eind november. Afscheid nemen doet hij niet graag. Bas de Jeu (60), de laatste groenteman aan huis in Zoeterwoude Rijndijk heeft toch een beetje het idee dat hij zijn klanten in de steek laat, want een opvolger is niet voorhanden. „Ik heb vreselijk tegen die laatste drie dagen, maandag, dinsdag en woensdag, opgezien. Ach teraf gezien viel het mee, maar toch. Ik gaf bijvoor beeld één van mijn vele trou we klanten, 85 jaar oud, een afscheidszoen. Ze liep vervol gens huilend weg. Dan moet je zelf ook wel wat wegslik ken Een tafel in huize De Jeu aan de Nassaulaan in Zoeterwou de Rijndijk staat met vol met flessen wijn en bedankbrief jes, afkomstig van de klan ten. Bas de Jeu is 45 jaar groenteman geweest in Zoe terwoude. Hij volgde zijn va der, Bas senior, op die het vak weer had geleerd van zijn vader. „Het bedrijf be staat feitelijk 125 jaar", weet echtgenote Nel te vertellen. Na drie generaties is het af gelopen, want de zoon van Bas wilde geen groenteboer worden. Bas de Jeu is, zoals dat heet. gesaneerd. In het kader van de regeling voor zelfstandigen kon hij ophou den met werken. „De men sen zeggen wel eens, waarom stop je, je bent toch pas zestig, je had best langer door kun nen gaan. Maar ze vergeten dan dat ik al die jaren ook op zaterdag heb gewerkt. Reken maar uit hoeveel jaren er dan in feite bijkomen", stelt De Jeu. Vanuit het bedrijf aan de Ommedijkseweg, dat twee pakhuizen en een kleine wo ning omvat, werden de Zoe- terwoudenaren in Weipoort en aan Hoge Rijndijk meer dan 100 jaar bediend. „Mijn grootvader had een moestuin, daar verkocht hij zelf de op brengsten van, zo is het be gonnen. Hij is ook nog parle vinker geweest, verkocht groente aan schippers. Heb ik zelf ook nog gedaan. Aan een zandschipper bijvoorbeeld kon je veel verkopen, als je hem te pakken kon krijgen. Het is altijd hard werken ge weest, zeker in de begintijd, en dat direct vanaf de school banken. Ik heb nog met paard en wagen gereden, en met de bakfiets. Dat paard was niet ideaal. Dat liep nog wel eens door als je met een klant bezig was. Of je was soms eerst wel een uur bezig om het te vangen in het wei land van de boer waar het stond", vertelt Bas de Jeu. In barre wintertijden werd het paard ook nog wel eens voor een slee gezet. De afgelopen 15 jaar werden de groenten echter .op een aanzienlijk meer comfortabele manier verkocht vanuit de bestelau to. De lange werktijden wer den wat korter vanaf het mo ment dat de groente niet meer rechtstreeks van de veiling werd gehaald, maar van grossiers werd betrok ken. li ??Epdf, Bijdrage: fel Frank Buurman Bas de Jeu heeft zijn laatste appel verkocht. Veranderingen De toename van het autoge bruik leverde problemen op. „De Hoge Rijndijk is enorm druk geworden. Het is geen lolletje meer om daar klanten af te gaan. En ook in smalle zijstraatjes sta je al gauw in de weg met de groentewagen, en de mensen kunnen tegen woordig niet meer het geduld opbrengen om even te wach ten In de afgelopen 45 jaar is er veel veranderd. Vroeger aten de mensen elke dag van de week warm, hadden ze elke dag groente nodig. Te genwoordig lopen ze makke lijk even langs de Chinees of de snackbar, vooral in het weekeinde. Verder er is min der vaak iemand thuis, om dat veel vrouwen werken. De groente wordt in veel ge vallen in de supermarkt ge kocht, samen met de andere boodschappen. Geen wonder dat het venten met groente vrijwel is uitgestorven", al dus Bas de Jeu. Op zich had de groentehan- del aan huis op de Hoge Rijn dijk en in Weipoort nog wel even door kunnen gaan. „Ik had 250 tot 300 vaste klanten. Dat aantal is, mede door de groei van het dorp, al die ja ren vrij constant gebleven. Daar komt bij dat er verder weinig mogelijkheden zijn om dicht bij huis aan groente te komen. Je hebt de super markt van Van der Krogt, en dan houdt het eigenlijk op. Daarom heb ik te doen met de oudere mensen onder mijn vaste klanten die slecht zien of slecht ter been zijn. Die moeten nu op een andere manier' aan groenten zien te komen. Ik heb de mensen ook wel een beetje verwend, vrees ik, door ook vrijwel ie dere bestelling nog even langs te brengen". Hoewel het afscheid pijn doet is Bas de Jeu ook wel blij dat hij het nu rustig aan kan gaan doen. „Ik vind het wel genoeg na 45 jaar, zes C per week, met lange gen. Ziek zijn was er |r~ lijk niet bij en veel vaf heb ik ook nooit opP 1 men Er komt nu veel tijd vn/te andere bezigheden. r<*e beetje tuinen, klaverj^m met de bejaarden, vrij— gerswerk doen bij vdT~ vereniging Meerburg. 1È vele jaren in het eerstel dagselftal gespeeld". sierde groen te wagenW woensdag gelijk verkocË de afscheidstoernee. H&j drijf, het appeltje dorst, zal later worden. Zaterdag wordl officieel afscheid gent* tijdens een receptie it n Eendenkooi aan het Koor spad van 17.00 tot 19.01 „Daarna een etentje mflk familie, en dan is het ecina gelopen. Groente en tti\ zullen we voortaan, net) E iedereen, zelf moeten tg/ kopen aldus Bas de Jet g LEIDERDORP Bij de Leiderdorpse badminton club De Spotvogels is kort nadat het twaalf en een half-jarig bestaan op feestelijke wijze is her dacht een bestuurscrisis ontstaan. Rob Meere, voorzitter van De Spotvo gels is uit het bestuur ge stapt. Eerder al hadden Dik van Harfe, voorzitter van de Commissie Interne Aangelegenheden en Dick Pol, barcoördinator zich uit het bestuur terugge trokken. Oorzaak zijn de problemen rond de bezetting van de bar in sportzaal Op Dreef. De ver vanging van twee wisselende krachten op de vrijdagavond door één vaste kracht is niet geheel vlekkeloos verlopen. De betrokken krachten, leden van De Spotvogels, bleken niet op de hoogte te zijn van het feit dat hun dienstverband van tijdelijke aard zou zijn. Een standpunt, dat door het bestuur werd gedeeld. Zij mochten hun werkzaamheden weer hervatten en de vaste kracht moest het veld ruimen. Dit was voor de bestuursleden Pol en Van Harte reden huri functies ter beschikking te stellen. Nadat een nieuwe be stuursvergadering de partijen niet tot elkaar had gebracht, gaf ook voorzitter Rob Meere er de brui aan. Volgens Meere is hij „gevoed met valse infor matie". Ook vond hij dat be stuursleden te gemakkelijk omsprongen met hun verant woordelijkheden door op te stappen zodra een beslissing hen niet aanstond. Op donderdag 10 december wordt in de kantine van sport zaal Op Dreef een algemene ledenvergadering gehouden waar de bestuurscrisis aan de orde komt. ALPHEN AAN DEN RIJN Het aantal werklozen in de regio Alphen aan den Rijn is in de maand oktober iets gestegen. Dit blijkt uit de cijfers van het Gewestelijk Arbeidsbureau in Al- f)hen. Het gaat om een stijging van 1,7 procent. Het aantal werk- oze schoolverlaters is flink gedaald. De stijging van de werkloosheid valt in alle sectoren te constate ren, behalve bij het kantoorpersoneel. In deze sector is de werk loosheid licht gedaald. De werkloosheid in de Rijnstreek ont wikkelde zich in de maand oktober als volgt Sep. '87 Okt. '87 Sep. '87 Okt.'87 Alphen a/d Rijn 757 770 691 701 Hazerswoude 85 100 83 17 Koudekerk 33 33 31 30 Leimuiden 37 33 21 25 Nieuwkoop 103 97 72 75 Nieuwveen 13 16 16 15 Rijnsaterwoude 14 14 11 8 Ter Aar 56 58 51 54 Woubrugge 34 37 26 23 Zevenhoven 17 18 10 15 Alphenaar tracht twee maal in te breken ALPHEN AAN DEN RIJN Een 26-jarige Alphenaar heeft vannacht twee keer geprobeerd in te breken in win kels. Rond drie uur gooide hij een straattegel door de ruit van een kapperszaak in winkelcentrum De Stuifzand. Hij veroorzaakte zoveel herrie dat de politie hem als snel op het spoor was. De Alphenaar nam de benen en trachtte een tweede keer in te oreken in een sigarenzaak in winkelcen trum De Ridderhof. De man had de deur geforceerd en de politie greep hem in de kraag op het moment dat hij met een vuilniszak met sloffen sigaretten en aanstekers er van door wilde gaan. De Alphenaar bleek eveneens een grote hoeveelheid inbraak-voorwerpen bij zich te hebben zoals tangen en hamers. FRONTALE BOTSING OP ALKEMADELAAN OUDE WETERING Twee Leidenaars, 68 en 34 jaar oud, zijn gisteravond rond half tien licht gewond geraakt bij een frontale aanrijding op de Alkemadelaan. De twee, vader en zoon, zaten in een auto die werd bestuurd door de vader. Deze reed onder invloed van alcohol slingerend in de richting Leiden. Hij kwam op de andere weghelft terecht en botste frontaal op de auto van een 35-jarige man uit Nieuw-Vennep. Deze raakte niet gewond. Vader en zoon zijn naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden gebracht. De twee voertuigen raakten totaal vernield. O O^OqOQOTL O XOX z OnOuOüOF ©O O - U e,r ZESHOEK Pf l 1-4 historische postwagen; 2-5 de blijde boodschap; lu 4-5 rangtelwoord 5-6 belangrijke vo< 6-1 glooiing v.e. s[ oplossing l -bi i-9 :i|Mfe 9-S :©P»ie S-» Ln -e :pueie g-2 :ooiop z-i '-WT 9-g :ene6uBAe g-2 BIJLAGE BIJ UW KRANT Ml INFORMATIE OVER FILMS,Ml THEATER, RECREATIE.ET EN EEN COMPLETE AG

Leidse Courant | 1987 | | pagina 12