O Geef een abonnement op uw krant cadeau! ohemen M'n lieve kind, In het hart van Sinterklaas heb jij (sinds lange tijden) een heel speciale plaats dus: wil hij je verblijden Maar jij vraagt telkens weer alleen maar van dat LEGO, waar Sint graag elke keer aan bijdraagt (voor zijn ego!) Want Sint weet: 't is een feit! dat LEGO jou kan helpen je zucht naar kreativiteit weer, keer op keer, te stelpen Daarom zal deze doos (vol LEGO) jou wel smaken, een schot zijn in de roos en jou nog lang vermaken De Sint Sinterklaas komt ongewapend HAAGSCHE COURANT/DAGBLAD HET BINNENHOF tee^izntu pao3 uag isaaj puai ijaaq i-iaaiajdiaiui injaag 3uia -input aapai jooa jappiuipaa -jj uba s3uos .aijaissepj, utais '(°lnLdL do U9A3I ja sD aigiaq. -uia.4 doaee/A aaiueui ap jbbui Wij vertellen u alles wat u over diamant wilt weten... Ook groeibriljant JUWELIER Koningin Julianaplein 13 Voorburg - Tel. 863888 Ons advies Is de beste start Div. Mastprotectors al v a Heuptrapezes met spreader Waterstarttrapeze drijfvermogen Mast Safe aluminium 25.- 14.95 69.50 99.00 12.50 LET OP: verhuur Burton snowboards. Bel snel en bestel! LET OP: Top-sails zeilen 40% korting Teunisbloemplein 1 - 070-233824 Geopend dag. van 12.00-17.30 uur Zat. 10.00-17.00 uur. Donderdag koopavond. Modem vormgegeven: interieurdecoratie verlichting modeaccessoires Prinses Mariestraat 3 (hoek Frederikstraat) 2514 KC Den Haag Tfclefoon 070-460308 RENE VAN HASSELT IJZERWAREN EN GEREEDSCHAPPEN HOUT ELECTRO- MATERIAAL VERF SANITAIR TUINARTIKELEN SLEUTELS oplaadbare A schroevedraaier 69.50 Betje Wolffstraat 216-224 - 's-Gravenhage Telefoon 800435 »IUUA Bi] Tegelmekka de Rade Als het nog voor de winter moet gebeuren, kom eens kijken naar mijn tegels in alle kleuren. Harry Suiker BANKETBAKKERIJ SPECIALITEIT: Brabantse roomboterspeculaas en Bossche bollen. LAAN VAN N.O.-INDIE. TEL. 859447 ongelofelijk hatelijk vervaarlijk tjalk rustbank honk onvergetelijk bezwaarlijk kalk dank schonk verderfelijk onmetelijk aderlijk pleisterkalk blank lonk onsterfelijk overdrachtelijk slagaderlijk hagelblank vergelijk echtelijk vaderlijk talk flank spelonk soortgelijk kerkrechtelijk grootvaderlijk valk klank dronk hachelijk hartstochtelijk moederlijk edelvalk klinkklank verdronk belachelijk ruimtelijk onveranderlijk elk keelklank smakelijk feestelijk hinderlijk kelk plank zakelijk westelijk kinderlijk springplank noodzakelijk noordwestelijk stadhouderlijk saliemelk smeerplank ziekelijk verdienstelijk eerlijk moedermelk slank onverbrekelijk bespottelijk landsheerlijk mank eigendunk wekelijk abusievelijk potsierlijk hetwelk rank gebruikelijk kouwelijk kommerlijk dolk sterkedrank geitebok gemakkelijk vertrouwelijk achterlijk kolk honingdrank zaagbok ongemakkelijk vrouwelijk dichterlijk draaikolk gorgeldrank springbok gebrekkelijk toegeeflijk uiterlijk woordentolk spoeldrank steenbok inschikkelijk vergeeflijk ruiterlijk slaapdrank gemsbok ogenblikkelijk onbeschrijflijk kloosterlijk frisdrank dok aanlokkelijk ongelooflijk bekoorlijk bijenvolk spuldok verrukkelijk sterflijk gebeurlijk natuurvolk krank fok toegankelijk behaaglijk figuurlijk cultuurvolk sprank gok aanvankelijk beklaaglijk natuurlijk scheepsvolk vrank hok bedenkelijk ontzaglijk onnatuurlijk wolk tank schok kerkelijk beweeglijk slijk aardschok aanmerkelijk onbeweeglijk ordentelijk bulk jok werkelijk ontieglijk rijk hulk artisjok lichamelijk gevoeglijk talrijk wulk oogwenk kok voornamelijk welvoeglijk hemelrijk zulk lok aannemelijk gezeglijk zegenrijk databank bink blok eniglijk dierenrijk bloedbank kink nogablok walglijk prijk zandbank link kladblok gevolglijk bladerrijk emissiebank blink zwerfblok ooglijk leerrijk draaibank ijsblink takelblok heuglijk strijk bijbank flink remblok verfoeilijk geestrijk snijbank klink steenblok manlijk kroostrijk werkbank schmink offerblok onberispelijk gemeenlijk zienlijk rechtspraktijk speelbank pink vleesblok vreselijk wijk pijnbank brink fietsblok huiselijk gezamenlijk buitenwijk incassobank verdrink stootblok prijselijk onverzoenlijk bezwijk spaarbank vink klok wijselijk openlijk balk oesterbank slavink hangklok valselijk wezenlijk notenbalk vensterbank geelvink alarmklok ganselijk zinlijk schuinbalk koorbank roervink stormklok godganselijk pijnlijk moerbalk vleesbank luistervink duikerklok onmenselijk persoonlijk schoorbalk handelsbank rietvink wekkerklok pauselijk hansflliik gewoonlijk oliik katafalk maarschalk slagersbank zitbank bonk vesperklok koekoeksklok m omslagdoek baaidoek zeildoek (ilterdoek poetsdoek tentdoek ruwdoek standhoek effectenhoek gezichtshoek achthoek rechthoek uithoek koek kruidkoek veekoek snijkoek eierkoek snipperkoek kermiskoek kloek snoek broek slobbroek kniebroek zwembroek matrozenbroek flodderbroek spijkerbroek sportbroek kraambezoek opinieonderzoek verzoek pek gebrek tijdgebrek spraakgebrek drek lepelrek wapenrek pijpenrek knik snik slimmerik dommerik valserik viezerik afschrik krik onderbuik bierbuik scheurbuik sluik puik spraakgebruik verbruik misbruik drankmisbruik kruik koelkruik waterkruik pruik braamstruik peperstruik jeneverstruik stuik havik wik onvermijdelijk tijdelijk look slook smook knook pook spook rook strook vluchtstrook kapok zeepok rok brok galgebrok hoepelrok onderrok vlaggestok halfstok rekstok strijkstok rolstok duimstok helmstok degenstok dirigeerstok polsstok ark hark woonark villapark autopark hoenderpark kerk jeugdkerk schuilkerk jodenkerk kinderkerk schuurkerk vlerk brandmerk bijoogmerk winkelmerk watermerk wintermerk fabrieksmerk handelsmerk strijdperk tijdperk sterk ijzersterk kladwerk jeugdwerk beeldwerk strafwerk schrijfwerk naslagwerk breiwerk houtsnijwerk haakwerk maakwerk paalwerk taalwerk roffelwerk mengelwerk klungelwerk takelwerk knutselwerk kramwerk fantoomwerk speldenwerk geheugenwerk heksenwerk raapwerk rivierwerk waterwerk meesterwerk p!ei6terwerk peuterwerk overwerk voorwerk borduurwerk vuurwerk smidswerk huiswerk pelswerk satanswerk plaatwerk zetwerk dichtwerk buurtwerk vredebreuk wolkbreuk beenbreuk inbreuk liesbreuk spleetbreuk kreuk leenspreuk zinspreuk kernspreuk wonderspreuk ongeluk pluk ruk druk bloeddruk blinddruk brailledruk reliëfdruk kooldruk kleurendruk dundruk opdruk weerdruk misdruk offsetdruk lichtdruk blauwdruk tuk glooien "turfsteken doortikken i ontplooien aanhalingsteken verstikken vlooien ringsteken wikken pooien opsteken verkwikken rooien oversteken zwikken strooien kruissteken opdokken zeventien uitsteken fokken clandestien litteken aanfokken zestien weken schokken geweken aardschokken kweken jokken prediken artisjokken lokken blokken aanreiken geiblokken bezien haarlokken gezien ontduiken verlokken aangezien slokken ongezien kuiken ontlokken aanzien piepkuiken uitvlokken nestkuiken smokken herzien fnuiken zeepokken verzien ruiken kinderpokken voorzien misbruiken waterpokken onvoorzien kruiken jokkebrokken gedijen pruiken hellebrokken struiken schrokken posterijen ijken onverschrokken aken bedijken teruggetrokken baken aandijken vertrokken consolbaken bekijken wrokken haken scheelkijken sokken afhaken omkijken stokken diaken inkijken bukken aartsdiaken opkijken jukken kaken blijken plukken laken verongelijken opsmukken tafellaken vergelijken nukken sluitlaken bemoeilijken rukken maken billijken benadrukken goedmaken aanlijken aandrukken hardmaken indrukken afmaken verrijken onderdrukken wegmaken strijken doordrukken droogmaken vrijmaken bestrijken uitdrukken aanstrijken krukken vuilmaken wijken vervolmaken afwijken stukken inmaken bezwijken aankalken schoonmaken tabakken verkalken opmaken oudbakken verwelken wakkermaken dwarsgebakken bewolken overmaken hakken bulken smaken kajakken planken wijsmaken lakken afslanken losmaken klakken buitmaken gedenken vastmaken vlakken toedenken naken vervlakken aandenken smakken herdenken nachtbraken almanakken schenken draken knakken zwenken geraken afpakken kinken aanraken wegpakken uitblinken aanspraken inpakken klinken kwijtraken oppakken weerklinken waken beetpakken schminken bewaken uitpakken verminken prakken noodzaken verstrakken drinken oorzaken takken koffiedrinken wecken vakken slavinken afkicken bivakken parlevinken shocken kwakken bezinken deken afzwakken inzinken paardedeken zakken verzinken rampendeken bezakken geschonken klinieken afzakken lonken rieken verzakken fabrieken bekken uitgedronken krieken ravebekken halfdronken kritieken kolenbekken verdronken kortwieken scheerbekken smoordronken uitzieken nierbekken pronken omgekeken dekken zonken uitgekeken bedekken dunken verkeken tafeldekken doken hekken gedoken gebleken lekken koken verbleken uitlekken uitkoken smeken knoken inboeken spekken poken leerboeken rekken spoken overboeken verrekken poetsdoeken trekken gebroken hoeken betrekken verroken vloeken terugtrekken stroken uitvloeken bijtrekken stoken snoeken worteltrekken gestoken opzoeken voltrekken doorgestoken onderzoeken omtrekken aanstoken kromtrekken breken samentrekken aanharken inbreken intrekken stekelvarken opbreken lijntrekken feestvarken verbreken stuiptrekken losbreken vertrekken bemerken echtbreken strekken aanmerken uitbreken verstrekken opmerken ontbreken vrekken versterken preken wekken bijwerken opwekken bolwerken ^spreken verwekken omwerken goedspreken hikken tegenwerken afspreken schikken opwerken aanspreken voorbeschikken uitwerken rechtspreken rangschikken uitspreken aanschikken streken opschikken jeuken omstreken aflikken kelderkeuken teken klikken veldteken verklikken handteken slikken vredeteken verslikken pedalen ereteken mikken vandalen grafteken deciteken knikken snikken merkteken afpikken schalen wortelteken schrikken kielhalen kenteken afschrikken ademhalen minteken terugschrikken inhalen klemtoonteken krikken ophalen uitroepteken opkrikken neerhalen letterteken prikken achterhalen voorteken verstrikken verhalen aantikken overhalen leesteken vertikken uithalen uapnoqauuuun-1» uepnoga6|OA uapuaoez uepnoqa6|iis uapuezjaA I uapuejasJBusj uapej) uapaj6aa«aq I uapejeöiuo ueedsunnips ueeds>)!|)| uiaepeip luapoqigoaiA MnM\Eorly Learning Centre De eerste speelgoedwinkel zonder pistooltjes Spuistraat 3, Den Haag -aOOO- Rijg je fantasie tot een bijou Azuur blauw, goud, brons. Teveel kleur voor woorden Glanzend, mat. satjjn en strassVoor Je 't weet heb je een hand vol kralen en een hoofd vol ideeën. En r\]g je fantasie tot een flonkerend bijou Pien Lemstra signeert en demonstreert Zaterdag 28 november van 12.00 tot 14.00 uur Pien Lemstra signeert haar laatste boek: Nieuwe sieraden van koorden en kralen. Zjj geeft ook demonstraties. Nieuwe cursussen in januari Start-cursussen en een vervolgcursus voor ervaren sieraad- makers. De Kralendoos Frederikstraat 575 Den Haag Telefoon (070) 46 03 78 ook maandagmiddag open ooo<=> SINTERKLAASTIP: Een prima idee voor een sinterklaascadeau voor uw man, vrouw, voor opa of oma, voor tante en oom, voor uw zoon of dochter die pas op zichzelf woont, voor uw buren, iedereen die graag op de hoogte blijft maar er nog niet toe gekomen is een abonnement op onze krant te nemen: een geschenkabonnement. 'éj Het abonnement loopt van maandag 7 december 1987 t/m zaterdag 'o 16 januari 1988 en kost (weggeefprijs) f20,--. Op pakjesavond staat u niet met lege handen, want u ontvangt van ons een prachtige cheque die vergezeld gaat van een originele goudkleurige drukplaat in miniformaat. Een cadeau met lange adem: tot half januari schenkt u aan huis bezorgd leesplezier! Wanneer u de bon invult en vóór 1 december aan ons stuurt zorgen wij tijdig voor de cheque met drukplaat en bezorgen vanaf 7 december de krant op het door u aangegeven adres. Met betalen kunt u wachten tot u van ons een acceptgirokaart hebt ontvangen. Handtekening: Stuur deze bon in een open envelop - postzegel niet nodig - aan Sijthoff Pers, Abonnementenservice, Antwoordnummer 232,2500 VG Den Haag. ILR6

Leidse Courant | 1987 | | pagina 32