Zadelhoff Makelaars biedt aan: tiiitl £3» f Zadelhoff Makelaars sasa Tèhuur Edisonstraat99 te Zoetermeer :so eterOande.' Doet u het nog zelf? Kantoorgebouw 'Brinkrode' Zoetermeer Tëhuur op uitstekende lokatie in Rijswijk: 1870 m2 moderne kantoorruimte Të koop multifunctionele bedrijfsruimte te Pijnacker - Heulweg 10 Taxeren is maatwerk. Fraai, funktioneel, flexibel Té huur Breestraat 8+8a Leiden Të huur kantoorruimte naast het Centraal Station Të huur stijlvolle kantoorruimte aan de Plaats 13 te Den Haag Bezuidenhoutseweg 268/275 te Den Haag Të huur Handelskade te Rijswijk Markant kantoorgebouw; Hoge Nieuwstraat 32-34 te 's-Gravenhage Tëhuur unieke halfvrijstaande kantoorvilla Te huur de gehele topetage (ca. 600 m2) van dit markante kantoorgebouw. Uniek gelegen, direct aan de afslag van rijksweg Den Haag-Utrecht (A12), met uitzicht op het naastgelegen park. Voldoende parkeerplaatsen op eigen terrein te huur. Op het industrieterrein "Zoeterhage", uitstekend te bereiken via de A-12, een multifunctioneel bedrijfsgebouw omvattende 550 m2 kantoorruimte en 1.770 m2 bedrijfsruimte. Enkele kerngegevens: 3 overhead deuren vrije hoogte bedrijfsruimte van 6.20 m vloerbelasting 2.500 kg/m2 kantoren gedeeltelijk voorzien van airconditioning en electrische zonwering krachtstroom gasgestookte centrale verwarmings installatie alsmede gasheaters Op de 8e en 9e verdieping van een markant kantoorgebouw, gelegen aan de J C. van Markenlaan in Rijswijk. Op beide verdiepingen is in totaal 1870 m2 beschikbaar in units vanaf 630 m2 In het souterrain van het pand is 274 m2 multi functionele ruimte beschikbaar. Het pand beschikt over een hoogwaardig opleveringsniveau o.a. systeemplafonds met verlichtingsarmaturen, zonreflecterende dubbele beglazing en tal van andere eigentijdse voorzieningen zoals een geavanceerd toegangscontrolesysteem 'n Strategische lokatie. Het complex is centraal gesitueerd. Station Rijswijk, met prima aan sluitingen op het openbaar vervoer, is dichtbij. Met de auto is de lokatie zeer goed bereikbaar, met name door de korte afstand t.o.v. het verkeersplein "Ypenburg" Collegiaal met Kok Vastgoed Makelaars, tel. 070 - 50 60 70 LUXE KANTOOR/BEDRIJFSRUIMTE MET UITZICHT OP INTERNATIONALE ZAKEN ZELFSTANDIGE VESTIGINGSMOGELIJKHEDEN VANAF 500 M2 IN BEDRIJVENPARK 'SOETERLANDE' Zakeliik gezien kunt u uw bednjf niet beter den Elk gebouw heelt een lift, systeem- vestigen damn Soeterlande' Neem de ligging plafonds met ingebouwde armaturen èn zon- Werkeli|k middenin de Randstad, met Amstei dam, s-Gravenhage. Rotterdam en Utrecht o een kwartier tot een hall uurtje njden Schiphi en Zestienhoven liggen plezierig dichtbii Eve terrein Grote Polder' r exibele mogelijkheden KANTOREN- EN BEDRIJVENPARK Beschikbaar oppervlak: ca. 360 m2 volledig afgewerkte kantoorruimte ca. 790 m2 bedrijfsruimte Aanwezige faciliteiten: CV-gas gestookte installatie alarminstallatie ter over name vloerbedekking aluminimum kozijnen voor zien van dubbelglas krachtstroom vloerbelasting 1.500 - 5.000 kg/m2 Vraagprijs: f 800.000,- k.k. Om vele redenen kan het nodig zijn dat van zaken, uiterst nauwgezet, te werk. u precies weet wat de waarde is van uw Ondersteund door het centrale kantoor onroerend goed. Onder meer voor jaar- van Zadelhof! Taxabes Ie Utrecht zijn verslagen, financiering, onroerend goed makelaars/taxateurs werkzaam vanuit de belasting, fusies, aan- en verkoop, huur en 9 regionale Zadelhoff kantoren door verhuur Voor het bepalen vap de waarde geheel Nederland. Dat betekent regio- gaat Zadelhoff Taxabes met veel kermis naai inzicht en nabonaal overzicht Representatieve kantoorruimte te huur aan het Bredewater 22 te Zoetermeer. Een mooi, funktioneel kantoorgebouw, met een opmerkelijk binnenste: zeer kompleet in voor zieningen en flexibel in indeling. Centrale lift en ruime parkeergelegenheid op eigen terrein Er is ca. 600 m2 kantoorruimte voor verhuur beschikbaar, als volgt in units verdeeld: begane grond: verhuurd 1 e verdieping: verhuurd J 2e verdieping: verhuurd L J 3everdieping: verhuurd N UB I-K?v 4e verdieping: 334 m2 5e verdieping: 268 m2 Het kantoorgebouw is zéér gunstig gesitueerd ten opzichte van de uitvalswi in Zoetermeer. Collegiaal met Brink&kooijman bedrijfshuisvesting 010-41 45 244 ca. 125 m2 winkel/kantoorruimte centraal gelegen. Aanvaarding per direct totaal 600 m2 10 parkeerplaatsen scheidingswanden vloerbedekking mechanische ventilatie toiletten restauratieve voor zieningen huurprijs f 211.000,- per jaar exclusief BTW oplevering in overleg 300 m2 representatieve kantoorruimte op centrum locatie Centrale verwarming. Huurprijs f 55.000,- per jaar exclusief BTW. Representatief kantoorgebouw zonder file-en parkeerproblemen tehuur/tekoop Gelegen in Bodegraven langs de A12 tussen Den Haag en Utrecht. Dit goed gesitueerd kantoorgebouw omvat circa 1.000 m2, onderverdeeld in: begane grond 222 m2 eerste verdieping 446 m2 tweede verdieping 308 m2 Het moderne gebouw is direct beschikbaar, even tueel ook per verdieping. Bij koop is indicatie van de totale gebruikerskosten circa f 100,- per m2 per jaar. Nieuw representatief kantoorgebouw met karakteristieke gevel, gelegen tegenover het Uitstekend bereikbaar met auto en openbaar vervoer, direkte verbinding met de rijkswegen. Nog te huur 494 m2 kantoorruimte met eigen entree en 10 parkeerplaatsen: - begane grond 247 m2 - 1 e verdieping 247 m2 Huurprijzen: kantoor: f 275,- per m2 per jaar excl. BTW. parkeerplaatsen: f 800,- per plaats per jaar excl. BTW. In het kantoorgebouw "MERCURION" kunt u beschikken over: ruim 600 m2 kantoorruimte volledig ingericht met o.a.: royale entrée met receptie op begane grond vloerbedekking verlaagde systeemplafonds lift ingebouwde verlichtingsarmaturen luchtbehandelingsinstallaties De kantoorruimte is direct beschikbaar, tevens zijn er parkeerplaatsen aanwezig. f i Zelf transporteren, opslaan en 1 distribueren? Terwijl onze cliënt Jonker erj in gespecialiseerd is! n beschikbaar 4.000 m2 magazijnruimte 2 goede locatie op industrieterrein aan de A4 Amsterdam - Rotterdam efficiënte opslag met palletstellingen professionele begeleiding en service modem en uitgebreid wagenpark Transportonderneming D. Jonker en Zadelhoff Makelaars willen graag met U bekijken of Uw p transport, opslag en distributie wellicht efficiënter en economischer kan worden geregeld. Gelegen nabij de parlementsgebouwen in het' centrum van 's-Gravenhage, goede aansluitini op de uitvalswegen naar het rijkswegennet en direct bereikbaar met het openbaar vervoer d.m.v. bus en tram. li I Indeling: kelder 160 m2 begane grond 200 m2k leverdieping 200 m2t 2e verdieping 200 m2f 3e verdieping 12 6 m2 Huurprijs: f 175.000,-per jaar exclusief BTW. Jacob de Graefflaan 2 te 's-Gravenhage Indeling: Kelder Begane grond leverdieping 2e verdieping Totaal Locatie: Gelegen in een "lommerrijke" omgeving in het hartje van de ambassadewijk Zorgvliet, nabij het Nederlands Congresgebouw. Bereikbaarheid: Goede aansluiting op de uit valswegen naar het rijks wegennet. Ook Scheveningen en de binnenstad zijn vanaf deze locatie goed te bereiken. Parkeergelegenheid: Aan de openbare weg is in de directe omgeving voldoende parkeergelegenheid. Huurprijs: f 90.000,- per jaar excl. BTW. 40 rr. 116 ID 113m 83 ro 352 Garage met eigen oprit 40 B Voorzieningen: C.V.-gasgestookte installatie Markiezen aan de zonzijde Keuken Verlaagde akoestische plafonds, voorzien van inbouw T.L.-armaturen Tuin met terras aan voorzijde Berlagehuis'- Scheveningseweg 42 - 2517 KV Den Haag I I MM B I I Zadelhoff vestigingen door geheel Nederland M Makelaars taxateurs o.g. Specialisten in bedrijfsobjecten

Leidse Courant | 1987 | | pagina 32