ROTATIE DRUKKER m/v (vng) Rayon vertegenwoordiger (m/v Drager administratieve service-medewerker m/v CL Gr bouwkundige m/v PANDATA Voor ondernemen met informatica. De\fereniging van Nederlandse Gemeenten telefonist/ administratief medewerker m/v secretaresse (m/v) CHAUFFEUR Onderhoudsmonteurs m/v Uw taken: Onze eisen: Informatie en sollicitatie: PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 31OKTOB "techniek voor het leven gespecialiseerd m bedrijfsveiligheid, hygiene en rroiteu. gas-en branddeiekte. I DRAGER NEDERLAND B.V. In verband met uitbreiding zoeken wi] op korte termijn voor de administratie van onze Technische Dienst een: Na een uitgebreide inwerkperiode zullen de werkzaam heden in hoofdzaak bestaan uit: - Administratieve verwerking van service-activiteiten voor deze afdeling, waarin 45 medewerkers/sters onder dagelijkse leiding van het hoofd Technische Dienst werkzaam zijn. - Dagelijks onderhouden van telefonische en schrifte lijke contacten met onze cliënten en eigen technici. FUNCTIE-EISEN: - Een doortastende en ambitieuze persoonlijkheid op HAVO of MEAO-niveau. - Ervaring op het gebied van service administratie. - Belangstelling voor techniek. - Bij voorkeur enige bekendheid met automatisering. Organisatie- en improvisatietalent. - Accuratesse en controlezin. - Gezien de contacten met ons moederbedrijf is een goede kennis van de Duitse, Engelse taal zowel in woord als geschrift, van belang. - Leeftijd circa 30 jaar. GEBODEN WORDT: - Een gevarieerde functie in een enthousist team van vijf personen, binnen een gezond bedrijf met gespe cialiseerde producten. - Een boeiende werkkring in een zich snel ontwikke lende en groeiende organisatie. Schriftelijke sollicitaties kunt U binnen 14 dagen richten aan Mevrouw M. W. Westerhof-Jansen, Personeelszaken, Postbus 310, 2700 AH Zoetermeer, tot wie U zich tevens kunt wenden voor telefo nische inlichtingen 079-319211 tst. 250. DRAGER NEDERLAND BW Postbus 310 2700 AH Zoetermeef Te) (079) 319 211* STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS .LEIDEN Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden zoekt in verband met uitbreiding van werkzaamheden van het onderwijsbureau uitgaande van de stichting kandidaten voor de functie van Die onder leiding van het tioofd materieel beheer op zellstan- dige wijze zijn/haar werkzaamheden zal uitvoeren voor scholen van de aangesloten schoolbesturen welke bestaan uit: - opnemen van uit te voeren werk; - toezicht op de uitvoering; - het maken van onderhoudsrapporten; - het onderhouden van contacten tussen bureau en schoolleidingen. Gevraagd wordt: - een bouwkundige opleiding met enige jaren praktijkervaring, liefst in onderhoudswerk; - goede contactuele eigenschappen; - leertijd tussen de 25 en 35 jaar; - rijbewijs BE; - goede mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid. Geboden wordt: - een functie met een goede rechtspositieregeling en een pen sioen bij het A.B.P.; een salaris van minimaal 3.039.- en maximaal 4.098.-, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties, binnen 14 dagen, te richten aan bovengenoemd bestuur t.a.v. de heer W. W. Sanders, direc teur, Herengracht 48. 2312 LE Leiden. Informatie over deze vakature, tel.: 071-146841, de heer W. A. J. Meester. De functie Werkterrein: U zal verantwoordelijk zijn voor o.a. het beheer en de ontwikkeling van bestaande en nieuwe administratieve systemen op het gebied van recoitenng, personeels-advertenties. opleidingen en lease-auto's; de controle op en de admini stratie van aanvragen voor studie- vergoedingen; het verstrekken van personeelsgegevens aan het management en de directie; de supervisie en coördinatie van de werkzaamheden van het secre tariaat (vier medewerksters), notuleren van vergaderingen en controle op binnen komende en uitgaande post Perspectieven: PANDATA biedt u een functie in een sterk groeiende organisatie met ruime ontplooiingsmogelijkheden. Honorering: de honorering en de uit stekende secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het niveau van deze functie De eisen Ervaring: u heeft ervanng in het omgaan met - geautomatiseerde - administratieve systemen en procedures en tevens met het leidinggeven aan administratief medewerklstlers. Eigenschappen: zelfstandigheid, door zettingsvermogen en goede contactuele en leidinggevende eigenschappen zijn belangrijk. Opleiding: op HBO of vergelijkbaar niveau in de administratieve sfeer. leeftijd: niet ouder dan 38 jaar. De onderneming PANDATA is een onafhankelijke organisatie die actief is op het gehele gebied van de informatica en de automatisering. De door PANDATA ontwikkelde SDM, System Development Methodology, neemt daarbij een centrale plaats in Het ontwerp en de realisatie van systemen voor complexe toepassingen gebeurt door gespecialiseerde divisies voor de sectoren Overheid. Industrie en Handel 6t Diensten De divisie OSrl (Organisatie en Informatica) ondersteunt en adviseert op het gebied van organisatie- en informaticavraag- stukken en beleid. Het PANDATA Informatica Instituut verzorgt opleidingen voor (toekomstige) informatici, gebruikers en managers. PANDATA Uitgeverij verzorgt publikaties over uiteenlopende vaktech nische onderwerpen. Het vervolg Wanneer u interesse hebt in deze functie, dan nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van relevante gegevens te richten aan de heer H. Weenink op onderstaand adres. Uiteraard geldt deze uitnodiging ook voor vrouwelijke kandidaten. PANDATA BV Postbus 1923 2280 DX Rijswijk Vestigingen in Amsterdam. Eindhoven. Groningen. Leeuwarden. Rijswijk. Utrecht en Zwolle staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor. Op korte termijn vraagt de VNG voor de afdeling INTERNE ZAKEN (onderafdeling Receptie- en Telefoondienst) een (voor de middagen) vacaturenummer 726 Afdelings-informatie De Receptie- en Telefoondienst, onderdeel van de afdeling Interne Zaken, bestaat uit een team van 8 medewerk(st)ers. Deze dragen zorg voor het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers en het bedienen van de telefooncentrale. Functie-informatie - het bedienen van de telefooncentrale |V0X 5200); - het verschaffen van algemene informatie aan aanvragers; - het in voorkomende gevallen verrichten van administratieve werk zaamheden ten behoeve van andere afdelingen. Met name wordt hier gedacht aan tekstverwerking met gebruikmaking van een PC. Functie-eisen Opleiding op l.b.o./m.a.v.o.-niveau, aangevuld met administratieve ervaring. Ervanng in het werken met een VOX 5200-telefooncentrale en in het werken met tekstverwerkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Het aanstellingssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring; aan deze functie is een maximum salaris verbonden van f 2.869,- bruto per maand (op full time basis). De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn na genoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aan het Algemeen burgerlijk pensioenfonds). Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht (met vermelding van het vacaturenummer) aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 30435,2500 GK 's-Gravenhage. Men gelieve een opsomming van personalia, opleidingen en werkkringen bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep in dit blad. 75 jaar vng De\ferenigingvan Nederlandse Gemeenten Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage, telefoon 070 738393 BLACKSTONE, RUEB VAN B0ESCH0TEN Advocaten Koninginnegracht 27, 's-Gravenhage Op ons kantoor ontstaat binnenkort een vacature voor een die - na een inwerkperiode - in staat zal zijn zelfstandig alle secretaresse werkzaamheden behorende bij een drukke advocatenpraktijk te verrichten. Onze gedachten gaan uit naar een secretaresse op HAVO/VWO-niveau met een secretaresse-opleiding, b.v.k. Schoevers. Overige vereisten: - leeftijd ca. 20-25 jaar - minimaal 1 jaar werkervaring - goede typevaardigheid - steno Nederlands en Engels - bekendheid met tekstverwerkende apparatuur - accuratesse - belangstelling voor de advocatuur Schriftelijke sollicitaties gaarne vóór 10 november a.s. aan bovenstaand adres t.a.v. afd. Personeelszaken. Tel. 070-624361. de uitgaander dagblad-advertenties geven een hoop plezier. gevraagd, in bezit van groot rijbewijs en chauf- fèursdiploma Gebr. Paardekooper, vleestransportbedrijf Sinds enige tijd beschikt Sijthoff Pers over een Albert Frankenthaler; een enkelbrede rotatiepers, voorzien van infrarooddroging. Met behulp hiervan zijn wij in staat opdrachten van een toenemend aantal cliënten, kwalitatief op een hoog peil, uit te voeren. Ter versterking van de huidige personeels bezetting, bestaande uit vier medewerkers, en rekening houdende met zekere ontwikkelingen, zoeken wij een Uiteraard wordt in het voorkomende geval voor een omscholing gezorgd. De kandidaat dient wel bereid te zijn in een tweeploegendienst werkzaam te zijn. Telefonische informatie over deze aantrekkelijke funktie kunt u verkrijgen bij de heer A. Smit, Hoofd Drukkerij, telefoonnummer 070-190400. Bent u geïnteresseerd in een vrijblijvend onderhoud, waarin de wederzijdse belangen op elkaar kunnen worden afgestemd, dan verzoeken wij u schriftelijk te reageren en uw sollicitatiebrief te richten aan: Sijthoff Pers Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. de heer P. Hallewas Postbus 16050 2500 AA 's-Gravenhage Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer t-143 vermelden. Si)1hoH Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige parti) of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid- Holland. Zi) geeft onder meer uit: de Haagsche Courant, de Goudsche Courant en het Economisch Dagblad, en voert de redactie van het Rotterdams Nieuwsblad. Als moedermaatschappij geeft zij ln samenwerking met Westerpers B.V. uit: Het Binnenhof en de Leidse Courant en in samenwerking met van der Dn ft b.v. te Ri]swi|k een 40- tal gratis in Zuid-Holland verspreide huis-aan-huisbladen onder de merknaam Randstad-Edities. Abonnees in de Goudse regio worden van plaatselijk nieuws voorzien door middel van diverse apdrte regio-katems Abonnees in de Haagse regio door plaatselijke nieuwsbladen De totale lezerskring van het bladenpakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. De redacties van deze regio-katems en plaatselijke nieuwsbladen zim gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. In samenwerking met het Franse bedrijf SVP participeert Sijthoff Pers in 'SVP Sijthoff'. Deze onderneming is gespecialiseerd in informatieverstrekking aan het bedrijfsleven en (overheidsinstellingen Voor verlader en vervoerder biedt de dochteronderneming Transpotel' informatie-faciliteiten via het Viditelsysteem. De centrale directie, de hoofdredactie, de technische productie, de commerciële, administratieve en sociale afdelingen, alsmede het computercentrum zijn gevestigd in een modem bednjfscomplex te Rijswijk, tevens hoofdkantoor van de onderneming, die met circa 1500 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land. SIJTHOFF PERS [•Hl| drukkerij De sleutel tot kwaliteit De Staatsdrukkerij/ uitgeverij wordt medio 1988 een zelfstandige onderneming (SDU nv), met als onderdelen SDU drukkerij, SDU uitgeverij cn SDU vormgeving Bij de SDU zijn 1100 medewerkers in dienst De omzet in 1986 bedroeg f 240 miljoen. SDU drukkerli is een van de grootste grafische bedrijven In Nederland. Met behulp van moderne bedrljfsapparatuur en de vakkennis van onze medewerkers zijn wij in staat het uitgebreide en gevarieerde orderpakket (zoals vierkleurenwerk, waardepapieren, boeken, tijdschriften, officiële publikaties etc.) van o.a. de Rijksoverheid te verzorgen. Aan de kwaliteit van deze produkten worden hoge eisen gesteld. Na de verzelfstandiging zal SDU zich ook nadrukkelijk op de particuliere markt manifesteren. Een optimaal draaiend produktie-apparaat is daarvoor een eerste vereiste. Dat vergt dan ook punktueel onderhoud. De afdeling Onderhoud zorgt ervoor, dat ons omvangrijke machinepark in een optimale staat verkeert. De monteurs die wij zoeken zullen worden opgenomen in een groep van 15 medewerkers. Allen net als u met een grote interesse voor reparatie- en onderhoud aan complexe grafische machines. Enthousiasme en een gezonde dosis nieuwsgierigheid voor het vak kunnen deze functie interessanter maken. Voor deze functie gaan onze geda uit naar ervaren monteurs met he diploma LTS-machinebankwerken LTS/MTS-elektrotechniek aangev met de cursussen onderhoudsmo en technicus van het SOM, Het noodzakelijk om over grafische k te beschikken. Wel achten wij he belang dat u beschikt over een flex instelling en moeiteloos zelfstand kunt werken. Tegenover deze eis stellen wij een salaris, dat geheel overeenstemming is met de funct Voor nadere informatie kunt opnemen met de heer A. Garden Hoofd Technische Dienst, telefooi (070) 78 94 58. Indien u wilt reageren op deze vaca dan kunt u uw sollicitatiebrief binr drie weken na verschijning van de advertentie richten aan SDU drukkerij afdeling Sociale Zaken Postbus 20014 2500 EA Den Haag Hoek Loos levert gassen voor industriële, wetenschappelijke en med sche toepassingen. Het marktleiderschap van Hoek Loos berust d kwaliteit, betrouwbaarheid en service. Amsterdam is één van de vestigingen, van waaruit onze afnemers i Nederland worden bediend. Een-groot deel van de klantenkring vi deze regio wordt gevormd door de mefaalindustrie. Hun behoel bestaat vooral uil een verscheidenheid aan technische gassen. Wij zoeken contact met een verkoper, die de slap naar senior verkopi kan waarmaken. Hoewel u deel gaat uitmaken van een hecht team bent u toch vod namelijk zelfstandig bezig met de verkoop van cilindergassen. U be actief in het onderhouden en het uitbreiden van de relatie met de kla en onze depothouders. Uw werkgebied is Zuid-Holland. U hebt een opleiding in een middelbare technische richting en et commerciële industriële buitendienstervaring van tenminste 5 jai Kennis van las- en snijprocessen is gewenst. Uw leeftijd: ca. 35 jaar. Nadere functie-informatie wordt u verstrekt door de heer M. Kalksm vestigingsverkoopleider te Amsterdam, telefoon 020-5811240. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afd. Personeelszake Transformatorweg 40,1014 AK Amsterdam, t.a.v. de heer J.K. Eggen hoek loos Hoek Loos is in Nederland de grootste produ cent en leverancier van gassen en toepassings- apparatuur. Het concern telt meer dan 1.000 medewerkers en heefl vestigingen in Neder land, op Curagao en in de VS. De ruim 200 gassoorten die Hoek Loos stan daard levert omvatten gassen voor zowel indus triële als medische toepassingen. Met een know-how, die voortkomt uit bijna 80-ia^ ervaring, ontwikkelt Hoek Loos voortduren nieuwe toepassingen en technieken. Innovatief, alnemersgericht denken en t doorlopend bewaken van kwaliteit, belrom baarheid en service maakten Hoek Lóós lol e« gezond, flexibel bedrijf, dat haar marktlef schap met onverminderd succes prolonged

Leidse Courant | 1987 | | pagina 20