Honderden Dansmariekes in actie in de Schelf t Oegstgeest opent 't Groot Proffijt dagpuzzel INTRADA INNOORDWUKERHOUT Nieuwe binnenmanege in Lisse geopend LEIDEN OMGEVING CeutaeCotvuwt MAANDAG 26 OKTOBER 1987 PAG aan tafel Sla vink, gebakken uien wet tomaat en aardappelen - hangop met beschuit Voor twee personen heeft u het volgende nodig: 2 slavinken, 25 g margari ne, gedroogde of verse tijm; 500 g uien, 10 g margarine, zout, 1 of 2 tomaten, basili cum, peper; Vz tot 1 kg aardappelen; 1 liter karnemelk, 2 be schuiten, jam. Laat de margarine in de braadpan lichtbruin worden, leg er de slavinken in en schroei die rondom dicht Temper het vuur zo dat het vlees zacht blijft bakken. Doe wat gedroogde of verse tijm in het vet; tijm heeft een sterke smaak, gebruik er dus weinig van!. Bak de slavin ken onder geregeld keren en met het deksel schuin op de pan in twintig minuten bruin en gaar. Leg het vlees op een warm bord en maak de ju: met weinig water af. Zeef dt tijm uit de jus. Maak de uien zo mogelijk buiten schoon zodat u min der last heeft van „uientra nen". Snijd kleine uien in vieren en grote in achten. Zet de groente op met drie lepels water, de margarine en zout. Stoof haar in een kwartier gaar. Leg vervol gens het deksel van de pan en bak de uien onder gere geld omscheppen lichtbruin. Warm op het laatst de ont velde en in zessen of achten gesneden tomaten met wat basilicum nog even mee. Maak de massa op smaak af met zout en peper. Het maken van hangop duurt ongeveer een halve dag, maar kost heel weinig moeite. Laat de karnemelk in een met een natgemaakte doek (stuk lakenkatoen, ser vet of theedoek) belegde zeef uitlekken. Dat uitlekken duurt ongeveer een halve dag. Schep de veel dikker geworden karnemelk uit de doek op de beschuiten en leg die per persoon op een bord je. Garneer de porties met zoveel jam dat de karnemelk zoet genoeg wordt. JEANNE dienstuerlening APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re gio Leiden worden tot vrijdag 30 ok tober waargenomen door apotheek Zuid-West in Leiden en apotheek Lin naeus in Leiden. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendienst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot w< dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli nieken tel 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zleken- huis). CENTRALE REGISTRATIE KINDER OPVANG (Koornbrugsteeg 2. 2311 EK Leiden, tel 254810.) Informatie over en aanmelden voor kinderop vang in Leiden. Geopend: ma t/m dag 9-12. ANTI-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN. Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be reikbaar van 10.00 tot 16.00 vla 071- 120903. Spreekuur ma. 13.00-15.00 en do. 18.80-20.30. LEIDSE RECHTSWINKEL Jurf disch Adviesbureau, Ketelboeters- steeg 10, tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau: di. en do. 18.30-20.30, afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30, afdeling vrouw: vr. 10-12. SOS Telefonische Hulpdienst Lei den e.o. Voor een gesprek van mens tot mens. Vertrouwelijk. Dag en nacht bereikbaar. Telefoonnummer achterop de telefoongids (071- 125202). BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50, tel. 123942; spreeku ren ma. en di. 10.00-12.30 u„ wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULANCE DIENST Hulpverlening in Leiden, Leiderdorp. Oegstgeest, Rijnsburg, Valkenburg, Voorschoten, Warmond en Zoeterwoude. Tel. 071-174141 Horizontaal: 1 soort tenniswed strijd; 8 vod; 9 kloosterlinge; 11 verdovingsmiddel; 14 voltooid; 16 muzieknoot; 17 uitroep; 18 kleding stuk; 20 spoedig; 21 Japans dier; 22 Europeaan; 23 kleefmiddel; 24 oude lengtemaat; 25 kostuum; 27 symbool van neon; 28 hoofddeksel; 30 te weinig vocht hebbend; 31 metalen staaf; 33 kleurling. Verticaal: 2 namelijk (afk.); 3 vrou welijk rund; 4 delfstof; 5 vlug; 6 stoot; 7 voegwoord; 10 kleine vo gel; 12 Europeaan; 13 vorm van tijdverdrijf; 15 vis; 17 verstand (flg.); 19 voertuig; 20 scheepsvloer; 25 deel; 26 binnenste v.e. zaad; 28 vis; 29 voorzetsel; 30 muzieknoot; 32 en omstreken (afk.). OPLOSSING ■o e zz :op oe UOI ez Uoq 02 :u;e>| 92 :ped 92 :>|9p oz 6t :u!9Jq Li ;|0Joj si luepeejj ei :jbb6uoh 21 :jei>)JBd oi L :Jod g iieus g :sv& p :eo>j e Nu Z qsaoijjeA •joiueuoH SE :eoj te 'Jop oe Ue-ieq 02 LZ Ned SZ :i® PZ UlH ZZ !JÖ| 22 :jeeq6BBj>i iz 'ejp oz Noj 8i ■eq Li :|0S 91 :jb n uaqie u :uou 6 'J0| 8 l|eds|dMUd l :|bbjuoz|JOH Vrachtwagen bijna onder trein ALPHEN AAN DEN RIJN Een 56-jarige bestuurder van een vrachtwagen uit Heinoord heeft za terdagochtend bij de spoorwegover gang over de Boskoopse weg nog maar net een botsing met een trein ontlopen. De man zag in de mist de bomen van de spoorwegovergang dicht gaan. Hij begon te remmen maar kon de afstand tot de spoor bomen niet goed schatten. De be stuurder was bang precies op de spoorweg tot stilstand te komen. Hij gaf onmiddelijk weer gas en reed met een grote snelheid een van de spoorbomen stuk en de spoorweg over. Net achter hem flit ste de trein voorbij. Kampioenschappen klaverjassen ROELOFARENDSVEEN De derde Open Veense Klaverjaskam- pioenschappen die tafeltennisvere niging De Treffers afgelopen zater dag hield, trokken 200 deelnemers. De winnaars werden Jan Lek en Jos van den Veer. Met 6042 punten mochten zij de wisselbeker in ont vangst nemen. Tweede werden met 5887 punten de heer en mevrouw Van der Geest. De derde prijs werd behaald door Gerard Wanmerdam en Wim Borst met 5744 punten. De poedelprijs werd gewonnen door Jos en Maria van der Zwet. Zij wa ren vorig de winnaars van het toernooi en haalde nu slechts 3568 punten. Politiesporters op kop ters hebben successen den zij in een zaalvoetbaltoernooi eerste en in een zeer sterk bezet volleybaltoernooi in Al phen aan den Rijn eindigden de Noordwijkse politiemannen op de vierde plaats. Eind vorige week speelde het zaalvoetbalteam in Gouda de tweede ronde van een combinatie-toernooi zaalvoetbal/volleybal. Eerder dit jaar won het volleybalteam van de Noordwijkse politie het volleybaltoernooi. De Noordwijkse politie werd daarmee totaal-winnaar van het combinatie- toernooi. In Alphen aan den Rijn trad het Poli tie/Hotel Oranje volleybalteam aan. In de strijd om de derde en vierde plaats ging men eervol ten onder tegen volleyballers uit Haarlem. Am sterdam eindigde tenslotte als tweede, en een combinatie van de volleybalvereniging DAC uit Alphen aan den Rijn legde beslag op de eer ste plaats. Zoeterwoudse kaasboerderij ZOETERWOUDE Zo'n zeshonderd mensen heb ben zaterdag van de gelegenheid gebruik gemaakt om een kijkje te nemen in het gloednieuwe bedrijf van kaasboederij A. W. Paardekooper aan de Laan van Oud Raadwijk in Zoeterwoude-dorp. In het kader van de ruilverkaveling een proces van vele jaren dat overigens nog niet is afgerond is de boerderij van de familie Paardekooper aan de Noordbuurtse- weg opgeheven en is aan de Laan van Oud Raadwijk een geheel nieuwe boederijcomplex gerealiseerd. Nu het bedrijf enkele maanden op volle toeren draait, achtte de familie Paardekooper het een goede ge dachte belangstellenden eens nader kennis te laten maken met de „boederij nieuwe stijl". Opvallend was dat 's morgens veel collega-agariërs een kijkje kwa men nemen, terwijl 's middags belangstellende inwo ners én erg veel mensen uit de regio zich op de hoogte kwamen stellen van het leven en werken op de boerderij „anno 1987". Inbraakbeveiliging gesttf OEGSTGEEST Een student uit Den?[ heeft het open laten staan van een rat] zijn kamer in de studentenbarakken Rijnsburgerweg in Oegstgeest in het afjj weekeinde duur moeten bekopen. Dievj, gen naar binnen en namen onder meerji reaulamp, een wekker, pakken koffie, gels, dobbelstenen, oude prenten en eeK daalder mee. Bij een woning aan de Ha laan namen dieven de infrarood-inbraaT liging mee. De beveiliging, die bij de v<j zit en een lamp laat branden als de inf straal wordt doorbroken werd losgeschréi verwijderd. j» Bij een woning aan de Rhijngeesterstit» werd een ruitje aan de voorkant stukgr waarna de inbrekers naar binnen koni een videorecorder en een CD-speler K pakken. k NOORDWIJKERHOUT Honderden dansmarie kes uit heel Nederland komen op 21 november naar Noord wijkerhout. Daar wordt de jaarlijkse Intrada gehouden, een groot Nederlands con cours voor dansmariekes. De dansmariekes van de Noordwijkerhoutse carna valsvereniging De Kani- nefaaten doen al ruim acht jaar mee aan dit eve nement maar het is de eerste keer dat de Intrada in De Schelft in Noordwij- kerhout wordt gehouden. Vanaf negen uur 's mor gens tot vijf uur 's mid dags zijn de prestaties van de dansende meisjes, en enkele jongens, te bewon deren. Het initiatief om de Intrada naar Noordwijkerhout te ha len werd enige jaren geleden genomen door Kaninefaaten- man H. Augustinus. Drie jaar geleden werden de Kaninefaa- ten officieel gevraagd de orga nisatie van het concours op zich te nemen. „Voor de vere niging is het een eer", meent F. Vink, voorzitter van de car navalsvereniging De Kanine- faaten. „We presenteren op deze wijze onze vereniging en promoten Noordwijkerhout. Verder is het een uitdaging om een dergelijk groot evene ment op te mogen zetten". Vo rig jaar konden de Noordwij kerhoutse organisatoren mee lopen met de Intrada die in Bussum werd gehouden. Daar door werd ervaring opgedaan met de eisen die aan de Intra- da-organisatie worden gesteld. Behalve een goede accommo datie moet de vereniging im mers over goede geluidsappa ratuur en een goed podium be schikken. A. Aartman, voor zitter van de Intrada-commis- sie: „We hebben een zeer pro fessioneel podium gehuurd dat helemaal vlak is en niet te glad. Dat wordt opgesteld in de sportzaal van De Schelft". Inmiddels hebben veertig car navalsvereniging hun dansma riekes aangemeld. Daaronder bevinden zich de groepen van de Duinknijnen, Keiebijters, Kaninefaaten en waarschijn lijk ook de Noortukkers. In schrijving is nog mogelijk tot 30 oktober. Er zijn zestien ca tegorieën waarvoor de Noord wijkerhoutse carnavalsvereni ging prijzen beschikbaar stelt. Behalve een indeling in leef tijdsgroepen is er ook nog een indeling in solo's, duo's en groepen. De groepen moeten een gardedans en een vrije dans brengen. Bij de garde- dans worden strenge eisen aan de kleding en de muziek ge steld. Bij de vrije dans is dat niet het geval. Aartman:,, Je ziet bij dit showonderdeel de meest fantastische dansen. Zo won vorig jaar een groep die perfect dansende Pierrots na deden. Vaak worden liedjes uit musicals of de top 40 geko zen". Voor de winnende groe pen zijn er twee hoofdprijzen: een gouden laars voor ae win naar van de gardedans en een bokaal voor de beste show groep. Deze twee prijzen worden beschikbaar gesteld door de Federatie Midden-Ne derland, de overkoepelende organisatie van carnavalsvere nigingen boven de grote rivie ren. De Noordwijkerhoutse meisjes doen mee met de gardedans en de vrije dans. „Voor beide on derdelen wordt hard ge traind", vertelt voorzitter Vink. De meisjes trainen het hele iaar een keer per week op een dansschool maar nu de In trada er aan komt wordt het aantal trainingen opgevoerd. Ze zien het toch als hun con cours waar ze goed voor de dag willen komen". De Intrada kost de Kaninefaa ten geld. Voor het evenement gehouden kan worden moet 20.000 gulden op tafel komen. Inmiddels is 60 procent van dit bedrag gedekt door toezeggin gen van sponsors. Het reste rende bedrag moet binnenko men via de entreegelden. Zo betalen kinderen voor een toe gangskaartje een gulden, vol wassenen betalen een rijks daalder. Boerenblaaskapellen Behalve het dansmariekescon cours hoort bij de Intrada ook een boerenblaaskapellencon- cours. De inschrijving daar voor is inmiddels gesloten om dat dertien deelnemers het maximum is. Daaronder be vinden zich vier Noordwijker houtse groepen en een kapel uit Voorhout. De dertien boe renblaaskapellen spelen in de grote zaal van de Schelft. Een jury beoordeelt de muzikale kwaliteiten van de spelers maar ook op de show rond het optreden wordt gelet. In de hal van de Schelft vindt on dertussen een groot feest plaats waar de kapellen een belangrijke rol bij spelen. Ver der treden de winnende dans mariekes op, de zanger Arne Jansen en het dansorkest Emi ly. Toegang tot dit evenement kost vijf gulden. Aanvang kwart over acht. Gotisch koor in gebruik genomen Er waren zaterdag bijna stoelen tekort tijdens de officiële opening van het gotisch koor van de Witte Kerk in Noordwij kerhout. „ledereen die een steentje of een steen heeft bijge dragen, was er", aldus S. van Beek, die namens de kerkvoog dij het woord voerde. Zaterdagmiddag waren voor deze gele genheid afgevaardigden van allerlei groeperingen en gezind ten bijeen gekomen. „Een heel bijzondere dag", zei burge meester F. Winkel. Dominee Röthfusz herinnerde de aanwezi gen eraan dat op de plaats van het koor vroeger „een van de kleinste consistoriekamers van Nederland, zo niet, van de we reld" was en ooit gebruikt als gevangenis. Namens de bouw commissie sprak de heer W. van de Heeden die met name de heer en mevrouw Verwater dankte voor hun inzet. Hij noemde het echtpaar „het zenuwcentrum" van de activiteiten in het afgelopen jaar. Door een wit doek weg te trekken, maakte dominee mevrouw A. van der Mey (foto) de grote gotisch ge vormde toegang tot het koor vrij en kon de aanbouw officieel in gebruik worden genomen. FOTO: HENK VAN DEN ENDE de FNV houdt donderdag een bijeenkomst over de ge zondheidszorg. Op deze avond zal districtsbestuurder Siem Stroek spreken over het onderwerp: „Bezuinigin gen in de gezondheidszorg". Alle leden en hun partners zijn welkom. De bijeenkomst wordt gehouden in het Dorpshuis De Kuip en begint om 20.00 uur. Indonesische week Toup In verpleeghuis Den Weeli- genberg aan de Nieuwe Weg 1 in Hillegom wordt van 26 tot en met 31 oktober een In donesische feestweek gehou den. Vandaag is het feest of ficieel geopend met onder meer een diashow met opna men van Sumatra, Java, Bali en Sulawesi. Verder is er deze week een optreden van een Angklungorkest, het Krontjongorkest The Islands Serenades en de Kini-Kai danseressen en zangeres Loes Duindam. Op zaterdag 31 ok tober wordt de Indonesische week afgesloten met een Pa sar Malam. Tussen 10.00 en 16.00 uur is iedereen welkom. Collecte De collecte die onlangs in Noordwijkerhout werd ge houden voor de Nederlandse Brandwonden Stichting in Beverwijk heeft5.652 opge bracht. Daarvan is ruim 700 gulden in De Zilk opgehaald. Patiëntenraad De Patiëntenraad Wantveld houdt dinsdag in 't Trefpunt aan de Schoolstraat 2A in Noord wijk een thema avond over Slapeloosheid en Medicijngebruik. De bijeen komst begint om 20.00 uur. Gezondheidszorg De afdeling Noord wijk van Youp van 't Hek komt dins dagavond met zijn nieuwe so loprogramma „Hond op het ijs" naar De Kuip aan de Zeestraat in Noordwijk. De voorstelling begint om half negen. Toegangskaarten kos ten twaalf gulden vijftig, houders van een CJP en SKAN-begunstigers moeten een tientje betalen. Kaarten zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij de VW's van Noordwijk, Lisse en Katwijk. Sp, imoza De woningbouwvereniging Spinoza houdt morgen een ledenvergadering in de bene denzaal van De Voorhof, Vliet NZ 36 in Rijnsburg. Op de agenda staat onder meer een bestuursverkiezing, diverse jaarstukken en een verkiezing van de Raad van Bestuur. Koorzangavond Voor de vijfde keer treden de Verenigde Veluwse Koren onder leiding van Marinus Brandsen morgenavond op in de gereformeerde kerk in Oude Wetering. Ook de zangsolisten Janny van Cam- pen en Peter Kits, het trom petduo Henk en Herman Drost en de organist Jan Mol verlenen hun medewerking aan de koorzangavond. Aanvang 20.00 uur. De en tree bedraagt vijf gulden. OEGSTGEEST De schattin gen lopen nogal wat uiteen, maar zeker tweeduizend men sen hebben zaterdagmiddag tijdens de open dag het multi functionele gebouw aan het Boerhaaveplein bekeken. De hele middag werd door de ge bruikers van het gebouw, dat de naam ,,'t Groot Proffijt" kreeg, in de grote zaal een doorlopend programma uitge voerd. De toneelvereniging De Gru- nerie voerde een eenakter op, de SJJO en een dansschool ga ven de dansdemonstraties en de operettevereniging De Troubadours trad voor het voetlicht met een selectie uit Eine Nacht in Venedig. Ver der presenteerden de buurt vereniging Haaswijk, K&O Oegstgeest, de Vereniging Haaswijk, de SJJO en vele an deren zich. Jeugdcoördinator J. Wiegmans van de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk te Oegstgeest, die een groot deel van het ge bouw gebruikt, was zaterdaga vond een zeer tevreden man: een groot aantal curcussen dat de SJJO voor jongeren organi seert, was in één middag vol geboekt. Terwijl in het souter rain een disco voor de jeugd werd gehouden, werd elders in het gebouw de grote zaal in gereedheid gebracht voor een optreden van het cabaret Zak en As. Gisteren werd nog een gratis koffieconcert aangeboden door K&O en bezochten ruim 650 kinderen een tweetal voorstel lingen van Circus Custers. Jubileum bij reservepolitie OEGSTGEEST De perso neelsvereniging van de Rijks- en reservepolitie in Oegstgeest hield zaterdag een feestavond. Als speciale gast was de reser vepolitieman C. Prins uitgeno digd. Na een toespraak door de groepscommandant, de heer Gelderblom, werd de heer Prins gehuldigd door Kapitein Kotterman van het district 's- Gravenhage. Deze reikte, voor het eerst in Nederland, het jaarteken uit voor 35 jaar dienst bij de reservepolitie. De Oegstgeester Prins geniet in de gemeente grote bekendheid door onder meer zijn ambulan- cebedrijf. Geen overtreding wet openbaarheid in Voorhout VOORHOUT De gemeente Voorhout heeft zich wel aan de Verordening openbaarheid van bestuur gehouden met het slui ten van een overeenkomst met Noorlander Beheer Nederland BV. De overeenkomst over het bouwen van huizen in Oosthout is besproken in een commissie financiën en een openbare raadsvergadering. Dit "stellen Gedeputeerde Staten naar aan leiding van vragen door de sta tenleden E. Meijer en J. Steegh. Zij menen dat de gemeente Voorhout zich niet aan wet op de openbaarheid had gehouden. Daardoor konden belangheb benden, waaronder de woning bouwvereniging Voorhout, zich niet van te voren over de over eenkomst uitspreken. GS stellen verder dat de woningbouwver eniging Voorhout niet financieel benadeeld is door de overeen komst met Noorlander omdat de grondprijzen vastgesteld worden door het ministerie van VROM. JEUGDTALENTENJACHT IN ZOETER WOUDE ZOETERWOUDE De belang stelling voor de Zoeterwoudse jeudtalentenjacht neemt niet al leen jaarlijks toe, ook de kwali teit wordt steeds beter. Waren er in het verleden jaar nog wel eens „floppers" zoals een van de juryleden zich liet ontvallen dit keer was de aanpak pro fessioneel. Blijkbaar wordt ook aandachtig naar de play back show van Hennie Huisman ge keken want met name het in spelen op de zaal was opvallend. Bij de jongsten (t/m 10 jaar) was de vertolking van Michael Jack son door de 8-jarige Hugo Zwarts perfect en hij werd uit geroepen tot winnaar. Bij de groep 11-14 jaar waren de ver schillen minimaal. Om tot de winnaar te komen moest de „pu- blieks-jury" om hulp worden ge vraagd. De 11-jarige Karin Pleij als Madonna scoorde uiteindelijk het best. Het „Muziekcentrum" aan de Schenkelweg puilde zon dagmiddag volledig uit. Meer dan 300 belangstellenden veelal kinderen wilden niets missen van het spektakel. Sinds zaterdag heeft Lisse er een sportaccommodatie bij. Door burgemeester G.J. van der Kroft werd de nieuwe binnenmanege van de „De Ruiterij Lisse en omstreken" in gebruik genomen. Een gebouw met een binnenbak van 60 bij 20 meter en daarmee bevindt de aanwinst van Lis se zich onder de groten in Nederland, want zoveel over dekte ruiterij-accommodaties met zo'n oppervlakte zijn er niet. Volop ruimte dus voor de paardesporters om ook tij dens slechte weersomstandigheden de dieren te trainen en in teamverband te oefenen. „Ruimte ook", aldus voor zitter J. de Ree, voor het organiseren van grootschalige evenementen waarvan we er in de nabije toekomst onge twijfeld vele in Lisse zullen krijgen". Ter gelegenheid van de opening werd een groot aantal demonstraties gehou den. FOTO: HENK VAN DEN ENDE Expositie Woubrugfl in trek WOUBRUGGE Do positie van werken kunstenaars uit Woul^ ge en Woodbrigde (5 land) kende vrijdagat en zaterdag een oin wacht grote opkf» Kunstliefhebbers uitïi gehele land bezochte! tentoonstelling. Ter gelegenheid van (S1 vijf jaar durende cult(« uitwisseling tussen te brugge en WoodtaO vond in verenigii bouw De Wijk een] toonstelling plaats, taal 171 kunstwerkei diverse aard waren te bewonderen. Met van de Woubrugse teur Toneelvereniginj haar coulissen beschif had gesteld en een aantal palmen van k' rij Nolina, had de groep Woubrugge- brigde de onlangs g< veerde De Wijk oi verd tot een tentooi lingsruimte, die vol voldeed aan het g( doel. De zes deelnei kunstenaars konden werk op smaakvolle etaleren. Vierhom veertig bezoekers de tentoonstelling te den, die slechts 8,5 uu opend was. Langer is mogelijk, omdat de En se artiesten zondagmq al weer met de boot tj moesten. Zeer overigens, omdat zij achttal werken verl ten. Inbraken n Voorschotel VOORSCHOTEN kers zijn het afgelopen ij einde actief geweest in Noord-Hofland in Vo ten. Bij woningen aan 1 lenburghplantsoen en i ron van Ghentlaan weri slotschoten van de achtC ren weggedrukt, waan eenvoudig was om bin( komen. Er werden geldP betaalkaarten en chequ^ genomen. Vernielingen kistenfabriek SASSENHEIM Int! hebben in de nacht vanj dag op zondag grote I. aangericht in de Kistentf" Sassenheim. Deuren v*l opengebroken en kasteif gehaald. Er wordt echte vermist. Uit de kantorei koelboksen op het terre de Flora veilinghalle[® Rijnsburg zijn enkele den guldens gestolen dagochtend rond zes ontdekt dat in ongev tig kantoren was inge Inbraken in Hazers HAZERSWOUDE ningen in de Bilderdij Hazerswoude zijn dit het doelwit van inbre weest. Zaterdag werden raden uit een woning De daders kwamen bin de achterdeur te force teren werd er in dezelf een videorecorder gest tuindeur werd opengeb

Leidse Courant | 1987 | | pagina 8