Adriaan Mole toe aan „Groeipijnen" \DIO/TELEVISIE CcidaeSommit MAANDAG 12 OKTOBER 1987 PAGINA 9 deze Top 10 is gemeten ge- nde de periode van maandag ,t en met zondag 27 septem- De selectie vindt plaats op d van het kijkdichtheidsper- age; één procent is gelijk aan DO Nederlanders, ouder dan 6 De gegevens zijn afkomstig jureau Intomart, dat een con- t kijkonderzoek houdt, in op- ht van de Kijk- en Luister- it van de NOS. 8-uur Journaal NOS 3.681.000 28% 6,9 Studio Sport NOS 3.248.800 25% 6.7 The Master VOO 3.130.000 24% 7.0 L'As des As AVRO 3.078.500 24% 7.0 Golden Girls VARA 3.026.000 23% 7.1 Socutera SOCU 2.986.600 23% -- Onze Ouwe TROS 2.973.300 23% 7,4 Bert Haanstra NCRV 2.960.000 23% 7.6 Flying Doctors VARA 2.947.000 22% 7.3 VARA binnenkort VARA 2.895.000 22% 6.0 RO stelt themadag over reclame uit VERSUM De AVRO zal op 28 december de uitzending het thema reclame, uitstellen tot ergens in het eerste kwar- ,van volgend jaar. De omroep heeft hiertoe besloten na een itief advies van de Omroepraad. De Omroepraad had minis- Jrinkman van WVC onlangs geschreven ernstige bezwaren ibben tegen de opzet van het programma, dat de AVRO in jnwerking met de STER en het Genootschap voor Reclame e brengen. De raad adviseerde de minister de verzoeken AVRO en STER voor extra zendtijd, dienstbaarheid aan re- ïedoeleinden en extra reclameblokken, af te wijzen, ens een woordvoerder heeft het voor de AVRO na dit ad- 'weinig zin de huidige opzet te handhaven. Er zal nu gezocht den naar een nieuwe formule. Tevens zal naar verwachting ilevisie-uitzending, die oorspronkelijk twaalf uur zou duren, den inge.cort. 'ROS brengt 29 december )iamond Award TV-Show •JTWERPEN De tweede editie van de Diamond Award f-Show, die van 24 tot en met 28 november in Antwerpen ordt opgenomen, zal op 29 december door de TROS op het herm worden gebracht. De uitzending, die anderhalf uur ïurt, staat geprogrammeerd om twee uur in de middag, tv-show maakt onderdeel uit van het Diamond Award itival, een soort Montreux der lage landen. Hij wordt in »-produktie met de BRT vervaardigd. De keur aan interna- i unale sterren, die voor de camera's verschijnt, maakt het 5 :n interessante produktie voor heel veel televisie-stations, orig jaar werden de opnamen naar 22 landen verkocht, dit r hebben inmiddels twintig landen laten weten geïnteres- ;rd te zijn. et festijn betekent de samenkomst van zo'n 25 artiesten, e in het Antwerpse Sportpaleis voor ongeveer twaalfdui- ind mensen optreden. Aardige bijkomstigheid is dat zij in inmerking komen voor de diverse onderscheidingen die in het festival zijn verbonden. Iedere artiest brengt twee immers en wordt onderscheiden ofwel met een Diamond ecord ofwel met een Diamond Award. Andere onderschei- ingen die in de vijf dagen hun weg zullen vinden zijn on er meer de Diamond Videoclip Award en de Diamond Re- Drd Cover Award. Nieuw* Tik Tak, peuterprogramma. Avonturenbaai (Danger bay). Canadese jeugdserie met Don nelly Rhodes. Deborah Wake ham e.a. Afl.: 22: De badkui prace (the bathtubrace) Kameleon, doe-programma voor kinderen. Vandaag: de tijd (II). Presentatie: Danny Verbiest lemandsland, informatief toe ristisch magazine. Hoofdthe ma: Haute Maurienne, een kleine rustige alpenvallei; infor matie uit de wereld van reizen en toerisme. Presentatie: Her man Cole Madedelingen De muiter met de monocle (The monocled mutineer), vier- delige Engelse serie van Alan I Bleasdale met Palul McGann. Timothy West. e.a. Afl.: 2. Net voor de chaos J) Gezondheid, maandelijks ge zondheidsmagazine. Hoofdthe- -) ma: Astma. Verder gastrono- misch en toch gezond eten en remedies tegen snurken. •|0 Uitzending door derden: J Lichtpunt, programma van de Vrijzinnige Verenigingen MO Nieuws en Coda 1T 2 j5 Energie. Les 3: De warmte van *J mijn huis. 00 Zonen en dochters (Sons and 1 daughters), Australische serie. I All.391. Fiona weigert Jills baby te zien. De spanning tus- i sen Beryl en David wordt gro- I ter ^lO Mededelingen 1*5 Nieuws 5(j0 Kwidam, videospelletjes Extra Time $0 E.C.C. Tennis Toernooi '86, T samenvatting 15 Made in Belgium, modemaga- zine over o.a. regenkledij #5-22.35 Er is maar één aarde, ll documentaire serie n.a.v. het waarschuwend rapport van de 01 Wereldcommissie voor Milieu M en Ontwikkeling. Afl.1: De zin- ij kende Ark. Welke internationa- j< Ie strategieën kunnen de drei- u gende vernietiging van de ver- scheidenheid in de natuur te gengaan? fBF 1 5 ONEm, vakaturebank Nouba nouba, tekenfilms The Cosby Show, Amerikaan se comedyserie van Jay San- drich. Met: Bill Cosby. Lisa Bo- net, Keshia Knight e.a 5 Carrefours Journaal 3 Ce soir, regionaal journaal 5 Quick et Flupke, tekenfilm 3 Journaal 5 Contacts, verkeerstips 5 Midnight express, Engelse speelfilm uit 1978 van Alan Parker. Met: Brad Davs. Randy Quaid, John Hurt e.a. Een jon ge student wordt gearresteerd tijdens zijn vakantie in Istan bul. Hij blijkt in het bezit te zijn van verdovende middelen. Daarna: debat «Ver drughan del 0-23.50 Laatste nieuws Adriaan Mole is nog steeds bezig zijn draai te vinden. IKON-tv bracht eerder onthullingen uit het dagboek van deze toen nog 13-jarige puber, die het moeilijk heeft met zichzelf, zijn omge ving en met Pandora, zijn meisje, echt een doos vol bekoorlijkheden. De tv-makers brachten Adriaan beeldend tot le ven. Sindsdien verkeert hij bijna levensecht on der ons met een dagroos- ter van vallen en op staan. Allemaal groeipij nen. Daar is hij aan toe. Om de haverklap stoot hij zijn neus of krijgt hij het lit er op. Een pleister op zijn geschonden aan gezicht doet wonderen. IKON-tv pakt die „Groeipij nen" in zes afleveringen aan, te beginnen morgen op Ned. II om 19.12 uur. De makers verlaten zich op de tekst van de Britse schrijfster Sue Townsend. Zij kon haar gees teskind niet meer loslaten. Met het betreden van zijn tienerjaren stapelen de moei lijkheden zich nog hoger op. De jonge acteur Gian Sam- marco doet zijn best op Adri aan te lijken. In de eerste aflevering direct al komt hij binnen met een bepleisterde neus. Een sym bool van de eerste orde. Die heeft hij overgehouden aan een experiment in zijn eerde re belevenissen. Hij plakte toen een vliegtuig op zijn neus om zichzelf aan een zwevend gevoel te helpen. Dat vliegtuigje heeft hij we gens teleurstellende ervarin gen weggedaan. Maar het zwevende gevoel is gebleven. Hij probeert nu meisjes te zoenen. Er is in zijn omge ving een baby op komst. Daar wil hij meer over we ten, het naadje van de kous bij voorkeur. Hij komt daar voor bij zijn vader terecht. Eerder vervoegde hij zich met dat doel bij Pandora, een rol van Lindsey Stagg, Toen kreeg hij de kous op de kop. Waarom heeft zijn vader zijn moeder gekozen? Verdienste Vader blijkt een vat vol wijs heden en tegenstrijdigheden. Hij voldoet daarmee aardig aan het doorneemodel. De Adriaan probeert een rollerskatemeisje te versieren. grootste verdienste van de gemiddelde vader blijft, dat hij voor zijn kind een voor treffelijke moeder heeft ge kozen. Er zijn maar weinig kinderen die dit tegen zou den willen spreken. Als Adriaan nog eens ooit een meisje wil trouwen, moet hij erop letten, dat zij de mooiste is van allemaal. Anders moet hij er niet aan beginnen. Daar moet hij echter niet op afgaan. Hij mag er niet aan voorbij zien, dat zij vooral ook de liefste is van allemaal. Daaraan hoeft hij evenwel niet uitsluitend waarde te hechten. In de omgang met een meisje weegt vooral, dat je er een goed geestelijk con tact mee hebt. Haar gevoe lens juist inschat. Dat je er hogere sferen mee bestijgt en weidse verten overziet. Met zulk een gebruiksaanwijzing kun je niet meer fout. Dat heeft niets te maken met een avontuurtje, wel alles met het avontuur dat het leven is. Daar word je lekker rijp van. Adriaan verkeert nog in het stadium, dat hij denkt dat een meisje is samengesteld uit losse onderdelen, die elk afzonderlijk tijdelijk op zicht kunnen worden verkregen. Hij treedt de meisjes te over rompelend tegemoet. Hij tikt ze niet op de kop, maar stoot ze voor het hoofd. Hij krijgt dan de deur gewezen. Stom. Het komt in zijn hoofd niet op het meisje te prijzen dat hem afwijst. Haar te compli menteren met zulk een ver standige beslissing, omdat zij ongetwijfeld voor een betere jongen is bestemd. Een der gelijk wijs inzicht dient sa men met haar gevierd te worden. Adriaan brengt dat niet op. Duidelijk een puber. En maar verbaasd blijven als hij niet voor vol wordt aan gezien. Hij kent de waarde niet van omtrekkende bewegingen. Hij denkt dat meisjes ver sierd kunnen worden, niet alleen op meisjeskamers, maar ook op de rollerskates. Hij ziet niet in, dat een „ver sierd" meisje niet bestaat. Meisjes moeten blijvend ver sierd worden, of je moet er niet aan beginnen. Adriaan vertoeft nog in het stadium van de tijdelijke veroverin gen, Pyrrhus-overwinningen. Weet weinig over elkaar aan voelen en aanvullen, in ab stracte zin. Hij denkt en doet letterlijk. Hij stelt zijn nor men vast aan de hand van de vormen, van het meisje in kwestie dan. Daar knapt zij op af. Getroffen En hij ook. Pandora treft in een boek een passage die haar bijzonder raakt. Die neemt zij ter hand en reci teert zij, teneinde Adriaan te laten delen in haar diepe ge troffenheid door juist die be woordingen. Daar moet zij bij Adriaan niet mee aankomen. Hij valt veeleer op haar fi guur, de details daarin. Hij windt daar geen doekjes om, wikkelt ze zelfs liever af. Hij hoopt op die wijze vorde ringen te maken. Maar dan valt bij Pandora de doos met schatten dicht. Zij heeft ge lijk. Met al die concrete inte resses van Adriaan kom je nooit tot een goed gesprek op abstract niveau. Zij heeft hem door. Adriaan is uit op het pardoes stellen van de daad. Alsof die niet als van zelf voortvloeit uit een lucide samenzijn, een geestelijk treffen, een mentaal verbond dat tot lichamelijke uitdruk king noopt. Geen dag eerder. Adriaan verliest de volgorde uit het oog, rent als een slaaf op sleeptouw achter de feiten en zijn denkfouten aan. Je hebt lui die het nooit leren. Het leven wordt voor Adri aan niet zozeer een sprookje van duizend en een nachten, waarvan hij droomt. Het blijft meer een hellend vlak met 1001 vragen. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 AVRO 15.30 Kokkerellen, culinair ma gazine met Ria van Eijn- dhoven (chef-kok) Presen tatie: Sonja van Proosdij 15.45 Service Salon, gevarieerd magazine gepresenteerd door Catherine Keyl en Amanda Spoel. Ditmaal wordt uitvoerig gesproken over de ..touch of health", een paramedische metho de om klachten variërend van allergie tot stress te behandelen. Voorts onder meer aandacht voor sexuele voorlichting voor kinderen. Het salonpro bleem gaat over de stadia in een huwelijk. Muzikale gasten zijn Caroline Kaart en Hans de Booy 17.00 Dungegns Dungeons, tekenfilmserie. Afl.2: Het oog van de eenoog NOS 17.30 Vi6-Journaal AVRO 17.46 Foofur, tekenfilmserie. Afl.2: Grote schoonmaak niet zonder problemen TELEAC 18.00 Topppop met o.a. video primeurs. Presentatie: Bas Westerweel TELEAC 18.30 Cursus Sociale Zeker heid. Les 2: Werkloos wor den/de NWW AVRO 19.00 Wordt vervolgd, magazine met strips, tekenfilms, nieuwe video uitgaven en de AVRO's Wordt Ver volgd Club. Presentatie: Han Peekei 19.25 Sportpanorama, sportma- gazine waarin o.a. aan dacht voor bekervoetbal en de squash wereldkam pioen Tja Han Kir Khan. Presentatie: Ruud ter Weijden NOS Journaal AVRO Promo Wedden dat. Op roep van Jos Brink voor nieuwe weddenschappen en kandidaten EToon Hermans, collega van zijn programma. DI.2 Televizier. Actualiteiten Caroline Kaart, show. Gasten o.a. leuan Jones, harp, Cor Tromp, tenor en Albert Mol. M.m.v. West Fries Mannenkoor en het Metropole Orkest Ontdek je plekje, filmim pressie van Nederland's mooiste plaatsen. Van daag: Schiermonnikoog NOS Journaal Nieuws voor doven en slechthorenden 20.00 20.28 NEDERLAND 2 FEDUCO/ROF -18.20 Makke yn Fryslan (Het Friese produkt), pro gramma voor Friezen met Nederlandse ondertiteling. Herh NOS Nieuws voor doven en slechthorenden Sesamstraat T Jeugdjournaal Journaal HUMANISTISCH VER BOND Kwartslag: Jan Glastra en de homo universalis, por tret van de nieuwe voorzit ter van het Humanistisch Verbond. Regie: Ton Koole NCRV Zeil Surf TV, met o.a. een impressie van de ANWB-NCRV Surfdag te Zeewolde, Brandingsurfen langs de Noordzeekust en Olympisch zeilen. Muzikale gasten: V.O.F. de Kunst, de Dolly Dots en Frizzle Sizzle. Pre-Olympics te Seoul It's all in the game, spel- programma met de com puter en bekende Neder landers. Presentatie: Henk Mouwe. Deelnemers teams bestaan uit: Actri ces: Josine van Dalsum, Nelleke Burg, Milly Scott en Sylvia de Leur. Zangers: Marco Bakker, Oscar Har- ris, Nico Haak en Ben Cra mer. Niet te geloven, Ameri kaanse comedyserie. Om geld binnen te krijgen or ganiseert de gemeente een bazar. Elf bezoekers krijgen echter voedselver giftiging na het eten van een macaroni-salade op deze bazar. Regie: Herbert Kenwith NCRV-Tevèkontakt, ge spreksprogramma waarbij de kijkers betrokken worden, met Hans Sleeu- wenhoek. Regie: Jeannet de Boer. Mannen en vrou wen vertellen wat voor soort partner ze zoeken en waarom ze er tot nu toe niet in zijn geslaagd die te vinden. Verder komt een aantal deelnemers hun ge vonden partner voorstel len. 22.15 Meditatief moment. Van daag: Het pastoraat onder langdurig zieken met ds. J.J.A. Doolaart uit Amster dam in „Het Zonnehuis" te Amstelveen. NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 23.20 Basic, les 1: Basic spreekt een woordje mee (herh). Herman van Veen, die bij de oosterburen wordt gewaar deerd als een veelzijdig artiest, staat centraal in het program ma „Ein Hollander". Duitsland 2 om 23.35 uur. FOTO: ANP DUITSLAND 1 15.50 Tage8schau 16.00 Die Montagsfamilie, serie mei Ingeborg Schöner, Gert Hauc- ke. Gabriele Fischer e.a. Afl.: Jedem das Seine 16.25 Ein biaschen Zauber Larry Hagman in gesprek mei Chris tine Hagman en Karin Black in gesprek met hun zoon hunter Carson 17.15 Janoschs Traumstunde: Post für den Tiger, kinderprogram- 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, actualiteiten 18.25 Drei Damen vom Grill: Panik- mache 19.00 Remington Steele: Jugend- sünden.) 19.57 Programma-overzicht 20.00 E Tagesschau 20.15 E Die Insel, 6-delige serie, met: Christian Kohlund, Heinz Meier, Christine Kautmann e.a. Afl.: Weiter weg als Hawaii. Re gie: Eberhard Pieper. C.H. leert langzaam de eilandbewo ners kennen. Bovendien wordt hij verliefd op Inge. Tijdens een zeiltocht bemerkt hij dat zijn gevoelens beantwoord worden. Maar zijn vriendin uit Düsseldorf komt roet in het eten gooien 21.15 Scwarz fühlen - weiss den ken: Elite in Afrika. Filmrepor tage over het verschil van Afri kanen in hun eigen land en Afrikanen in Europa 21.45 [s Video des Jahrens. Repor tage over de video's die kans hebben om als beste video van het jaar 1987 gekozen te worden 22.30 Tagesthemen. aktualiteiten 23.00 Das nacht-Studio: Passion. Frans-Zwitserse speelfilm uit 1982. Met: Isabelle Huppert, Hannas Schygulla, Jerzy Rad- ziwilowicz e.a. Regie: Jean-Luc Godard. De Poolse regisseur Jerzy neemt met de hele ca meraploeg zijn intrek in een klein Zwitsers provinciehotel. Zijn film waarin schilderijen van beroemde schilders een grote rol spelen, vordert maar langzaam: Jerzy besluit om een goed filmverhaal buiten de set om in het kleine stadje te gaan zoeken 00.25 Tagesschau 00.30 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Elf Lander, ein Land- die Bun- desrepublik. 13-delige docu mentaire serie over een Duitse staat zo gezien door de bewo ners. Afl.: Bayern - Bergen ma- chen fromm (herh.) Aansl.: heute-Schlazeilen 16.35 Berufswahl heute: Junge Chefs. Reportage over het zelf standig beginnen van jonge mensen 17.00 Heute 17.05 Tele-lllustrierte, actulaitei- ten, sport en amusement. Van daag vanaf de uienmarkt in Weimar 17.50 Ein Colt für alle Fëlle, Ameri kaanse serie met Lee Majors. Douglas Barr. Heather Thomas e.a. Afl.: Eine Insel für zwei. deel 1. Aansl.: Heute-Schlag- 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 E Der Mann, der Sherlock Holmes war. Duitse speelfilm uit 1937. Met: Hans Albers. Heinz Rühmann, Marieluise Claudius e.a. Regie: Karl Hartl. Sherlock Holmes en zijn onaf scheidelijke vriend Dr. Watson zijn onderweg om weer eens een zaak op te lossen. Ze zijn op weg naar een wereldten toonstelling, waar de beroem de Mauritius postzegels ten toongesteld worden. Het ge rucht gaat, dat het hier om vervalsingen gaat... 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-Joumal 22.15 Die Schone aus Kasachstan, een gedanst sprookje In Lenin grad. Film van Georgia van der Rohe 23.05 Die stillen Stars, serie filmpor tretten van Nobelprijswinnaars. Vandaag de Engelsman Aaron Klug, Nobelprijswinnaar In de scheikunde 23.35 Herman van Veen: Ein Hollan der. Met medewerking van Erik van der Wurff, Nard Reijnders, Chris Lookers, Cees van der Laarse. Regie: Pert Oberhau- 00.35 Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II: Zirkus der Verse - Lyrik I. Cursus Duits les 32 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Tagesschau met weerbericht 20.15 E Lindenstrasse, serie met Dietrich Siegl, Marianne Ro- gée. Hermes Hodolides e.a. Afl.97: Das Knie des Kapitans 20.45 Kopf urn Kopt. Wetenschap pelijk spelprogramma 21.45 An Land gezogen. Reportage over de spectaculaire berging van de Harold of Free Enter- 22.15 Hinter den Schlagzeilen: Die weisse Sphinx. Reportage over de toekomst in het Ruhrge- bied, door Rolf Buttler 22.45 Spiel: Von Mannern, Frauen und Kindern, Tjechische tv- film in vier delen. 1. Blaue Flecke. 2. Die Eule, 3. Das meer, 4. Der Elefant 00.10 Laatste nieuws BBC 1 15.05 Hudson and Hall, gevarieerde talkshow rond het Australische duo Peter Hudson en David Halls met speciale aandacht voor lekker eten 15.30 Pink Panther, tekenfilm 15.50 Children's BBC met Andy Cra ne en Jimbo and the Jet set 16.00 What's inside? 16.10 Ratman, tekenfilmserie. Afl.: Money and Wombats don't i Beat the teacher, spel I Ewoks. Afl.:2. I Newsround I Blue Peter i The Flintstones, tekenfilmserie l Nieuws en weerbericht i London plus, regionaal maga- l Wogan, Praatprogramma met Terry Wogan i Dr. Who, 14-delige science-fic- tion-serie met Sylvester McCoy en Bonnie Langford. Afl.6: Pa radise Towers Brush strokes, serie met Karl Howman. Sandra Jackie, Gary Waldhorn e.a Dear John, 6-delige serie met Ralph Bates. Peter Blake, Ra chel Bell e.a.Afl.6 Nieuws 1 Regionaal nieuws Panorama, serie Lovejoy, detective-serie. Afl.7: The real thing Film '87, filmrubriek Glass, documentaire serie. Afl.: Colour Weerbericht BBC 2 Voor 18 uur 15.03 American Basketball 15.50 Nieuws 15.55 Bazaar 17.00 On the West Highland way 17.30 The Saint in Palm Springs, Amerikaanse speelfilm uit 1941. Regie Jack Hively. Met o.a. George Sanders, Wendy Barry en Jonathan Hale 18.35 World Cup Cricket 19.30 Open road 20.00 Seven ages of Man, 7-delige serie over de verschillende fa- sen in het leven van de mens. Afl.: A few polls a good brisk Walk 21.00 The Atlanta Child murders, serie gebaseerd op de moord op 29 jongens in de jaren 79- 81 en het daarop volgende proces tegen de verdachte moordenaar. Met Martin Sheen. Jason Robards e.a 22.30 Newsnight, actualiteiten 23.15 Weerbericht Aansl. World cup cricket E Ondertiteling via TeleTekst. is) Tweetalige of stereo-uitzen ding. rZwart/wit-ultzending. ■IZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. S3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. K3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. SKY CHANNEL 15.00 Transformers 15.30 Elephant boy. Afl.: Child Of Ganesa 16.00 First run. Popprogramma 16.30 Young, Free and Single. Met Gary Davies 17.00 The DJ Kat Show. Presentatie: Linda de Mol 18.00 The Monkees. Amerikaanse serie. Afl.: Monkees at the mo vies. Met: Mick Dolenz,- Davy Jones. Peter Tork en Mike Nesmith 18.30 Hogan's Heroes. Australische serie. Afl.: Heil Klink 18.57 The Uniroyal Weather Report 19.00 The New Dick van Dyke Show 19.30 Planet of the Apes. Afl.: The good seeds. De astronauten verbergen zich op een boerde rij als Galen gewond raaklt. Een van de vluchtelingen ver raadt echter de rest omdat hij denkt daar beter van te worden 20.25 Police Story Afl.: Explosion 21.23 The Uniroyal Weather Report 21.25 Mobil Motorsport news 22.00 Football 23.00 Spanish Football 00.00 The Nescafe UK Top 40 00.57-01.00 ^The Uniroyal Weather SUPER CHANNEL 15.00 Hippo. Gevarieerd kinderma gazine met Paddington Bear, Rainbow, Jimbo and the Jet Set, Tickle on the Turn, The Herbs 16.00 Ninno Firetto Totally Live 17.00 Countdown with Erik de Zwart 18.00 Super Sonic 19.00 Going for Gold, quiz 19.30 The Spice of Life. Afl.: Clnna- 20.00 Teachers Only 20.30 Three of a Kind. Komische se rie met Lenny Henry. Tracey Ullman en David Copperfield. 21.00 Barnaby Jones 22.00 Super Channel News 22.30 Football 23.35 Current Affairs: frontline 00.30 The Buzz met Simon Potter 01.30 Nino Firetto Totally live 02.30-03.30 Countdown with Erik de MTV EUROPE 00.00-24.00 IS! Popprogramma's, met vj's Marcel Vanthilt, Ray Cokes en Maiken Wexo. leder uur twee minuten popnieuws met Chris Salewicz en Steve Blame. Verder: concert-agen da (Gig guide), de Mega Mover en Record ot the Day. Eenmaal per dag wordt XPO uitgezon den. een programma met de nieuwste videoclips TV 5 Magazine Culturel Le Crime d'ovide plouffe Emission Jeunesse Recreation Des chiffres et des lettres Nouveau Monde Variétés: Diane Dufresne Videotour Le crime d'ovide plouffe Journal Télvisé Magazine Festival Mondial du Folklore NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven TROS 15.30 Ro8CO's rad van avontuur 15.55 Het erfgoed Gulden burg Duitse serie Afl.3: Het laatste testament 16.40 Titanic, verslag van de expeditie naar de Titanic. NOS 17.30 Vj6-Journaal TROS 17.46 TROS Poptormule. Popprogramma vanuit de Amsterdamse Escape. Pre sentatie: Marlijn Krabbé DUITSLAND 1 09.10 Sesamstraat 09.45 ZDF-Info Gesundheit 10.00 Tagesschau 10.23 Berufswahl heute 10.50 Die Insel. 11.35 Umschau 12.00 Die Schóne aus Kasachstan 12.55 Persoverzicht 13.00 en 15.50 Tagesschau 16.00 Le- benswege - Kampf um ein stück Heimat. Reportage 16.45 Spass am Dienstag. 17.45 Tagesschau. 17.55 Hier und Heute DUITSLAND 2 14.45 Wir und unser Land. 15.15 Das verklungene Lied. Een modern Rus sisch sprookje 16.30 Die Vorstellung beginnt. Reportage 17.00 Heute 17.15 Tele-illustrierte 17.45 Schwarz auf Weiss, quiz. BBC 1 06.35 Edgar Kennedy 06.55 Weerbe richt 07.00 Breakfast Time 08.40 Open Air. 08.55 Nieuws 09.05 Neigh bours 09.25 Kilroy, serie 10.00 Nieuws 10.05 Going for gold 10.25 Children's BBC 10.55 Five to eleven: Barry Foster 11.00 Nieuws 11.05 Open air. 12.00 Nieuws 12.05 Dr. Kil- dare 12.25 Only tools and horses 12.55 Regionaal nieuws 13.00 Jour naal 13.30 Neighbours 13.50 Going for gold 14.15 Knots landing, detec- tive-serie 15.00 Valerie 15.20 The clothes show Presentatie: Selina Scott en Jeff Banks 15.50 Children's BBC 16.15 Laurel and Hardy. 17.20 Beat the teachter. 17.35 Bad Boys, jeugdserie. 18.00 Newsround. jeugd journaal SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.35 Young, Free and Single 09.05 First run 09.35 Heartline 10.35 The Coca- Cola Eurochart top 50 11.35 Canada Calling 12.05 The Nescafé UK top 40 show 13.05 Another World 14.00 Best of a Country Practice 15.00 Transformers 15.30 Elephant Boy 16.00 The American Show 16.30 UK Despatch 17.00 DJ Kat Show Kin derprogramma met DJ Kat en Linda de Moi SUPER CHANNEL 07.00 Hippo 08.00 Super Sonic 09.00 Sons and Daughters 09.25 Hair 09.50 Follow me 10.05 You are what you eat 10.15 Delia Smith's One is Fun 10.30 Play Goll 11.00 Si mon Potter 12.30 Current affairs: Frontline 13.00 Going for Gold 13.30 Sons and Daughters 14.00 Who pays the Ferryman? 14.55 The Goodyear Weather Forecast 15.00 Hippo 16.00 Nino Firetto Totally Live. 17.00 Countdown met Erik de Zwart RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 19.02 VOO: Veronica Sport. *20.02 Club Veronica Trend. 21.02 KRO: KRO's Jazz Connection. 22.02 Op de eerste rang. 22.50 Bewogen grensgangers. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 AVRO: Easy listening. 02.02 AVRO's Nachtdienst. 06.02-07.00 Auto in Avro aan! RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.25 Kom er eens uit. 18.50 De wolkenwagen. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 AVRO: Get back. 20.02 Muziek met Meta. 22.02 Candlelight RADIO 4 18.02 VARA: Blazers magazine. 18.30 De Klassieken II. 20.00 Nieuws. 20.02 VARA Matinee: Orkest muziek. 22.00 Jazz-op-vier. 23.00-24.00 Zout in de pap RADIO 5 18.10 VARA: Chips die je niet kunt eten - magazine. 18.20 PP.: RPF. 18.30 NOS: Voor blinden. 18.40 KZG: NIK 18.55 Bond zonder naam. 19.00 NOS: Buitenlanders. 20.30 TÊLEAC: Gute Reise. 21.00-21.30 Personal Computer 2 REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op maandag 19.00 Leiderdorp Lokaal 20.00-21.30 Turks programma. Radio Rijnmond: 16.30- 18.20 Middagmagazine. Presentatie: Erik Post. BRT 1 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 19.10 Actueel. 19.33 Mohajlrin, voor Marokkanen. 20.03 Tropical. 21.03 Zoekwerk (1). 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23J0 Twee tot twee. BRT 2 19.10 Zig-zag. popmuziek. 22.05 Maneuvers in het donker. 23.30 Twee tot twee. BRT 3 19.00 Reis door China. 19.45 Muziek van deze tijd. 20.30 Servais-ensemble. - 21.30 Symfonie nr.4, Sibelius. 22.10 Actualia. 22.30 Blues en jazz. 23.15 Kamermuziek DINSDAG RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Echo-magazine. 07.15 Hel levende woord. 07.30 NOS: Nieuws. 07.33 Echo-magazine. 07.45 Echo-Junior. 08.08 Echo-magazine. 08.50 Postbus 900 09.05 Met de KRO. met Hans van Willigenburg. 10.02 KRO's Schone Kunsten. 10.05 Ratel. 11.02 KRO's Schone Kunsten. 12.56 NOS: Land- en tuinbouw. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? Avro aan! 08.20 Uit studio en theater 09.03 EO: De Muzikale Fruitmand. 10.03 Vrouw zijn. 11.30 Ik zou wel eens willen weten. 12.03 Lunchtime-magazine. 13.03 Tijdsein. 13.30 VPRO: De plantage. 13.50 Margreet Dolman 14.05 Rumoer. 14.50 Klein concert. 15.07 Een uur Ischa. 15.54 Vrije geluiden. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 Holland wordt wakker! 09.03 Wessel van Diepen. 11.03 Angelique. 12.03 VARA's Steen Been Show 14.03 Twee meter de lucht in 16.03 De verrukkelijke vijftien RADIO 4 07.00 NOS: Nieuws 07.02 TROS: Een goede morgen met Thea Beekman. 09.00 Continu Klassiek 11.00 TROS Concertzaal. 12.30 Nieuwe Klassieke platen. 13.00 Nieuws. 13.02 De klassieke top tien. 13.30 Internationaal Vocalistencon cours Den Bosch. 16.00 NCRV: Het kunstbedrijf. RADIO 5 09.00 NOS: Nieuws. 09.02 NOS Sportief 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Huisman. 10.00 Wereld zingt Gods lof. 10.50 Tekst en uitleg. 11.00 Studio 55. 12.00 NOS: Nieuws. 12.05 De verdieping. 12.45 Tegendraads geloven. 13.10 Nederland en zijn buren 13.30 NCRV-Leerspiegel. 13.40 Dagvaardig. 13.50 Rondom het woord. 14.15 Meet Mr. Mooney 14.30 TELEAC: Follow through. 15.00 NOS: Schone wereld. 16.00 Op de rand van het recht. 16.30 NOS Ombudsman. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine 12.00-13.00 Lunchuur Radio Rijn mond 7.30-8.30 Ochtendmagazine. 16.30-18.20 Middag-show. BRT 1 05.31 Met I wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.33 Tussendoor 14.03 78 Toerentijd. Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. BRT 2 05.30 Sjapoo 08.12 Kurte metten, talkshow. 10.03 Broccoli, gevar muz. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Vlaamse artiesten. 13.45 Orgelrecital. 14.00 De gewapende man. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede Morgen. 08.15 Ochtendvariaties 09.15 Matinee met Schubert. 10.00 Schoolradio 11.00 Matinee met Mllhaud en Bruch. 12.05 Tafelmuziek met Telemann. 13.10 Actueel. 13.30 Namiddag met o.a. Bottesinl 15.35 Kamermuziek

Leidse Courant | 1987 | | pagina 9