IONSTERZEGE VOOR FANATIEKE HERENPLOEG LISSE eiderdorp wint le eerste slag Weer nipte winst TOP Flair boekt opvallende successen Dames Avanti nu al in degradatienood CeidócSoiumit ^rste punt -ugdunum Lagerweij op dreef SJZ blijft ongeslagen MAANDAG 28 SEPTEMBER 1987 PAGINA 17 apEN Na de grote nederlaag ge week tegen Early Bird start- e herenploeg van Lisse afgelo- zaterdag met duidelijke revan- 2« revoelens tegen DSS uit Haar- 04 Het resulteerde in een mon- ik d zege voor het fanatieke Lisse- '3ss« Q (110-53). BVO verloor in Rot- redd lam met duidelijke cijfers van ntal jco (78-90). De vrouwen van 5e v sshoppers behaalden hun eerste fldo petitiewinst op Elementum (80- n jsse heeft de ploeg van coach Frans nees jkhof zich heerlijk mogen uitleven op -erd nietige DSS uit Haarlem, een ploeg ang« dit seizoen niets in de eerste divisie heeft te zoeken. Lisse wreef dat de Haar lemmers nog eens flink onder de neus. Na nog geen 5 minuten had Lisse de wed strijd reeds beslist, en kon de ploeg over stappen naar het demonstratieniveau. DSS beperkte zich tot het grossieren in persoonlijke fouten die het drama voor de 'ploeg compleet maakten. Slechts 2 Haar lemmers haalden het eind van de wed strijd, dat kwam bij 110-53. Scores Lisse: Ronald Sporgy 24; Jeroen Koot 17; Erik v Zelm 27; Paul Ruigrok 18. In de promotiedivisie bleef BVO ook na de tweede wedstrijddag nog puntloos. Gunco uit Rotterdam behaalde een regel matige overwinning op de matig spelende Alphenaren. BVO coach Ben Ponsioen wijt de tegenvallende resultaten van zijn ploeg voornamelijk aan de blessureproble men van Egbert Mol en Klaas Bruin Slot „Het inpassen van de van ICL Zaandam afkomstige Amerikaan Jeff Robinson zorgt bovendien voor wat organisatorische problemen in het veld", aldus Ponsioen die tegen Gunco zijn woorden zag onder streept door een slecht werkende press. De eerdere ontmoeting deze maand overi gens, tussen beide ploegen op het tournooi van Kimbria ontaardde in een ordinaire vechtpartij, waarvan de nasleep ook nu nog duidelijk aan- of liever gezegd Afwe zig was. Jozef van Leeuwen van BVO, verantwoordelijk voor een kortstondig ziekenhuisverblijf van Paul van Solm, meldde zich om die reden nu af voor de wedstrijd. Van Solm op zijn beurt, besliste zich sportief te revancheren. Hij speelde voor Gunco een uiterst nuttige partij en liet 20 punten op zijn naam aantekenen. Butter (19) en Capers (20) waren de mede- topscorers voor Gunco, terwijl voor BVO Steve Deul (18) en Jeff Robinson (20) met scherp schoten (90-78) In de promotiedivisie voor de vrouwen won Grasshoppers in hun eerste thuisduel dit seizoen, van Green Eagles uit Maas sluis. Het was de eerste maal ook dat de Katwiikse ploeg voltallig aan een wed strijd kon beginnen. Het werd desondanks een magere zege. Green Eagles, vorig sei zoen nog degradant maar bij gebrek aan 'beter toch weer van de partij, mocht ei genlijk geen probleem vormen. Dat het dat toch werd, is tekenend voor de vorm van de Katwijkse ploeg. Anja Aandewiel nam daar met 36 punten een uitzonde ringspositie in, terwijl Annelies Schaap, nog niet volledig hersteld van haar rug blessure, met 17 punten kan terugblikken op een redelijke rentree. Eindstand 80-68 (35-33). De dames van MS V-Noord wijk kwamen niet tot winst in hun wedstrijd tegen run ner up Tonego. MSV werd direct al op een achterstand getrakteerd doo* de snel spelende ploeg uit Haaksbergen. Met name de Amerikaanse guard Christel Co leman en de center Igrid te Vaarwerk eis ten daarbij de hoofdrol voor zich op. Christa van Schie en Marian Janson slaagden er voor MSV in dat gevaar te be dwingen en bij 25-25 was de wedstrijd weer volledig open. Tonego had echter een completere ploeg en zag het knappe reboundwerk beloond in een 31-41 rust stand. MSV slaagde ondanks een goede en fanatieke press verdediging, er de tweede helft niet meer in nog terug te komen. Er werd eenvoudigweg teveel balverlies ge leden in de eigen aanvalsopzet om Tonego onder druk te kunnen houden. Eindstand 64-85. Topscorers MSV: Tineke Vos (18); Ria Bröring van der Meys (17) Na het succes van vorige week tegen MSV zijn de dames van Lisse in Castri- cum tegen een onnodige nederlaag opge lopen. Het altijd lastige Sea Devils zette een ongecontroleerd spelend Lisse via 39- 28 bij 74-67 weer met beide benen op de grond. In het rayon verloren de heren van Grasshoppers van Voorburg 2. Rust- en eindstand (46-39, 85-73) geven aan dat Grasshoppers ondanks de nederlaag de stijgende lijn te pakken heeft Datzelfde kan gezegd worden van MSV, dat pas na de verlenging moest buigen voor OSG (82-74nv, 66-66). nicl DERDORP De eer- in een serie van vier om de „Leidse" ;enj [etbalhegemonie rtuigend in het voor- y I van BV Leiderdoip evallen. De formatie coach Peter Paulides >t de uitzendkrachten Luba-Leiden welis- vej ir lang naast zich dul- 8 maar nam uiteinde- toch nog ruim afstand: Del67. Hoewel BS Leiden iehjekwart van de wed- 1 bij had kunnen blij- wilde Paulides later niet van een echt ge citeerde eindstand spre- e sl „Natuurlijk: het gat ral in de laatste fase ge lakt. Maar dat komt ook een groot deel door d manier van coachen, speel basketbal met ne- n i, tien man. Dat bete dat niet altijd de pcèkste ploeg in het veld e kk. ke kei CM kei leraar Wlm Niekerk staat, zodat een minder wisselende tegenstander mee kan blijven doen. Maar dat betekent ook dat wij aan het eind van de rit wel conditioneel veel meer over hebben dan de tegenstander en dus vaak afstand kunnen nemen". Nu restte Leiden-coach Martin Bakhuyzen zaterdagavond ook nauwelijks iets anders dan weinig te wisselen. Door het ontbreken van center Ben de Jong (geschorst aan de kant) en Peter van der Wetering (feestend tijdens het 25-jarig huwelijksfeest van zijn ouders) was de Leidse basis in „Op Dreef" wel erg smal gewor den. En moest derhalve ver plicht enige roofbouw worden gepleegd op de wèl aanwezige basisspelers. Daarbij kwam voor Bakhuyzen dan ook nog het trieste gegeven, dat hij (vooral) in De Jong nogal wat lengte miste, die nij toch al niet in ruime mate voorradig weet in zijn kleine, snelle ploeg. En dat nu moest Leiden den vanavond wel de beschik- tegen BV Leiderdoip óók op- king heeft over Ben de Jong, BV hebben ze er een dominante lange man bij. En krijg je dus een heel andere wedstrijd. Wat dat betreft kan het bij de volgende ontmoeting weer heel anders lopen". breken. Vooral omdat de zaterdagavond nog bewuster dan anders „inside" speelde. Paulides: „Onze kracht ligt aanvallend gezien onder de basket. Vanavond sneed het mes ook nog eens aan twee kanten. Leiden de p's, wij de punten". Persoonlijke fouten die inderdaad bij bosjes vielen aan Leidse zijde en die in de tweede helft tot gevolg hadden dat achtereenvolgens Thijs Minderhout, Steven Bouman en Robert Jan Kanstein defi nitief naar de kant werden verwezen. Waarna de Leidse „dwerg" door de Leiderdorpse „reus" dus alsnog simpel op grote afstand kon worden ge speeld. Het feit dat Leiderdorp in de met 350 toeschouwers gevulde sportzaal de eerste slag had ge wonnen, verlokte Paulides overigens bepaald niet tot gek ke uitspraken. „Pas als je in deze competitie vier keer van dezelfde ploeg wint, kan je zeggen dat je echt sterker bent Ik bedoel maar. als Lei- Een zienswijze waarvoor iets te zeggen valt, al mag toch worden aangenomen dat BV Leiderdorp dit seizoen wèl en BS Leiden niet om de hoofd prijzen meedoet. Hetgeen ove rigens bepaald niet wil zeggen dat Leiden bang hoeft te zijn voor haar plaats in de eerste divisie. Voor een compleet Leiden, dat gisteren in Erik- Paul van Wee ren een meer dan nuttige kracht kende en Wim van Niekerk op beslis sende momenten niet goed zag mikken, behoeft een goede klassering hoog in de midden moot zeker geen utopie te zijn. GERT-JAN ONVLEE Topscorers BV Leiderdorp: Monk- horst 16; Marcel Huybens en Henk Jan Piket 11. BS Leiden: Van Weer- en 20; Van Niekerk 14. li» l langs [i derdorper V biergen. vertekend ld. GJderdorp ekte een ,nd to zege. mfÊÊÊmim Ie la le 'J ÏIDEN In de interre- jh onale klasse (zaterdag) n het damesvoetbal be- alde Lugdunum het rste punt tegen MW'27: 2. De wedstrijd Ter Lee- u Rijnmond werd ge takt bij een 2-2 stand. *wel Lugdunum eindelijk - n punt binnenhaalde was liner Willem Eradus niet te lden: „We hebben na de st zeker vijf levensgrote p, msen gehad om de zaak af te »ken, maar als je alleen voor keeper niet kan scoren dan Jtrdien je ook niet te win- a". In de eerste helft doel- mtten Sophie van Tongeren Marga van Kins voor Lug- Bum. MVV'27 kwam in de 'tase echter toch nog op 2-2. r Leede - Rijnmond werd s» minuten na de rust bij een 2 stand gestaakt. De aanlei- "g was een dubbele been- euk van een Rijnmond- teister. Voor de pauze scoor- a Jenny van der Mark en snca van Loon. Tien minu- na de rust was de stand kter al weer gelijk. *l*gen; eerste klasse; Valken'68 - Mrzwoudse Boys 4-2. Lyra - IV 2-1. Jdag: Interregionale klasse; Iduna 'DA 0-0. Hoofdklasse; KFC - SJZ L Altior - Randstad Sport 1-0. Eer- klasse; SVLV - UDO 2-6. Fore- ■e Teylingen 0-0. FC Lisse - Kic- e-2. UVS - Alkmania 1-0. 'C - Iduna 2 3-0. LEIDEN Het begint er slecht uit te zien voor de vrouwen van Dextro/Avanti. Van Koningslust werd met de alleszeggende cijfers van 2-8 verloren. Marian Kantebeen deed sinds lange tijd weer eens mee, maar was nog ver van haar oude niveau verwijderd. Zij ver loor alles. Evenals Marijke Olsthoorn. Alleen José Bak ker won van Lon Bos en Ria van Rijswijck. Volgende week dient Shot Wageningen verslagen te worden, an ders staat de ploeg eenzaam op de laatste plek in de eredivisie. In de eerste divisie viel Docos tegen door het grote gevecht met medetitelpretendent Megacles met 4-6 te verliezen. Naast de twee punten van Anja Heynen, brachten Tessa Bröcker en Ma- rijn Olden er ieder „slechts" één binnen. Bij Megacles speelt Pa tricia de Groot mee, die met haar hereneredivisie-ervaring altijd goed is voor drie punten. Docos staat precies één punt achter in de stand. Het tweede van Avanti deed het nog slechter dan het keurkorps. Van Schimmert werd met 10-0 verloren. Duidelijk is, dat de dames te hoog gegrepen hebben, toen zij de o] de eerste divisie mochten opvullen. Zowel Mi ■laats in iranda Karsdorp, Ella de Vette als Annette Jansen kwam niet tot winst. De dames van Comtest/Scylla verloren ook al. Omdat Judith Lepelaar met een blessure uitstapte kon de laatste partij niet gespeeld worden: 8-2. Alleen Heidi de Haas won twee keer. Het tweede team van Docos (derde divisie) verloor met 3-7 van Hoonhorst. De eredivisieheren kwamen niet in actie, omdat verschillende clubs afvaardigingen hadden in de nationale ploeg. Dat Neder lands team diende in Denemarken de eerste Europes strijd (eerste divisie). In de nationale eerste divisie verloor ■ese Ligawed- Avanti 2 roemloos met 15-3 van De Blaeuwe Werelt 2. Ellen Bakker scoorde tweemaal, Martin van Rijn eenmaal. Peter de Groot en invaller Gerard Dorst kwamen niet tot winst. BT Lif ters speelde gelijk tegen OTTC. Door overwinningen van Friso Reitsma (drie), Herman van de Broek, Ron Schipaanboord en Ronald van Beringen (allemaal twee) werd het 9-9. Het „twee de" in de tweede divisie deed hetzelfde tegen Harkstede. Naast een dubbelpartij waren twee partijen van zowel De Jong als Jansen goed voor winst. LEIDEN Jan-Hendrik La gerweij toont zich tegen het einde van het seizoen nog goed op dreef. Gisteren eindigde de Woubruggenaar als achtste in een koers in Keulen. Daags er voor was de Swift-renner nog als zestiende geëindigd in Hannover. Leidenaar Moraal plaatste zich zaterdag even eens in een omvangrijke kop groep in Overschie en eindig de daar als tiende. Junior Mar tin Kokkelkoren werd in Aalsmeer laatste van een drie man sterke kopgroep, nadat de Noordwijkerhouter nog had feprobeerd om alleen weg te omen. Stijlvol op weg naar de korf. LEIDEN TOP blijft in de hoofdklasse opzien ba ren met knappe maar krappe overwinningen. De Sassenheimse korfbal club boekte tegen Blauw Wit met 7-8 de derde opeenvolgende winst met de oneven goal. De Da naïden wees Archipel te rug, maar Pernix en Fides Pacta gingen onderuit bij Swift (M) en PSV. Fiks en De Algemene boekten hun vierde winstpartij, zo dat enkel Pernix, KNS en Fluks in dit veldseizoen nog niet gewonnen heb ben. Bijna had TOP in de slotfase tegen Blauw Wit haar 7-8 winst verspeeld, omdat een schot van ex-international Le onard maar net uit de mand sprong. „Zulke ballen kosten mij drie jaar van mijn leven", taxeerde trainer Engel, die zijn twaalftal een wisselvallige wedstrijd zag afwerken op het enige grasveld in Amsterdam. Sjoerd van der Klaauw, Stella van der Zaag en Ron van der Willik waren verantwoorde lijk voor een sterke opening (1-3), waarna de aanval door teveel balverlies onder de paal langdurig stagneerde. Dit re sulteerde even na rust in een 5-3 achterstand, die door Ria en Frank Nijenhuis, Karin Westerbeek en Anne van der Zaag echter weer in 6-7 werd omgezet Net toen Engel aan gaf om op balbezit te spelen, knalde laatstgenoemde speler van afstand 6-8 binnen. Daar na volgden nog vier zenuwslo pende minuten, waarin Leo nard een benutte strafworp en vermelde misser zou produce ren. Het zit Pernix bepaald niet mee, want bij Swift (M) moest Marco van der Lugt al na een kwartier met een ernstige sleutelbeen-blessure uitvallen. De ploeg van Rob van Dordt hield ondanks deze nieuwe te genvaller door Carla Kuipers (2), Carla van Evert, Erika Velders, Kees Hortensius en Richard Redel tot 8-7 gelijke tred met de Middelburgers, die toen naar 11-7 uitliepen, daar mee was het Leidse moreel ge broken en met een goal van Lian Tieleman werd een 13-8 eindstand bereikt. Rondom de rust nam De Da naïden eindelijk afstand van Archipel, doordat René de Louw (2), Frans Brand, Heiko Locher en Erik Kromhout de 1-1 met ondermeer drie straf- worpen in 6-2 veranderden. „De speldiscipline was slecht, het spel had verlegd moeten worden over andere schijven, maar nu zijn het teveel dezelf den die het moeten doen", verklaarde trainer Versloot de stroefheid van de aanvallen. Hierdoor bleef de winst be perkt tot 7-4, waarbij Kitty Dool en Kromhout de overige doelpunten vervaardigden. Gedurende de eerste helft moest Fides Pacta met tien man PSV bestrijden, omdat er problemen waren om het goe de veld te vinden. De Leide- naren hielden door sterke ac ties van Mieke Selier de scha de tot 3-2 beperkt om inmid dels compleet, door slordighe den 6-2 achterop te komen. Janneke Halvemaan, Wilma Neuteboom, Nico Pikaar en Ronald van der Velden kon den een 7-6 verlies net niet meer afwenden. De eerste aanval van Fiks kon door fysiek zwakkere da mes nauwelijks gevaarlijk worden, zodat OSCR via 2-0 tot 4-4 dreigend in de buurt bleef. De lijstaanvoerder van 2F sleepte door Diederick van Veen en Nico van Weizen, bei den tweemaal scorend, en Cis- ka de Best dan ook een moei zame 5-7 zege in de macht. Gezien het spel had Crescen do meer verdiend dan 9-8 te gen De Bermen, dat niet ver der dan 7-5 en 9-7 kon uitlo pen. Henk Alberts, die net als Debbie Blog en Wijnand Al berts twee treffers maakte, wist in het laatste half uur en kel één van de vele kansen op een beter resultaat te benut ten. Velocitas boekte met 8-3 een simpele zege op KVR, waarbij door Ine Goedegebuur, Marti- ne van der Water (2), Elvira Corts en Jetske Goudsmit met name de dames sterk op dreef waren. De Leiderdorpers ver dedigden voorts zó goed, dat de bezoekers voor rust niet eens tot scoren kwamen (4-0). Kort na rust kwam Zuider kwartier via Kitty van der Mark (2), Sandra Markenie en Wil de Wit op 3-4 bij Rozen burg, waarop een improductief half uur volgde. Dit werd de blauw-gelen fataal, want de strafworp van Erik van Lun- teren beperkte het verlies en kel tot 6-5. Lijstaanvoerder De Algemene had weinig moeite met Olym- piaan, dat in de tweede helft veelzeggend genoeg alleen een strafworp verzilverde. Anne- mieke Molloy, Wilma Sinteur, Jory Sjardijn, Marcel van Duyvenbode en Alfred Lam- booy verhoogden in die fase het verschil van 4-2 tot 9-3. KNS kwam lengte en schot tekort om Merwic te beletten na 3-3 in één ruk naar 3-8 weg te lopen. Het damessextet haa met Linda Broers, Yvonne van Dam, Liesbeth Kok, Ka rin Ultzen en invalster Ria Zitman nog het meeste ver weer in de 6-10 nederlaag. Slechts één treffer wisten Tempo en DES in de tweede helft te produceren, die de eindstand op 6-6 bepaalde. Ar jan Kolkman was er vanaf tweeënhalve meter verant woordelijk voor en werd daar mee samen met Rob Zwaan gelijk de beste schutter aan Al- Ehense zijde. leer dan een uur gaf Fluks goed tegenspel aan vrienden schaar (B), wat Marleen (2) en Anne Passchier en Paul Witte- man met 3-4 ook in de score uitdrukten. De Noord wijkse twaalf moest door gebrek aan verdere schutters zich even wel alsnog met 6-4 gewonnen geven. LEIDEN SJZ en Oranje Groen blijven de lakens uitdelen in de zondagaf deling. SJZ won met 2-1 bij ASC. De Zoeterwoude- naren zijn nog altijd onge slagen. Oranje Groen blijft in het spoor van SJZ dankzij een 1-0 overwin ning bij Warmunda. Kic- kers'69 kreeg tegen MMO op eigen veld een gevoeli ge nederlaag te slikken: 0- 2. ZLC - Leidsche Boys eindigde ook in 0-2, ter wijl Bernardus Randstad Sport met maar liefst 6-2 versloeg. VNA blijft ook na de nederlaag (0-1) te gen VNL zonder punten. ASC - SJZ 1-2 (0-1) De 18-jarige Marco Rotteveel zette SJZ al na vijf minuten op 0-1. Hoewel ASC hierna een duidelijk overwicht schiep, kwam ze niet tot scoren. Na de rust waren de rollen omge keerd: SJZ nam de ploeg van Boudewijn de Geer ih de tang, wat een goal van Sjaak de Boer opleverde. ASC probeer de het vervolgens met een op portunistische aanvalsopzet. Verder dan een doelpunt, ge scoord uit een onoverzichtelij ke situatie, liet SJZ het niet komen. Warmunda - Oranje Groen (h 1 (0-1) Het afstandsschot van Ronald Abma in de dertigste minuut was voldoende voor de winst van Oranje Groen. Na dit doelpunt was Warmunda voortdurend op de Leidse helft te vinden. Het was echter geheel en al aan Oranje iroen-keeper Chris Tisseur te danken dat de stand ongewij zigd bleef. Kickers'69 - MMO 0-2 (0-2) MMO kwam na vijf minuten op 0-1 door een treffer van Hans Disseldorp. Na dit doel punt drong Kickers'69 fel aan, maar Hans van Goozen tilde de stand uit een counter naar 0-2. In de tweede helft volg den de Kickers-aanvallen el kaar snel op. De Leimuidena- ren stuitten echter constant op MMO-keeper Jan van Leeu wen, zodat de ruststand niet meer veranderde. Bernardus - Randstad Sport 6-2 (2-1) De Hazerzwoudenaren kwa men op 2-0 door twee lobs van Jos van Kampen. Randstad Sport kwam echter sterk terug door doelpunten vlak voor en vlak na rust van Marc Drees en Paul Politiek. In het laatste kwartier liep Bernardus echter geflatteerd uit naar 6-2. Joop den Boer (2), Erwin Fransen en jeugdspeler Frans Zandber gen tekenden voor de goals. VNA - VNL 0-1 (0-1) VNA-trainer Peter Goree zag zijn ploeg voor de zesde maal verliezen. „We hadden dit keer minstens een punt ver diend. De kansen waren niet op twee handen te tellen, maar het geluk zit niet mee," aldus Goree. Het doelpunt van VNL werd in de twintigste minuut ;escoord door Michel van der gesco Zee. ZLC Leidsche Boys 0-2 (0- 2) In een slechte wedstrijd be zorgden Ed Ouwerkerk en Pe ter Kooien Leidsche Boys de twee punten. ZLC miste de kracht om de in de eerste helft opgelopen achterstand onge daan te maken. LEIDEN Bii Flair was het gisteravond een beetie feest. Zelfs het dertiende team van captain Frank Winter won, hoewel alle aandacht uitging naar de landelijke teams. Het eer ste team kwam met een 8- 3 overwinning uit Rotter dam terug. Frits Gill was de enige die in de singles een punt liet liggen. De nederlaag voor Metro was toen al onafwendbaar. De da- mesdubbel (Lucy Klaren en Karin van Pel) bracht de kan sen op de maximale drie pun ten terug, waarna de beide mixen de eindstand bepaalden op 8-3 voor Flair. Het tweede won thuis overtuigend van Leyton met 7-1. Ellis Visser was zo vriendelijk de tegen standers de eer te laten red den. In het derde waren de herendubbel en het gemengd dubbel van Alexander Fran cisco en Marielle Padberg de enige partijen die verloren werden. Het vierde team had de meeste moeite met de te genstanders. Slotermeer 4 werd in Amsterdam met 5-3 verslagen. In Heerhugowaard verloor Lisse voor de tweede maal in de nog prille competitie. Tegen de plaatselijke HHW'69 wer den alle singels verloren, ook voor Lisse uniek. Nadat ook nog het eerste herendubbel verloren ging was er voor Lis se niets meer te verdienen en werd de stand op 7-4 bepaald. Vlietwijk behaalde haar eerste overwinning. Tegen De Ritte 2 werd thuis met 6-5 gewonnen. In het eerste team ontbreekt nog steeds Dick Oostergo die herstellende is van een ziekte. Henk Westerbeek en Rick Pielaat pakten ieder een single evenals de beide dames. De tweede herendubbel stelde het eerste punt veilig door de vijf de partij te winnen. Wester beek en Sandra Kroon pakten het zesde en beslissende punt. Het eerste optreden van de twee hoogste BC Leiden teams was succesvol. In Amsterdam won het eerste team met 5-3 van Slotermeer, terwijl het tweede bij Leyton 2 de volle winst pakte met ook een 5-3 overwinning. Het mensen van het derde team zijn nog niet helemaal op elkaar ingespeeld. Dat bleek tegen Velsen 2, waarvan thuis met 6-2 verlo ren werd. Spotvogels verloor eveneens, in de vierde klasse afdeling 17. Tegen Aristo werd een uiterst spannende strijd gevoerd, die met wat meer ge luk nog een 4-4 had opgele verd. Helaas voor de „Op dreef" bewoners kwamen de gasten met 5-3 voordeel uit de striid. Beter verging het ZIGO in dezelfde vierde klasse, maar dan in afdeling 16. Thuis in De Arena bleken ze even sterk als het bezoekende Eridos 4 met een opvallende rol voor de da mes Corina Nulen en Conny Kipuw. Ook Vlietwijk 2 speel de 4-4 gelijk mede door het op nieuw opspelen van Jeanette Lammes achillespees blessure. Lisse 2 tenslotte won haar wedstrijd tegen Nashua Duin- wijck 8 met 5-3 vooral door de inbreng van de jeugd. Brenda Conijn en Andre Verhaar scoorden ieder winst in de sin gles en in de dubbels waarbij ieder een helft van het ge- mengddubbel uitmaakte. De herendubbel van Verhaar en Kolmus betekende de winst voor Lisse 2.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 17