Aanzuigende werking van de IKON op kijkers van Studio Sport ^O/TELEVISIE EaidóaQowuvnt terug er fineer bij" Kraay weg van scherm van Sky Channel TROS-tv bouwt eigen nieuwsstudio in WTC Zanger Paolo Conté naar Nederland ^NededaruT ^Engeland j Satelliet-TV ÉTV-Morgen j Radio WOENSDAG23SEPTEMBER 1987 PAGINA IS j de vries (avro): 'o. smaal merciëel is itgebr ior raadp gratis van jUM - „Éénmaal com- is de weg terug er niet JROCi aldus AVRO-voorzit- 8.30. r (alk ur m M.s Ol IR) Jallis de Vries gisteren èrsconferentie van zijn „Daarom zal deze stap, 30. wc VRO er al toe overgaat, living 8 *5, 1.15. 1.30, (Brecj ui m (alk f (Hli 71-12 (Sfv Itof MA W iterste zorgvuldigheid .*a|k fgemaakt". Dit zei hij oord op de vraag of de StatioXichzelf zal opheffen als Who1 mmerciële experiment '5- islukken. Desgevraagd hij twijfels aan de juist- »en tt sn het onderzoeksrap- j it juist dezer dagen de reikte en waarin wordt lt._dat de huidige pro- (ai) B« rinfi door Hilversum -:^e verscheidenheid en bevat om commerciële piging buiten de deur te jk weet niet waar dit ineens vandaan komt", Jk wil het nog eens be- bestaan eerdere studies wordt gesteld, dat de 56 tndse omroep alle mo gelijkheden moet on- n om verrassingen lenlandse commerciële jit te sluiten". Hij weer nu it de AVRO nog steeds Croo entie voor commerciële CITY i minister heeft aange- De AVRO heeft zich de inister gewend i verzoek om eert discus- op geen andere grond I de minister in zijn Mediawet de kans op rciéle tv in het vooruit- ïlt Hij had weinig goede i over voor de minister, de omroepreserve 210 tilt „om de gezinszorg d te houden. Daar is die niet voor bedoeld". Hij dit als „een greep in en „verpauperingsstra- Het parlement moet dit instaan en voorkomen, dat j roep naar de rechter lij vindt het voorts een 51 ,n zaak, dat de opbreng- de zwevende reclame- op Ned. II ten goede aan de ATV-omroepen, nsico van de commercie i. De geprofileerde kunnen dan beschik- de kijkgelden. Hij kon )TAij waardering opbrengen l!*JËè standpunten van de van de VARA en de ideëel willen blijven ER-pot aanspreken. >n over een duaal be- op die manier een la- worden", aldus Wal- LONDEN Hans Kraay treedt niet langer op als commentator- presentator van voetbal op Sky Channel. De bij PSV vorig seizoen voortijdig vertrokken oud-voetbaltrainer had enige (test)optredens gemaakt. Na on derling overleg is besloten dat Kraay, die zelfs antwoorden op door Jan Rietman gestelde vra gen van een papiertje in het Engels moest oplezen, in het vervolg slechts als adviseur zal optreden. Rietman blijft de in terviewer. HILVERSUM Op korte termijn begint de TROS met de bouw van een eigen nieuws studio in de grote hal van het World Trade Center Amsterdam - dat in de volksmond bekend staat als "De Blauwe Engel" -, van waaruit met ingang van 1 januari 1988 alle informatieve programma's van TROS-televi- sie zullen worden uitgezonden. Het betreft TROS Aktua, TROS Aktua Export, de nieu we TROS Nieuws Show, TROS Wondere Wereld, Dierenmanieren, TROS Sport, Kies keurig en Simonskoop. Dit betekent dat van af 1 april - het moment waarop de TROS op het tweede net twee vaste uitzendavonden gaat bezetten - per week zeker vijf groten deels rechtstreekse uitzendingen vanuit de TROS Nieuwsstudio te verwachten zijn. Het initiatief tot de bouw van deze studio komt voort uit de samenwerking tussen TROS en WTC Amsterdam bij de maande lijkse uitzending van Tros Aktua Export. De TROS hecht grote waarde aan een nieuw centrum, dat opereert vanuit het hart van een belangrijk knooppunt van internationale contacten, juist ook met het oog op het groei ende aandeel van de informatieve uitzendin gen in het totale TROS-pakket, aldus een woordvoerder. De nieuwe studio, die exclusief door de TROS gebruikt wordt beschikt over een vas te straalverbinding met Hilversum, heeft eeen studiovloer van 400 meter en biedt plaats aan produktie, redaktie, montage en presentatieruimten. HILVERSUM - De Italiaanse zanger Paolo Conté komt be gin november naar ons land voor het geven van enige concerten en voor het maken van tv-opr.amen. Dit gebeurt in het kader van een Euro pese tournee. Hij was eind vorig jaar in ons land al te zien in Theater Carré en bij „Tineke" op televisie. Hij maakte toen enorme indruk, ook door zijn bewonderde hitsingle „Gli impermeabili". HILVERSUM - De IKON met nu nog gebroken programme ring op dinsdag en vrijdag gaat op 1 april van het komende jaar een nieuwe start maken op Ne derland III. Deze omroep komt op die zender met de NOS en nu al bestaan afspraken over een horizontale programme ring, zodat de kijker weet op welk tijdstip hem welk pro gramma te wachten staat. De IKON prijst zich bovendien ge lukkig deze zender te delen met NOS en kleinere zendgemach tigden, omdat er in elk geval gerekend kan worden op een geïnteresseerd kijkerspubliek. De IKON krijgt in de naaste toekomst zelfs een vaste plaats na Studio Sport, zodat ook alle sportieve kijkers worden mee gezogen naar de IKON-pro- grammering. Tot die tijd werkt de IKON vol gens het oude stramien: Ken merk en korte tv-spelen op de dinsdag in de vooravond en op vrijdagavond aan de late kant het wat zwaarder wegende werk. Zoals algemeen directeur R. Haan op een persconferentie toelichtte, vormt de IKON zo wel Kerk als omroep. Dit laat ste betekent, dat het werkter rein niet binnenkerkelijk is. Daarom worden geen program ma's gemaakt voor kerkelijke doelgroepen, maar vanuit de opdracht van de kerken voor het Nederlandse publiek. Doel van het IKON-werk is om het Woord, dat heden ten dage in mindere mate vanaf de kan sel wordt beluisterd, te vertalen in beeld. In deze trant werkend wordt voortdurend gezocht naar uitbuiting van het medi um. Oriëntatie op de samenle ving roept vragen op, die in concrete communicatie met de kijker aan de mensen worden voorgelegd in het voortdurende pogen het antwoord te vinden. Zoals programmaleider Boude- wijk Klap het zegt: „De IKON- programma's zullen zich altijd kenmerken door de sterke be trokkenheid bij het wel en wee, het levenslot van mensen". Het derde net wordt daarvoor bij uitstek een geschikte gelegen heid geacht. Nazaten Tot 1 april heeft de IKON weer een aantal ambitieuze projecten op het programma. Daartoe mag zeker gerekend worden de serie „De nazaten". Deze serie beoogt een documentaire sfeer tekening te geven van de huidi ge wereld van de gereformeer den, nu vooral de jongeren dit gedachtegoed, de bijhorende leefstijl en de geloofsopvatting aan twijfels onderhevig hebben gesteld. Deze maand werd 150 jaar gele den Abraham Kuyper geboren, de staatsman en grote voorman die „de kleine luyden" in ge- IKON-filmers aan het werk op het graf van Abraham Kuyper voor de documentaire „Nazaten". FOTO: IKON loofszaken hun eigen stem gaf. Uit zijn ijveren resulteerden een eigen krant, een universi teit, een politieke partij (ARP). Het ging om een gesloten we reld waar voor twijfel geen plaats was. In drie documentai res, te beginnen volgende week, worden geheide gereformeer den aan het woord gelaten. Zij schetsen herkenbare levens, geënt op geboden, maar ook vervuld van een zekerheid die waarborgen bood op eeuwig heid. In welke zin dit allemaal verloren is gegaan en wat er voor in de plaats is gekomen, daarop wordt in deze documen taire nader ingegaan. Hier is ze ker sprake van een gewetens vol gemaakt tv-werkstuk Van Karei Eykman, de al eerder geëerde schrijver (Gou den griffel) werd het tweedeli ge tv-spel „Liefdesverdriet" be trokken, volgende week in de vroege avond op de buis. Een meisje lijdt onder een gebroken verkering. Eykman vertelt hierover, dat hij persoonlijke jeugdervaringen heeft ver werkt in dit verhaal. Bij het eerste aanzien kwamen de ge voelens en de verwerking er van door het meisje levensecht over. Op beide zaken komen wij binnenkort nader terug. De rubriek „Kenmerk" blijft voorlopig op de oude toer wer ken, hetgeen vooral neerkomt op aftasten van verschillende culturen. Op deze wijze wordt opinieverkennend en menings vormend gewerkt. Hierin past een onderwerp als „Winti", een Surinaams-Creoolse religie met tal van magisch-religieuze ri tuelen. Men blijft voorts de jon geren in wereldsteden volgen, alsmede uit derde wereldlanden verdreven mensen die terug gaan op zoek naar de wortels van hun beschaving. In de smeltkroezen van culturen blij ven mensen zoeken naar hun eigen oorsprong om een verkla ring te vinden voor het eigen levensgevoel, waaraan door nieuwe levensomstandigheden tekort wordt gedaan. In voorbereiding zijn onder werpen als pedofilie, christenen die jood willen worden, de maatschappelijke situatie op Haïti, de Amerikaanse christe lijke fundamentalisten en de achtergrond van de Ameri kaanse presidentsverkiezingen. De behandeling van deze on derwerpen vormt de oriënte rende gestalte van de IKON als kerkelijke omroep. De tweede gestalte wordt bepaald door concrete hulp, geld in dit geval, de Wilde Ganzen, die in het af gelopen seizoen per project 50.000 tot 100.000 gulden op brachten, die zonder dralen werden gebruikt om noden te lenigen. NEDERLAND 1 VOO 15.35 Club Veronica Clip* 16.10 Taxi, Amerikaanse come dyserie. Afl.: Tony's zusje en Jim. Tony's zusje Moni ca arriveert In New York na een kapot gelopen huwe lijk. Tony probeert haar op te vrolijken door een af spraakje voor haar te re gelen 16.35 (HHet kleine paradijs, se rie portretten van tuinen In Nederland. Afl.: Een heilig hoekje (herh.) 17.00 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Huil maar kind. De baby is thuis en iedereen is blij, behalve Jennifer, die beseft dat ze niet langer de baby van het gezin is NOS 17.30 'Aft-Journaal VOO 17.46 Veronica Sport special, reportage van de stadion cross in het Goffert Sta dion te Nijmegen 18.15 Magnum, Amerikaanse detective-serie met Tom Selleck in de hoofdrol. Afl.: Vriendschap. Wanneer de advocate Carol beschoten wordt schakelt ze Magnum en Higgins in. Ze heeft een lek ontdekt bij de politie, maar Magnum onderschat het (herh.) 19.00 E Countdown, poppro gramma met Adam Curry NOS 20.00 CD Journaal en weerover- zicht SOCUTERA 20.28 Zuiver, omdat het moet, film van de Nier Stichting Nederland VOO 20.33 The master, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Communica tie-stoornis. Max probeert contact met zijn vader te zoeken, die zwaar aan de alcohol Is. Maar dan wordt de dochter van een van zijn klanten ontvoerd 21.27 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek met aandacht voor de ruzie tussen België, Ne derland en West-Duitsland over de plannen van onze Zuiderburen, tolgeld voor buitenlandse automobilis ten te heffen. Daarover een gesprek met de Belgische minister van Financiën, mi nister Eyskens. Ook aan dacht voor het feit dat er elke week drie 'bijna bot singen' in het Nederlandse luchtruim plaatsvinden. Pi loten en een vluchtleider spreken hun grote be zorgdheid uit 22.02 Excalibur, Amerikaanse speelfilm uit 1981 van John Boorman, naar de roman 'Le morte d'Arthur' van Thomas Malory. Met o.a. Nigel Terry, Nicol William son en Cherie Lunghi. In Engeland, 600 na Christus, is het een angstige over gangstijd tussen heiden dom en en Christendom, Er heerst een strijd tussen de heer Uther en de hertog van Cornwall. Uther vero vert zijn vrouw met behulp van een magiër NOS 00.15 Journaal 00.20 Nieuws voor doven NEDERLAND2 15.31 17.40 18.10 18.15 18.30 18.45 19.00 19.12 19.22 VPRO Mama, papa, kindje, Zweedse kinderfilm met o.a. Isabella Kollman, Use- Lotte Nilsson en Krister Henriksson Kinderfilmnieuws, kinder filmmagazine met o.a. een reportage van het Kinder festival in Amsterdam 17.40 In vuur en vlam, Ita liaanse kinderfilm van Pe ter del Monte met o.a. Dino Jaksic en Valeria Golino FEDUCO Zeven manieren om Je tijd te versieren, samenvat ting van de vorige afleve ringen NOS Staatsloterij, derde trek king Nieuws voor doven Sesamstraat m Jeugdjournaal Journaal PP Uitzending van 0*66 NOS Van gewest tot gewest, regionaal magazine met reportages over het schip 'De Batavia' en het Drent se Barger-Compascuum en Polygoonbeelden van de Rotterdamse haven Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme Avondvoorstelling: Roc- kaby, reportage over de première en de repetities van dit stuk van Samuel Beckett, opnieuw uitge bracht met Billy Whitelow In de hoofdrol Seizoenen, registratie van dit ballet door het Folflo- ristisch Danstheater, voor afgegaan door een portret van dit gezelschap, ge maakt door de Hongaarse televisie Studio Sport Journaal Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek Camera klaar... aktiel Do cumentaire ter gelegen heid van de Nederlandse Filmdagen te Utrecht over Nederlandse cameramen sen, die in binnen- en bui tenland gewaardeerd worden voor hun werk. Presentatie: Rijk de Gooy- er 23.45 Nieuws voor doven 22.00 22.30 22.45 23.15 ifL Hoigersson, Duitse teken- l mserie. Afl.: De droom 2: Tl rouwtje Theelepel (Mrs. Pep- srpot), Japanse tekenfilmse- i. Dubbele afl.: Koeken zoe- 15, n/Draadloze boodschappen ril i 130 Sprookjestheater (Fairie te theatre), 26-delige rookjessene van Shelley Du- Afl.: de kleine zeemeermin iiws in teletekst Tak, peuterprogramma i)$, kinderprogramma V i KKG (Ein Fall für TKKG), zes •sodes met de avonturen 3 n Tim, Karl, Klösschen en y. Afl. 3: Spion op de fit Iwdomons: Griff is verliefd 12b, Sriff makes a date). Canadese jdrage tot de EBU-uitwisse- «van documentaires irwMt box nas In dit andacht t actieve monumentenzorg in sselt bjjramma-overzicht best of Blondie, hoogte en uit het repertoire van tb» groep Blondie 194-fsrhalen uit de duisternis ales from the dark side), merikaanse tv-serie. Afl.: De IE* [rekening 'and, maandelijks kunstma- Eine met o.a. aandacht voor wïsto. bekend om zijn gigan- •ctie kunstprojecten en Pa- Peire. festivalster van het estrval van Vlaanderen. Pre- entatie: Johan Thielemans 250 Nieuws en Coda 45 Voetbei: Bulgarije - Bel- rechtstreekse reportage an deze wedstrijd in de voor- Me van het EK Voetbal •ten en dochters (Sons and sughters). Australische tv-se- towmezzo: Waltz-Scherzo. w Sjostakovitsj, uitgevoerd Quintessens-ensemble n, Japanse serie met Aya- o Kobayashi en Shiro Ito Tosramma-overzicht "•uwe *idam, videospelletje met arisen Gordts ■00 Sissl, Duits/Oostenrijkse «elfilm uit 1955 van Ernst toischka. Met o.a. Romy «bneider en Karlheinz Böhm. F 1 Km. caturebank boïte aux images, teken- ■mmagazine kwnaal regionaal journaal J" Anglais i l'etranger (An ■npshman abroad). Engelse uit 1982 van John jcnlesinger. Met Alan Bates, M>ral Browne. Charles Gray, «a. Jpiclal C'eat a voir L'Afrique Hu Sud •oup de film, filmmagazine chasseurs d'Orgues, serie £*het orgel i*bts nieuws "0-0O Informations DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Schwierige Raise, documen taire over het research-schip Meteor, gelegen tussen Dji bouti en Oman 16.45 Die Spielbude, kinderpro gramma met Frank Zander, Sina, Miesling en Mario Step- han 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal magazine 18.25 Abenteuer in Vancouver (Dan ger Bay), Canadese jeugdserie. Afl.: Die Lachsspur 19.00 Sommer in Lesmona, tv-serie. Afl.: Nachtliche Verlobung 19.57 Programma-overzicht 20.00 lïlTagesschau 20.15 [TlSchüsselblumen (slot), tv- film in twee delen van Stephan Meyer. Met Erika Skrotzki, Mechtild Grossman, Winfried Glatzeder e.a. Erika Stotz. se cretaresse van het ministerie van Binnenlandse Zaken van de deelstaat Hessen, is in de zevende hemel. Zij heeft de man van haar leven gevonden. Maar al in de huwelijksnacht bekent de kersverse echtge noot voor de DDR te spioneren 22.00 Brennpunkt, actualiteitenru briek 22.30 Tagesthemen 23.00 Einsatz in Manhattan (Kojak), Amerikaanse politieserie met Telly Savalas, Dan Frazer, Ke vin Dobson e.a. Afl.: Herzda- me. Eén van Kojaks mannen is doodgeschoten door een ge vaarlijke moordenaar. Op grond van getuigenissen kan de man wel worden aangehou den. maar niet voorgeleid. De ooggetuige van de moord is het liefje van een gangsterbaas en zij wil niet praten 23.45 Ein Aufstand alter Manner, documentaire van Volker Schlöndorff. Op een warme dag in Louisiana wordt een blanke neergeschoten voor de hut van een zwarte landarbei der. In de loop van de gebeur tenissen hervinden de oudere zwarte mannen van de ge meenschap hun zelfrespect en zij stellen het levenslange on recht waaronder zij lijden aan de kaak 00.15 Tagesschau 00.20 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.00 16.04 17.00 17.15 Morgen schon, tv-serie. Afl.: Die Tür in der Mauer (herh.) Heidi, tekenfilmserie naar de roman van Johanna Spyri Heute E Tele-illustrierte, actualitei ten, sport en amusement Ein Heim für Tiere, tv-serie met Siegfried Wischnewski, a Ondertiteling via TeleTekst. is! Tweetalige of stereo-uitzen ding. BZwart/wlt-uitzending. ■IZwarl/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. lol Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Terence Trent d'Arby zingt vanavond zijn hit 'Wishing well' in 'Ronny's Po0show'. Duits land 2 om 19.30 uur. FOTO: CBS Marion Kracht, Michael Lesch e.a. Afl.: Angst urn Lilli Blue 16.55 Lottotrekking 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Ronny's Popshow, muziek programma met o.a. Terence Trent d'Arby. Ryuichie Saka moto en Iggy Pop, T'Pau, Wax en New Order 20.15 Voetbal: West-Duitsland - De nemarken, rechtstreekse re portage van deze vriendschap pelijke wedstrijd. Met in de rust om ca.21.00 Heute Journal 22.00 5'Die Schwarzwaldklinik, tv- serie met Klausjürgen Wus- sow, Gaby Dohm, Sascha Hehn e.a. Afl.: Prost Herr Pro fessor. Prof. Brinkmann is tot ereburger van de stad be noemd. De rheuma van Dr. Schater is inmiddels zo erg ge worden dat hij ontslag moet nemen 22.45 Kennzeichen D, nieuws uit Oost- en West-Duitsland 23.30 lm Schatten der Schlösser (L'Ombre des chateraux), Franse speelfilm uit 1976 van Daniel Duval. Met Philippe Lè- otard. Abert Dray, Zoé Chau- venau, e.a. De familie Capello leeft afgelegen, ergens in Noord-Frankrijk. Wanneer de dochter echter wordt gesnapt op stelen, besluiten de twee broers uit hun isolement te ko men om haar te helpen ont snappen en naar Canada te emigreren. 00.55 Heute DUITSLAND 3 18.30 19.00 19.45 20.00 20.15 21.45 22.30 The British Press Sports, cur sus Engels Sesamstraat Aktuele Stunde, regionaal ma gazine met sport en nieuws Raamprogramma van de re gionale studio's Tagesschau Ich stelle mlch... Eff-Eff, vrijetijd en fitness Lesen und Schreiben für alle..., Informatieve serie met Rolf Seelmann Geschichtsunterricht, Italiaan se speelfilm uit 1972 van Jean- Marie Straub en Daniële Huil- let. Met Gottfried Bold, Johann Unterpertinger, Henri Ludwigg e.a. Vijf mannen citeren tek sten van de schrijver Bertolt Brecht Laatste nieuws BBC 1 16.05 16.25 18.00 18.10 18.35 19.00 19.35 20.00 21.50 22.00 22.30 Make 'em laugh Gardener's direct line, tuinier rubriek Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Caterpillar trial", 'Whacky ra ces', "Beat the teacher" en 'Hart beat' Newsround, jeugdjournaal Colour in the creek Rolf Harris's cartoon time Journaal en weerbericht London plus, regionaal nieuwsmagazine Wogan, praatprogramma met Terry Wogan The Muppet Show. Gast: Syl vester Stallone in Bergerac, politieserie met John Nettles, Terence Alexan der, Louise Jameson e.a. Afl.: Chrissie (herh.) Points of view, discussiepro gramma Journaal, regionaal nieuws en weerbericht Once a soldier, documentaire over soldaten die gewond raakten tijdens de Falkland- oorlog Rough cut, Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Donald Siegel. Met Burl Reynolds, Lesley Anne Down, David Ni- ven e.a. Weerbericht BBC 2 15.25 Arena at the IC A 16.00 Nieuws en weerbericht 16.03 40 Years at the ICA: Arena at the ICA, twee 'Arena'-docu- mentaires over tentoonstellin gen in het Londense Institute of Contemporary Arts. 1. 'Ed Kienholz': over de tentoonstel ling 'An American Nightmare' van deze Amerikaanse kunste naar. 2. 'Ten Sitting Rooms': tien jonge kunstenaars aan het werk in een zaal van het ICA 16.55 Nieuws en weerbericht 17.00 British professional cham pionship darts, reportage 17.40 40 Years at the ICA: Writers at the ICA, 'Arena'-documen- taire over literaire discussie's in het ICA tussen diverse En gelse auteurs. Met o.a John Updike, Gore Vidal, Martin Amis, Ruth Kendall en P.D. Ja mes 18.30 Gardensr's world, tuinierru briek 19.00 Elvis Presley in: G.I. Blues, Amerikaanse speelfilm uit1960 van Norman Tavroy, met Elvis Presley in de hoofdrol 20.40 Victorian Kitchen Garden, dertiendelige serie over de wis seling van de seizoenen in een I9e-eeuwse Engelse kruiden tuin. Afl. 2: January 21.10 Bookmark, literair magazine. Afl.: Crusoe's children 22.00 M*A*S*H, Amerikaanse come dyserie met o.a. Alan Alda, Lo- retta Switt en Wayne Rogers. Afl.: Dear mildred 22.25 Screen play: Christin*, toneel stuk van Alan Clarke, met Vic ky Murdock, Kelly George e.a. 23.20 Sing country (1), serie van acht programma's over een driedaags country-festival in de Wembley Arena 23.45 Nawsnlght, actualiteiten 00.30 Weerbericht 00.35 British professional cham pionship darts, samenvatting 01.05-02.00 Open university SKY CHANNEL 16.00 The Funkausstellung Sky Trax Special From Berlin (herh.) 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met Linda de' Mol en DJ Kat 18.00 The Monkee8, comedyserie. Afl.: Monkees a la Mode 18.30 Hogan'8 Heroes, comedyserie. Afl.: Tanks tor the Memory 18.57 Europees weerbericht 19.00 The New Dick van Dyke Show, comedyserie. Afl.: The Tennis Pro 19.30 Rush, dramaserie. Afl.: Live to Fight Another Day 20.25 A Country Practice, dramase rie. Afl.: A Ladies Choice (2) 21.22 Europees weerbericht 21.25 Police Story, politieserie. Afl.: Robbery 48 Hours 22.20 Shell International Motor Sports 1987 23.25 Roving Report, actualiteitenru briek 23.55 New Music: Prince's Trust, interviews met Phil Collins, El ton John. Boy George. Eric Clapton e.a. 00.42-00.45 Europees weerbericht SUPER CHANNEL 16.00 The Music Box Live Show, popprogramma met Nino Firet- to 17.00 Countdown, met Adam Curry 18.00 The really wild show, dieren- programma voor kinderen 18.30 The Hot Shoe Show, amuse mentsprogramma met danser Wayne Sleep 19.00 Game for a Laugh, amuse mentsprogramma 19.25 Europees weerbericht 19.30 Pushing the limits, documen taireserie. Afl.: Riders of the wind 20.00 Sheena Easton Live at The Palace Hollywood, muziekspe- cial 21.00 Rafferty's Rules, comedyserie 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 Europees weerbericht 23.35 Q.E.D., wetenschappelijke do cumentaireserie. Afl.: Big Bro ther's little test 00.00 Father Murphy, avonturense- rie 01.00 Simon Potter 02.00 Amanda Redington 03.00 The Buzz 04.00 The Music Box Live Show 05.00 Countdown 06.00-07.00 The Face MTV EUROPE 00.00-24.00 S Popprogramma's, met vj's Marcel Vanthilt. Ray Cokes en Maiken Wexo. leder uur twee minuten popnieuws met Chris Salewicz en Steve Blame TV 5 16.05 Tell Quel: AIDS 16.30 Le grand raid 17.30 Jazz a Antibes/Juan lea pins 18.00 Recreation 18.40 Das chiffres et des lettres 19.00 Test 20.05 Le Grand Raid 21.05 Tell Quel 21.30 Jazz a Antibes/Juan lea Pins 22.00 Journaa 22.30 Continent Frencoplione NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 ürlHoning uit je wo ning, tv-serie. Afl. 4: Herfst 15.50 De avonturen van Frontier Fremont, Amerikaanse speelfilm uit 1975 van Richard Freidenberg NOS 17.30 Vi6- Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein buitenland, actualiteitenrubriek DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Die Sport-Repor tage 11.35 Showfenster 12.10 Kenn zeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00-13.15 Heute 15.50 Tagesschau 16.00 Ein Nachmittag im Telezirkus, hoogtepunten van het circus Willi- ams-Althoff. Met o.a. Bruno West, Duo Castein en Rodo Gel 16.45 Die Tintenfi8che aus dem zweiten Stock, kinderserie 17.10 Kein Tag wie jeder andere, kinderserie. Afl. 2: Eine tierische Bande 17.30 Klemens und Klementinchen, kinderprogram ma 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45-13.15 Zie Duitsland 1 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Töpferei in Spanin, documen taire over twee Spaanse pottenbak kers 16.35 Ein Fall für TKKG, jeugd serie naar het gelijknamige boek van Stefan Wolf. Afl. 3: Die Jagd nach den Millionendieben 17.00 Heute 17.15 Is Tele-illustrierte 17.55 Agen- tin mit Herz, tv-serie. Afl.: In der Falie BBC 1 07.35 Leon Errol 07.55 Weerbericht 08.00 Breakfast time, ontbijttelevisie 09.40 Open air (1) 10.00 Nieuws 10.05 Neighbours, tv-serie 10.25 Co mic roots: Paul Shane 11.00 Nieuws 11.05 The Flintstones 11.25 Chil dren's BBC 11.55 Five to eleven: Cy ril Shaps 12.00 Nieuws 12.05 Tijua na frogs, tekenfilm 12.10 Dallas, tv- serie (herh.) 13.00 Nieuws 13.05 Open air (2) 14.00 Nieuws 14.30 Neighbours, tv-serie 14.50 The clockmaker 15.15 Paardenraces te Ascot 16.50 Children's BBC, kinder- magazine SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Wake-Up Club 07.35 The DJ Kat Show 08.35 Van Gila Fashion Special 09.35 S Sky Trax. Popprogramma's 13.05 Ano ther World 14.00 Roving Report 14.30 City Lights 15.00 Transfor mers 15.30 Barrier Reef 16.00 The Smash Great Video Race 17.00 The DJ Kat Show, kindermagazine met Linda de Mol en DJ Kat SUPER CHANNEL 07.00 Hippo 08.00 Amanda Reding ton, popprogramma 09.00 Sons and Daughters 09.30 Training Dogs the Woodhouse Way 10.00 Follow Me, cursus Engels 10.15 Play it Safe 10.30 Wild World 11.30 Simon Pot ter, popprogramma 12.30 The One- din Line 13.30 Some Mothers do 'ave' 'em, comedyserie 14.00 Euro pees weerbericht 14.05 Sons and Daughters 14.30 Hippo 15.30 Think of a Number 16.00 The Music Box Live Show 17.00 Countdown, met Adam Curry RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein 18.45 Vader in het strafkamp. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 72J02 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 NON-stop lichte muziek RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18JÏ3 NCRV: De wereld zingt Gods lof 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backl ne. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Je hoort nog 's wat..t 19.00 Het woord aan de muziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Octaaf: Rondom Jugendstil. 22M Voor het stil wordt en wat later RADIO 5 18.10 TROS: Tempo doeloe extra. 18.20 PP: Uitzending van het CDA. 18.30 Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landers. 20.30-21.20 FEDUCO: Medelanders Nederlanders. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 19.00-20.00 Geestelijk leven. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 16.30-18.20 Middagmagazine met Erik Post. 16.30-17.00 Rijnmond getapt; Kwis en Waarachtig; 17.30 Editie hall zes. 15.10 Neem je tijd. Reportage wieler wedstrijd Parijs-Brussel. Aan sluitend: Reportage voetbal wedstrijd Bulgarije-België. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 In de club. 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazz kaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 De Rommelpot. 19.00 Symposium, Aids.. 19.45 Ellingtonia. 20.30-2X45 Musica Antiqua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De gezaghebber Is jarig. 13.08 De AVRO-Magazine. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.05 KRO: Echo-Magazine RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Hel levende woord. 07.10 Vandaag...donderdag. 08.03 Hier en nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Plein Publiek. 11.02 Ter herinnering. 11.30 De familieshow. 12^0 Middagpauzedienst. 1X03 Hier en nu. 1320 De lopende band. 14.03 Mixer. 15.03 NCRV Coupe Soleil. 17.03 VOO: Hollandse hits RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 TROS Gouden uren. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 Nationale hitparade top 100 RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 VOO: Ochtendstemming. 09.00 Veronica's Meesterwerken. 11.00 Muziek voor miljoenen. 1X00 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium In Konsert. 15.30 Noten en notities. 16.00 VPRO: De beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 0925 Waterstanden. 09.30 RVU: De vrouw die schrijft (4). 10.00 KRO: Kiekeboe. 1020 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.05 Kruispunt. 1220 Da Capo. 1X10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 Het dossier: Alcohol en werk. 15.00 Zin in muziek op 5. 1520 De leek weet zijn plaats. 15.40 O Kwadraat 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtend magazine met regionaal nieuwsoverzicht, actualitei ten. weer en verkeer. 12.00-1320 Lun- chuur met actualiteiten, land- en tuin bouw. de uit-tip van de dag en 'Heb bes'. Omroep Rijnland: (Via FM-fre quentie 105,7 MHz) 11.00-12.00 Voor ouderen. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 0720-0620 Ochtendmaga zine Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. BRT 1 0521 Met 1 wakker. 0820 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 1310 Actueel. 1323 Tussendoor. 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 1X03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muziekboetiek. 10.03 Parkeerschrijf, Bont magazine. 1125 Mediatips. 12.00 Regioprogr. 1310 De middagpost. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 06.15 Ochtendvanaties In Salzburg. 09.15 Amerikaanse orkestmuziek. 10.00 Schoolradio. 11.00 Van eigen bodem. 12.00 Tafelmuziek. 1310 Actueel. 1320 Musica dei Renaclmlento. 14.00 Van klavier naar orkest en te rug. 16.30 Op antieke wijze.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 15