„Ik nam deze film aan uit geldgebrek Ruimte gevraagd voor incidentele toneelprodukties Industriële vormgeving prijst Frans de le Haye Maerlant Lyceum met musical bij de tijd NOUCHKA VAN BRAKEL: 'KUNST Pastorius dood na vechtpartij Sandbergprijs voor Stanley Brouwn RO-theater blijft streven naar repertoire gezelschap NU AL 50.000 BEZOEKERS VOOR „EEN MAAND LATER" £6idóC(30UMMlt WOENSDAG 23 SEPTEMBER 1987 PAG» Directeur Centre Pompidou stap op PARIJS Bernard Ceysson, directeur van het nationaal museum van moderne kunst van het Centre (National d'Art et de Culture Ge orges) Pompidou in Pa rijs, is afgetreden. De 48-jarige Ceysson is in juli 1986 Dominique Bozo opgevolgd, die eveneens was afgetre den. Gevraagd naar het waarom van zijn ver trek, weigerde Ceysson elk commentaar. FORT LAUDERDALE De beroemde jazz-rock bassist Jaco Pastorius is overleden. Pastorius, die bij bekende groepen als Blood, Sweat and Tears en Weather Report heeft gepeeld, stierf aan de verwondingen die hii in een vechtpartij had opgelopen. Hij is 35 jaar geworden. Volgens de politie was de bassist aan lager wal geraakt en leefde hij de afgelopen tijd in straten en parken. Pastorius werd in elkaar geslagen bij een poging op 12 september toegang tot een nachtclub te krijgen in Fort Lauder dale in Florida. De club ontzegde hem echter de toegang wegens „wangedrag" van Pastorius in het verleden. Pastorius zotf ver volgens tegen de deur zijn gaan schoppen, waarna de barhouder hem onder handen nam. De barhouder is in staat van beschuldi ging gesteld wegens zware mishandeling. Pastorius stond in de jaren zeventig en begin jaren tachtig bekend als een van de bes te jazz-rock bassisten ter wereld. Hij was beroemd om zijn grote snelheid en techniek en zijn talent als componist. Volgens vrien den is Pastorius aan de drank geraakt nadat hij lid werd van Weather Report. Wegens wangedrag en drankmisbruik werd de ex-bassist uit vele clubs in Florida geweerd. Ook had hij regel matig problemen met de Amerikaanse justitie. Pianist Tonny Schifferstein overleden HILVERSUM Op 76-jarige leeftijd is gisteren pianist en om roepmedewerker Tonny Schif ferstein overleden. Hij kreeg vooral in de jaren zestig bekend heid door medewerking aan pro gramma's als „Kopstukken", „Wissenwassen" en het amuse mentsprogramma „Tierelantij nen". Van oorsprong pianist be gon Tonny Schifferstein zijn ra dio-carrière in 1945 bij Radio Herrijzend Nederland. In 1947 stapte hij over naar de VARA om vervolgens tussen 1957 en 1977 voor diverse omroepen te wer ken zoals de KRO, de AVRO en de TROS. Belgische surrealist Delvaux 90 BRUSSEL De Belgische schilder Paul Delvaux, samen met Salvador Dali de laatste der grote sur realisten, viert vandaag zijn negentigste veijaar- dag. Hij moet het stellen zonder officieel eerbewijs van de staat. Een woordvoerster van het betrokken ministerie voor de Franstalige Gemeenschap, zei desgevraagd dat men het op het ogenblik erg druk had met de dit jaar aan Oostenrijk gewijde Euro- palia, maar dat ergens wel een officiële aan Del vaux gewijde retrospectieve zou plaatshebben. Eind september en in december eren in elk geval Parijs en Martigny in Zwitserland de schilder met, in het eerste geval, een tentoonstelling van steen drukken en, in het tweede, het algemene werk. In Brussel is vandaag wel in een privé-expositie- ruimte een tentoonstelling van tekeningen van Delvaux geopend, die met steun van de familie tot stand is gebracht door de Fondation Paul Del vaux. AMSTERDAM De Sandbergprijs 1987 (10.000 gulden) van het Amsterdams Fonds voor de Kunst is toegekend aan de al vele ja ren in Amsterdam wonende en werkende beeldende kunstenaar Stanley Brouwn uit Pa ramaribo. Stanley Brouwn heeft in meer dan twintig jaar een oeuvre opgebouwd dat welis waar het grote publiek niet heeft bereikt, maar dermate integer en consequent is neergezet dat het in de kring van zijn collega's en van kunst kenners zeer wordt gewaardeerd, betoogt de jury. De stilte die hem omringt, de verregaan de economie in beeldmiddelen zijn tekenen van een groot kunstenaarschap. De houding die hij als kunstenaar aanneemt is compromis loos en een verademing ten opzichte van de zogenaamde kunst die van zo vele daken wordt geschreeuwd, aldus het jury-rapport. ROTTERDAM De ar tistieke leiding van het RO-Theater blijft werken aan zijn uitbreiding tot een groot repertoire-ge zelschap, dat de nieuwe Rotterdamse Schouwburg gaat bespelen. Het bestuur bepaalt volgende maand een definitief standpunt om zijn plannen hiervoor in te vullen. Dit is nodig, nu de beoogde acteur Gees Linnebank en actri ce Anne-Wil Blankers, zo als gemeld, hebben geko zen voor het nieuwe Haagse gezelschap. Hun keuze heeft volgens de artistieke leiding van het RO- Theater, Jos Thie en Antoine Uitdehaag, consequenties voor het te spelen repertoire en voor het vormen van het ta bleau de la troupe. In de po gingen om Linnebank en Blankers aan te trekken, werd er rekening mee gehouden dat ze ook elders emplooi zouden kunnen vinden. Ze hebben be sloten met het nieuwe Haagse gezelschap in zee te gaan, dat met ingang van het volgende seizoen in de plaats treedt van de Haagse Comedie. Rotterdam bouwt een nieuwe schouwburg. Voor uitbreiding van het bestaande toneelgezel schap tot ongeveer 25 spelers stelden rijksoverheid en ge meente extra geld beschik baar. RO-Theater wordt be stuurd door de Stichting Tnea- ter-Produkties Rotterdam, waaronder ook Fact en de Kerngroep Bijzondere Projec ten resorteren. „Ho* zH dat mat tf* tijd-.T. Ge schreven *n geregisserd door H.T. •Hensbergen op basia van teksten an id**én van laerlingan. Muziek: J.An- nagam an David B*ndi*n. In d* aula van hal Maerlant lyceum te Den Haag. Dinsdag. Herhalingen: van avond en morgen Het veertiende lustrum van het Maerlant Lyceum te Den Haag heeft heel wat leerlin genharten sneller doen slaan. Want om dit feit te vieren kon een groot aantal leerlingen, na een auditie, een rol krijgen in de musical: „Hoe zit dat met de tijd...?". H.T. Hensbergen heeft hem geschreven naar aanleiding van teksten en ideeën van de leerlingen. Zo ontstond er een musical van ruim twee uur met als thema een reis door de tijd van het nu 70-jarige Maerlant Lyceum. Via Rock and Roll en de Hip- pietiid, terug naar het heden. De hoofdrolspelers, Jacob en Jacovina, fungeren als rode draad in het verhaal. Zij bele ven de diverse tijdperken met behulp van het vrolijke- en se rieuze verstand van Jacob. Het was opvallend met hoeveel zorg de décors waren samen gesteld. Prachtige geschilderde interieurs en bosgezichten ga ven een weloverwogen onder steuning aan de spelfragmen- ten. Jean-Philippe Snoeck als Jacob speelde zijn rol krachtig. Volledig aangestoken door het theatervuur overspeelde hij zelfs zijn meer ingetogen part ner. Faemke Zandstra als Ja covina boeide door haar meer genuanceerde spel. De hele groep toonde een goed gecoör dineerd spelgedrag. Vooral in de massascènes wist iedereen zich goed op het toneel te be wegen. Daar heeft regisseur van Hensbergen een hele kluif aan gehad. Opvallend is het altijd weer dat zich duidelijk talent bevindt onder zo n groep scholieren. In het lied „Engelse Wals" was daar opeens Karin de Vos. Een ster ke persoonlijkheid met een fluwelen stem die er het pu bliek door verstomde. Het Maerlant Lyceum bewijst met deze musical dat de school zich heeft aangepast aan de heden daagse normen en met een ge rust hart de toekomst tegemoet gaat ROB VAN DER MIJL UTRECHT Even af kloppen, maar na nog geen week draaitijd in de Nederlandse bioscopen lijkt Nouchka van Brakels „Een maand later" een succes te worden. Produ cent Matthijs van Heijnin- fen schat het totale bezoe- ersaantal nu op 50.000 en dat valt te vergelijken met de stand van zaken op eenzelfde moment in de „release" van de voorlaat ste film van Nouchka van Brakel, „Van de koele meren des doods". En die haalde in 1982 het zeer succesvolle aantal van 700.000 toeschouwers. „Een maand later" bete kent dus nu al een kente ring in het na een aantal flops in een dal verkeren de Nederlandse film we reldje. De dag na de première op de Utrechtse Filmdagen loopt Nouchka van Brakel met een zonnebril op. Voor het eerst sinds lang heeft ze het heel laat gemaakt met haar premiè- regasten. Ze had er alle reden toe. „De reacties tijdens die eerste voorstelling hier in Utrecht waren heerlijk. En het publiek bij zo'n première- avond is vaak nogal moeilijk. Maar zelfs de kleinste grapjes werden opgepikt. Dan voel je je heel gelukkig. Tenslotte heb je lang aan zo'n film gewerkt. En hij kan in één keer volko men uiteengerafeld worden". Die zekerheid had ze dus, de persreacties waren er toen nog niet. Op het moment van het gesprek kent ze die wel. Ze vindt ze soms wat zeurderig. „Ja, als iemand in een recensie zegt dat-ie graag had gezien dat Monique van de Ven en Renee Soutendijk wat meer scènes samen hadden moeten spelen omdat ze 't zo leuk doen, denk ik: tja, wat moet je nou met zo'n opmerking. Want daar gaat m'n film niet over. Probeer je zo compleet en zo warm mogelijk je verhaal te vertellen en dan gaan ze iets zoeken dat er helemaal niet is". Ook wijsheid „Een maand later" gaat over twee vrouwen die van leven verwisselen. Een huisvrouw voelt zich vastgelopen in haar huwelijk, wil zich een tijdje buitenshuis bezinnen. Haar plaats wordt overgenomen door een vrijgevochten journa liste, die haar eigen kolkende wereldje tijdelijk afstaat aan de huisvrouw. De ruil is niet zonder consequenties, want beiden gaan anders aankijken tegen een leven dat ze ervoor niet kenden. Raken eraan ver slingerd. Nouchka van Brakel geeft op een speelse manier mogelijkheden aan voor het „en hoe verder", maar de wer kelijkheid van het slot is in feite open. Producent Van Heijningen constateert dat de film erg veel reacties losmaakt bij het publiek en dat er juist over dat eind nagepraat wordt. De kritiek was meestal minder gelukkig met dat slot. Nouch ka van Brakel: „Er zijn diver se einden geweest Mijn eigen einde was veel dramatischer. Maar dat trok de hele lichte toon van de film uit balans. Toen kwam Edwin de Vries (hij speelt de psychiater bij wie Monique van de Ven als „in valster" intrekt. BJ) met een voor je weer kiest. Ik wil niet koketteren met dingen in de film die ikzelf beleefd heb, maar dat gevoel heb ik ook ontdekt. Ik ben vijf jaar gele den op reis gegaan. Om mijn grenzen letterlijk en figuurlijk te verleggen. Toen ik terug kwam wist ik dat ik moest gaan scheiden. Dat zijn heel zware consequenties". Engels huiswerk Hoewel helemaal in Neder land opgenomen, betekende „Een maand later" een stap over de grenzen voor Nouchka van Brakel. De film werd aan gekocht door Warner Bro thers, vóór er nog een meter „geschoten" was. „Iets fantas tisch natuurlijk" lacht ze. „Ik zag bij Matthijs van Heijnin- Nouchka van Brakel: FOTO: PR „Een maand later zou door een man heel anders zijn gefilmd" nieuw idee voor een eind. En dat was ideaal. Nu zie je de mogelijkheden die er zijn. De mannen die geneigd zijn weer te kiezen voor het „huisje- boompje-beestie". En de vrou wen die twijfelen, over alles hebben nagedacht, blijken dat slot vaak beter aan te voelen. Het is ogenschijnlijk opper vlakkig. Maar het houdt ook wijsheid in. Het „wat nou?" Het feit dat je daar eerst maar eens over moet gaan denken, gen de dollartekens in z'n ogen verschijnen. Het werkt heel enthousiasmerend voor alle betrokkenen als je weet dat er ook een Engelstalige ko pie gemaakt moet worden. He laas kregen we niet het dubbe le aantal draaidagen" voegt ze er wat cynisch aan toe. De filmploeg begon onder leiding van Engelse dialoogcoaches te repeteren. „De aankoop werd bekend voor we gingen fil men. Warner Bros kocht de film puur en alleen op het script. Waarbij de aanwezig heid van Monique en Renee in de hoofdrollen de doorslag gaf", zegt ze. „We hebben de scènes na elkaar opgenomen. Normaal gesproken eerst Ne derlands en dan Engels. Soms ging die vreemde taal langza mer, maar soms ook sneller. Geld verdienen En iedereen was bang dat het bij de tweede, Engelse, opna mes leuker zou worden, want dan zaten we hier met een mindere Nederlandse kopie. De kinderen (er zijn drie kin- derrollen. BJ) riepen in het begin als we klaar waren met de Nederlandse versie en aan de Engelse moesten beginnen: o huiswerk! En ik heb één keer gehad dat ik zo blij was dat een moeilijke scène er m het Nederlands er op zat dat ik Renée Soutendijk als Uesbeth en Monique van de Ven als Monlka in „Een maand later". FOTO: PR m'n boeltje al wilde pakken. Hé, riep iedereen, en de En gelse scène dan?" De Engelse kopie zit inmiddels „in elkaar" vertelt Nouchka van Brakel. „We moeten nu gaan dubben, want we wisten toen we aan het opnemen wa ren dat we het opnieuw in moesten spreken, met dezelfde of met andere acteurs. Op een paar punten is die versie an ders dan die hier in de bio scoop draait. Sommige scènes blijken in het Engels niet zo leuk te zijn, dan zijn ze er uit, soms zitten er andere scènes in omdat een acteur juist in dat Engels zo goed werkte. Maar het deed me ontzettend veel om dat logo van Warner Bro thers aan het begin van m'n film te zien. Je werkt hier toch in een klein landje, waar iedereen alles van elkaar weet. Mijn films zijn wel op festivals in het buitenland gedraaid, maar dat zegt natuurlijk nog weinig. Ik sprak gisteren met iemand van Warner Bros en die zei dat ze veel geld met de film wilden gaan verdienen. Nou, van mij mogen ze. Ik hoop dat mijn film overal ge draaid gaat worden. En mis schien gaat dat nog eens vruchten afwerpen". Duits land is overigens het eerste buitenland waar „Een maand later" in januari volgend jaar in roulatie gaat Geen nut Het slot van het gesprek gaat over de impasse waarin de Ne derlandse film weer eens leek te verkeren. Nouchka van Brakel vindt dat er meer geld beschikbaar moet komen voor film en is tegelijkertijd bang dat het in Nederland altijd moeilijk zal blijven omdat cul tuur hier iets is, dat er nauwe lijks bijhoort, omdat het „geen nut" heeft. „Nederlanders zijn nu eenmaal niet zulke musi sche mensen. Je hoort ze ook nooit zingen, en dat zegt - mij althans - heel wat." Ze heeft zelf overigens niet te klagen gehad in haar filmloopbaan. Ze maakte tot nog toe drie speelfilms en die trokken re delijk tot veel publiek in de bioscoop: „Het debuut" (350.000 bezoekers), „Een vrouw als Eva" (800.000) en „Van de koele meren des doods" (700.000). In Oxford kreeg ze voor de laatste film de prijs voor de beste film, ter wijl Renee Soutendijk er werd gekozen als beste actrice. Haar twee hoofdrolspeelsters zijn in Utrecht trouwens genomi neerd voor een Gouden Kalf, de Nederlandse filmprijs. Nouchka van Brakel: „Ik geef toe dat je hier met elke nieuwe film weer opnieuw moet be ginnen. Maar ik heb toch wel de indruk dat ik langzamer hand een publiek heb dat nieuwsgierig is naar wat ik ge maakt heb'Haar allereerste redep om de film indertijd aan te nemen was, zegt ze zonder schroom, „geldgebrek". „Ik had vier jaar niet gefilmd, al lerlei kleine dingen gedaan voor onder meer de televisie. Ik was op een punt dat ik dacht: als je nu niets gaat doen, ga je failliet. Dus toen ik dit scenario leuk vond, heb ik de kans met beide handen aangegrepen." Ze wacht nu af wat er met „Een maand later" gaat gebeuren, maar ze weet zeker dat ze nóg eens een ko medie wil maken. Geen dijen kletser, maar een wat zach taardiger film die ook nog iets te zeggen heeft. „Ik hou nu eenmaal meer van gniffelen dan van gieren" zegt ze. Laatste vraag: Zou „Een maand later" ook door een man gemaakt kunnen zijn? Het „nee" van Nouchka van Brakel komt zonder de minste aarzeling uit haar mond. „Een man had een absoluut andere film gemaakt. Ik denk dat je dat vrouwelijke het makke lijkste ziet aan allerlei kleine details. Vrouwelijke kijkers maakten me attent op die scè ne waarin Renee Soutendijk nog met haar sokjes aan op bed zit. „Dat filmt alleen een vrouw zo", zeiden ze. Dat klopt dus, want dat ben ik". BERT JANSMA AMSTERDAM Een aantal acteurs heeft er in een open brief aan minis ter Brinkman van WVC voor gepleit dat niet al het beschikbare subsidiegeld in de vorm van vaste jaar lijkse (structurele) subsi die naar het min of meer gevestigde toneel, waar onder de grote toneelge zelschappen, vloeit. Er zal ook ruimte over moeten blijven voor steun aan nieuwe initiatieven in de vorm van incidentele pro- d uk ties van kleinere ge zelschappen, aldus de te neur van de open brief. In de open brief wijzen de on dertekenaars er op dat de Raad voor de Kunst de minis ter op het punt van het toneel beleid voor de komende jaren heeft voorgesteld de structure le subsidie van maar liefst ne gen gezelschappen te beëindi gen. Tegelijkertijd adviseerde de raad net budget voor zoge naamde werkplaatsen en inci dentele produkties te verrui men. Van de 33 aanvragen voor een structurele subsidie kregen er slechts drie een gun stig advies van de raad. Dit adviesorgaan van de minister gaf daarbij wel aan dat er tus sen de overgebleven dertig een aantal is dat wel in aan merking komt voor een inci dentele produktiesubsidie. De briefschrijvers verwachten dan ook dat het aantal aanvra gen voor incidentele onder steuning behoorlijk zal gaan stijgen. Het beschikbare budget hier voor was al niet toereikend, maar met het tekort aan fi nanciële middelen van nu zal dat er de komende jaren niet beter op worden. Desondanks wordt de structurele subsidie van een aantal bestaande ge zelschappen met in totaal 3,28 miljoen gulden verhoogd, be togen de ondertekenaars van de open brief. De raad advi seert evenwel het tegenover gestelde: een verschuiving van geld van het structurele naar het incidentele subsidiebudget. Een drastische verhoging van dit budget is ook gerechtvaar digd, omdat een aantal van de best bezochte en interessantste en vernieuwende voorstellin gen van de laatste jaren uit de noek kwam van het kleinere (ad hoe) toneel en het kleine zalencircuit. De briefschrijvers komen tot de conclusie dat als het budget voor de structurele subsidies kan worden uitge breid met ruim 3 miljoen, het budget voor incidentele pro dukties met minstens hetzelfde bedrag zou moeten worden verhoogd. AMSTERDAM De Kho Li ang Ie-prijs voor industriële vormgeving van het Amster dams Fonds voor de Kunst 1987 (10.000 gulden) is toege kend aan Frans de la Haye voor zijn dit jaar geïntrodu ceerde benzinestation. Dit ben zinestation is ontworpen voor Shell, maar nog niet in ge bruik genomen. Het is wel te zien op de tentoonsteling Hol land in Vorm in Museum Boy mans-Van Beuningen in Rot terdam. De jury prijst de onafhanklijk- heid van De la Haye en voegt er aan toe dat bij voorbeeld het experimentele benzinesta tion voor Shell nooit had kun nen onstaan zonder zijn ver mogen om fabrikanten en le veranciers enthousiast te krij gen voor zijn uiterst gecompli ceerd project. Geen detail of het is aan een grondige heroverweging on derworpen. Binnen een syste matische aanpak heeft De la Haye kans gezien een aantal ergernissen en bezwaren van het tanken uit de weg te rui men. Onderdelen van het sta tion, zoals de speciale lekvrije bestrating en het ruimtevak werk dat de overkapping draagt, zijn ook werkelijk los te koppelen en opnieuw te ge bruiken. Het ontwerp kan zo reageren op een veranderende situatie. Gezond verstand, ge bruikersgemak en de menselij ke schaal bepalen de kwaliteit van het werk van De la Haye, aldus de jury. Troost Afgewezen voor de balletschool. Dat komt dus nooit meer goed, het le ven heeft geen waarde meer. Dat overkwam Daniel le, dochter van Lorraine Sheather in Toronto, die haar dochter on middellijk opving en troostte. Waar na het leven toch weer enige zin be gon te krijgen. FOTO: AP Voor een uitgebt agenda, ook voor mende dagen, raad; men „UIT", de gratis kelijkse bijlage van pi) krant. liter ALPHEN AAN DEN RIJN ROCINEMA I (Van Boetj straat 6. tel. 01720-20800 maand later (al); 18.30 wo. ook 13.30. EUROQ -c II: Een maand later (aiy. 21.15. Een avontuur m« "a •taartje (al); wo 14 00. e trs CINEMA III: Secret ot m, „E com (al); 18 45, 21.30. VR 14.30. EUROCINEMA |y verly Hilla cop II (al); 21.00. wo. ook 13.30. bO! LEIDEN LUXOR (Station eicl 19, tel. 071-121239): Who', mrr girl (al); 19.00, 21.15. r 14.30. LIDO en (Steenstraat 39, tel. ij Een avontuur met eemAn (aiy WO. 14.30. The living j lights (al); 14.30. 18.45.; rej Blind date; 19.00. 21.15. j 14.30. Een maand later eret of my succese (al); Bi h' Hills cop II (al); 14.30, de 21.15. TRIANON (Br« be 31. tel. 123875): Soul m« relc Sianahai Suroriae (alt- i 5 islu Sjanghai Surprise (al); 19.00, 21.15. REX (HL merstraat 52. tel. 071-12! Sex-academie (16); 19.00, 21.15. ik be nd NOORDWIJK LIDO THE) (Pr. Bernhardstraat 56 01719-12800): Geen voorj gen. ite KATWIJK CITY THEA" (Badstraat 30. tel. 01718-7; Lethal weapon (16); wo 19.00. ma di. 19.00. Cron en Dunde# (al); 21.15. CITY ATER II: The living dij (al); 19.00, 21.15. Tom end VI (al); wo. 14.45. VOORSCHOTEN GREEN (tel. 01717-4354): Silk (16); 20.15. KINDERVOORSTELLING De speurneuzen (al); wo. Dutch treat (al); wo. 15.45 WASSENAAR ASTRA 01751-13269): The living lights (al); 20.00. hi] M feit it. ic d t: dl KINDERVOORSTELLING Thomae en Senior en h« eel heim van de Brute Bersni e U.OO. He ZOETERMEER e PROME» 1,2,3 (Promenade 7, tel. 511313): Beverly Hills C< Hi] (al); ma. di. 18.15, 21.30 14.00, 18.45, 21.30. Een later (al); ma. di. 18.45, wo. 14.00, 18.45, 21.30. ving daylights (al); 18.45.2|aa Avontuur met een steaiiji wo. 14.00. 'Lh DEN HAAG* ASTA 1 tel. 463500): Predator 14 00. 18.45, 21.30. ASTAI trageoua Fortune (al); 19 00, 21.30. ASTA men (al); 14.00, 19.00, wo. 19.00, 21.30. BABI (Winkelcentrum Babyk 471656): Een maand li 14.00, 19.00, 21.30. Bi 2: The aecret of (al); 14.00. 18.45, 2li3( BYLON 3: Blind date (a 19 00. 21.30. CINEAC tenhot 20. tel 630637): that girt (al); 14.00, 18 CINEAC 2: Lethal (16); 14.00, 18.45, 21.30. NEAC 3: Extreme (16); 18.45, 21.30. ma. 4 14.00. EUROCINEMA 910, tel. 667066): Top ge 13.30, 19.00, 21.30. wo. 13.30. e METROPOLE 1 gielaan, tel. 456756): Hilla cop II (al); 14.00, 21.30.* METROPOLE 2 Tfior ving daylights (al); 14.00,1 21.30. .METROPOLE 3: mitiee (16); 14.00, 18.45. METROPOLE 4: Péril demeure (16); 14.00. 21.30. METROPOLE S neem van de root (16); 18.45, 21.30. ODEON rengracht 13. tel. 4624W verly Hills gop II (al); 18.45. 21.30. ODEON 2 living daylights (al); 18.45, 21.30. ODEON 3: nequin (al); 13.45. 18.45,1 ODEON 4: Police acadin (al); 13.45, 18.45. 21.30. DIO 1 (Kettingstraat 126, 656402): A room with DIO 2: Kiss of the spider (12); 19.15. Blue velvsl 21.30. STUDIO 3: 21.15. Body heat (12t HAAGS FILMHUIS (Denr 56. tel. 459900): Zaal 1: H« the brave; 19.30. 21 45. De Orionnevel; 19.30. 21.45. Zaal 3: dag. 19.30.1 A chorus line; ma. Graai Sue's leg - Remember tl» ties/Dance on film 18S' KINDERVOORSTELLINGEN BABYLON 3: Een avo met een staartje; wo. e CINEAC 3: Bambi; wo. I EUROCINEMA: The music; wo. 13.30. BIJ DEZE KR INFORMATIE OVl FILMS. MUZIEK. TH" RECREATIE. EXPOSIT EEN COMPLETE AG" Sinatra verge Australië BRISBANE Dertie» nadat hij er als opge« standje een tournée v» had afgebroken, keert Sinatra terug naar AJ „01' Blue Eyes" zal in J van het komende jaar op de sluitingsceremorf een vijfdaagse show een uitgaansoord voor ten op de Gold Coast bt bane in gebruik wordt men. Dit hebben de orfl toren gisteren in Br meegedeeld. In 1974 ba natra een bezoek aan k* af, na herhaaldelijke met journalisten. Hij z** hij er nooit zou teru^ Maar daarop keerde WJ

Leidse Courant | 1987 | | pagina 14