:£eidóc@c>mcuit a* Laserstralen boven Leiden bij jubileum Bonaventura STAD OMGEVING ALLER LEI(DS) Gezamenlijke strijd tegen werkloosheid hertrouwen opgezegd b directie EBR Jongen raakt buiten zinnen RECTOR PLEU: SCHOOL IS DE POLSSLAG VAN DE SAMENLEVING Mooie Ter Aarse Miss Rijnland 87 Slagers krijgen onderscheiding Auto voor Angelique 250 fietsers voor Derde Wereld BURGERLIJKE STAND ko- MAANDAG 21 SEPTEMBER 1987 PAGINA 7 gDEN De mede zegge nsc ha pscom- jssie van het Energiebedrijf Rijnland JJR) heeft het vertrouwen in de di- (tie opgezegd. De directie voert geen lidelijK beleid en neemt de inspraak an het personeel niet serieus, zo ver- ,ijt de medezeggenschapscommissie et directieteam in een brief. Ook forden in de brief een aantal concrete- e verwijten geuit: de berekeningen ten anzien van de stadsverwarming zou- len te rooskleurig zijn, de directie zou jgenzinnig te werk gaan bij de functie waardering en het personeel wordt niet ehoord bij reorganisaties. De medezeg- Hischapscommissie wil zich deze week traden over de nu te nemen stappen. Twee mensen bedreigd met vuurwapen LEIDEN Twee mensen zijn het afgelopen weekeinde be dreigd met een vuurwapen. Een 37-jarige medewerker van café The Jamboree aan de Oude Vest werd vrijdagnacht rond tien over twee bedreigd door drie mannen en een vrouw die boos waren omdat ze het café niet meer in mochten. De Lei- denaar ontzegde hen de toegang omdat het café was gesloten. Buiten kreeg hij klappen met een stok en een van de mannen bedreigde hem bovendien met een vuurwapen. De politie heeft even later een van de mannen, 25 jaar oud, en een 20- jarige vrouw aangehouden op de Kooilaan. Nog later werd een 19-jarige Leidenaar aangehouden in de omgeving. De derde man is nog voortvluchtig en ook het vuurwapen is nog niet gevonden. Een 15-jarige Leidse heeft tegenover de politie verklaard dat ze gistermiddag rond half zes op de Toussaintkade werd be dreigd met een „op een pistool gelijkend voorwerp". Een on bekende man duwde met dat wapen op haar rug, nadat ze met hem en een andere man een meningsverschil had gehad over haar hond, die ze aan het uitlaten was. Van de mannen ontbreekt elk spoor. LEIDEN Een 17-jarige inwoner van Vlaardingen is gistermiddag overgebracht naar een psychiatri sche inrichting in Delft, nadat hij zaterdag vernielingen had aange richt en zondag volledig buiten zijn zinnen raakte tijdens en na het verhoor op het politiebureau in Leiden. De jongeman was in de nacht van zaterdag op zondag aangehouden op het NS-station in Leiden. Hii had zes ruiten van een treinstel vernield en ook een toegangsdeur toegetakeld. De Spoorwegpolitie heeft hem gisteren verhoord en een psychiater ingeschakeld. Man met pistool LEIDEN De politie heeft zaterdagmiddag een 20-jari- ge Leidenaar aangehouden, die onder zijn kleding een schouderholster droeg met daarin een pistool. De man had geen wapenvergun ning. Hij reed met zijn auto op de Bernhardkade. De po litie kwam hem op het spoor door een telefoontje van getuigen, die zagen dat de man iets onder zijn kle ding verborg. De Leidenaar verklaarde tegenover de po litie dat hij het wapen had gekocht van een 21-jarige plaatsgenoot. Die werd even later in zijn woning aange houden. Man aangehouden LEIDEN De Leidse politie heeft zaterdag avond rond half elf een 27-jarige man zon der vaste woon- of verblijfplaats aange houden, die heeft be kend dat hij negen Eu rocheques heeft gesto len in Leiden. De man probeerde de cheques zaterdaga vond te verkopen in een koffieshop aan het Noordeinde. Iemand zag dat en waarschuw de de politie. LEIDEN „De school is de polsslag van de sa menleving. Je kunt ont zettend lang teren op die goede oude en leerzame tijd. Zeg nou zelf, hoe veel herinneringen heb je wel niet aan ie middel- I bare schooltijd overge- I houden", schetst Th. I Pleij, rector van de ka- I tholieke scholengemeen- I schap Bonaventura voor havo en vwo. De school viert binnenkort haar zestigjarig bestaan. Van 22 tot en met 25 septem ber wordt er een groots opgezette feestweek ge- I houden om dit jubileum te vieren. I „Het is heel belangrijk dat de I leerlingen hier op scnool niet lalleen goed les krijgen, maar look een leuke tijd doorma- f ken binnen en buiten de school. Daar kun je iets aan I doen door buiten de lessen om allerlei activiteiten te or ganiseren. Dat gebeurt veel vuldig op het Bonaventura college. Nu de school haar zestigjarig bestaan gaat vie ren, zijn er een volle week lang allerlei leuke dingen te zien en te doen. Wat dacht je van elke avond twee lazer stralen boven de stad. Ja, we laten er geen gras over groei en, dat we een verjaardag te vieren hebben". Rector Pleij is al sinds 1957 verbonden aan de „Bona", zoals de school door de leer lingen genoemd wordt. „Ei genlijk ken ik de school al Rector Pleij: Het organiseren van veel buitenschoolse activiteiten draagt bij aan een leuke mid delbare schooltijd. FOTO: WIM VAN NOORT langer. Ik ben er namelijk zelf leerling geweest. In '57 kwam ik er terug als leraar lichamelijke oefening. Later werd ik conrector en sinds 1980 mag ik mij rector noe men. Dat betekent niet dat ik in mijn eentje de school leid. Ik doe dat met heel veel mensen samen. Ik zorg er voor dat het contact wordt onderhouden tussen de con rectoren, het schoolbestuur, de medezeggenschapsraad, de ouderraad en ga zo maar door". In 1927 werd de school opge richt door de Paters Francis canen. De school telde twin tig leerlingen die waren on dergebracht in een gebouwtje van de Oude Zeevaartschool aan het Noordeinde. In 1931 werd een nieuw schoolge bouw betrokken aan de Ma- riënpoelstraat, waar Bona ventura nu nog steeds is ge vestigd. Tot de oorlog was het een strenge jongens school. Tijdens de oorlog werd de school gevorderd door de Duitsers en werden de klassen tijdelijk onderge bracht bij de ernaast liggende school Visser 't Hooft. „Na de oorlog stond alles in het ka der van de wederopbouw en werden er vrijwel geen bui tenschoolse activiteiten ge houden. De zaak moest eerst binnenschools eens op een rijtje worden gezet. Dit duur de tot de vijftiger jaren. Toen manifesteerde zich het echte schoolleven weer. Ik was zelf leerling en herinner me nog goed dat twee jonge leraren voor het eerst een buiten schoolse activiteit introdu ceerden: een disco-club. Nu moet er niet gedacht worden dat alles er opeens vrolijk en vrij aan toe ging. De docen ten waren nog altijd paters en die brachten zelfs nog elk jaar een bezoek aan alle ou ders. Er was een sterke be trokkenheid van de paters bij het gezin. Zo vrij was het dus allemaal nog niet. De zaak veranderde pas toen in 1954 het eerste meisje op school werd toegelaten'aldus Pleij. Inmiddels telt de school zo'n 1700 leerlingen. In de loop der jaren is er een gebouw aan de Burggravenlaan bijge komen. Bonaventura bestaat dus eigenlijk uit twee vesti gingen van elk 850 leerlin gen. Beide gebouwen worden tijdens de feestweek elke avond met elkaar verbonden door lazerstralen. Vanuit de Mariënpoelstraat en vanuit de Burggravenlaan worden de laserstralen gestuurd. Deze twee stralen ontmoeten elkaar boven het middelpunt van de stad, in de buurt van de Haarlemmerstraat. De hele week vinden allerlei feesten plaats in en rond de school, s Avonds hebben er optredens plaats van Bona Cultura, een cabaretgroep van leerlingen en docenten die het stuk „Wanneer gaan we nu eens iets leuks doen" opvoeren. Er wordt een jaar markt gehouden en er is een sporttoernooi. Er is een mo deshow, er zal genoeg te eten en te drinken zijn en op de laatste avond is er een groot slotfeest. Maar het mooiste vindt de rector de opening van het feest op het Stad huisplein. „Alle leerlingen uit beide gebouwen gaan naar het plein en laten daar een luchtballon op. In het bakje onder de ballon zullen behalve burgemeester C. Goekoop ook een leerling van het gebouw aan de Burg gravenlaan en een leerling van het gebouw aan de Ma riënpoelstraat plaats nemen. Dat wordt een prachtige ope ning", vertelt een enthousias te rector. „Iedereen is in spanning voor het feest Er wordt fantas tisch samengewerkt door de leerlingen en de leraren om er iets van te maken. Ieder een is serieus bezig, dat ziin ze trouwens altijd. Je merkt dat de jeugd serieuzer is ge worden dan tien jaar gele den. Zij realiseren zich goed dat het halen van een diplo ma noodzakelijk is in deze tijd. Maar dat wil niet zeggen dat ze vroeger niet serieus waren. Ik kom ze nog regel matig tegen, die oud-leerlin gen. Wel twintig procent van de leraren hier is oud-leer ling en allemaal voelen ze die sterke verbondenheid met de school. Misschien komt dat door ,,'t Praethuis". Dat is ei genlijk een soort binnen schools stamcafé. Iedereen kent het die op de „Bona" heeft gezeten. Daar worden contacten voor het leven ge legd en is de echte „Bona- sfeer" te proeven". JULIA VAN BOHEMEN DEND ADVIES )EN Het raadgevend in- tiieursbureau DHV uit mersfoort en ir. K. Joustra uit Uidschendam hebben de ge meente een bindend advies voorgelegd in het geschil met de Slichting Leidse Studentenhuis vesting over de methodiek van weghalen van de stutten van het pand van bakker Streng aan de Groenhazengracht. In het advies werd uitgesproken dat de door de gemeente voorgestelde wijze van aanpak een goede op lossing bood. In de Leidse Cou rant van afgelopen donderdag verd geschreven dat de ge meente op basis van het advies «de schuld op zich nam". Dat is onjuist. Wel vergoedt de ge meente de schade aan het oe- Ireffende pand. LEIDEN Bijna 62.000 bezoekers heeft de Leidato Huishoud- show in de Groenoordhal getrokken. Volgens de organisatoren is vijftig procent daarvan afkomstig uit de Leidse regio. De an dere bezoekers komen uit Leiden zelf. J. van Zijp, secretaris van het Leidato-bestuur, is niet ontevreden over het bezoekersaan tal. „Landelijk gezien loopt het bezoek aan beurzen terug. Op de Leidato daarentegen zijn dit jaar evenveel mensen geweest als vorig jaar". Zaterdagavond werd de 50.000-ste bezoeker aan de Leidato ingehaald. Het was de Leidse mevrouw Hellemink die samen met haar man en twee kinderen de Huishoudshow kwam bezoeken. „Er moest geloot worden wie precies de 50.000ste was. Ze kochten namelijk vier kaartjes tegelijk. Uiteindelijk werd het mevrouw Hellemink", aldus Van Zijp die de cadeau's namens de standhouders overhandigde. De verraste mevrouw Hellemink kreeg onder andere een glasservies, een dekbed, hoeslakens, cos metica en waardebonnen. Zaterdagavond vond ook de finale rki< tiin. w. deelnemers uit Katwijk: Jolanda Waasdorp ~en Wilma Ouwe plaats van de Miss Rijnland '87 verkiezing. Amanda Rogaar uit Ter Aar bleek de mooiste te zijn. Ze werd Leids débat De stichting 'Het Leids De bat' houdt op 8 oktober een debatavond in het Academie gebouw met als sprekers on der anderen commentator Mr- G.B.J. Hilterman en VNO-voorzitter mr. C.J.A. van Lede. Onderwerp van gesprek is het thema „Europa Js de derde wereld van de toekomst". Commissaris van de koningin drs. S. Patijn hanteert de voorzittersha mer. Open tafel Het dienstencentrum Meren- wijk aan de Rosmolen 6 wil binnenkort beginnen met een zogenaamd open tafel- project. De „open tafel" is be doeld voor alleenstaande 55- Plussers die graag een of twee keer per week geza menlijk willen eten. De kos ten bedragen 6,10 per maal tijd. Voor inlichtingen: 071- 213204. Cursus De Leidse Volksuniversiteit K&O start vandaag met de cursussen Tsjechisch voor be ginners en Grafologie (hand schriftkunde). De cursus Tsjechisch wordt gegeven door mevrouw drs. M. Smit. De twintig lessen zijn elke maandag van 19.00 tot 20.30 uur. De cursus Grafologie be staat uit twaalf lessen die op maandagmiddag worden ge geven. Opgeven: tel. 071- 141141. Nierstichting In de nieuwbouw van het AZL wordt van 21 tot en met 25 september in het kader van de collecteperiode extra aandacht besteed aan het werk van de Nierstichting Nederland. Aan de hand van een tentoonstellingswand, vi deo en brochures wordt in formatie gegeven over de nierstichting. Belangstellen den zijn welkom tussen 10.00 en 15.00 uur op het Leidse Plein, tweede etage in de nieuwbouw van het AZL. NCVB Schrijfster Mink van Rijsdijk spreekt vanavond op de bij eenkomst van de Nederland se Christen-Vrouwenbond en het Katholiek Vrouwengilde. Leden en niet-leden zijn van af 20.00 uur welkom in het kerkelijk centrum De Regen boog aan de Watermolen in de Leidse Meren wijk. Niet- leden betalen 3,50. Jubilarisa vond De Industriebond FNV, afde ling Leiden en omstreken houdt morgenavond in het Antonius Clubhuis haar jubi larisavond. Er worden 55 ju bilarissen gehuldigd met res pectievelijk 60, 50, 40 en 25 jarig lidmaatschap van de bond. Bondvoorzitter Dik Visser zal de jubilarissen toe spreken en huldigen. Er wordt bovendien een bingo gehouden en de Leidse Har moniekapel zorgt voor de muziek. De iubilarisavond begint om 20.00 uur. LEIDEN Het Geweste lijk Arbeidsbureau (GAB) en de Gemeentelijke Soci ale Dienst (GSD) gaan sa menwerken in de strijd tegen de (langdurige) werkloosheid. Acht men sen gaan zich waarschijn lijk bezighouden met de bemiddeling. Volgens P. Rosielle van de GSD wordt „heel gericht" naar werk gezocht: „Het is de bedoeling dat maatwerk wordt geleverd". Bij de GSD staan volgens Ro sielle 4500 mensen ingeschre ven die werk zoeken. In totaal heeft de GSD 7000 klanten. De samen werkingsovereen komst is een van de maatregelen die de gemeente Leiden wil ne men om de minima te hulp te komen. Uit een deze week ge publiceerd onderzoek blijkt, dat veel mensen met een mini mum-uitkering het bijzonder moeilijk hebben. De gemeente Leiden wil ook meer voorlich ting gaan geven over de Bij zondere Bijstand. In het kader van deze maatregel kunnen bijvoorbeeld taxikosten worden vergoed en de aan schaf van een bril. Voorts gaat de GSD kijken of bepaalde wetten ruimer kunnen worden toegepast dan nu het geval is. Wethouder De la Mar (sociale zaken): „Veel mensen met grote schulden zien geen mogelijkheden om af te lossen. Volgens de Bijstandswet mag je eigenlijk niets doen, maar we willen bekijken of er niet toch een oplossing kan worden gevonden'De la Mar zei daarbij dat de gemeente Lei den waarschijnlijk de korting op de uitkering niet gaat door voeren als een werkloze een keer niet heeft gesolliciteerd. Staatssecretaris L. De Graaf wil in dat geval de uitkeringen korten met zes procent, tot een maximum van 18 procent „Daar moeten we niet aan meedoen", vindt wethouder De la Mar. LEIDEN/BIDDINGHUIZEN Verschillende slagers uit de Leidse regio hebben vanmiddag een prijs gekregen voor hun ambachtelijke produkten. Dat gebeurde op de Flevohof in Bid dinghuizen. Fred Oster reikte namens het Instituut Ambachte lijke Slagersprodukten (IAS) aan 700 slagers erkenningen uit voor een of meer van hun produkten. Het IAS keurt jaarlijks ambachtelijke slagersprodukten op geur, smaak, samenstelling, snijdbaarheid, kleur en aanzien. Er worden goud- en zilversterren toegekend met bijbehorende cer tificaten die voor een jaar geldig zijn. Slagerij J. Visser, gevestigd aan de Leidse Haarlemmerstraat, ontving goud voor de fijne rookworst en de leverworst De haus- macher, het gebraden gehakt en de droge worst van slager G. Koekenbier (Hogewoerd 155, Leiden) vielen in de prijzen, even als de gekookte worst, leverworst, hausmacher en droge worst van slager A. de Vrind aan de Nieuwe Rijn in Leiden. Slager G. Bemelman uit Sassenheim kreeg een gouden ster voor zijn gekookte worst en gekookte ham. De fijne rookworst en ge kookte worst van P. Pauelsen uit Noordwijk werden ook onder scheiden, net als de fijne rookworst, de gekookte worst, lever worst, hausmacher, het gebraden gehakt en de gekookte ham van slagerij P. van de Berg uit Warmond. Vandaag is de studente Angelique van de Leidse Boerhaavelaan 21 jaar ge worden. Haar vrienden zorgden vannacht voor een vrolijke verrassing. Een goedkope surprise, zoals het in studentenkringen behoort. De vrienden pak ten haar eigen autootje in, zorgden voor een reusach tige strik en een nachtelijk verjaardagsfeestje was een feit. Angelique (links voor de auto) werd vervolgens op de Boerhaavelaan vro lijk toegezongen. LEIDEN Een lange sliert van 250 fietsers trok zaterdag door de Bollenstreek en Lei den. Ze reden het laatste tra ject van een 50.000 kilometer lange tocht, georganiseerd door de Engelse organisatie Four Corners. Zestien fietsers, waarvan vijftien Engelsen en een Nieuw-Zeelander, ver trokken in september 1986 van vier verschillende plaatsen ter wereld om een jaar lang te fietsen. De opbrengst van de tocht is bestemd voor de Derde Wereld. De vier teams, elk bestaande uit vier fietsers, kwamen vrij dag bij elkaar in de hoofdstad. Zaterdag werd het laatste tra ject tussen Amsterdam en Hoek van Holland afgelegd. Daarbij reden ze door de Bol lenstreek en Leiden. Bij het Leidse station werd even ge stopt, een spandoek opgehan gen en t-shirts verkocht „Het publiek hield zich een beetje afzijdig. Four Corners is nog niet bekend genoeg in Ne derland. Volgend jaar zullen wij deze tocht groter moeten opzetten en zorgen voor meer bekendheid", meent Gerard Pool, coördinator van de Ne derlandse organisatie van Four Corners. Na een feest en een barbecue in het Haagse Ockenburgh gingen de Neder landse fietsers naar huis terug. Zij hadden gezamenlijk ruim 500 gulden bijeen gefietst voor Four Corners. Dat kan bij de anderhalve ton geteld worden die de hele fietstocht tot nu toe heeft opgeleverd. „Daar komt nog geld bij", vertelt Pool. „In Engeland hebben in 31 steden fietsevenementen plaats en in Londen is er een popconcert". De wereldfietsers vertrokken zaterdagavond vanuit Hoek van Holland naar Engeland. LEIDEN Geboren: Erik zv. T. L. van der Voort en J. M. van der Geest: Milou Alexandra dv. P. H. J. Pouw en C. J. van der Lecq; Manette Angelique dv. J. M. Meijer en W. F. F. Dreve; Monica dv. J. B. Smits en P. H. Moeliker; Ridvan zv. A. Olgun en N. Olgun; Erik zv. D. A. den Haas en H. Ouwehand, Wilhelmus Theo- dorus Maria zv. J. A. M. van der Meer en A. M. Kooloos: Ali zv. S. Kaya en M. Kaya; Hannah Dieke dv. H. G. Postma en J. L. Matze; Domini que dv. A. Ravensbergen en C P Schuurmans; Vincent Jurriaan zv. J. P. van der Bent en J. A. van Breugel; Susanna Maria dv. F. G. A. van den Berg en C. P. M. Krol; Dave zv. A. van der Linden en S. Sjardijn, Kelly dv A L. van der Waal en T M. H. van der Werf; Fleur dv. R. M. van Kersbergen en M. J. Visser, Larissa Michelle dv. J. A. van der Zeeuw en S. S. Baars; Willemyntje dv. W. Leeuwenburg en J. de Mooij; Dave zv. M. P. M ten Broek en G. M. van Houten; Laura dv. J. C. Visser en G. J. A. Wibbelink; Kevin zv. B. Ly- baart en J. M. P. Scheepers; Simone Corine dv. M. M. Lagas en A. L. M. van Schagen; Rosalinde Marjolijn dv. S. Buikema en J. Brassen; Rachid zv. M. Abdales en F. Lamriti; Sarah dv. S. C. Alberto en E. J. P. van den Burg; Stan zv. M. B roe re en J. B. Ratten; Jean Joseph Julien zv. P. J. M. Georges en J. M. van der Boog; Willem-Jan Leendert zv. L. J. Schra- ma en M J. G. G. van der Meij; Amy dv. A. H. Siebert en G. Trouerbach, Nathalie Antonia Petronella dv. G. J L. Bouwmeester en J. M. Verbrug- gen; Manuela Antoinette Allegonda Petronella dv. P. Kwestroo en A. A. P. van der Meij; Eveline Jacoba dv. J. J. Rhijnsburger en M. G. de Leeuw; Vincent Marinus zv. J. J. Rhijnsburger en M. G. de Leeuw; Jelle Guido Bastiaan zv. J. D. L. Schot en J. C. Swierts; Marina Alexandra dv. R. K. Todd en W. Kooij; Irene Constance dv. R. C. de Koning en C. C. van Egmond; Vi- kash Siddharta Narendra zv K. Au- tar en I. L. Ramautar; Rafik zv. M. Chnachi en B. van der Horst; Ingrid dv. A. N. M. Onderwater en M. C. van Ees; Jerney Johanna Maria dv. H. P. J. van der Voet en M. M. M. Kraan; Rick Petras zv. M. M. C. Nieuweveen en M. C. van Werkho ven; Angela Petronella Anna Marga- retha dv. J. G. M. Walraven en A. G. M. van den Berg; Charlotte Anne- miek dv. G. den Butter en J. van den Kieboom; Jellina Wendela dv. H. Kiers en A. G. Hofstra; David Peter zv. J. T. P. van Haasteren en M. W A. Groen in 't Woud; Anthonio zv. A. Verkuijlen en J. van der Reijden; Marjoleine Gerrie dv. H. G. Aten en H. J. op 't Hof; Marie Louise dv. J. L. Meerburg en J. E. van der Torren. Overleden: J. G. F. La ros, geb 11-5- 1935 man; J. M. van der Hulst, geb 13-11-1921 vrl. geh. gew. met J. A. Straathof; H. Roverts, geb 10-9-1920 man; A. C. van der Graaf, geb 29-5- 1917 vrl. echtg. van F. J. Schonen berg; C. Marbus, geb 24-1-1911 man; J. T. de Haan, geb 14-6-1930 vrl. geh. gew. met J. N. van Weeren; F. Wa genmans, geb 29-5-1907 vrl.; C. A. Droog, geb 17-8-1921 vrl. echtg. van C. P A. van Muijden; R. Turk, geb 1- 6-1929 vrl. echtg. van A. J. Valken hof!; A. Pasma, geb 30-7-1905 vrL geh. gew. met B. Gerrits; M. J. Lur- cock, geb 22-7-1946 man; P. J. M. van der Hoeven, geb 17-4-1913; A. Ver- gunst. geb 16-3-1905 vrl. geh. gew. met G. Vonk; A. van der Weijden, geb 9-9-1923 man; A. H. J. H. M. Rijnbeek, geb 20-6-1948 man; C. M Onderwater, geb 12-6-1910 vrl. geh. gew. met L. W. Tazelaar, J. H. Weg man. geb 10-10-1903 man; W. J. M. Kop, geb 19-2-1949 vrl. echtg. van T. Vos; A. van der Wilden, geb 11-7- 1930 man; D. Jonker, geb 18-6-1972 man; J. Pettinga, geb 9-3-1909 man; J. C. Zandbergen, geb 23-8-1910 vrL geh. gew. met J. Admiraal; A. W. van der Burg, geb 20-7-1921 man; C. J. M van Stijn, geb 31-1-1916 man. Gehuwd: S J. van der Linden en I. J. Koet; J. F. T. Boogaard en J. T van Belzen; M. F. Schipper en W. H. M. van Steen; J. Rietkerken en K. Berndt F. Scheen en G. Pama; F. J. van Vliet en C. W. van der Voorst; R. P. C. van Veen en A. A. A. Hollerman; W. van Vliet en D. H. Angkotta; L. A. Berveling en A. N. Westhoek; A. T. M. Arts en M. R. Smit; G. van Leeuwen en J. K. Slijkhuis; J. J. C. Meyer en J. H. van Kol. Ondertrouwd: J. P. M. van Eyk en P. H. M. Verhoef; H. J. C. Granger en C. W. H. van der Geest; A. van der Linden en W. Cambier, J. M. Mink en B. Neutenboom; S. K. An- driesen en H. M. van Heusden; C. M Kloots en C. J. de Roo; J. P. Fasel en W. van der Wel; G. J. R. Eijsink en R. B. Snel; J. Dijkstra en M. Schoon veld

Leidse Courant | 1987 | | pagina 7