TER betrekken bij omroepprogrammering )IQ/TELEVÏSÏË" Kinderopvang in Hilversum geregeld 5N BEHOEFTE AAN COMMERCIEEL TV- NET ^Nederland^ ir £cidóc£ouAant VRIJDAG 18 SEPTEMBER 1987 PAGINA 19 de ende maakt VAST-PROGRAMMA'S 8.45, 2 21.30 00. m RSUM De NCRV heeft per 1 september vr; iiract met producent Joop van de Ende voor mm J uktie van de Los Vast-radio- en televisie- n mia's. Het produktiebedrijf Los Vast BV Spui 27 iet meer aan zijn verplichtingen te kunnen 16); t De NCRV, die het bedrijf voor program- Q°- eind dit jaar had betaald, laat daarom een 9 oo i instellen naar de boekhouding van Los .00, 2 <z0 heeft een NCRV-woord voerder meege- (ai); j )e presentatie van de Los vast-programma's *9 il handen van Jan Rietman, mededirecteur I65ele ^ast Volgens de woordvoerder kreeg 00 V half augustus het bericht dat het produk- 00.' 1 ijf niet meer aan zijn contractuele verplich- Ths h ^0n voldoen. Het risico is aanwezig dat de or?'1 tr financieel bij inschiet. Hoeveel geld er BNni produktie voor de tweede helft van het jaar 1. zo ij eid, kon de woordvoerder niet zeggen. CIND 337): r 3.45, Humanistisch Verbond zendt door BRT afgelast interview uit HILVERSUM Het Huma- nistisch Verbond zendt maan dag 21 september in de pro gramma's Kwartslag op Ne derland 2 en Het voordeel van de twijfel op radio 5 het door de BRT afgelaste vraaggesprek naar aanleiding van het ont slag van BRT-verslaggever Daniel Buyle uit. In België be staat al lange tijd tumult rond Buyle, die onlangs werd ont slagen, omdat hij niet objectief werd geacht. Minjon sluit met theatershow seizoen af HILVERSUM - Voor Minjon -de jongerenomroep van de AVRO- komt op dinsdag 22 september op Ned. I om 18.05 uur een einde aan een reeks van elf zomerse tv-uitzendingen. Met de theatershow „De gedachte spreekt" nemen de Minjonners voor dit jaar afscheid van de televisie, in de wetenschap dat vol gend jaar opnieuw Minjon-programma's op het beeldscherm zul len kunnen worden verwacht. De laatste produktie bevat een reeks van liedjes en sketches, voor het merendeel door de Minjonners zelf geschreven en ge componeerd. Ook de decors zijn naar eigen ontwerp en in eigen beheer vervaardigd. Datzelfde geldt voor de styling van het the- atergebeuren. Heel veel gedachten, die jongeren van deze tijd bezig houden worden hierin op serieuze wijze, maar ook vaak persiflerend getoonzet. Op muziek, vertolkt door de eigen Min- jon-combo, wordt de kijker geconfronteerd met gedachten over de afvalhoop van de moderne consumptiemaatschappij, discrimi natie en eenzaamheid, maar ook wordt de spot gedreven met de vaak op hol geslagen tolerantie. Kortom, jonge mensen van deze tijd laten in „De gedachte spreekt" hun gedachten de vrije loop. HILVERSUM Mevrouw mr. Annelien Kap- peyne van de Coppello verricht op dinsdag 22 september de officiële opening van Villa Kakel bont', het omroepkinderdagverblijf aan de Insu- lindelaan te Hilversum. In het kinderdagverblijf kunnen zo'n veertig kinderen van omroepmede werkers per week worden opgevangen. Uit o.m. het in mei van dit jaar door het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid gepubliceer de rapport „Kinderopvang en arbeidsparticipatie van vrouwen" blijkt dat de vraag naar kinderop- vang sterk toeneemt. Gezien het grote tekort aan kinderopvang, met als gevolg het bestaan van wachtlijsten en het ontstaan van wildgroei in de particuliere sector, is het toe te juichen dat de Nederlandse omroep zich nu bij die bedrijven en instellingen schaart die voorzien in kinderop vang voor het eigen personeel. i'i°Ci SSUM Betrek de ^OPOt bij de omroepprogram- (ai); I zodat de adverteerders 15, li ¥Cter tot hun doelgroep I 45 2 i "c^ten- zoals speel- 45,'2 dame rond kinderpro- en ii a's, huis-, tuin- en keu- 21.31 («dschap rond hobby- nma's etc. Hiervoor is "zo t lewerking van de om- ODEO nodig door vooraf inza- '2400). geven van (de inhoud [i45-1 un programma's. liv'ïiJ plaats werd hiervoor 2ta gepleit. Thans staat dit 10. r j advies opgenomen in 'O: %»rt, dat de NOS door erzoeksgroep liet sa- tn en dat dezer dagen ipreking het NOS-be- ittings bereikte. Op 9 oktober >m *i rapport aan de vergade- 21,4 orden voorgelegd. ierzoekers hebben ook 9.15 teld, dat de Nederland- 21.30 weinig heeft te vrezen ,3: JJ|vloeden van buiten af. jr telt het Nederlandse beleid te veel sterke tw. op het terrein van ;n amusement, de grote Zaat' eidenheid aan program- ^*4} rten en eerste klas-in- ja» ce uit de Nederlandse enint leving in verschillende II ken. infl Wijziging ert de werkgroep tot de ge, dat het huidige pro- abeleid van de Neder- omroep geen drastische ig behoeft om het bestel bekomst te kunnen la pleven. Door verster- het volledige pro- tanbod met nadruk I Nederlands aandeel, ■vice voor de kijker en «grammatisch op elkaar Loeki de Leeuw wil eerder inzage in de gidsen van de verschillende omroepen om daarmee de adverteerder van dienst te zijn. foto. sp afgestemd drie-nettenplan, kan de Nederlandse omroep ook in een marktsituatie zijn leiderspositie ten opzichte van commerciële satellietomroep en abonnee-tv behouden. In het rapport, getiteld „De Nederlandse omroep in een marktsituatie", worden be leidsmaatregelen voorgesteld voor de lange termijn tot 1995. De werkgroep komt tot de slotsom dat het doorbreken van de monopoliepositie van de Nederlandse omroep door de komst van satelliet- en ka beltelevisie op zich geen reden is voor het invoeren van een commerciëel televisienet in Nederland. De schaarste aan aardse televisiefrequenties zal voorlopig blijven bestaan. De resultaten van de commerciële buitenlandse satellietstations geven geen aanleiding om deze als een serieuze bedrei ging van de Nederlandse om roep te beschouwen. Het is zaak, zo stellen de onderzoe kers, de sterke punten van het Nederlandse programmacon cept te benadrukken. Kijkdichtheid Het is van wezenlijk belang voor het behoud van een hoge kijkdichtheid dat er op elk moment op een van de drie Nederlandse netten een pro gramma wordt uitgezonden dat aantrekkelijk is voor een groot publiek. Voorts meent de werkgroep dat een dagelijks blok kinderprogramma's in de vooravond en invoering van zogenoemde „wisselpunten" waarop de kijker op een ander televisienet kan overschake len, een versterking kan bete kenen voor de concurrentie kracht van de eigen omroep. De werkgroep constateert dat naarmate de concurrentie van buiten af groter wordt hogere eisen zullen worden gesteld aan de interne samenwerking. Immers de voorgestelde maat regelen van de werkgroep vereisen een goede program ma-coördinatie. Ondanks het gewicht dat aan deze coördina tie wordt toegekend stelt de werkgroep toch voor de sa menwerking eerder op onder linge wils-overeenstemming en vrijwillige afspraken te ba seren dan op een van boven af opgelegde regeling van de werkzaamheden. Wat betreft de versterking van de service naar de kijker toe denkt de werkgroep met name aan een verdere uitbouw van teletekst, invoering van een met de programma's mee gestuurd signaal dat de video recorder tijdig aan en uit kan schakelen en het beter be schikbaar stellen van pro gramma's op cassette. Reclame Met het betrekken van de STER bij inzage van de pro grammering wordt niet be doeld de STER invloed te ge ven bij de programma-keuze of inhoud. De opzet is de STER op basis van een al vast staand programma-schema in de gelegenheid te stellen de reclameblokken op een zo gunstig mogelijk tijdstip in te voegen. In de huidige praktijk heeft de STER vrijwel geen enkele mogelijkheid STER- blokken aan te passen aan de programma-situatie op een be paald net. De werkgroep besteedde voorts aandacht aan de toe komst voor de radio. Daarvan zegt de werkgroep dat het van belang is de financiële en or ganisatorische binding tussen radio en televisie geleidelijk losser te maken. Deze media zullen zich in de komende ja ren met geheel verschillende publieks- en advertentiemark ten moeten meten, aldus het rapport. Het is daarom noodza kelijk de beide media voldoen de afzonderlijke bewegings- en profileringsmogelijkheden te bezorgen. In technisch opzicht wordt in het rapport gepleit voor de ontwikkeling in de richting van digitale geluidskwaliteit. Invoering van een vijfde FM- net wordt gezien de relatief lage prijs die voor hoge kwali teit moet worden betaald, een verantwoorde beslissing ge noemd. Ingebruikneming van de aan Nederland toegewezen lange-golf frequentie wordt daarentegen door de werk groep afgeraden vanwege het ongunstige bereik en de rela tief hoge kosten van invoe ring. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 15.30 16.00 17.30 17.46 18.10 18.55 19.00 20.00 20.28 RVU De grens (7), serie live- programma's over Neder landse grensstreken TROS D De oplichters (Force of evil), Amerikaanse speel film uit 1948 van Abraham Polonsky. Met o.a. John Garfield, Beatrice Pear son, Thomas Gomez en Roy Roberts. Ben Tucker en zijn advocaat bedenken ee plan om de banken op te lichten, de broer van de advocaat is echter te eer lijk, en wil er niets mee te maken hebben NOS 1A6-Joumaal TROS TROS Sport Groen en grondig (slot), agrarisch magazine, met o.a. van gerst tot bier; het wassen van lucht. Presen tatie: Martine van Os en Evert van Bent hem De moordspeidansert, de ballethoogtepunten uit de zes afleveringen van 'Moordspel', met The Bri an Roger Dancers. Presen tatie: Ron Brandsteder (herh.) Calimero, tekenfilm Knight Rider (slot). Ameri kaanse tv-serie. Afl.: Van harte gelukgewenstl Mi chael Knight ontmoet in een hotel de mooie Amy Lowell, welke na de dood van haar vader een groot bedrijf heeft geërfd. Zij wordt echter tegenge werkt door onbekenden NOS CD Journaal en weer TROS CD Hoogtepunten uit Te Land, ter zee en in de lucht'. Presentatie: Jack van Gelder en Tom Blom TROS Aktua special: Nachtwacht, documentai re van Jelle Peter de Rui ter, die een kijkje biedt achter de schermen bij een nachtdienst van de Am sterdamse GG en GD. Patrick Duffy en Pamela Sue Martin in de miniserie 'Strong medicine', op Ned. 2 om 20.50 uur. FOTO: VOO 22.10 TROS Telethrillor Tatort, Duitse misdaadserie met o.a. Götz George, Eber- hard Feik en Chiem van Houweninge. Afl.: Het lijk op het voetbalveld. Schi- manski is getuige van een moord tijdens een voetbal wedstrijd, ogenschijnlijk als gevolg van een vete tussen twee rivaliserende supportersverenigingen. Hij neemt de zaak op zich, waardoor hij in merkwaar dige kringen terechtkomt 23.40 'Con amore' Anneke de Vries, muziekprogramma rond de fluitiste Anneke de Vries NOS 00.05 Journaal 00.10 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Spanjaar den 18.30 Sesamstraat 18.45 ffl Jeugdjournaal NOS 19.00 Journaal VOO 19.12 Story of Demis Roussos, muziekspecial rond deze Griekse zanger 20.00 Only one earth, docunten- taireserie over de milieu problematiek. Afl.: Eén aarde, één kans 20.50 Strong medicine (1), tweedelige Amerikaanse miniserie van Guy Green. Met o.a. Pamela Sue Mar tin, Annette O'Toole en Sam Neill. In 1957 hebben de twee kamergenootjes Celia en Jessica beiden grootse plannen. Celia is vastberaden een goede baan te vinden, terwijl Jes sica zo snel mogelijk een man wil vinden die voor haar zorgt. Beiden krijgen wat ze willen: Celia een baan bij een farmaceu tisch bedrijf en Jesscia trouwt met de man van haar dromen. Maar dan begint voor beiden een moeilijke periode in hun le ven (slot: 23.35 uur) 22.10 Gesprek met de minister president NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 Vanuit de wortels gezien. Afl.: De boom staat over eind omdat de mens dat wil, portret van de Senega lese schrijver/cineast Sembene Ousmane 23.28 Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden VOO 23.35-01.25 Strong medicine (slot), vervolg van deze Amerikaanse miniserie van 20.50 uur 's in teletekst Tak, peuterprogramma tovenaar van Oz (The wiz- of Oz), Japanse'tekenfilm- naar de boeken van Baum. Afl.: Tip deelt de hitparadeprogramma a. de clip van de kijker, 'it van de BRT Top 30 m studiogast. Presentatie: Peeters en een gastpre- itor ling door Oordon. Pro- a van de Vlaams natio- che omroepstichting nma-overzicht filmnieuws met Jo Otterman weekend, Amerikaanse speelfilm uit 1983 van Sam Peckinpah. Met Rut per Hauer, John Hurt, Craig T. cm Nelson, e.a. ClA-agent La- ^«rence Fassett zet. met behulp «n de bekende tv-presentator I Tanner, een val op voor drie KGB-agenten. Maar een en an der loopt uit de hand Filmepot, achtergrondinforma- We bij de filmactaliteit f23.10 Nieuws en Coda T2 I, migrantenmagazine voor Marokkanen Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische tv-se- wij intermezzo: Tamborina, van F. nu Giardini. uitgevoerd door >a, Monique Laperre en Carlo ar £5mMherh.) - Owiin, Japanse serie met Aya- te Kobayashi en Shiro Ito hogrsmme-o verzicht videospelletje met Marleen Gordts «tra time, sportmagazlne Do wereld in de jaren dertig (Die Welt der dreisslger Jahre), Wdelige Duitse documentai- foaarie die een overzicht geeft van de gebeurtenissen vanaf do beurscrash in New York tot on met het uitbreken van WO Afl. i: Jaren van bitterheid en hoop ■&20 Concrt. Concerto voor Hana-Klavier, van August de Boeck. uitgevoerd door Jozef do Beenhouwer en het Fllhar- "ttnisch Orkest van de BRT 0-lv. Femad Terby - Jf bofte aux images, teken- «mmagazine met o.a. 'Allee au Poys des merveilles', 'Docteur Snuggles'. 'Petit Poney' en Mimi Cracra' Wtoa de Wallonië Journaal Sumaa|re9l0naa' *°Urnaa' Au plaisir do Dieu, tv-serie Robert Mazoyer naar de [oman van Jean d'Ormesson. Mot Jacques Dumesnll, France Jjjnjbiotte, Paul Barge, e.a ""••-«noi, serie gesprekken vrouwen jij Uo fils d'Abraham, documen- aP J^ooorie Over de geschiedenis bet joodse volk "Uatsienèeuwa DUITSLAND 1 15.50 Tageaschau 16.00 Ei Der Elefant auf Papas Auto, kinderfilm naar een verhaal van David Wilson 16.15 El Und wieder spring'ich iiber Pfützen, speelfilm van Karei Kachyna 17.45 Tageaschau 17.55 Hier und Houts, regionaal ma gazine 16.25 IS Solo für 12, spelprogramma 19.00 E WWF-Club, rechtstreeks amusementsprogramma ge presenteerd door Marijke Amado 19.57 Programma-overzicht 20.00 IXTagesachau 20.15 ARD-Sommerkomödie: Hurra, die Schulo bronnt, Duitse speelfilm uit 1969 van Werner Jacobs. Met Peter Alexander, Heintje, Hansi kraus, Theo Lln- gen, e.a. Dr. Peter Bach, een progressief pedagoog, is per ongeluk op de dwergenschool van Tuttelbach beland. Hij la niet erg gezien bij zijn colle- ga'6, maar daar staat tegen over dat hij door de leerlingen op handen wordt gedragen 21.50 Die Feuerwehr hilft - vorbeu- gen muaat du, brandpreven tie-tips 21.55 Gott und die Walt: Besonde- res Kennzeichen: Chinesisch- katholiach, documentaire over het bisdom Shanghai in de Chinese Volksrepubliek 22.30 Tegeethemen, met Bericht aus Bonn 23.00 Heut'abend, de ARD-talkshow met Joachim Fuchsberger. Gast: Günter Pfitzmann 23.45 Dia untreut Frau (La femme infidèle), Frans/Italiaanse speelfilm uit 1968 van Claude Chabrol. Met Stèphane Audran. Michel Bouquet. Mau rice Ronet, e.a. Charles Deval- lèes. een succesvol advocaat uit Parijs en zijn Jonge vrouw Héléne vormen samen met hun zoontje Michel een gelukkig gezin. Charles heeft het druk met zijn werk, maar Hélène verveelt zich. Op een dag krijgt Charles het vermoeden, dat zij er een minnaar op na houdt 01.20 Tageaschau 01.25 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 17.00 17.15 18.56 19.00 19.30 i D Dr. Crtppen an Bord, Duitse speelfilm uit 1942 van Erich Engels. Met Rudolf Fernau. Gertrud Meyen, René Deltgen, e.a. I Freizeit... und waa man da- raus machen kann, vrij-tljds- magazine. Vandaag: Oost- en West Berlijn, 's avonds na zes uur Heuta Tale-lllustrierte, actualiteiten, sport en amusement Robin Hood, tv-serie met Ja son Connery, Judl Trott, Cllve Mantle e.a. Afl.: Der Thronerbe Programma-overzicht Prdesenta- tie: Rudolf Radke Derrick, Duitse politieserie met Horst Tappert, Fritz Wepper, Hans Brenner e.a. Afl.: Nacht- streife Showfenater, amusementspro gramma met als gasten o.a. de Bee Gees. Mel Gibson en Hil- degard Knef. Presentatie: Sa- Fritz Wepper en Horst Tappert in 'Derrick'. Duitsland 2 om 20.15 uur. FOTO: ANP bine Sauer 21.45 Heute-journal 22.10 Aapekte, cultureel magazine 22.50 Die Sport-Reportage, met Wolfram Esser 23.20 Zwei Miaeionare (Porgl l'altra guancia), Italiaans/Spaans- /Franse speelfilm uit 1974 van Franco Rossi. Met Terence Hill. Bud Spencer, Mario Pillar, e.a. Toledo 1880: Het komt de kerkelijke autoriteiten ter oren, dat de missiepost van pater J. en pater Pedro in Zuid-Ameri- ka is uitgelopen op een papa gaaien-boerderij. Men gaat op onderzoek uit en 'bemerkt dat de beide paters zich in werke lijkheid bekommeren om de el lende van de plaatselijke be volking 00.50 Heuta DUITSLAND 3 17.00 Hauahaltan im Hauahalt. Afl.2: Das können wir uns nicht leis ten 17.20 Mit Hilfe der Mikroben. Afl.2: Kase herstellen 17.40 Die Macht der neuen Medien. Afl. 1: Schone neue Fernseh- welt 18.00 Untamehmenaverfassung, cursus bedrijfswetenschap. Les 2 18.30 Der Reganboganprinz, kinder programma. Afl.: Bahnhof 19.00 Aktueila Stunda, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tageaschau 20.15 Arche 2000, milieu- en natuur beschermingsmagazine. Pre sentatie: Dieter Kalser 21.00 Television, der Kasten der die Welt verinderte, dertiendelige Engelse documentaireserie over de geschiedenis van het medium televisie. AfL 11: Kon- serven gel achter 21.45 Reportage 22.15 Duett in Bonn, zesdelige co medyserie met Karin Boyd, Heiner Lauterbach, Burghart Klaussner e.a. Afl. 2: Mein Bru- der und ich 23.00 Nachaespielt: Die Enkel von Anne berg, kinderen van ou ders uit de voormalige Poolse gebiedsdelen, die nu In Duits land wonen, spelen hun eigen geschiedenis 00.15 Laatste nieuws m Ondertiteling via TeleTekst. CD Tweetalige of stereo-ultzen- ding. D Zwart/wit-uitzending. ■XZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 03 Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orglnele versie met ondertitels. H3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-ultzendlng In orglnele versie met ondertitels. BBC 1 15.20 Paardenraces te Newbury 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Superted' en 'What's all this then!' 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.05 Gentle Ben, twaalfdelige jeugdserie met Dennis Weaver en Clint Howard. Afl. 11: Ran- some 16.35 Roland Rat The series, komi sche kinderserie met 'super ster' Roland Rat (herh.) 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Ptus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, praatprogramma met Terry Wogan 20.40 CEBIankety Blank, quizpro gramma gepresenteerd door Les Dawson 21.15 0521 Years of the two Ronnles, de beste sketches met Ronnie Barker en Ronnie Corbett ult de afgelopen 21 jaar 22.00 Journaal, regionaal nieuws en weekendweerbericht 22.30 Mi»» Marpie: At Bertram's ho tel, misdaadserie naar een ro man van Agatha Christie, met Joan Hickson in de hoofdrol 23.30 Omnibus: Getting to Dylan, cultureel magazine. Ditmaal een interview met Bob Dylan gemaakt tijdens de opnamen voor Richard Marquands rock film 'Hearts of fire'. N.B.: Mor genavond Is op BBC 2 een op treden van Dylan met Tom Petty and The Heartbreakers In Australië te zien 00.30 r, The Untouchables: The big train, Amerikaanse speelfilm met Neville Brand en Bruce Gordon 01.45 Weerbericht BBC 2 15.02 Congres Liberal Party te Har rogate, rechtstreeks verslag met om 18.00 Nieuws en weer bericht 16.45 Nieuws en weerbericht 16.50 Paardenraces te Newbury 17.10 Counting sheep, Tsjechische speelfilm met Zaneta Fuchsova en Vera Galatikova 18.30 Food drink quiz, spelpro gramma 19.00 farzan's magic fountain, Amerikaanse speelfilm uit 1949 van Lee Sholem met o.a. Lex Barker, Brenda Joyce en Eve lyn Ankers >0.20 Tran 20.20 Transit, Informatieve serie over transportmiddelen. Afl.: Southampton Boat Show 21.00 Face the music: Geoffrey Par sons 21.30 Gardenar'a world. Informatie ve serie over tuinieren 22.00 Foreign bodies, comedyserie over een Iers, katholiek meisje en haar protestantse vriend. Met Hilary Reynolds. Collum Convey, Maeve Germalne e.a. 22.30 Peter Ustinov's Russia, zesde lige serie waarin de Britse ac teur een persoonlijk verslag geeft van zijn uitgebreide zwerftocht door de Sovjet- Unie. Afl. 1: A Giant's child hood 23.30 Newanight, actualiteitenmaga zine 00.10 Weerbericht 00.15-02.25 The treaeure of tha Sierra Madre, Amerikaanse speelfilm van John Huston, met Humphrey Bog art en Wal ter Huston SKY CHANNEL 16.00 (2 Here cornea the Weekend, popprogramma met Pat Sharp en Clare Grogan 17.00 The DJ Kef Show, gevarieerd kindermagazine met Linda de Mol en DJ Kat 18.00 The Monkeee, comedyserie. Afl.: Too many girls 18.30 Hogen's Heroes, comedyserie. Afl.: The Battle of Stalag 13 18.57 Europeee weerbericht 19.00 Nanny and the Professor, co medyserie. Afl.: A fowl Episode 19.30 Castaway, avonturenserie. Afl.: The Stone Men 20.00 Ritteris Cove, avonturenserie 20.30 Big Valley, westernserie 21.22 Europeee weerbericht 21.25 From here to Eternity, Ameri kaanse miniserie met o.a. Don Johnson, William Devane en Kim Basinger. Afl. 3: The De parture (herh.) 22.20 Ask Dr. Ruth, programma over sex. huwelijk en relaties, met dr. Ruth Westheimer 22.45 Nedertandda voetbal (herh.) 23.45 (2 Hen ------- (herh.) 00.42-00.45 SUPER CHANNEL 16.00 The Musk: Box Live Show, popprogramma 17.00 Countdown, met Adam Curry 18.00 Young Sherlock, tv-serie over de jeugdjaren van Sherlock Holmes 18.30 Catch Kandy, jeugdserie 19.00 Game lor a Laugh, amuse mentsprogramma 19 25 Europees weerbericht 19.30 Great Railway Journeys of the World, documentaireserie 20.30 The Lenny Henry Show, co rned yshow 21.00 The Dismissal, dramaserie 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 Europeee weerbericht 23.35 Tsiee of the Unexpected, tv- serie naar verhalen van Roald Dahl 00.00 Koichak, misdaadserie 01.00 Rockin 'at the speed of light 02.00 The Power Hour, met Amanda Redington 03.00 Boogie Box, met Martin Bu chanan 04.00 Chart Attack, met Simon Pot ter 05.00 Maximum Music Box 06.00-07.00 Tha Face MTV EUROPE 00.00-24.00 SI Popprogramma's, met vj's Marcel Vanthilt, Ray Cokes en Maiken Wexo. leder uur twee minuten popnieuws met Chris Salewicz en Steve Blame TV 5 16.05 Portrait 17.00 Brazil, un pals tropical 17.55 Mé moire das poles 18.00 Récréation 18.40 Dee Chrftree et dee Lettres 19.00 Montagne 19.30 Deux de conduite 20.20 Lee Papee 20.30 Itinerairee Portugal» 21.00 Portrait 21.50 Calibre 22.00 Journaal 22.30 8porta loitlra RTBF 1 12.00-14.00 Fdtes da Wallonië, geva rieerd programma met amusement en sport. Presentatie: Adrien Jovenau en Pierre Robert DUITSLAND 1 10.00 Tageaschau und Tagssthsmen 10.23 Die Sport-Reportage 10.55 Planquadrat Europe 11.40 'O'zapft let!' Reportage van de opening van de Oktoberfeesten In München 12.55 Pereoverzicht 13.00 Tageaschau 13.15-13.45 Weekprogramma-ovsr- zicht DUITSLAND 2 11.00 (5) Programma-weekoverzicht 11.30 Mensch und Natur, informatie ve serie. Afl. 3: Zonder licht geen le ven 12.00-14.00 Nachbarn in Europa, Informatie en amusement voor bui tenlanders. Met om 12.00 Bijdrage uit Joegoslavië. 12^40 Turkije. 1340 Por tugal) BBC 1 07.45 Open University 09.30 Dudley- do-right, tekenfilm 09.35 Bossest, te kenfilm 10.00 It's wicked (siot), geva rieerd kinderprogramma waarin Ca rolyn Marshall en Jake Abraham dit maal terugblikken op de vorige uit zendingen vanuit o.a. Londen, Wales en Great Yarmouth. Verder reporta ges vanuit Cardiff, Belfast. Glasgow en Norwich over de balonnenactie van de 'Spastics' Society' 11.55 Pink Panther, tekenfilm 12.15 Captain Scarlett, Amerikaanse speelfilm uit 1953 van Thomas Carr. Met Richard Greene, Leonara Amar, Nedrick Young e.a. 13.27 Weerbericht 13.30- 18.05 Grandstand, sportmagazine met paardenraces te Newbury, Mas ters tafeltennistoernooi te Wembley, WK waterskiën te Thorpe Park en En gelse kampioenschappen motorraces op de weg te Silverstone SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory, gevarieerd kin dermagazine gepresenteerd door Andy Sheldon, Snoot en Crocker. Met o.a. Emily''Popeye', 'The Pop pies', 'Dennis'. 'She-ra' en 'Jayce and the wheeled warriors'. Om 11.10 Bai ley's bird, avonturenserie. Afl.: The Chinese Coffin 12.05 The Smash great video race, popprogramma met Pat Sharp en Ronnie the runner (herh 13.05-14.05 New Music: Fuzz box, special over de Zwitserse popmuziek en cultuur. Verder Inter views met de meidengroep 'Fuzzbox', Tlna Turner, 'Glass Tlger' en Kim Wil de (herh.) SUPER CHANNEL ge- 07.00 Boogie Box, dansmuziek Martin Buchanan 08.00 Funbus, varieerd kindermagazine gepresen teerd door Josephine Buchan en Wayne Jackman. Met o.a. 'The Tele- bugs', 'Dorte', 'Ulysses 31', 'Moon Jumper' en "Blake's seven' 11.30 ■Rockin' at tha spaad of light, pop- program ma 12.30 Chart Attack, overzicht van de Music Box top 20 met Simon Potter 13.30-14.30 Arm chair Adventure, documentaireserie over expedities. AfL: The 100 Guinea Cup RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16X5 VARA: De Rode Draad 19.02 AVRO: Hobby-vitaminen. 20.02 NCRV: Water en vuur. 21X2 Mengpaneel. 22.02 NCRV-Vrijdag-Sport. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VOO: Stemband. 02X2 Oh, wat een nacht. 05X2 Ook goeiemorgen RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18X3 AVRO: AVRO's radiojournaal. 18.15 Minjonmagazine. 19.00-07X0 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19X2 VOO: Curry Van Inkei. 22X2 Countdown Café RADIO 4 18X2 NOS: Aspecten van de Kamer muziek: Donald Collup, bariton en David Selig, piano. 19X0 De Bovenbouw. 20.00 Nieuws. 20.02 Europees Concertpodium. 21.50 Horizon. 22.30- 24X0 NOS Jazz: Oktober Jazzmaand RADIO 5 18.10 EO: België Totaal. 18X0 PP: Uitzending van het GPV. 18X0 KRO: Taal en Teken. 19X0 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 EO: De bijbei open. 21X0 Schoolagenda. 21.15 Zicht op Israël. 21X0 Theologische verkenningen REGIONAAL Radio Wast: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck Actualitei ten. column en overzicht van de re- atonale avondbladen. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17X0-18X0 Actualiteiten 18X0-20X0 Leiden Lokaal. Verder ais Radio 1. Radio Rijnmond: 16X0-18X0 Middag- magazine met Erik Post. 16.30-17X0 Rijnmond getapt; Kwls en Waarach tig; 17X0 Editie half zes. BRT 1 18.10 Actueei. 18X0 BRT-ensembles. 19.10 Actueel. 18X5 Beraber. voor Turken. 20X3 Imago, jongerenprogramma. 21X3 Klapstool, live-programma. 23X0-02X0 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Pa, zing eens Al 18X0 Moe, hoor eens hoe. 19.10 Hitriders. 21X0 Wat zijn dat voor toeren? 22X5 Country-side. 93.30-02X0 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel en weerbericht. 18X0 Kamermuziek. 19.00 Kroniek 2, magazine. 19-45 Zelden gehoord. 20X0 BRT-Filharmonisch Orkest, di rigent: Leopold Hager. solist: Cyprien Katsaris, piano. 21X0 Kamermuziek. 22.15 BRT-jazz live-concerten. 23.00-23.45 Kateidofoon (11). MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws NOS) 07.03 TROS: TROS Nieuws Show. 11X3 Kamerbreed. 12X3 Oud plaatwerk. 13.08 Aktua. 13X0 TROS Country. 14X0 TROS Sport RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07X3 VARA: De wind 07.13 Hallo Hier Hilversum. 09X3 Zomerkwartaal. 11X3 Door de nacht klinkt een lied. 12X3 Wegens verbouwing gestoten. 14X3 Muziek uit eigen huis. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07X3 NCRV: Vroegop. 07X0 Rabarbara 08X3 Pop non stop. 09X3 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. 12X3 Los Vast Pop-race. 14X3 Tussenuur. RADIO 4 07X0 Nieuws. 07X2 AVRO: Wakker worden met Henry Pureed. 08X0 Nieuws. 08X2 Affiche-4. 10X0 Caroline. 11X0 Kurhaus Concert. Norma Fis- her, piano, (herh.) VOO: 12X0 Strauss Co. 13X0 Veronica klassiek. 1. Camerata Academica des Mozarteums Sal uz borg o.l.v. Sand or Vegh. 2. Het Amsterdams Strijkkwin tet. 3. Nieuwe grammofoon- en compact platen. RADIOS 09X0 Nieuws. 09X2 NOS Sportief. 09X9 Waterstanden. 09X0 FEDUCO: Hollandse Nieuwe. 09-45 Rekenen. Afl.8. 10X0 Taal, tekens en regels. 10.15 EO: De muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein-thema. 12X5 Hallo Nederland. 12X5 EO...In de regio. 12-45 Vragen naar de weg. 13X0 Nieuws. 13.10 Ronduit praise. 13X0 Opo Doro (Open deur). 14X0 VPRO: Euroburo. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentle Radio 1) 11X0-11X0 Regionale ultgaans- en acthrtteltenagenda voor het weekein de. 11X0-12X0 Open Podium. Aad de Korte met muziek uit de regio. Ge sprekjes, muziek (van koormuziek tot new wave), agenda Omroep Rijnland (Via FM-frequentle 105,7 MHz) 13X0- 15X0 Noordwijk Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 10X0 Nieuws. 10X3 Een uur amusement met Hans van Vliet. 11X0 Themauit zending. 12X0-13X0 Wat nu wear? 05X1 Met 1 wakker. 08X0 Voel je thuis. 10X3 Onze keuze. 11X3 Het Kraaienest. 13.15 BRT-produktiea. 14X3 BRT-opnamen en concertfrag- menten met het BRT Filharmo nisch Orkest. BRT 2 05X0 Welkom weekend. 08.12 Te bed of niet te bed. 10X3 Buitenspel. 11X0 De Vlaamse top tien. 12X0 Top-30, de nationale hitparade. 14X0 Radio Rljswijck. BRT 3 07X0 Goede morgen. 08X0 Licht klassiek ochtendconoert. 09X0 Ochtendconcert. 10X0 Wijswijzer (1). 11X0 Harmonies en fanfares. 11X0 Missa in Deo salutare meum, Pekka Kostlalnen. 12X5 Tafelmuziek. 13.15 Jonge vertolkers. 14X0 BRT-keuze voor dtscofleien.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 19