Aanleg SW 54 in September van start Belastingen in Sassenheim omhoog De Lindehoeve definitief dicht Burgemeester Bos: IKV is omstreden Motorrijders bezoeken Verkeersschool OPENBARE BIBLIOTHEEK WOEDEND OP WETHOUDER Licht in Voorhoutse duisternis Inbraak in Puyckendam Voorschoten houdt vast aan verkeersregeling BEZWAREN TEGEN BERGING Afscheid van wijkverpleging bioscopen .EIDEN OMGEVING CcidocSoataiitVRIJDAG 28 AUGUSTUS 1987 PAGINA 11 COORDWIJKERHOUT Zo'n 200 leden van The Vin ent HRD Owners Club brengen morgen een bezoek aan de verkeersschool voor de gemeentepolitie in Noordwij- ierhout. De circa 200 leden van de motorclub worden net hun motoren, onder begeleiding van motorrijders van de verkeersschool, omstreeks half elf in Noordwij- ierhout verwacht. Na de lunch wordt om half twee een lemonstratie op motoren gegeven. Om kwart over twee is er een klassementsproef met deelnemers uit diverse anden. Doel van dit soort bijeenkomsten is de leden ken nis te laten maken met andere landen en culturen. Bo vendien hoopt men de naam van de Vincent en HRD- notoren in stand te houden. Naast de vele bezoekers met landaard motoren zullen verschillende unieke HRD- en Pincent-motoren op deze Europese bijeenkomst te be wonderen zijn De verkeersschool voor de gemeentepoli tie is gevestigd in het Leeuwenhorst Congres Center aan de Langelaan 3 te Noordwijkerhout. WASSENAAR Het bestuur van de Wassenaarse Openbare Bi bliotheek is boos op wethouder V. Wensveen van welzijn. De penningmeester, de heer N. Otten heeft onlangs zijn functie neergelegd. Otten: „Ik heb mij sterk geergerd aan de manier waarop de gemeente gemeend heeft bekend te moeten maken dat de bibliotheek een strafkorting van 75.000 gulden krijgt op gelegd". De voorzitter van het bestuur van de bibliotheek, de heer E.M. Schade: „Met de vorige wethouder van Welzijn had den we afgesproken dat alle zaken die de bibliotheek aangaan van tevoren met ons zouden worden doorgesproken. Wensveen heeft zich nu niet aan de indertijd gemaakte afspraak gehouden. Er is een onjuiste voorstelling van zaken gegeven in de commis sievergadering". Volgens de wethouder wil de bibliotheek veel te veel geld uitgeven aan een lift en nieuwe boeken. Volgens Schade is voor de installatie van de invalidenlift door de vorige wethouder, mevrouw Van der Wiel-van der Flier, toestemming gegeven. Bij de aanschaf van boeken zou sprake zijn van een inhaalmanoeuvre. Veel meer inbraken in Oegstgeest OEGSTGEEST In het eerste half jaar van 1987 is het aantal inbraken vergeleken met het eerste half jaar van 1986 met maar liefst 40 pro cent toegenomen tot 106. Dat meldt een rapport van het korps Rijkspolitie Oegstgeest. In dezelfde periode nam het aantal eenvoudige diefstallen met 30 procent toe tot 186. Er werden 64 vernie lingen gemeld hetgeen een verdubbeling van het aantal betekende. Daarnaast namen de oplos singspercentages toe tot 27 procent. Van de dief stallen werden 92 gevallen opgelost en bij 16 pro cent van de vernielingen werd eveneens de da der gepakt. Dit laatste betrof voornamelijk be schadigingen aan auto's. Het aantal gemelde ver keersongevallen bleef met 180 nagenoeg gelijk. Er deden zich geen ongevallen met dodelijke af loop voor. Het doorrijden na een ongeval nam toe. Vorig jaar 10 maal en in 1987 36 maal. Huizen Zeeburg stuk duurder NOORDWIJKERHOUT De huizen in de vrije- vestigingsector in Zeeburg aan de Schulpweg wor den veel duurder dan oorspronkelijk was aangege ven. Aan de raadsleden was destijds gezegd dat de indicatieprijs van de huizen lag tussen de 220.000 en 240.000 gulden. Nu blijken de prijzen van de nog te bouwen woningen te zijn gestegen van 270.000 gul den tot drie ton. Hierover maakte C. van Duin (CDA) zich gisteravond in de gemeenteraad nogal boos. Destijds had hj met de woningbouwplannen ingestemd omdat hij vond dat de huizen voor de oorspronkelijke prijs ook bereikbaar waren voor Noordwijkerhouters. Er was volgens hem ook be langstelling genoeg van mensen die wel eens uit een rijtjeshuis wilden. Maar al direct in het begin werd deze geïnteresseerden te verstaan gegeven dat de huizen duurder werden onder andere omdat ze nog wat luxueuzer worden uitgevoerd. Hij was het niet eens met wethouder Heemskerk die zei dat de markt juist om duurdere woningen vroeg. Oegstgeest akkoord met basisgezondheidsdienst OEGSTGEEST Bedenkingen die gerezen waren om toe te treden tot de Basisgezondheidsdienst werden gisteravond in Oegstgeest door wet houder mevr. Th. L. Blom-de Koek tijdens de gemeenteraad nvan Leeuwen weggenomen. De raadsle den konden ermee instemmen mee te werken aan het rijksbeleid dat erop gericht is binnen afzienbare tijd een sluitend netwerk van basis gezondheidsdiensten over het gehe le land tot stand te brengen. Gister avond deelde wethouder Blom mee dat Oegstgeest nog een „witte vlek" vormde. Aansluiting bij de bedrijfs geneeskundige dienst Leiden wordt gehandhaafd. JASSENHEIM De aan eg van de secundaire weg >4 (SW 54) begint op dins- 15 september. Deze veg komt naast de Leidse paart en verbindt het Varmonderhek en het postviaduct (bij Sikkens) Sassenheim. Tevens Kordt het kruispunt van de Hoofdstraat en de jeidsevaart onder handen (enomen en de afslag van Rijksweg A44 bij het tiarinebedrijf gesloten. ,Voor de fietsers uit Noord- wijk, Voorhout en Sassenheim komt er nu een veilige route ïaar de scholen in Oegstgeest in Leiden. Verder hopen we lat de files op het kruispunt lij Sikkens tot het verleden «horen", aldus gedeputeerde Jansen die op 15 september iet officiële startsein tot de lanleg van de provinciale weg al geven De werkzaamheden luren anderhalf jaar en wor- len uitgevoerd door de Firma Vermeer uit Hoofddorp. Het hele project kost 8,6 miljoen en wordt grotendeels betaald door de provincie. Ruim vijf jaar geleden werd de imalle Leidsevaart tussen de lijksweg A44 en het Warmon- ierhek definitief afgesloten roor het autoverkeer. Dit ge leurde na een proefperiode Faarin de Leidsevaart alleen n acht tot tien uur 's mor ns en van vier tot zes uur 's verboden terrein was voor autoverkeer. „Dat werkte biet. Niet iedereen bleek klok kunnen kijken. Hierdoor mtstond voor de fietsers een >nduidelijke situatie omdat ze er nooit zeker van konden zijn of ze nu wel of geen auto's te genkwamen op de Leidse vaart. Daarom is uiteindelijk gekozen voor de definitieve afsluiting", legt Jansen uit. Nieuwe weg Direct na deze afsluiting werd besloten de smalle Leidsevaart te vervangen door een nieuwe weg voor het autoverkeer. Na dat de Leidsevaart was afge sloten moesten de auto's over de Haarlemmerstraatweg rij den. Daarbij passeren ze de brug over het Oegstgeesterka- naal en rijden dwars door de oude kern van Oegstgeest om via de President Kennedylaan naar Leiden te gaan. Ook de brug bij het Warmonderhek blijkt niet geschikt te zijn om de grote stromen verkeer vei lig te laten passeren. „Dit zijn twee bottlenecks waar het ver keer zich door heen wringt. Ook de President Kennedy laan met alle zijstraten die erop uitkomen en de vele wo ningen die er aan liggen, is on geschikt voor het drukke auto verkeer", aldus Jansen. Voor de aanleg van de weg kon beginnen moest grond worden aangekocht. Ook moest met de gemeentebestu ren van Sassenheim, War mond, Voorhout en Oegstgeest worden onderhandeld. „Dit bij elkaar heeft veel tijd gekost", vertelt Jansen die stelt dat alle benodigde gronden inmiddels aangekocht zijn. „We hebben zelfs een onteigeningsbevoegd heid aan moeten vragen. Die hebben we uiteindelijk niet hoeven gebruiken maar een dergelijke procedure kost wel anderhalf jaar". SW 54 De SW 54, een tweebaansweg, begint bij het Post viaduct in Sassenheim. Het viaduct wordt verbreed. De weg uit Voor hout wordt recht doorgetrok ken, gaat achter de woningen aan de Leidsevaart om, om verderop samen te vallen met de oude maar verbrede weg. De weg passeert het tolhek en komt op de Haarlemmertrek- vaartweg uit. Dit laatste stuk weg wordt verbreed. Langs de hele weg komt aan de kant van zandwinplas, in de regio bekend als de put van Menten, een fietspad voor beide rich tingen. Ook de Leidsevaart richting Voorhout wordt aan gepast. De weg wordt tussen de benzinepompen het kruis punt verbreed. Jansen: „Direct na de pompen komen er voor- sorteerstroken. Daardoor moet de doorstroming van het ver keer beter worden". Ten slotte wordt de huidige af slag van de rijksweg A44 bij het Marine Electronisch en Optisch Bedrijf (MEOB) aan de Haarlemmerstraatweg in Oegstgeest gesloten door Rijks waterstaat. Er komt een nieu we afslag die regelrecht uit komt op het nieuwe kruispunt bij het Postviaduct. De huidige afslag Sassenheim blijft ge handhaafd. T. Jansen: „Er wordt gekeken of we ook nog benzinepompen ter plaatse kunnen krijgen. De pomp bij oprit vanuit Sassenheim- Noord en de pomp even buiten Wassenaar zouden moeten verdwijnen. Vermoedelijk ter hoogte van Rijnsburg en Oegstgeest zullen aan beide zijden van de rijksweg nieuwe benzinepompen komen. Daar wordt nog over gepraat". De aanleg van de secundaire weg 54 begint volgende maand. De weg komt naast de Leidse vaart en verbindt het Warmonderhek en het Postviaduct (bij Sikkens) in Sassenheim. FOTO: WIM VAN NOORT VOORHOUT De com missie financiën stemde gisteravond in met de uit breiding van de openbare straatverlichting. Hiermee wordt tegemoet gekomen aan vragen vanuit de bur gerij om op een aantal punten in Voorhout wat meer licht in de duisternis te verschaffen. Zo zal de verlichting in de Paulus Potterstraat worden ver beterd en het voetpad tus sen Schoonoord en Jan Steenlaan, dat nog nooit een verlichting heeft ge had, van een lichtmast worden voorzien. Twee geplande, maar nog niet plaatste lichtmasten in senrode en Spoorlaan zullen er nu ook komen. De armaturen in Ruijs- daelhof en Oranje Nassau- laan zijn uit de tijd en worden niet meer ge maakt. Deze zullen wor den vervangen door ver lichting zoals die in plan Spoorlaan 1 en 2 te vinden zijn. Het bedrag dat daar voor moet worden uitge trokken bleek de commis sieleden mee te vallen. Dit bedrag (3.000 gulden) is zo laag omdat de gemeente Voorhout nog materialen in voorraad heeft. NOORDWIJKERHOUT Inbrekers hebben gistermid dag tussen half twee en drie uur toegeslagen in bejaar dencentrum Puyckendam aan de Pilarenlaan. De deu ren van twee huisjes werden Opengebroken. Uit een huisje kerdwenen een gouden arm band. een zilveren tasbeugel- Öe en 15 gulden. Wat er uit net andere huisje is gestolen is niet bekend. Geen krant ontvangen Bel lussen 18.00 en 19.00 uur, za terdags tussen 14.00 en 15.00 Uur, telefoonnr.071-122248 en krant wordt nog dezelfde nabezorgd. SASSENHEIM De be lastingen en rechten in Sassenheim gaan in 1988 met tweeënhalf procent omhoog. De marktgelden gaan met tien procent om hoog. Dit blijkt uit de be groting voor 1988. Voor nieuwe investeringen is 324.000 gulden gereser veerd. De gemeente heeft een voorgenomen perso neelsuitbreiding uitge steld. Verder heeft de stij ging van het aantal inwo ners en het aantal wonin gen ervoor gezorgd dat de verminderde inkomsten uit het Gemeentefonds kunnen worden opgevan gen. Het college vreest dat Sassenheim in 1989 niet onder een OGB-verhoging van meer dan 2,5 procent uitkomt. In de nota van aanbieding stelt het college de Sassenheimse raad voor om in 1988 de OGB alvast trendmatig te verhogen om in de toekomst een schoks gewijze verhoging te voorko men. Dit zou nodig zijn om als nog nieuw personeel aan te nemen. B en W willen eerst de mening van de fracties in de gemeenteraad weten over deze, niet voor het verkrijgen van een sluitende begroting noodzakelijke, belastingverho ging. Het college van B en W kon digt in de nota van aanbieding aan dat veel aandacht zal wor den besteed aan de nieuw- of verbouw van het gemeente huis. Binnenkort zal hierover gepraat worden met de frac ties in de gemeenteraad. Het college klaagt verder over het rijksbeleid waardoor de ge meente gedwongen wordt het aantal arbeidsplaatsen te ver minderen terwijl er ondertus sen tijdelijke arbeidsplaatsen bij komen. Ook vindt het col lege dat de gemeente te weinig mogelijkheden heeft om goed personeel te werven en te be houden. „Nu er daadwerkelijk een vlucht plaatsvindt van ambtenaren naar het bedrijfs leven wordt een noodverband aangelegd dat naar onze me ning nog te traag en te gering is", aldus B en W in de nota. Meer geld besteedt Sassenheim in 1988 aan de beloning van de brandweerlieden en aan ont wikkelingswerk. Er wordt vijfduizend gulden beschik baar gesteld voor de subsidië ring van plaatselijke activitei ten in het kader van ontwik kelingssamenwerking. Een nieuwe openbare school in Postwijk wijst het college af. Op grond van een onlangs ge houden enquête, meent het college dat een dergelijke school door te weinig kinderen zou worden bezocht. Het colle ge wil verder de besluiten van de minister van WVC afwach ten wat betreft de voorgeno men bezuinigingen in 1988 en 1989. Pas zodra bekend is of de rijksbezuinigingen van respec tievelijk 30 en 40 miljoen door gaan, zal gekeken worden of er in Sassenheim maatregelen nodig zijn. VOORSCHOTEN De subsidie aan het jongeren centrum De Lindenhoeve wordt per 1 september stopgezet. De verplichtin gen van het jongerencen trum De Lindehoeve ten aanzien van de beroeps kracht worden overgeno men door de gemeente. De afwerking van de schuldvorderingen wor den door de Stichting De Lindehoeve voortgezet, mocht blijken dat het be schikbare bedrag van 9.000 gulden niet toerei kend is, dan kan de stich ting alsnog aankloppen bij de gemeente. Het gebouw De Lindehoeve komt weer ter beschikking van de gemeente en biedt voorlopig geen huisvesting meer aan het het jeugd- en jongerenwerk. Dat heeft de gemeenteraad gisteravond be sloten. D66 en PvdA probeerden het gebouw ter beschikking te houden van het jeugd- en jon gerenwerk, maar daarvoor be stond geen meerderheid. De overvolle publieke tribune waarop hadden plaats geno men het bestuur van de Stich ting De Lindehoeve en de zo genaamde „oude hap" hoorden teleurgesteld de discussies en de besluiten aan. De jeugd waarvoor de stichting De Lin dehoeve gewerkt heeft, ont brak. Alle fracties waren het eens dat het open jongeren werk op een nieuwe wijze tot stand moet komen. De PvdA- fractie wilde daarom meer ze kerheden ingebouwd hebben, waardoor een nieuwe stichting snel zou kunnen starten. Daar was ook geen meerderheid voor te vinden, want VVD en CDA steunden volledig het college van burgemeester en wethouders. Per 1 september start wel een nieuwe stichting Sociaal Cultureel Werk, uit sluitend als werkgever voor de beroepskrachten van de buurt huizen. De gehele gemeenteraad wil dat de christelijke woning bouwvereniging en het chris telijk bejaardentehuis Ade- geest tot overeenstemming ko men ten aanzien van de extra kosten verbonden aan de bouw van 30 zogenaamde aan leunwoningen. Voordat de ge meenteraad goedkeuring ver leent zal duidelijkheid op dit belangrijke punt aanwezig moeten zijn.. VOORSCHOTEN Het college van burgemeester en wethou ders is niet van plan veel te veranderen aan verkeersmaatrege len die zijn genomen in het kader van het experimenteer-project openbaar vervoer in de richting Leiden. Volgens de CDA-fractie in de Voorschotense gemeenteraad, die hierover vragen heeft gesteld, hebben de maatregelen weinig nut. Volgens het CDA is het beter de verkeerslichten op een aantal plaatsen te laten knipperen. Het gaat om de lichten bij de voor malige Zilverfabriek, de oversteek Prinses Margrietlaan/Over slagstraat en op de Wijngaardenlaan bij de bibliotheek. Volgens het college moeten de voetgangers de gelegenheid krijgen om de drukke kruisingen veilig over te steken. Aangezien zij gebruik moeten maken van drukknoppen wordt het verkeer niet onno dig opgehouden, stelt het college. Volgens B en W is de ver keerssituatie in het centrum als gevolg van de maatregelen, die tot bedoeling hebben het openbaar vervoer te verbeteren, in de. ochtenduren aanzienlijk verbeterd. Verwacht wordt de situatie op den duur in de middaguren steeds beter zal worden, als de derde fase van de verkeersmaat regelen is uitgevoerd. Die derde fase omvat de aanleg van een „midden"-busbaan tussen de Karei Doormanlaan en de zuid grens van de gemeente, alsmede het aanbrengen van een ver keerslichteninstallatie bij het kruispunt Veurseweg/Karel Door manlaan. Overigens hebben bewoners van de Veurseweg tegen de aanleg van de busbaan geprotesteerd. Volgens de CDA-frac tie zou de derde fase beter weggelaten kunnen worden, uit over wegingen van verkeersveiligheid en financiën. Het college wil daar niet van horen. Het project moet worden voltooid, teneinde een betere verkeersafwikkeling in het dorp te krijgen. Hooguit zou er nog nader kunnen worden overlegd over de vorm, waar in de busbaan wordt uitgevoerd. KATWIJK Een aan vraag van het Interkerke lijke Vredesberaad (IKV) voor subsidie voor een tentoonstelling over lan den in Oost-Europa in een van de gemeentelijke ge bouwen veroorzaakte gis teravond een uitvoerige discussie in de Katwijkse gemeenteraad. Kernpunt van de discussie was een opmerking van burge meester C.A. Bos dat het IKV in Katwijk een „om streden" organisatie is. Later relativeerde de voorzitter deze opmerking door te stellen dat het een te gemakkelijke weg is voor instellingen als het IKV om direct gemeente subsidie aan te vragen. Het besluit van het college van B en W om de aanvraag van het IKV om de tentoonstelling „Oost-Europa?, dat zoeken we op!" in Katwijk onder te bren gen plus een tegemoetkoming in de kosten van deze tentoon stelling, naast zich neer te leg gen, leidde tot een aantal vra gen van het PvdA-raadslid D. Graaff. In zijn ogen past na melijk de komst van zo'n ten toonstelling met fotopanelen over de mensen uit Oost-Euro pa precies in de doelstelling van de gemeente. Voor het verzekeren van de tentoonstellingspanelen en het vervoer is een bedrag van achthonderd gulden nodig. In eerste instantie zou de plaatse lijke afdeling van de IKV dit bedrag moeten opbrengen. Desondanks was er toch een verzoek van het IKV geko men om als gemeente subsidie te geven aan deze tentoonstel ling. Dit en het feit dat het IKV misschien omstreden zou zijn, gaf bij het college de doorslag het verzoek naast zich neer te leggen. Van de kant van de raad bleek echter dat zowel de PvdA als Ge meentebelangen pleitten voor die tentoonstelling, terwijl het CDA bij monde van fractie voorzitter Berkhey liet weten niet echt tegen te zijn. Burgemeester Bos gaf daarom een iets andere uitleg aan de motivatie van het college om niet in te stemmen met het verzoek. Tegen de tentoonstel ling van het IKV heeft hij geen bezwaar, maar de subsi die-aanvraag vond hij onjuist. „Ik kan me niet aan de indruk onttrekken, dat te snel een subsidie aanvraag bij het colle ge wordt ingediend. Laat men eerst maar in eigen kring kij ken of die achthonderd gulden op tafel komst In dat geval is de tentoonstelling in Katwijk welkom". VALKENBURG - De commis sie ruimtelijke ordening behan delde gisteravond het bezwaar schrift van de heer R. Werkho ven tegen de verleende bouw vergunning aan de heer R. A. van Rijssel, Castellumplein 5. Werkhoven had schriftelijk be zwaren ingediend tegen het bouwplan van zijn buurman voor een berging met dakterras en een dakkapel. Uit geen van de stukken die deel uitmaken van het bouwplan zou blijken. dat Van Rijssel de werkelijke eigenaar is. Ook het feit dat zijn zijgevel als dragende muur ge bruikt zou worden door Van Rijssel is voor Werkhoven niet aanvaardbaar. Van Rijssel merkte gisteravond op dat het bezwaarschrift op 1 juli 1987 ge schreven is en de gelegenheid om bezwaren in te dienen op 30 juni 1987 gesloten is. Verder had Van Rijssel bij aankoop van de woning al eerder moeilijkheden ondervonden bij overname van een stukje grond dat volgens het kadaster het eigendom zou zijn van Werkhoven. Later bleek dat het kadaster een fout had gemaakt. De commissie zal het college een advies uitbrengen Na dertig jaar te hebben gewerkt in de Was senaarse wijkverpleging neemt zuster Tineke Meijer vandaag afscheid. Zij doet dat met een receptie van half vijf tot half zeven in het ge zondheidscentrum aan de Hofcampweg in Wassenaar. „Ik heb 30 jaar lang mijn werk met veel plezier in Wassenaar gedaan. Straks komt iedereen afscheid nemen en bedanken, maar ik wil en moet iedereen juist bedanken voor het genoten vertrouwen, vriendschap en de gastvrijheid". Toen ze dertig jaar geleden in Wassenaar kwam werken, stapte ze het Groene Kruis gebouw binnen, gelegen op de hoek Herenweg/Gravestraat met slechts een koffer als bagage. Dat het dertig jaar Wasse naar zou worden wist ze toen niet. Ze groeide op in Lekker kerk en koos bewust voor de wijkverpleging „omdat ik nuttig werk wilde doen voor alle mensen van hoog tot laag en jong tot oud". Na haar opleiding in Amster dam, Scheveningen (voor de kraamaanteke- ning) en Utrecht bracht zij nog een jaar door in een ziekenhuis in de Londense wijk Hamp- stead. Daarna koos ze voor Wassenaar, om dat ze in een deels agrarische, deels stedelij ke gemeente wilde werken. FOTO: CEES VERKERK ALPHEN AAN DEN RUN EUROCI NEMA I (Van Boetzelaerstraat 6. tel. 01720-20800) The living daylight» (al); 18.30. 21.15. za wo. ook 13.30. zo. ook 13.15, 16.00. EUROCINE MA II: Lethel Weapon (16); 18.30. 21.15. za. zo. wo. ook 13.30. zo. ook 16.00. EUROCINEMA III: Secret of my success (al); 18.45, 21.30. za. zo wo. ook 13.45. zo. ook 16.15. EU ROCINEMA IV: Tough Guys (alk 18.30, 21.00. Een avontuur met een staartje (al); za. wo. 14.00. zo. 14 00 16.15. NACHTVOORSTELLINGEN: EUROCINEMA I: Another roll in the hay (18); za. 24.00. EUROCINE- MA II: Lethal Weapon (18); za. 24.00. EUROCINEMA III: Secret of my success (18); za. 24.00. EUROCI- NEMA IV: Extasy girls (18); za. 24.00. LEIDEN LUXOR (Stationsweg 19, tel. 071-121239); Predator (16): 19.00, 21.15. za. zo. wo. ook 14.30. LIDO en STUDIO (Steenstraat 39, tel. 124130): Een avontuur met een staartje (al); za. zo. wo. 14.30; The li ving daylights (al); 14.30, 18.45, 21.15; Lethal Weapon (12); The Mor ning After (16), Secret of my suc cess (al); Outrageous Fortune (at); 14.30. 19.00, 21.15. TRIANON (Breestraat 31. tel. 123875): Super man IV (al); 14.30, 19.00. 21.15. REX (Haarlemmerstraat 52, tel. 071-125414); Oriental iade (16); 14.30, 19.00. 21.15. NACHTVOOR STELLINGEN: REX: Tight Delight (18); vr. za. 23.30. NOORDWUK LIDO THEATER (Pr. Bernhardstraat 56. tel. 01719-12800): Police Academy IV (al); zo. ma. 19.00. Platoon (16); zo. ma. 21.15. KATWUK e CITY THEATER I (Bad- straat 30. tel. 01718-74075): Name ot the Rose (12); do. vr. za. zo. wo. 14.45. 19.00, 21.30. ma. di. 19.00, 21.30. CITY THEATER II: Critical Condition (al); do. vr. zo. 14.45, 19.00, 21.15. za. ma. di. wo. 19.00, 21.15. Fantasia (al); za. wo. 14.45. VOORSCHOTEN GREENWAY (tel. 01717-4354): Police Academy IV (al); vr. za. zo. wo. 15.45. Platoon (16); do. t/m zo. 19.00. ma. di. wo. 20.15. She's got to have it; do. t/m zo. 21.15. KINDERVOORSTELLING: Troetelbeertje II; za. zo. wo. 14.00.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 11