PZ eist opstappen Zoeterwouds college HTÏÏ NAAL Sigma bouwt nieuwe verffabriek dagpuzzel NAKG wil toch groenstrook rooien OR Schakenbosch: fusie mets Ursula nog lang niet rond LEIDEN OMGEVING CiidóeSouiant p aan tafel Restauratie korenmolen kan beginnen Bouwplan Castellumstraat nog niet rond Sponsorloop voor uniformen Gemeente komt Fairplay tegemoet ONDERZOEK BEVESTIGT SLECHT FUNCTIONEREN COLLEGE FABRIEK IN ALPHEN WORDT GESLOTEN Snelkraak ir Leidsenhag^* M< Jubileum bij brandweer VRIJDAG 28 AUGUSTUS 1987 PAGINA i Dressuurwedstrijd De Noordwijkse ruiterver- eniging de Duin ruiters houdt zondag van tien tot vier uur op het terrein van Manege Bakker aan de Schulpweg in Noordwijker- hout een open dressuur wedstrijd. De verrichtingen van de deelnemers worden via de microfoon becom mentarieerd door C. Turks- ma-Schenkelshoek. In de pauze (van twaalf tot een uur) geeft zal Hester Lucas uit Leidschendam een de monstratie geven op het da meszadel. Deelnemers kun nen zich nog aanmelden bij mevrouw C. van Velzen, te lefoon 0171(1-12727. De toe gang is gratis. On tmoetingsgroep De Alphense Werkgroep Homoseksualiteit (A WH) begint in het najaar weer met ontmoetingsgroepen. Inlichtingen zijn, iedere vrijdagavond vanaf half tien, verkrijgbaar in het Homo-Café aan de Dia mantstraat 59. Of telefo nisch via 01720-94712 of 01720-33092. In het café is elke vrijdagavond disco en op 18 oktober start het pro gramma ZiezoZondagmid- dag, voor homo's van 30 jaar en ouder. Elke zondag middag wordt van half drie tot zes uur een thema be sproken. Op 30 oktober wordt De Roze Nacht van Alphen gehouden. Zomerfeest Overduin, een psychogeria trisch centrum voor verple ging en dagbehandeling aan de Nachtegaallaan in Kat wijk, viert woensdag het zesde Zomerfeest. De festi viteiten beginnen 's och tends om tien uur en zijn 'i middags rond vijf uur af ge lopen. Er staan tal van acti viteiten op het programma Zo worden tekenfilms ge draaid, is er een grabbelton, draait het rad van avon tuur, treedt een majorette groep op en zijn diverse ar tikelen te koop. De op brengst komt ten goede aai de bewoners van Overduin, Orgelconcert De Engelse organist Grea me Wright geeft woensdag avond in De Hoeksteen aai het Karei Doormanplein Hillegom een concert op een digitaal theaterorgel De voorstelling begint om half acht, de toegang is gra tis. Het concert is georgani seerd door Muziek Herman Smit uit Hillegom. Toe schouwers kunnen vragen stellen aan de organist. Handwerk Huize Sint Jeroen Noordwijk-Binnen houdt woensdag de jaarlijkst handwerkverkoping me verloting. Van 's ochtend tien tot 's middagsd viei kan men er handwerkpro- dukten als truien, babypak jes, sokken, schilderijen, ta felkleden, schorten en kus sens kopen. Tevens kal men raden naar de naan van de pop met stoeltje. Bij mooi weer vindt het evene ment in de voortuin plaats bij slecht weer in de ha van het bejaardentehuis. Yoga In september wordt Leidschendam begonnei met een cursus Hatha-Yog in groepen van maximaa zes personen. Hatha-Yoga k de yoga die zich bezighoud met het lichaam: goed lerei ademen om de longen opti maal te laten functionerei en houdingsoefeningen on spanningen en blokkadei uit het lichaam te werken. Inlichtingen over plaats en kosten verstrekt Anne-Ma- rie de Vries, telefoon 202470. ZOETERWOUDE De fractie van Progressief Zoeterwoude is van me ning dat het college van B en W niet goed functio neert en daarom eisten de progressieven gisteravond tijdens de raadsvergade ring het vertrek van de beide wethouders. Het gaat om mevrouw H.S. Graniewski-Wijnands (WD) en de heer A.R. van der Heijden (CDA). De harde aanval van PZ op het college ontaardde gisteravond in een soms emotionele discussie. In de samenstelling van het college zal geen verandering komen omdat zowel de CDA- als de WD-fractie zich achter het college schaarden al lieten zij wel merken dat „bepaalde zaken niet zo zijn gelopen als men zich had voorgesteld". Burgemeester A. Houdijk maakte zich erg boos op PZ- fractievoorzitter W. Ooijendijk omdat de aanvoerder van de oppositie zij het met iets an dere bewoordingen vertrou welijke informatie uit een on derzoeksrapport naar buiten bracht. De kritiek van Pro gressief Zoeterwoude richt zich onder meer op de trage besluitvorming. Het Aloysius- complex, het terrein van de kleuterschool Zonnegaarde en het parkeerterrein voor vrachtwagens werden als voorbeelden genoemd. Ook de slechte voorbereiding van commissievergadering noemde Ooijendijk. Hij wees op toezeg gingen die niet zijn waarge maakt en vond dat door de raad vastgesteld beleid soms met voeten wordt getreden. „Mijn mening wordt beves tigd", aldus Ooijendijk, „door de resultaten van een organi satie-onderzoek naar het func tioneren van de gemeente". Daarin wordt melding ge maakt van: het ontbreken van voldoende vooroverleg tussen ambtelijk apparaat en portefe uillehouders, een geringe dele gatie van bevoegdheden naar het ambtelijk apparaat en het teveel gericht zijn op manage ment-taken van het college in plaats van op beleidstaken. „Een van de belangrijkste con clusies van het rapport is dat door het huidige functioneren van het college de kwaliteit en de tijdigheid van de advisering in het gedrang komen", aldus Ooijendijk. De andere fracties, evenals het college, waren furieus door de uitlatingen van de progressie ven. CDA-woordvoerder R. Hogenelst: „Zoeterwoude is niet stuurloos zoals PZ doet vermoeden. Ook wij zijn van mening dat bepaalde zaken sneller moeten kunnen. Iets kan altijd beter. Wij vinden het een dieptepunt dat PZ zich niet meer richt op zaken maar op personen. Ik had niet ge dacht dat de progressieven zo diep zouden vallen. PZ kan beter meewerken aan het be ter functoneren van het gehele aparaat". Ook VVD-zegsman P. Mulder hekelde de aanval van de op-, positie: „Voor diverse vertra gingen is PZ mede verant woordelijk. PZ stelt allerlei za ken aan de orde in de raad die in de commissies thuishoren en daardoor wordt besluitvor ming juist door de progressie ven opgehouden; uit het orga nisatierapport blijkt dat er problemen zijn maar die los je niet op door twee wethouders weg te sturen". Burgemeestr Houdijk trok op vallend fel van leer in de rich ting van Ooijendijk. „Ik ben droevig gestemd. Uiteindelijk hebben wij als college voorge steld een organistie-onderzoek te laten verrichten omdat wij dachten dat bepaalde zaken verbeterd zouden kunnen worden zowel op bestuurlijk als ambtelijk terrein. Nu gaat Ooijendijk fris van de lever uitpakken uit het rapport. Ik vind dat een veronachtzaming van de raad. Op deze wijze wordt met de opvattingen van de raad de vloer aangeveegd", aldus de raadsvoorzitter, die eraan toevoegde het „onder de maat te vinden zoveel stennis te maken". Burgemeester Hou dijk verweet PZ te ver te zijn gegaan: „Wij hebben als colle ge een onderzoek laten ver richten en dat gebruikt u nu om het college naar huis te sturen. U wilt niet eens weten waarom bepaalde zaken zijn vertraagd. wilt alleen maar het college om de oren slaan. Ik wil hier nu mee stoppen om te voorkomen dat we nog ver der in de war geraken". HAZERSWOUDE De restau ratie van korenmolen Nieuw Leven aan de Dorpsstraat in Hazerswoude-dorp kan in gang worden gezet. De raad stemde gisteravond in met een bedrag van 315.000 gulden voor werk zaamheden aan de monumenta le molen, die in slechte staat verkeert. Hiervan betaalt het Rijk 220.000 gulden via een mo numentensubsidie terug. Dat zal echter op de lange termijn gaan gebeuren omdat het Rijk vanaf 1991 niet meer dan ruim 60.000 gulden per jaar aan sub sidie aan de gemeente wil uit keren. Tot en met 1990 zorgt het Rijk nog zelf voor monu- mentenbelangen, daarna wordt het een gemeentelijke zaak. De korenmolen staat nog niet voor 1990 op het lijstje. De restaura tie kan echter niet langer wor den uitgesteld. Daarom schiet de gemeente het geld alvast voor. Ook draait Hazerswoude op voor de niet-subsidiabele kosten en de rentelasten. On danks deze bezwaren was de gehele raad het er over eens dat de restauratie zo snel mogelijk moet beginnen, omdat de ko renmolen uniek is in Neder land. De restauratie zal begin nen zodra een aannemer ge vonden is die bereid is de werkzaamheden voor het be schikbare bedrag uit te voeren. ALPHEN AAN DEN RIJN De gemeenteraadsleden waren gisteren niet erg te spreken over het feit dat de verkoop van de percelen bouwgrond aan de Castellumstraat moest wor den aangehouden omdat de handtekening van de koper nog steeds ontbreekt Op zich is dat niet zo erg ware het niet dat in juni in alle haast over de bouw plannen op dit terrein beslist moest worden in verband met de door de bouwer en koper ge wenste snelle afwikkeling. Een andere verkoop die de gemode- ren bezig hield was de grond- verkoop aan Fasson Nederland. Op dit bijna 36.000 vierkante meter grote stuk grond wil Fas son een fabriek voor het produ ceren van zelfklevende produc ten bouwen. Daar was de ge meenteraad zeer verheugd mee hoewel ook hier onder het con tract nog de handtekening van de koper ontbreekt. De komst van Fasson betekent meer werkgelegenheid en ook hoopt men op meer internationale vestigingen nu het eerste inter nationale bedrijf over de dam is. Verder was men het eens met de Verordening van speel- automatenhallen in Alphen. Door deze verordening is gere geld dat er buiten de al bestaan de hal in Alphen geen andere speelautomatenhallen geopend mogen worden. De hal in Avi fauna mag blijven, hoewel jon geren beneden de zestien jaar er geen toegang hebben. Griekse zomersalade met gebakken aard appelen met ui - vanille-rijstevla met rozijnen (vegetarisch) Als u met zijn tweeën bent dan heeft u het volgende nodig: 4 gewone tomaten of 2 vleestomaten, stukje komkommer, 1 flinke ui, 1 paprika. 2 lepels (wijn)a- zijn, zout. peper. 1 lepel (olijf) olie, olijven, 2 stuk jes feta-kaas a 100 g, peter selie of oregano; tot 1 kg aardappelen, V/a a 3 lepels olie, zout, ui; 1 lepel rozijnen, Va liter melk, 25 g rijst, 15 g cus tard, 30 g suiker (of 2Va dl rijstepap en 2Va dl gele vla). Leg de tomaten twee tellen in kokend water, ontvel ze en snijd ze in dunne plak ken. Snijd de geschilde kom kommer in plakjes en de ge pelde ui in dunne ringen. Spoel de paprika af, verwij der steel en pitjes en snijd ook deze vrucht in dunne ringen. Roer azijn, zout, pe per en olie door elkaar en meng het sausje met de groenten. Spreid de salade uit op een ruime schaal, leg er de olijven en kaas op en strooi er fijngeknipte peter selie of gedroogde oregano over. Snijd de geschilde aardappe len in plakken van een halve centimeter. Laat de olie warm worden, leg er de aardappelplakken in en sluit de pan. Bak de aardappelen op een klein vuur (af en toe even omscheppen!) in een kwartier gaar. Verwijder vervolgens het deksel en bak de aardappelen (vaker om scheppen!) op een flink vuur bruin. Snijd de schoonge maakte ui fijn en bak de stukjes op het laatst nog even mee. Breng de aardappelen op smaak met zout. Was de rozijnen, kook ze tien minuten in weinig water en laat ze in een zeef uitlekken. Strooi de gewassen rijst in de helft van de aan de kook ge brachte melk en laat het mengsel een half uur zacht koken. Bind de rijstepap bij met een mengsel van cus tard, suiker en weinig koude melk en voeg van het vuur de rest van de koude melk toe. Laat de vla geheel af koelen en meng er de rozij- Horizontaal: 1 verdedigend; 8 voorzetsel; 9 noodsein (afk.); 10. 0.1 liter (afk.); 11 roodachtig; 13 uitroep; 14 gevoel, aandoening; 15 soort schop; 16 houten drinkkom; 20 verkwistend; 23 stoot; 24 soort papegaai; 25 winters voertuig; 26 vis; 28 avenue (afk.); 29 weefsel. Verticaal: 1 behoefte aan drinken; 2 soort struisvogel; 3 loofboom; 4 begrip; 5 stoomschip (afk.); 6 para dijs; 7 bliksemschicht; 12 afge scheurd stukje; 13 land in Afrika; 17 harssoort; 18 naam van opera gebouwen; 19 sierplant; 21 ploegs- nede; 22 land in Aziè; 26 uitroep; 27 sportevenement (afk.). OPLOSSING 11 LZ *q 92 :uej| ZZ :ojoa iz '.eAeöe 61 luoepo 91 :|Bdo>t li :epue6eo Cl :jedd|us Zi :st!« L :uep3 9 *s s s ;enou :6e e :eoiue z :»sjop 1 :|»*ohj«a euquBAei 62 av 82 Uoq 92 :jb 92 :bjb t-2 uod ez :6|pep -J0AO 02 :dsu 91 iBds 91 Uueujjiues H :ieo et 'soj 11 lip 01 "S'O'S 6 :iuo 8 Ueisuejep 1 :|bb)uozmoh ALKEMADE De Nederlandse Keuringsdienst voor Groente- en Bloemzaden (NAKG) gaat niet akkoord met een wijziging van de oorspronkelijk met de ge meente Alkemade gesloten overeenkomst inzake de aankoop van een perceel tuingrond nabij Rijksweg A4 in Nieuwe Wetering. Het gaat om 2,8 hectare. De wijzi ging, die door de CDA-fraktie in de gemeenteraad was geëist, houdt in dat de groenstrook vlak langs de Rij- kweg over een lengte van honderddertig meter en een breedte van 29,5 meter buiten de verkoop wordt ge houden. Het CDA hecht grote waarde aan deze groenstrook vanwege het geluidwerende effect ervan. Bovendien stellen de christen-de mocraten vast dat een goede bebossing kan dienen als filter voor de door het verkeer veroorzaakte luchtverontreiniging. Een an der bezwaar tegen het mogelijk kappen van bomen door NAKG is dat Nieuwe Wetering aan landschappelijke waarde zal inboe ten. Overigens hebben de CDA-bezwaren ook betrekking op het verloren gaan van glastuinbouwgrond dat geschikt is voor uit- plaatsers uit het reconstructiegebied. Omdat de grond wordt verkocht als vollegrondstuinbouwgrond, constateert het CDA een financieel nadeel voor de gemeente Alkemade. Ook vreest het CDA voor het in de knel komen van een gepland woning bouwproject in Nieuwe Wetering. De Keuringsdienst heeft inmiddels de deskundigheid van de Nederlandse Stichting Geluidshinder te Delft te hulp geroepen. Deze Stichting heeft laten weten dat de bestaande groenstrook slechts een geringe geluidsafschermende werking heeft. Dezelf de geringe geluidsafschermende effecten worden trouwens ook toegekend aan de bouw van kassen ter plaatse. De Keurings dienst is bereid een visuele afscherming van de rijksweg op ei gen kosten te realiseren. Fietspad langs Westeinde HAZERSWOUDE De gemeente Hazers woude krijgt in 1993 ruim 2,3 miljoen gul den van de provincie Zuid-Holland voor de aanleg van het fiets pad langs het West einde. Het Westeinde is een smalle weg, waarvan door veel fietsers gebruik wordt gemaakt. De totale kosten van het fiets pad bedragen 3,1 mil joen gulden. NIEUWE WETERING De leden van de Nieuwe We- teringse Muziekvereniging Door Gunst Verkregen zul len morgenmiddag vele kilometers lopen in het kader van een sponsorloop te bate van het uniformenfonds. Het evenement wordt muzikaal opgeluisterd door de Veense blaaskapel Die Blumenlönder Musikanten. De muziek speelt vanaf omstreeks half twee 's middags, maar de eigenlijke sponsorloop begint pas rond twee uur. De start is aan de Voorweg ter hoogte van het „Cultu reel Centrum" en het clubhuis van „Door Gunst Ver kregen" (DGV). Het is de bedoeling dat de leden van de Nieuwe Weteringse muziekvereniging minimaal tien rondjes van één kilometer lopen. Als het uitvalpercen tage groter is dan vijfentwintig procent wordt de loop voortijdig beëindigd. De organisatoren van de sponsor loop hebben kans gezien veel sponsors warm te laten lopen voor D.G.V. Gisterenavond hadden ze al vol doende geld opgehaald voor drie van de benodigde veertig uniformen zevenhonderdvijftig gulden. Van der Reyden opent golfbaan ALPHEN AAN DEN RIJN - Oud-staatssecreta ris J. van der Rey den opent zaterdag 5 september het oefencentrum van het openbare golf- complex Zeegers- loot. Dit centrum bestaat uit een dri ving-range (oefen- baan) van 240 me ter en lang en 90 meter breed. Eind september worden 9 hofles in gebruik genomen. ZOETERWOUDE De Zoeterwoudse handbalvereniging Fairplay krijgt een éénmalige bijdrage van 11.646 gulden in de materiaalkosten voor de aanleg van de riolering ten behoeve van het on langs geopende clubhuis op sportpark Haasbroek. Het clubhuis werd door middel van zelfwerkzaamheid vrijwilli gers in snel tempo neergezet. Het com plex van de handbalvereniging is echter nogal ver verwijderd van de gemeente lijke riolering. Een aansluiting is daar om kostbaar, vandaar de tegemoetko ming door de gemeente. Voorts is het gemeentebestuur van plan de betaling van rente en aflossing te garanderen van een door Fairplay aan te gane geld lening van ruim 45.000 gulden. Wielerronde groot succes De tiende wie lerronde van Hazerswoude die gister avond werd afgewerkt heeft duizen den bezoekers getrokken. Die zagen de ruim 200 deelne mers een par cours van 1500 meter af leggen. Bij de liefhebbers werd Gerard Kleinveld eer ste. Van de 80 veteranen toonde Van Tricht zich de beste. Bij de burgerronde waren er 25 deelnemers. Eradus was de beste. Ferho- rik was tevens de beste Ha- zerswoude- naar. FOTO: WIM VAN NOORT ALPHEN AAN DEN RIJN Sigma Coatings (onderdeel van de Belgi sche Petrofina groep) is een studie begonnen naar een nieuwe produktieves- tiging. Deze zal in de plaats komen van twee van de bestaande fabrie ken in Nederland, die in Alphen aan den Rijn en Zaandam. Met de investe ring is volgens de directie 35 miljoen gulden ge moeid. In beide huidige fabrieken werken ongeveer 235 mensen en wordt meer dan 20.000 ton verf geproduceerd voor zowel de Nederlandse markt als de export. In de Alphense vesti ging werken 75 personeelsle den. Beide fabrieken liggen in woonwijken en beginnen te verouderen, met name de Zaanse vestiging. Met de bouw van de nieuwe fabriek kan Sigma inspelen op toekomstige eisen met betrekking tot kwa liteit, milieu, arbeidsomstan digheden en veiligheid/ge zondheid. Door het samenvoegen van de twee vestigingen en verder gaande automatisering zal het aantal arbeidsplaatsen vermin deren. Hierover is overleg be gonnen met vakbonden en on dernemingsraden. Voor wat de vestigingsplaats betreft wordt gezocht in een gebied, be grensd door Zaandam en Al phen. De directie zegt zich te willen inspannen voor het behoud van zoveel mogelijk arbeids plaatsen. Inkrimping heeft wel plaats door de integratie van Ronden beide fabrieken en het verder automatiseren. „Maar er zijn mogelijkheden als een selectie ve wervingsstop, kortlopende contracten, VUT en het pen sioen om langs natuurlijke weg een aantal personeelsle den te laten afvloeien. We hebben drie jaar de tijd, dus het moet eigenlijk wel lukken om zonder gedwongen ontsla gen onze plannen uit te voe ren", aldus een woordvoerder van Sigma. De nieuwe vesti gingsplaats wordt mede be paald door de vraag of de reis tijd voor de werknemers straks „sociaal acceptabel" is. „We willen onze mensen graag houden. Want dat is voor ons ook belangrijk. Het zijn name lijk mensen die weten hoe ze verf moeten maken, en die hebben we nodig", aldus de di rectie. De Industriebond FNV is het eens met de plannen van Sig ma Coatings. Woordvoerder G. Honing zei gisteragavond dat de bond de plannen van het bedrijf onderschrijft, zowel be drijfseconomisch als wat be treft de arbeidsomstandighe den. „Een nieuwe fabriek is economisch en sociaal gezien wenselijk", zo zei Honing. Volgende week hebben de bonden overleg met de directie „en dan gaan we in op welke manier en waar een nieuwe fabriek ingevuld kan worden", aldus Honing. Over drie jaar moet de nieuwe fabriek operationeel zijn, aldus de directie van Sigma Coa tings. Er is een jaar uitgetrok ken voor het maken van een plan. Onderscheiding in Leidschendam Alphense politie pakt autodief ALPHEN AAN DEN RIJN De Alphense politie heeft gisteravond een autodief aange houden. Het gaat om een 21-jarige Alphe- naar die rond half elf reed over Het Oude Ambacht. Hij werd gecontroleerd door agenten, die ontdekten dat de auto half augustus was gestolen in Nieuwkoop. De Al- phenaar heeft be kend. Hij is niet in het bezit van een rij bewijs. LEIDSCHENDAM Me vrouw M.S.W. de Vreede is vanmiddsag in het ziekenhuis Antoniushove onderscheiden met de eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nas sau. De in Voorburg wonende me vrouw De Vreede kreeg de onderscheiding omdat zij bijna 36 jaar in het ziekenhuis heeft gewerkt, eerst als doktersassis tente en later als assistente ra diotherapie. Vandaag beëin digt zij dit werk. De onder scheiding werd uitgereikt door burgemeester J. Waals van Nootdorp. LEIDSCHENDAM fi <0C een snelkraak in wii ent keicentrum Leidsenhaj k zijn vanochtend rontf" half zes acht videocami jjj ra's gestolen. De dieven ramden hi is er rolluik van de winkiand met een groene Fori "s De waarde van de bu ^t( bedraagt ruim 30.(X un( gulden, de aangericht fint schade 10.000 gulden. ;erh net terh lemi Tijdens een bijeenkomst in het instructielokaal van de vrijwillige Zevenhovense brandweer he« brandweerman J. Tersteeg gisteren het brandweerkruis opgespeld gekregen door burgemeester |jnt Huigsloot. Tevens ontving hij de oorkonde behorende bij de onderscheiding voor 25 jaar brand weerdienst, toegekend door de Koninklijke Nederlandse Brandweervereniging en de Nederland! Vereniging voor Brandweercommandanten. Huigsloot sprak namens het gemeentebestuur waard Sr rende woorden voor de grote inzet en het goede werk dat de héér Tersteeg, eerst in Noorden 1 vanaf 1975 in Zevenhoven, in het korps heeft verricht. FOTO: WIM VAN NOOR LEIDSCHENDAM „De ondernemingsraad heeft jarenlang aangedrongen op spoed met de realise ring van de fusie tussen Schakenbosch en de Ursu- la-kliniek en nu moeten we op korte termijn, vlak na de vakanties en vóór 11 september, advies over de nieuwe statuten uit brengen. Nota bene met de waarschuwing dat de directie de statuten voor de nieuwe stichting an ders eenzijdig vaststelt". Dat zeggen M. Borsboom en R. Kruse, respectievelijk voorzit ter en secretaris van het psy chiatrisch centrum Schaken bosch, over de fusie tussen dit centrum en Ursula in Wasse naar. Een fusie die volgens de Ondernemingsraad (OR) ove rigens nog lang niet rond is. „Het kraken van harde noten moet nog beginnen, eigenlijk is alleen de juridische visie rond. De nieuwe structuur moet echter gedragen worden Ru sm dei door het gehele personeel V0) dat vereist uitvoerig overli ^ei anders kun je de zaak wel vf geten". De bezwaren van de OR ri| ten zich op een aantal punl Ten eerste is er de af wijl van de intentieverklaring betreft het personeel dat p januari in de nieuwe stich< zou komen. Hierover zal advies van de OR moeten den gevraagd. Verder is de weinig te spreken over de nier waarop het personeel het overleg is betrokken. OR ziet in de nieuwe stichti ook te weinig democratiseri

Leidse Courant | 1987 | | pagina 10