„Babyface99 Roche: „De fiets heeft mij alles gegeven99 Longo lost Canins af VOETBAL 87181 n Herstel Olympique Marseille VAN MONTEUR OP MELKFABRIEK TOT WIELERMILJONAIR fieidócGouia/rit Willaarts op schot OLDENBURG Eric Willaarts blijft ook bij zijn nieuwe club Borussia Mönchengladbach schot vaardig. In de finale van het internationale voetbal toernooi in Oldenburg zet te de 25-jarige spits zijn club tegen FC Nürnberg in de eerste helft met twee treffers op voofsprong. Na de rust declasseerde Mön chengladbach de tegen stander. Via doelpunten van Rahn. Frontzeck en Bruns werd het 5-0. Jonge voetballers tegen Frankrijk PARIJS - Het Nederlands voetbalelftal onder zestien jaar speelt in de kwalificatie voor de strijd om het Europees kampioenschap tegen Frank rijk. De eindfase van het toer nooi wordt volgend jaar in Spanje gehouden. Het Russische elftal voor spe lers tot zestien jaar is zaterdag in Toronto wereldkampioen geworden. In de eindstrijd werden de Nigeriaanse leef tijdsgenoten bij het nemen van strafschoppen met 3-1 versla gen. Na negentig minuten was het 1-1. In de verlenging werd niet gescoord. Gelijkspel Ujpest Dózsa BOEDAPEST Uj- pest Dózsa, tegenstan der van FC Den Haag in het Europese toer nooi van de bekerwin naars, heeft zaterdag in de intertotostrijd gelijk gespeeld tegen Wismut Aue, 3-3. De stand in de groep van de Hongaarse beker winnaar is: 1. Wismut Aue (OD1) 5-7, 2. Spar- tak Varna (Bul) 5-6, 3. lljpest Dózsa (Hon) 5- 5, 4. Halmstadt BK (Zwe) 5-2. PARIJS Na twee speeldagen in de Franse voetbalcompetitie zijn nog slechts drie ploegen zonder ne derlaag, kampioen Bordeaux, Mo naco en Toulouse. Marseille, dat zeker tot de groep fa vorieten behoort, herstelde zich van de nederlaag van vorige week tegen Monaco en versloeg Cannes met 3-0. Klaus Allofs maakte het eerste doelpunt voor zijn nieuwe club. Bordeaux versloeg Auxerre met 3-1 door treffers van Zlatko Vujovic en Philippe Fargeon (2). Monaco kwam tot een zelfde over winning bij Lens, Mark Hateley, Youssouf Fofana en Jean-Philippe Rohr scoorden. Linzer ASK, tegenstander van FC Utrecht in het toernooi om de UEFA-beker, heeft gisteren in de Oostenrijkse competitie gelijk ge speeld De derby tegen Vost Linz eindigde in 1-1. LASK deelt na twee wedstrijden de derde plaats met Sturm Graz, op één punt van Rapid Wien en Grazer AK, die als enigen de maximale buit van vier punten binnen haalden. LASK kwam in de alleen na rust aantrekkelijke wedstrijd, die door 8000 toeschouwers werd bijge woond, in de zestigste minuut met 1-0 achter door een doelpunt van Perstling. Elf minuten voor het einde bezorgde invaller Westertha- ler de Europese tegenstander van FC Utrecht met een kopbal het ge lijkspel. Racing Paris' Westduitse in ternational Pierre Litt- barski (links) moet toezien hoe de verde diging van St. Etienne een aanval pa reert. FOTO: ANP Van kilometer tot kilometer PARIJS In Creteil starten 135 renners voor de 25e en laatste etappe van de Ronde van Frankrijk over 192 kilo meter naar Parijs-Champs Elysees. Zacht weer. 1-15 km: Aanvallen Breukink, Anderson en Van Lancker mislukken. 20 km: Eerste tussensprint: 1. Bon- tempi 2 Van Poppel 3 Marie 21 km: Kopgroep met Anderson, Go mez en Marie. 28 km: Voorsprong 21 sec. 36 km: Hergroepering 56 km: Tweede tussensprint: 1. Van Poppel 2. Nijdam 3. Dernies. 68 km: Derde tussensprint: 1. Van Poppel 2. De Rooy 3. Nijdam 70 Km: Aanval Gayant. Machler, Ste- venhaagen en Cornillet volgen. 75 km: Hergroepering. 88 km: Doorkomst Dourdan (4e cat): 1 Garde 2. Sanders 3. Duclos-Lassal- le. 118 km: Doorkomst Saint-Remy (4e cat): 1 Sanchis 2. Brun 3. Sanders 121 km: Doorkomst Chateaufort (4e cat): 1 Loro 2. Brun 3. Patry. 132 km: Doorkomst l'Homme Mort (4e cat): 1. Duclos-Lassalle 2. Brun 3. Pedersen 138 km: Doorkomst Pave des Gardes (3e cat): 1. J. Simon 2. Dietzen 3. Go mez 4. Leclercq 5. Da Silva. 144 km: Vierde tussensprint: 1. Van Poppel 2. Anderson 3. Van der Poel. 145 km: Aanval van Clere. 160 km: Clere ingehaald. 168 km: Vijfde tussensprint: 1. Clere 2 Van Poppel 3. Hernandez. 185 km: Kopgroep met Van der Poel, Da Silva. Bauer, Pierce, Stevenhaa- gen, Gayant, Andersen, Van Eynde en Solleveld. 189 km: Pierce vlucht uit kopgroep. 192 km: Pierce wint 25e en laatste etappe voor Bauer. Roche Tourwin naar veertig seconden voor Delgado. Bernard en Pierce laatste winnaars PARIJS Jean-Fran?ois Ber nard en Jeff Pierce waren de laatste etappewinnaars in de 74e Ronde van Frankrijk. De prestatie van de Fransman, za terdag in Dijon, werd over schaduwd door het duel om de gele trui tussen Stephen Roche en Pedro Delgado. De Ier ver sloeg de Spanjaard, bereikte daarmee zijn voornaamste doel en verdedigde zich zondag niet meer toen Jean-Paul van Pop pel met succes aan de groene trui sjorde. De sprinter uit Bilthoven werd de tweede Nederlandse win naar van de groene trui. De twee-voudige etappewinnaar moest er nog veel moeite voor doen. Doordat Roche zaterdag in Dijon tweede was gewor den, raakte Van Poppel zeven tien punten achter in het pun tenklassement. Hij kon het niet op de laatste sprint laten aankomen. Als er een groepje weg zou rijden en Roche mis schien mee zou sprinten was de groene trui weg. Van Poppel begon tijdens de slotetappe dan ook reeds bij de tussensprints aan de achter stand te knabbelen. Hij werd tweede, achter Bontempi, in de eerste en won er vervol gens drie achter elkaar. Dat waren al veertien punten. De laatste puntjes moesten uit de eindsprint komen. Achter de Amerikaanse winnaar en het kopgroepje met Peter Steven- haagen en Adri van der Poel was dit geen kunst meer. Van Poppel reed over de streep en stelde onmiddellijk tevreden vast, dat er tussen hem en de gele trui een flink aantal ren ners zat. Van Poppel won de groene trui uiteindelijk met zestien punten voorsprong. Veertig seconden was het on derscheid tussen Roche en Delgado. De Spanjaard reed zaterdag een voortreffelijke tijd race in Dijon. Over 38 kilo meter was zijn uitdager deson danks één minuut en één se conde betet. Delgado had niet anders verwacht en was niet echt teleurgesteld. Met 1.44 voorsprong op Roche was Jean-Francois Bernard veruit de beste tijd rijder. Na „Jeff" kwam Jeff. Pierce liet gisteren in de slotetappe voor het eerst in Europa van zich spreken. Op de Champs Elysees sloop de Amerikaan in de voorlaatste ronde op de Champs Elysees mee in een kogroep van acht. Adri van der Poel en Peter Stevenhaa- gen vormden een twee-een heid uit de ploeg van Jan Gis- bers. Zij kregen de steun van de ploeg Raas, omdat ze onder weg hadden meegeholpen het peloton bij elkaar te houden met het oog op de tussen sprints van Van Poppel. De verstandhouding in de kop groep was niet zo best. Daarom waagde Pierce drie kilometer voor het einde een demarrage. Onder de rode driehoek, die de laatste kilometer aangaf, kwam hij stuk te zitten. De Canadees Steve Bauer kwam hard naderbij, maar ook hij viel stil. Pierce putte daar een laatste beetje kracht uit voor de laatste etappezege. PARIJS - Op 11 februari 1980, 's middags om vijf uur, landde op het vlieg veld Orly bij Parijs een donkerharige Ierse jon gen, net 21 jaar geworden. De dag ervoor had hij, Stephen Roche, afscheid genomen in de melkfa briek in Dublin waar hij werkte. Het was een roerend afscheid geweest. Een man ging met een pet rond. De arbeiders van de melkfabriek wierpen naar draagkracht geld in de pet. De spontane inzameling bracht tweehonderd pond op. Voor Roche een kapitaaltje. Hij dankte daarna de mannen een voor een door ze de hand te drukken. De volgende dag landde hij op Orly. In een plastic builtje om zijn hals droeg Stephen Roche zijn hele kapitaal bij zich, vierhonderd pond. Daar moest hij een half jaar lang van zien te leven. Hij had uitgerekend dat hij per dag twee pond kon besteden. Net genoeg voor een stok brood, een hompje kaas en een fles mineraalwater. Maar alles was goed. Want hij wilde wiel renner worden. Tijdens de WK wielrennen in 1979 in Valkenburg had Lu- cien Bailly hem aangesproken. Bailly, de latere technische di recteur van de Franse wieler bond, zei: „Jongen, als je echt professionel wil worden, moet je naar Parijs komen". In één van de voorstadjes van Parijs is de Athletic Club de Boulog ne Billancourt gevestigd (ACBB). Een kweekvijver voor (buitenlands) talent. Het aanbod was: wij huren een ap partement, geven ie een fiets en race-kleding. Al het andere moet je zelf verzorgen. Sinds die dag in Valkenburg maakte Stephen Roche in Dublin vele, vele overuren in de melkfa briek, waar hij als onder houdsmonteur dag en nacht zwoegde. Hij nam diensten over van collega's. Hij kocht oude fiets- en autobanden op, repareerde ze in het schuurtje achter het huis van zijn ou ders, om ze daarna met gerin ge winst van de hand te doen. Zo kreeg hij, na de spontane inzameling op de fabriek, vier honderd pond bijeen om aan het avontuur te beginnen. De ACBB had, zo bleek Step hen Roche, vrij ruime opvat tingen over het begrip appar tement. Het was een soort berghok met een matras erin. Stephen Roche sprak geen woord Frans. Hij maakte een zame dagen door in het ploegje van ACBB waarmee hij door Frankrijk trok. Trainen, eten, Stephen „Balryface" Roche tijdens het werk, dat hem geen windeieren legde. slapen. In dat ritme leefde hij. Nu begreep Roche ook waar om de meeste buitenlandse wielrenners na korte tijd af haakten. Ze kregen heimwee en konden het aanpassingspro ces niet overleven. Armoe, eenzaamheid en de taalbarrière. Alleen de meest geharde iongens kwamen er door. Zoals Sean Kelly, die in het noorden van Frankrijk soortgelijke ervaringen op deed. Ook een erbarmelijk on derkomen en sociale isolatie. Stephen Roche droomde over de gezellige pub in Dublin waarin hij vele avonden met zijn vrienden had doorge bracht. Hij wilde ook terug. Desnoods op zijn knieën. Maar hij kon eenvoudig niet. Wat zouden de mensen in de melk fabriek zeggen die van hun karig weekloon een bijdrage aan zijn avontuur hadden ge leverd? Zeven jaar zijn voorbij gegaan. Stephen Roche is inmiddels miljonair geworden. Zijn nieu we jaarsalaris voor 1988 zal anderhalf miljoen bedragen. Hij heeft na de beroemdste wielrenners aller tijden Fausto Coppi (1949-1952), Jacques An- quetil (1964), Eddy Merckx (1970-1972-1974) en Bernard Hinault (1982 en 1985) in één seizoen de Ronde van Italië en de Ronde van Frankrijk ge wonnen. Keihard De meeste mensen vergissen zich in Stephen Roche. Hij wordt „de man met het enge lengezicht" genoemd. Hij heeft die uitstraling. Als hij langs de weg zou staan te liften, neem je hem mee. Het is die on schuldige oogopslag in het ba byface en zijn aangeboren vriendelijkheid die een kei harde mentaliteit vervullen. „Babyface" trotseerde in de Giro na „het verraad in de Do lomieten" de woede van com plete volksstammen in Brescia, die hem na zijn ruzie met playboy Roberto Visentini naar het leven stonden. „Ba byface" sliep in de nacht vol gend op zijn dramatische in zinking op de top van La Plag- ne (een recovery via een zuur stofmasker plus adrenaline-in- jecties) prinsheerlijk. Alsof hij niet op de rand van een coma en misschien nog erger had gezweefd. „Babyface" wierp zich als een kamikaze-piloot in de levensgevaarlijke afdaling van de Joux-Plane om Pedro Delgado een paar seconden te ontfutselen. „Babyface" was ook niet te beroerd her en der wat van zijn welstand af te staan, ten einde de laatste week in het peloton hand- en spandiensten in te huren van Italiaanse, Spaanse en Franse nomaden, die toch niets anders meer te verdedigen hadden dan hun eigen portemonnee. En tenslotte hield „Babyface" zaterdag met bewonderens waardige koelbloedigheid zijn zenuwen in bedwang in de 38 km lange tijdrit, tijdens welke alles op het spel stond. „Baby face" is de meester van de do sering. Hij is ontegenzeggelijk gericht intelligent, maar dat waren ook Eddy Merckx en Bernard Hinault. Dat hebben alle groten in dit vak, dat be halve eindeloos de pedalen rondjagen, ook een zekere per soonlijke organisatie vereist. Hoe merkwaardig toch. Zeven Ierse beroepsrenners op de 857 in de wereld. Toevallig rijden er twee van 's werelds besten rond. Kelly en Roche. Ze vloe ren met opvallend gemak de door alle luxe omgeven peper dure profs uit de traditionele, rijke wielerlanden. Zijn eerste jaar als professio nal. Het is 1981 en „Babyface" heeft al aardig zijn anker uit geworpen in Parijs. Een leuk meisje ontmoet, Lydia. Ouders van Italiaanse afkomst. Broer ook wielrenner bij de ACBB. Het wordt een indrukwek kend debuut. Hij wint Parijs- Nice, de Ronde van Corsica, de Ronde van Indre et Loire en de Ster der Beloften. Wordt tweede in de Grand Prix des Nations, waarin voor het eerst een natuurlijke aanleg voor het tijdrijden blijkt. Dan komt de winter. „Babyfa ce" keert in volle glorie terug in Dublin. Laat zich vieren door zijn enthousiaste suppor ters in de melkfabriek, maar vooral 's avonds en 's nachts in de pubs met de oude vrienden. De gevolgen zijn dramatisch. Stephen Roche is in 1982 ner gens meer. Spoor bijster „Babyface" raakt in de vol gende jaren het spoor echt bij ster. Tekent twee contracten voor Peugeot en La Redoute, hetgeen een slepende rechts zaak ten gevolge heeft. In op perste nood komt de redding uit Italië. De jeansfabrikant Carrera telt 800.000 gulden voor hem neer. En wat meer is: Carrera gaat onderhandelen over de afkoopsom met Peuge ot dat het proces gewonnen heeft. Voor twee jaar ver schijnt de naam van het Fran se rijwielmerk op de broekjes van de Italianen. De zaak is geregeld. „Babyface" kan aan zijn tweede carrière beginnen. Maar dan slaat het noodlot toe. Op de laatste avond van de Parijse Zesdaagse valt hij. Een uur voor het einde raakt zijn knie de piste. Achteraf blijkt dat een minuscuul stukje bot in het gewricht rond doolt. De doktoren willen opereren, maar twijfelen dan weer. Ro che zit aan de grond, over weegt zelfs met wielrennen te stoppen. Als hij gaat trainen, komt hij vaak niet eens tot aan het plaatsnaambord van Sagy, waar hij woont. De knie wordt dan meteen zo dik als een ballon. Hij zit da- genland mistroostig thuis. De Italianen denken dat hij simu leert en willen zijn contract halveren. Hij zal en moet van zijn sponsor met die zieke knie aan de zijde van Roberto Vi sentini starten in de loodzware koppeltijdrace, de Trofeo Bar- racchi. Anders krijgt hij geen cheque meer uit Italië. De tij- drace begint. Visentini laat hem op kop rijden waar wei nig mensen staan en demar reert achter zijn rug vandaan als er veel volk is. „Babyface" rijdt praktisch met een been en schreeuwt soms van de pijn. Op die dag wordt de die pe vijandschap met Visentini geboren. „Nooit zal ik hem vergeven wat hij mij heeft aangedaan." In deze ellendige dagen is er eigenlijk nog maar een man die hem steunt: zijn mecani cien Patrick Valcke. Hij woont in Lille in het noorden en als „Babyface" belt, pakt hij zijn auto en rijdt de Al af naar Pa rijs om met hem achter de bromfiets te trainen en om hem mentaal op de been te houden. Vandaar dat Patrick Valcke nu de grote man is achter Roche. Hij wordt zelfs genoemd als de nieuwe ploeg leider voor 1988 bij Fagor. De enige man in wie Stephen Ro che absoluut vertrouwen heeft. Uiteindelijk wordt het euvel aan de knie in september 1986 door de Parijse specialist Cur- roy (Roche: „Ik kreeg zijn adres van Laurent Fignon") verholpen. „Babyface" begint als een bezetene te trainen en in 1987 staat na zes jaar die ge markeerd werden door vele problemen, eindelijk de echte Stephen Roche op. Hij is de beste in Parijs-Nice, de Ronde van Valencia, in de Waalse klassiekers, de Ronde van Ro- mandië, de Ronde van Italië en de Ronde van Frankrijk. Hij is de beste wielrenner van de wereld geworden. Op het podium van de Champs Ely- sées werd dat gisteren gevierd. De eerste Ierse Tourwinnaar, na de eerste Amerikaanse (Greg Lemond) vorig jaar. PARIJS Jeannie Longo heeft de kroon overgeno men van Maria Canins. De Frangaise die jaren in de schaduw reed van haar Italiaanse rivale behield in de laatste opgaven in de Tour Féminin de gele trui. De Sovjet-renster Tamara Poljakova bracht overigens gisteren de laatste etappe op haar naam. Ze ging na een rit van 56 kilo meter van Chaville naar Parijs met acht seconden voorsprong op het peloton over de eindstreep. In de sprint van een achter volgend drietal, dat zich in de laatste meters licht had afgeschei den, werd Monique Knol opnieuw verslagen door de Westduitse Viola Paulitz. Haar landgenote Jutte Niehaus werd vierde. Jeannie Longo, die tijdens de laatste bergetappe Maria Canins op ruime achterstand reed, bracht na twee vruchteloze pogingen de gele trui nu wel veilig naar de Champs Elysées. Zij behield gisteren, goed gesteund door haar ploeg, probleemloos de voor sprong van bijna drie minuten op Canins, die de afgelopen twee jaar de Tour Féminin won. In de eerste editie was de Ameri kaanse Marianne Martin de sterkste. De Italiaanse Maria Canins feliciteert de Russin Poljakova met haar etappe-zege. Super Prestige PARIJS Met zijn zege in de Ronde van Frankrijk heeft Stephen Roche zijn leidende positie in het klassement om de Super Prestige-trofee aan zienlijk versterkt In Parijs kwam hij 270 punten voor te staan op Claude Criquielion. Het klassement is: 1. Stephen Roche (Ier) 655 punten, 2. Claude Criquielion (Bel) 385, 3. Eric Vanderaerden (Bel) 370, 4 Laurent Fignon (Fra) 325, 5. Sean Kelly (Ier) 305, 6. Teun van Vliet (Ned) 300, 7. Luis Herrera (Col) 285, 8. Charly Mottet (Fra) 265, 9. Pedro Delgado (Spa) 255, 10. Robert Millar (Sch) 245. Werder Bremen li oppermachtig I GRONINGEN Werder men heeft het derde Grom js se voetbaltoernooi met ov g macht gewonnen. Na de w; op Cambuur van vrijdag, de Noordduitse ploeg ook Lv te sterk voor FC Groningei 1 (2-0). SC Cambuur spet zijn tweede wedstrijd, tt 14 het lang niet volledige Mechelen, gelijk, 1-1. De s J sing van het toernooi tu e« Leeuwarden en Gronin bleek geen succes. De wcdi j den van Cambuur tegen Duitse topploeg en de Bfe' sche bekerhouder trokken ^1 tweeduizend toeschouwers, De Westduitse voetbalcomp W| tie begint twee weken eet dan de Nederlandse. De 3 van voorbereiding was sle^ één van de verschilpunten l sen Werder en de Groning die Storm en De Wolf mis Binnen een uur bereikte IS der een marge van drie t fers omdat het betere voel ook duidelijk in de aanvi kracht bleek. Riedl en scoorde voor rust, Schaaf 1 minuten erna. Een kwart voor tijd maakte Olde Rié rink de Groningse tegenti fer. In Leeuwarden bakten Ca buur en KV Mechelen er nig van. Koeman scoorde 1 de strafschopstip, Ane maakte gelijk. FC Groningen-Werder Bremen (0-2). 27. Riedl 0-1. 38. Otten 0-2. Schaaf 0-3, 72. Olde Riekerink Scheidsrechter Thomas, toesd wers 5500. Gele kaart Boekweg ,V ningen). SC Cambuur-KV Mechelen 1-1 1). 10. Koeman (strafschop) 0-1, 1 Anema 1-1. Scheidsrechter Mul m toeschouwers: 2000. Rode kaartff Leeuw (Cambuur). De karakteristieken van de wedstrijden zijn: ROTTERDAM: Feyenoord - taan'20 9-1 (6-1). Doelpuntenmakers Feyenoord: I ker (2), Hoekstra (2). Elstrup, B Roos, Hofman en Barendse. schouwers: 4000. OOST-BERLIJN: Dynamo (ODl)-MVV 50 (4-0). Doel| makers Dynamo Berlin: Thorn, Doll (2) en Brestrich. VEENDAM: Veendam-FC Tm 1-3 (1-1). Doelpuntenmaker Vi dam: De Haan; doelpuntenmalLj FC Twente: Willems, Ten Caat Groeleken. Toeschouwers: 1000. WAGENINGEN: Wagenii Sparta Praag (Tsj) 1-5 (1-3). puntenmaker Wageningen: Van Brink; doelpuntenmakers Sp Praag: Bilek (2), Griga (2) en Skul vy. Toeschouwers: 500. DEN HAM: Den Ham (4e kl. a )Z Heracles 0-7 (0-2). Doelpunten! kers Heracles: Ziegler (3), Galj beid, Schepers, Goble en een ei treffer van de amateurs. WESTKAPELLE: Noormani (4e kl. zon.)-Roda JC 1-8 Doelpuntenmakers Roda JC: Bol bach en Huub Smeets (2), Van Wildschut, Sanchez Torres en Sf"' Toeschouwers: 1000. e KAMPERLAND: Bevelanders to kl. zat.)-PSV 1-8 (0-4). Doelpunt makers PSV: Vanenburg, Thon en Viscaal (2), Gillhaus en Ki Toeschouwers: 2500. 'a HEERENVEEN: Heerenveen-F|i( Zwolle 2-3 (0-1). Doelpuntenma Heerenveen: Dijk en Valk; - Zwolle: Buisman (2) en Yucei Toeschouwers: 2800. WUUSTWEZEL: Wuustm tl (belg. 3e nat.)-Eindhoven 3-3 (1 b; Doelpuntenmakers Eindhoven: 11 [V Aarts en Vromans. HELVOIRT: FC Den Bosch-1 lem II 0-2 ((H)). Doelpunten mak 11 Farrington en Van Gifs. VELSEN: Telstai-Union Berlin (0-1). 44. Sirocks 0-1, 67. Van venbode 1-1. ZANDVOORT: Zandvoortmi r wen (4e klas zo.)-Haarlem 0-3 1). Doelpuntenmakers: Van R« a Holverda (strafschop) en Sitek. NIJMEGEN: NEC-FC Utrecht (1-1). Doelpunten NEC: Carbo 2, Utrecht: Krüden, Adelaar. RHEYDT: Rheydter SV Oberliga amateurs)-VVV 3-1 (1 t Doelpunt VVV: Valckx. DORDRECHT: DS '79 Spil Praag (Tsj) 2-1 (1-1). Doelpunti makers DS'79: Van der Heide makers DS'79: Van der Heide Slagboom; Sparta Praag: Vreibec, bek (2) en Chovanec. Toeschouw*! 1000. HELVOIRT: Willem II-FC S Bosch 2-0 ((H)). Doelpuntenmakers Willem II: F rington en Van Gils. Toeschouwt ROOSENDAAL: RBC-Dul Praag 0-2 (04)). Doelpuntenmak Dukla Praag: Larsman en Novi Toeschouwers: 500. Sportprijsvragen a resultaten van ■tprijsvragen zijn in: 2 - 5 - 16 - DEN HAAG De resultaten van verschillende sportprijsvragen Lotto 30 Winnende getallen: 25 - 36. Reservegetal: 35. Aantal deelnemers: 532.971, inM| 2.267.628,-beschikbaar voor prijl f. 1.153.818,- (inclusief jackpol 76.694,-). Cijferspel 30 Winnende getal: 9 9 0 0 6 4. W5-apel W5-spel, gelopen op Duindigt: eerste koers: 1. nr. 3 Betram Rod (L Dooper); tweede koers: 1. nr. 2 Balequini (H. Langeweg); derde koers: 1. nr. 8 Berta Buit! zorg (C. de Leeuw); vierde koer* nr. 8 Jules Favre (T. Cain); vijfde koers: 1. nr. 9 Anno Buitens (A. Mollema). Winnende combinatie: 3-2-8-8-9. Omzet: f 89.663,50. Uitbetaling: f 4.483.10. Westduitse lotto: 1 - 6 - 7 - 20 - 4 46. Reservegetal: 44. Spiel77: 1 2 1 0 5 1 5 Belgische lotto: 5 - 14 - 17 - 30 -3 34. Bijkomend getal: 31. Lotto joker: 8 9 1 1 0 a 5. Donderdag 27 augustus verschijnt bij da krant de bijlage Voetbal 1987/199 Informatie over de adverteermogelijkhedt in deze special wordt u graag verstrekt dot Anke van Heurn, bereikbaar ondt nummer 071-122.2'

Leidse Courant | 1987 | | pagina 10