„Wat heb ik nou in Nederland te zoeken? Tweederde van automobilisten rijdt in Alphen zonder gordel JOUR NAAL Alphense Boys nieuwe tribuni Klassieke auto's naar Hoogmade en De Yeen dagpuzzel Nieuwe boekhandel Roelofarendsveen „EIDEN OMGEVING £etdóc6otriant dienstverlening ï±h:it^ Steun voor emancipatiewerk Zoeterwoudse organisaties Zomerbridge in Leidschendam Nieuwe attracties in Vlietland ZOETERWOUDSE PATER REKELHOF 41 JAAR WERKZAAM IN KAMEROEN Sociaal Pedagogische Zorg krijgt vier miljoen extra WOENSDAG 15IUU 1987 PAGD aan tafel Een voudige nasi goreng - aardbeien-roomkwark. Als u met z'n tweeën bent, dan beeft u nodig: 250 g droogkokende rijst, 4,5 dl water, zout, 150 g diepvries doperwten, 3 eieren, peper, 2 lepels olie, 50 g ham, 1 papri ka, 1 sjalot, peterselie, ket jap, peper, 1 tomaat; 150 g aardbeien, basterdsui ker naar smaak, 0,5 dl slag room, 225 g kwark. Kook de rijst ruimschoots te voren, zodat hij koud kan wor den. Gebruik droogkokende rijst, deze soortnaam staat op het pak. Spoel de korrels in een zeef onder de lopende koude kraan af tot het water helder blijft. Breng de juiste hoeveelheid water met zout naar smaak aan de kook, strooi er de uitgelekte rijst in en roer tot het water weer kookt. Sluit de pan en zorg dat de massa zeer zacht blijft ko ken. Haal na twintig minuten het deksel van de pan en laat de rijst nog een paar minuten opstaan om uit te dampen. Stort de rijst in een ruime schaal en laat hem koud wor den. Ontdooi de diepvries-erwten in weinig water en kook ze in een paar minuten beetgaar. Zet de erwten op een zeef om uit te lekken. Klop de eieren los met zout en peper. Laat de olie warm worden in een rui me braadpan of wadjan, schenk er het eimengsel in en bak het al roerende tot het ge stold is. Voeg de koude rijst toe, schep de massa luchtig door en laat haar op een matig vuur langzaam warm worden. Snijd de ham in reepjes, de pa prika in geliike kleine stukjes en snipper de sjalot Doe ham. paprika, sjalot en doperwten bij de rijst en warm ze mee door. Maak de nasi goreng af met fijngeknipte peterselie, ketjap, zout en peper. Leg er als garnering een in achten ge sneden tomaat op. Leg twee mooie aardbeien weg, prak de overige met bas terdsuiker fijn en meng er de kwark door. Klop de slagroom bijna stijf en schep er de kwarkmassa door. Maak het mengsel op smaak af met bas terdsuiker en garneer het met de achtergehouden aardbeien. JEANNE APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken In de re gio Leiden worden tot vrijdag 17 Juli waargenomen door apotheek Zuid- West in Lelden en apotheek Linnaeus In Lelden. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendlenst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot woens dag 13.00 u. (Dlaconessenhuls polikli nieken tel 155543. afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Ellsabeth-zieken- huis). CENTRALE REGISTRATIE KINDER OPVANG (Koornbrugsteeg 2. 2311 EK Leiden, tel 254610.) Informatie over en aanmelden voor kinderop vang In Lelden. Geopend: ma t/m vr dag 9-12. ANTI-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN. Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be reikbaar van 10.00 tot 16.00 vla 071- 120903. Spreekuur ma 13.00-15.00 en do. 18.80-20.30. LEIDSE RECHTSWINKEL Juri disch Adviesbureau, Ketelboeters- steeg 10. tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau: dl. en do. 18.30-20.30. afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30. afdeling vrouw: vr. 10-12. S.O.S.-DIENST Telefonische hulp dienst, tel. 071-125202. Voor allen die In moeilijkheden verkeren of eenzaam zijn. Vertrouwelijk. Dag en nacht be reikbaar. BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50. tel. 123942; spreeku ren ma. en dl. 10.00-12.30 u.. wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULANCE DIENST Hulpverlening In Leiden. Leiderdorp, Oegstgeest, Rijnsburg. Valkenburg, Voorschoten. Warmond en Zoeterwoude. Tel. 071-174141. 29 Sol 1ST 32**1 Ï33 Horizontaal: 1 Insekt; 8 dwarshout aan een mast; 9 griezelig; 10 mu zieknoot; 11 persoonlijk vnw.; 13 soort takel; 15 ten bedrage van; 16 stimulerend middel; 18 regelmaat; 20 bladgroente; 21 ringvormig handvat; 22 uitheems vaartuig; 24 rekenkundig teken; 25 vóór de middag 'afk. Latijn); 26 houthak kersbijl; 28 telegramafkorting; 29 voorzetsel; 31 plechtige verklaring; 33 op deze manier; 34 nummer v.e. bepaald telefoonnet. Verticaal: 1 gelegenheidskleding stuk; 2 muzieknoot; 3 lidwoord; 4 deel v.h. been; 5 landbouwwerk tuig; 6 boom; 7 tulnbloem; 12 zuil, pilaar; 13 persoonlijk vwn.; 14 In oprichting (afk.); 15 rivier In Frank rijk; 17 dakbedekking; 19 manier van zingen v.e. kanarie; 23 walkant; 24 naschrift (afk. Latijn); 27 zang vogeltje; 30 vorm van mij; 31 voeg woord; 32 0.1 meter (afk.); 33 per soonlijk vnw. Oplossing: oz ee :uip ze :ue ie :euj qZ 'nouy LZ :Sd tZ ZZ :|OJ 61 :uBd Li tjnopv Si o i n :»0 et :uk>|o>i zi :jood6JeppiJ z :6e 9 :6e s :»iu* v :»P C ;B| Z :uod8(spinjq i :|880|ijba -jaujuinu "jeu ve 'oz ee 'pee te :ujo 62 'dti BZ :«>|B 92 S2 *n|d tZ :>luof 22 'Joo iz h»is 02 'opjo 8t :edop 91 =PB st :iefl et :*l tl =is 01 6 :bj 8 mea0>ip8|q 1 :|bbjuozmoh ZOETERWOUDE Drie Zoeterwoudse groeperingen die zich bezig houden met emancipatie-activiteiten krijgen dit jaar finan ciële steun van de gemeente op basis van de zogenaamde Rijks bijdrageregeling ter stimulering van emancipatiewerk. Het gaat om het Katholiek Vrouwengilde, het Breed Vrouwenoverleg en VVD-activiteiten voor de vrouw. Zoeterwoude kan op basis van de richtlijnen rekenen op 48 cent per inwoner van het rijk, zo dat totaal 3.892 gulden te verdelen is. Uitgaande van de inge diende programma's kan het Vrouwengilde rekenen op een bij drage van 975 gulden, het Breed Vrouwenoverleg op 1.612 gul den en de VVD op 1.395 gulden. Dit laatste bedrag is lager dan de liberalen hebben aangevraagd, maar het door hen ingediende project „voorliching en documentatie" is als sluitpost in de be groting opgenomen aangezien het gaat om de aanschaf van boe ken en documentatie die over meeniere jaren kan worden uitge smeerd. LEIDSCHENDAM De Bridgeclub Leidsenhage organi seert op veler verzoek ook dit jaar weer zomeravondbridge op de dinsdagen en donderdagen in juli en augustus. Dit ge beurt in het nieuwe bridgehome aan Prinsenhof 2 dat zater dag 29 augustus officieel zal worden geopend. Op de dinsdagavonden wordt, niet alleen vóór Leidschen- dammers, zoveel mogelijk met viertallen gespeeld maar bij voldoende deelname zijn er ook parenwedstrijden. Er zijn flessen wijn als prijzen en wie vier keer meespeelt kan mee dingen naar de meesterpunten van de Nederlandse Bridge Bond (NBB). Aanmelden tel. 01714-5521. Op donderdagen wordt er in twee groepenparenwedstrijden gespeeld. Aanmelding hiervoor tel. 070-275665. In september begint het eigenlijke bridgeseizoen: op donderdagmiddagen voor beginners en verder elke avond met de woensdag al leen voor niet-rokers. Inlichtingen verstrekt mevrouw J.M.C. de Smeth, tel. 070-270310. Congres over chronobiologie NOORDWIJKERHOUT Tal van weten schappers uit 26 landen zijn momenteel in Noordwijkerhout om een internationaal chro- nobiologisch congres bij te wonen. Het congres, dat wordt gehouden in de Leeuwenhorst, is zondag begonnen en duurt nog tot vrijdag. Chronobiologie is de wetenschap die zich be zighoudt met het bestuderen van ritmische biologische processen ofwel de biologische klok bij mens, dier en plant Een voorbeeld daarvan is het proces van slapen en wakker zijn. Onderzoek door fysiologen, moleculair biologen, anatomen en medici is van groot be lang omdat deze processen van grote invloed zijn op het dagelijks leven. Vooral geneeskun dige zaken komen in Noordwijkerhout aan de orde, zoals de invloed van ploegendienst, hoge bloeddruk, depressie, lichttherapie, jetlag en ademhaling. Vanochtend zijn lezingen gehou den over onderzoek naar dag- en nachtritme. ZOETERWOUDE De Zoeterwoudse missionaris Jan Rekelhof vertrok net na de oorlog naar zijn missiegebied in het West- Afrikaanse Kameroen. Hij startte daar zijn pio nierswerk in het plaatsje Tiko. Na allerlei omzwer vingen in Kameroen is hij sinds jaren weer terug in de plaats waar alles in 1946 begon. Thans ver blijft pater Jan Rekelhof in Holland voor een kor te vakantie. Eind septem ber vertrekt hij weer graag naar „zijn tweede vaderland" want zo zegt hij zelf: „Wat heb ik ver der in Nederland te zoe ken?" wP. Bakkerszoon Jan Rekelhof is 23 december 1916 op het atertje te Zoeterwoude-dorp geboren. Na zijn studie werd hij in 1943 in Roosendaal tot priester gewiid. Vanwege het oorlogsgeweld kon hij niet di rect worden uitgezonden, maar zodra die mogelijkheid er was vertrok hij. De hoofd taak van Jan Rekelhof heeft altijd bestaan uit kerkelijke werkzaamheden, al was hij wel heel nauw betrokken bij de bouw van scholen en de oprichting van coöperatieve boerenleenbanken. Echte ar moede kent Kameroen niet. Het land is rijk aan grondstof fen en mede door het gunstige klimaat jaarlijks een natte en een droge periode zijn de oogsten goed. Honger, zoals in zoveel Afrikaanse landen voorkomt, kent Kameroen niet. Missionarissen waren in het verleden echte pioniers. Jan Rekelhof: „Het gebied waar ik kwam was erg uitgestrekt en de afstanden moesten lo pend of varend worden afge legd. Soms was ik dagen on derweg om van de ene bij de andere missiepost te komen. Ik moest toen ook heel wat spullen meesjouwen: een mis- koffer, keukenkist en niet te vergeten extra schoenen want die had ik soms heel hard no dig". Nadien werden de verbin dingswegen beter en ook het vervoer werd comfortabeler, eerst per motorfiets en later per auto. Hoewel pater Rekelhof het op 70-jarige leeftijd wat rustiger aan doet is zijn taak toch nog veelomvattend. Het rondtrek ken door de streek met vele bossen is zeker niet gemakke lijk. De plaats Tiko heeft 36 buitenstaties waarvan er 15 gesitueerd zijn in watergebie- en. Uitgestrekt Alvorens pater Rekelhof te rugkeerde in Tiko werkte hij een aantal jaren in Mbonge. Door de komst van drie Nige- riaanse missionarissen ver trok hij. „Een goede ontwik keling want het is een stap voorwaarts dat Afrikaanse priesters buiten hun geboorte land het geloof verkondigen". Het gebied rond Mbonge was erg uitgestrekt. „Ter grootte van de provincie Utrecht met slechts 3.000 inwoners waar van velen er alleen maar per kano te bereiken waren". De financiële steun vanuit Zoeterwoude is bij Jan Rekel hof altijd erg welkom. „Van uit Holland krijg ik mijn AOW, dus zelf heb ik niets meer nodig. De laatste jaren is het Zoeterwoudse geld be steed aan de bouw van een kerk in Tiko. Die kerk kost omgerekend zo'n 650.000 gul den en daarvan is nu éénder de deel binnen". Wat pater Rekelhof ook erg op prijs stelt is de informatie van het thuis front. „Regelmatig ontvang ik post via de werkgroep missie en ontwikkeling en ook het blad „Suetan" van Oud-Zoe- terwoude lees ik heel graag", aldus pater Rekelhof die wat bezorgd is over de toekomst van Kameroen. „De ontwik keling heeft zeker niet stilge staan. Er zijn voldoehde scho len maar er is nauwelijks nog geld om onderwijzers en leer- krachten te betalen. Veel mensen studeren maar er zijn geen banen. Ik denk dat dat een probleem gaat worden voor zover het dat nu al niet is", zo besluit de heer Rekel hof zijn betoog. Vooralsnog geniet hij van zijn vakantie. Hij heeft gastvrij onderdak gevonden bij de fa milie Van Cromvoirt aan de Noordbuurtseweg en vanuit dat punt „trekt hij de provin cie" in op zoek naar familie, vrienden en bekenden. GE RARD VAN DER HOEVEN De Zoeterwoudse pater Jan Rekelhof is momenteel voor een korte vakantie in Nederland. ALPHEN AAN DEN RIJN Slechts vijfender tig procent van de auto mobilisten die de afgelo pen weken door de Al- phense politie zijn gecon troleerd maken gebruik van hun autogordel. Vijf enzestig procent laat de verplicht in een auto aan wezige gordel dus onge bruikt. Dit is de uitkomst van een drie weken du rende controle door de Alphense politie op het voor automobilisten ver plichte gebruik van hun autogordel. „Een bijzon der laag percentage", is de mening van een woord voerder van de Alphense politie. In totaal werden 991 automo bilisten de afgelopen weken op verschillende dagen, tijdstip pen en wegen gecontroleerd. Het betrof alleen de doorgaan de wegen door Alphen. „Ik vermoed dat wanneer we ook in het centrum hadden gecon troleerd, het aantal gevallen waarin automobilisten hun gordel om hebben nog minder was geweest. Over het alge meen hebben automobilisten de neiging hun gordel op lan gere ritten nog wel te gebrui ken". Voorlopig komen automobilis ten die zonder gordel betrapt worden er nog met een waar schuwing vanaf. Vanaf 1 au gustus krijgen zij echter on verbiddelijk een proces ver baal uitgereikt De actie „autogordels altijd" in Alphen wordt vandaagvoort- gezet op de Alphense thema- markt op het Thorbeckeplein. Samen met Veilig Verkeer Nederland zal de Alphense po litie in een stand staan vragen van het publiek F- de noodzaak van autogo; te beantwoorden. Verder er een aantal autowrakke zien waarin mensen gezeten die geen gordel c gen. Ook is er een videe gemaakt waarin het nut het dragen van gordels schouwelijk is gemaakt ROELOFARENDSVEEN De "Langeweg in Roelo farendsveen is vanaf van avond een gespecialeerde boek- en kantoorboek handel rijker. De eige naars Helma, René en Arno Koek hebben de winkel de ludieke naam „Veenerick" gegeven. Veenerick is de oudste zoon van Gijbreght van Aemstel uit het gelijkna mige klassieke toneelstuk. De exacte betekenis van „Veenerick" is niet be kend, maar vanwege de literaire associatie en de plaatselijke betekenis hebben Helma, René en Arno Koek voor deze bij zondere naam gekozen. De winkel is gevestigd in het pand Langeweg 8. Bij de eigenaars Helma Koek- Van Ruiten (29), René (30) en Arno Koek (23) vloeit het on- dernemersbloed van huis-uit door de aderen. Helma heeft een voltooide vakopleiding voor de boekhandel op haar naam staan. Haar man René kan bogen op zeven jaar erva ring in de boekenwereld. Bo vendien start hij in september aanstaande een cursus vakop leiding voor de kantoorboek handel. Broer Arno heeft bijna twee iaar ervaring bij boek handel Kooyker in Leiden en bovendien hoopt hij volgend jaar zijn driejarige vakoplei dingcursus te kunnen afslui ten. Helma en René drijven momenteel een boekhandel in Amerongen, die ze nog niet di rect afstoten. Daarom is afge sproken dat Arno hele dagen in „Veenerick" zal staan, ter wijl Helma haar tijd gaat ver delen tussen Amerongen en Roelofarendsveen. René blijft voorlopig nog even in de Ame- rongse boekenzaak. Volgens Arno Koek is er in Roelofarendsveen grote be hoefte aan een boek- en kan toorboekhandel. „Sinds Harte- veld van het Westeinde weg is, moet je voor tal van boekhan delsartikelen helemaal naar de stad. Een groot voordeel is dat school- en studieboeken alsme de boekenbonnen voortaan in Roelofarendsveen zelf kunnen worden besteld, gekocht en besteed". Momenteel heeft Veenerick zuim zestienhon derd titels in voorraad. Dit aantal zal in de loop van enige maanden uitbreiden naar zo'n vier- vijfduizen. „We moeten de plaatselijke markt nog wat aftasten voor de juiste Keuze. Naar aanlei ding van de vraag gaan we ons verder oriënteren op de sa menstelling van de voorraad. In ieder geval komt er ook een uitgebreide assortiment tijd schriften, wenskaarten en kranten", aldus de Veense kappers zoon. Veenerick wordt vanavond om zeven uur offi cieel geopend door Helma, René en Arno Koek zelf door het omdraaien van de sleutel van de winkeldeur. Cross De Stompwijkse draf- en renvereniging Nooitgedacht houdt vrijdagavond een grasbaanwedstrijd- en trim- loop over acht kilometer. Het startschot wordt om acht uur gelost Voor de jeugd is een parcours van twee kilometer uitgezet. Deze wedstrijd gaat om half acht van start. Deelnemers kunnen zich vanaf zeven uur inschrijven in de con sumptietent op het kermis terrein in Stompwijk. De kosten bedragen een rijks daalder per persoon. Cor Rijnvis verstrekt, na zes uur 's avonds, meer inlich tingen: 079-315558. Orgelconcert De Haarlemse organist Al- bert de Klerk speelt vrijdag in de Nieuwe Kerk aan de Voorstraat in Katwijk aan Zee. Aanvang 20.15 uur. De Klerk brengt werken ten gehore van J. Dandrieu, C. Franck en A. Guilmant. Toegang kost zes gulden per persoon. CJP-er en 65- plussers betalen vier gulden vijftig en kinderen tot 12 jaar drie gulden. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de VW en vanaf 19.30 uur aan de kerk. Coco York De Amerikaanse zangeres Coco York treedt vrijdag op in bar dancing Blues Bro thers, Henri Dunantplein 11 in Hillegom. Aanvang 21.00 uur. Magnifiosi De disc-jockey Ron Scheep maker is op vrijdag te gast in het jongerencentrum Magnifiosi, Ruishornlaan in Lisse. Aanvang 21.00 uur. Entree kost drie gulden. (Reductiekaarthouders be talen de helft.) Scheepma ker was disc-jockey bij een drive-in discotheek en stelt een popprogramma op maandag bij de AVRO sa- Drieluik In galerie Drieluik aan de Voorstraat 57 in Noord- wijk is tot september een expositie te zien van wer ken van de Amsterdamse schilderes Leni van Gils. Zij maakt voornamelijk aqua rellen van bloemen en duin en strand. Daarnaast schil dert ze met acrylverf in di verse technieken en maakt zij portretten. De galerie is dagelijks van 10.00 tot 17.30 uur geopend. LEIDEN De Sociaal Pe dagogische zorg (maat schappelijk werk geestelijk gehandicapten) in een aan tal provincies krijgt vier miljoen gulden extra van het rijk. Dat is afgesproken tijdens overleg tussen de gezamenlijke provincies en staatssecretaris Dees van volksgezondheid. Noord- en Zuid-Holland krijgen samen 2,7 miljoen gulden voor het oplossen, van knelpunten in die ste den waar de sociaal pedago gische zorg (SPZ) onderdeel is van de lokale GG en GD. Dit bedrag wordt precies over beide provincies ver deeld. Een aantal gemeenten in Noord- en Zuid-Holland zoekt overigens naar ande re financieringsmogelijkhe den voor SPZ-bureaus. Het gaat om gemeenten waar deze bureaus onderdeel zijn van de GG en GD. Die pro fiteren namelijk niet van de decentralisatie van rijk naar provincie. ALPHEN AAN DEN RIJN Bij de velden van de voetbalvereniging Al phense Boys aan de Sport- laan zal volgend jaar een grote tribune prijken waar 400 toeschouwers de wed strijden riant vanuit hun kuipstoelen kunnen vol gen zonder dat ze nat worden. De club voerde vijftien jaar geleden al ac tie om het benodigde geld voor de tribune bij elkaar te krijgen. Dat geld kwam er ook, maar in een toen gehouden algemene ver gadering werd besloten dat het toch beter was om dat geld te besteden aan verlichting op de velden zodat ook 's avonds ge speeld en getraind kon worden. Wel werd toen afgesproken dat de tribu ne er zo snel mogelijk toch zou komen. Behalve de tribune wil men in de toekomst ook nieuwe kleedkamers en een bestuurs kamer bouwen. Daar is ruimte voor onder de tribune. Door geldgebrek zal dat er de eerste jaren nog niet van komen want de tribune inclusief de extra ruimtes zou 450.000 gul den gaan kosten. De club kan dat nu niet trekken. Voa tribune zelf moest men 20C gulden op tafel leggen, phense Boys zou dat eige: niet op kunnen brengen, zelfwerkzaamheid en de a van het bedrijfsleven is hel lukt om vele tiend uizeD guldens te besparen zodal financiële toekomst rooskleuriger uitziet. Het bedrijfsleven heeft dei voer en levering van de m rialen op zich genomen, a dat in de kosten scheelt. der heeft een drietal cluble zich een jaar lang vrijgemi om elke dinsdag- en dom dagavond, alsmede de zatei te bouwen aan de tribune het nodig dan kan nog e mankracht opgera worden. Het Bl-elftal was van de teams die het afgelo seizoen actie voerden, jongens hebben overal om aangeklopt en wisten zo benodigde geld voor het si van de eerste paal bij elkai brengen. Die eerste paal afgelopen zaterdag gesli door Ben Haverkamp, stuurslid en ere-lid van vereniging. Alphense Boys hoort tot grote clubs in Alphen ruim 700 leden. Eind aufl als de competitie weer doen komen vijftig teams Alphense Boys in de wei jeugdteams en 12 seni« teams waarvan het eerste de tweede klasse K> speelt. ROELOFARENDSVEEN- /HOOGMADE Meer dan vijftig versierde klassieke au tomobielen van het merk MG vormen op en rond 26 septem ber het middelpunt van tal van evenementen in Roelofa rendsveen en Hoogmade. Tij dens het afsluitingsweekend van het rijseizoen van de MG- TTO-club wordt ingehaakt op. de promotie-actie van Roelofa rendsveen als ..De Bloem van de Randstad". De leden van de merkenclub worden drie da gen en nachten onderdak ge bracht in Hoogmade. Indeze' plaats zal een puzzelrit worden georganiseerd. Het doel van de MG-TTO-club' is het in stand houden en res taureren van het automerk MG en wel van alle types die zijn uitgebracht in de loop der jaren tot en met het type TF- midget. De club staat open voor de eigenaars van antieke MG-modellen met het zoge naamde „Square front". De produktie hiervan werd ge staakt in 1955. De MG-TTO-club telt in totaal 380 leden en sympathisanten met in totaal 365 MG's, ver deeld over vijftien verschillen de types van vóór en na de Tweede Wereldoorlog. Het be zit van zo'n klassieke MG- sportwagen schept een band, vinden de leden. Een groot deel van het bonte gezelschap van trotse bezitters van oude auto's komt daarom elk jaar op en rond de 26e september bij een. Vaak hebben ze jarenlang al hun vrije tijd en energie ge stoken in het restaureren van hun MG om die vol enthou siasme op een van de club bijeenkomsten te kunnen to nen. De auto's zullen op de 26e tember met bloemen vefi rondrijden in Roelofare veen. De antieke MG's enige tijd worden opgestel het terrein vóór Huize Ja® aan het Noordeinde. De 1' van de MG-TTO-club kn voorts een rondleiding proefstations voor zaden Roelofarendsveen, NAKS NAKG, en bij een plaa» chrysanthenstekbedrijf.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 12