de binckhorst MERLIN GERIN •VI ervaren boekhoudkundig medewerker m/v Hokatex Dongelmans Energieke medewerker DOSSIERBESLISSER (M/V) INFORMATEUR (M/V) Buradi Ervaren Accountant- Administratieconsulent receptionist/ administratief medewerker (m/v) Anna Kliniek bv Chef Algemene Administratie/ Secretariaat Info m./v. auto motor import b.v. Stichting Opleiding Verzorgende en Verplegende Beroepen KLAVERTJE VIER docenten (m/v) Receptioniste/Telefoniste/Telexiste(m/v) Vereisten: C. COLIJN ZONEN B.V. RIJKSOVERHEID VRAAGT Kï) chef huishoudelijke zaken meewerkend voorman i r voor onze vestiging 's-Gravenhage r n PAGINA 10 LEIDSE COURANT Voor onze schoenmakerij in Leiden vragen wij een die bereid is samen met één van onze medewerksters te werken in een deel tijdbaan. Normaliter zijn de werktijden ma. t/m'vr. van 13.00 tot 17.00 uur, met uitzondering van de woensdagmiddag. Sollicitanten moeten echter bereid zijn gedurende afwezigheid van genoemde medewerkster haar te vervangen. De funktie omvat o.m.: - ontvangst van patiënten - orderadministratie - planning en voortgangscon trole van de produktie. Vereisten: - tenminste MAVO - typediploma - goede kontaktuele eigenschappen - leeftijd tot 30 jaar Uitsluitend schriftelijke sollicitatie te richten aan onderstaand adres t.a.v. T. van Pijkeren. Orthopedisch technische bedrijven Mezenstraat 2, 2333 VT Leiden, tel. 071-173131. - BIJ het Gewestelijk Arbeidsbureau te Lelden Is een vacature Deze functie wordt uitgeoefend onder leiding van de Plv. directeur/Hoofd Algemene Arbeidsvoorziening. Onder zijn/haar verantwoordelijkheid worden de volgende werkzaamheden uitgevoerd: a. de taken van de Info-medewerkers, medewerkers bemiddelingadministratie, typistes, telefoniste, medewerker comptabiliteit en medewerker tewerkstellingsvergunningen. b. de administratieve verwerking van inschrijvingen, mutaties en uitschrijvingen. c. de behandeling van verzoeken om tewerkstellingsvergunningen voor buitenlandse werknemers. d. de administratie m.b.t. toepassing van de arbeidsvoorzieningsmaatregelen, waarbij een strenge contröle wordt toegepast en waar de geldende voorschriften als leidraad dienen. e. de bewaking van het budget van de diverse arbeidsvoorzieningsmaatregelen. f. de bewaking van het materieel-budget; draagt de verantwoordelijkheid voor de financiële administratie en kasbeheer. Betrokkene treedt In gecompliceerde en/of „beleidsrelevante" situaties in overleg met de plv. directeur/Hoofd afdeling AAV. Hij/zij verschaft Inzicht In het verloop van de toepassing van de afzonderlijke arbeidsvoorziengsmaatregelen en in de besteding van de budgetten arbeidsvoorzieningsmaatregelen en het materieel budget. Bewaakt en signaleert (dreigende) overschrijding en doet suggesties en/of verstrekt advies aan de directie aangaande de besteding van de financiële middelen. Hij/zij onderhoudt schriftelijk en mondeling contact met bedrijven en instellingen, ondermeer over toegepaste arbeidsvoorzieningsmaatregelen en het verlenen van arbeidsvergunningen. Hij/zij onderhoudt contacten met de uitkeringverlenende instantie aangaande informatie over inschrijving en uitschrijving van werkzoekenden. Functieeisen: - HAVO - relevante MBO c.q. HBO-oplelding brede ervaring in administratieve organisaties - leidinggevende kwaliteiten - kennis van en/of ervaring In administratieve automatisering leeftijd: ouder dan 30 jaar. Salaris: Schaal 7 Min. 2643,-Max. 3601,-. Er vindt thans een ingrijpende reorganisatie plaats waarbij inschaling in schaal 8 mogelijk wordt: Min. 3039,- Max. 4098,- Informatia: Nadere Informatie kan worden Ingewonnen bij Mevrouw C. J. M. Pluymaekers, adj. directeur, tel. 071-149951. Sollicitaties: Binnen 14 dagen te richten aan de directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau, Postbus 12, 2300 AA te Lelden. ZATERDAG 11JUU - P De Binckhorst Auto Motor Import B.V. is importeur van SKODA auto's. In verband met het vertrek van één van onze medewerkers, zoeken wij voor onze geautomatiseerde financiële administratie op korte termijn een De werkzaamheden omvatten o.a. - coderen en journaliseren van diverse dagboeken. - controle rekening-couranten. - assisteren bij het opmaken van saldibalansen en kwartaalcijfers. - vervanging van de chef-boekhouding bij diens afwezigheid. administratie van ons dealerbedrijf. Voor een goede vervulling van deze functie verwachten wij van de kandidaat minimaal M.B.A. of vergelijkbare opleiding. grote mate van accuratesse en zelfstandigheid en daarmee samen hangende coördinerende capaciteiten. enige jaren ervaring zowel in een soortgelijke functie, als met een geautomatiseerde administratie. een goed werktempo en de bereidheid in een klein gemotiveerd team nauw samen te werken. een leeftijd tot 30 jaar. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw handgeschréven sollicitatie - welke strikt vertrouwelijk zal worden behandeld - richten aan: de Direktie van De Binckhorst Auto Motor Import B.V., Postbus 184, 2250 AD Voorschoten. Sollicitaties welke niet voldoen aan de functie kwalificaties worden terzijde gelegd. -ATI Hokatex brengt helderheid. Vanuit de hoofdvestiging te Voorburg en 6 filialen zorgen ca. 375 medewerk(st)ers voor een snelle efficiënte dienstverlening. Een zeer gevarieerde klantenkring huurt van Hokatex handdoekautomaten; andere artikelen voor komplete toiletverzorging; linnengoed; schoonlopers en beroepskleding. Wij zoeken op zeer korte termijn een chef telemarketing m/v De doelstelling van de af deling Telemarketing is het telefonisch benaderen van prospects. Takenpakket: - Organiseren van het veldwerk en daarmee samenhangende akti- Begeleiden van de „bel medewerkers". Onderhouden van het adressenbestand. Telefonisch benaderen van prospects. Funktie-verelsten: - Praktische com merciële instelling; lei dinggevende kwalitei ten en goede kontak tuele eigenschappen. - Bekwaamheid in ver- koopgericht telefone ren. - Een goed organisatie vermogen. - Belangstelling voor computers. - Ervaring Ih een soortgelijke funktie is een pré. Uw reaktie: Voor nadere Informatie kunt u bellen naar me vrouw L. Sanders, tel. 070-694031. Uw schrifte lijke reaktie kunt u sturen naar Hokatex B.V., Post bus 79. 2270 AB Voor burg. een centrale opleidingsschool voor ziekenverzorgenden, vraagt op korte termijn wegens uitbreiding van het aantal te geven lesuren voor de volgende vakken: 100 Anatomie/pathologie - arts; 101 Verpleegkunde - verpleegkundige A of A en B met afgeronde docentenopleiding (80%); 102 Persoonlijke en Sociale Vorming - psycholoog; 103 Maatschappelijke Gezondheidszorg - Maatschappelijk werker (H.B.O. of Verpleegkundige met aantekening M.G.Z.); 104 Sociale Geschiedenis - b.v. socioloog; 105 Activiteitenbegeleiding - activiteitenbegeleidster M.D.G.O. - AB of Morel; 106 Taalvaardigheid - docent Nederlands. Van deze docenten verwachten wij kennis van en werkervaring in het ver pleeghuis. Wij bieden een part-time arbeidsovereenkomst volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties kunt u. schriftelijk, binnen 14 dagen, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de directeur opleidingen van de school Kla vertje Vier, de heer J. A. G. van der Weyde, van der Parrastraat 5 - 7 te 's-Gravenhage. MERLIN GERIN is een Frans elektrotechnisch bedrijf en al meer dan 60 jaar gespecialiseerd in de fabrikage van geavanceerde schakelapparatuur. Wij zoeken op korte termijn voor onze nederlandse vestiging in Bodegraven een: Voor deze representatieve funktie stellen wij de volgende eisen: - opleidingsniveau minimaal MAVO - ervaring in soortgelijke funktie kennis van de franse en engelse taal - goede kontaktuele eigenschappen - grote mate van flexibiliteit - leeftijd tussen 20 en 25 jaar - woonachtig in Bodegraven of omgeving Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: Merlin Gerin Nederland B.V., t.a.v. de heer G.W.J. Legdeur MERLIN GERIN NEDERLAND B.V. Wilhelminastraat 33 Postbus 80 2410 AB BODEGRAVEN Telefoon: 01726-19248 BUSINESS SERVICES Dongelmans Business Services B.V. Is een werkmaatschappij van Graydon Holding N.V. te Amsterdam en als zodanig onder meer gespecialiseerd in doelgerichte handelsinformatie- en inkassodiensten t.b.v. voornamelijk de Europese markt. Er wordt daarvoor gebruik gemaakt van databanken zoals Het Nederlands Faillissementenregister en Creditel, met actuele gegevens over ruim 700.000 bedrijven. Voor onze afdeling Inkassodiensten zijn wij op zoek naar een: De baan: Het zelfstandig beoordelen voor wat betreft de haalbaarheid van aangeboden vorderingen; het onderhouden van contacten met partijen, inzake de afwikkeling van vorderingen, alsmede het telefonisch/schriftelijk onderhouden van contacten met de opdrachtgevers en debiteuren. Gevraagd wordt: MEAO/HEAO-opleiding met juridische vakken. Leeftijd van 22 tot 30 jaar. Ervaring op een debiteurenadministratie strekt tot aanbeveling. Tevens zoeken wij voor onze afdeling Informatiediensten een: De baan: Het samenstellen van handelsinformatierapporten en het verstrekken van krediet-adviezen; het samenstellen van deze adviezen t.b.v. de databank zal met behulp van de computer en door de telefonische contacten geschieden. Gevraagd wordt: HAVO/MEAO-oplelding. Leeftijd tot 25 jaar. Communicatieve vaardigheden; telefoonervaring is een pré. Voor beide functies wordt geboden: Moderne arbeidsvoorwaarden, waaronder een vast salaris, een pensioenregeling en studiefaciliteiten. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van de functie, kunt u richten aan: Dongelmans Business Services B.V., t.a.v. Afdeling Personeelszaken Leeghwaterplein 10, 2521 CT 's-Gravenhage. Telefoon: 070-889308, toestel 26. Wij zijn een groothandelsbedrijf in bloembollen met export naar de meeste Europese landen. Ter vervulling van een vacature zoe ken wij voor spoedige indiensttreding een die naast administratief werk opge leid wil worden voor de buitenlandse handel. Wij bieden een prettige werksfeer, goede teamgeest en uitstekende pro motie-mogelijkheden. MEAO of gelijkwaardige opleiding belangstelling voor buitenlandse talen - typevaardigheid - belangstelling voor automatisering - leeftijd plm. 20/30 jaar Jacoba van Beierenweg 79 Postbus 19 2215 ZG Voorhout MINISTERIE VAN BINNENLANDSE ZAKEN afdeling Veiligheid, Gebouwen en Materieel, bureau Materieel, sector Huishoudelijke Zaken (v/m) vac.nr. 7-1092/0167 Vereist: opleiding op minimaal MBO-niveau, waarbij een technische inslag gewenst is; gedegen leiding gevende ervaring; ruime ervaring op het gebied van beheer en exploitatie van gebouwen; vermogen tot delegeren; ervaring als gebruiker van geautomatiseerde systemen strekt tot aanbeveling. Standplaats: Den Haag. Salaris: max. 1 4098,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 25 juli 1987. Functie-informatie telefonisch aanvragen bij dhr. J.M. Neefe, onder no. (070) 71 6645. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en - enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. international t is een internationaal geörienteerde leverancier] van verbindingsstukken voor pijpleidingen voi de petrochemische industrie, offshore, scheqfT, vaart en voedingsmiddelenindustrie. Voor onze machinefabriek zijn wij op zoek na een Hij zal werkzaam zijn binnen een klein, heel team waar collegialiteit zeer belangrijk is. De machinefabriek bestaat uit diverse conva r tionele metaalbewerkingsmachines met dl naast CNC-draaibanken. De funktie zal o.a. de volgende taken Inhoude^' - werkvoorbereiding - begeleiden van collega's - meetgereedschapcontrole - kwaliteitsbewaking - produktieplanning etc. De bovengenoemde taken zullen In nauw ove leg met de bedrijfsleider worden uitgevoerd. Daarnaast zal er van de voorman een grote zet en bereidheid tot motiveren van anderP worden gevraagd. Het salaris zal in overeenstemming met ervarlifa en leeftijd worden vastgesteld. Daarnaast bieden wij uitstekende secundalifo arbeidsvoorwaarden. Wij verwachten dat Iemand met een opleid! C op MTS-nivo en een leeftijd van tussen de 23 30 jaar zeker in aanmerking zal kunnen kom f voor deze funktie. Indien u geïnteresseerd bent kunt u schriftelji solliciteren. international bv edisonstraat 13g 2723 rs zoetermeer, nederland, tel.: 079-415551 Profiel van de organisatie Buradi/accountants-admini- stratieconsulenten is sedert de oprichting in 1976 uitgegroeid tot een landelijke keten van 30 kanto ren. Deze kantoren staan onder leiding van accountants-admini stratieconsulenten (kortweg AA's). Deze AA's kennen het midden- en kleinbedrijf, maar ook de geheel eigen problematiek van verenigingen, stichtingen en vrije beroepen. Zij zijn specialist raads man en vertrouwensman. Activiteiten zijn onder meer: - beoordeling/behandeling financiële administraties; - verzorging van jaarstukken en begroting; - financiële analyses; - belastingzakea subsidie aanvragen ed. Buradi/acrountants-adminl- s tra tie consulenten is een zelf standige maatschap, die deel uit maakt van de BDO/Dijker Groep. Waar nodig kan voor Buradi-clien- ten een beroep worden gedaan op de specialismen binnen de groep. De functie U wordt eerst ingewerkt in de eigen taken en werkwjjze van ons kantoor. Door uw ervaring zult u in staat zijn om snel de verant woordelijkheid te dragen voor het beheer en de uitbouw van onze opdrachtenportefeuille, voor de leiding aan uw medewerkers en voor de bewaking van de renta biliteit Onze cliënten verwachten zowel gedegen advies over zeer uiteenlopende zaken als ter zake kundige begeleiding van auto- matisenngsvraagstukken. hetgeen een brede vakkennis vereist Buradi kent als zelfstandige beroepsgroep vennoten, die in de BDO/Djjker Groep participeren. Wij kunnen ons voorstellen dat ook Accountants-Administratie- consulenten die reeds voor eigen rekening een praktijk uitoefenen, belangstelling hebben voor deze positie. In dat geval worden zy uitgenodigd om eveneens contact met ons op te nemen. De vereisten U staat ingeschreven als Accoun tant-Administratieconsulent en u heeft een ruime praktijkervaring. Als uitermate belangrijk voor uw kans van slagen beschouwen wij doorzettingsvermogen, enthou siasme. teamgeest en gemak in schrijven en spreken. Leeftijd tot 35jaar. Een gesprek U kunt ons schriftelijk of telefo nisch laten weten dat u geïnteres seerd bent in een gesprek. Daarin wordt dan ook gesproken over arbeidsvoorwaarden en camère- mogelijkheden. Wendt u zich tot B. Veldman RA. BDO/Dijker Groep Rooseveltplantsoen 4. Postbus 29716. 2502 LS 's-Gravenhage. telefoon: 070-525252 J L J L Behorende tot de GEE)Dijker Groep Accountants-administratieconsulenten In de BDO/Dijker Groep werken wij nauw samen met Dijker en Doornbos/registeraccountants. De Boer en Van Keulen/belastingadviseurs. Van der Tom Bumngh/organisatieadviseurs. GlS/Groep Informatiesystemen/adviseurs voor organisatie en automatisering. GSD/Groep Speciale Diensten/ pensioenen, subsidies. MKB-adviezen

Leidse Courant | 1987 | | pagina 10