Werpers probleem voor Pat Murphy lE&ZsËservice Bob van Overbeeke laat zege glippen WENEN Favoriet op Duindigt slaat linksair SPORT Fraaie zege cricketelftal Bart Volkerijk kan honkbalteam niet aan zege helpen Luxe 8-daagse touringcarreis Vertrek 18-07-87 525.- g-SIJTHOFF PERS Sportwereld Ciid6c6otvtcwt DONDERDAG 9 JULI 1987 PAGINA HAMPSHIRE Het Nederlands cricketelf tal heeft gisteren een fraaie zege behaald op de semi-profs van het graafschap Hampshi re. De Engelsen werden door Oranje met vier wickets verslagen. Het team van Hampshire, met onder meer Hagenaar Paul- Jan Bakker in de gelederen, was na vijftig overs all out voor 180 runs. Te danken was deze hoopgevende score vooral aan het goe de bowlen van Floris Jansen (Kampong) die vier wickets nam voor slechts 21 runs. Aan bat kon vervolgens Robert Lifmann terug zien op een uitstekende partij. De VOC'er ging in het zicht yan een century uit op 97 runs. Nederland kwam tot een totaal van 181 voor zes. Een tegenvaller was het uit vallen van Jeroen Koster van het Haagse Quick. Hij kreeg bij het fielden een bal kei hard tegen de hand en moest met een ge broken pink naar het ziekenhuis worden gebracht. Peter de Vos rapste sprinter in Monster MONSTER Peter de Vos heeft gisteravond de amateurronde van Monster op zijn naam geschre ven. De renner uit Arnhem, die hiermee zijn vijfde overwinning van het seizoen boekte, was in het Westland de rapste van een 23 man sterke kopgroep. Marco Middelburg (De Lier) werd na 100 kilometer in een tijd van 2 uur, 36 minuten en 9 seconden tweede, terwijl Barend* Huve- neers (Berkel) op de derde plaats beslag wist te leggen. Van de re gionale deelnemers eindigde Axel Hermans (Voorburg) als zesde, Jan Hogervorst (Pijnacker) als negende en Toine van der Knaap (Wateringen) als elfde. SCHMID LOOPT BESTE EUROPESE SEIZOENTIJD BERN Harald Schmid heeft giste ren bij internationale atletiekwed strijden in Bern in de stromende re gen voor de beste Europese seizoen- prestatie op de 400 meter horden ge zorgd. De 29-jarige Westduitser, Eu ropees kampioen op dit onderdeel, liep een tijd van 48,28 seconden. Sneller dan Schmid waren dit sei zoen alleen de Amerikanen Danny Harris (47,56) en Edwin Moses (47,69) in hun rechtstreekse duel op 4 juni in Madrid waar de wereldrecordhouder voor de eerste maal in bijna tien jaar werd verslagen en de Senegalees Amadou Dia Ba die op 6 juli in Boe dapest tot 48,23 seconden kwam. Voortvarende start zeiler Cees Clemens MEDEMBLIK Cees Cle- mens legde gisteren tijdens de eerste race van het open Ne derlandse zeilkampioenschap in de Laser-klasse beslag op de derde plaats. De Leidenaar moest op het IJsselmeer voor de kust van Medemblik alleen de Westduitse winnaar Andre-' as Willim en Europees kam pioen Richard Lott uit Groot- Brittannië voor laten gaan. Jaap Zielhuis uit Gouda had geruime tijd de leiding, maar viel met de finish in zicht stil en werd door deze drie con currenten gepasseerd. WASSENAAR Wonderen gebeurden er gisteren niet op een warm en stil Duin digt. Of het moest komen van de grote favoriet Alain D met zijn leerling-pikeur Buck Leeman, die in gewon nen positie in de laatste rechte lijn plotseling links afsloeg en op het middenter rein van Duindigt belandde. Hierdoor kon outsider Ban co Solo met Wim van Dalen de winnaar worden in de voor deze klasse alleszins ac ceptabele kilometertijd van ruim 1 minuut en 20 secon den. Het tweede intermezzo gebeur de tussen de koersen door, toen er Andries van der Blonk met een tweejarige draver, die hij had meegenomen om te oefe nen, in de langs de baan lopen de sloot terecht kwam. Paard en ruiter waren dankbaar voor de koude douche en dit inci dent liep gelukkig verder zon der ongevallen af. De Westlandse stallen ded het niet best op Duindigt. G rard van Eykelenborg werd iw.. tweemaal toe geklopt. AUe Gerry Kleyweg deed het Yonkers beter. Dit paard w verrassend. In een veld v twaalf volbloeds, het grooti van de middag, bleek Boxtn ger Speedy (Terry Cain) ven weg de beste. Zondag start de| o driejarige in de 59e derby vo „i volbloeds op Duindigt, waarft f hij ondanks zijn zege tegen grote kanonnen weinig kani h heeft. ROTTERDAM De nieuwe manager van het Nederlandse honkbalteam mag dan nog zo fanatiek zijn, zelfs de bedrijvige Pat Murphy is het niet ge gund binnen zes weken de nationale werpersstaf te renoveren. Zoals al tijdens het eerste ge deelte van de competitie in de I hoofdklasse aan het licht kwam, telt Nederland enige verdienstelijke starters. Zodra die stevig worden geraakt, zijn er geen vaardige opvolgers voorhanden. In de openings wedstrijd van het Havenste den-toernooi in Rotterdam stortte Nederland tegen Tai wan langzaam maar zeker in een. Twee punten in de vijfde en twee in de zevende innings brachten een negatieve score van 4-0 op het bord. De Amerikaan, zelf ex-wer- per, werd er een beetje stil van. De eerste van het aantal beloofde verrassingen bleef uit. Mede door het voortreffe lijke werk van de 21-jarige Taiwanees Lin Wen Chen, die de Nederlandse slaglieden be perkte tot vijf geslaagde tik ken. Taiwan sloeg twaalf keer raak. Europese titelstrijd De tweede editie van het Ha- venstedentoernooi vormt een nagenoeg ideale voorbereiding op de Europese titelstrijd, die over ruim een week in Barce lona begint. Over het Spaanse toernooi bestaat nog veel onze kerheid, zeker is slechts dat. het evenement uitloopt op de traditionele tweestrijd tussen Nederland en Italië. Van San Diego Aztecs, Osaka en de winnaar van de eerste afleve ring, Havanna, valt meer slag werk te verwachten dan de, afgezien van Italië, bescheiden Europese oppositie. Zeker van de Cubanen, die goeddeels de formatie op het veld van Nep- tunus brengen, die vorig jaar in Nederland de wereldtitel veroverden. De in Rotterdam aanwezige ploeg uit Taiwan geldt als het nationale B-team. Uit de selec tie, die vorig jaar in de slot wedstrijd van het toernooi in Nederland als enige Cuba een nederlaag toebracht en als tweede eindigde, hebben drie spelers opnieuw de reis naar Europa gemaakt. In een bloed stollend treffen wees Neder land vorig jaar na tien innings de sterkste Taiwanezen met 6- 5 terug. Jong Taiwan liet het zo ver niet komen. Op het mo ment dat Nederland met een verre tik van Robert Knol (met Robert Eenhoorn en Jud- sel Baranco op de kussens) dreigde, verijdelde een door Chiang Jong-Hwa's vangbal ingeleid en sporadisch ver toond triple-play Murphy's snode scoringsplannen. Bart Volkerijk Murphy had de verdediging toevertrouwd aan Bart Volke- rijk. Daaruit bleek al dat de bondscoach van de KNBSB zich weinig stoort aan de in de recente historie gegroeide ver houdingen. Door Murphy's voorganger Harvey Shapiro, was starter Volkerijk in het Nederlands team omgeschoold tot reliëf-pitcher. Als starter bij ADO baarde de Hagenaar in de eerste competitiehelft weinig opdien. Volkerijk, der tig jaar en na het afzeggen van Jan Hijzelendoorn het oudste lid van de jonge selectie, greep zijn kans. vier slagbeurten lang liet Vol kerijk de Taiwanezen niet ver der komen dan het eerste honk. Een innings later moest hij twee runs toestaan. Een drie-honkslag van Chen Yann-Chen en tikken van Hu- ang-Shin Ming en Chang Yaw-Teng leidden - zij het op termijn - tot zijn vervanging door Peter Callenbach.die een golf van Aziatische honksla- gen over zich heen kreeg en op zijn beurt de heuvel moest vrijmaken voor André Smit Nederland 0-0-0-0-0-0-0-0-0=0 Taiwan 0-0-0-0-2-0-2-0-x=4 Volkerijk De sliding van Gerlach Halderman komt te laat, Taiwan's tweede honkman Chang Yaw-Teng bleek sneller. FOTO: ANP Werpcijfers Nederland: (5+1): 4-0-6-1, Callenbacl 0, Smit (2): 0-0-1-2; Taiwan: Lln Wen- Chen (9): 5-3-5-1. advertentie op basis van halfpension, in hotel Laabnerhof in het prachtige Wienerwald Inclusief: Prijs slechts \J Cj \J per persoon Kamers met douche/bad en toilet. - overnachting op heen- en terugreis - 5 overnachtingen in Laben (Wienerwald) - 7 ontbijten en diners - rondritten met bezoek aan St.-Stephansdom, Staatsopera, Spaanse Rijschool, Slot Schönbrunn - excursie langs de Donau Exclusief: - lunches - entreegelden - verzekeringen POSTBUS 16050 2500 AA DEN HAAG TELEFOON 070-190882 Prijsvragen De resultaten van de Westduitse midlottc zijn: trekking A: 1-13-21-27-43- 49, reservegetal 34; trekking B: 13-18-24-35-39-42 reservegetal 9. Spel '77: 2064983. Voetbal Go Ahead Eagles is uit financiële zorgen. Het kledingbedrijf Piet Zoomers verbond zich voor de duur van vijf iaar aan de Deventer eer- ste-divisieclub. Voetbal Door een overwin ning van 2-1 op Lecce is Cese- na samen met Pisa en Pescara naar de Italiaanse eerste divi sie gepromoveerd. Hockey Ingrid Jansen (Rotterdam) en Laurien Wil- lemse (HGC) zijn terug in de selectie van de Nederlandse damesploeg, die zich voorbe reidt op het EK begin septem ber in Londen. Wielrennen De Russin Ga- lina Tsareva verbeterde in Moskou het wereldrecord over 200 meter op de overdekte baan met vliegende start tot 11,361 seconden. Tennis Hellas ter Riet ver loor in de tweede ronde van het toernooi van Knokke uit geschakeld. Ze verloor in drie sets van de Italiaanse Laura Garrone. Ter Riet bracht de tweede set op haar naam door de tiebreak met 7-1 te winnen. In de eerste en derde was ze kansloos: 2-6, 7-6, 0-6. Voetbalteam Chili in Zuidamerikaanse finale CORDOBA De zege van 4- 0, die Chili in het weekeinde op Brazilië boekte, was geen toevalstreffer. Dat toonden de Chilenen voor tienduizend toeschouwers in Cordoba (Ar gentinië) aan in de halve-fina- lewedstrijd van het voetbal toernooi om de Zuidameri kaanse beker door met 2-1 te winnen van Colombia. Na ne gentig minuten was het 0-0 ge bleven. De verlenging bracht 'Chili in de finale, waarin het zondag wereldkampioen Ar gentinië of Uruguay ontmoet LEIDEN Waar bij het tennistoernooi van Fores- cate al weer enkele ge plaatste B-spelers werden uitgeschakeld, bleef het op dat gebied rustig in Nieuwkoop. In de lagere regionen valt op, dat veel papieren favorieten hun bevoorrechte positie niet kunnen waarmaken. In Hazerswoude doet men er iedere dag van alles aan om op tijd klaar te zijn en tussen de bedrijven door wordt er ook nog aardig getennist. Forescate In Voorschoten maakten de meeste B-spelers hun opwach ting, wat direct resulteerde in enkele opzienbarende uitsla gen. Zo zal de geplaatste Uni- cummer Bob van Overbeeke bij een 4-0 voorsprong in de derde set tegen de Amerikaan Randy Manie nooit hebben verwacht, dat hij zijn opponent zou moeten feliciteren met de overwinning. Zeker niet, daar de Amerikaan als trainer fungerend van zijn drie land genoten, die niet hebben kun- jjen imponeren bij een 3-0 achterstand in diezelfde set le lijk viel en zijn knie blesseer de. Een dikke zwachtel om zijn pijnlijke gewricht, maakte het talrijke publiek duidelijk, dat van hem geen wonderen meer verwacht konden wor den. Van Overbeeke verzuim de om de partij vervolgens in sneltreinvaart naar zich toe te trekken en moest lijdzaam toe zien hoe de underdog de ach terstand beetje bij beetje weg werkte.,,^ stond na die 4-0 voorsprong met houten benen op de baan. Ik vergat steeds door mijn knieën te gaan bij mijn slagen en ging verkrampt spelen. Wat zat ik vastRan dy Manie, getooid met pet, dook letterlijk naar iedere bal en trok de partij uiteindelijk middels een 7-2 zege in de tie break naar zich toe: 6-2, 0-6, 7- 6. Bij de partij tussen Joost van Leeuwen en Marcel Gerritsen ging het er wat rustiger aan toe. De Roomburger haalde met 7-6 de eerste set binnen, maar kreeg vervolgens moeite met het behouden van de con centratie. Een gebrek aan spel- ritme kreeg de overhand bij Van Leeuwen, die desondanks bij vlagen schitterende staal tjes tennis uit zijn racket te voorschijn toverde. De fanatie ke Marcel Gerritsen profiteer de desalnietemin van het ge brek aan vastheid van zijn op ponent en ontnam Forescate zijn tweede geplaatste speler in het HEB: 7-6, 2-6, 2-6. Een an dere OLTC-er plaatste zich heel wat makkelijker voor de tweede ronde. Jasper van Marwijk had weinig te duch ten van Jack Manuputty en zegevierde simpel in twee sets. De als favoriet gestarte Henny Koemans maakte een geslaag de rentree in de voor hem be kende omgeving. Manie's landgenoot David Williams was van een heel ander kali ber en mocht tevreden zijn met de vijf games die hij vero verde. Bij de dames had Nancy Toole geen kind aan de C- speelster Monique Gijben en plaatste zich simpel voor de volgende ronde. Gijben was succesvoller in de DEC waar zij haar tegenstand ster N. van Remoortere maar één game toestond. Susan Vis sers won met 6-4, 6-3 van Co- rinne Smit, die in het LC-ten- niscircuit evenhoog geklas seerd staat. In het HEC won Bart Krans zonder problemen van Peter van Paridon en ver sloeg Mark Prins verrassend Luc van Wijk: 4-6, 6-3, 6-2. Van Wijk revancheerde zich in het dubbelspel met Jelle Raap door het Amerikaanse koppel Williams/Spahn te eli mineren. Het duo Vasicki- /Oosthoek was in dezelfde ca tegorie net niet opgewassen te gen Ba velaar en Verberne: 3-6, 6-3, 6-4. Gert Jan Egberink moest in het HED diep gaan om Johan Draulans van zich af te schud den, wat hem na drie lange sets lukte via 7-5 in de beslis sende set. Alexander Diehl had eveneens het volle aantal sets nodig om E. Bouw te ver slaan en zich te plaatsen voor de kwart-finale. Bart Albers is een andere kanshebber die op overtuigde wijze Roland Fasel terugwees: 6-0, 6-3. Wedstrijd leider Ruud Bitter kon zijn koppositie in de HDD 30+ niet waarmaken, want met Frans van Dorp werd hij geklopt door Ted Schaepman en An dré Uljee: 4-6, 6-7. Nieuwkoop In Nieuwkoop heeft men op het laatste moment te maken gehad met onverwachte ab senties van spelers als Frank van der Donk en Johan Vis. Hierdoor zijn er een aantal partijen weggevallen, waar door vandaag pas de eerste wedstrijden worden verspeeld in het HEB. Het duo Bakker- /Krauwels verraste in de HDC door in twee sets het als eerste geplaatste tweetal Kip/Ponsi- oen te kloppen: 7-5, 6-3. Ditzelfde lot was beschoren aan Wiers en Versteeg die in het GDD in twee sets verloren van Bos en De Schepper. Kick Koek was in het HED volgens verwachting te sterk voor Christiaan Goedhart en Rob Koeleman raakte pas op dreef tegen Ramon Otto na de set verloren te hebben: 6-7, 3, 6-2. Hazerswoude Het sterk gedevalueerde veld bij de heren kende 5 aardige wedstrijd. Ruud va der Voort ontmoette cominj man Frank van Leeuwen <fe op dit moment furore maaff® in D. Het 14-jarige talent u Boskoop kwam vooral krad te kort tegen Van der Vooi(IO maar bewees wel degelijk het goede hout gesneden i j zijn. Een overwinning zat echter niet in voor Van Leei wen, die in de tweede set w tie-break uit het vuur wist i slepen. Karin van Reeuwjj schaarde zich bij de beste i dames door een zege op Mario Engel. Henrike Engel, de ken verse aanvoerster van het Ew circus in het LC-tenniscircui ,0 was ongeplaatst maar toond tegen favoriete Mirna Krijjp man aan dat dit op een mi» verstand berustte: 6-4, 6-2. E» gel verloor in de DEC in dr* sets van Kitty van der Mr waardoor ze zich geheel op hf veroveren van de D-titel lu richten. JELLE RAAJH Mathesis Scientiarum Geni- trix, Middelbare Technische school, Leiden. Werktuigbouwkunde, gediplomeerd na voltooid praktisch Jaar Fred Baas, Paul de Beer. Dik Bennis. Rob van den Berg. Paul Beukema, Mario Boot. Ed Bosman. Kees Colijn, William van Die- men. Wouter van Dijk, André van Essen, Marcel Flandrijn, Wilfred v.d. Geest, Marcel Glasbergen. Jan Jaap Hoekstra, Edgar Hogervorst. Rob den Hollander, Chris Hoogenboom. Marcel Hoogen boom, Hans van HIJkoop, Frlts de Jong, Kees Koek. Laurens Krult. Martin de Louw, SJoerd van der Mark, Erwin Mon- teney, Edwin van den Nieuwendijk, Dammy van der Poel. Bas Reijs, Hans Roose, Emil Root, Sjeflte de Roolj, Peter van Ruiten, Peter van der Stelt, Ad Ubink. Renee Uljee, Anatol van der Ven, Henny de Vos. Mare Winters, Erik Zaad- noordijk, Rob Zoontjes, Maurice van Zijp. W3bl: geslaagd met lof: Kees van Die- men, C.T., hoogste aantal punten afd. W. W3al: Jan van DuIJvenbode, Erik Heemskerk, Marco Hoogenboom, Jer-' gen Hoogendoorn, Peter Knlbbe, Rene Oudshoorn, Jan Paardekooper, René Schooners, Alex van der Siot, Buddy van der Wereld. W3all: Walter Foks, Adrie van Hees. Sjaak Juffermans. Arjan Luijten, Marcel Roggeveen. Koos Stikkelorum, Ronald van Tilburg. W3bl: Fred Blomsma, Michel Bosman, Marco CrispIJn, Eelko van Duijn, Ger hard de Haas, Michel Koedam, Jos van der Kroft, Peter Los. W3bll: Edwin van Breenen. Ronny Jozf- asse. Rob Katten berg, Edward K laren- beek, Luc van Klink. Dennis Nieuwen- burg, Paul Willemae. W3c: Geert Bergman. Marcel Distel brink, Enrico Gaal, Erik van Haestregt, Leo Heemskerk. Dirk Henze, Erik Jonk man. Andre Kool, Erik van der Laan, Domlntco van der Lans, Robert van der Lans. Marc Lommerse, Arte van der Plas. Aad Plulmgraaff, Rob Pret, Andre de Ridder, Robert van Schalk. Ruud Stokkel Rik Vos Bouwkunde, geslaagd voor theore tisch gedeelte: B3a: geslaagd met lof: Evert van der Meuten, hoogste aantal punten afd. B. ook hoogste aantal van alle afd. B3a: geslaagd met lof: HarokJ Straathof. B3a: Ronald Elshout, Edward Goede- mans, Kees Hazenoot, Mare Heppener. Mike de Kan, Andre Kooloos, Arno Quak, Machiel van Veen, Mike Vink, Erik van Vuren. René Wassenaar. Ronald Willemsteijn, Remco Zonneveld. B3tx Jaco van Bladel, Peter Duindam. Nico van Duijn. Robert Emmerik, Peter Griekspoor, Robert Jongeieen, John Jonk, Frans Olierook, GIJs Ptug, Patrick van der Putten, Leon van Rotsen, Marcel van Veen. Johan Veldhoven, Wim Ver- weij, Tom Vierveijzer. Arjan Warmer dam. Wilbert Zuiderduin. Gediplomeerd na voltooid praktisch Jaar G. A. M. van Berkel, D. A. BerkhelJ, T. M. N. Duindam, F. M. J. van Eisen, J. Engele, M. R. Heppener, A. M. J. Hof- kes. J. H. Imanse, H. K. Kets. J. W. van der Uppe, M. Ust. P. C. Meljers, E F. Möhlmann. E. R. Mud, A. J. Schoone. E W. Sessink, F. L. Sip. K. Voet. C. J. Wesselman, C. van dé Wetering. Weg- en waterbouwkunde, geslaagd voor theoretisch gedeelte*, hoogste aantal punten afd. WW: Walter Wasse naar (naar HTS). C4: Rick Goddljn, Jan Lazet, MarIJn Stam, Aad Rustenhoven. Weg- en waterbouwkunde, gediplo meerden: geslaagd voor theoretisch gedeelte en reeds in bezit van verklaring praktisch Jaar: Johanneke van 't Zelfde. C4: Guldo Ammertaan, Erwin Boete kees, Martin Brugman, Gert van Duijn, Rob van Gorkom, Henry Knetsch, John Kooyman, Ron Kooyman, Robin Oost veen, Ton Ouwehand, Gerard Smit, Pa trick van der Plas, Dick van der Spek. Hans Turenhout, Peter van der Tweel, Jan Vink. René Vissers. Marco Voorbij, Eric Warmerdam, Aad van der Werf, Paul de Winter. Elektrotechniek: afd. elektronica: gediplomeerd na voltooid praktisch Jaar Mart van Asseit, Gert van Dam, Marcel van Delft, Arnoud van Diggelen, Marcel van Dorp, M. A. C. de Groot, Jan Hasenoot. R. E Klijn. I. H. Kok. R. J. W. M. Lager berg, Uesbeth de Mooy, H. R. Muller, V. R. Noordberg, Tom Oskam, Edward Plug, Theo Schrijvers, Wouter Turion, Hank Varkevisser. Elektrotechniek - electronics, ge slaagd voor theoretisch gedeelte: A3d: geslaagd met lof: Peter van Roode. hoogste aantal punten. A3c: ge slaagd met lof: Louis de Jong. A3d: ge slaagd met lof: Ronald Hoogeveen. A3cfc geslaagd met lof: Marcel Rodenburg. A3<s John Bakker, Harry Bos. PauT de Bruin, Rudi Coorn, Boudewijn van Duijn, Robbert van Duijn, Marcello van der Eist, Harry van der Geer. Raymond van der Geest. Gerco Gravekamp. Erwin Hoogervorst, Gert van der Hulst, Paul de Jong, Peter de Jonge, Vidjai Kallcha- ran, Perry Knljrtenburg, Mark Koeiewijn, Jaco Ouwehand. Edward Schrama, Ar noud Te beest, Ben Verdel, Mare Vos kuil A3<fc Marcel Baudet, Vincent van Be Peter Bosman, Kees Duivenvoord Nanne Frijlink, Jeroen van der Undl Henri Natzijl, Arno Plug, Robbert der Slot. Ed Snelderwaard, Wouter TT geler, Ralph Veeier turf, Marco t Veen. Erwin de Vries, John van Werf' ven, Jasper van 't Wout, Ronald I vliet, Erwin van der Zwet. Elektrotechniek energie geslaagd voor theoretisch j E3a: Martlno van Amsterdam, I van Dam. Richard Duivenvoorde, f mond van Haasteren, ThIJa Km Ruud Miggels, René Oudshoorn, 1 Overboek, Michlel Panders, MichaUd der Plas, Henk van Polaren, Gert jan 4 Reenen, Bob Rekkers, WIJnand RON Edwin Schaap. Rene Verdegaal, Ton 4 der Voet, Robbert Zwetsloot. E3b: Ronald van Boelen. Ruud M Henri Brandemann, Marco van Dijk, R ter Geerlings, John van Gelder. Row Hoorn, Ed Jans, Jack van der Marei. El Rieff. Marco Wijntjes, Cari Zwsi* aar Rli burg. Elektrotechniek afd. praktisch Jaar Indira Barter Jee. F Barn hoorn, Erie Enters. P. R. Har Paul Hermans, A. van der Klaauw, van Marsbergen, Stephan Nis Nulkes, Richard van Oudheu» Passchier. Leo Spaargaren, Mark Ti gen, Ronald Turk, Bram Turkenb Peter van der Veer, Rob Vlakke. I van Vliet. Waldo Voesenek, Jan-WH Warmenhoven. Erik van Wijk. |Si

Leidse Courant | 1987 | | pagina 14