19e oudjes mogen weer in 1987 éi gekleurd gezien IDIO/TELEVISIE MTV begint aan Europese opmars j Duitsland ttelliet-TV SaidAdOowumt WOENSDAG 8IUU 1987 PAGINA 9 rits Bom weet zelfs bloot vinden in Oostenrijk... de VARA geen telefoon kunnen instel- om te klagen over Frits Bom en zijn \onsumentenbus"? Ik zou er elke week ge- van maken: deze zomeravondvulling de rode omroep tart immers elke be- ijving. Omdat zo'n telefoon er niet is, obeer ik het op papier. pus \rige week zag ik de aflevering waarin 'straai »n en de rijnen z'c^ verpoosden temidden acadtqui Nederlandse vakantiegangers in het rus- 'ke Oostenrijk. Ik vind het helemaal niet 18' dat veel mensen kennelijk veel plezier k 13: ibben in traditioneel vermaak als bierdrin- no«qtt in, polonaiselopen en jodelen, dit alles on- 0Uu*3er'de strakke leiding van professionele ver te na! \aakgidsen. Ieder zijn meug, nietwaar? Ik 1.15. oekpersoonlijk in mijn vakantie een zo een- 4 0°- oudig mogelijke camping, in elk geval zon- der disco, en zal in maar heel weinig polonai ses meehossen. Maar het vertonen van dergelijke vormen van vermaak op de televisie grenst in mijn ogen aan voyeurisme; deze argeloze mensen worden in het programma „Konsumenten- bus", zeker bij het meedoen aan zoiets als een jodelwedstrijd, toch een beetje te kijk ge zet (om niet te zeggen belachelijk gemaakt). Dat is niet echt fris. Bijna net zo erg is, dat de „Konsumentenbus" wordt gepresenteerd als een programma dat consumenteninformatie geeft en consumen ten ter plekke ten dienste staat bij het oplos sen van hun problemen. Die informatie was, in het geval van Oostenrijk, van likmevestje. De genoemde prijzen voor pension en terras- consumpties waren genoteerd in het voorsei zoen, en er werd trots bij verteld dat de hoogseizoenprijzen later nog een keer aan bod zouden komen. Daar hebben we dus niks aan: dat hoogseizoen gaat nu in en we willen die prijzen nu weten. De klachtentelefoon stelt ook al niets voor. Een oma mocht in de bus haar kleinkind in Holland bellen om het te feliciteren met het behaalde zwemdiploma. Dat is aardig van Bom, maar nauwelijks informatief te noe men. Er werd een flink stuk van de uitzen ding besteed aan het vertonen van beelden van een amateurwielerronde, compleet met Studio Sport-achtige interviews na de koers met de Nederlandse renners. Uiteindelijk mochten die ook in de bus naar huis bellen, om mee te delen dat het zwaar was en dat ze zesentwintigste waren geworden. Ook aardig van Bom, maar: wat heb je als kijker daar aan? En: is er in Oostenrijk geen gewone te lefoon waarmee naar Nederland kan worden gebeld? Daar hebben ze in dat land Frits Bom toch niet voor nodig? Omdat in 'nette' landen als Zwitserland en Oostenrijk, in tegenstelling tot de costa 's van de Middellandse Zee, weinig topless badgas ten zijn te bespieden met de telelens, en om dat in het „Konsumentenbus"-programma 'natuurlijk' toch bloot moet zitten, moest Frits zijn toevlucht nemen tot een kunst greep. Hij vertoonde wat fragmentjes uit pi kante Tirol films uit de jaren zestig en daar mochten de vakantiegangers ook nog iets over zeggen. Dus dat bloot was ook geregeld. Zo wordt kostbare zendtijd gevuld met iets dat je eigenlijk alleen kunt omschrijven als 'niks'. Geen informatie van enige betekenis, geen service van enige betekenis. Een paar shots van mooie bergen, jawel, en van gezel lige dorpjes: beelden die ook in elke modale reisfolder staan. Daar moeten we het dan maar mee doen. RENÉ DE COCQ ni ILVERSUM Het Torhout/ tenji e rchte Festival, afgelopen lerstri terdag en zondag in België, flirli jet het al horen. Je mag oude roepen weer goed vinden in HEAT! aan de EToeiende be~ 0171 te v°ld°en. werd dan k regelmatig teruggegrepen i de tijd, onder meer naar *74n? Beatles. Die hernieuwde langstelling voor groepen, '9 C e 'n de jaren zestig en zeven- urotoede muzikale toon bepaal- di. o n, houdt ongetwijfeld ver- za "fend met de snel oprukkende impact disc en de daarmee AY o ernieuwde uitgaven van heel do. t eel 'klassiek' materiaal. De t/mgantische verkopen van Be- les-cd's als „Sgt Peppers Lo- ely Hearts Club band" zijn m ;n teken aan de wand. Oud is (al); jp en hip is in. Dat blijkt ook it het „Goud van Oud"-pro- amma van Veronica's Peter 1); 'eekamp, dat tot de best be- /m listerde Nederlandse radio- iows behoort. lu is die nostalgische golf niet 27 ieuw. Telkens wanneer de uziek-industrie het nalaat STA m met interessante groepen 21.3 oor de dag te komen, wordt r door radio en televisie te- keic iggegrepen naar het grijze I): o erleden en beleven artiesten •t an weleer een korte periode LON an hernieuwd succes. Soms ireri omt die belan6steUing de ar- 18.4 est goed uit en is hij bijvoor- :iNÈt eeld in staat er een redelijk Po laatje uit te slaan. Hij zet het 1® i feg voor zijn oude dag, finan- iert er nieuwe projecten mee 2i3 kan er oude schulden mee 5Cif flossen. Allemaal niet zo heel B): T elangrijk natuurlijk, want het 141 nige dat je als luisteraar echt l0^j iteresseert is de muzikale 21. restatie en die is soms be et (li loorlijk energiek. Wie herin- iert zich niet de „Haagse Beat- ach", alweer een paar jaar 18.< i geleden, in de Haagse Hout- rusthallen. De nostalgische golf, die een vervolg kreeg in „Back To The Sixties", beleef de toen een hoogtepunt en groepen van weleer speelden zich in de rokerige hal, samen met het publiek, in het zweet. Voor groepen en artiesten zo als Q65, The Fortunes en Dave Berry betekende het de start van een nieuwe carrière. Zaal- eigenaren haakten in op deze 'oude golf' en muzikanten die voor eeuwig voor de muziek industrie verloren leken, be gonnen aan hun tweede, soms heel succesrijke 'jeugd'. Zo is Blood Sweat Tears in Ame rika bijvoorbeeld weer razend populair. Geen gebrek Als uitvloeisel van deze nostal gische golf, organiseerde Vero nica begin dit jaar een festijn in de Autotron in Rosmalen. De omroep had april uitgeroe pen tot „Goud van Oud"- maand en muzikanten zoals Mungo Jerry, Percy Sledge, Steve Marriott (Small Faces) en The Swinging Soul Machi ne kwamen opdraven om mee te werken aan de televisie- en radio-registratie. Aan publieke belangstelling was geen ge brek want zo'n vijf-en-een- half-duizend liefhebbers kwa men opdraven om het gebeu ren mee te maken. En dat wa ren zeker niet alleen dertigers en veertigers. De zaal werd zelfs voor het grootste deel ge vuld met publiek, dat de mu ziek alleen maar kent via hun ouders, die in een sentimentele bui nog wel eens de vergrijsde en gekraste langspeelplaten uit de kast willen halen. In het Autotron stapten de be zoekers terug in de tijd en hadden de dag van hun leven. Wim Bieler, zanger van Q65 ...in zijn beste school-Engels.., FOTO Het was er heel gezellig met kraampjes voor degenen die zich van een hapje en drankje wilden voorzien. In de laatste van een drieluik „Goud van Oud" (vanavond: Ned. 1 om 22.02 uur) komt die sfeer al leen over in de publieksbeel- den. Met de armen zwaaiend zet de massa de verrichtingen op het podium extra luister bij, terwijl ze luidkeels meezingen met 'klassiekers' als „This Strange Effect" van Dave Ber ry en de ballad „Ann' van de Haagse groep Q65. Percy Sled ge is onmiskenbaar aanwezig met „My Special Prayer". Nieuwe reeks De ervaringen die Veronica in april heeft opgedaan, zijn er waarschijnlijk de oorzaak van, dat de omroep volgend jaar opnieuw met oude sterren in zee zal gaan voor een nieuwe reeks „Goud Van Oud" televi sie- en radioprogramma's. Zoals gezegd heeft die her nieuwde belangstelling de oude sterren geen windeieren gelegd. De leden van Q65 bij voorbeeld combineren tegen woordig hun broodwinning met spelen en wat is er leuker dan in je vrije tijd op een podi um muziek maken. The Pretty Things hebben de draad weer opgepakt en brengen tijdens hun concerten niet alleen oud, maar ook nieuw werk. Vanavond, in het laatste „Goud van Oud"-programma, komen Q65, Dave Berry, Per cy Sledge en The Fortunes in beeld. Q65 brengt met veel overgave twee nummers waarmee ze groot werden. Daarbij laten ze in „Ann" ho ren hoe ze zich van hun beste school-Engels bediende voor het schrijven van de teksten. Dave Berry, weliswaar wat ouder, bedient zich nog steeds van dezelfde maniertjes als in 1965. Zijn „Little Things" blijft fantastisch klinken hoewel er van echt zingen niet veel komt. Percy Sledge laat zich voor de gelegenheid begelei den door The Swinging Soul- machine. Hij vormt het mid delpunt van een heel senti menteel optreden. The Fortu nes komen niet zo sterk uit de verf. De harmonieën zijn niet helemaal zuiver, maar de en thousiaste menigte geniet vol op van songs als „Here It Co mes Again". Om de oude rotten uit het vak aan het werk te zien in een so ber, maar krachtig geregis seerd televisie-programma is een hele verademing. Het lijkt een frisse wind in de stroom perfect geregistreerde video clip-programma's, die dagelijks over de buis rollen en is daar om ook een ontspannend half uurtje voor iedereen, die wil weten waaruit de hedendaagse popmuziek is ontsproten. HANS PIËT VOORBURG Amsterdam, Voorburg en het Westland zijn voorlopig de eerste Nederland se kabelnetten, die vanaf 1 au gustus de muziekprogramma's van MTV Europe gaan doorge ven. Om de onderhandelingen met andere exploitanten te vergemakkelijken, is gisteren met de VECAI (de overkoepe lende organisatie van kabelex ploitanten) een twee-jarig con tract gesloten. Deze overeen komst is er een van gesloten beurzen, wat wil zeggen dat geen van de partijen geld ont vangt of betaalt. Music Television Europe richt zich op een publiek van 12 tot 34 jaar met een 24-uurs pro grammering, zonder herhalin gen. MTV Europe is een zelf standig opererend kanaal, een dochter van MTV Amerika met een Europese aanpak. Hel kanaal kan momenteel niet al leen in Amerika maar ook in Japan, Australië, Mexico en de Caraïbische eilanden worden ontvangen. Dat de aandachi zich nu op Europa richt (in Berlijn, Stockholm en Kopen hagen gaat de zender op de zelfde datum van start) koml omdat MTV wil uitgroeien tol een wereld-muzieknet. Het station heeft inmiddels 80C multinationale adverteerders achter zich om o.m. de 15 mil joen pond aan jaarlijkse ex ploitatie-kosten in Europa te dekken. Of Den Haag, Wassenaar en Leiden bij de startdatum van de partij zullen zijn, ligt aan de Colleges van B en W. Zij moe ten daar, als gebruikelijk, eersl hun goedkeuring aan geven VECAI-voorzitter drs. H.B. Eenhoorn verwacht echter geen problemen, dankzij de overeenkomst die gisteren werd gesloten. NEDERLAND 1 VOO 15.35 Club Veronica Clips, mu ziekprogramma 16.15 (2 Rambo, tekenfilmserie. Afl.: Brand in de lucht 16.40 Only one earth, elfdelige documentaireserie over hef milieu en de ecologi sche ontwikkelingen. Afl.: De monnik 17.05 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Getui ge. Als Alex' beste vriend besluit te gaan trouwen is hij zo beledigd dat er ie mand tussen hun vriend schap komt dat hij zelfs niet komt opdagen NOS 17.30 1/t6-Journaal Simone Wiegel presenteert 'Veronica sport'. Ned. 1 om 17.40 uur. FOTO: ANP VOO 17.40 Veronica Sport, sportpro gramma. Presentatie: Si mone Wiegel 18.15 Starsky Hutch, Ameri kaanse politieserie met David Soul en Paul Mi chael Glaser. Afl.: Vals geld. Na enkele pogingen om zijn geld van een nachtclubeigenaar terug te krijgen, besluit Vic om het te gaan halen (herh.) 19.00 E Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Simone Walraven NOS 20.00 T Journaal en weerover- zicht SOCUTERA 20.28 Wat moeten die 34 ont wikkelingswerkers van SNV in de 15 projecten van Nepal? Film van de Stichting Nederlandse Vrijwilligers VOO 20.33 The Master, Amerikaanse tv-serie met o.a. Lee Van Cleef, Timothy Van Patten en Shanna Reed. Afl.: De verloren dochter. The master en Max gaan op zoek naar Max' verloren dochter. Ze raken op slag verwikkeld in een afper singszaak 21.22 STER-reclame 21.27 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek waarin ditmaal aandacht voor het 750-ja- rig bestaan van de stad Berlijn. Een kijkje in West zowel als Oost-Berlijn: een dubbelportret. Tevens een reportage over het rijge drag van de Nederlandse vakantieganger. De Franse overheid maakt zich zor gen over onze overver moeide landgenoten die door hun land naar Zuid- Europa jakkeren. Presen tatie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks 22.02 S Goud van oud live, mu ziekprogramma met optre dens van bekende arties ten uit de jaren zestig van uit het Autotron in Rosma len. Met o.a. Munog Jerry, Q 65, Dave Berry, Percy Sledge en The Fortunes 22.30 Themaprogramma: Su- perwings, documentaire van Leo van der Goot over de aantrekkingskracht van het vliegtuig (herh.) NOS 00.02 Journaal 00.07 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 NOS 15.30-16.45 (UStudio Sport ex tra. Ronde van Frankrijk, rechtstreeks verslag van de vandaag te rijden etap pe Troyes - Epinay sur Se- nart (205'/z km.). Com mentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen 17.55 Studio Sport extra. Ronde van Frankrijk, samenvat ting van de vandaag verre den etappe Troyes - Epi nay surSenart 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 19.00 Journaal 19.12 Van gewest tot gewest, regionaal magazine. On derwerpen: 'Mandoline ge zelschap Oefening Kweekt Kunst', een reportage uit 1936 (Polygoon-archief), 'Het Peddelpad', over een kanoroute door Overijssel en een reportage over Ate Doornbosch en zijn radio programma 'Onder de groene linde' (herh. uit 1984) 20.00 De kust, vierdelige natuur filmserie, bedoeld voor de laatste klassen van het ba sisonderwijs. Afl. 2: De mossel en de inktvis 20.20 Avondvoorstelling: North Sea Jazz Festival, portret van dit festival dat jaarlijks in Den Haag wordt gehou den en vrijdag voor de twaalfde keer van start gaat. In dit programma een kijkje achter de schermen bij de organisatie van het North Sea Jazz Festival 1986. Interviews: Carola Lems en Joop van Zijl 21.45 Studio Sport 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden 13./ 21. ct EP 2V 5.30-16.45 Ronde van Frankrijk, rechtstreekse reportage van de rit Troyes - Epinay sur Se- nart. Commentaar: Mare Stas- sijns en Mark Vanlombeek .55 Nieuws in teletekst .00 Tik tak, kinderserie (herh.) "^18.05 Plons. Afl.: Plons en de zilver reiger (herh.) 8.10 Nils Holgersson, Duitse ani matieserie naar het boek van Selma Lagerlöff. Afl.: De zwa- nen p 8.35 Tour '87, samenvatting van de rit van vandaag .50 De terugkeer van de Antilope (The return of the Antelope), dertiendelige Engelse serie met John Brandwell, Gail Har rison, John Quentin e.a. Afl. 6: Heimwee. De Lilliputters zijn ziek van heimwee en ze willen terug naar huis, kost wat het kost. De kinderen willen de kleine mensjes wel helpen 9.15 Leven en laten leven extra: De Camargue, natuurdocu- mentaire 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Nieuws !ng< i Cl nella Scales, Connie Booth, Andrew Sachs e.a. Afl. 4: Fijn proevers. Een lang gekoester de droom van Basil lijkt werke- lljkheid te worden. Hij heeft »een culinaire maaltijd georga niseerd. Op het cruciale mo ment laat de kok het afweten: hij ligt stomdronken op de keukenvloer (herh.) £0.50 Noel Coward's Collection, zesdelige Engelse serie naar verhalen van de Britse auteur Noél Coward. Afl. 4: What mad persuit, met Carroll Baker, Paul Daneman, Niel Cunning ham e.a. De Engelse auteur en acteur Evan Lorrlmer wordt uitgenodigd voor een rustig weekend op een landhuis. He laas is hij niet de enige geno digde en wordt hij het middel punt van de meest kruiperige belangstelling :u 21.45 Wie schrijft die blijft, literair magazine. Afl.: De zonderlinge Yukiko Mishima 22.40-23.00 Nieuws en coda 10.15 Fawlty Towers, Engelse come dyserie met John Cleese, Pru- c "EU. M.05-23.00 Star Festival Knokke- Heist 1987, rechtstreeks repor tage van dit muziekfestival met deelname van vijf landen. Van daag: Duitsland met Roberto Blanco (stereogeluid via BRT 1 radio) RTBF 1 I.00 I.00 ,i 19.03 1 19.30 20.00 20.10 21.10 *22.10 22.20 1 22.50 I 23.25 L'écran d Journaal Ce eoir, regionaal magazine Journaal Tour de France, samenvatting La traque (slot), tv-serie met Bruno Cremer, Labert Dray, Jean-Pierre Bagot e.a. Afl. 4: Le démantèlement Strip tease, magazine Coup de film, filmmagazine van Terry Focant Concert van de King Singers (herh.) Tweede deel van het verslag van de toernee Laatste nieuws Le couer et l'esprft .ij Scène uit de film 'Desperado City' met Beate Finckh als Liane. Duitsland 2 om 22.10 uur. FOTO: SP DUITSLAND 1 15.50 16.00 17.45 17.55 18.14 18.40 19.57 20.00 20.15 22.30 23.00 00.30 00.35 Wilde Tiere, natuurfilmserie. Afl.: Jagd am Wasserloch Tagesschau Ein deutsches schlcksal: Ka- plan Joeef Rossalnt, portret (3 John Diamond, Engelse tv- film naar een novelle van Leon Garfield. Met Tom Hollander, Christopher Guard, Robert Ja mes, e.a. Tagesschau Hier und Heute, regionaal ma gazine Flucht in die Nacht, tv-serie Indonesien, ein Paradies fiir Tiere, natuurfilmserie. Afl.: Ele- fanten im Dschungel Nur keine Hemmungen: Scha- raden mit Michael Schanze, spelprogramma gepresenteerd door Michael Schanze Programma-overzicht [T] Tagesschau Krimi-Sommertheaten lm In- nern des Wals, misdaadfilm van Doris Dörrie. Met Janna Marangosoff, Eisi Gulp, Peter Sattmann e.a. Carla, een vijf tienjarig meisje, woont bij haar vader, een politieagent. Lang zaamaan ontstaan er menings verschillen en Carla mist haar moeder dan erg. Haar vader zit al met zichzelf In de knoop, dus Carla besluit haar moeder op te sporen. Op haar reis ont moet ze Rick. een Jongen van haar eigen leeftijd Brennpunkt, actualiteitenru briek Tagesthemen Show-Bühne, amusements programma met Alfred Biolek. Met Kalifl, Mad Dodo, Le Thê- ater Nu en Michael Quat ARD-Sport extra. Boxen voor amateurs: West-Duitsland - Amerika. Commentaar: Mi chael Lion Tagesschau Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kamp DUITSLAND 2 15.30 Ferienexpress, tips, amuse ment en spanning 16.05 Die Höhlenkinder, jeugdserie naar de roman van Alois Th.Sonnleitner. Met Kim Rossl, Veronica Logan e.a. Afl.: Das Gewitter 16.30 Neues aus Uhtenbuech: Hoch- zeitskUase (herh.) 17.00 17.15 18.58 19.00 19.30 20.15 21.00 23.45 00.45 Tele-illustrierte, actualiteiten, sport en amusement Ich heirate eine Familie..., tv- serie met Peter Weck, Thekla Carola Wied, Julia Biedermann e.a. Afl.: Der Freund Programma-overzicht Heute Nachwuchs in der Szene, In- ternatioanle talenten, gepre senteerd door Rita Werner en Helmut Frodl. M.m.v. Girl talk, The Shake, Vixen, Georglo Morodor e.a. ZDF Magazin, actualiteiten CSDie Schwarzwaldklinik, tv- serie met Klausjürgen Wus- sow, Gaby Dohm. Sascha Hehn e.a. Afl.: Der Dieb Heute-journal Sommerfestival im ZDF: Des perado City, Duitse speelfilm uit 1981 van Vadim Glowna. Met Siemen Rühaak, Beate Finckh, Vera Tschechowa e.a. Liliane, een jong meisje, wil weg uit Hamburg. Zij wil haar eigen leven leiden, zonder de bescherming van haar ouders. Zij ontmoet Skoda, een jonge taxichauffeur die zijn rijke va der wil ontlopen Zeugen des Jahrhunderts. Manfred von Ardenne In ge sprek met Relnhard Eichelbeck DUITSLAND 3 18.30 19.00 20.00 20.15 21.45 Telekolleg II, cursus Engels. Afl.: Older and wiser Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Mittwochs in... Eff-eff: Freizeit und Fitness, vrijetijdsmagazine E Sie nannten ihn Thunder bolt (Thunderbolt), Amerikaan se speelfilm uit 1929 van Josef von Sternberg. Met George Bancroft, Fay Wray, Richard Arlen e.a. New York In de Jaren twintig: Een van de meest ge zochte gangsters is Thunder bolt. een moordenaar en bank rover. Hij lijkt spoorloos ver dwenen te zijn. maar de politie houdt zijn 'verloofde' Ritzie al sinds weken in de gaten. Maar Ritzie heeft inmiddels een an dere vriend. Iets wat Thunder bolt razend maakt Laatste nieuws ^Engelanc^ BBC 1 16.40 17.10 18.05 18.10 18.35 19.00 19.35 20.00 20.40 21.10 22.00 22.30 23.10 00.40 E Goodbeye Mr. Chips, En gelse speelfilm uit 1939 van Sam Wood, naar de roman van James Hilton. Met Robert Do- nat, Greer Garson, Paul von Heinrich e.a. Bodycare Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Philip Schofleld. Met o.a. 'Puppy's new adventures' en 'Ulysses 31' John Craven's Newsround mwho, sir? Me, sir? Comedy serie Muppet babies, tekenfilmserie Journaal en weerbericht London plus, regionaal nieuwsmagazine Wogan, praatprogramma met Terry Wogan Music match, muzikaal spel programma HThe Colby's, Amerikaanse tv-serie met Charlton Heston, Stephanie Beacham, John Ja mes e.a. Afl.: Fallon's baby Journaal en weerbericht The living isles A natural history of Britain and Ireland, tiendelige documentaireserie over het ontstaan van de Brit se eilanden. Afl. 2: Streams of life, over het ontstaan van be ken, rivieren en meren na de IJstljd. Presentatie: Julian Pet- tiler Sondheim on Broadway-Fol lies: Four days in New York Weerbericht BBC 2 15.02 Cricket: The Natwest Bank Trophy, rechtstreeks verslag van de tweede ronde, met commentaar van Tony Lewis, Richie Benaud en Ray tiling- worth. Met om 16.00 en 17.00 Nieuws en weerbericht 20.15 Rabies - the forgotten virus, documentaire 20.45 CDQ.E.D., sociaal-wetenschap pelijke serie. Afl.: Simon's pea ce. Documentaire over de mili tair Simon Weston, die met ernstige brandwonden in zijn gezicht en aan zijn handen uit de Falkland-oorlog terug kwam. Nadat hij fysiek weer redelijk opgelapt was. begon de strijd om de psychische problemen te boven te komen (herh.) 21.30 CC Wildlife showcase, serie van negen natuurfilms. Afl. 1: Wildlife of the River Valley, van de Australische filmer Phil Si mon 22.00 The long hot summer (slot), Amerikaanse miniserie uit 1985 van Stuart Cooper. Met Ava Gardner, Judith Ivey, Don Johnson e.a. 23.40 Newsnight, actualiteiten 00.25 Weerbericht 00.30 Cricket: The Natwest Bank Trophy, samenvatting 01.10-02.00 Open University E Ondertiteling via TeleTekst. B Tweetalige of stereo-uitzen- ding. E Zwart/wit-uitzendlng. ■BZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 01 Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orglnele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending In orglnele versie met ondertitels. ér1 SKY CHANNEL 16.00 E The Pat Sharp Show, pop- programma 16.30 E Young, Free Single, pop- programma met Gary Davles 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met teken films, gepresenteerd door Lin da de Mol en DJ Kat 18.00 E Dennis, comedyserie. Afl.: Mr. Wilson's inheritance 18.30 The New Candid Camera Show 19.00 Nanny and the Professor, co medyserie. Afl.: The scientific appraoch 19.30 Custer, avonturenserie. Afl.: Dangerous Prey 20.25 E Wednesday Classic: Love from a Stranger, Amerikaanse tv-film uit 1947 van Richard Whorf, naar een verhaal van Agatha Christie. Met o.a. Syl via Sidney en John Hodiak 22.00 Shell International Motor Sports 1987 23.05 Roving Report, actualiteitenru briek 23.35 B Young, Free A Single 00.05-00.35 E Sky Trax from Ger many SUPER CHANNEL 16.00 The Pepsi Live Show, poppro gramma met Nino Firetto 17.00 Countdown, popprogramma met Adam Curry 18.00 Heidi, tv-serie naar de roman van Johanna Spyri. Met o.a. Emma Blake en Damp Flora Robson 18.30 Sexton Blake and the Demon God, detectiveserie met Jere my Clyde en Philip Davis in de hoofdrollen 19.00 Game for a Laugh, spelpro gramma 19.25 Europees weerbericht 19.30 The Living Body, documentai reserie over het functioneren van het menselijk lichaam. Afl.: New life, over de ontwikkeling van een foetus 20.00 Music special: Neil Young - Solotrans, registratie van een optreden 21.00 Rafferty's Rules, comedyserie over een chaotische recht bankpresident 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 Europees weerbericht 23.35 Girls on Top, comedyserie 00.00 Father Murphy, avonturense rie met Merlin Olsen In de hoofdrol. Afl.: Will's surprise 01.00 Simon Potter 02.00 Amanda Redington 03.00 Eddie Kidd 04.00 The Pepsi Live Show 05.00 Countdown 06.00-07.00 The Face TV 5 16.05 Dernières nou velles de notre passé. Afl.: 1814-1830: Econo misch dynamisme en volks feesten 17.00 Jazz Calvin, muziekpro gramma 17.35 La boite réves 18.00 Récróation 18.40 Des chiffree et des lettres 19.00 La boite réves 19.25 Dernièree nouvelles de notre 20.35 Suisse Insolite 21.40 Jazz Festival 22.00 Journal télévieé 22.30 Continent Francophone ^TV^Morgeri NEDERLAND 1 EO 15.30 Westbrook hospital, tv-se- rie 15.55 Gestrand in het zand, tv- serie 16.20 Portrait of America, do cumentaireserie. Afl. 2: Vermont 17.10 EO-Zomerfcrant NOS 17.30- 17.40 '/W-Journaal NEDERLAND 2 NOS 15.30-16.45 E Studio Sport ex tra. Ronde van Frankrijk, recht streeks verslag van de etappe Orló- ans - Renazè (260 km.) BRT 1/RTBF 1 15 30-1645 Tout da Franca DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und beruf 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Gefëhrliches Spiel, Duitse film van Theo Mezger (herh.) 12.10 ZDF Magazin 12.55 Persoverzicht 13.00- 13.15 Tagesschau 14.55 E Fury, tv- serie 15.20 Wildschweingeschichten 15.35 Wilde Tiere 15.50 Tagesschau 16.00 Komische Geschlchten mit Georg Thomalla 16.45 Urmel aus dem Eis 17.15 E Super Drumming (4) 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15-13.30 ZDF-info Arbeit und Beruf (herh.) 14.25 Programma-overzicht 14.30 Heute 14.35 Mein Name ist Hase 15.00 Pippl Langstrumpf, kinderserie 15.30 Ferienexpress 16.05 lm Reich der wilden Tiere 16.30 Meine Mut ter, deine Mutter, tv-serie 17.00 Heu te 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Die Fëlie des Harry Fox, tv-serie BBC 1 07.35 Pink Panther 07.55 Nieuws 08.00 Breakfast time 10.00 Journaal 10.05 Dallas (herh.) 10.50 Tekenfilm 11.00 Journaal 11.05 Neighbours, tv- serie 11.25 Children's BBC 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.05 Manhunt of Mystery island 12.15 Te kenfilm 12.30 White horses 13.00 Nieuws 13.05 Arthur Negys enjoys 13.30 Wildlife on one 14.00 Nieuws 14.25 Neighbours 14.50 Scottish Open Golf 17.10 Children's BBC SKY CHANNEL 07.30 DJ Kat Wake-Up Club 07.35 DJ Kat Show 08.30 E Sky Trax. Popmuziek 13.10 The Best of a Country Practice 14.00 Roving Re port 14.30 City Lights 15.00 Thrill- seekers 15.30 The Deputy 16.00 E Sky Trax 17.00 DJ Kat Show SUPER CHANNEL 07.00 Hippo 08.00 Amanda Reding ton 09.00 Sons and Daughters 09.30 Doctor Who 10.00 Emu's World 10.30 The lone Ranger 11.00 BMX Beat 11.30 Simon Potter 12.30 Who pays the Ferryman 13.30 Some Mo thers do 'ave 'em 14.00 Weerbericht 14.05 8ons and daughters 14.30 Hippo 15.30 Start Here 16.00 The Pepsi Live Show 17.00 Countdown RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 17.08 EO: Tijdsein. 1845 Vader in het strafkamp. 19.02 NCRV: Summertime. 20.02 Summertime blues. 21.02 NOS: Akkoord. 22.02 NOS-Podium van de Neder landse lichte muziek. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Je hoort nog eens wat....! 19.00 Het woord aan de muziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Octaaf. 21.10 Fodor kwintet. 22.00 Voor het stil wordt en wat later RADIO 5 18.10 TROS: Tempo doeloe extra. 18.30 Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30-21.20 FEDUCO: Medelanders Nederlanders. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck. Actualitei ten, column en overzicht van de re gionale avondbladen. Omroep Rijn land: (Vla FM-frequentie 105,7 MHz) 19.00-20.00 Geestelijk leven. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijnmond Getapt. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws en sport. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Het BRT-combo. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Star festival Knokke Heist: Duitse avond. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.05 Radio twee. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Liszt, mens en musicus. 19.30 Intermezzo: Danzi. 19.45 Chris Cross - Ellingtonla. 20.30-23.45 Musica Antiqua. I: Psalm Dixit Domlnus, George Frede rick Handel. II: Mozarts kroon domein VIII. Ill: Concert In het kader van de Tage Alter Musik in Herne. Het Vokaal Ensemble Chanticleer uit San Francisco. Leiding: Louis Boto. Geestelij ke muziek van Ludwig Senfl en wereldlijke muziek van Orlando dl Lasso. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS) 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aanl 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De burgermeester is jarig. 13.08 AVRO-magazIne. 14.05 NOS: Radio Tour de France. 17.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS) 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag...donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Plein publiek. 11.03 In de zon met Marlon. 12.40 Middagpauzedienst. 13.30 Coup soleil. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS) 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 TROS gouden uren. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 Nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 VOO: Ochtendstemming. 09.02 Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 16.00 VPRO: De beweging RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportlef. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Leergeld. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Bidden, gewoon doen. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 De 50+ Seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12.20 Boekenwijsheid. 12.30 Da Capo. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 Het dossier. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Uittocht der bevrijding. 15.40 O Kwadraat. 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. Herh. REGIONAAL Radio West: (vla FM-frequentle Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur met actualitei ten, land- en tuinbouw, de uit-tip van de dag en 'Hebbes'. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 11.00-12.00 Voor ouderen. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en verkeer. Tegen achten de co lumn en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. BRT 1 05.31 Met I wakker. 06.15 Uit de band. 11.30 Het vermoeden: Knokke. 13.10 Actueel. 13.33 Radio Tour. BRT 2 05.30 Goedemorgen, morgen. 09.00 Muzlekboetiek. 10.03 Vrije parkeren. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost: nonstop. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goedemorgen. 09.15 Kings Singers. 10.00 Werken van Gilson, Britten, Ra- 12.08 Werken van J.Chr. Bach. Re bel. C.P.E. Bach, Telemann, Frescobaldi. 13.10 Actueel. 13.30 Third streamin' jazz. 14.00 Werken van Barlot, Van Eyck, D'lndle, e.a. 16J0 Wel thuis.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 9