'Over de hele wereld bierviltjesmetmijn teksten erop' A LIDO/STUDIO iney Live in fiet LT Palace DEBRA WINGER THERESA RUSSELL Ml WDOW FISH, ZANGER VAN DE SYMFONISCHE ROCKGROEP MARILLION: iaMMiinirano Alternatief Filmcircuit: Bioscopen Filmhuizen ILUXOR l.v.m. de lengte van de hoofdfilm start „The Living Daylights" om 6.45 uur Oscar BESTE ACTEUR PAUL NEWMAN „Het geheim van een goede el pee is dat hij niet meer van je draaitafel komt, dat de behoefte hem telkens opnieuw om te draaien blijvend is. Om dat te bewerkstelligen moet je de luis teraar door een wervelwind van emoties sturen, van angsti ge tot heel vrolijke. Dat is een niet altijd even gemakkelijke taak, maar zolang ik niet elke twee maanden een nieuwe langspeler hoef af te leveren, maar er twee jaar over mag DOOR hans PIËT doen, is het geen probleem", zegt een vermoeid blikkende Fish, de Schotse ex-houthakker uit Dalkeith, zanger van de suc cesvolle Engelse symfonische rockgroep Marillion in Dtlssel- dorf. Even voor we in de hal van een echt Duits hotel - alles is van eikehout - tegenover elkaar zit ten, heeft binnen de groep een hevige woordenwisseling plaats gehad. Fish was het geklaag van zijn mede-muzikanten beu en stond erop dat zij nu eens het interview voor hun rekening zouden nemen. Hij is moe, dus het zou hem goed uitkomen. Ze zijn echter in geen velden of wegen te bekennen. Fish (wat wanhopig): „Wat een groep. Eigenlijk is het wel grap pig. De rest klaagt constant dat ik altijd de interviews doe en in de krant terecht kom, maar als ze de kans krijgen om mijn werk over te nemen, zijn ze nergens te vinden of ze zeggen: nee, doe jij het maar". Marillion zit midden in een Duitse tournee. De reeks maakt deel uit van een serie concerten, die de groep in de komende ne gen tot twaalf maanden over de wereld zal voeren. Centraal tij dens de optredens staan de nummers van 'Clutching At Straws', een van de krachtigste concept-elpees uit de geschiede nis van de popmuziek. Het is een heel gecompliceerde, maar ook een heel persoonlijke plaat, hoewel Fish dat laatste niet di rect wil toegeven. „Ik ben nogal geschrokken van de reacties die ik kreeg op het 'Kayleigh'-ma- teriaal. Daarin heb ik mij mis schien té veel in de kaart laten kijken. Een groot aantal men sen is er in elk geval behoorlijk van streek door geraakt. Daar om wordt op 'Clutching At Straws' de hoofdrol gespeeld door Torch, een fictief persona ge. Op die manier kon ik een aantal niet bestaande situaties scheppen en mijn fantasie de vrije loop laten. Terugkijkend moet ik vaststellen dat een groot deel van het materiaal heel persoonlijk is geworden. Er staan nummers op de elpee, waarin ik mijn ziel volkomen blootleg. Maar omdat ik in de derde persoon enkelvoud en niet in de ik-vorm schreef, was het veel gemakkelijker om al lerlei zaken toe te geven". „Het is overigens veelal behoor lijk angstig om een persoonlijke tekst neer te pennen. Ik ga die confrontatie met mijzelf liever uit de weg. Aan de andere kant is het goedkoper dan een be zoek aan de psychiater. Dat mijn teksten soms verkeerd worden geïnterpreteerd, zoals bij 'Forgotten Sons' is gebeurd, werkt heel ontnuchterend. Het eerste dat ik mij dan afvraag is of ik wel de juiste woorden heb gebruikt. Het blijft een pro bleem, hoewel... heel veel schrijvers zijn verkeerd begre pen". RUZIES „Het schrijven van 'Clutching At Straws heeft, vreemd ge noeg, maanden in beslag geno men. Na de laatste tournee, die achttien maanden heeft ge duurd, dacht ik dat het eenvou dig zou zijn om de volgende el pee op te nemen. Na twee maanden kwamen we er achter dat we een tweede 'Misplaced Child' (de vorige langspeler) hadden gecomponeerd en dat wilden we niet. We zijn op nieuw begonnen. Het bleek de start van een aaneenschakeling van moeilijkheden. Iedereen wilde een andere muzikale richting uit, terwijl ik een ba lans probeerde te vinden tussen de verschillende ideeën. Elke week was er weer een ander die aankondigde de groep te zullen verlaten. De problemen werden pas opgelost toen we besloten een korte tournee van vijf da gen te ondernemen. Na alle ru zies was het heerlijk verfrissend om weer met z'n vijven op het podium te staan. Na die tournee hebben we de elpee in twee we ken geschreven. In januari zijn we de studio ingegaan en half april stonden de nummers op de Fish (rechts: met bierglas en sigaret): „Het liefst speel ik zelf de hoofdrol van de dronkelap in de hoek". 8 J V L I 1 2) I want your sex 2 1)1 wanna dance with— J 4) So st 5 5) Don't dream it's over 6 8) I still haven't found— 7 (11) Walking together- 8 3) You want love 7) Hold me now 10 (12)F.L.M 11 (15) When smokey sings 12 (18) Alone 13 9) Call me 14 (10) Watchdogs 15 (-) Who's that girl 16 (40)The living daylights 17 (16) If I was your girlfriend 18 (13) Can't be with you tonight - 19 -) It's a sin 20 (19) Just around the corner 21 (21) Love is in the air 22 (32) Helene - George Michael - Withney Houston - Labi Siffre - Herb Alpert Janet Jackson - Crowded House -U2 - Piet Veerman - Mixed Emotions - Johnny Logan - Mel Kim - Madonna - Aha - Prince - Judy Boucher - Pet Shop Boys - Cock Robin - Steve Allen - Julien Clerc i 25 (27) Viva America a 26 (26)Luka 5 27 (25) Bingo 8 28 (20) Bitter fruit 29 (30) Arrivederci 3 30 (31) Shattered dreams- 1 31 (33) Incommunicado I 32 -)Papa - George Baker Selection - Suzanne Vega - André van Duin - Little Steven - Oberto Jacketti TTje Scooters - Johhny Hates Jazz - Marillion - Tony Esposito - Five Star Gino Vanelli I 33 (34) The slightest touch 1 34 (14) Wild horses j 35 (22) Lass die Sonne in dein HerzWind J 36 (17) Crockett's themeJan Hammer 1 37 (38) Tracks of my tearsSmoYey Robinson I 38 -) No sleep till BrooklynBeasne Boys B 39 (35) Goodbye strangerPepsi Shirlie, 8 40 (-)Jet airlinerModern Talking I AlarmschJjf: Nothing's gonna stop me now - Samantha Fox Samenstelling; Stichting Nederlandse Top 40. band. Dat de opnamen lange tijd in beslag hebben genomen, komt omdat we een hekel heb ben aan studio's. Ik had het er laatst met Chris Kimsey (produ cer) nog over dat het misschien beter is om de zang in een club voor publiek op te nemen. Hoe wel ik het niet zo moeilijk meer vind als in het begin, is het nog steeds een probleem om in de stemming te komen als mijn vo calen moeten worden vastge legd. Op het podium ben ik mij ervan bewust dat elke noot die ik zing wordt meegevoerd door de wind. Het is een eenmalig gebeuren. Je laat je dus meesle pen door het publiek en stuurt op gepassioneerde wijze, zonder je druk te maken over een valse noot, de tekst de zaal in. In de studio komt de eeuwigheids waarde om de hoek kijken. Als ik zing, ben ik mij er heel erg van bewust dat de bandrecorder mijn stem vastlegt. Dat werkt beklemmend. Hierdoor ga ik al snel heel berekenend zingen, terwijl ik mij juist zou moeten laten meeslepen door de emotie van de tekst. Een paar whisky's helpt meestal wel, maar je drinkt al snel te veel. Gevolg is dat je te dik wordt en dat heeft ook gevolgen als we weer op tournee gaan. Tegen de tijd dat een concertreeks voor de deur staat, begin ik mij meestal zor gen te maken over zaken als hartaanvallen. Om die te voor komen, probeer ik mijn conditie op peil te brengen maar dat is mij deze keer niet meegevallen. Ik heb echt ongelooflijk mijn best moeten doen om de machi ne weer optimaal te laten func tioneren". MENUKAARTEN „Het excuus dat ik zou kunnen aandragen voor de hoeveelheid drank die ik achterover heb ge slagen is dat ik voor 'Clutching At Straws' veel tijd in bars heb moeten doorbrengen om inspi ratie op te doen. De waarheid is natuurlijk dat ik veel in cafés kom omdat ik graag drink. Het grootste deel van de teksten werd ook geschreven op bier viltjes en menukaarten. Als ik iemand ontmoette of in een si tuatie verzeild raakte die bruik baar was, trok ik de bovenste laag van het viltje eraf en ge bruikte de vrijgekomen ruimte om het vast te leggen. Soms ■werd er later te veel bier over gemorst om het nog te kunnen lezen, maar vaak ook was ik zo dronken, dat ik de viltjes vergat mee te nemen. Er zijn heel wat cafés in Europa en Amerika die bierviltjes hebben met mijn tek sten erop... Ik ben benieuwd wat ermee is gebeurd". „Er zijn dus heel wat overeen komsten tussen de hoofdper soon en mij. Hij is een schrijver, een alcoholist en drugsverslaaf de, die graag met vrouwen naar bed gaat. Om een boek te schrij ven, probeert hij alle slechte ge woontes af te zweren. Op het moment dat het hem lukt, lijkt hij creatief opgebrand. Hij krijgt geen behoorlijke zin meer op papier. Om inspiratie op te doen gaat hij naar bars en clubs en merkt dat die mensen in het zelfde schuitje zitten als hij. Door hun problemen te analy seren lost hij die van zichzelf op en aan het einde van de elpee begint hij weer te schrijven. Maar met die schrijverij steken zijn problemen weer de kop op, waardoor hij weer begint te drinken. Een vicieuze cirkel dus, die blijft voortduren zolang je de elpee blijft omdraaien. Ik heb de langspeler geschreven als een boek. De eerste twee zinnen van 'Hotel Lobbies' en 'The Last Straw - het eerste en laatste nummer - zijn hetzelfde. Je moet het zien als de omslag. De elpee begint ook met een in troductie, terwijl de rest van de nummers de pagina's vormen. Ze worden gevuld met de ver schillende verhalen die de schrijver in cafés beleeft. Elk nummer werd geïnspireerd door een andere bar, kijk maar op de binnenhoes". FAVORIETE CAFÉ ,,'Slainte Mhath' werd geschre ven in de Oyster Bar, mijn fa voriete café in Edinburgh. Ik stond wat te drinken en pro beerde een tekst op zo'n viltje te krijgen toen er een vent op mij afstapte, die wilde weten wat ik deed. Hij zei: laat maar, je werkt in een groep en probeert een tekst te schrijven. Vervolgens heeft hij mij zijn hele levens verhaal verteld en dat is uitein delijk de tekst geworden, inclu sief zijn verwachtingen en te leurstellingen in het leven". „Ik ben deze keer ook politiek in de weer geweest. Een num mer als 'White Russian' gaat over het Oostenrijkse Wald- heim-regiem en het anti-semi- tisme dat in Europa weer de kop op steekt. Ik probeer niet om een politiek standpunt uit te dragen, maar het onderwerp van een menselijke kant te be kijken. De mensen die zich vroeger geen boeken konden veroorloven of niet konden le zen, kregen de belangrijkste nieuwsfeiten en wijze lessen te horen van troubadours. Ik denk dat het nu weer het geval is. Vietnam en Live Aid zijn mooie voorbeelden van de invloed van muzikanten. Ze hoeven de ver anderingen niet te dicteren, maar ze kunnen wel diverse ogen openen. Heel veel mensen weten niets over de Waldheim- Oostenrijk-situatie en ik ben blij dat ik daar wat aan kan doen, want het heeft mij diep geraakt Het is een van de voorbeelden waarbij Torch en ik eigenlijk dezelfde persoon zijn". ZELFVERTROUWEN „Het is overigens een tekst die ik drie jaar geleden niet had kunnen schrijven. Ik heb de laatste paar jaar steeds meer zelfvertrouwen gekregen. Voor al na 'Misplaced Childhood'. Ik heb een grotere woordenschat tot mijn beschikking en heb in middels mijn eigen schrijfstijl ontwikkeld. Met de groei van dat zelfvertrouwen ben ik ook steeds meer gaan schrijven. Ik heb twee echt briljante teksten, die ik helaas voor deze elpee niet heb kunnen gebruiken. De ene song heet 'Tamara', de an dere 'Perfect Stranger'. De laat ste zou ik het liefst door een an dere groep uitgevoerd zien, want hij is niet echt geschikt voor Marillion. Ik heb ook nog een nummer geschreven voor een soundtrack waarmee Tony Banks in de weer is. Hij was echt heel blij met de tekst voor het nummer 'Shortcut To So mewhere'. In mijn ogen een weggooi-song; ik heb het snel geschreven en er vooral naar gestreefd dat ik de onderwer pen voor 'Clutching At Straws' onaangeroerd liet. 'Shortcut To Somewhere' is eigenlijk een nummer over John Belushi en zijn cocaïne-probleem. Als on derdeel van de film werkt het uitstekend". „Hopelijk krijgen we nog eens de kans om van 'Clutching At Straws' een film te maken. Ik zie de bar met de verschillende hoofdrolspelers, de confronta ties en botsende persoonlijkhe den al voor mij. Het liefst speel ik zelf de hoofdrol van de dron kelap in de hoek. Dat zou mij echt heel goed afgaan". (ADVERTENTIE) Restaurant' TOMMY GRAHAM, de befaamde Amerikaanse entertainer die woensdag t/m zondag uw diner extra glans geeft Nightclub: THE PINK PEARLS, de Filippijnse damesgroep met een daverende show. U bent van harte welkom voor een exquis diner met uitzicht op het strand van Scheveningen of voor een swingende avond. Uw gastheer en -vrouw zijn de heer en mevrouw Kooy. ;t restaurant is alleen op dinsdag gesloten. De club is open van donderdag t/m zondag. 40 Parkeerplaatsen. Strandweg 155 159, Scheveningen. Tel 070-54.73.73. /UI UOt-UjpCJJ LIDO EN STUDIO THE livino daylights (dag 14.30, 18.45 en 21.15) De nieuwste James Bond. Timothy Dalton (als vervan ger van Roger Moore) beleeft de meest onwaarschijnlijk avonturen, maar blijft uiteraard overeind. Met verder Maryam d'Abo als Bondgirl en Jeroen Krabbé als een Russisiche generaal die een dubbel spel speelt (alle leeftijden, tweede week). color of money (dag 14.30, 19.00 en 21.15) Paul Newman speelt een voormalige topbiljarter, die een nieuw jong talent (Tom Cruise) naar de top begeleidt. De verhouding tus sen trainer en pupil laat echter nog al te wensen over (alle leeftijden, vijfde week). de naam van de roos (dag 14.30, 18.45 en 21.15) Film naar het gelijk namige boek van Umberto Eco. In een middeleeuws klooster worden verschillende moorden gepleegd. Een scherpzinnige monnik tracht de moordenaar te vinden. Met Sean Connery en F Murray Abraham (12 jaar, elfde week). black widow (dag 14.30, 19.00 en 21.15) Film over een vrouw die met rijke mannen trouwt om ze vervol gens voor de erfenis te vermoorden. Een juriste komt haar op het spoor. Met Debra Winger en Theresa Rus sell (alle leeftijden, derde week). platoon (dag 14.30, 19.00 en 21.15) Met vier Oscars bekroonde film over de oorlog in Vietnam. Een oud strijder verhaalt zijn eigen, vaak gruwelijke ervaringen. Met Tom Be- renger, Willem Dafoe en Charlie Sheen (16 jaar, veertiende week). LUXOR police academy iv (19.00 en 21.15, za, zo, wo 14.30) Alweer de vierde film met doldwaze avonturen van de onstuimige leerlingen van de po- litie-academie (alle leeftijden, zeven de week). TRIANON joy (dag 14.30 en 19.00) Franse soft- porno in Bilitis-traditie. (16 jaar, eer ste week). cat's eye (dag 21.15) Nieuwste grie zelproduct van Stephan King over een kat, die het op zijn heupen krijgt (16 jaar, eerste week). REX maneaters (dag 14.30, 19.00, 21.15) Sexfilm (18 jaar, eerste week). begeerlijke onschuld (za 23.30) Sexfilm (18 jaar, eerste week). EURO CINEMA I (Alphen aan den Rijn) the living daylights (dag 13.30, 18.30 en 21.15, zo ook 16.00, za ook 24.00) Zie Lido/Studio (alle leeftij den, eerste week) EUROCINEMA II (Alphen aan den Rijn) Paul Newman Is In The Color of Money' een voormalige topbiljarter. c the living daylights (dag 18.30 en nieuw jong talent (Tom Cruise) naar de top begeleidt (Lido/Studio, L 21.15, zo ook 16.00) Zie Lido/Studio (alle leeftijden, eerste week) the erotic world op angel cash (za 24.00) Sexfilm (18 jaar, eerste week). peter pan (dag 14.00) Beroemde te kenfilm van Walt Disney over de vliegende sprookjesfiguur Peter Pan (alle leeftijden, vierde week). EUROCINEMA lil (Alphen aan den Rijn) police academy iv (dag 13.45, 18.45 en 21.30, zo ook 16.15) Zie Luxor (alle leeftijden, zevende week). taboe iv (za 24.00) Pornofilm (18 jaar, tweede week). EUROCINEMA IV (Alphen aan den Rijn) crocodile dundee (dag 13.30, 18.30 en 21.00, zo 16.00 za ook 24.00) Ko medie rond de Australische komiek Paul Hogan Hij speelt de Australi sche inboorling Crocodile Dundee, die zich uitstekend kan redden in de wildernis van zijn land, maat in New York toch wat moeite heeft (alle leeftijden, vijfde week). CITY THEATER I (Katwijk) wise guys (dag, 14.45, 19.00 en 21.15) Twee mislukkelingen werken voor een bendebaasje in New Jersey. Ze willen hem oplichten, maar dat mis lukt telkens. Daarop zet hun baas hen tegen elkaar op en trachten ze elkaar te vermoorden. De regie van deze komedie met Danny Devito is van Brian DePalma (alle leeftijden, tweede week). CITY THEATER II (Katwijk) silver BULLrr (dag. 19.00 en 21.15, do, vr, zo, ma en di ook 14.45) Het vervolg op de Weerwolf van Step han King (alle leeftijden, eerste week). repelsteeltje (za en wo 14.45) Te kenfilm naar het gelijknamige sprookje (alle leeftijden, derde week). LIDO THEATER (Noordwijk) act of vengeance (za en ma 19.00, zo 20.15) Charles Bronson gaat op de van hem bekende manier tekeer (16 jaar, eerste week). tiroler sex kliniek (za eri ma 21.15) Sexfilm (16 jaar, eerste week). GREEN WAY THEATER (Voorschoten) the fly (dag 19.00) De nieuwe ver filming van een science-fiction-ver- haal uit de vijftiger jaren, waarin een bezeten geleerde tracht levende wezens over te seinen tussen twee stations. De geleerde neemt zichzelf als proefpersoon, maar zijn molecu len raken verward met die van een insect, waardoor hij in een monster lijk grote vlieg verandert. Een jour naliste tracht de ongelukkige weten schapper te helpen (16 jaar, eerste week). betty blue (dag 21.15) Franse film van Jean-Jacques Beineix met ver rassende humoristische wendingen over een schrijver en zijn vriendin, die langzaam maar zeker haar nood lot tegemoet gaat. (16 jaar, eerste week). de speurneuzen (dag 14.00) Teken film over een scherpzinnige muis detective en zijn domme hulpje (alle leeftijden, zevende week). ASTRA (Wassenaar) the color of money Paul Newman, als prijsbiljarter jaren ouder, ziet Tom Cruise als een jong talent, maar moet hem in film van Martin Scorsese nog veel leren (12); do. t/m zo. 20 00. terug naar oegstgeest Theo van Gogh verfilmde jeugdher inneringen van Jan Wolkers. Te rugblik op gereformeerd gezinsle ven. Met Geert de Jonge, Cas En klaar en anderen (12); ma. t/m wo. 20.00. de speurneuzen Nieuwste Disney-kindertekenfilm volgt spoor van muizen als privé-detectives, die wel iets weg hebben van Sherlock Holmes en ar. Watson (a.l.); za. t/m wo. 14.00. 'Betty Blue' beschrijft de lotgevallen van een schrijver en zijn vriendin Betty (Greenway, Voorschoten). 8 JULI kijkhuis 19.30 en 21.45: Terug naar Oegstgeest' van Theo van Gogh. 20.00: 'Ran' van Akira Kurosawa. 9 JULI filmhuis lvc 21.15: 'Desert Hearts' van Donna Deitch. kijkhuis 19.30 en 21.45: 'Round Mid night' van Bertrand Tavernier. 20.00 en 22.15: 'Opera do Malandro' van Ruy Guerra. 10 JULI filmhuis lvc 21.15: 'Desert Hearts' van Donna Deitch. kijkhuis 19.30 en 21.45: 'Round Mid night' van Bertrand Tavernier. 20.00 en 22.15: 'Opera do Malandro' van Ruy Guerra. 11 JULI kijkhuis 19.30 en 21.45: 'Round Mid night' van Bertrand Tavernier. 20.00 en 22.15: 'Opera do Malandro' van Ruy Guerra. 13 JULI kijkhuis 19.30 en 21.45: 'Round Mid night' van Bertrand Tavernier. 20.00 en 22.15: 'La Traviatia' van Franco Zefferelli. 14 JULI kijkhuis 19.30 en 21.45: 'Round Mid night' van Bertrand Tavernier. 20.00 en 22.15: 'Abel' van Alex van War merdam. 15 JULI kijkhuis 19.30 en 21.45: 'Round Mid night' van Bertrand Tavernier. 20.00 en 22.15: 'Mon Oncle d'Amerique' van Alain Resnais. 16 JULI filmhuis lvc 21.15: Trip to Bounti ful' van Peter Masterson. kijkhuis 19.30 en 21.45: 'Betty Blue' van Jean-Jacques Beineix. 20.00: 'Barry Lyndon' van Stanley Ku brick. 17 JULI filmhuis lvc 21.15: Trip to Bounti ful' van Peter Masterson. kijkhuis 20.00: 'Barry Lyndon' van Stanley Kubrick. 19.30 en 21.45: 'Betty Blue' van Jean-Jacques Bei neix. 18 JUL! kijkhuis 20.00: 'Barry Lyndon' van Stanley Kubrick. 19.30 en 21.45: 'Betty Blue' van Jean-Jacques Bei neix. lido i, ii, in. iv: Steenstraat 39, Lei den, 071-124130 (dag 14.30, 19.00 en 21.15, zo ook 16.45). studio-. Steenstraat 39, Leiden, 071- 133210 (zie Lido). trianon: Breestraat 31, Leiden, 071- 123875. rex: Haarlemmerstraat 52, Leiden, 071-125414. luxor: Stationsweg 19, Leiden, 071- 121239 (dag 14.30. 19.00 en 21.15, zo ook 16.30). eurocinema i, 11. iii. iv: Raadhuis straat, Alphen a/d Rijn 01720-20800. lidotheater, Pr. Bernhardstraat 56, Noordwijk, tel. 01719-12800; info VVV-Noordwijk 01719-19321. city theater, Badstraat 30, Katwijk, 01718-74075.bgg 74185. lak-cinema: Theaterzaal Doelen complex (Cleveringaplaats 1, Lei den) kijkhuis: Vrouwenkerkkoorsteeg 17, Leiden, 071-142895 of 133900. filmhuis lvc: Breestraat 66, Leiden, 071-146448. kapelzaal k&o-. Oude Vest 45 (in gang Hazewindsteeg), Leiden, teL 141141. greenway theater: Schoolstraat 69, Voorschoten, 01717-4354. filmliga voorschoten: zie Green- way Theater. skan filmhuis: De Vonk, Westeinde 94, Noordwijk, 01719-10813. filmhuis lisse, (in Artopa) Greve- lingstraat 50, Lisse, secr: 02522- 13458. filmhuis katwijk, Zie City Theater. fïlmwerkgroep muzenhof: Muzen- hof, Cor Gordijnsingel Leiderdorp, 071-410957. Sleenstraat - Leiden. Tel. 071-12.4i.30 - 13.32.10 Alle zalen dolby-stereo airconditioned Stationsweg 19a Leiden - 121239 DE NIEUWE JAMES BOND ZONDER GEVAAR KAN HIJ NIET LEVEN (IttRT R M0CQXI TIMOTHY DALTON De nieuwe film van Bob „The Postman Always Rinss Twice" Rafelson. SHE MATES AND SHE KILLS. TOM BERENOtR WILLEM DAFOE CHARLIE SHEEN Produced by ARNOLD KOPELSOS Written and Directed by OLIVER STONE Dag. 2.30-6.45-9.15 uur Dag. 2.30-7.00 9.15 uur. - a.l. a.l. Dag. 2.30 - 6.45 9.15 uur 16 jaar PAUL NEWMAN TOM CRUISE Dag. 2.30-7.00 9.15 uur A.L. De originele sterren en een hele bende gloednieuwe dombo's vegen de vloer aan met de crimi's Dag. 7.00-9.15 u. Za.-zo.-wo. 2.30 u. A.L.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 14