IMMÈservice Uw krant op uw vakantieadres 'SIJTHOFF PERS Een Marktgroep-Assistent en een Secretaresse. Prijs 675.- 150.- BRETAGNE LONDEN WENEN WALES PARIJS Frankrijk BOURGONDIE/ WIJNSTREEK 5 DAGEN - PARIJS en de LOIREKASTELEN 1 O-DAAGSE BUSREIS PLAYA D'ARO PHILIPS HAVO-ers met belangstelling voor automatic. 1 £eld6C0ouACpn ZA-ZATERDAG 4 JULI 1987 PAGINA 8 LEIDSE COURANT 8-daagse luxe touringcarreis naar St. Anne d'Auray Vertrek zondag 26 juli '87 Prijs slechts 765 per persoon op basis van een 2-persoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 100.- Inclusief: - 5 overnachtingen in hotel Myriam - overnachting op de heen- en terugreis - 7 diners en 7 ontbijten - 1 lunch op de 3e dag - bezoek aan de Menhirs van Carnac, de cultuurstenen, welke staan opgesteld in de richting van de ondergaande zon - dagtocht door de streek Finistère, het geen eigenlijk het einde van de we reld betekent. - dagtocht naar het schiereiland Quiberon met bezoek aan de badplaats Quiberon voor een tocht over de Golf van Morbihan (entree incl.) - dagtocht naar de plaatsjes Vannes en losselin voor een bezoek aan het bekende kasteel van Josselin (entree incl.) - afscheidsdiner - deskundige reisbegeleiding Exclusief: - 7 lunches - overige entreegelden - reis- en annuleringsverzekering 3 daagse luxe touringcarreis. Vertrek: vrijdag 31 juli 1987 Prijs slechts 295.- per persoon op basis van een 2 pers.kamer met douche en toilet. Toeslag 1 pers. kamer 75,- Inclusief: - 2 overnachtingen in het Queens Hotel - 2 diners en 2 Engelse ontbijten - overtocht Duinkerken/Ramsgate - diverse excursies in Londen. Exclusief - lunches - entreegelden - reis/annulenngsverzekenng 8-daagse luxe touringcarreis naar Laaben Vertrek 18 juli 1987 Prijs 525.- per persoon op basis van* 2-persoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 60.- Inclusief: - overnachting op de heen- en terugreis - 5 overnachtingen in hotel Laabner Hof - 7 ontbijten en 7 diners - rondrit door Wenen met o a bezoek aan St. Stephansdom, Staatsopera, Slot Schonbrunn, de Kaisergruft. - afscheidsdiner Exclusief: - -lunches - entreegelden tijdens excursies - reis- en annuleringsverzekering 6-daagseluxe touringcar-reis Vertrek 15 augustus per persoon op basis van half-pension. Verblijf in Hotel Metropole te Llandrindodd. Alle kamers met faciliteiten. Toeslag 1-persoonskamer 90.- Inclusief: - Overnachting in Londen op heen- en terugreis - 5 maal ontbijt en diner - Lunch op 3e dag te Llandrindodd - Bezoek aan Blenheim Palace (geboortehuis Churchill) Bezoek aan Stratford upon Avon (geboorteplaats Shakespeare) - Bezoek aan Powys Castle (één van de bekendste kastelen van Wales) - Bezoek aan h^t schitterende natuurgebied Snowdoniapark - Bezoek aan de Romeinse Baden te Bath (entree inbegrepen) - Deskundige leiding - Afscheidsdiner Aankomst Parijs Tour de France 26 juli. BELEEF DIT MEE! Dagtocht per bus slechts 52.50 per persoon 3-daagse touringcarreis Vertrek 24 juli Prijs 220.- PP van halfpension. Verblijf in het Sof ra motel. Kamers met faciliteiten inclusief excursies naar o.a. Versailles en het Louvre (met Nederlands sprekende gids). Een leuke reis voor mensen die Parijs voor de eerste maal bezoeken. Exclusief lunches, eventuele entreegelden. Wij kunnen u ook aanbieden op 24 juli 3-dagen Parijs op basis van logies/ontbijt in Hotel Le Turin midden in het centrum. Ideaal voor hen, die Parijs op eigen gelegenheid willen verkennen. Prijs 1 O-daagse rondreis Vertrek 25 juli met o.a. bezoek aan Normandiê, Dordogne, Auvergne Prijs: 925.- per persoon op basis van een tweepersoonskamer met halfpension. Deze rondreis zal u ondermeer leiden langs de plaatsen: - Rouen, de stad waar Jeanne d'Arc ter dood is veroordeeld - Honfleur, één v/d bekendste stadjes van Normandiê - Arromanches, landingsplaats van de geallieerden in WO II - Perigeux, stad in de Dordogne - Clermont Ferrand met bezoek aan de Puy de Dóme - Via Parijs weer naar Nederland met hier ter afsluiting een lichtjestour. Deze gehele rondreis zal onder leiding staan van een deskundige gids. Toeslag 1-persoonskamer 150.- Minimaal aantal deelnemers 30 5-daagse luxe touringcarreis door één van de mooiste wijnstreken van Frankrijk, de Bourgogne. Verblijf in hotel Le Rully. Kamers met faciliteiten op basis H van halfpension. Vertrek 20 juli. Prijs slechts 395.- per persoon. Toeslag 1-persoonskamer 50 Inbegrepen: 4 overnachtingen en 4 maal ontbijt 4 diners waarvan 1 diner in een wijnhuis zal plaatsvinden. De L wijn bij dit diner is inbegrepen. Bezoek aan de schitterende Romaanse abdij van Toumus en de Benedictijnenabdij van Cluny. Bezoek aan het wijnmuseum te Beaune en het wereldberoemde Hotel-Dieu. Bezoek aan Chalons sur Saone, alwaar gelegenheid bestaat tot winkelen. Afscheidsdiner. Exclusief: lunches eventuele entreegelden reis/annuleringsverzekering Vertrek 19 juli 1987 Prijs slechts 350.- pp. U verblijft in het France Hotel op basis van halfpension en een twee persoonskamer met douche en toilet. Excursies zullen o.a. gemaakt worden naar - Versailles, lustslot van het Franse koningshuis der Bourbons - Kasteel Amboisse, Chamborel, Chenonceaux - ook zal er nog een bezoek aan Parijs op het programma staan Toeslag 1-persoonskamer 75.- Vertrek iedere maandag vanaf 13 juli Prijzen voor de maanden juli en augustus 670.- september 460.- oktober 375.- Spiksplinternieuw hotel, zeer modern van opzet. Alle kamers hebben douche/toilet en u verblijft op basis van half pension Boeking van een éénpersoonskamer is niet mogelijk. Toeslag slaapbus 30.- per persoon. Kinderkorting 2-7 jaar 10% korting. Inlichtingen en boekingen telefonisch onder nummer 070-190882 maandag t/m vrijdag 9.00-16.00 uur of persoonlijk in onze vestiging Haagsche Courant/Binnenhof aan de Spuistraat 71 hoek Spui te Den Haag of bij de Goudsche Courant, Markt 26 te Gouda. POSTBUS 16050 2500 AA DEN HAAG TELEFOON 070-190882 Philips Telecommunicatie en Informatie- Systemen. De verkoopmaatschappij van Philips voor com municatie- en computersystemen heet Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen Het hoofdkantoor is in Den Haag Area-kantoren zijn er in Amsterdam, Apeldoorn, Eindhoven. Groningen en Rotterdam Van daaruit worden Nederlandse bedrijven en overheden oplossin gen aangeboden voor hun communicatie- en automatiseringsvraagstukken Dat is een kwestie van de juiste apparatuur, maar vooral van des kundige ondersteuning De juiste apparatuur wordt gevormd door een uitgebreid programma aan bedrijfstelecommuni catie, kantoorautomatisering, mini- en microcom- putersystemen en systemen voor decentrale invoer en verwerking De deskundige ondersteuning bestaat onder andere uit. consultancy, project management, klantenondersteuning, opleiding en service Een groot deel van de circa 1 300 medewerkers is daarop gespecialiseerd Philips Telecommunicatie en Informatie-Syste men levert hardware en software voor bedrijfs ec telecommunicatie, datacommunicatie, digital optical recording, banking, kantoorautomatise ring, micro-, mim-. business- en personal compu tersystemen. radiocommunicatie, navigatie, ver keersregeling, videotex, wide-area en local area networks De groep Financiële Instellingen in Den Haag is verantwoordelijk voor de marketing van telecommunicatie en informatie-systemen ten behoeve van banken, verzekeringsmaatschappijen en andere financiële instellingen. Twee accountgroepen leggen, respectievelijk onderhouden deze contacten. Een binnendienst zorgt voor de ondersteuning. Daarvoor zoeken we een marktgroep-assistent en een secretaresse. De functies. Als marktgroep-assistent hebt u een aantal taken ter ondersteuning van de marketing-medewerkers. De voornaamste taken zijn: - beheren van apparatuur en andere materialen voor demonstraties - voorbereiden van demonstraties en presentaties, zoals het maken van overhead sheets - assisteren bij presentaties - beheren en up-to-date houden van de voorraad produktbrochures en produkt- documentatie en van de vakliteratuur en concurrentiegegevens. De secretaresse gaat deel uitmaken van een secretariaat van 4 medewerkers onder leiding van een officie manager. U werkt voor enkele marketing medewerkers. Corresponderen en organiseren van vergaderingen zijn belangrijke aspecten, evenals contacten met de klant. De eisen. We vragen van de marktgroep-assistent minimaal HAVO met een goede kennis van Engels. Belangstelling voor automatisering is noodzakelijk. U bent bi) voorkeur in het bezit van het rijbewijs B Leeftijd: 20-30 jaar. Van de secretaresse vragen we eveneens HAVO. aangevuld met een secretaresse- opleiding. Ervaring in een commerciële omgeving is een pluspunt. Leeftijd tot 30 jaar Richt uw sollicitatie aan M A.J. Boer, Philips Telecommunicatie en Informatie- Systemen, Postbus 16830, 2500 VB Den Haag. Met behulp van onderstaande bon kunt u ons opdracht geven uw krant tijdelijk op uw vakantie-adres te bezorgen. Het moet dan wel gaan om een periode van minstens één week, welke op elke dag kan ingaan, behalve op zaterdag. De bon dient veertien dagen voor u vertrekt bij ons binnen te zijn. Wij verzorgen de ver zending van uw krant met grote accuratesse; voor gebeurtenissen die zich voordoen na verzending kunnen wij geen verantwoorde lijkheid aanvaarden. Toezending in de Benelux Wanneer u op vakantie gaat in Nederland, België of Luxemburg bedragen de extra kos ten f 3,~ per week. Voor de betaling van deze kosten wordt u een aparte acceptgiro kaart gezonden. Toezending op andere bestemmingen binnen Europa Voor toezending van uw krant op een va kantie-adres binnen Europa bedragen de ex tra kosten f 3,75 per dag. Voor de betaling van deze kosten wordt u een aparte accept girokaart gezonden. Telefoon Telefonische opgaven kunnen in verband met het risico van vergissingen niet worden I geaccepteerd. Wilt u eerst nog nadere inlich- I tingen, dan kunt u daarvoor uiteraard wel telefonisch terecht bij onze Abonnementen- I service: telefoon 07T-313677^^^^^^^^1 GRAAG MET BLOKLETTERS INVULLEN èén letter per vakje Naam Voorletters: - Plaats Postcode Telefoon. wenst verzending van de krant naar onderstaand vakantie-adres voor de periode Naam 5 Aanvulling ■h bung.nr. m Adres o j» Postcode w Land: als boven huisnr.: - Plaats U kunt deze bon kosteloos in een open envelop zenden aan: Leidse Courant, Abonnementen Service, Antwoordnummer 998, 2500 VD Den Haag. NIET INVULLEN Datum binnenkomst:

Leidse Courant | 1987 | | pagina 24