Populieren bij woonwagenkamp aanleiding schermutselingen Entree Oranjepark in gevaar Vakan tiespelen in Alkemade Geen bijdrage van Ter Aar aan Gouds verzetsmuseum dagpuzzel LEIDEN OMGEVING CatdaeGoutont Auto in brand Knakenrace op De Bult Fietstoer- tocht De Tol Beloning voor tips overval benzinepomp Scholieren maken maquette Woubrugge stopt twee ton in nieuwbouw Woudsoord Gaatjesboorders en hengelaars actief VRIJDAG 3 JUU 1987 PAGINA1 aan tafel Bonensalade met een knoflook- broodje - kopje koffie of chocolade melk (vegetarisch) De benodigdheden voor twee personen zijn: 250 g gedroogde of 1 liter blik witte bonen, zouthalf kropje sla, 1 ei, 2 lepels azijn, peper, mosterd, ll/t lepel olie, 50 g champig nons, stuk komkommer, 3 tomaten, pitje of sjalot, 1 bakje Hüttenkase, bies look, peterselie, 1 hardge- kopkt ei; 2 a 4 puntbroodjes, 15-30 g margarine, knoflook, basi licum; 2 kopjes koffie of chocola demelk. Was vanavond de gedroogde witte bonen, zet ze ruim on der koud water met iets zout weg en kook ze morgen in dat water in ruim een uur gaar. Laat de bonen, ook die uit blik, uitlekken. Trek de slablaadjes in niet te kleine stukken, was de groente en zet haar op een vergiet. Zet het ei op met koud wa ter, breng het vlug aan de kook en laat het drie minu ten koken. Schenk het hete water weg, spoel het ei af met koud water en pel het Prak het ei fijn, voeg azijn, zout, peper en mosterd toe en klop de olie druppelsgewijs door de massa. Spoel de champignons af en snijd lelijke plekjes weg. Verdeel de paddestoelen in dunne plakjes en schep ze di rect (dan blijven ze blank) door het sausje. Snijd de ge schilde komkommer in korte staafjes, de ontvelde tomaten in gelijke blokjes en meng deze groenten ook door de saus. Voeg de (koude) bonen en de kleingesneden ui of sjalot toe en maak de salade op smaak af met zout en azijn. Spreid de kropsla uit op een schotel en leg er de bonensa lade op. Meng de Hüttenkase met fijngeknipte bieslook en peterselie en leg het mengsel middenop de salade. Garneer verder met plakjes ei. Maak de broodjes vochtig en leg ze even onder een hete grill of tien minuten in een oven die op 3 of 150 staat Roer de margarine zacht met geperste knoflook en basili cum en besmeer er de door gesneden broodjes mee. JEANNE ALPHEN AAN DE RIJN Een auto, die stond gepar keerd op de Concertweg, is vannacht om kwart voor vier spontaan in brand ge vlogen en tegen een andere auto opgereden. De brand weer heeft het vuur geblust. Volgens de politie is defecte bedrading de oorzaak van de brand. Automobiliste gewond NOORDWIJK Een 41-jarige automobiliste uit Rijnsburg is gisteren gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising Goo weg Sch iestraa t N ieu we Offenweg in Noordwijk. Een 4§-jarige automobiliste uit Oegstgeest die vanaf de Schie- straat kwam, verleende voor rang aan een fietser voordat zij de kruising opreed. Zij zag daarbij echter de auto die daar achter kwam over het hoofd. 29 lol ,131 32| 133 Horizontaal: 1 klipzwaluw die de eet bare vogelnestjes levert; 8 naschrift (afk. Latijn). 9 tovergodin. 10 muziek noot; 11 telegramafkorting; 13 afge mat; 15 da capo (afk 16 slaginstru ment. 18 stelsel van betaling; 20 tel woord; 21 plukje; 22 les der ervaring; 24 smelting van sneeuw en ijs: 25 godsdienst (afk.): 26 kunstprodukt. 28 motorschip (afk 29 wiskundig getal; 31 gelofte: 33 tegenwoordig: 34 kook toestel. Verticaal: 1 oranjebruin behaarde rups: 2 verbrandingsrest; 3 klaar, 4 wreedaard: 5 persoonlijk vnw.; 6 hoe wel; 7 mannelijk beroep: 12 kanselre de; 13 lengtemaat (afk 14 land bouwwerktuig; 15 beelden die in de slaap voor de geest komen; 17 een (Engels); 19 verbeterd Esperanto; 23 muzieknoot; 24 titel (afk 27 eetlust; 30 voorzetsel; 31 oude lengtemaat; 32 muzieknoot; 33 symbool van neon. OPLOSSING 3N CC 'op 2E IE ;u! oe LZ :-sa PZ 9J CZ 'OPI 61 euo 'ujoojp si :6e ei 'uiui El ^eejd 21 'jnasi)OOJEu :je g :»S g lojau e 'je e 'se 2 :sdnj|aiieds i tjeesjpeA Jd)(o>f|eus ee 'ou EC ;P33 ie 6z SUJ 82 :s)8 92 :*>!-•« S2 :|oop ez :j«»i ZZ ;lop 12 :uaa oz :oji6 81 ujoj» 91 t o p si taoui El t'd'H u te| oi 6 "S d 8 tueeöueies 1 qeejuozuoH TAPTOESTART ZOMERPROGRAMMA ZOETERWOUDE Met een taptoe gaat zaterdag 4 juli het zomerprogramma van Swetterhage, de woon- en leefgemeenschap van verstandelijk en lichamelijk gehandi capten, van start. Op het sportveld treden aan: de muziek- en showgroep Conbravura uit Leiderdorp, drumband Mattilo uit Lei den, de Rode Kruis-band uit Den Haag, drumfanfare VIOS en de huisband van Swetterhage De In De Maatjes. De taptoe begint om half acht. Dinsdag 7 juli begint om half acht een demonstratie door de Leidse brandweer. Maandag 20 juli komt de Leidse Luchtvaart Club een demonstratie geven met modelvliegtuigen, vrijdag 24 juli is er een personeelsfeest en zaterdag 25 juli een lunapark én een optreden van circus Custers. Keldergraven in Leiderdorp LEIDERDORP De leden van de commissie financiën van Leiderdorp hebben gister avond gekozen voor de aanleg van keldergraven op de alge mene begraafplaats. Deze moet binnenkort uitgebreid worden. Keldergraven bieden het voordeel boven de aanleg van zandgraven dat ze minder ruimte vergen. Wel vinden de commissieleden dat de kelder- graven gefaseerd aangelegd moeten worden. In eerste in stantie is het de bedoeling dat dat er 656 worden. De kosten daarvan bedragen 450.000 gul den. ZOETERWOUDE Op „De Bult", het wielerparkoers van Swift, klinkt morgenavond om kwart voor zeven het start schot voor de derde Zoeterwoudse knakenrace. De koers faat over één uur plus 5 ronden. De formule van de „kna- enrace" is eenvoudig. De renners zij mogen géén KNWU-licentie hebben betalen één knaak inleg en die totale inleg wordt weer verdeeld onder de prijsrijders. Inzet van de serie knakenraces er staan er in totaal 5 op het programma is de „Zilveren Knaak", een felbegeerd klei nood dat inmiddels tweemaal vergeeven is. Dennis van den Berg was de eerst? winnaar; vorig seizoen won Kees Jan maat. Na twee rac'es, verreden op het industrieterrein de Grote Polder, gaan Kees Janmaat en Piet van der Geest bei den aan kop van het klassement. De eerste knakenrace werd een zege voor Janmaat met Van der Geest als tweede. In de tweede race waren die rollen prcies omgedraaid. Met elk 9 punten heeft dat tweetal een ruime voorsprong op nummer drie Herman de Jong, die 4 punten heeft verza meld. LEIDSCHENDAM De Leidschendamse toerclub De Tol houdt komende zondag twee fiets-vakantietoertoch- ten. Tussen 8.30 en 10.00 uur start een gezinsvakantietoer van 35 kilometer naar Zoe- termeer en weer terug en tussen 8.00 en 8.30 een toer van 100 kilometer naar Bode graven en Woerden en terug over Gouda en Waddinx- veen. Wie eventueel liever een andere route rijdt kan informatie krijgen in Ons Tolhuis aan de Horre 1 in Leidschendam-zuid, het ver trekpunt van de fietstochten. ZOETERMEER De officier van justitie heeft 15.( gulden uitgeloofd voor tips die kunnen leiden tot aanhouding van de dader(s) van de roofoverval 1 dinsdagavond is gepleegd op een benzinestation Texaco bij Zoetermeer. Hierbij werd de 55-jar pomphouder onder de ogen van zijn vrouw dood schoten. Een oproep via de televisie heeft de Zoet meerse politie gisteravond al 120 tips opgeleverd. Ov de bruikbaarheid van de tips kon nog niets worden zegd. Een woordvoerder van de politie verklaai vanmorgen, dat er nog geen nieuwe aanwijzingen z j die de politie op het spoor brengt van de daderfs). 0 is niet bekend of er verband bestaat tussen overvall die zijn gepleegd in Rotterdam en Nieuw-Vennep. 1 gevers kunnen bellen: 070-511551, toestel 337 (rech i che). LEIMUIDEN Het be sluit van de gemeenteraad van Leimuiden om geen toestemming te verlenen voor het kappen van bo men rond het woonwa genkamp in Leimuiden, heeft vannacht voor de nodige schermutselingen gezorgd. De populieren bezorgen de bewoners veel overlast door de plui zen die er vanaf komen. De bewoners probeerden daarom vannacht de bo men zelf om te zagen. Burgemeester M. Boelen moest eraan te pas komen om hen van hun actie af te brengen. Urenlang is geprobeerd over eenstemming te bereiken tus sen de woonwagenbewoners en de gemeente. De politie had assistentie van andere korpsen gevraagd omdat woonwagen bewoners uit andere gemeen ten gedreigd hadden naar Lei muiden te komen. Het rumoer volgde op een raadsvergadering gisteravond, waarin werd besloten dat de bomen aan de westzijde van het woonwagenkamp in Lei muiden zullen fors gesnoeid worden. Aan de noordzijde wil de gemeente rooien en herbe- planten, aan de oost- en zuid zijde kandelaren en herbe- planten. Daartoe zal hier en daar een boom gekapt worden. De problemen over de popu lieren zijn enkele weken gele den begonnen. In mei besloot de raad tot het snoeien van de populieren op het terrein. In iuni werd opnieuw unaniem besloten tot snoeien nadat er problemen waren ontstaan met de bewoners, die willen dat de bomen gerooid worden. De bewoners hadden met be hulp van het Leids Advocaten Collectief de gemeente aan sprakelijk gesteld voor alle schade die vallende takken zouden veroorzaken. Dinsdag 30 juni begon men met het ten uitvoer brengen van het raadsbesluit. Leden van het CDA constateerden echter dat er niet gesnoeid maar gerooid werd. Navraag door de heer H.J. Kok, fraktievoorzitter van het CDA, bij wethouder J.H. van Dam leerde dat het gehele college overstag was gegaan en had besloten om niet te snoeien maar tot kap pen over te gaan. Burgemees ter M. Boelen trok wel het boetekleed aan over de han delwijze van het college, maar bleef bij zijn nieuwe standpunt dat kappen de enige juiste op lossing was. Het CDA is echter een andere mening toegedaan. De partij hecht grote waarde aan de bo men, die dienst doen als wind vanger voor het zwembad, ge luidsscherm tegen overlast van de provinciale wege en ont trekking aan het gezicht van de autosloperij. Het kappen vond men een veel te drasti sche maatregel. Uiteindelijk vond men elkaar gisteravond in een compromis, wara de be woners van het kamp echter niet tevreden over waren. OEGSTGEEST De en tree van de Oranjelaan en het Oranjepark lopen ge vaar nu de projectontwik kelaar van het Curium- terrein ook het oog heeft laten vallen op het pand van FOGWA en het daar naast gelegen Rosegaerde. Dit zegt de vereniging Oud Oegstgeest. De vere niging heeft wethouder A. Kohlbeck hierop geatten deerd. „De bedoelingen van de pro jectontwikkelaar vallen niet moeilijk te raden: vergroting van de beoogde flatbouw op het Curium-terrein. Een discu tabele ontwikkeling", aldus het bestuur van Oud-Oegst- geest. Curium is een pand van historische waarde dat bij de Leidse Buurt stond en waar voor de gemeente wat al te snel een sloopvergunning had afgegeven. De in maart van dit jaar opge richte vereniging Oud Oegst geest telt 193 leden en het aan tal groeit nog steeds. Op 3 sep tember wordt de eerste leden vergadering gehouden in het Gemeentecentrum aan de Lijt- weg. De vereniging hoopt in oktober een gemeentelijke mo numentenlijst aan de gemeen teraad aan te bieden. „Hope lijk kan deze ontwerplijst spoedig door de raad tot een definitieve worden gemaakt", aldus voorzitter mr. J. J. L. de Soeten in de nieuwsbrief van Oud Oegstgeest, „en als dan ook nog een gemeentelijke monumentenverordening kan worden vastgesteld zal een herhaling van „Curium" tot het verleden behoren". Het bestuur van de vereniging Oud Oegstgeest heeft in het maandelijks overleg met wet houder Kohlbeck suggesties aan de hand gedaan die moge lijk een bijdrage kunnen leve ren tot het behoud en restau ratie van Oud-Poelgeest en het pand Dorpsstraat 68. Tweeëntwintig leerlingen van de Leiderdorpse Montessori school Elckerlyc hebben gisteren een maquette van het toe komstige recreatiegebied De Does overhandigd aan wethou der J. den Boeft van ruimtelijke ordening. Zij hadden het schaalmodel gemaakt in het kader van een project over af valverwerking. Omdat het nieuw aan te leggen recreatiege bied voor een deel opgehoogd wordt met puin en straatafval, koos leraar C. de Werd voor dit thema. De maquette toont voor de helft het recreatiegebied zoals dat de komende vijf tien jaar door het steeds storten van afval opgehoogd wordt, en voor de andere helft het recreatiegebied zoals dat na die tijd geheel gerealiseerd gaat worden. Zo laat het model een twintig meter hoge heuvel op schaal zien, een surfmeertje naast de haven van Leiderdorp en een camping. De maquet te, waar de leerlingen ongeveer drie weken aan gewerkt heb ben, is gemaakt van tempex, opgehoogd met papier-maché en „aangekleed" met voorwerpen van gekleurde klei. De ma quette wordt de komende tijd tentoongesteld in het gemeen telijke informatiecentrum van het gemeentehuis van Leider dorp. FOTO: HENK VAN DEN ENDE Valse cheques WASSENAAR Een 36-jarige vrouw en een 37-jarige man uit Den Haag zijn gisterenochtend rond elf uur aangehouden nadat de vrouw geprobeerd had een valse cheque te verzilveren bij het postagentschap Den Deijl aan de Rijksstraatweg. De medewerkster van het postagentschap vertrouwde de zaak niet. Zij vroeg de Haagse vrouw de handtekening nog eens te maken en zich te legi timeren. De vrouw verliet toen haastig het agentschap en stapte in een auto. De politie wist beide personen op de Rijksstraatweg aan te houden. Na onderzoek bleken zij in het bezit te zijn van nog meer valse cheques. Bromfietser gewond LISSE Een 16-jarige Lissenaar liep gisteren een hersenschud ding, een hoofdwond en een wond aan de lies op bij een aanrijding op de Ruishornlaan. De jongen, die op een brommer reed, werd over het hoofd gezien door een vrachtwagenchauffeur uit Leiden. Het slachtoffer is door een arts behandeld. WOUBRUGGE Het be houd van het bejaarden centrum Woudsoord in Woubrugge kost de ge meente twee ton. Dat is beduidend minder dan het bedrag waar eerst sprake van was. Woudsoord is aan totale nieuwbouw toe, omdat renovatie nog duur der is. De provincie was enige tijd geleden van me ning, dat Woubrugge best 1.300.000 gulden kon op brengen om het kleine be jaardenoord voor het dorp te behouden. Woubrugge heeft zich daar altijd tegen verzet. Burgemeester D. Brouwer de Koning toog naar Den Haag om te onderhande len. Als compromis kwam twee ton uit de bus. De raad stelde gisteravond het bedrag met een zucht van verlichting beschikbaar. Het voorstel van B en W om ook een bijdrage te verstrekken in de exploi tatiekosten van het bejaar denoord werd niet jui chend begroet. De plaatse lijke politici willen zich er eerst over beraden. Van het verzoek van het christelijk schoolbestuur om het schoolplein te her- straten en aan te passen, was de Woubrugse raad niet onder de indruk. Wet houder T. van Wieringen achtte de aanvraag onvol doende onderbouwd. De school zal het derhalve nog een tijdje met het hui dige plein moeten doen. TER AAR Het verzets museum Gouda krijgt van Ter Aar niet de gevraagde 1.000 gulden bijdrage. Burgemeester P.J. Ver hoef vindt in vergelijking met twee jaar geleden de omstandigheden waarin dit museum verkeert niet gewijzigd. Ook toen wilde Ter Aar geen bijdrage verstrekken. Verhoef vindt de financiële positie van het museum te onze ker voor een bijdrage, zo liet hij gisteravond de raad weten. De heer H. van der Meulen (PAK) stelde dat het museum zowel van educatief als histo risch belang is. „Er worden door het museum onder ande re gratis rondleidingen gege ven. Een dergelijk museum is van belang voor de scholen van Ter Aar". Ook de heer W. van Tol (GB) was het hiermee eens: „Nu het eenmaal geves tigd is, is een eenmalige bijdra ge een goede zaak". VVD en CDA konden zich hierin niet vinden. „De scho len van Ter Aar maken geen excursies naar het museum en bovendien weet je nooit in welk financieel grapje je be landt", aldus H. Ruigrok (VVD). Verhoef voelde niets voor een éénmalige bijdrage: „Als je eenmaal de donorrol accepteert moet je die ook con tinueren", vond hij. Het voor stel komt nog in de welzijns- raad ter sprake. Tijdens de vergadering werd afscheid genomen van de heer H. van der Meulen die negen jaar het PAK vertegenwoor digde. Zijn opvolger is me vrouw E.W. Kwaak. OEGSTGEEST Inbrekers zijn in de nacht van woens dag op donderdag zeer actief geweest in Oegstgeest. Uit een woning aan de Grune- rielaan verdween een porte feuille met geld en bankpas- jes. Uit een woning aan de Duinzichtstraat eurocheques, pasjes en girobetaalkaarten. De inbrekers maakten in beide gevallen de voordeur via de brievenbus open. Vier woningen aan de Willemshof werden bezocht door een gaatjesboorder, die in twee gevallen kans zag via een raam aan de zijkant binnen te dringen. Uit een woning verdwenen girobetaalkaar ten, een pasje en 1.300 gul den, uit de ander 1.500 gul den aan peseta's en spaarpot ten. Een huis was te goed be veiligd en in de vierde wo ning verjoeg de hond de gaatjesboorder. De huttenbouw van Rijpwetering viert dit jaar het eerste lustru FOTO: WIM VAN NOO ALKEMADE De Vakanties- pelen van Alkemade voor de jeugd van 4 tot en met 14 jaar gaan zaterdag voor de achttien de keer van start met twee vis wedstrijden voor inwoners van Nieuwe Wetering, Rijpwetering en Oud Ade. Het startsein wordt om half tien 's ochtends gegeven op twee verschillende plaatsen. De deelnemers moe ten wel al óm negen uur aan wezig zijn. De spelregels wor den vooraf bekend gemaakt. Voor een hengel en deeg moet iedereen zelf zorgen. Meedoen kost een gulden. In Nieuwe Wetering kunnen de visers te recht op het terrein voor het Cultureel Centrum en inwoners van Rijpwetering en Oud Ade worden verwacht op het terrein voor het dorpshuis van Rijpwe tering. De avondwandeldriedaagse wordt dit jaar op dinsdag 7, woensdag 8 en donderdag 9 juli gehouden. Er wordt gestart tus sen kwart voor zeven en zeven uur bij café-bar 't Veen aan de Langeweg 16 in Roelofarends- veen. Er kan gekozen worden tussen een korte en een lange afstand. Tijdens de afsluiting op donderdagavond zorgt een mu zikale ballonnenoptocht in Oude Wetering voor een extra feestelijk tintje. Dat is ook met een de opening van een drie dagen durend feest in Oude Wetering. De ballonnenoptocht start om kwart voor zeven 's a- vonds vanaf het veilingterrein aan de Sotaweg. Het inschrijf geld bedraagt een rijksdaalder voor kinderen tot en met 16 jaar en voor volwassenen drie gulden vijftig. De huttenbouw in Rijpwetering viert dit jaar het eerste lustrum. Ter gelegenheid hiervan mogen de deelnemers een nacht blij ven slapen, mits zij toestem ming van hun ouders hebben en de hutten technisch goedge keurd zijn. Voor de muziek tij dens de „arbeid" zorgt „Happy Station" die ook verzoeknum mers draait. Een vergunning voor drie dagen hutten bouwen op het trapveldje achter de H.P. van der Poellaan kost een rijks daalder. De deelnemers moeten zelf zorgen voor een hamer, zaag en spijkers. Er zijn ook spijkers te koop. De openingstij den van het terrein zijn dins dag- en woensdagochtend van negen tot twaalf, dinsdag- en woensdagmiddag van één tot vier, woensdagavond van zeven tot acht uur de volgende och tend en donderdag van tien uur 's ochtends tot half drie 's mid dags. Fietsliefhebbers kunnen op maandag 20, dinsdag 21, woensdag 22 en donderdag 23 juli een lange of korte route fietsen tijdens de avondfiets- vierdaagse. Er ziin twee ver trektijden; om half zeven 's a- vonds voor snelle rijders en vanaf vijf over half zeven tot zeven uur voor rustige wielren ners. Er wordt vertrokken van af café-restaurant Hogenboom in Roelofarendsveen, het Cultu reel Centrum in Nieuwe Wete ring, koffiehuis De Halte in Rijpwetering en hotel-restau rant Kaagzicht in Buitenkaag. Deelnemers tot en met 16 jaar betalen twee gulden, anderen drie gulden vijftig. De jaarlijkse sportdag in De Tweesprong voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar wordt op maandag juli vanaf 10.00 uur gehoudi Inschrijven kan van kwart 01 negen tot kwart voor tien v< een rijksdaalder. De prijsuitr king is om vier uur 's midda Schminken Kleien, plakken, schminken verven is op dinsdag 28, woei dag 29 en donderdag 30 juli n gelijk tijdens het open huis het cultureel centrum van Ne| we Wetering. Kinderen van1 tot en met 14 jaar zijn dageli van 9.00 tot 12.00 en van 13 tot 16.00 uur welkom. De kfl ten bedragen vijftig cent p dag. Voor de film die gedrag wordt moet een gulden betaal worden. De huttenbouw van Roeloi rendsveen en Oude Weteri heeft dit jaar voor het eerst het terrein aan het einde vi Sotaweg op de hoek Googerm lenweg plaats. Ook staat d«^ een tent opgesteld waar geknu seld, geverfd, sieraden gemaa en geschminkt kan worden. dinsdag 4, woensdag 5, donde dag 6 en vrijdag 7 augustus ki er dagelijks van 9.00 tot 164 j uur gebouwd worden. De te is dagelijks van twaalf tot hi twee dicht. De toegang tot b v terrein kost voor vier da# t vijf gulden en per dag één gt s den vijftig. j Rijpwetering en Oud Ade ha 2 den open huis in de laats week van de schoolvakantie 4 J wel op maandag 10, dinsdag L J woensdag 12 en donderdag f augustus. Maandag is er knul len, dinsdagochtend knutsel schminken en met brooddi werken, dinsdagmiddag modeshow, woensdagochi sieraden maken en 's midd. een songfestival. Donderdi ochtend kan er op glas gevei worden en 's middags is spelletjesmiddag. Vrijdag» tend sluit een kinderromi markt het open huis af. Het huttendorp van Nieu* Wetering moet in de week vi dinsdag 11 tot en met vrijdag i augustus verrijzen. Een vergunning kost drie j_ De deelnemers moeten voor gereedschap zoals een hi mer, zaag, nijptang en kwal zorgen. De bouwplaats is op hc trapveldje aan de Achterwe) Huttenbouwers kunnen er d gelijks van negen tot vijf recht. De jaarlijkse polderpuzzeli wordt op woensdag 12 augi gehouden. De roeitocht door Veense polders neemt ani' half uur in beslag. Per 1 kunnen vijf mensen mee, waai bij in elk geval één volwasset- moet zijn. De start is om ha' zeven 's avonds en de koste; bedragen drie gulden per bod Een viswedstrijd voor mei^ en jongens tot en met 14 jaar u> Roelofarendsveen en Oude W tering wordt gehouden op 1 terdag 15 augustus. Het vertre: naar de visplek start om negi- uur 's ochtends vanaf het pa. keerplein bij de Alkeburcht. I' kosten zijn een gulden per dee nemer. Als afsluiting van te vakan tiespelen wordt vrijdag! vond 21 augustus op het spor park van ROAC '79 in Rijpiat tering de finale van het penale schieten gehouden. Het spekt' kei begint om half zeven.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 12