i WELKE VERTEGENWOORDIGER DURFT DEZE UITDAGING AAN? DIREKTIE SEKRETARESSE r DATA leerkrachten m/v LANDIS&GYR ADMINISTRATEUR (m/v) Adverteer meer betapress bv marketing, import en distributie van tijdschriften centrale verwarmingsmonteurs elektrisch lassers MTS'er (m/v) VIDEO SERVICE TECHNICUS HOLLAND VIDEO RESEARCH een middelgroot aannemingsbedrijf ft PAGINA 12 LEIDSE COURANT ZATERDAG 27 JUNI l! Luba Beheer b.v. voert de direktie over een aantal ondernemingenindedienstverlenendesektor. Daartoe behoren onder andere de Luba Uitzend Buro's. Door vergaande decentralisatie is het hoofdkantoor aan de Nieuwstraat in Leiden gecomprimeerd tot Direktie, Marketing, Opleiding en Administratie. De huidige spil in de organisatie gaat zich aan haar gezin wijden. Voor deze vitale funktie zoeken wij een sterke opvolgster. Daarom deze advertentie voor een Zij is in de eerste plaats de steun en toeverlaat voor de algemeen direkteur. Agenda- en dossierbeheer, korrespondentieverzorging, voorbereiden en notule ren van vergaderingen en al het georganiseer, dat het funktioneren van haar baas ondersteunt zijn dan ook vanzelfsprekende taken. Zelfstandig en systematisch werken zijn daarbij sleutelwoorden. Ook de marketing manager doet regelmatig een beroep op haar sekre- tarièle kwaliteiten. Zij drukt haar stempel op de interne organisatie, geeft leiding aan de receptie en heeft veelvuldig kontakt met leveranciers en dochterorganisaties. In onze kompakte dienstverlenende organisatie, is het verder een goed gebruik, dat iedereen overal waar nodig bij springt en dat de hoeveelheid werk een belangrijkere faktor is dan de klok. Voor de vervulling van deze funktie nodigen wij sollici tanten uit met HAVO of VWO, gevolgd door een gerichte sekretaresseopleiding als Schoevers, Pont het Alphens Studiecentrum of de sekretariële richting van de MEAO. Een snelle, doeltreffende samenwerking vraagt minstens drie jaar ervaring met de omschreven werkzaamheden. Sterke kontaktuele eigenschappen, een systematische werkwijze, eigen initiatief, kreativi- teit en paniekbestendigheid worden zonder meer verwacht Ervaring met tekstverwerkende apparatuur en bestandenbeheer is wenselijk. Omdat de juiste kandidate geen problemen heeft met brieven schrijven, nodigen wij haar uit schriftelijk te reageren. Bij voorkeur met bijsluiting van een pasfoto. Motivering en ervaring hebben vooral onze belang stelling. Als u alvorens te solliciteren nadere infor matie over de vakature wenst, kunt u bellen (071 - 1347 44 tst 10) met de huidige direktie sekretaresse, mevrouw A. Vermeulen-Brouwer. Zij zal u dan onder meer vertellen dat alle direkte collega's roken niet op prijs stellen. Deze advertentie is gericht op vrouwelijke kandidaten. Gezien onze personele samenstelling geven wij daaraan ook de voorkeur. De reaktie van mannen die zich in het profiel herkennen is echter ook welkom. Uw solicatie kunt u richten aan: Luba Beheer B.V. Postbus 327 2300 AH Leiden Ter atttentie van mevrouw L. Hoogenboom. 3 3 3 KfH Iff fit |CP i iCv Ca werken en leren tegelijc Volg een twee jarige opleiding ran één dag in de week in de detailhandel Voor oeisjes en jongens vanaf 16 jaar aet oX tonder vooropleiding jfvoor inlichtingen en aanmelding: fiommdojuM VRU TOT 16UUR Deeliiut VUDfi. MltaWiWi' Erloarut 8.2545 XT "j-Sravtnlugt Telefoon 663^55 Lff.g 841500 Voor spoedige indiensttreding vragen wij: en Sollicitaties richten aan: Installatiebedrijf P. Th. Vink Zonen B.V. Zuideinde 18, 2371 BV Roelof arendsveen tel. 01713-2330/2574. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Aan de streekschool zijn de volgende cursussen verbon den - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - bijzondere cursussen zoals Instroomproject Schoolverlaters In- formatiseringsberoepen (I.S.I.); - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met een vormingsinstituut. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streekschool. Deelname aan cverleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Voor het schooljaar 1987/88 vragen wij: a autoschadeherstellen voor 4 avondschoollessen aan de voortgezette opleiding autoschadeherstellen. Lesavond dinsdag. Een ruime praktijkervaring is voor deze functie noodzakelijk. b economie voor het verzorgen van 29 lessen (dag- en avondschool) handelskennis-economie aan groepen ECABO - I.S.I. - de tailhandel en de opleiding magazijnmedewerker in de mo torvoertuigenbranche. Kandidaten met een ruime praktijkervaring en een passende on derwijsbevoegdheid worden uitgenodigd te solliciteren. c informatica voor 29 lessen, dagschool I.S.I.-project. Om deze functie te kunnen vervullen is ervaring met AMBI-modu- len, kennis van programmeertalen zoals BASIC en/of COBOL ge wenst. o verkeer-vervoer voor 29 lessen dag- en avondschool aan de primaire oplei ding chauffeur goederenvervoer Voor deze functie is een ruime ervaring binnen de verkeer-ver- voerbranche gewenst. Rechtspositieregeling en salariëring volgens de richtlijnen van de overheid. Nadere informatie wordt, binnen schooluren, verstrekt door de heer W. Tiemes. Tel. 071-769242. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Ha gen en Co. te Haarlem. Richt uw brief binnen 14 dagen aan de heer W. de Rooij, directeur van de school, postbus 9030, 2300 RA Leiden. Landls Gyr B.V. Is de Nederlandse verkooporganisatie van ■het Zwitserse concern Landls Gyr AG, een gerenommeerde internationale onderneming op het gebied van meet- en regeltechniek. Het concern heeft vestigingen in ca. 100 landen en biedt werk aan meer dan 16.000 mensen. De concernomzet bedraagt ruim twee miljard gulden. In Nederland heeft Landls Gyr twee vestigingen, t.w. een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk. Het hoofdkantoor heeft drie verkoopdivisies met elk hun eigen produktenassortiment. De divisie Energiebeheer verzorgt de verkoop van apparatuur ten behoeve van energiemeting en - verrekening. Daarnaast worden systemen voor toonfrekwentafstands- besturing, telemetrie en netbeheersing geprojekteerd, geleverd en onderhouden. Met deze specialistische aktiviteiten neemt deze divisie een vooraanstaande plaats in bij de distributiebedrijven voor electriciteit, gas en water. Deze divisie zoekt een voor een technisch commerciële binnendlenstfunkte binnen de verkoop telemetrie en netbeheersing. Wij vragen o.a.: MTS-oplelding E (informatie-techniek) enige jaren ervaring redelijke kennis van de Duitse taal Wij bieden o.a.: een goede honorering gratificatieregeling opname in een premievrij pensioenfonds studiekostenvergoeding Hoe te reageren: Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer Van Duuren van onze afdeling Personeelsaken Telefoon 01820-65435. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Landis Gyr B.V. afd. Personeelszaken, Postbus 444, 2800 AK Gouda. en< fltC den iksti inds ill t( n'oai >e I T de W itiel "het L Jt z iële het chi, HOLLAND VIDEO RESEARCH is een kleine typische high tech onderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, advies, instal latie en onderhoud van complete beeldsystemen. Wij vertegen woordigen een 10-tal agenturen waarvan de producten hun toepassing vinden in de video industrie t. b.v. televisie studio's en aanverwante sectoren: daarnaast concentreren wij ons in toe nemende mate op industriële beeld processingtechnieken (machine vision en robotics). Specifieke onderdelen van de installaties worden door ons in eigen beheer gefabriceerd. Voor het onderhoud en de service aan industriële videoinstallaties komen wij graag in kontakt met een jonge enthousiaste technicus met enige praktijkervaring, die geïnteresseerd is voor de funktie van (25 jaar of ouder) die in binnen- en buitendienst (landelijk) onderhoud en reparaties van een aantal installaties zal gaan verzorgen. Kandidaten met de volgende profielschets komen daarvoor in aanmerking: Opleiding M.T.S. - H.T.S. met specifieke interesse in de richting van telecommunicatie technieken Goede algemene handvaardigheid, geduld en feeling in het omgaan met fijnmechanische electronische apparatuur Praktisch inzicht bij het storingzoeken, waarbij hij op basis van redenaties en metingen in staat is de fout of het probleem te localiseren De aandacht en concentratie kan opbrengen deze storingen te verhelpen en de reparatie met grote nauwkeurigheid uit te voeren Representatief kan optreden in woord en geschrift zodat hij gaandeweg in staat is te behoren tot het specialistenteam en kan bijdragen in de verbetering van de installaties. Een redelijke beheersing van de engelse taal is daarbij een punt in zijn voordeel. De specifieke training en productopleiding worden in eigen bedrijf verzorgd: bekendheid met algemene videotechniek is gewenst. Bij gebleken geschiktheid mag kandidaat rekenen op verdere opleiding waartoe hij steeds voor korte periode zal worden uitgezonden naar fabrikanten in U.K., U.S. A of Japan. Het inkomen en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de belangrijkheid van de functie. Gezien de aard van de apparatuur en de afnemers, dient kandidaat van onbesproken gedrag te zijn en over goede referenties te beschikken. Uw in strikt vertrouwen behandelde sollicitatie kunt u richten aan de directie van Holland Video Research, Tuinderij 11,2451 GG Leimuiden. Wegens vertrek van de huidige funktlonarls zoeken wl] voor één van onze cliënën, In Den Haag, op korte termijn een Funktie-lnhoud De administrateur verzorgt geheel zelfstandig de volledige financiële-, salaris- en werkenadmlnlstratle. Daarnaast zal hij/zij periodiek de benodigde managementinformatie verstrekken. Funktie-eisen - diploma MBA/studerend SPD of vergelijkbare opleiding - ervaring met automatisering - goede kontaktuele eigenschappen - leeftijd 28-40 Jaar Sollicitatie Indien u beiangstehg heeft voor deze veetzljdlt functie, wordt u verzocht ur schriftelijke aolllciUe, die uiteraard vertrouwijk zal worden behandelde richten aan de heer B. Houè van ons kantoor Den Hsg, Nieuwe Parklaan 9. 2587 BN accountants- administratieconsulenten Kantoren in Nederland Aalsmeer, Alkmaar, Almere. Amersfoort. Amsterdam Apeldoorn. Arnhem Bergen op Zoom. Breda. Deventer Doetinchem. Drachten, Eindhoven Enkhuizen Groningen Den Haag Haarlem. Heerlen. Hengelo, s-Hertogenbosch. Hoorn. Leeuwarden Middelburg Nieuw-Vennep. Nijmegen. Raaite Rotterdam Utrecht. Veendam Veenendaal Zeist en Zwolle gevestigd te Gilze, is een werkmaatschappij van de B.V. Verenigde Lektuur Bednjven VLB. Als onafhankelijke marketing, import en distributie- organisatie levert Betapress een sterk gevaneerd pakket binnen- en buitenlandse tijdschriften en stnps aan alle daarvoor in aanmerking komende verkooppunten In Nederland. De kwaliteit van onze dienst verlening wordt gerealiseerd door 150 medewerkers/sters. Onze buitendienst breidt zich uit, dus zoeken wij een vertegenwoordiger m/v voor de food-branche in het rayon "Zuid-Holland". Inhoud vaj\ de functie: - het opbouwen en in stand houden van een vertrouwensrelatie met de in het rayon gevestigde supermarkten, met als doel de belangen van Betapress optimaal te kunnen behartigen en uit te breiden; - het bewaken van het assortiment in breedte en diepte conform de afspraken met de hoofdkantoren van de food-orga- nisaties; - het geven en uitvoeren van adviezen be treffende de tijdschriftenpresentatie en winkelschappen; - het verstrekken van informatie over het Betapress distributiesysteem; - het acquireren van nieuwe verkooppun ten in de foodbranche; - het signaleren van marktontwikkeliigen en daarover rapporteren. Functie-eisen: - opleiding op M.B.O.-niveau met enige buitendienst-ervaring bij voorkeur n de food-branche; - leeftijd 23 tot 30 jaar; - bij voorkeur woonachtig in Gouda/ Leiden of omgeving; - affiniteit met tijdschriften; - goede communicatieve en redactionele vaardigheden. Belangstellenden' voor deze functie ver zoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Betapress B.V., ta.v. de heer J. Vos, hoofd personeelszaken. Burg. Krol- laan 14,5126 PTGILZE, tel.:01615 - 2900, toestel 606.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 12