Kuip Spektakel in teken :van Foster Parents Plan B ^DIP/TELEVISIE CcidócSomant Nieuwe tv-series van Annie Schmidt en Frenkel Frank Drie nieuwe televisieseries bij EO j SateHiet-TV j TV-Morgen no WOENSDAG 24JUNI1987 PAGINA 11 OUDEN PRAAG" ORNOS-TV 'ERSUM Het NOS-tv- •auima „L'enfant et les [lèges" van regisseur Hans :her heeft op het 24-ste in- ionale televisiefestival in de „Gouden Praag" in de ,rie muziekprogramma's p onnen. Het programma is l registratie van een ballet Jiri Kylian op muziek van 18.4 „-jee Ravel, gedanst door ,EUfi< Nederlands Dans Theater "3 werd in november 1986 door 'lato 6-tv uitgezonden. Hans an f scher is al eerder in 1983 M i lerscheiden met de RAI- 21,1 k tijdens de Prix Italia, toen zijn muziekprogramma Nachtegaal". TUD*" 30): HILVERSUM - Dimitri Frenkel Frank werkt aan een komische tv-serie voor Veronica, die volgend jaar op de buis moet. Onder de titel „De baron" met in de hoofdrol Ton van Duinhoven krijgt de kijker een vlot van de tongriem gesneden figuur te zien, die gemakkelijk omspringt met het geld van anderen. Annie M.G. Schmidt is bezig aan een tv-serie en een nieuwe musical, die veeleer de vorm van een opera zal krijgen. Zij schrijft het verhaal hiervoor met de ogen van een kind, maar stemt de nog onbekende inhoud af op volwassenen. Het Neder lands Jeugdorkest is gevraagd voor de begeleiding. Naar andere uitvoerenden wordt nog gezocht. Hans Nieuwenhuys zal de re gie doen. Voor de plaats van uitvoering wordt gedacht aan het nieuwe Muziektheater. Zij werkt bovendien aan een tv-serie, die zij speciaal op het lijf schrijft van Johnny, Rijk en Adèle. Voor al dit schrijfwerk heeft zij haar zoon, Flip van Duyn, ingeschakeld. Waarschijnlijk wordt deze tv-serie op het scherm gezet door de AVRO. HILVERSUM De Ev. Omroep start morgen met drie nieuwe series voor de zomermaanden. Deze wor den in de middag uitgezon den tussen 15.30 en 17.10 uur op Ned. I. De eerste nieuwe serie is Westbrook Hospital. Een Amerikaans produkt waarvan de EO tien afleve ringen zal uitzenden. Dit zie kenhuis neemt een centrale plaats in in de op zichzelf staande afleveringen van de serie. Elke aflevering is door een andere auteur geschre ven en ook de acteurs wisse len per aflevering. Zij zijn o.a. Susan Stafford, Kiva La wrence, Patricia Alice Al- brecht, John Perlock en Ro bert Clarke. De producer is Gary Haynes. De produktie- maatschappij is Faith for to day. De tweede nieuwe serie is „Een ontmoeting in de woes tijn" (Encounter in the de sert) op donderdagmiddag tussen 15.55-16.20. Het is een 7-delige serie geproduceerd door Kastel Communications in Israël. De serie laat ons kennismaken met de Bedoeï enen, een oud volk van woestijnnomaden, die nog op bijna dezelfde wijze leven als ten tijde van de Bijbel. De derde nieuwe serie han delt over de staten van Ame rika, „Portraits of America", ook op donderdagmiddag van 16.20-17.10. De serie wordt voorafgegaan door een Deense documentaire uit 1984 over de Amerikaanse samenleving, zoals die gezien wordt door een van de vele buitenlandse bezoekers die dit grote land doorkruisen. De bezoeker, die in de docu mentaire anoniem blijft, laat zien hoe de Europese hou ding ten opzichte van Ameri ka in de jaren zestig en ze ventig enorm veranderd is. [0NGEREN KUNNEN JONGEREN HELPEN VOOR EEN KWARTJE PER DAG 4o5 tOTTERDAM Het lerde „Los Vast Kuip „ei Spektakel", dat 18 juli de 15.0 top van de Nederlandse nm irtiestenwereld in Rotter- ie ii dam brengt, staat in het 20* eken van het Foster Pa- ents Plan. Dat is ook de eden waarom het muzi- kale gebeuren in het Fey- (i inoordstadion niet langer gratis toegankelijk is. „Ik heb altijd gezegd, dat ik zou stoppen als ik een nai oegangsprijs zou moeten 07 tragen. Die woorden 20S leem ik terug, want ik a. ben blij dat ik het heb ge- Slaan. M t dat geld kun nen we namelijks iets ujJdoen aan de kansloze si- li luatie van de jeugd op Jf Haïti", zei Jan Rietman, ,#j [istermiddag tijdens een li (i jersconferentie in Rotter- km. CU )®4Met een brede glimlach op ijn gezicht kon de presenta- oj tor melden dat er inmiddels 18.4 27.500 kaarten zijn verkocht. CiN .Ik hoop dat de Kuip ondanks J®3 Ie toegangsprijzen (van ƒ7,50, P '10.00 en ƒ12,50) voor negen- >i.i ig procent gevuld zal raken. iitkiDat zou deze jubileum-editie het is de vijfde keer op loka le ie) tot een echt feest maken waar vooral de kinderen van Haïti profijt van zullen heb ben". Tijdens het gebeuren treden meer dan zestig artiesten op van wie een groot aantal zelf het initiatief nam om een su- pergroep te vormen. Jan: „Er zijn er veel meer dan vorig iaar. Waar ik ook heel trots op ben, is dat tien tot twaalf groepen live zullen optreden en dat wij die artiesten zonder pauze aan het publiek kunnen aanbieden". Het „Los Vast Kuip Spekta kel", met artiesten als Piet Veerman, Nick Kamen, Labi Siffre, Mixed Emotions, Frank Boeijen Groep en Po- werplay begint om zes uur en is vroeg genoeg afgelopen om nog per trein naar huis te kunnen. De Nederlandse Spoorwegen zet voor het ge beuren een groot aantal extra treinen in. Scholenproject De opbrengst zal in eerste in stantie worden besteed aan een scholenproject op Haïti. Om zichzelf te overtuigen van de noodzaak van deze hulpak- tie heeft Jan Rietman een paar weken geleden een be zoek gebracht aan dit armste land van het westelijk half rond. Samen met vertegen woordigers van het Foster Pa rents Plan en een televisie ploeg onder leiding van regis seur Bert van der Veer nam hij een kijkje in de sloppen wijk Cité Soleil. De documen taire die daar uitrolde „Iets Anders Dan Los Vast" is mor genavond (Ned. 2 om 21.25 uur) te zien bij de NCRV. Het laat de schrijnende toestand op het Caraïbische eiland zien, vertelt iets over de ge schiedenis van deze in 1492 door Columbus ontdekte re publiek en brengt vooral de kansloze toekomst van de kinderen in beeld. Tussen die beelden vertellen de Dolly Dots, Gerard Jolling, Anita Meyer en Nico Haak hoe ge makkelijk het is om het Fos- terplan te steunen. De docu mentaire is geen smeekbede, slechts een observatie maar wel een die boekdelen spreekt. Jan Rietman zal zijn bezoek aan het land niet gauw vergeten. „Ik trof de ca meraploeg, die een aantal da gen eerder dan ik naar Haïti was afgereisd, doodmoe aan in de lobby van het hotel. De filmers hadden op mij ge wacht, maar wilden na mijn aankomst direct naar bed. De Cité Soleil waar ze die dag hadden gefilmd, had hen ge sloopt, zeiden ze. Ik wist niet waar ze het over hadden. We gaan vanavond dus niet naar de disco, probeerde ik nog even... De volgende ochtend om half zeven maakte ik ken nis met de Cité Soleil. Op het moment dat ik aan de rand van de sloppenwijk uit de bus stapte, moest ik mij verzetten tegen de vreselijke stank van menselijke uitwerpselen, uri ne, bedorven water en rotten de etensresten. De krotjes van 140.000 Cité-bewoners ston den samengepakt op een paar vierkante kilometer modder. Wanneer je door die modder- hel loopt moet je oppassen niet uit te glijden en in een kanaaltje met bedorven water terecht te komen, zoiets kan levensgevaarlijke infecties ten gevolge hebben. Het inade men van de Cité-lucht, het voetje voor voetje lopen tus sen de krotten in die gladde modder en de aanblik van de armoede maakten vele emo ties in mij los". Indruk Rietman besloot dan ook zich in te zetten voor het Foster Parents Plan. De presentator koos daarbij voor een scholen project omdatje ergens moet beginnen". Onder het motto: „Voor een kwartje per dag helpt een Ne derlandse jongere een leeftijd genoot in het buitenland" start tijdens het „Los Vast Kuip Spektakel" tevens de Foster Parents Fanclub. Jan: „Het is een manier om de Ne derlandse jeugd op lange ter mijn bij het ontwikkelings werk te betrekken. Voor het storten van die 1,75 per week krijgen zij een soort credit card terug waarmee ze bij- Jan Rietman met kinderen uit de sloppenwijk Cité Soleil van de Haïtiaanse hoofdstad Port au Prince. Foto: NCRV voorbeeld korting krijgen als ze met de trein reizen. Die fanclub is overigens een puur Nederlandse instituut dat mis schien in het buitland wordt opgevolgd wanneer de beel den van het Kuip Spektakel na 1 augustus door Sky Chan nel in twee afleveringen wor den uitgezonden. In Neder land wordt het 110 minuten durende verslag op 23 juli door de NCRV op het scherm gebracht. Wij komen dit jaar niet in levenden lijve op tele visie. Het gebeuren wordt wel rechtstreeks op de radio uitge zonden". Volgens Rietman houdt de sa menwerking tussen „Los Vast" en het Foster Parents Plan na het Kuip Spektakel niet op. Jan: „Op vijf septem ber begin ik aan een nieuwe tournee, waarin de samen werking duidelijk zal worden. Het is overigens niet de be doeling dat ik toegangsprijzen ga rekenen in de zaaltjes waar de show wordt opgenomen. Er gaan wel wat veranderin gen plaatsvinden, maar daar over wil ik nog niets kwijt". In Hilversum wordt ondertus sen gefluisterd dat de twee programma's die Sky Channel over het Kuip Spektakel op het scherm brengt en waar voor Rietman ook de Engelse presentatie verzorgt een test zijn. Het satelliet-kanaal denkt er namelijk over om de „Los Vast"-uitzendingen, die Rietman wekelijks voor de NCRV-radio maakt, ook voor televisie te verfilmen. HANS PIËT ^lederlant^ NEDERLAND 1 VOO 15.35 Club Veronica Clip*, mu ziekprogramma 16.10 GD Rambo, tekenfilmserie. Afl.: De zwarte draak 16.35 Only one earth, documen taireserie over een mondi ale benadering van ont wikkelingsproblematiek en ecologie. Afl. 4: China 17.00 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Crisis versus crisis NOS 17.30 1A6-Journaal VOO 17.46 Veronica Sport, met Si- mone Wiegel 18.15 Staraky Hutch, Ameri kaanse politieserie. Afl.: Huurmoord. Huurlingen Tom Lockly en Joey Martin zitten in een nachtrestau rant met de opdracht ben deleider Vic Monte te ver moorden. Ze moeten hun plannen wijzigen als een paar bekenden, Starsky en Hutch, het restaurant bin nenkomen (herh.) 19.00 SI Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Adam Curry NOS 20.00 m Journaal en weerover- zicht SOCUTERA 20.28 Wieteke van Dort zoekt mensen zoals u, film van de Vereniging tot Behoud van Natuurmomumenten in Nederland VOO 20.33 Miami Vice, Amerikaanse politieserie met o.a. Don Johnson en Philip Michael Thomas. Afl.: Plicht en eer. Castillo en Van Trang, een vroegere inspecteur van Politie van Saigon, hebben de zware taak een moor denaar op prostituèes op te sporen 21.20 STER-reclame 21.27 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks 21.42 Hitchhiker, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Onvergetelij ke Melody. Een zeer ambi tieuze en succescolle ad vocaat krijgt ex-collega- /vriendin Melody op be zoek 22.07 Bronco Billy, Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Clint Eastwood. Bronco Billy treedt op in een kleine Wild-West Show, die door het westen van Amerika trekt. Hij zoekt een assis tente voor gevaarlijke trucs en stuit toevallig op de pasgetrouwde Antoi nette Lilly. Dit is het begin van een stormachtige rela tie NOS 00.02 Journaal 00.07 Nieuws voor doven NEDERLAND2 VPRO 15.30 Sprookjestheater, Ameri kaanse tv-serie naar be roemde sprookjes. Afl.: De zingende nachtegaal, met o.a. Mick Jagger, Bud Cort en Edward James Olmos. De kostbaarste schatten van de rijke keizer van Chi na zijn een klein, maar bij zonder vogeltje en de vriendschap met een ge wone keukenmeid 16.20 E) De ringende dokter, muziekprogramma met geneeskrachtige werking. 16.30 E Laurel en Hardy: Dou ble whoepee, slapstickfilm uit 1929. In een sjiek hotel wordt hoog bezoek ver wacht. Juist op dat mo ment beginnen Stan en 01- lie daar hun carrière als liftboy. Met hun talenten kan dat niet mis gaan 16.50 Het Triadisch Ballet (slot), een levend schilderij ge maakt door de Duitse kun stenaar Oskar Schlemmer in de 30-tiger jaren. Afl. 3: Het zwarte ballet 17.00 Het hondenhandboek voor veiligheid thuis, Ca nadees animatiefilmpje 17.10 Lex en de auto, Frans ani matiefilmpje 17.25-17.30 De babysitter, kin derserie. Afl.: De regen boog oehoes NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.30 Sesamstraat 18.45 1 Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de WD NOS 19.22 Van gewest tot gewest, regionaal magazine 20.00 Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme 20.10 E Avondvoorstelling: Le onard Bernstein en het Concertgebouworkest, rechtstreekse benefietuit zending ten bate van het AIDS-fonds, in het kader van het Holland Festival. 1: 5e Symfonie in Bes gr.t.. Schubert; 2: 4e Symfonie in G gr.t., Mahler, m.m.v. Helmur Wittek, jongens sopraan. In pauze, om ca.20.40 Ageeth Scherp huis in gesprek met Leo nard Bernstein (stereoge luid ook via Radio 4) NOS 22.00 Studio Sport 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek 23.00 Nederland C, cultureel magazine 23.30 Studio Sport extra. Hoc key: samenvatting van de vandaag gespeelde wed strijden om de Champions Trophy in Amstelveen 23.55 Nieuws voor doven 8.45 'hn Cleese als Basil Fawlty in awlty Towers'. BRT 1/2 om I.45 uur. FOTO: ANP „I RT 1/BRT 2 80-17.30 Centennial, twaalfdelige •••l Amerikaanse tv-serie naar het gelijknamige boek van James A. Michener. Met Alex Karras, Gregory Harrison e.a. Afl. 8: De storm (herh.) .55 Nieuws in teletekst Tik tak, kinderserie (herh.) .05 Plons. Afl.: Plons en de spin .10 (DNils Holgersson, tekenfilm serie naar het boek van Selma Lagerlöff. Afl.: De student in Uppsala 35 De terugkeer van de Antilope (The return of the Antilope), dertiendelige Engelse serie met John Branwell. Gail Harri son, John Quentin. e.a. Afl.4: De pianoles .00 Uitzending door Derden .40 Programma-overzicht .45 Nieuws ;10 Stripkwis, quiz waarin drie stripfanaten worden getest op hun kennis van het stripver haal. Presentatie: Gie Luyten. Gast: Henk Kuypers I.4S Fawlty Towers (2), Engelse co medyserie met John Cleese, Prunella Scales, Connie Booth, Andrew Sachs e.a. (herh.) 1.15 Noel Coward's Collection, zesdelige Engelse serie tv-spe- len naar verhalen van de Britse auteur Noel Coward. Afl. 2: Bon voyage, met Judy Parsfitt, Nigel Havers e.a. Het schip De Mara vaart van San Francisco naar Hong Kong. Tijdens deze reis ontmoet een bont en ei- genaardig samengesteld gezel- li schap elkaar, wat zelfs uit mondt in diverse relaties •15 Verwant, kunstmagazine van Annie Declerck met o.m. 'Do- kumenta '87' in Kassei ^J.05-23.25 Nieuws en Coda: Breuk, van Lisbeth van Thillo TBF 1 lis VI 15 La bolte aux imagea, teken- ,a filmmagazine .00 Journaal Sü 03 Ce aoir, regionaal magazine 30 Journaal 00 La traque, tv-serie met Bruno Cremer. La bert Dray, Jean- li: Pierre Bagot e.a. TOO Inédits: Us vacances a la mer, documentaireserie. Afl. 3: J,, Aprés 1936 S '40 Coup da film, filmmagazine door Terry Focant Des hommes de la musique. All. 3: Filmportret van Frédèric i' lodèon tv -30 Musique balade, muziekpro gramma :|t 20 Laatste nieuws •50-00.00 U coeur et l'esprit 5 L,si DUITSLAND 1 17.45 17.55 18.25 19.00 19.57 20.00 20.15 22.30 23.00 00.00 00.05 ARD-Sport extra. Internatio naal concours hippique CHIO te Aken, om de grote prijs van Europa. Commentaar: Hans- Heinrich Isenbart Tagesschau Hier und Heute, regionaal ma gazine Flucht in die Nacht, tv-serie Papa ist der Grösste, tv-serie Programma-overzicht CDTagesschau Krimi-Sommertheaten City Killer, Amerikaanse tv-film naar een toneelstuk van Ro bert Lewis. Met Gerald McRa- ney, Heather Locklear, Teren ce Knox, e.a. Regie: Bryan Ry- man. Andrea McKnight is een gelukkig mens, maar sinds kort beheerst angst haar leven. De telefoon gaat en er wordt niets gezegd. Als er aangebeld wordt, blijkt er niemand te zijn. Al uit drie steden is ze wegge vlucht, uit angst voor haar be lager Brennpunkt, actualiteitenru briek Tagesthemen ARD-Sport extra. Tennis: sa menvatting van de vandaag gespeelde wedstrijden op Wimbledon Chanson International, regis tratie van een gedeelte van twee chansonavonden, die vo rig jaar in Hamburg werden gehouden. M.m.v. Juliette Gre co. Gisela May, Eartha Kitt, e.a. Tagesschau Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kamp DUITSLAND 2 15.30 16.05 Ferienkalender, tips en amu sement. Presentatie: Anke, Wolfgang en Gustav Sommer Die Höhlenkinder, jeugdserie naar de roman van Alois Th.Sonnleitner. Met Kim Rossi, Veronica Logan e.a. Afl.: Die Flucht Neues aus Uhlenbusch, tv-se rie. Afl.: Lieber Onkel Paul (herh.) Heute Tele-lllustrierte, actualiteiten, sport en amusement Ich heirate eine Familie..., co medyserie van Curth Flatow. Met Peter Weck. Thekla Carola Wied, Julia Biedermann e.a. Afl.: Der blaue Brief Lotto am Mittwoch Programma-overzicht 20.15 21.00 21.45 22.10 22.40 23.00 B Hitparade lm ZDF, popmu ziek gepresenteerd door Viktor Worms ZDF Magazin, informatie en meningen over aktuele thema's XDie Schwarzwaldklinik, tv- serie met Kiausjürgen Wus- sow. Gaby Dohm, Sascha Hehn e.a. Afl.: Die Wunderque- le (herh.) Heute-joumal Treffpunkt... auf dem Frank» furter Kirchentag, reportage Die Sport-Reportage Papiervögel (Papirfuglen), Noorse speelfilm uit 1984 van Elisabeth Mortensen. Met Björn Floberg, Per Sunderland, Bente Borsum e.a. De jonge juriste Helen Stousland staat aan de baar van haar overle den vader, een gevierd acteur. Hij viel van het balkon van zijn huis. Zelfmoord, een ongeluk of een misdaad? Helen, zelf pas gescheiden en geplaagd door herinneringen en schuld gevoelens, probeert de oorza ken van het drama te door gronden DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II, cursus Engels. Afl: Heavy reading 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport, live vanuit Bocklemünd 20.00 Tagesschau 20.15 Mittwochs in... 21.45 Eff-Eff Freizeit und Fitness, vrijetijdsmagazine 22.30 Lesen und Schreiben für alle... 22.35 E Sein letzter Befehl (The last command). Amerikaanse speelfilm uit 1928 van Josef von Sternberg. Met Emil Jan- nings, Evelyn Brent, William Powell e.a. Een Russische ge neraal vlucht voor de revolutie naar Amerika. Hij komt terecht bij een filmproduktie, waar hij een Russische generaal moet spelen. Na allerlei vernederin gen verliest hij zijn verstand en sterft 00.00 Laatste nieuws n Ondertiteling" via TeleTekst. GD Tweetalige of stereo-uitzen ding. D Zwart/wit-uitzending. ■SZwart/wit-uitzendlng met on dertiteling via TeleTekst. 0 Bij nlet-Nederlandstallge zen ders: uitzending In orglnele versie met ondertitels. KJ Bij niet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Juliette Greco is vanavond te zien en te horen in 'Chanson international' met de nummers 'La vie en rose' en 'Les feuilles mortes'. Duitsland 1 om 23.15 uur. FOTO: DUKSTRA ^Engelanc^ BBC 1 14.50 17.10 18.10 18.35 19.00 19.35 20.00 20.35 21.00 21.50 22.00 22.30 It's Lineker for Barcelona, filmportret van de Engelse voetballer Gary Lineker, die zijn eerste seizoen bij Barcelo na achter de rug heeft 23.20 Match of the day. Desmond Lynam en Gerald Williams pre senteren hoogtepunten uit de vandaag gespeelde tennis wedstrijden op Wimbledon 00.20 Back from Beirut, documen taire over de 27-jarige ver pleegster Susan Wighton, die vijf maanden lang als vrijwillig ster werkzaam was in een zwaar bestookt Palestijns vluchtelingenkamp in Beiroet 00.55 Weerbericht Tenniskampioenschappen te Wimbledon, rechtstreekse re portages Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Philip Schofield. Met o.a. 'Puppy's new adventures', afl. 1: The Puppy's dangerous mis sion, en 'Ulysses 31', teken filmserie. Afl.: The city of cor tex l John Craven's Newsround, jeugdjournaal mwho, sir? Me, air? (3) Muppet babies, tekenfilmserie van Jim Henson Journaal en weerbericht London plus, regionaal nieuwsmagazlne Wogan, praatprogramma met Sue Lawley in de stoel van Terry Wogan Best ot British, documentaire serie ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de Rank Studios. Presentatie: Sir John Mills. Afl. 10: Power and prejudice, met fragmenten uit o.a. 'This happy breed', 'Odd man out', 'Fame is the spur' en 'Violent playground' HIThe Colby's, Amerikaanse tv-serie met Charlton Heston, Stephanie Beacham, John Ja mes e.a. Afl.: All fall down Points of view, discussiepro gramma met reacties van kij kers Journaal, regionaal nieuws en BBC 2 15.35 Tenniskampioenschappen te Wimbledon, rechtstreekse ver slagen met commentaar van o.a. Dan Maskell. Gerald Willi ams, John Barre», Barry Da- vies. Mark Cox en Virginia Wade. Met om 17.00 Nieuws en weerbericht 20.45 Only one earth, documentaire serie over een mondiale bena dering van ontwikkelingspro blematiek en ecologie. Afl. 8: The monk, the village and the bo tree 21.15 min the shadow of Fujiean, driedelige documentaire over de relatie tussen de Japanse cultuur en natuur. Afl. 2: The bird of happiness 22.00 M.A.S.H., Amerikaanse come dyserie met Alan Alda, Loretta Swit e.a. Afl.: White Gold 22.25 Lizzie's pictures (slot), vierde lig toneelstuk van Lesley Bruce met o.a. Lisa Harrow en Ro bert Stephens 23.25 Newsnight, actualiteitenmaga zine 00.10 Weerbericht 00.15-00.55 Rally in the eky (1). tweedelige documentaire SKY CHANNEL 16.00 S The Pat Sharp Show 16.30 E3 Young, Free Single, pop- programma met Gary Davies 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met teken films, gepresenteerd door Lin da de Mol en DJ Kal 18.00 E Dennis, comedyserie. Afl.: Father's Day for Mr Wilson 18.30 The New Candid Camera Show 19.00 The Flying Nun, comedyserie met Sally Field in de hoofdrol. Afl.: The Somnaviatrix 19.30 Custer, avonturenserie. Afl.1 Death Hunt 20.25 E Wednesday Classic: Th House across the Bay, Ame1 - kaanse speelfilm uit 1940 v .n Archie Mayo 22.05 Spaans voetbal. Barcelor - Zaragoza 23.05 Shell International Motor Sports 1987 00.10-00.40 Roving Report, actuali teitenrubriek NEDERLAND 1 EO 15.30 Westbrook hospital, tv-se rie. Afl. 1: Nood oproep 15.55 Ge strand in het zand, tv-serie. Afl. 1: Pech! 16.20 Amerika in vogelvlucht, documentaire 17.10 Kinderkrant N )S 17.30 V56-Journaal EO 17.46- 1 i.00 Tijdsein-buitenland BRT 1 SUPER CHANNEL (In sommige gemeenten gecombi neerd met TV 5) 16.00 The Pepsi Live Show, poppro gramma met Nino Firetto 17.00 Countdown, popprogramma met Adam Curry 18.00 The long Chase, avonturense rie met o.a. Simon Turner en Jan Francis 18.30 Sexton Blake and the Demon God, detectiveserie 19.00 Game for a Laugh, spelpro- gramma 19.25 Europees weerbericht 19.30 The Living Body, documentai reserie over het functioneren van het menselijk lichaam. Afl.: Internal defences, over het af weersysteem van ons lichaam 20.00 Music Special: Pump boys and dinettes, country wes tern-special 21.00 Rafferty's Rules, comedyserie over een chaotische recht bankpresident 22.00 Super Channel Newe 22.30 Super Sport 23.30 Europees weerbericht 23.35 Girls on Top, comedyserie met Tracey Ullman, Jennifer Saun ders, Dawn French en Ruby Wax 00.00 Father Murphy, avonturense rie 01.00 Simon Potter 02.00 Amanda Redington 03.00 Eddie Kidd 04.00 The Pepsi Live Show, met Nino Firetto 05.00 Countdown, met Adam Curry 06.00-07.00 The Face TV 5 16.05 Dernieres nouvellea do notre 17.00 Jazz Calvin, muziekpro gramma 17.35 La bóite a réves, documentai reserie 18.00 Rècréation, kinderprogramma 18.40 Dee chiffres et dee lettres, spelprogramma 19.00 La bóite a rêves 19.25 Dernières nouvellea de notre 20.20 Suisse insolite 21.15 Jazz Calvin, muziekprogram ma 21.55 Photo de Familie 22.00 Journaal 22.30 Continent Francophone 16.00-17.40 Centennial, Amerikaanse tv-serie. Afl. 9: De misdaad (herh.) DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und beruf 10.00 Tagesschau en Tagesthemen 10.23 Jokehnen, oder: Wie langhe fahrt man von Ostpreuaen nach Deutschland? (3. herh.) 12.00 Um- schau 12.10 ZDF Magazin 12.55 Per soverzicht 13.00 Tagesschau 12.55- 14.30 ARD-Sport extra. Hockey van uit Amstelveen: West-Duitsland - Au stralië 14.55 E Fury 15.20 Wildsc- hweingeschichten 15.35 Warum der Brüllaffe brüllt 15.50 Tagesschau 16.00 Komische Geschichten met Georg Thomalla, sketches 16.45 Ur- mei aus dem Eis 17.15 GD Super Drumming (2) 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45-13.15 Zie Duitsland 1 14.35 Mein Name ist Hase 15.00 Heute 15.02 Konferenz der Tiere 15.30 Fe rienkalender 16.05 lm Reich der wil den Tiere 16.30 Maine Mutter, deine Mutter 17.00 Heute 17.15 Tele-lllu strierte 17.45 Die Falie des Harry Fox BBC 1 07.35 Pink Panther 08.00 Breakfast time 10.00 Journaal 10.05 Dallas (herh.) 10.55 A leap in the dark 11.00 Journaal 11.05 Neighbours, tv-serie 11.25 Children's BBC 11.50 The Sta te Opening of Parliament 13.00 Nieuws 13.05 Arthur Negus enjoys Ragley Hall 13.30 Wildlife on One 14.00 Nieuwe 14.25 Neighbours, tv- serie 14.50 Tennis op Wimbledon 17.10 Children's BBC BBC 2 15.35-21.10 Tennis op Wimbledon SKY CHANNEL 07.30 DJ Kat Wake-Up Club 07.35 DJ Kat 08.30 5] Sky Trax 13.10 The best of A Country Practice 14.00 Ro ving Report 14.30 City Lights 15.00 Thrillseekers 15.30 The Deputy 16.00 (2 Sky Trax 17.00 DJ Ket RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook al weer? 18.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 NOS-Podium van de Neder landse lichte muziek. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 18^4 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.02 AVRO: Je hoort nog eens wat...! 19.00 Het woord aan de muziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Holland Festival 1987 (zie ook TV Ned. 2). 23.00 AVRO: Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van D'66. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 FEDUCO: Hollandse Nieuwe. 20.55 Medelanders Nederlanders. REGIONAAL Radio Wast: 17.00-18.00 Avondmaga zine met Victor Deconinck. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 19.00-20.00 Geestelijk leven. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijnmond Getapt. 17.00- 18.20 Cultuur, nieuws en sport. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 in de club. 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.05 Radio twee. 22.05 Jazz Kaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 De rommelpot (17). 19.00 Symposium. 19.45 Jazz Criss-cross. 20.30-23.45 Musica Antigua. SUPER CHANNEL MORGEN 07 00 Hlppo 08.00 Amanda Rading. ton 09.00 Sons and Daughters 09.30 Tom Keating on painters 10.00 Fol low me 10.15 Play it Safe 10.30 Wild World 11.30 Simon Potter 12.30 Who pays the Ferryman 13.30 Some Mo- there do 'eve 'em 14.00 Europees weerbericht 14.05 Sons and daugh ters 14.30 Hippo 15.30 Start Hare 16.00 The Pepsi Live Show 17.00 Countdown RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De burgermeester is jarig. 13.08 AVRO-magazine. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 15.05 Van horen zien. 16.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Plein publiek. 11.30 In de zon met Marion. 12.40 Middagpauzedienst. 13.03 Hier en nu. 13.20 Kletsmajoor. 13.30 Coup soleil. 17.03 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 ieder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 TROS gouden uren. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 Nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 VOO: Ochtendstemming. 09.02 Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.10 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO: Het portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Geestelijke stromingen. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 De 50+ Seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12-20 Boekenwijsheid. 12J0 Da Capo. 13.00 Nieuws. 13.10 Echo buitenland. 1330 De Derde Wereld. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Uittocht der bevrijding. 15.40 O Kwadraat. 16.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtend actualiteiten met weer, verkeer, ochtendbladen, reportages en studiogasten. 12.00- 13.00 Lunchprogramma met land- en tuinbouw (12.30), voorstelling van de dag (12.50) regionaal nieuws en ge sprek uit een bedrijfskantine. Om roep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 11.00-12.00 Voor ouderen. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en verkeer en tegen achten de column. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.15 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Visum. 10.03 Parkeerschijf. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee. 10.00 Liederen. 11.00 Symfonische muziek. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 13.30 „Best of Brass". KL20 Wel Thuis.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 11