Bedrijfsleider m/v O c co BOUWKUNDIG PROJEKTLEIDEI WIJ ZOEKEN EEN HOOFD VAN DE BOEKHOUDING Dongelmans BARIVEN EUROPE bedrijfsleider produktie (HTS-Werktuigbouw) Marketing assistent/ staff engineer M/V aArthur Andersen accountants O ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) MEDEWERKER TEKSTVERWERKING (M/V) General Accounting Supervisor (m/f) KIPP ZONEN DELFT BV KIPP ZONEN DELFT Wie werk wil, vindt 't vast bij Keser /ëmfr/êMais... f\ PAGINA 12 LEIDSE COURANT ZATERDAG 20 JUNI ld Stichting Nieuwbouw Zoetermeer De Stichting Nieuwbouw Zoetermeer verzorgt In opdracht van de Zoeterrneerse Woningbouwverenigingen o.a. het toezicht op de bouw van woningen. In oktober 1987 worden in Zoetermeer enige grote projecten In uitvoering genomen. Gevraagd worden een: bouwkundig nieuwbouwopzichter m/v (In tijdelijk dienstverband) Functie-informatie: De gevraagde functionaris moet dagelijks toezicht houden op door derden uit te voeren nieuwbouwprojecten In de sociale woningbouw. Projectgrootte max. ca. 450 woningen. assistent bouwkundig opzichter ol heiopzichter (In tijdelijk dienstverband} ni/V Fimctie-intormatia: De gevraagde functionaris controleert de maatvoering, houdt toezicht op de uitvoering van het heiwerk, kalendert en registreert enz. onder leiding van de hoofdopzichter. een bouwkundige opleiding op L.T.S.-/M.T.S.-nlveau enige praktijkervaring M.T.S.-bouwkunde of opzichter B.N.A. ruime ervaring In het houden van bouwkundig dagelijks toezicht op sociale woningbouwprojecten goede contactuele eigenschappen Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO. voor Woningcorporaties. Sollicitaties te richten aan de Stichting Nieuwbouw Zoetermeer Postbus 85 2700 AB ZOETERMEER t.a.v. de heer E. G. J. Arends telefoon 079-419911 Wy zyn een jonge, snelgroeiende keten van voordeel- drogisteryen, deel uitmakend van het De Boer Concern, met nu al meer dan 75 filialen. Voor onze vestiging te Scheveningen zoeken wy een Gezien de aard van de funktie denken wij deze als volgt te moeten omschryven: - Een dynamische instelling, dus meer manager en "koopman" dan drogist. - Leeftyd tot plm. 40jaar. - Uiteraard in het bezit van het vakdiploma drogist. - Goede kontaktuele eigenschappen. Samen met de regio-leiding maakt de bedryfsleider(ster) deel uit van het team, dat zich rechtstreeks verantwoordelijk weet voor de resultaten. De hieruit voortvloeiende bevoegdheden en restrikties spreken voor zichzelf en kunnen verder in een mondeling onderhoud worden besproken. Wy bieden een honorering die nauw verband houdt met het niveau van de funktie en uiteraard goede sekundaire arbe idsvoorwaarden Bent u in het bezit van het vakdiploma drogist en heeft u belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief naar de afdeling Personeel en Organisatie van De Boer Winkelbedrijven N.V., t.a.v. mw. J. Brink, postbus 59,9410 AB Beilen. Nadere informatie over de funktie kunt u eventueel inwinnen by de heer P. Francken, regioleider, na 19.00 uur, tel. privé 01828-17164. Sluitingsdatum: 30 juni 1987. Schindler Liften BV maakt deel uit van het Zwitserse Schindler-concern en is gespecialiseerd op het gebied van geavanceerde liftinstallaties en roltrappen. In de werkplaats van onze hoofdvestiging te Den Haag produceren wij op maat liftkabines, deuren en montage-onderdelen. Ter versterking van onze organisatie zoeken wij op korte termijn een De bedrijfsleider produktie ressorteert onder de directeur produktie en geeft via de chef werkplaats leiding. Hij heeft tot taak het beleid voor te bereiden op het gebied van algehele organisatie, produktieproces en kwaliteitsbeheer. Bovendien ondersteunt hij de uitvoering van dat beleid. Voor deze functie gaat onze voorkeur uit naar een kandidaat met meerjarige ervaring bij de fabricage van constructie- en plaatwerk voor kapitaalgoederen. Belangstelling voor materiaal- en voorraadbeheer is daarbij vereist, evenals kennis van de Duitse taal. Wij bieden naast een goed salaris, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winst- delingsregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u eerst nog andere informatie, neemt u dan contact op met de afdeling Personeelszaken, tel. 070-898901 tst. 31 Uw schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 7 juli a.s. richten aan: Schindler Liften BV, Fruitweg 28,2525 KH 's-Gravenhage, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, met vermelding van code BPH op de linker bovenhoek van de envelop. o BUSINESS SERVICES Dongelmans Business Services B.V. is een werkmaatschappij van Graydon Holding N.V. te Amsterdam en als zodanig onder meer gespecialiseerd in doelgerichte handelsinformatie- en inkassodiensten t.b.v. voornamelijk de Europese markt. In eigen beheer werden hiertoe databanken ontwikkeld als Het Nederlands Falllissementenregister en Creditel, met actuele gegevens over ruim 700.000 bedrijven. Voor onze afdeling Inkassodiensten zijn wij op zoek naar een De baan: Ter ondersteuning aan de juridische afdeling en de afdeling Werkvoorbereiding zoeken wij een medewerk(st)er voor het typen van concepten met behulp van een tekstverwerker/PC, alsmede met de elektrische schrijfmachine. Tevens zullen di verse archiveringswerkzaamheden verricht moeten worden. Gevraagd wordt: Leeftijd 18-20 jaar MBO-niveau Typediploma en type-ervaring Tevens zijn wij op zoek naar een: De baan: Het typen van concepten en puntenbrieven met behulp van een tekstverwerker/PC alsmede met de elektrische schrijfmachine. Gevraagd wordt: Leeftijd 21-30 jaar MAVO-nlveau Typediploma en type-ervaring, eventueel ook met een tekstverwerker Geboden wordt: Moderne secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een vast salaris, een pensioenregeling en studiefaciliteiten. Voor beide functies geldt een werktijd voor 39 uur per week. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Dongelmans Business Services B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken Leeghwaterplein 10 2521 CT 's-Gravenhage Telefoon: 070 - 889308, toestel 26 Bariven Europe is the European purchasing branch of Petróleos de Venezuela S.A., in charge of all procurement activities in Europe on behalf of the Venezuelan oil-, petrochemical- and coal- industry. For our Finance Department we are looking for a preferably between 30-40 years of age. The incumbent will be directing and controlling Accounts Payable, Operational Accounts, Payroll Administration and Budgets. Supervision of the accounting staff is also one of the main tasks. The ideal candidate will be accustomed to the use of the computer as a major tool in the daily workload. The position reports directly to the Finance Manager. The requirements for this position are: completed SPD (I and II) study; automation courses, applicable to accounting and budgetting; at least 12 years experience within the accounting and budgetting area, of which at least 5 years in a supervisory capacity; fluent in Dutch and English, while knowledge of Spanish is an asset. Please apply in writing, including your curriculum vitae, to Bariven Europe, for the attention of Personnel Department, P.O. Box 415, 2260 AK Leidschendam. deeluitmakend van de Enraf-Nonius groep is een fabrikant van hoogwaar dige analoge en digitale wetenschappelijke registratie-apparatuur. In de zich nog steeds uitbreidende wereldwijde markt bestaat momenteel in de marketing afdeling een vakature die een wel zeer uitdagend karakter heeft. Kipp Zonen Delft B.V. zou daarom graag in kontakt komen met een om o.a. de volgende taken te vervullen: - uitvoeren en begeleiden van P.R. en verkoopondersteunende aktiviteiten in zowel het hoofdkantoor te Delft als de diverse internationale kantoren - uitvoeren van marktverkenningen en bedrijfsvertegenwoordiging op beurzen, symposia en exposities - het ontwerpen, uitvoeren en bijhouden van markt- ën produktgegevens zowel van eigen als vreemd produkt d.m.v. PC - bijhouden, opspeuren en implementeren van produktvernieuwingen zowel intern als extern - geven van produkt- en markttrainingen aan eigen kantoren en agenten De meest geschikte kandidaat zal over de volgende kwaliteiten dienen te beschikken: - HTS (HBO) opleiding of daarmee gelijk te stellen - commerciële ervaring in de instrumenten-industrie - op de hoogte van digitale technieken en grafische representatie daarvan - marketing interesse en ervaring - kennis van de moderne talen (Engels, Duits en Frans) - representatief, inventief en zelfstandig kunnen werken - leeftijd tot ca. 35 jaar Aan de geschikte kandidaat wordt een zeer boeiende, uitdagende en veel eisende carrière geboden met veel internationale kontakten en hij zal een duidelijke bijdrage moeten leveren aan het totale bedrijfsgebeuren. Telefonisch kunnen gegevens en inlichtingen bij onze heer C.P. Sasburg worden ingewonnen (privé 01110-15479). Sollicitaties te richten aan de Direktie van postbus 507 2600 AM Delft Mercuriusweg 1 2624 BC Delft telefoon 015-561000 Bij onze afdeling WEG en GE BOUWEN bestaat thans een vakature voor een Bouwkundig Projektleider. De afde ling Weg en Gebouwen heeft de zorg voor het totale sporen- en gebouwenbestand van de HTM en is o.a. verantwoordelijk voor nieuw bouw van en verbouwingen aan HTM- vestigingen, dienstwoningen, straatmeubilair en onderstations. De bouwkundig projektleider zal worden belast met de volgende werkzaamheden: 11 1/ onderhandelingsbekwaam zijn Iwl I V ervaring in algemeen bouwkundige roti belai eze een eef oalf !hr vroii vroe boei het opstellen van een programma van eisen in overleg met de aanvragers) maken van globale plantekeningen en be grotingen overleg met gebruiker(s) m.b.t. de defini tieve planvorming maken van berekeningen, planningen, tekeningen en bestekken leveren van een bijdrage bij aanbestedingen en gunningen van werken toezicht houden op de uitvoering van de werkzaamheden maken van revisietekeningen van de onder eigen beheer uitgevoerde werken Voor de vervulling van deze vakature gaan onze gedachten uit naar kandidaten die voldoen aan de volgende eisen: diploma HTS-bouwkunde beschikken over goede kontaktuele eigen- De HTM verzorgt net schappen 1 openbaar vervoer in werkzaamheden zelfstandig kunnen werken Daarnaast moeten kandidaten over het nodige inlevingsvermogen beschikken om de wensen van de gebruiker(s) cq. aanvrager(s) te vertalent, naar technische gegevens. Gedurende het bouwkundige proces zal hij sturend en koördinerend moeten kunnen optreden. Een psychologisch onderzoek maakt deel |pubi uit van d^ selektie-procedure. Onze arbeidsvoorwaarden omvatten onder meer: salaris, afhankelijk van leeftijd, opleidingen ervaring, maximaal f. 4.705,- bruto per maand opname in het Algemeen Burgelijk Pensioenfonds vrij-vervoer op alle HTM-lijnen gunstige studiefaciliteitenregeling Hebt U belangstelling voor deze funktii schrijft U dan binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie, 'onder ver melding van vakature-nummer 2.3.58. aan hel sekretariaat van de afdeling Weg en Gebouw-g1", en, Meppelweg 1391, 2544 CX Den Haag. Nadere informatie over de inhoud van de funktie wordt U gaarne verstrekt door de heer ing. R.C. van Rijswijk, Chef Gebouwen, tel. •chij Vest boe\ maa vaal men omi nen. dat zich mor war schc Ik werk niet zomaar via Keser. Want ik kies voor zekerheid. Keser biedt die zekerheid aan meer dan 60.000 mensen per jaar. In allerhande beroepen. Prima werk, dat vaak uitmondt in een vaste baan. Toch iets om over na te denken... Liesbeth Meyer, verpleegkundige. MET MEER DAN 80 VESTIGINGEN TOT UW DIENS: iral blie tast mal rati De Nal dig De omvang van onze dienstverlening aan cliënten groeit sterk. Dit stelt hoge eisen aan allen die daar direct en indirect bij betrokken zijn. De boekhouding in ons kantoor Den Haag is een van de ondersteunende afdelingen, die momenteel met 6 personen de administratie voert voor de totale Nederlandse organisatie. Ete verwerking van gegevens is in belangrijke mate geautomatiseerd. In de nabije toekomst zal de automatiseringsgraad verder worden opgevoerd. Wij zoeken een boekhouder (m/v) die naast de eigen werkzaamheden te vens leiding kan geven aan deze kleine groep. Dit vereist een praktische instelling en de nodige inzet. Wij geven de voorkeur aan iemand met een leeftijd tussen de 30 en 36 jaar en met een SPD I opleiding of gelijkwaardig niveau. Dit is een baan met perspectief in een groeiende internationale organisatie en met een goede honorering. Geïnteresseerd? Schrijf dan naar de heer G.I.M. Glimmerveen R.A., Buitenhof 47,2513 AH Den Haag onder vermelding van sollicitatie. Arthur Andersen Co. maakt deel uit van de toonaangevende maatschap Arthur Andersen Co. S.C., welke meer dan 35.000 medewerkers telt. In Nederland zijn wij een relatief jonge organisatie met circa 300 medewerkers verspreid over de accountancy-, belastingadvies- en management consultancypraktijken met kantoten in Amsterdam, Den Haag en Eindhoven.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 12