Unicum terug in hoofdklasse CcidócSoiwcmt Tweemaal goud Spijker Michael van der Berg in topvorm Receptie bijAvanti Cees Koole overleden MAANDAG IS JUNI 1987 PAGINA 16 Dextro/Avanti hield gisteren een receptie waarop het dames team (winnaar Europa Cup 1), het herenteam (Nederlands kam pioen bij de heren) en de Nederlandse jeugdkampioenen Ed win Vente en Gerard PietjeBakker ge huldigd werden. Na toespraken van NTTB-voorzitter Paul Koopman en wethou der Sportzaken Van der Leek verwisselden onder andere bloe men, chocolade en handdoeken van eige naar. Tevens werd be kend dat de sponsor van Avanti de kosten van de inrichting van het door de leden ge bouwde krachthonk voor zijn rekening neemt. FOTO: ANDRE HAASTEREN Van onze zwemmedewerker LEIDEN Tijdens Kring-B sprintwedstrijden, gehouden te Bodegraven, slaagde Zijl/LG- B'er Stan Spijker als enige erin tweemaal onbedreigd als eerste aan te tikken. Bij de j.o. 12 zegevierde hij zowel op de 50 m rugslag als de 50 m schoolslag. In zijn leeftiidsklas- verde zijn clubgenoot Menno Rademaker het goud op de 50 m borstcrawl. LZ'er Michael Koole legde beslag op de derde plaats op de 50 m schoolslag. Bij de meisjes wist bij de onder twaalfjarigen al leen Zijl/LGB-zwemster. Sas- kia van Varick prijzen binnen te halen: Tweemaal brons werd haar deel. Drie LZ'ers en één Zijl/LGB'er slaagden er bij de allerjongsten in zich wat eremetaal toe te eigenen. Anne de Haas (LZ) was met een eerste plaats op de 50 vrij en een derde op de 50 rug het meest prominent. Ook Natasja Sierag won een programmaon derdeel. De 50 vlinder legde zij in 48.6 als snelste af. Dennis van der Kamp (LZ) en Davina Juffermans (Zijl/LGB) tenslot te belandden elk eenmaal op de tweede tree van het ere- schavot. In de hogere leeftijds- regionen was de Leidse oogst beperkt. Bij de dames behaal de Trees van Leeuwen een derde plaats op de 50 m schoolslag in 42.6. Bij de i.o. 14 veroverde zowel een Zijl/LG B'er als een LZ'er twee me dailles. Daniel van Eygen (LZ) won zowel goud als zilver. Hij was de sterkste schoolslag- sprinter, op de 50 m vlinder was zijn 36.2 net onvoldoende voor het allerhoogste. Zijl/LG B'er Robin Sprinkhuizen kwam met zilver en brons uit Bodegraven terug. Hij reali seerde 31.6 op de 50 m vrij en 37.8 op de 50 m rug. LEIDEN Unicum één is terug in de hoofdklas se. De Leidse vereniging die vorig jaar nog uit die op een na hoogste tennis- klasse duikelde, bewerk stelligde die terukeer ten koste van de reserves van het Amsterdamse Joy Mozaïek. Dekker Tennis blijft wel eerste klasser. De Warmondse formatie verloor haar promotiewedstrijd tegen 'De Warande'. Hillegom promoveerde naar de overgangs klasse A door Unicum 3 de loef af te steken. OLTC slaagde daar niet in, maar verloor met ere. De derde promovendus werd Lisse, die met zevenmijlslaarzen de la gere competitieklassen heeft doorlopen en volgend jaar in de overgangsklasse B te bewonderen zal zijn. EERSTE KLASSE Joy Mozaiek 2 - Unicum 2-4 Unicum heeft het verloren ter rein in één seizoen tijd weer goed gemaakt. Wie het spelerspoten- tieel doorlicht, zal dit resultaat logisch vinden, maar de uiteinde lijke promotie heeft bloed, zweet en toch ook tranen gekost. In Amsterdam werd Joy Mozaiek tegemoet getreden in de weten schap, dat Jacco Eltingh op het wedstrijdformulier alleen als sin*- gelaar en Michael van der Berg als dubbelaar vermeld stonden. Jan Siemerink was verlaat, om dat hij om 10.00 s'ochtends in Be verwijk een halve finale diende af te werken tegen Wim Groene- veld. Indien hij niet ter plekke zou zijn, zouden hem alle Audi- circuitpunten afgenomen wor den. De Rijnsburger koos eieren voor zijn geld, sloeg in Beverwijk één bal, gaf op en reisde af naar Amsterdam. Een chaotische start, wat Siemerink niet belette om Lissenaar Frans Grimbergen in een saaie baseline-wedstrijd aan de zegekar te binden. Grimber gen kon niet naar het net wegens een rugblessure en Siemerink wilde niet, omdat hij vertrouwde op zijn vastheid, en terecht: 6-7, 6-7. Ralph Bitter werd gedold door Jacco Eltingh, wiens blessu re toch wel meeviel: 1-6, 2-6. Het hoofd van Jacqueline van Wijk staat momenteel helemaal niet naar tennis en de ruime neder laag tegen Yvonne Nijenhuis was daardoor verklaarbaar. Margot van Overloop verzuimde bij een 1-1 setstand afstand te nemen van haar opponente Karijn Kete laar, die daar gaandeweg de der de set van profiteerde: 7-6, 1-6, 6- 4. De damesdubbel leverde ver volgens geen enkel probleem op, waardoor de herendubbel de be slissing kon brengen, mits er in twee sets zou worden gewonnen. Niemand geloofde daar vooraf in, omdat Michael van der Berg minder hoog werd aangeslagen dan Jacco Eltingh. De op en top Cncentreerde én gemotiveerde der Berg was gesterkt door de toernooioverwinning bij De Munnik, die hij een dag eerder behaalde. Op voorbeeldige wijze verving Van der Berg Eltingh en het in de competitie ongeslagen koppel Grimbergen/Bitter moest er met 6-3, 6-4 aan geloven. De Warande 1 - Dekker 6-2 De Warmondse équipe was in het kader van de voorbereiding al op zaterdag naar Oosterhout ver trokken, waar enkele trainings uurtjes gepland waren. Door het bijzonder slechte uur moest Dek ker uitwijken naar de hal, waar het maar even de spieren kon op warmen. Uit tactisch oogpunt werd de eerste herensingle door Freek Tanis gespeeld, die tegen de sterke A-2 speler Ton van Reythoven een perfecte eerste set afwerkte. De eigenlijk boven zijn kunnen acterende Tanis kreeg in de tweede set een terugslag en moest de partij alsnog inleveren. Brigitte Pardoel was vrijwel ge lijkwaardig aan Marinke Bartels, getuige de tie-breaks in de eerste twee sets, die eerlijk verdeeld werden. De, door enkele arbitrale fouten, geïrriteerd geraakte Par doel kon het toch niet helemaal bolwerken en verloor de laatste set met 6-2. Heieen van den Berg en Stephan Faas werden geacht de twee enkelspelpunten binnen te slepen en daar voldeed dit tweetal prima aan. Franny Kal- wy was niet opgewassen tegen Van den Berg, die via de cijfers 5-7, 3-6 aan het langste eind trok. Stephan Faas won de eerste set van Tom Louwers, verloor de tweede en hervond zichzelf pas bij een 4-2 achterstand in de der de set, waardoor hij alsnog met 5- 7 zegevierde. Robert Jan van Baal en Tom Louwers haalden vervolgens in sneltreinvaart de herendubbel binnen en zagen hoe het duo Bartels/Kalwij op gelukkige wijze het koppel Par- doel/Van den Berg versloeg: 4-6, 7-6, 6-3. Deze nederlaag brak Dekker tenslotte op, omdat Freek Tanis en Brigitte Pardoel weinig hadden in te brengen te gen Van Baal/Bartels. OVERGANGSKLASSE B Unicum 3 - Hillegom 1 2-6 Een tamelijk verrassend resultaat boekte Hillegom tegen het derde team van Unicum, dat als favo riet van start ging, maar op geen enkele wijze kon imponeren. De sensatie tekende zich al in de openingspartij af, waarin Marcel Vink geen kind had aan Freek van der Capellen: 2-6, 2-6. Erik Snellenberg ^as te sterk en te degelijk voor Marco van Trigt 6- 3,6-3. Rosemary Verdegaal, kam pend met een nekblessure door een auto-ongeluk, nam de eerste damessingle voor haar rekening en bood Carola Geerlings ver dienstelijk tegenstand. Geerlings won de partij echter wel. Fleur Meyer had aan een uitstekend gespeelde tweede set niet genoeg om Madeion Verdegaal van een overwinning af te houden: 4-6, 6- 3, 0-6. Unicum kwam in de he rendubbel met Hans Tönjann voor de dag, die aan de zijde van Freek van der Capellen mocht proberen het derde punt aan te tekenen. Het vorig seizoen nog op hoofdklasse-niveau acterende duo ging roemloos ten onder te gen Vink/Van Trigt. Doordat de zusjes Verdegaal hun dubbel ook wonnen, volstond één gewonnen set in de gemengddubbels voor Hillegom. Nadat Marco van Trigt en Madeion Verdegaal deze be langrijke set in de wacht hadden gesleept, was het huzarenstukje voltooid. OLTC 1 - Shot 2 3-5 Het scheelde niet veel of OLTC, dat volgens captain Jasper van Marwijk over een middelmatig overgangsklasse B-team beschikt, was volgend seizoen een klasse hoger uitgekomen. Na de 3-3 tus senstand had OLTC genoeg aan het winnen van één mixed. Doordat Van Marwijk al twee partijen had gespeeld, werd het tot dusver succesvolle koppel Van Marwijk/Toole uit elkaar gehaald. Marco Visser nam zijn plaats in en die ingreep had een nederlaag tot gevolg. De mixed van Marcel Gerritsen en Evelien Krul werd ook verloren, waarna Shot lachend de promotie mocht begroeten. Jasper van Marwijk en Nancy Toole waren in de single al succesvol geweest, Mar co Visser verloor in drieën en Evelien Krul was kansloos. Van Marwijk en Gerritsen dubbelden spectaculair en wonnen met 7-5 in de derde set, terwijl de dames- dubbel in straight-sets verloren I^EEDE KLASSE Hoofddorp I - Tean I 6-2 Het Alphense team keek na de enkelspelen al tegen een 3-1 ach terstand aan. Alleen Margo van den Oudenrijn was goed op dreef en pakte de volle winst tegen Es ther Veld: 6-4, 6-4. Frank Lief broer (twee sets), Richard Oskam (drie sets) en Irma van den Ou denrijn (drie sets) gingen allen ten onder. Hierna moesten de Al- phenaars ook het heren- en da mesdubbelspel in drie sets aan hun opponenten afgeven. Zoeterwoude I - Quick I 1*7 Harald van Offeren, Marcel de Bakker, Maija van Kampen en LEIDEN Toch nog onverwacht kwam donderdag de tijding, dat Cees Koole was overleden. Hoe wel bekenden wisten, dat zijn afscheid een kwestie van tijd zou zijn, schokt zijn heengaan de Leidse tenniswereld. Cees Koole was één der oprichters van het District Leiden van de Koninklijke Nederlandse Tennis Bond. Op I november 1965 kwam de afscheiding met het district Den Haag tot stand. Tot het mo ment, waarop zijn ziekte zich openbaarde, vervulde Cees Koole diverse functies binnen het district en de tennisbond zelf. Hij werd beschouwd als een der grootste „kenners" van tennis als wedstrijdsport. Vooral de wijze, waarop hij In moeilijke procedurele kwesties, de zaak voor de gemiddelde sporter dui delijk wist ta maken, dwong res pect af. Zijn integriteit was bo ven elke twijfel verheven, wat ertoe leidde, dat zijn leiding in brede kring werd geaccepteerd. Naast een langdurige zittingspe riode in de commissie wed- strijdtennis van het district, is Cees Koole vooral bekend als de motor achter de Open Leidse Tennis Kampioenschappen. Mat zijn vrouw Annelies, en Room- burgs medeorganisator Van Aalst, heeft hij dit toernooi tot één van de belangrijkste toer nooien van het district gemaakt. Cees Koole overleed te jong, op 48-jarige leeftijd. Zijn heengaan zal in vele geledingen van de tennisbond voelbaar zijn. Hij ruste in vrede. PETER KLEIN Tiny van Velzen zijn er niet in geslaagd om promotie naar de overgangsklasse te bewerkstelli gen. Quick, dat over enkele B-l spelers beschikt, bleek veel te sterk. Verloren Van Offeren en de beide Zoeterwoudse dames hun singles nog in drie sets, De Bakker capituleerde al na twee sets. Na deze 0-4 tussenstand was de zaak eigenlijk al beklonken. Volgens verwachting leverde de ploeg van Tiny van Velzen ook het dames- en herendubbel in waarna de mixeddubbels werden verdeeld. Waddinxveen I - Lisse I 4-4 Een 10-7 voordeel in sets maakte na zeven partijen aan alle onze kerheid in het Lissense kamp een einde. Lisse is door deze zege in twee jaar tijd van de vierde klas se naar de overgangsklasse B op gerukt. Deze opmerkelijke pres tatie moet voor een groot gedeel te op naam van good-old Inge van der Loo worden geschreven. Ook tegen de ploeg uit Waddinx veen was zij weer goed voor drie overwinningen. In het enkelspel maakte de „laeding lady" korte metten met haar opponente: 6-2, 6-2. Met Elly Reeuwijk behaalde zij een 7-5, 6-2 zege en ook met Onno Wempe was zij zeer succes vol: 6-3, 6-1. Eerder hadden Reeuwijk en Eric Driehuis hun enkelspelen in drie sets verloren. Onno Wempe haalde zijn single wél binnen: 4-6, 6-4, 6-3. Het laat ste gemengddubbel (Reeuwijk- Driehuis) werd met 0-6, 6-2, 6-3 uit handen gegeven. Uiteindelijk resulteerde dit in een 11-9 set- voordeel voor de Lissenaars. DERDE KLASSE Cromwijck I - KLTV I 7-1 De ploeg van Louk Verhees, die overtuigend kampioen van haar poule was geworden, kwam te gen Cromwijck van een koude kermis thuis. Na de singles keek het team uit Katwijk al tegen een 4-0 achterstand aan. Dat er spra ke was van een groot klassever- schil bleek wel uit de uitslagen. Maar liefst alle partijen werden in twee sets uit handen gegeven. Louk Verhees, Perry Pauw, Ma- riëlle van der Plas en Marja van der Kolk konden het ook in de dubbels niet bolwerken. Nadat zowel het heren-als het dames- dubbel in drie sets werd ingele verd, was het Katwijkse schip de finitief gezonken. De gemengd dubbels werden uiteindelijk ge deeld. JELLE RAAP LOUIS HOOGENDOORN Michael van der Berg werkte een zeer succesvol tennisweekeinde af. Op De Munnik legde hij zaterdag beslag op de HEB-titel, terwijl Van der Berg een dag later met Unicum 1 promotie naar de hoofd klasse veilig stelde. Liesbeth Hooghoudt bleek op De Munnik de sterkste in C. LEIDERDORP/LEIDEN - Na de afgebroken wedstrijd tegen Mijdrecht-speler Hans van Scheppingen tot een goed einde te hebben gebracht, was bij Mi chael van der Berg het broodno dige zelfvertrouwen in voldoende mate aanwezig om op het druk bezochte De Munnik-toernooi de BI-titel te veroveren. Naamgeno te, maar geen familie, Heieen van der Berg was uiteraard even eens goed voor de B-titel, mede omdat het zelfvertrouwen bij Bionda Zonderop ontbrak, wat zij in de halve finale zo volop bezat. De enige Van der Berg, die geen titel won, was Alexander van der Berg. In de HEC2-finale ging de winst naar Maarten Kallenberg. De titel in het B-toernooi van Dekker ging naar Eric Snellen berg. Een tiebreak in de derde set tegen Léon Damen bracht uitein delijk de beslissing. In de C-afde- ling had de plaatsingcommissie van Dekker het bij het verkeerde eind, de titels werden veroverd, door Marja Kuipers en Marco Smit. De Munnik Voorzitter Pierre van Overloop reikte zaterdagavond de meeste prijzen uit van het De Munnik- jubileumtoernooi, de vele promo tiewedstrijden van zondag noop ten de wedstrijdleiding tot het in korten van het toernooi met een dag. Een gunstige ontwikkeling voor Bl-winnaar Michael van der Berg, die nu beschikbaar bleek voor de promotiewedstrijd van Unicums eerste. Michael van der Berg toonde zaterdag in liefst vijf partijen aan in topvorm te zijn gekomen. Eerst werd weer stand geboden aan de uitgebreide intimidatiepogingen van Hans van Scheppingen, een 4-6, 5-4 stand bij afbreken werd omgebo gen tot 7-6, 6-3 winst. Utrechter Frank Verhoeff moest er vervol gens aan geloven, 6-3, 6-1. Ten slotte werd Jeroen Gefken ge klopt, waarbij een niveau van spelen werd geboden, dat Mi chael nog zelden te zien is ge weest. Gefken, een paar jaar ge leden nog districtsjeugdkampioen van Amsterdam voor het grote talent Paul Dogger, zag na winst 6-2, Michael op hoog tempo met veel gespinde backhands en knap serveerwerk met 6-2 langszij ko men. De derde set was geen pro bleem meer voor Van der Berg, 6-2. De dubbeltitel ging aan de neus van Michael voorbij. Met partner en coach Bob van Over- beeke werd het dubbelspel tegen Gefken en van Scheppingen met 6-4, 6-2 verloren. Het was wel Van der Bergs vijfde partij. In de HEB2 kon ook Marco Vis ser de opmars van Dave van Ro- mondt niet stuiten, 3-6, 4-6. Ri chard Oskam, die in de kwart pas Heieen van der Berg (links) won in Leiderdorp de eindstrijd bij de B-dames van Bionda Zonderop. Met Dekker werd de promotie gisteren evenwel gemist. FOTO'S: ANDRE VAN HAASTEREN in de afsluitende tiebreak van de derde set verloor, had nog de bes te kansen tegen de Hagenaar. Heieen van der Berg is tegen Bionda Zonderop geen moment in gevaar geweest, 6-1, 6-2. Bij de C-dames speelde Liesbeth Hoog houdt een sterk toernooi. De OLTC-speelster hield eerst Mun- nikiane Jacqueline Paauw uit de finale: 6-3, 3-6, 6-3, om vervol gens Jacquelines clubgenote Joan Zonnevylle in de finale van de eerste prijs af te houden. Toch ging Zonnevylle niet met lege handen naar huis, de gemengd- dubbeltitel met partner Martin van Hage werd met 6-2,6-3 tegen het echtpaar Leunissen een sim pele prooi. Eenmaal van Kees- Jan Schuilenburg gewonnen kon de titel in Cl Erik Bakker bijna niet meer ontgaan: 6-3, 7-5 tegen (Lord Wanhoop) Eric de Vries. Met dezelfde Kees-Jan werd de dubbeltitel gepakt. John van Overloop en Michiel Steens wa ren geen enkele bedreiging, 6-1, 6-2. In de Dl waren eveneens de eer ste Leidse Courant Tennis Circuit punten te verdienen. Om na het eerste toernooi al vast te stellen, wie het Masters-toernooi zal ha len is koffiedik kijken. Saskia Paauw maakt in ieder geval een goede kans. Na winst op Wilma Zeilmaker, 7-5, 6-3 was de eerste Dl-titel binnen. Bij de heren Dl bleek Richard Zevenhoven let terlijk over de langste adem te beschikken. Via twee tiebreaks werd Erik Warmerdam naar de tweede stek verwezen. In de DED2 en de HED2 werden de ti tels behaald door Geraldine Zon nevylle, 6-1, 6-3 tegen Sassen- heimse Jacintha Booy, en Rico Fasel. De laatstgenoemde heeft zijn inleggeld wel terugverdiend. De kwartfinale was al 7-6 derde set, de halve kende de fraaie sco re van 4-6, 7-6, 7-6 tegen Aldo Buikema. De finale leek derhalve eenvoudig (6-3, 6-4) tegen oppo nent Schuyt Dekker Eric Snellenberg heeft het in ie der geval niet eenvoudig gehad om de B-titel bij Dekker te vero veren. De halve finale tegen Onno van Paridon was gelijkop- gaand, zeer tijdrovend, maar toch 2 sets, 6-4, 6-4. De teamgenoot van Onno van Paridon, Léon Da- men, won de tweede halve finale van Festinaspeler Jean-Marc van Maaren in 3 sets, 6-3, 3-6, 6-4. En ook de finale werd een langduri ge zaak. Na een snelle eerste, 6-2, sloeg Léon Damen in de tweede set terug, 6-4. In de derde periode bleef tot 6-6 de strijd gelijkop- gaand, een tiebreak moest de be slising brengen. Het risicoloze spel van Eric Snellenberg is in zo'n geval effektiever dan het meer aanvallende spel van Léon Damen. Marco Smit versloeg in de halve finale HEC de favoriet Eelco van Adrichem, die zijn goe de vorm niet kon vasthouden, 7- 5, 7-6. In de finale was Matthijs Glastra niet in staat de „winning mood" van Marco Smit te door breken, 2-6, 4-6. Ook in het dub belspel was Marco Smit niet stuk te krijgen: 4-6, 6-3, 6-2, met part ner Bakker tegen Eelco van Adrichem/Har Meijer. Met Ma rie-Louise Goedhart werd ver volgens ook de mixedtitel vero verd, 6-3, 5-7, 6-2 tegen de Room burgcombinatie Ilonka van Riet- /van Tongeren. Marja Kuipers uit Lisse versloeg achtereenvol gens twee Boekhorstspeelsters. De eerste was Margot van den Haak, 6-2, 6-2, de tweede, en in de finale, Colinda Voskuil, 7-6, 5- 7, 6-2. Op de prijsuitreiking zon dagavond zorgden de D18+-spe- lers, bijna vanzelfsprekend, voor het meest stemmige deel. S'70 Het als immer gezellige 35+ toer nooi van het Woubrugse S'70 kreeg gisteren in Jacques van Ruiten een verrassende nummer één. Arie Wesseling, die in de halve eindstrijd tegen Ton Koe dam al heel veel had moeten ge ven, redde het in de eindstrijd niet tegen de oud-tafeltennisser uit Alkemade. Met 2-6, 6-7 werd het opmerkelijke verlies van de gedoodverfde winnaar een feit. Bij de dames in D niet alleen de geprogrammeerde finale, maar ook de vooraf getipte winnares. Corrie Bank had het wel een set moeilijk met Anneke Tamming: 7-5, 6-1. De enkelspelende heren in E be groetten ook al een papieren nummer één als overwinnaar. Buffart bleef Schwab met 7-5,6-3 voor. Bakker en Mikkelsen sloe gen zoals verwacht hun slag in het HDD. In het HDE konden Henk Feunekes en Ruud Hinze een sterk toernooi net niet met een zege bekronen. E-toppers Ba telaan en Froma maakten vier spellen meer. Nieuwe Sloot (25+) Edzo Bosma was in het Alphense Nieuwe Sloot met overmacht de meest succesvolle 25-plusser in het HED1. Schaay (halve finale) en Arno Vonk (finale) snoepten in totaal slechts zes games af. A. van Tol greep de titel bij de D2- heren door Wenderhold in een grillig verlopend treffer terug te wijzen, terwijl Herbert Broeren in E de eindstrijd winnend af sloot Bij de dames Ging de Dl-titel naar A. Bos. Favoriete Nel Uytte- wael bezorgde haar in de halve eindstrijd aanzienlijk meer pro blemen dan J. Verkerk een ron de later. Het DED2 ging naar J.P. Drent; de dames-E-titel naar de dit weekeinde ook in de dubbel (met mede-wedstrijdleidster Wo- bina Flipse) succesvolle Marian Fillié. PETER KLEIN GERT-JAN ONVLEE HEB1: halve finales: R. Oskam - J. Gefken 3-6. 3-6; F. Verhoef! - M. van der Berg 3- 6. 1-6. Finale: Gefken Van der Berg 6-2, 2-6. 2-6. HEB2: halve finales: O. van Ro- mondf - W. Jansen 6-4. 1-6. 6-3; M. Visser - KJ. Schuilenburg 0-6. 6-4. 6-3. Finale: Van Romondl - Visser 6-4. 6-3. DEB: hal- ve finales: H. van der Berg - M. Patiwael 6-3. 6-4; J. Klewttt - B. Zonderop 1-6. 0-6. Finale: Van der Berg - Zonderop 6-1. 6-2. HOB: halve finales: M. Lolling/M. Post - J. Gefken/H. van Scheppingen 6-7. 3-6; M. Nagelkerken/R. van Splunter - M van der Berg/B. van Overbeeke 4-6. 6-7. Finale: Gefken/Van Scheppingen - Van der Berg- /Van Overbeeke 6-0. 7-5. HEC1: halve fi nales: E. de Vries - M. Steens 7-6. 6-4; K.J. Schuilenburg - E. Bakker 2-6. 6-7. Fi- nale. De Vries - Bakker 3-6. 5-7. HEC2: halve finales: M. Kallenberg - M. Soels 6 0. 6-4; A. van der Berg - B. van Amstel 6 3. 2-6. 6-2. Finale: Kallenberg - Van dar Berg 6-4. 6-2. DEC: halve finales: J. Zon- nevylle - T. van Overloop 6-2. 6-0; J. Paauw - L. Hooghoudt 3-6. 6-3. 3-6. Fina le: Zonnevylle - Hooghoudt 3-6, 5-7. HOC: halve finales: E. Bakker/K.J. Schuilenburg - E. Bolten/M. Kallenberg 6-4, 6-2; A. van der Capellen/C. Jongmens - J. van Over- loop/M. Steens 2-6. 3-6. Finale Bakker- Schuilen burg - Van Overloop/Steens 6-1, 6-2. GDC: halve finales: J. Zonnevytle/M. van Hage - A. Wl)nveldt/T. Poots 6-7. 6-2, 6-2; M. en V. Leunissen - D. Martens/H. Brandenburg bij 5-3 opgegeven. Finale: Zonnevylle/Van Hage - M. en V. Leunissen 6-2. 6-3 HED1: halve finales: G Stigter R. Zevenhoven 4-6. 1-6; G. Egberlnk - E. Warmerdam 3-6. 4-6. Finale Zevenhoven - Warmerdam 7-6. 7-6. HED2: halve fina les: R. Fasel - A. Buikema 4-6. 7-6. 7-6; T. Korenhoff - P. Schuyt 4-6. 1-6. Finale: Fa sel - Schuyt 6-3. 6-4. DED1: halve finales: M. Slavers - J. Booy 1-6. 0-6; C. Smaal - G. Zonnevylle 6-0. 4-6, 2-6. Finale: Booy - Zonneville 1-6. 4-6. HDD1: halve finales: F. Rotteveel/H. Zon derop - R. en T Poots 6-2, 7-5; S. Gold- staub/l. Parsons - R. Bouman/E. Leunis sen 6-7. 6-3. 6-4. Finale: Rotteveel/Zonde- rop - Goldstaub/Parsons 4-6, 5-7. H002 halve finales. T. Korenhoff/D. Schuyt - M. Klaversteyn/L. Otto 6-3. 6-4; R. en S. Bak ker - A. Bulkema/F. Goedbloed 5-7, 1-6. Finale Korenhotf/Schuyt - Buikema/Goed- bloed 6-4. 5-7. 6-3. DDD: halve finales: M. Brouwer de Ko- ning/M Kuiper - M Oudshoorn/G. Zonne vylle 7-6. 1-6. 4-6; L. van der Laan/1, van Ormondt - J. van Bossen/E. Schenk 6-3, 6-2 Finale: Oudshoorn/Zonnevylle - Van der Laan/Ormondt 0-6. 2-6. GOD: halve fi nales: M. KrIJgsman/l. Parsons - J. Kral- t/A. Doctors 6-1. 6-3; N. Houwer/H. 06 vier - M. en C. van Ruiten 6-3. 6-3. Finale: Krijgsman/Parsons - Houwer/Olivter 6-4, 61 HED 90+: halve finales: F. Stterum R Teyken 67, 7-5. 4-6; R. Strietman - C. Blesheuvel 63. 3-6. 61. Finale: Teyken - Strietman 6-4. 2-6. 62. DEO 30+: halve 6 na les: M. Klein - G Da vel aar 6-4. 4-6, 63; A. Veerkamp - C. Zonderop 3-6. 63. 62 Finale: Daveiaar - Veerkamp 66, 4-6 HDD 30+: halve finales: G. Onvlee/H. We ienkamp - L. Demmeile/G Heemskerk 2- 6. 7-5. 63. P.Schouten/W. Sekerts - H. Bruns/T. Smit 62. 3-6. 7-6. Finale: On- vtee/Walenkamp - Schouten/Sekens 60. 62. ODD 90+: halve finales: W. Booy/E Freyüng - I. Knol/H. Verwoon 2-6. 4-6; H de Jong/A. Roest - H Voskull/M. Waas- bergen 63. 61. Finale: Knoi/Verwoerl - De Jong/Roest 2-6. 6-4. 62. GDD 30+: halve finales: T. Hartwijk/P. Tates - G. Rijnders/J Dahlhaus 3-6. 2-6; K. Hot- den/C Zevenhoven - E. Wesdljk/C. Heemskerk 5-7. 63. 67. Finale: Rijnders- Dahlhaus - Westdljk/Heemskerk 67. 6-3. HEV: halve finales: J. de Groot - S. NIJhoff 7-5. 6-4; J. Dahlhaus - H. Huigen 62. 6-3. Finale: De Groot - Dahlhaus 6-1. 62. Dekker Tennis HEB: halve finales: E. Snellenberg - O. van Paridon 6-4, 6-4; J.M van Maaren - L. Da men 3-6, 6-3, 4-6. Finale: Snellenberg - Damen 62. 4-6. 7-6. HEC: halve finales: E. Adrichem - M. Smit 67. 67; M. Glastra - A. Warmerdam 63. 7-5. Finale: Smit Glastra 62. 6-4 DEC: halve finales: C. Voskuil - M L. Goedhart 6-3, 6-4; M Kui pers - M. van den Haak 62. 62. Finale: Voskuil - Kuipers 67. 7-5, 6-2. HDC: halve finales: E. van Adrlchem/H. Meyer - M. van Maaren/J.W Vreeswijk 2-6, 63. 62; J.H. Bader/O. Gulnau - J. Bakker/M. Smit w.o.. Finale: Van Adrichem/Meyer - Bak ker/Smit 6-4, 3-6. 2-6. DDC: halve finales: M. van den Haak/C. Voskuil - L. van der Bent/N. Vogelaar 67. 7-5, 7-5; P. Heyll- gers/N. Bennlnk - R. van der Bent/H. van der Voort 5-7, 67. Finale: Van den Haak- /Voskuil - Van* der Bent/Van der Voort 7- 6. 61. GDC: halve finales: I. van Riet/P. der bent/W. de Mooy 62. 62. Finale: Van Riet/Van Tongeren - Goedhart/Smit 3-6, 7-5. 2-6. HED1 18+: halve finales: C. van Steyn - D. Dekker 4-6, 2-6; T. van Oort T. van Berkel 6-4, 6-3. Finale Dekker - Van OOrt 3-6. 61. 7-6. DED1 18+: halve finales: E. Stevenson - N Rentier 7-6. 62; C. van der Zon - C. Artist 63. 62. Finale: Stevenson - Van der Zon geen uitslag be kend. HDD1 18+: halve finales: L van Tongeren/D. Dotferhoff - G. Heemsker- k/E. Neuteboom 67. 3-4 ret., W. van der Bosch/G. Mohn - E. Marijt/F. Haverkamp 67. 1-6. Finale: Neuteboom/Heemskerk Marijt/Haverkamp 3-6, 63. 4-6 DDD1 18+: halve finales: H. van Wljk/J. Faase - J. Haket/T. Broers 2-6. 3-6; C. Kroon/E van "t Wout - W. Wlnsema/C. Westerbeek 4-6, 7-5. 7-6. Finale. Haket/Broers - Kroon/Van t Wout 7-5. 3-6. 6-4. GD01 18+: halve finales: M. Rentier/T. van Oort - P van Door en/J. van der Schee 3-6.0-6; Okkerman/R. Sheriff J. Haket/R. Jonk heer 0-6, 66 Finale: Van Dooren/Van der Schee - Haket/Jonkheer 4-6. 1-6 HED2 18+: halve finales: T. van der Voort - C. Aanhane 0-6, 63. 4-6; F. Kantebeen - E van Weeren 62. 61. Finale: Aanhane Kantebeen 2-6. 2-6. DED2 18+: halve fina les: R. Janzen - W. Nleuwenburg 0-6, 63. 3-6; F. Smit - A. Meyraar 66. 3-6. Finale: Nleuwenburg - Meyraar 6-3, 61. HDDJ 18+: halve finales: C. Weekhout/J. Monta- nus - W en J van Dam 6-4. 2-6, 62: B. Heins/L Fransen - J. Keunlng/F. van der Meer 6-4, 6-4. Finale: Weekhout/Monta- nus - Heins/Fransen 7-5. 62. DDD2 18+: halve finales R. Janzen/W. Nleuwenburg - G. Wessei/G Hazenoot 6-0. 61; T. van Duyn/H. van Roden - C. Lepelaar/Hoog straten 6-3. 2-6. 2-6. Finale: Janzen/Nteo- wen burg - Hoogstraten/Lepelaar 2-6. 2-6 GDD2 18+: Finale: Van de Marei/Van Haaren - Beugelsdljk/Kantebeen 63. 1-6 1-6. HEE 18+: halve finales: J. Plugge - E van Weeren 61. 3-6. 63. J. Hoogenboom - W. Zletse 63. 1-6, 7-5. Finale: Plugge Hoogenboom 7-6, 2-6. 61. DEE 18+: hal ve finales: E. Kemperman - M. van der Berg 1-6, 3-6; H. Vink - M. Kantebeen 4-6. 63. 1-6 Finale: Van der Berg - Kantebeen 1-6. 6-4. 2-6. HDE 18+: Finale: Van dar Berg tweemaal - Van Benten/Van der Voorl 6-7. 2-6. GDE 18+: halve finales: l ChrlspIJn/W. van der Voort - H. Vlnk/G. van Bentum 5-7, 6-3, 6-4; L. Hlllebrand/P. Duivenvoorde - J en C. van Dorp 67. 3-6 Finale: Chrlspijn/Van de Voort Van Dorp (2*) 7-6. 7-5. HBHI

Leidse Courant | 1987 | | pagina 16