Dick Maas in van Amsterdam ^Kees-Jan Schuilenburg in twee halve finales TENNIS CIRCUIT "CpQRT LEIDEN/FILM SaidóaQowuwt Opnamen voor rdamned rt IG ERIC SNELLENBERG RONDE VERDER CckUcSoiwmit Danaïden naderen overgangsklasse VRIJDAG 12 JUNI 1987PAGINA9 AMSTERDAM - Dick [aas zet het mes in Am- erdam. De jonge film ier die zich met „De jft" en „Flodder" Neder- jnds succesvolste regis- eur van dit moment mag oemen, is aan z'n derde lm begonnen: „Amster- amned". Een thriller die iteraard in onze onveili- hoofdstad speelt en raarover - zie de woor- >eling in de titel - een Dem hangt: tijdens een ondvaart door de grach- en van Amsterdam wordt iet lijk van een vermoor- vrouw gevonden. De erste in een serie gruwe- jke vondsten. „Een thril- met een heel klein jeetje horror. Gewoon film die weer een root publiek moet gaan imuseren" zegt Dick daas. )e filmregisseur staat er zoals ebruikelijk wat achteloos bij jdens ons bezoek aan de tot udio omgebouwde garage Leonard Lang in Duiven- Irecht. Terwijl zijn films in- ïiddels een status hebben die roeger alleen de James Bond- ilms beschoren was. Had je en filmjaar met een 007 erin, an werd het gemiddelde van een stagnerend bioscoopbezoek onmiddellijk opgetrokken. Maas' vorige films bewezen dat hij eenzelfde effect op filmkijkend Nederland heeft. Vooral na het enorme succes' van zijn „Flodder" (drie mil joen bezoekers) kijkt het hele bioscoopbedrijf een stuk vrolij ker de wereld en staan bios coopexploitanten als het ware te duimen dat het weer zo! goed mag gaan met de volgen de „Maas". Een aardige last op de schouders van de maker. „Ach" bromt Dick Maas wat onduidelijk. „Je weet natuur lijk nooit of het wordt wat je wil. Je moet ook nu echt geen moeilijke film van me ver wachten. Het moet gewoon goed gemaakt amusement worden". Hoezo gewoon, Dick, drie miljoen bezoekers is in Nederland toch een unicum? „Ja, maar bij „Flodder" heb ik toch weer een hoop mensen wat denigrerend horen zeggen: Aardig hoor, maar 't is toch maar een simpele klucht". Twintig ton water Dat zal straks niemand van „Amsterdamned" kunnen be weren. Het affiche waarmee de studio-deuren zijn volge plakt spreekt boekdelen: De grachtengordel op de kaart van Amnsterdam wordt door boord door een levensgroot mes. In het water schuilt het Mokumse kwaad, dat is duide lijk. En in de studio staat een compleet systeem van grote riolen nagebouwd, waarin re gisseur Maas net een achter- volgingsscene heeft gefilmd. Manshoge houten buizen van de buitenkant, die er van bin nen bedriegelijk echt uit zien. Aangeslagen smerige wanden, nachtzwart water spiegelend in de rioolbedding. Een kleine variant op de riolen waarin Harry Lime in „The third man" verdween. Maar daar heeft Dick Maas' film verder niets mee te maken, zegt hij. Vandaag worden die riolen al weer opgebroken. Drie dagen is er gefilmd voor tweeëneen- halve minuut film straks. Huub Stapel - als politiein- specteur Eric Visser weer in een hoofdrol - wordt erin na gezeten en legt er bijna het loodje. Voor de opnamen werd er een watercirculatie-systeem bedacht, waarmee het grach tenwater aan de ene kant de tientallen meters lange nep- riolen binnen werd gepompt, er aan de andere kant uit weg gezogen werd en weer terug- getransporteerd. Het houten bouwwerk was op een gege ven ogenblik goed voor maar liefst twintig ton aan waterge wicht! Terwijl de ontwerpaf deling mèt het water niet al leen namaakfaecalieën maar ook een serie levende ratten de riolen in stuurde. Mastroianni „Amsterdamned" wordt ge produceerd door First Floor Features, het bedrijf van Lau rens Geels en Dick Maas zelf. Produktiekosten: 3.800.00 Ne derlandse guldens. „Misschien wordt het ietsje minder" zegt Laurens Geels. „Maar over één ding durf ik nu al een weddenschap met jullie af te sluiten. Als de film straks klaar is zullen kenners net zo als bij „Flodder" straks wéér verbaasd roepen: Hoe kan dat voor dat geld". De film wordt in totaal 65 dagen opgenomen, gaat 17 februari 1988 in vijftig Nederlandse bioscopen draaien en wordt weer gedistribueerd door het Haagse Concorde Film. „Voor First Concorde Pictures B.V." zeggen de gege vens van de film. Hé, iets nieuws? Een nieuwe maat schappij van producent (First Floor Features) en distributeur Concorde? Laurens Geels: „Die firma bestond al sinds we de film „Abel" uitbrachten. Maar we hebben er geen ruchtbaarheid aan gegeven. Op die manier delen we voor de helft mee in de distributie inkomsten van onze eigen films". Je hoeft de heren Geels en Maas al niets meer te ver tellen over de haken en ogen van filmproduktie. Ze staan zelf versteld hoe snel ze het internationale wereldje inrol len. Geels: „We ontwikkelen hier zelf stunts en speciale ef fecten en dat gaat zo goed, dat je verbaasd bent dat niemand eerder in Nederland dat zelf gedaan heeft. Ik blijf me trou wens verbazen in dit bedrijf. We zijn nu bezig internationa le acteurs te zoeken voor een andere film die we produce ren, „Wings of fame" die Ota- kar Votocek in november gaat draaien. Dan blijkt dat je zo maar toegang hebt tot mensen als Marcello Mastroianni. Die kijken er echt niet vreemd van op als ze gevraagd worden voor een Nederlandse speel film. Ik heb van Appolonia van Ravenstein (fotomodel met rol in „Flodder". BJ) op een ansichtkaart een introduc tie gekregen voor Jack Nichol son, die zij goed kende. Ik ont moet meneer Nicholson in een dancing in Los Angeles, geef hem wat schuchter dat kaartje en dan zit ik opeens vier uur met hem over filmprojecten te praten". De stunts voor „Amsterdam ned" worden uitgevoerd onder leiding van de Nederlander Dickey Maas. Hij is de tweede man van Vic Armstrong, de bekendste stuntcoördinator iri de filmwereld. Doet onder meer alle Bond-films. „Stel je voor" zegt Laurens Geels, „zo'n Armstrong, daar dacht je vroeger niet eens aan. En nu komt hij hier gewoon onder Dickey meewerken aan onze film". Bij de acteurs een aantal bekende gezichten: Monique van de Ven in de vrouwelijke hoofdrol als Laura, die iets met de moorden te maken lijkt te hebben. Lou Landré is er weer als politie-chef (in „Flod der" was hij de maatschappe lijk werker). Verder o.a. Ser- fe-henri Valcke, Hidde Maas, 'ieter Lutz en Roelant Radier. „We hebben voor de opnames in Amsterdam de voorbeeldige medewerking van de Amster damse politie" laat Dick Maas nog weten. „Men is hier echt even coöperatief als elders op de wereld bij filmopnamen". Ondanks dat Dick Maas het mes in Mokum zet en het grachtwater méér herbergt dan alleen huis- en ander vuil? „Wat? We zijn toch positief?" grijnst Dick Maas. „De moor den worden toch door de poli tie opgelost?" Voor de rest blijft hij en de geschreven sy nopsis van de film moedwillig vaag. Het geheim van de Am sterdamse grachten in „Am sterdamned"? „Laat dat nog' maar even een geheim blij ven" lacht Maas. BERT JANSMA iEIDERDORP/LEIDEN lees-Jan Schuilenburg wordt belangrijke kandidaat een plek in het eerste m van zijn vereniging, De lunnik. De 15-jarige Leider dorper haalde, na het afbreken op woensdag op de stand 6-2, 3-3, vandaag met 7-5 ook de tweede set tegen clubgenoot en eerste teamspeler Mare Nagel- kerken binnen. De halve fina le B2 was daarmee bereikt. De tweede halve finale werd kort voor het invallen van de duis ternis bereikt. John van Over loop bood zeer goede tegen stand, maar Kees-Jan was pre ciezer in zijn plaatsen, na 6-3 en 6-4 zal ook in de Cl de hal ve finale gespeeld worden. In het Dekker B-toernooi kreeg Eric Snellenberg taaie tegen stand van Ronald Kopelle. Het werd een slijtageslag vanaf de baseline, die de Hagenaar uit eindelijk niet kon volhouden, ^•6,6-2,6-4 voor Snellenberg. De vrouwen hebben in Dek ker C het schema tot de halve 7 finale afgewerkt. De Munnik In de bovenste helft van het vrouwenenkelspel C bereikten twee routiniers de halve fina- Joan Zonnevylle bleef met en 6-2 clubgenote Gea van Sman voor, en Til van irloop zag dat Mirjam Sie- ink niet in haar beste doen De districtskampioene in 14 jaar speelde te onvast t Til van Overloop te ver- Ifëntrusten. In de B-afdeling niet gespeeld, de halve ss, Heieen van der Berg - Jarquérite Patiwael en Ingrid [Kiewitt - Bionda Zonderop, taan voor vrijdagmiddag op programma. Het is trou- ns opmerkelijk hoe weinig deelneemsters in het vrouwen- schema voorkomen. De Mun nik kent een deelnemerslijst van 8 bij de B-vrouwen, bij Dekker gaat dit onderdeel niet door. Van de overige B-toer- nooien in den lande is Barne- veld heel gelukkig met haar 14 deelneemsters. Margot van Overloop vertegenwoordigt Leiden, staat 1 geplaatst voor Babette Eysvogel en bereikte via 3-6, 6-3, 6-1 tegen Over- gangs A-speelster Herma Wie ling de halve finale. Wilma Zeilmaker werd de eerste fi- naliste in De Munniks DED1. Saskia Paauw nam revanche voor de verloren jeugdclubtitel op Claudia Witteman en zal met mede Munnikiane Anne- marie Langeveld moeten uit maken wie tegenstandster van Wilma Zeilmaker wordt. Bij de 30-plussters werden Marga Klein, Grace Davelaar, Anne- miek Veerkamp en Corrie Zonderop de halve finalisten. De lijst van kwartfinalisten in het mannenenkelspel BI werd met Jeroen Gefken en Jan- Willem Lugthart uitgebreid. Gefken klopte met 2 en 3 Mark Post en Lugthart bleef met 7-6, 6-2 Robert van Splun- ter voor. In de B2 was Richard Oskam niet bij machte Dave van Romondt te stoppen; de strijd tussen Waldo Jansen en Thomas Koemans werd een schaakspel, wat met 6-4, 6-1 in het voordeel van Waldo ein digde. Commentaar van Wal do Jansen: „Ik zou wel meer initiatief willen nemen, maar mijn vorm is er nog niet", en van Thomas Koemans „ik zou wel meer initiatief willen, maar door mijn vakantiewerk is mijn vorm er niet". De com battanten gaan volgende week samen trainen op initiatief en aanval, zo is afgesproken. Naast zijn twee halve finales, in B2 en Cl, bereikte Kees- Jan Schuilenburg, gekoppeld aan zijn komende tegenstan der in Cl, Erik Bakker, ook nog eens de finale in het man- nendubbel C; Eric Bolten en Maarten Kallenberg werden in twee sets geklopt. Dezelfde Maarten Kallenberg liet in de C2 Leidens top-umpire Luc van Wijk het telwerk doen, voor zichzelf kwam Luc niet verder dan twee per set. De andere halve finalist werd Bas van Amstel, de als drie ge plaatste Jan-Pieter Hartwijk ging er met dezelfde stand af. Erik Warmerdam werd de eerste halve finalist in Dl, te genstander Scheers kreeg in de tweede set zijn eerste en enige game: 6-0, 6-1. Spannender was het in de D2, Rico Fasel werd hier de eerste halve finalist, maar had een Kees-Jan Schuilenburg won gisteren bij De Munnik drie maal. FOTO: KEES VAN DEN BURG een verlenging nodig tegen Nolly Bennink, 7-5, 3-6, 6-3. Alleen Maija Kuipers had het gemakkelijk, na de 6-1, 6-0 te gen D-speelster Artist, volgde een w.o. tegen Fleur Meijer, verlenging in de derde set no dig tegen Ruud Bakker: 4-6, 6- 4, 7-6. Als voorzitter ben je ook al niet meer veilig, Munnik- voorzitter Pierre van Overloop kon een 5-2 voorsprong in de afsluitende tiebreak niet af ronden naar winst. Die ging nu met 11-9 naar opponent Biesheuvel. In het vrouwen- dubbel D30+ werden Inke Knol en wedstrijdleidster Hanny Verwoert de eerste fi nalisten. Jan de Groot bleef Sijbrand Nijhoff met 6-4, 6-4 voor, terwijl John Dahlhaus met 6-2, 6-3 H. Huigen ver sloeg. Met die scores werden de Groot en Dahlhaus finalis ten in het Veteranenenkelspel. Dekker Het enkelspel van Eric Snel lenberg was de enige B-partij van de dag. Bij de mannen in C klopte Eelco van Adrichem zijn tegenstrever Stoffel met 6- 2 en 6-4v terwijl de als 3 inge schatte Onno Guinau zijn plaatsing niet kon waarmaken. Warmerdam bleek met twee maal 6-4 sterker. De vrouwen zijn gevorderd tot de halve fi nales, in drie gevallen was daar een bittere strijd voor no dig. Colinda Voskuil moest met 7-5, 4-6, 6-4 tot op de bo dem gaan om Astrid Leyten voor te blijven; clubgenote Margot van den Haak had het nog zwaarder tegen de routine van Doris Knott, 6-4, 4-6, 7-6; Marie-Louise Goedhart had die studie liet prevaleren ven het Dekker-toernooi. En terecht! S'70 Het 35-plus toernooi in Wou- brugge is de papieren kop van het GDD kwijt. De gezellig heid op de baan en in het fraaie clubhuis leed daar ech ter beslist niet onder. Het was aan de Vingerhoedtstraat dan ook goed toeven. In de meeste andere categoriën wonnen de geplaatsten overigens wél hun partijtjes. Nadat Henny en Hetty Rood- enburg, het bronzen koppel in het GDD, al in een eerder sta dium sneuvelden, moesten nu ook de nummers een en twee eraan geloven. Pouwels en Caspers werden, zij het niet zonder slag of stoot, door Olt- mans en Fortanier gewipt: 4-6, 6-1, 7-6. De eliminatie van het als nummer twee geplaatste duo Kristel/Vinkesteijn had weinig weg van een nipte uit schakeling. Van der Acker- /Van der Acker gaven in de eerste set een overduidelijk vi sitekaartje af (6-1), waarna ze het in de tweede set nog eens dunnetjes over deden: 6-3. PETER KLEIN ERIK HUISMAN Dag-/avond8cholengemeen- schap „Boerhaave" te Leiden/Katwijk MAVO: mw. A. P. van Beelen-Ahumada, mw. J. A. van der Akker, mw. H. E. Rie- wers-Azier, mw. G. P. Altewischer-Baer- ken, dhr. A. A. Bakker, mw. H. Kuiper- Balde, mw. M. A. de Bruln-Bax, mw. E. Pluimgraaft-van Beelen, mw. G. H. van Beelen, dhr. M. H. van Bern mei, mw. A. D. van Berge Henegouwen, mw. M. Brouwer-Beurse, mw. P. J. Beurze, dhr. J. C. Bijdevaate, mw. P. J. Blansjaar, mw. N. Vooys-Blonk, mw. M. M. Wasse naar-van Bommel, mw. J. Kralt-van der Boon, mw. J. B. Brand, mw. C. A. van den Burg, mw. E. W. Soons-Burgmans, mw. A. Slwpersad-Chatterpal, mw. M. M. Coll Reig, mw. P. A. Schikhof-Copler, dhr. M. Dahman, dhr. J. Daklr, dhr. G. J. van Dam, mw. M. J. Kranenburg-van der Deijl, mw. H. Boggemann-van den Dob belsteen, mw. V. Doezie, mw. G. A. van der Kroft-Dofferhoff, mw. H. C. van Duijn-Dommering, mw. A. Zeilstra-Drie- bergen, mw. E. M. Schimmel-Driesen, dhr. G. A. van der Drift, mw. J. Zierik- zee-Dui|ndam, mw. M. C. Mooren-Duijn- dam, mw. N. C. Gressle-van Duijvenbo- de, mw. C. Duindam, mw. F. Elsgeest- Duindam. mw. J. Duindam, mw. A. Du- rieux, dhr. C. Dumholz, dhr. D. van Eek, mw. P. M. van der Geer-Edelaar, mw. G. J. Eijsermans, mw. C. Eikelenboom, mw. F. L. Douma-Elstak, dhr.J. van 't Erve, LEIDEN De Danaïden speelt zondag, dankzij de gis teravond geboekte 11-9 winst op Sportlust, tegen het West- Zaanse Roda. Inzet van het duel is een plaats in de over gangsklasse op het veld. Wie zondag op het veld van Juka in Nieuwegein die plek voor zich gaat opeisen is volgens Enrico Mud moeilijk te zeg gen: „Ik denk dat we waardig aan Roda zijn. Het zal dus afhangen van de vorm van de dag". Vlak voor het eind van de wedstrijd bereikte De Danaïden een veilige mar ge: 11-8. Daarvóór hadden bei de ploegen vrijwel beurtelings gescoord. De openingstreffer van Haico Logger werd direct genivelleerd, waarna het bij rust door treffers van Enrico Mud, Erik Kromhout en Moni que Slingerland 6-5 voor de ploeg uit Zoeterwoude stond. Na 9-8 brachten Erik Peters en Frans Brand de veilige marge van 11-8 op het bord, waarmee de zege veilig gesteld werd. mw. Y. F. Fraai, rrrw. E. M. veiot-van oer Geest. mw. P. M. van de Geijn, mw. E M. de Smit-de Graaft, mw. A. de Jong- Groen, mw. W. de Leeuw-van der Gug- ten, mw. M. E. ter Haar, mw. J. C. de Vos-Haas, mw. M. A. Guldemond-Haas- noot, mw. M. van Helden, mw. J. G. Turkmen-Helling, mw. G. M. Rulgrok- Hoek, mw. M. H. Stol-Hoek, dhr. F. C. Hoogervorst, mw. C. S. Kelder-Hooge- veen, mw. M. Breedeveld-van den Hoorn, mw. P. J. Elfferich-van der Hout, mw. A. Hulsbos, mw. C. T. Rijpsma-lm- merzeel, mw. N. Spierenburg-Jongsma, dhr. A. A. Kannegleter, mw. M. A. van de Kletersteeg, mw. E. M. Arkesteyn- Knijnenburg. dhr. L. van der Kolk, mw. J. P. Verlaan-Koomen, mw. P. R. Kra mer, mw. H. K. Passchier-Kusters, mw. J. van Beek-Lakeman, mw. C. C. van Rhijn-Lakenman, mw. A. S. Rijsdam- Langerak, mw. G. M. van der Lans, mw. A. C. van Leeuwen-Lassooy, mw. M. M. van den Hoven-Lazaro-Rodriguez, mw. C. A. Broers-van Leeuwen, mw. J. van Leeuwen, mw. W. van Tilburg-van Leeu wen, mw. M. J. van der Plas-Makkenze, dhr. F. van Manen. mw. J. Arts-Mantel, mw. A. K. Onderwater-van der Meer, dhr. M. Merschen, mw. L. Vlnk-Moer- kerk, mw. C. E. Bijleveld-de Mooi], mw. C. M. van Mulligen, mw. A. A. van Nieuwkoop, mw. G. A. de Nijs, mw. A. A. Opdam-Noordermeer, mw. B. A. van der Meij-Ockhuijsen, mw. A. C. Osset y Manso de Zunlga, mw. A. Ouwehand, mw. W. M. Azfaf-van der Peet, mw. E. H. Korbee-Petersen, mw. C. J. Pieterse, mw. R. H. van de Bighelaar-Pijnenburg, mw. A. Blonk-van der Plas, mw. L Jon ker-van der Plas, mw. E. J. Gerritsen- van der Pol, mw. J. M. Borst-van Pola- nen, mw. M. E. Wolters-van Poll, mw. M. J. Duivenvoorden-Post, mw. J. Boek- kool-Postema, mw. J. van der Beek- Postma, mw. A. M. Lloret Muela-Prum- mel, mw. N. A. van der Vos-Rademaker, mw. C. H. Meijer-Randsdorp, mw. E van den Oever-Ravensbergen, mw. A. G. Teuben-Reiziger, mw. J. E de Ridder, mw. G. W. van Beelen-van Rijn, mw. C. H. van der Poel-Rijnbeek, mw. P. A. Roelofs, mw. C. M. van der Salm-Roet, mw. A. Dozy-Rol, mw. N. B. Rondagh, mw. A. M. Doedes-de Rooi], mw. H. W. Meershoek-van der Salm, mw. K. A. Klijn-Samuels, mw. C. A. van Velzen-van Santen, mw. J. M. Schaap, mw. M. Schoneveld, mw. C. W. de Schutter, mw. C. E. de Leeuw-Schuurmans, mw. J. M. Wiedenhof-Selders, mw. J. Serlie- van der Sleet, mw. E. M. van der Hoe ven-Slingerland, mw. J. E. Spaander man, mw. E. C. Vooys-Spierenburg, dhr. A. M. Spruit, mw. E. Brinks-Stapper, mw. D. Stelma, mw. M. Sungur, mw. H. J. Kagenaar-Teske, mw. N. M. Tjok-Joe, mw. B. J. Uljee, mw. G. Miedma-Veene- man, dhr. W. van der Velden, dhr. G. Veldt, dhr. R. L. Velthoek, mw. C. C. van Velzen, mw. H. E. van der Meij-van Ve netién, mw. C. I. Verduin, dhr. D. M. Verhoeven, mw. N. Verhoeven, mw. A. J. Israël-Vermaas, mw. A. J. van Leeuwen- Vermeer, mw. E. Q. Mollers-Vermeulen, mw. M. van der Voorst-Verschelling, mw. M. J. Vertegaal, mw. Y. Donders- Verwer, mw. J. G. van den Berg-Ves- seur, dhr. A. J. Wallaart, mw. R. van Weeren, mw. N. van der Bent-van Welie, dhr. R. W. van der Werff, mw. A. C. Du- bois-Wijnand, mw. E M. Blokhuizen- Wijnnobel. mw. J. P. van Rooyen-Wil- iemse, mw. M. C. van Leeuwen-de Win ter, mw. T. M. Aanhaanen-de Winter, mw. M. C. Koster-Zaal, dhr. G. T. Zwart. HAVO: mw. P. S. van Amstel, mw. A. M. van den Berg, mw. G. C. van Beuzekom, dhr. K. Bhikhie, mw. D. P. Blind. mw. M. Boer, dhr. P. M. Bossers, mw. T. A. Brouwer, mw. A. M. Burger, dhr. P. L. van Dam, mw. M. H. Janmaat-Dickhoff, mw. M. J. van Dijk, mw. T. van der Pias- van Duijvenbode, mw. W. J. Duijvestein, dhr. A. B. Eeland, dhr. M. R. Fekkes, dhr. G. C. Hartog, mw. E. Haverlag, mw. P. Hazenoot, mw. E. A. Heebels, mw. J. J. den Hollander, mw. Q. J. den Hollan der, mw. J. A. Houwaard, mw. M. M. Im- thorn, mw. M. J. Jongen, dhr. R. R. Kan- hai, dhr. H. W. Kennis, mw. C. C. de L'E- cluse-Kenter, dhr. H. Kolff. dhr. W. F. Lambooy, mw. W. G. Langeveld, mw. H. A. Lazet, dhr. S. S. Leemburg, mw. A. M. van Leijden, mw. C. H. Houwert-van der Luit, mw. G. Nugteren-Mackloet. dhr. G. J. Meurs, mw. A. Mooiweer, mw. M. R. van Mourik, dhr. G. P. Nouhuys, dhr. T. P. van den Nouland, dhr. N. On derwater. mw. M. J. Oosterwijk, dhr. J. d. van Overloop, dhr. R. Philips, mw. L. M. Pijl, dhr. M. A. van der Plas, dhr. K. A. Polack, mw. C. J. Kok-Polter, mw. M. L van der Veeken-Post, mw. C. H. Meij er-Randsdorp. mw. A. de Vreede-de Ridder, dhr. L T. de Roy van Zuydewljn, dhr. J. P. Ruigt. mw. G. A. Ruwaard, mw. I. M. Scheers, dhr. R. C. Schonen berg, mw. D. Stelma, mw. M. H. Straa thof, dhr. O. M. Taai, mw. M. J. van Veen, mw. W. Helmus-van der Velde, mw. C. A. Verbeek, dhr. M. Verrips, mw. H. Verschoor, mw. M. G. van Vliet, mw. J. M. de Vries, dhr. P. C. de Vries, mw. C. A. de Vroomen, dhr. T. Q. Vu, mw. P. C. van der Weel, mw. M. van der WeiJ- den, dhr. C. Wledeman, dhr. J. J. Wini- us, dhr. R. P. Zantinge, dhr. N. M. van Zeist, mw. W. M. van Seeters-van Zijl. VWO: mw. V. M. Aalders, mw. J. M. van der Aart, dhr. M. Ait El Houssi, dhr. J. A. van Alphen, mw. B. J. Ammerlaan, dhr. F. P. van den Assem, mw. P. A. Backus, mw. J. Bassa, mw. M. A. Jansen-Beijk, mw. A. A. van Wee-van Benten, mw. J. W. Flippo-van Berk, mw. A. Berkhout, dhr. R. R. Beugelsdijk, mw. G. C. van Beusekom, dhr. C. Bhikhie, mw. D. P. Blind. mw. S. Bloem, mw. J. C. Blok, dhr. K. Blok. mw. A. P. Bont, mw. X. Bordens, mw. A. A. Rozemeijer-Braak, mw. P. Braakhekke, mw. E M. Braak man, mw. G. C. Weber-Breedeveld, mw. M. M. de Bruijne, mw. B. N. Burer, mw. S. T. Chang, dhr. J. M. de Cuba, mw. B. W. Das, mw. J. J. Havenaar-Datema, mw. J. Dekker, dhr. L. S. Deleau, mw. A. M. de Graaff-Dessens, mw. M. A. van Dijck, dhr. G. M. van Dijk, dhr. G. W. van der Does, dhr. R. R. Dolle, mw. C. H. van der Goorbergh-Doomewaard, mw. W. M. Ferchani-Drles, mw. C. J. Ha- sekamp-van Dril, dhr. A. E. Elferink. mw. I. Y. Elsenaar, mw. S. M. van Heyningen- Emmerink, mw. K. van der Zeeuw-File- mont, mw. F. Richard-Flesch, dhr. N. Franken, mw. M. Galjé, mw. H. A. Ge- lens. mw. L C. Gerritsen, mw. M. Giele sen, dhr. W. Goos, mw. E. M. Goslinga, mw. S. J. van der Sommen-Harten, dhr. T. Hazenberg, mw. C. N. van Heeringen, mw. E Heida, dhr. J. van der Heide, mw. T. A. Helder, dhr. B. P. van der Helm, dhr. J. M. Hermans, dhr. J. M. Hodes, mw. A. M. Hoekstra, mw. M. M. Hoekstra, mw. Q. J. den Hollander, mw. K. M. van den Handel, dhr. G. N. van der Horst, mw. I. C. van der Meulen- Houwen, mw. H. M. Hovernier, mw. C. M. Jolivet, dhr. A. de Jong, dhr. R. W. Jongbloed, dhr. M. H. van der Kallen, mw. B. A. van den Berg-van Keulen, dhr. M. J. Kleinhans. dhr. J. W. de Klerk, mw. A. Y. Schoordijk-Kluis, mw. G. H. Schenk-Klumpenhouwer, mw. A. C. Koert. dhr. J. S. Kok, dhr. H. G. Kolster, dhr. R. J. Kooman, mw. M. M. Koop, mw. D. Korbee, dhr. E. P. Kruis, dhr. J. Kuljt, mw. M. van der Stee-Kuiper, mw. T. C. Kok-Lansbergen, mw. G. E. van Leden, dhr. I. van Leeuwen, mw. I. Lich- tendahl, dhr. G. D. van der Linden, mw. G. C. van de Loo, dhr. B. A. Luijendijk, mw. S. W. van der Meer, mw. H. M. Meijaard, dhr. R. Mossel, dhr. J. H. Noordman. mw. J. M. van der Land- Noort, dhr. J. P. Nulkes, mw. P. M. Ober, mw. M. T. Schalks-Omtzigt, mw. M. J. Oosterwijk, dhr. F. J. Oostwoud, dhr. R. van 't Pad, mw. E. P. Padberg, mw. D. Pajcin, mw. A. Papelard, dhr. J. M. Parlevliet, mw. H. C. Fïscher-Pen- nings, mw. A. M. Peters, mw. S. E. Pie terse. mw. C. J. Barnhoorn-Plokker, mw. E. M. van der Poel. mw. H. M. Fraanje- Polderman, mw. D. N. Abbenbroek-van Pruissen, mw J. Quint, mw. C. Ravens- bergen-Ravensbergen, mw. J. E Reijs, mw. A. M. Rljkelijkhuizen, dhr. J. L Rijns. dhr. M. J. Ris. mw. P. G. Rooyak- kers, mw. H. Rota, dhr. B. G. Ruijs, mw. H. M. van Westrenen-van Schaik, mw. A. K. Scheffer, mw. M. M. van Schie, mw. M. C. Schmitz, mw. C. J. Slats, dhr. R. E. van Slogteren, mw. M. A. Janse- Sosef, mw. M. C. Spierenburg, mw. C. C. Staats, mw. E Stigter, mw. W. A. Streng, mw. C. Y. Tan, mw. A. M. Groe- newegen-van Teijllngen, dhr. G. F. Tho- meer, mw. J. M Tieken, mw. A. H. Tjal- ma, mw. M. J. in 't Veen, mw. C. A. van Veen, mw. T. M. Vermelj, mw. K. Ver meulen. mw. W. H. Versteeg, mw. E M. Verveen, mw. P. A. de Vink, dhr. P. M. Vlaar, mw. J. C. Plug-Vos, mw. S. Vree- "burg, mw. N. E. Vuyk, mw. C. C. Wakka, mw. E van Beynen-Wentink, mw. J. Bakker-van Werkhoven, dhr. L van Wijk, dhr. P. J. van Wijk, mw. K. van den Wijngaard, mw. A. H. van der Wilden, mw. W. Willems, mw. S. Dieleman-Wis- meijer, dhr. R. M. van de Worp. mw. S. Zurcher. mw. C. Ruygrok-Zwaan, mw. A. F. van der Zwet. Rijnlands Instituut voor Ondernemersonderwijs LMO: Petra Adegeest, Alan van Aerde, Johan van Amsterdam, Guido van Arkei, Marco van Benten, Marco van Benten, Wilfred van der Berg. Edwin van Breda, Danny Caffa, Corine Cevat, Ton Chou- foer, Patricia Distelvelt, Edwin Dulais. Ron Eman, Alexander Erhardt, Güldal Eroglu, Frank Franke, Shui-Hou Fu, Carl van der Geest, Rob van der Geest, Jan Willem v.d. Giesen, Marga de Graaf. Odylle Graafland, Charlotte de Groot. Maroc van Harten. Wendy Heemskerk, Carl Heuzen, Meinze Hobo, Erwin Hofs tede, Daniëlle den Hollander, Remco den Hollander, André Hollebeek. Colette Hoogervorst, Heidy Hoogstraten, Marco Jansen, Monique de Jong, Tjerk Kloet. Daniël Koetsier, Vincent Kok, Edwin Kooien, Danny Krijnen, Vincent van der Laan, Lisette Maassen van de Brink. Theresia Mallee. Richard Mank. Sylvia Mens, John Morsch, Greet van Nes, Stephen de Nie, Patricia v.d. Nieuwen- dijk, Paul de Nobel. Nathan Noorder- vliet, Anouk van Oei, Conni Olijerhoek, Harald Padberg. Bianca Plomp. Lies- beth van Polanen, Mike van Ruiten, Ju dith van Seggelen. Sevgi Sevgic, Dave Sitee, Richard Snik, Ronald Spaargaren. Jan van Steijn, Herman Tetteroo, Natas- ja van Teylingen, Randy Thêpass, Hen- riëtte Ubink, Marjolein Ubink, Melanie Valk, Brenda van Veen, Jeanine v.d. Vij ver, Remco Visser, Adam Vlasveld, Ri chard Vlasveld, Wladimir Vos, Jeroen Wiggers, Sabine Wouda, Go Zandber gen, Lin Hai Zhang, llonka Zwetsloot. R.K. Scholengemeenschap Nieuwkoop LHNO: Nieuwkoop: Piroska van Amster dam. Miranda Bunnik, Merlyn Bijlemeer, Jeanette van Diemen, Manuela Egberts. Diana Hoekstra. Monique de Geus. Claudia Hoogerwerf, Sonja van Leeu wen. Aranka Leliveld, Simone Leliveld, llone Lenting, Jolanda de Nekker, Anne- lies Oostenbrink, Selma Oppedijk, An toinette Sarlet, Corrie Schellingerhout. Sandra v.d. Voorn. Petra Wanink, Ma rion Wansinck, Jolanda van Zoest, Roos Nollen. Nieuwveen: Monique Brouwer, Ingeborg Nieuwenhuijzen. Aarlanderveen: Miranda van Koert, Ilse Ohlenbusch. Noorden: Myra Dijkstra. Dyanne Goed, Anne-Marie v.d. Helder, Jacinta Kalsho- ven. Zevenhoven: Brenda Hassing. Ter Aar: Ingrid Kranenburg, Monique v.d. Laan. Ellen Lek, Annemieke v.d. Marei, Josette Verschragen, Angela Wijfje. MAVO: Nieuwkoop: Patricia Aartman, Claudia Bagchus. Karin de Boer, Patri cia Bollinger, Eshter van Capel, Yvonne van Dam, Ronald v.d. Helder, Sandra Hellingerwerf, Edwin Hoogerwerf, Rei- nier Huisman, Ingrid Hijman. Juliette Jenniskens, Janneke Karens, Remco v.d. Kruis, Monique Kwakkenbos, Comé van Leeuwen. Jacco van Leeuwen. Mona v.d. Meer Mohr. Reffles Mulders, Peter van Oordt, Linda Oudijk, Boke de Pater, Renè Pauelsen, Diana Pieterse. Astiek Ramdhani, Victor Ros, Eric Jon ker, Daniëlle Sanders. Albert Slinger land. Nelleke Slingerland, Theo Splinter. Nicole Stam, Willem Jan Stigter, Elise Termeer, Elise Vroonhof, Alexander Wahle, Susan Woerde, Marike Woud stra. Rene van Wijk. Mike v. Wijngaar den. Noorden: Connij Balvert, Marcel Brou wer, Miriam Endhoven, Edith Groenen dijk. Jacco Groenewoud, Erik Kalsho- ven, Caroline Leliveld, Ilse Leliveld, John Pieterse, Fred Schutter, Thea Vink. Nieuwveen: Marco v.d. Berg, Mare v.d. Boogaard, Wilfried Burgmeijer, Joyce Dollee, Mirjam Leliveld, Lex Spekman. Patricia van Tol, Heidi Valentijn, Anja Verlaan. Aarlanderveen: Petra v.d. Pijl, Miriam Ter Aar: Kitty Bouwmeester. Martin Hoogervorst. Sytvia Hoogervorst, Karin de Jong, Adriènne Kempers, Esther Kla- renbeek, Ella Kleijn, Esther Valentijn, Elma van Veen, Leon van Veen, Irma v.d. Zwaan. Zevenhoven: Arjan Disseldorp, Renate Hassing. Jorien Koeleman. Rosemarike van Leeuwen, Marcella v.d. Linden, Syl via Link. Marcel Rijneker, Daniëlle Schwier, Patricia v.d. Zwet. Leimuiden: Wendy Leliveld. Woerdense Verlaat: Peter Groeneveld.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 9