Klachten over opbreken Noord- en Zuideinde Telefooncel op hoek Bateweg Leidschendam: afvoer gifgrond naar België met toestemming GSE dagpuzzel Bewoners Esdoornlaan eisen opheffing van parkeerverbod Alphen wil kantoorbouw op tien lokaties LEIDEN OMGEVING Ceidócgotucmt Verkeersborden examens beter Telefonische informatie uit VBA-computer L Alarmeringssysteem ouderen in werking Uitbreiding bediening Zwammerdamse Ziendebrui VRIJDAG 12 JUNI 1987 PAGINA S aan tafel Pizza van kwarkdeeg met sla - vla met gebakken banaan en advokaat (vegetarisch) Voor twee: pizzaof boter- koekvorm van 20 cm, zach te margarine, 125 g zelfrij zend bakmeel, half ei, 2 le pels melk, 2 lepels olie, mespuntje zout, 60 g mage re kwark, bloem, plastic folie, 3 lepels tomatenpu ree, knoflook, oregano, 200 g kaas, 3 tomaten, peper, olie, peterselie; sla, 2 lepels azijn, zout, pe per, suiker, mosterd, 1 le pel olie, verse tuinkruiden (peterselie, bieslook, dil le), paar radijsjes; 1 banaan, 10 g margarine, 4 dl gele vla (4 dl melk, 20 g custard, 25 g suiker), advo kaat naar smaak, chocola devlokken. Vet de vorm in met zachte margarine. Doe het bakmeel in een kom en roer er ei, melk, olie, zout en kwark door. Leg het deeg op met bloem bestoven plastic folie, stuif er iets bloem over en rol het uit tot een lap die groot genoeg is om de vorm te bekleden. Leg het deeg met de folie bo ven in de vorm, haal de folie er af, sniid overhangende de len van het deeg weg en prik de bodem een paar keer in met een vork. Maar een mengseltje van to matenpuree, geperste knof look en oregano en smeer er het deeg mee in. Snijd de kaas in blokjes, leg de toma ten even in kokend water, ontvel ze en snijd ze in plak ken. Verdeel kaas en tomaat over het deeg, strooi er peper over en bestrijk de boven kant dun met olie. Bak de pizza in ongeveer vijfentwintig minuten gaar in een oven, die op 6 of 225 staat Strooi er fijngeknipte peterselie over en presenteer het gebak warm. Snijd de banaan een keer in de lengte en breedte door en bak de stukken op een matig vuur bruin in de margarine. Laat de stukken banaan op bordjes koud worden en schenk er vervolgens de met advokaat gemengde vla over. Garneer het dessert met cho coladevlokken. JEANNE MAGISCH FIGUUR In elk vakje dient een letter te worden ingevuld, waardoor zowel horizontaal als verticaal woorden van navolgende betekenis verkregen kunnen worden: 1. atmosferisch verschijnsel; 2. doel-- matig; 3. koningskruid; 4. land In Centraal-Amerika. OPLOSSING -e|eiue)en9 lurno -lljseq Uuapijja z :6ooqua6aj i Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, za terdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond nabezorgd. Bewoners willen veiliger Kloofpad LEIMUIDEN Bewoners van het Kloofpad in Lei- muiden willen dat de gemeente iets doet aan de ver- keersonveilige situatie in hun straat. Zij willen dat het paadje tussen de parkeerplaatsen achter hun wo ningen voor doorgaand verkeer afgesloten wordt. Hun kinderen lopen volgens hen gevaar door het hard rijdende verkeer. Vooral het feit dat er een speelplaats langs het paad je ligt, maakt maatregelen extra noodzakelijk, zo menen de bewoners. Met een handtekeningenlijst hebben zij de gemeente daarom om aandacht voor de situatie gevraagd. De zaak kwam gisteravond aan de orde tijdens de vergadering van de raadscommis sie voor verkeer. Overwogen wordt het pad aan twee kanten af te sluiten met een houten paal. Wel dient ten minste één van die palen neerklapbaar te zijn, meenden de commissieleden. Andere maatrege len, zoals verkeersdrempels, een wegversmalling of het doortrekken van het plantsoen wezen de com missieleden van de hand. HAZERSWOUDE/ZOETERWOUDE De rijkspolitie van Hazerswoude wil het verkeers- examen voor de leerlingen van de basisscholen in Zoeterwoude en Hazerswoude qua organisa tie wat vergemakkelijken. Bij deze gemeenten heeft de politie een verzoek ingediend om fi nanciële steun voor de aanschaf van verplaats bare plastic verkeersborden. De groep Hazers woude, waartoe ook Zoeterwoude behoort maakt nu gebruik van kartonnen verkeersbor den die kort voor het examen tegen houten pa len worden geslagen. Deze palen moeten eén dag voor het examen door de gemeentewerken in de grond worden gezet. Een nogal arbeidsin tensief karwei, terwijl de kartonnen borden nogal hebben te lijden van het weer. Veel ge makkelijker is het werken met plastic ver keersborden op verzwaarde voetstukken. ROELOFARENDSVEEN Sinds enige tijd zijn de SBN-veilingen, waaronder EMM uit Roelofarendsveen, aangesloten op TeleVBA, het videotex-systeem van de Bloemenveiling Aalsmeer (VBA). Met deze aansluiting kunnen zij telefonisch informatie opvragen uit de VBA- computer. Deze informatie bestaat uit dagprijsoverzich ten, periodestatistieken en een nieuwsrubriek waar da gelijks een aantal actuele berichten in staat. Tot de SBN- velingen (Samenwerkende Bloemenveilingen Noord- Nederland) behoren behalve de VBA en het veilpunt Leeuwarden de bloemenveilingen in Roelofarendsveen, Vleuten en Eelde. Momenteel zijn er ruim 250 kwekers aangesloten op TeleVBA. Vanwege telefoonproblemen in de PTT-centrale Aalsmeer heeft het aansluiten een tijd lang op een laag pitje gestaan, maar pu de capaciteit van de centrale vergroot is wordt er hard gewerkt aan het wegwerken van de wachtlijst van tweehonderd kwekers die inmiddels was ontstaan. Afscheid hoofd openbare bibliotheek Oegstgeest OEGSTGEEST Het hoofd van de openbare bibliotheek in Oegstgeest aan de Homeruslaan He- leen Janssen heeft gister avond na zeven jaar af scheid genomen. „Aan de cijfers kun je zien dat haar optreden niet zon der resultaat is gebleven" aldus de voorzitter van het bibliotheekbestuur, de heer B.' Samson. Op volgster Astrid Schulp komt bij een bibliotheek filiaal in de Amsterdam se Kinkerbuurt vandaan. Koffermysterie in Rijnstrt - feri ff iets I ZWAMMERDAM Zo'n vijfhond scouts uit de Rijnstreek gaan morgen koffermysterie oplossen. De grote sp ractie is bedoeld voor scouts van 7 met 14 jaar en vindt plaats op het van de Hooge Buren in Zwammei van 14.00 tot 17.00 uur. Het district houdt in dat de deelnemers een mystj rond het verdwijnen van koffers j een reisgezelschap op moeten lossen, dader bevindt zich in het gezelschap, koffermysterie is een activiteit Scouting Nederland en het wordt in ventig van de honderd Nederlau scoutingdistricten georganiseerd. Dev honderd scouts die het spel zaterdag Zwammerdam spelen komen uit Wo den, Bodegraven, Alphen aan den B Ter Aar, Langeraar, Nieuwkoop, Nj den, Nieuwveen en Leimuiden. ROELOFARENDSVEEN „Er is sprake van een overdreven voortvarend heid om het wegdek van Noord- en Zuideinde van vóór tot achter open te gooien". Dit zei het bur gercommissielid J.A.M. van Ulden deze week in de vergadering van de raadscommissie financiën over de reconstructie van het wegdek van Noord en Zuideinde in Roelofa rendsveen. De verantwoordelijk wethou der H. Nugteren liet weten dat ongeveer dezelfde gedachte bij velen leeft. Hij erkende dat de overlast die de reconstructie van het wegdek met zich mee brengt, wel erg hinderlijk is. De enige geruststelling die hij kon geven is dat de eerste as- faltlaag over ongeveer ander halve week zal worden aange bracht. „Dan worden Noord en Zuideinde aanmerkelijk be ter begaanbaar", beloofde hij. Navraag bij enige bewoners van de door wegwerkzaamhe den geplaagde straat leert dat sommigen de overlast voor lief nemen in de wetenschap dat er straks betere tijden komen. Anderen echter klagen steen en been over de onbegaan baarheid van niet alleen de rij weg, maar ook het trottoir. Een onderwijzer aan de Maria- school aan het Noordeinde: „Omdat de rijweg voor fietsers onbegaanbaar is, rijden de kin deren over het trottoir. Die wordt echter steeds smaller Een gedeelte van het Zuideinde dat is opgebroken. wegens de opslag van trottoir banden en ander materiaal. De trottoirtegels worden steeds meer uit elkaar gedrukt, waar door fietsende kinderen het ri sico lopen onverwachts klem te raken met hun wiel". „Met die hoosbuien van de af gelopen dagen, was de weg een grote smerige watermas sa", aldus de onderwijzer. „Ter hoogte van de Barg kon je de weg niet eens meer overste ken. Omdat de mensen het Noord- en Zuideinde mijden, wordt het op de Kerkweg en Floraweg steeds drukker. Da gelijks maken we bijna-onge- lukken mee bij de school. Er geldt een maximum snelheid van 30 km per uur, maar je kunt de auto's die zich hieraan houden op de vingers van één hand tellen". Tot overmaat van ramp ging de PTT giste ren ook nog eens het wegdek FOTO: WIM VAN NOORT van de Floraweg opbreken. Ook de directrice van Huize Jacobus, Zuster Aker, is niet erg te spreken over de gang van zaken. „De bejaarden ko men de deur niet meer uit. Op de Kerkweg staan allemaal ge parkeerde auto's half op de stoep zodat je ook daar met een rolstoel niet meer langs kunt. En op de Floraweg rij den nu zoveel vrachtauto's dat wij er met bejaarden in invali- denwagens niet meer durven te komen. De diepe plassen op het wegdek van Noord- en Zuideinde maken dat je als voetganger kletsnat wordt bij het passeren van een rijdende auto". Zuster Aker heeft ove rigens ook grote problemen met de bruggetjes op het Noordeinde. „Die zijn zo stijl, dat je met de voetsteunen van de invalidenwagens klem komt te zitten". Een boze bakker J. van Rijn is de opgebroken weg zo langza merhand meer dan zat. Hij constateert een grote mate van rechtsongelijkheid bij het op breken van wegen. „Toen het trottoir bij het gemeentehuis werd opengegooid, zorgde men er voortdurend voor dat de he ren ambtenaren met schone schoenen de werkzaamheden konden passeren. Wij kunnen als het meezit alleen nog met baggerlaarzen onze woning be reiken. Het wegdek is onbe gaanbaar door scherpe sintels en grote smerige plassen, de PTT gooit de trottoirs open en overal staan de rioleringspu tjes open. Auto's die plotseling moeten remmen, glijden ge woon door. Het is te gek dat de Veenders de vele gevaren hier maar gewoon accepteren". Van Rijn constateert dat de weg op sommige plaatsen, on aangekondigd 25 a 40 centime ter smaller wordt gemaakt. „Vroeger kon je elkaar op het Noordeinde net aan passeren, straks helemaal niet meer". Telefoon-, en electriciteits- en kabelstoringen zijn aan de orde van de dag". Hij besluit met: „De gemeente maakt mis bruik van de welwillendheid van de Veense bevolking". WOUBRUGGE Op de hoek van Bateweg en de Gerbrandt Swartlaan komt een telefoon cel. De commissie ruimtelijke ordening in Woubrugge ging gisteravond akkoord met de nieuwe plaats, omdat die meer in het zicht is van omwonen den en derhalve minder uitno digt tot slopen door vandalen. De PTT was al vooruitgelopen op het besluit en is onlangs be gonnen met de opknap van de bestaande cel, waar ook Wou brugge passerende waterspor ters geregeld plegen te telefo neren. Direct na de bouwvakvakantie wordt begonnen met het grondwerk voor de nieuw te bouwen woningen in Hoogma- de. Er komen acht kleine huurwoningen, vijf premie C- woningen en nog drie of vier woningen in de ongesubsi dieerde sector. De bouw ervan begint in oktober. In verband met de steeds weer verzakken de grond in Hoogmade worden de woningen voorzien van een zogenaamd drukrioleringsys- teem. Daarom zal de opleve ring langer duren dan nor maal. Voorts zal de fraaie zeventien- de-eeuwse kerk in Woubrugge in de toekomst 's avonds ver licht zijn. Tot nu toe was de kerk alleen rond Kerstmis verlicht. De commissie besloot de nieuwe verlichting te kop pelen aan de straatverlichting. LEIMUIDEN Bewoners van de Esdoornlaan in Lei muiden willen dat het on langs ingestelde parkeerver bod langs die weg weer inge trokken wordt. Geparkeerde auto's zouden er volgens hen voor zorgen dat er op de Es doornlaan minder hard gere den wordt. De zaak kwam gisteravond ter sprake tiidens de verga dering van de raadscommis sie verkeer. Het parkeerver bod werd onlangs ingesteld met het oog op de omleiding van de busroute. Nu deze omleiding waarschijnlijk ge heel van de baan is, is het parkeerverbod niet meer no dig. De heer C. Dompeling voer de het woord namens de be woners. „Het gaat ons in geen geval om de parkeerge legenheid, maar alleen om het verkeersvertragende ef fect dat er van geparkeerde auto's uitgaat. Nu er geen au to's meer langs de weg staan wordt er zo hard gereden dat onze kinderen gevaar lopen". Als een compromis stelde hij voor om de parkeerstrook opnieuw in te stellen, maar dan de helft korter. De com missieleden konden zich vin den in dit plan met uitzonde ring van de heer F. Hagenaar van de fractie Leimuiden 2000. Hij meende dat van een rij geparkeerde auto's waar kinderen plotseling achter vandaan kunnen komen, veel meer gevaar uitgaat. Leeuwenberg bang voor tennisbanen LEIDSCHENDAM De Tennisclub Leeuwenbergh voelt zich ernstig bedreigd door de mogelijke aanleg van een aantal tennis banen in Leidschendam. De vereniging schrijft dit aan B en W van deze gemeente. Bestuurslid L. Bélesz zegt in de brief het onbegrijpelijk te vinden dat de gemeente zoveel geld, een baan kost zo'n 80 a 100 duizend gulden, wil uittrekken voor iets wat volgens hem niet noodzakelijk is. Leeuwenbergh is een van de grootste tennisverenigingen in Nederland. „De club heeft in Park Leeuwenbergh de beschikking over 24 banen en bij ons kunnen zo zeshonderd mensen komen spelen", aldus het be stuurslid. In Leidschendam wordt al jaren over aanleg van nieu we tennisbanen gepraat. Eerst, inclusief een clubgebouw, in Amstelwijk, vervolgens op het terrein van de Verlengde Prin sensingel en nu weer bij pet zwembadcomplex De Fluit. Recreatiegebied Morsebelpolder OEGSTGEEST Oegstgeest komt binnenkort met een plan voor de inrichting van het noordelijk deel van de Morse belpolder als recreatiegebied. Wethouder Van Veen kondig de dat gisteravond aan in de commissie financiën. Er zal re kening gehouden worden met een kinderboerderij in de „Oegstgeester Hout", zoals het gebied in de wandeling al wordt genoemd. Mevrouw G. Jansen-Van Tongeren werd gisteren als eerste aangesloten. FOTO: WIM VAN NOORT LEIDERDORP Het Leider- dorpse alarmeringssysteem voor ouderen is gisteren offi cieel in werking gesteld. Me vrouw G. Jansen-Van Tonge ren, woonachtig aan de Merel- straat 87 werd als eerste aan gesloten op het systeem. Daar voor had wethouder mevrouw C. Huigen-Van Boven van welzijn al in het gemeentehuis een toelichting gegeven op de werking van het alarmerings systeem. De apparatuur is aan gesloten op het Elisabeth Zie kenhuis in Leiderdorp. De portiers van het ziekenhuis gaan fungeren als centrale voor het alarmeringssysteem. Als zij een noodsignaal ont vangen sturen ze onmiddellijk hulp naar het aangesloten adres. Mevrouw Jansen teken de gisteren tevens het eerste aansluitingscontract. Er is een speciale alarmeringscommissie ingesteld die alles gaat begelei den. In de commissie zijn de indicatiecommissie bejaarden oorden, de kruisvereniging, de Stichting Midden-Rijnland, de Unie van Vrijwilligers en het gecoFdineerd ouderenwerk vertegenwoordigd. te LEIDSCHENDAM Gedeputeerde Staten hebbe:^ het Aannemingsbedrijf Gleijm BV 4 juni 1985 on; ,w heffing verleend voor het vervoer naar Schilde i: >nu( België van verontreinigde grond van het terrei [ei van de voormalige verffabriek Titanine aan dbiji Oostvlietweg in Leidschendam. De provincie overM woog hierbij dat door het ontbreken van een goedom verwerkingsmogelijkheid binnen Zuid-Holland d ff verwerking in België als passend kon worden bejl schouwd en de uitvoer als doelmatig. prc noj Dat hebben B en W van Leidschendam in een uitvoeri eer overzicht van alle correspondentie en overleg sinds 14 apr pa: 1980 geantwoord op schriftelijke vragen van raadsleden va Ni< PvdA en D66 en van Gemeentebelangen. Op de vraag c wa met Gleijm was afgesproken dat de afvoer langs legale we of zou geschieden zegt het college dat Gleijm het puin dat d: me door een vertegenworodiger van TNO als schoon was aange jaa merkt eerst naar Zoetermeer heeft afgevoerd. Toen Zoeter spe meer de toegang hiervoor sloot omdat het verontreinig dei bleek, ging het licht verontreinigd puin naar België. Leic ges schendam nam aan dat dit legaal geschiedde omdat een ver Lii gunning van de provincie aanwezig was. B en W zien g oui basis van de nu beschikbare gegevens dan ook geen moge Zei lijkheden Gleijm BV aan te spreken op niet naleven van d te. voorwaarden. de Het raadslid mevrouw E.H.A. van der Veen van Gemeente de; belangen heeft op haar vragen als antwoord gekregen da fra alle relevante informatie steeds beschikbaar is geweest. Ht bri college vindt dat er geen aanleiding bestaat in contact te tre sh< den met de brievenschrijver die verschillende malen heef 12 gewaarschuwd. Het college was verrast door de berichten ii Of krant en radio, zo wordt op een desbetreffende vraag geant we woord, omdat de gevolgde procedure en de verleende ont heffing hiervoor geen aanleidingen waren. D66 wil overigens dat het terrein van Titanine opnieuï wordt onderzocht. De grond is bestemd voor woningbouw D. Meuldijk (D66) zal maandag in de gemeenteraad om eer ,gi aanvullend onderzoek vragen. D66 is bezorgd over de toene b mende onrust die onder bewoners is ontstaan en vraagt ziek I o af op het terrein wel gifvrij is gemaakt. Volgens de directeur (i gemeentewerken is de toplaag van het terrein verwijderd er is de grond naar België getransporteerd. D66 zegt dat er drie redenen zijn die twijfel rechtvaardigen over dit laatste. Ere geen ontheffing verleend voor het buiten de provincie bren gen van deze grond. De bijgehouden stortregisters gevei geen uitsluitsel over het wel of niet gestort zijn van dea grond. En tenslotte zijn er volgens Meuldijk de uitsprakei van bewoners van huizen die op de Titaninegrond zijn ge bouwd. Zij zeggen dat de grond niet is verwijderd. ALPHEN AAN DEN RIJN De Ziendebrug in Zwammer dam zal in het weekeinde va ker worden bediend. De bedie ning wordt voorlopig op proef uitgebreid. Reden van de uit breiding is dat de bedienings tijden van de provinciale hef- brug dan afgestemd zijn op die van de overige bruggen in het Nieuwkoopse Plassengebied. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben hiertoe besloten om de pleziervaart meer mogelijkheden te bieden tijdens het recreatieseizoen. Dit duurt van 16 april tot 16 oktober. De Ziendebrug zal voortaan op zaterdagen 8.00 tot 13.00 uur bediend,^- tevens van 14.00 tot 17.00 en van 18.00 tot 20.30 uur. zon- en feestdagen wordt brug bediend van 10.00 13.00 uur en van 14.30 tot li uur. De uitbreiding komt op twee en een half uur ex: op zaterdagen-en vier en half uur extra op zon- feestdagen. De proef gel,., voor dit jaar en voor het ree atieseizoen van 1988. Daa; r wordt nagegaan of de uitbr ding definitief wordt in- voert. lUt de Nog 25.000 gulden voor Sierra Leoni m OEGSTGEEST Oegstgeest hoopt dit jaar voor de actie Sierra Leone nog een bedrag bijeen te brengen van rond 15.000 guit" Vloten-Wareman deelde gis- ulden. Mevrouw Van teravond mee in de commissie fianciën dat de helft van dit bedrag reeds binnen is. Het is bestemd voor een landbouw project in het midden-Afri kaans land. De gemeente ver dubbelt telkens de opbrengst uit giften van de burgerij. Aan het eind van dit jaar wordt de ALPHEN AAN DEN RIJN De gemeente Al phen wil de ontwikkeling van kantoorlokaties op tien plaatsen in de ge meente concentreren. Dit zijn de Castellum-as in het centrum, het station, Kerk en Zanen, de Henri Du- nantweg, Diamantstraat, Poolsterstraat, Herenhof, Horstenweg noord, Con- certweg en het Thorbec- keplein. Een en ander valt op te maken uit de nota „kantoren in Alphen aan den Rijn, verleden, heden en toekomst", die de gemeente heeft uitge bracht. Voor elk van de lokaties is in de nota beschreven welke kantoren en dienstverlenende bedrijven daar het beste pas sen. De gemeente Alphen staat voor de vraag hoeveel, waar en op welke wijze er nieuwe kantoorlokaties ontwikkeld moeten worden. Bovendien krijgt Alphen de laatste tijd re gelmatig vragen over de be schikbaarheid van kantoorlo katies in de gemeente. Daarom heeft Alphen het een en ander op papier gezet. De nota is de basis voor het in de gemeente te voeren kantorenbeleid en elke belanghebbende kan op deze manier kennis nemen van de voornemens die Al phen heeft met betrekking tot de ontwikkeling van de kanto rensector. Kantoorontwikkeling heeft niet alleen plaats in het cen trum van Alphen, maar blijkt zich ook op andere lokaties in de gemeente goed te ontwik kelen. Er ontstaan nieuwe ge bieden met kantoorconcentra ties terwijl ook het aantal kan toren in de woonwijken groeit. Binnen afzienbare tijd zal het nu aanwezige kantoorareaal uitgebreid worden met nieuwe kantoorvestigingen die ook wel de „pijplijnplannen" ge noemd worden. Het gaat hier om 8.300 vierkante meter vloeroppervlakte waardoor het totale kantoorvloerenop- pervlak in Alphen in 1988 ruim 70.000 vierkante meter zal bedragen. Alphen heeft op dit moment zevenhonderd dienstverlenen de bedrijven met meer dan zesduizend werknemers. Ver wacht wordt dat dit aantal nog zal toenemen. De bestaande kantoren zijn gevestigd in een viertal concentratiegebieden zoals het centrum waar onder meer de kantoren van de ge meente gevestigd zijn en een aantal banken. Verder zijn er concentraties bij de belangrij- .ke verkeerswegen- en knoop punten als de Prins Bernhard- laan, Stadhoudersplein en het kruispunt Kennedylaan, Bruin Slotsingel en Henri Dunant- weg; de omgeving van het sta tion en bij de industrieterrei nen. Het blijkt dat bereikbaar heid van de kantoren een be langrijk gegeven is bij de ont wikkeling van kantoorloka ties. nsi actie Sierra Leone beslo; m, omdat het project dan zich: ei kan bedruipen. Acties die r im gevoerd zullen worden een grote loterii door de buu n(j groep Haaswijlc, een avoi wandelvierdaagse en wa schijnlijk nog een collecte. gemeente zal ontwikkeling^ f menwerking blijven steunr aJ,| De werkgroep is daarom zoek naar een nieuw, kle j* schalig ontwikkelingspro) |rJ in een ander land. Wg< Wethouder opei Flits en Blits WASSENAAR W» naars wethouder A.F. cheret de la Morinière op donderdagmiddag 18 juni half vier de waterglijban J Flits en Blits van attractf^ park Duinrell. Na het startschot zullen t lei, len Jolanda de Rover (01)" pisch kampioene 200 me' iet rugslag), Marian Olyslag i l en Olga Commandeur (h< h( denloopsters) en het eer erl dames- en herenteam vantw; hockeyclub HGC de t* I snelle banen inglijden. De totale lengte van het terglijbanencomplex - Duinrell is hiermee op meter gekomen. Wan

Leidse Courant | 1987 | | pagina 12