groepsleider m/v öp HTS-E of BK niveau Qi multihouse GEMEENTEPOLITIE LEIDEN Omdat een prettige werk sfeer heel wat waard is! offsetdrukker/medewerker post- en archiefzaken Bedrijfsleider Een ervaren Kettingformulierendrukker (m/v^j bereikt bij ons grote hoogten - een m/v ervaren assistent - een m/v schoolverlater SIEMENS OZON-LEIDEN B.V. RIJKSOVERHEID VRAAGT magazijnmedewerker EHAGéBV J) Bij Keser heb ik zekerheid gevonden Pakketadviseur m/v Alles wat menselijk mogelijk is accountantskantoor van leeuwen accountantskantoor van leeuwen ZA-ZATERDAG 6IUNI1987 PAGINA 8 LE1DSE COURANT werkgebied: coördinatiecentrum Den Haag Wij hebben het over afwisseling, over zekerheid, over toekomst. Siemens Nederland N.V. kan zich dat permitteren De onderneming neemt een vooraanstaande positie in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Geavanceerde technologie: haar produkten, systemen en complexe instal laties zijn gebaseerd op de nieuwste ontwikkelingen en zetten deze op haar beurt in gang. Oók op het gebied van beveiliging en communicatiesystemen. Binnen het coördinatiecentrum bestaan de werkzaamheden uit het voorbereiden en plannen van opdrachten betreffende inbedrijfstelling, onderhoud en storingen en het verzorgen van de werkplanning van circa 120 rayon-technici. De taken van de groepsleider bestaan onder andere uit: - het geven van leiding aan zes coördinatoren, - het begeleiden van speciale projecten; - het optimaliseren van het service-automatiseringssysteem; - het doorvoeren van het kwaliteitszorgplan binnen de coördinatie Kandidaten beschikken over: - opleiding op HTS-E of Bedrijfskunde niveau; - kennis van automatisering; - goede schriftelijke en contactuele eigenschappen; - ervaring met administratieve taken, - ervaring in leidinggeven; - leeftijd ca. 30 jaar. Richt uw sollicitatie onder vermelding van E50-04 aan de heer B Broersma van de hoofdafdeling Personeelzaken. Voor nadere informatie omtrent de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer S. Tamboer, telefoon 070-782949. Siemens Nederland N.V., Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068,2500 BB Den Haag. Werken bij Siemens Nederland betekent werken bij een organisatie met ruim 2200 medewerkers. Met een omzet van 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 girootste onder nemingen van ons land. Uitgangspunt voor het sociaal beleid bij Siemens is. dat iedereen optimale ontplooiings kansen heeft en zoveel mogelijk voldoening in zijn/haar werk moet kunnen hebben. Daarom wordt u ruimschoots de gelegenheid gegeven met een grote mate van zelfstandigheid te werken. Siemens biedt u een interessante werkkring met goede toekomstmogelijkheden in techniek, marketing, verkoop en administratie. De Provinciale VVV Zuid-Holland te Delft zoekt een jonge Meao'er (toeristische of commerciële richting) met liefst 1 2 jaar werkervaring voor de functie van: assistent Marketing PR m/v De werkzaamheden waarbij geassisteerd zal worden zijn: - vervaardigen van het promotieplan - contact onderhouden met VW's, bedrijfsleven en mediavertegenwoordigers - advertentie-acquisitie - vervaardigen van drukwerken - samenstellen van arrangementen en dagtochten - voorbereiden en uitvoeren van beurspresentaties en andere promotionele activiteiten. Uw schriftelijke sollicitaties s.v.p. richten aan de Provinciale WV Zuid-Holland, Markt 85, 2611 GS Delft, t.a.v. de directeur de heer drs. J. S. Stokvis. Bij de administratieve dienst is plaats voor een voor 34 uur per week. Taak: vervaardigen en afdrukken van druk- en kopieerwerk, beheren en ontwerpen van formulieren, beheren van de voorraad kantoorbehoeften, behandelen van de uitgaande post. Functie-eisen: diploma MAVO. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en opleiding liggen tussen f 1.826,16 en f 2.438,16 bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan de Korpschef van Politie, postbus 9101, 2300 PC Leiden. Vrouwen wordt nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Voor onze produktie-unit in Leiden vragen wij een Kandidaten dienen bij voorkeur te voldoen aan de volgende eisen: - Leiding kunnen geven aan plm. 30 personen - Bereid zijn daar waar nodig mee te werken - Goede kontaktuele eigenschappen - Technisch inzicht i.v.m. machinepark Sollicitanten met enige wasserij-ervaring genie ten voorkeur. Uw schriftelijke of telefonische reaktie graag naar: WASSERIJ OZON-LEIDEN B.V. Hoge Rijndijk 34 - 2313 KK Leiden Tel. 071-122675 t.a.v. Mevr. Roest. [Rö) MINISTERIE VAN DEFENSIE afdeling Verbindingen van de Marinestaf 1e medewerker projecten (v/m) vac. nr. 7-0874/0167 Vereist: MTS elektrotechniek of informatietechniek. Standplaats: Den Haag. Salaris: max. f 3601,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 20 juni 1987. Functie-informatie telefonisch aanvragen bi/ nrrw. H.E. Berkhout-v.d. Ham, onder no. (070) 16 25 39. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Wij zoeken een enthousiaste (20-23 jr.) Gaarne telefonische reacties aan Voorschoten. Tel. 01717-7440 Vraag naar dhr. J. Salomons. Variatie is voor een drukker het zout in de pap. En dan bedoelen we niet alleen afwisseling in het te vervaardigen produktenpakket. maar ook in produktie-apparatuur. Bij de Sdu staat een omvang 1 I rijk machinepark op honderden vierkante meters bedrijfsoppervlakte. De Sdu is op dit moment bezij $1 om het produktieproces in zogenaamde straten te richten, zodat de diverse fasen in de drukwerk- vervaardiging beter op elkaar aansluiten. Voor menig drukker een uitdaging. En een moge lijkheid voor een aardig stapje omhoog, omdat de Sdu als groot bedrijf de mogelijkheid biedt voor verdere doorgroeimogelijkheden. Een drukker met ambitie zal er zich thuisvoelen. 0( scol eyn in ter» ietr hot nw Sdu drukkerij heeft plaats voor kettingformulierendruk kers. Het gaat ons om drukkers die zich thuisvoelen een professionele bedrijfsomgeving en weten wat er var jchl hen verwacht wordt als we het hebben over kwaliteits- produkten Kandidaten moeten, beschikken over het diploma Grafisch Technicus Druktechniek en het bezit van het certificaat Kettingformulierendruk is daarbij wenselijk Ervaring met het drukken van kettingformulieren is niet direct vereist, maar kan een voordeel zijn. Het is mogelijk dat u in een tweeploegendienst zult werken. Het salaris dat wij tegenover deze eisen stellen is in overeenstemming met de zwaarte van de functie De Staatsdrukkerij Uitgeverij wordt per 1 januari 1911 een zelfstandige onderneming (Nv Sdu). met als onderdelen Sdu Drukkerij. Sdu Uitgeverij en Sdu Vormgeving. Bij de Sdu zijn 1100 medewerkers in dienst. De omzet in 1986 bedroeg t 240 miljoen. Als u denkt te passen in een gespecialiseerd en toch veelzijdig bedrijf, bel dan voor meer informatie met de heer H M Gerrits. Hoofd van de drukkerij, telefoon 070 - 789420 U kunt ook schrijven - binnen drie weken na het verschijnen van deze advertentie - naar Sdu drukkerij, Afdeling Sociale Zaken, Christoffel Plantijnstraat 2. Postbus 20014, 2500 EA 's-Gravenhage Sdu Drukkerij Tol 1 januari 1988 Staatsdrukkerij/Uitgeverij rich de ron leef de ;nc iscc f Snn ,on Ik werk al vier maanden via Keser bij hetzelfd, bedrijf. Uitzendwerk duurt vaak langer dan je denkt. Steeds meer mensen komen door Keser zelfs aan een vaste baan. En mogelijkheden genoeg, want Keser heeft kontakt met duizenden bedrijven. Toch iets om over na te denken. 'Uo; lid Frank Klaassen, vertegenwoordiger. MET MEER DAN 80 VESTIGINGEN TOT UW D I E Automatiseren is mensenwerk en dat zal het altijd blijven. Bij Multihouse realiseren we ons dat terdege. Daarom is ons motto: "Alles wat menselijk mogelijk is!" Die lijf spreuk kenmerkt onze manier van werken nu eenmaal het beste. Niet voor niets is Multihouse uitgegroeid tot één van de grootste onafhankelijke dienstverlenende automatiseringsorganisaties in de Benelux. Multihouse neemt totale automatiserings trajecten voor zijn rekening. Dat gebeurt door flexibel samen te werken; met klanten én met collega's. Ruimte voor een eigen mening en gezond verstand scheppen een werksfeer waarin je aangemoedigd wordt om je werk goed te doen. En daarvoor word je ook prima beloond. Eén van onze werkmaatschappijen, Multihouse Systeemhuizen Gouda, heeft een gespecialiseerde afdeling voor de automati sering van het bedrijfsleven. Voor de branche administratieve/financiéle pakketten zoeken we een Er wordt van u verwacht dat u onze financiële en administratieve pakketten snel leert kennen. Om er daarna als pakket- deskundige op uit te trekken. Als volwaardige gesprekspartner bege leidt u onze klanten. Dat is dus meer dan het verzorgen van demonstraties. U moet ook ondersteuning verlenen bij de imple mentatie van de produkten en een lange tijd daarna. We streven langlopende relaties met onze klanten na. Daarin bent u de schakel naar onze eigen applicatiemedewerkers als het gaat om onderhoud, storingen of nieuwe wensen. Trekt dit werk u aan? Hebt u een op leiding op HEAO-niveau? Bent u bekend met geautomatiseerde systemen en administra tieve en financiële pakketten? Hebt u ervaring met automatiseringstoepassingen? Dan is deze baan geknipt voor u! Snelle beslissers kunnen meegroeien met Multihouse. Stuur uw sollicitatiebrief naar: Multihouse N.V. t.a.v. Dhr. J.P. Aubrun, Personeelszaken Doesburgweg 7. 2803 PL Gouda Wanneer u meer wilt weten over deze functie, kunt u bellen naar de heer J.A.M.M. Gemke, projectmanager financiële systemen. 0I820-629II. Hij kan u alle gewen ste informatie verstrekken. accountants-adminislralieconsulenien/ federatie-belastingconsulenten Fa Onze werkzaamheden bestaan uit het verzorgen en controleren van administraties, het opstellen van de jaarrekening en het verle nen van administratieve en bedrijfs-economische adviezen aan het midden- en kleinbedrijf, verenigingen, stichtingen en particulieren; inclusief alle daaruit voortvloeiende diensten op fiscaal terrein. Onze totale bezetting bestaat uit ongeveer 25 personen, terwijl ons werkterrein hoofdzakelijk ligt in de noordelijke helft van Zuid-Holland. Wij kunnen thans op korte termijn plaatsen: (HEAO OF MEAO De voor de eerstgenoemde functie vereiste ervaring is opgedaan op een vergelijkbaar kantoor, dat bij voorkeur gebruik maakt van computerverwerking. Op theoretisch gebied zal de kandidaat in het bezit zijn van het diploma SPD of met de studie daarvoor ver gevorderd zijn. Voor de tweede functie denken wij aan iemand die bereid is zich zowel praktisch als theoretisch verder te bekwamen. Wij bieden naast salaris, onkosten- en studiekostenvergoedingen, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een pen sioenregeling) en een prima werksfeer. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoetgezien via Post bus 141, 2400 AC Alphen aan den Rijn. Telefonische inlichtingen: 01720-74891 (t. 30 of 36), buiten kantooruren: 01720-72468 of 01728-9744. accountants-administratieconsulenlen/federatie-belastingconsulenten P

Leidse Courant | 1987 | | pagina 30