Van der Capellen bewijst zijn gelijk [TEM CIRCUIT LEIDEN OMGEVING tl Kopieermachine maakn meten van moeilijke voeten heel eenvoudig fiiidaeSotvKwi VRIJDAG 5 JUNI 1987 PAGINjt)IC Fioretticollege, Liase Abbenes, Atheneum A Marjolein Ver steeg. Beinadorp, Atheneum A Monique Vink. HAVO: Jos van Grootveld, Marco Wensveen. De Zilk, HAVO Esther Geerlings. Heemstede, HAVO Frank van der Voort. Hoofddorp, Atheneum A Dennis Moes. Hillegom Gymnasium Alpha Truike van der Poel. Gymnasium Beta Ewout Boelsums, Annelise de Jong, Frank Verhoeven, Erik de Vries. Atheneum A Ineke van Beurden, Brigitte Boel. Miran da van der Kwaak, Jasper van Lieshout, Annemarie van Rooyen, Sonja de Vries. Atheneum B Pascal Clignett, Michiel Croon, Yvonne van der Eist, Mariette Haring. Richard van Horick, Mark van IJzendoorn, Roy van der Kraan, Boris ter Meulen, Pim Otte, Philippina Rose, Joost Schtïtema- ker, Claartje Uitendaal, Ruud Uitendaal, Arjan de Wagt, Joost van Zadelhoff, Pe ter Zwaneveld. Havo Annemarie Bakker, Rob Berbee, Anne marie Boerop, Rob Clemens, Richard van Deursen, Barry Duwel, Marja Fuchs, Remko Giesbergen. Arlette de Groot. Peter Huisman, Ingrid van Kampen, Gil lian Koot. Conny Mooijman, Gerry Mooijman, Richard Nigten, Karin Otte, Lizzy Pesschier, Xandra Plug, John Raamsveld, Esther Rabbe, Tamara Rijn beek, Alexander van Schie, Pim Schoonderwoerd. Truke Schuit, Joost Seijsener, Nicole Stevens, Maudy Stroombergen, Marco van Trigt, Immy Uitterdijk, Robert Witteman, Susanne Wotte, Marcel van Zanten. Lisse Gymnasium Alpha Erik de Jeu. Gymnasium Beta Marco Beijersbergen, Marco Bergman, Jeppe de Boer, Alexandra van den Doel. Erik Driehuis. Ingrid Elfering, Ralph Holt, Kurt Kamp, Lisa Liem, Rob Minnee, Ro bert Tissing, Annemieke Tulner, Marco van der Zwet. Atheneum A Isa van den Berg, Marcel van Dongen, Sonja Doove, Jacqueline Henneken, Hu- bert van Kesteren, Henno Meijerink, Bas Mohlmann, Cindy Molkenboer, Monique Noordhoek, Alieke Schaafsma, Lucienne Schiering, Mathilde van Smaalen, Mar- got Sol, Caroline van Turennout, Sandra Verheyen, Manuela de Vos. Atheneum B Lucas Beelen, Marielle van den Berg. Katinka van Dijk. Jan van Erp, Franziska Heusmann, Arjan Hulsbergen, Erwin de Jager. Gerard Kromhout, Sandra van der Laan, Jacco van Leeuwen, Floor Loogman, Marja de Nivelle, Renee Pe tiet, Peter Ptantfeber, Hans Rothweiler, Anton van Ruiten. Frank Schipper, Astrid Schippers. Harm Staghouwer, Anne-Marie Steenvoorden, Wilco Stroet, Daniel Thorn Leeson, Amo Vaneman. Robert Vooijs, Ingmar Vreeken. Havo Daphne Andriesse, Jane Asjes. Alexan dra Balkenende, Coby Beelen.Frank Berbee. Henrietta van Berkel, Dick Blok huizen, Dirk de Boer, Wenda Bom, Ton Borghols, Annet Boswijk, Janneke Bot, Rob Brouwer. Ingrid Cozijn, Afelonne Doek, Mark Drukker, Henri van Drunen, Arjan van Duivenbooden, Marietta Faas, Theresa Godljn, Madeion Griekspoor, Nathalie Grimbergen, Mirjam van Haas ter, Anja Heemskerk, Jose van der Helm, Yvonne van der Hoek, Omar Kad- dioui, Eliane Kok. Conny Koot. Dirk Kor- tekaas. Peter Kralt, Dirk-Jan van der Lans, Ellen Lemmers, Muriel Menting, Peter Nederpel. Edwin Paardekooper, Jeroen Ragas, Leonie van Rijn, Marcel Rooda, Patrick Roozen, Celeste van Rui ten. Edith van der Salm, Jan van der Salm, Sigrid Schakel. Tom Schoute, An neke Smakman, Klaartje Staghouwer, Robert Jan Taling, Cindy Thljssen, An nemarie Trompert, Ina van der Veen, Lia in 't Veld, Francis Wapstra, Joianda van de Weerd, Manuela Weijers, Alma Wel- tenberg, Loes Westra, Anja van Wlerin- gen. Lisaerbroek Atheneum A Daan de Clercq. Atheneum B Rob Keijzer, Karin Tlmmers, Dennis Timmers. Havo Jose van der Klauw. Nieuw Vennep Gymnasium Beta Ard van Dongen, Alfons Krom, Ellen Nollen. Atheneum A Stella van Houten, Yvonne van Tol. Atheneum B Wieger Arensman, Ronald Bolijn, Ange- nque Dorst, jonn trnardt, Rene van der Laan, Martijn Lemmens, Jaco Look horst, Rian Meijer. Havo Victor Barendsma, Wilfried Brinke, Toni da Cruz Pinto, Saskia Janssen. Nicole Pasma, Alfons Platjouw, Rene Vasten hout. Noordwijkerhout Gymnasium Alpha llonka Verhoek. Gymnasium Beta Manuel Buurman. Atheneum A Eline Doelman. Atheneum B Wijnand Koch. Sassenheim Gymnasium Beta Roeland van der Zee Atheneum A Nelly Remmerswaal. Havo Jacqueline Beke, Debbie Meerpoel. Stompwijk Atheneum B Michael von Eckardstein. M.V.O. Scholengemeen schap voor Beroepsonder wijs, Lisse LEAO: Lisse: Sonja van Bladel, Pieter Bouma, Bianca van Diest, Yvonne de Koning, Miranda Reeuwijk, Lieu Tran Thi, Chantal van der Zon, Meriam Breed. Helma Duineveld, Sofia Kops, Sandra Luxen, Andrea Meijer, Patricia de Moor, Monique van Nobelen, Bouch- ra Yamine, Mascha Hobijn, Remon de Jong, Anja van Loon, Gerda Sprokke- lenburg, Norbert de Vreede, Sylvia Wes- sels, Cindy Castien, Diane van Leeuwen. Hillegom: Miranda Gosewehr, Peter van Haaften, Sandra Hoogkamer, Ted van Leeuwen, Stella Lemmers, Lisette Cardol, Miranda de Haas, Daphne Llg- tenberg, Peter Schniedewind, Nicolette Uitendaal. Nickles Waasdorp, Paul Glas, Esther van Kempen, Erik Winters. Sassenheim: Yvonne v.d. Berg, Veronl- que Kleijn, Petra Jansen. Vera v.d. Wil- lik. Diana Broer, Marjan Schulte, Yvon Turk, Paul Boekei. Edwin van Dorp, Dennis van der Krogt. Voorhout: Sabina van Leeuwen, Ingrid van den Burg, Yvonne van den Burg. Nieuw-Vennep: Misja Bergkamp, Janet Nugteren, Paula van de Velde, Joselien Stommel, Daan Keers. Warmond: Frank van Stijn. Lisaerbroek: Peggy Arrachart, Edwin Warmerdam. Beinadorp: Evelien van Saase. Bennebroek: Yvonne Goemans. Hoofddorp: Alie Mennink Rijsenhout: Nicole v.d. Waals. LHNO: Lisse: Femke Pouw, Irene Ver- meij, Miranda van Doorn, Mariët van Vulpen, Karin Bürger, Madeion Appij, Bianca Beelen. Diana den Ouden, Irene Verhaar. Simone v.d. Vlugt, Mandy Wapstra, Agnes Warmerdam, Jennifer de Boer, Jeannette de Bruin, Yvonne v Duyvenbode, Nicolette Dijks, Patricia Hassing, Renee Kuilboer, Monique Schrama, Vera Slobbe, Liza de Vogel. Nancy v.d. Weerd, Monique Bronkhorst, Jaap Kralt. Regina de Kwaastenlet, Isa bella Lascaris. Ingrid Schenk, Andrea van Velzen, Antoinette v.d. Zwet Sloten maker. Nicolien Baak, Annemarie van den Bosch. Kim Koolloos, Lydia Ru waard. Hillegom: Christine Pijpers, Tanja Ro- mijn, Irene Seijsener, Brigitte v.d. Voorn, Jeannette Vijfhuizen. Annemiek War merdam, Yamina Hasnaoui, Monique Jansen, Angelique Kienjet, Johanna Gompel, Bianca v.d. Horst, Sandra Rui- grok, Patricia van Vliet, Helen v.d. Lans, Franpois Lijten, Semra Yildiz, Diane van Verseveld, Ella Barnhoorn, Michaël van Blitterswijk, Miranda Borro, Sandra Kemper, Brigit Langbroek. Ingrid Rui- grok, Joianda Wijnhout. Karin de Haas, Mara Vermeij, Jozó Warmerdam, Edith v.d. Zande. Sassenheim: Astrid Leijten, Alexandra Smits, Ismé de Vos, José v.d. Vlugt, Co- rinne van Tol, José v.d. Wagt, Hulya Durmus, Natalie v.d. Bill, Annemarie Broer, Brigitte Overdevest, Elles de Vreede, Cindy Eijkelkamp, Clndy Kui pers, Sylvia van Zonneveld. Voorhout: Sabine Braun, Petra Borst, Suzy van Dam, Carola v.d. Plas, Joianda van Vliet, Desiree Jonker. Anja Groenen, Anja Luynenburg. Noordwijkerhout: Petra Kerkvliet. Ni colette Brama, Sacha Brouwer, Desirée Duivenvoorden, Diana van Ee, Sonja Hooijmans, Carola Hulsebosch. Sandra Kerkvliet, fngrid Kleverlaan, Sandra Kromhout, Carola v.d. Linden, Debby Okkerse, Esther Schrama. Diana Stee kers, Sandra de Winter, Karin van Duin, Emily van Beek, Paula Broekhof, Ellen van der Hulst. Nieuw-Vennep: Jennifer Petres, Ellis Gerver, Ellen Bakker, Karin Guttmann. Wendy Klint. Irma Vriens, Karin Middel koop, Marlies Verdonk. De Zilk: Sandra Floris, Frank van der Meer, Sonja Meiland, Diana Meeuwe noord, Monika Nederstigt, Saskia van Rooden. Lisaerbroek: Patricia van Eeuwijk, Es ther van der Laan, Karin van Leeuwen, Esther Beelen, Miriam van Nobelen, Yvonne Poelman, Marijke van der Klauw, Elviera van Leeuwen. Buitenkaag: Anita Opstal. Noordwijk: Arjan Peschier, Carmen Keller, Patty Hermans. Bennebroek: Karin Wubbe, Esther van Maris. Oegstgeest: Maarten Sanders. Valkenburg: Dick Imthorn. Heemstede: Michel de Zaaljer. Carine Christelijke Tuinbouw- en Handelsschool, Rijnsburg Rijnsburg: Corina de Best. Adrie van Eg- mond, Peter v.d. Gugten, Wiljan v.d. Ho ven, Sebastiaan Heemskerk, Gert Jan Jungerius, Karei van Klaveren, Peter de Mooij, Marco Nagtegaal, Petra Zwaan, Jacco Bakker, Gerardo van Egmond, Renè Francken. Yvo Froger, Annemiek v.d. Meer, Michel de Mooy, Roelof Noort, Sjaak Ouwersloot, Nico Paauw, Kees Schijff, Wim Souverijn. jan zwaan. Jeanet van Delft, Marco van Delft, Jan K. Heemskerk. Peter Heemskerk, Mark Hendriks. Pieter de Mooy, Karei Noten boom, Leonard Ravensbergen, Gerrit v. Tilburg. Lisse: Edwin Aangeenbrug. Katwijk: Leonie van Beelen, Dik van Duyn, Willeke van Duyn, Hans Hoek, Trudie de Mol, Sjaak van Duyn, Maarten van Dijk, Wijnand Messemaker, Huig v.d. Mey, Peter v.d. Mey, Martin Ouwe hand, Carla v.d. Plas, Leendert v.d. Plas, Robert van Zuylen, Wilco van Duyn, Corina Ouwehand. Kurt Olaf v.d. Plas. Jan Ravensbergen, IJsbrand Schaap, Jacco Vooys, Mariska Bekker, Brigitte v.d. Does. Elly Haasnoot, Jeanet Krayenoord. Jan Erik v.d. Plas, Wilma Schaap. Ingrid Spaanderman. Henk Jan Vhegenthart, Jeanet Wassenaar. Leiden: Joianda Hollebeek, Wilco van Velzen, Mirjam Mulder. Noordwijkerhout: Jean Paul Hoogkamer, Leo Duivenvoorde. Noordwijk: Rick Jansen, Pieter v.d. Niet. Astrid van Os. Ard v Abswoude, David Ligtvoet, Arjan van Went. Wassenaar: Edwin Vollebregt. Oegstgeest: Alwin v.d. Vijver, Renè de Vet. Cees Bouwman, Dagmar Hulscher. Warmond: Nicolien Heemskerk, Pascal Vergeer. Voorhout: Gert Jan Zwetsloot. Valkenburg: Thomas v.d. Meij, Willie Bol, Johan v.d. Mey, Reinier v.d. Mey, Henk v.d. Nagel, Peter v.d. Nagel. Lucas College, Voorschoten MAVO: Sander Beets. Menno van den Bos. Wendy Brekelmans, Bianca de Bruijn, Kitty van Dorp, Robert Jan Eek hof, Esther Focke, Sander Fraterman. Leon van den Goorbergh, Johan de Graaff, Simon van der Heden, Branca Heus, Petra den Hollander, Arjan Hoog- enboom, Sandra van Ipenburg. Peter Kerklaan, Janneke Kling, Joianda Kneij- ber, Patrick Kooijman, Arnaud van der Laken, Marco Lambers, Nancy Lamboo, Arnold van Leeuwen. Sandra van Leeu wen. Wendy Lelieveld, Frenk Meeuwe noord, Cassandra Nagtegaal, Alex Neu teboom, Wiboud Ie Nobel, Frank van Oei, Mark van Oostrum. Nancy Over- meer. Ben Poelman, Carine Querreveld, Monique van Reenen, Carola van Reijn, Ciska van Santen. Arnoud Snel. Emmy Snippe, Marijke van Vliet, Marjory Voor- velt. Annelies Zwart. HAVO: Danielle van den Berg. Marijke van Beveren, Susan Bouwman, Bianca van der Bree, Sandra Brussee, Nicole Dobbe, Luciette Does, Mariska Duiven voorde. Babs van Eeuwijk, Robert Eu- wema, Guido Feber, Andre van Galen, Robin Giezen, Jeannette Grootendorst, William Heijdra, Annemieke Hillenbaar, Jacinthe Hoogerbeets. Marga van Iter- son, Patricia Keehnen, Karin Klein, Ar- mand Konings. Wilma van der Krogt, Marlies van Kuilenburg, Corien Lams- velt, Ewoud Leij, Peter Louwerse, Step- han Mooij. Masja Mooten, Sophie Oli vier, Marion Oudshoorn, Peter Ouds hoorn, Robert-Jan Pellenkroft, Joianda Piasier, Esther Rouppe van der Voort, Yvonne Schoonens, Jeroen Smits. Adri ans Stapper, Astrid van Steijn, Marieke van der Valk, Hans van der Veeken. Ar jen Verhard, Esmeralda van Vliet, Moni que van Vliet. Carla Vogelezang. Jac queline Wildenboer, Jacqueline Zuider duin. De Mondriaan S.G., Leiden MOTORVOERTUIGENTECHNIEK: Brian Blankenstein, Koen Brugman, Ed van Deursen, Arie van Duyn, Andrè den Eisen. Richar de Graaf. Huig Hancox, Edo Hoes, Vincent Hollebeek, Andrè van Kalkeren. Stefan Konings, Wijnand van der Meer. Mark van Rooyen. Coskun Sari. Arjan Sip, Edwin Veldhuyzen, Mar cel Verbaas. Johan Verra. Ayhan Aydin, Jarco Azier, Mohammed Banalioui, Paul van den Burg, Harry Dreef. Hennie van Houten, Marco de Jong. Ed Kortekaas, Jeroen van der Linden. Abdelkadr Mahi, Alco Muurling. John Noordover. Casper Opdam, Andy Roodakker, Jeffrey van Slingerland, Barry Spierings, Anja Tuyn- der, Ed van der Vos, Johan van der Werft, Marco Wolting, Henk-Willem van der Reyden, Remi Swart. BOUWTECHNIEK: Wim Brokaar, Al- bert Dreef. Frank Krowinkel, Ronald Pi ket, Rinaldo Ravensbergen. Harry van Rijn, Henk Spies, Martin van der Wilk, Kees Abspoel, Gerben van Goozen, Dennis Koper, Charles Minke, Wim Zit man. Eric Blansjaii, Richard Bomme- zijn, Erik van Es, Remco Geerlof. Edwin Kiuivers, Edward Kranenburg, Michel van der Mee, Alex Ossevoort. Sebasti aan Regeer, Ronald Siera, Marty van Tol, Stephan van Winden, Joop den Dopper, Frank Heemskerk. Hendrik Meskers, Rob Vogelaar, Edwin Chau- dron, Lenno Gressie, Fred van der Leek, Ronald de Water. Kelly van der Blom, Johan Borreman, René Hoogewoonink, Bram Huygens, Richard Jansen, Arno Philippo, Johan Regeer. Rob de Romijn, Bob van der Staak, Maarten Schrama. Mike Slewe. ELEKTROTECHNIEK: Marco den Boef. Hans Disseveld, Paul Vermond, Francis van Wezel. Mansour Bardaa. Mario Blansjaar, Ton Braxhoven. Anto nio Cavè, Albert Cornelisse, Maurice Derogee, Willemjan van Egmond. Je roen Krom, Maurice de Leen, Jeroen Modderman. Vincent Nieuwenburg, Jur- gen de Ridder. Michael van Rooyen, Pe ter van Rossum. Marcel Tegelaar, Ste fan Verkuylen, Vincent Vogelezang, Pe ter Zwart. Ronald Betgen, Henkbert Bonthond, Robert Dusoswa, Ben Jan sen. Murat Kivrakdal, Bert van Klaveren, Marco Koster, Raymond van der List. Kees van Meurs. Cees Moraal, Dirkjan Neuteboom. Bastiaan Odijk, Edwin van Rijn. Robin Straathof, Robert van Tey- lingen, Henk van Voorst, Henk van der Weijden, Arjan van der Born, Marcel Brouwer, Raul de Cuba, Remco Filippo, Reny Harthoorn, Raymond Hogetoorn, Erik Hooymans, Ton Plu, Ozgur Tunay, Aaldert Verhoeks, Robert Zirkzee. BROOD-BANKETBAKKEN: Anton Douwes, Richard Hendriksen, Ronald Jacksteit, Daniella Labourö, Richard van Leeuwen, Rik van der Lippe, dick Ver meulen, Rob Eling, Guido Kleijn. Evert Klink, Remco Loos, Roland van Mourik, Jeroen van der Sloot, Jeroen van Ben ten, John Does, Arthur Egberts. Nanne ledema. Peter Kret, Pieter van de Meu len, Tjerk Schaafstra. KOKEN/SER VEREN: Anita Haasnoot, Huig Jonker, Marcel Plug. Gerrit de Roode, Erwin Stokhof, Stanley Wolf, Pim van der Blij. Bas Dickhoff, Eric van Dongen. Bianca Grundmann. Miranda de Jeu, Sjaak van Leeuwen, Arjan van Noort, Ronald Rie thoven, Jan Schaap. Patrick Schuljt, Ro nald van Tol, Marco Verplancke, Lolente Voskuil, Roy van Wagensveld, Ralph Wegenaar, Gerbert van Aken. Frans Bakker. Klaas van Beelen, Ronald van Beelen. Joop Brandt. Alberto Crama, Bionda van Egmond, Mike Hendrikse, Gaby van der Heyden, Roderick van den Hoek. Maurice Michon, Frits Ottenhof, Edward du Prie. Dennis Sjardin, Fred Staffeleu, Maurice Stoof. Bram Swagers, Marco Tettero, Stephan Vermond, Con ny van der Vos, Marijke Westgeest. Jac co van der Zeeuw. Philip van Aardam, TSerrie Apeldoorn, Petra Bank. Wim Bor reman, Richard Dekker, Wendy Exel, Myra Gerrmann, Peter van der Giessen, Antoinette de GoeiJ, Keesjan Hartevelt, Frank-M. Hoogerwerf, Norbert Kets, Ri chard Li, Renè Planjer, Elfri Stockmann, Arno Toussaint. MECHANISCHE TECHNIEK: Michel Beij. Moestapha Chibiki, Aad Grave- kamp, Artur Krzyszpien, Michael Muise- laar, Cor Nieuwenburg, Michel Pavan, Martin de Raad. Ed Rolfes, Robert van Schaik, Dannis van Staden. Johan Strampraat, Robert van Vliet, Renè van Amsterdam. Chris Driessen, Emiel van Eik, Andrè Heijmans, Richard Hölper, Peter van der Meer. Robin van Nierop, Arnold de Reus. Martin Schuchhard, Henny van der Ster, Adriën van den Berg, Gerrie van Hal, Marco Honsbeek, Marco van der Lucht. Koos van Cassel. Danny van Gent. Daniel Lonis, Thom Paauw, Fred Schilthuizen, Michel Zon- derop. KANTOOR/VERKOOP: Henk Barends, Rachel Barrett, Joianda Glasbergen. Re gina van der Groep, Daphne Martin, Ro bert Oudshoorn, Frank van Schie, Frans Slabbekoorn, Arne Valentijn. MODE/KLEDING: Vanessa de Boer. Leonie van Brink, Sandra ter Haar, In grid de Knegt, Ingrid Nagtegaal, Diana Paats, Betty Pietersz, Annemarie Vlas- vpld. HNO - VRIJE RICHTING: Aynur Altin- tas, Michel Bey. Nellie van Hove, Angeli que Schreuder. Bianca Stuiver. Linda van Velzen, Silvia van Wooning, Danielle Altorf, Cynthia Baart. Inge Beeling, Jac queline Bekooy, Anile Boom, Iris Groe- neveld, Monique Hak, Angelique van Houten. Saskia Karstel, Miranda Kneij- ber, Astrid Nieuwenhuysen. Astrid Oost- wouder. Jacqueline Regeer, Angeligue van Ruitenbeek. Renate Vlasveld, Lies- beth de Vreugd. HNO - VERZORGENDE RICHTING: Angelina Aghina, Mariska Arkesteyn, Joke de Beer. Geralda Boekwijt. Minoca Boers, Sandra van .Bohemen, Jeanet Buurman. Rosita van Dam, Mary Henge- veld, Inge Kalkhoven, Angelina Knol. Moena Laazafi, Marian van Leeuwen, Wilma Nagtegaal. Izabel Oerlemans, Ta- nia Pietersz. Sylvia Reyngoud, Sandy van Santen, Sonja Valentijn, Miranda Westgeest, Antoinet van Zanten. R.K. Mavo „De Leeuwen- horstschool", Noordwijkerhout Jacco Aartman, Ynes van Amersfoort, Robin Arends, Wilfried Bakker. Hans van Belle, Anja van den Berg. Ilse van den Berg, Maurice van den Berg, Nancy van den Berg, Robin Bleeker, Martin Bloem, Frank Bouwmeester. Miranda Bouwmeester. Ben Braun. Ferry Broek hof. Robert Bruines, Mare Casely, Rob bert Damen, Michael Degger, John Dof- ferhof, Richard Drost, Victor Duiven voorden, Yvonne Duivenvoorden, Edwin Duyvenvoorde, Kees Dijkstra, Annita Geerlinga, Patricia van der Geest, Ro bert de Groot, Mary van Gljlswijk, René de Haas, Peter Heemskerk, Robert van der Heide, Maarten Heiwig, Marco Her mans, Erwin Heuperman, Ronny Hogen- boom, Gert-Jan Hogervorst, Carola van Hunnik, Eric de Jonge, Henry van Kam pen, Chris de Kan, Jan de Klerk, Sander Klint, Corrine Koomen, Noraly Kroon, Alex van der Lans, Sandra Leijerweert, Ton van den Nieuwendijk, Martijn Nul- kes, Marcel van Oosterhout, Esther Pen- nings, Nancy Pennings, Monique Rhijns- burger, Sandra van Roode, Trudy Rotte veel, Arnaud-Peter Thijsen, Edwin Tref fers, Jacqueline Verhart, Nicole Vink, Ruud Vink. Carrollen Warmerdam, Lis- beth Warmerdam, Jeroen van der Werf, Angelique Wesseling, Marlon Willemse, Willeke de Winter, Monique Witteman, Sandra Wijnands. Scholengemeenschap Alkemade, Oude Wetering. Afd. Bouwtechniek Marcel v. Abswou de, Richard Cozijn, Paul de Hollander, Sander Hoogervorst, Bob Jansen. Mar co de Jong, Dennis Knijnenburg, Dennis Koek. Arthur Straathof, Friso Volgering, Michael Voortman. C/D Niveau Ron Groen In 't Woud. Ro nald v.d. Luit, Peter Spijker, Johan Wol vers, Michel Verhey. Afd. Electro-techniek Sander v. Ha meren, Carlo Hoogeboom, Patrick v.d. Meer, Marco Mohlen, Leon Semp. C/D Niveau Hans v. Acker, Arno Hoog- enboom, Paul Hoogeveen, Johan Jong, Willem de Jong, Marcel Klein, Ivo v. Klink, Edwin v.d. Meer, Alexander Olie rook, Michael Slokker, John v. Veen. Afd. Mechanische technieken Mario van Es, Harry Fennes, John v. Hameren, Maroc Hogenboom, Ed Hoogenboom, Dennis de Jong, Pascal Kappert, Wilbert Klein, Jean-Pierre Kraan, Ton Schrij vers. Ronald Spring In 't Veld, Michel Straathof, Marcel Strijd Steven Veen stra. C/D Niveau Marcel v.d. Boogaard. Bar ry Hoogenboom, Toby Hoogenboom. Afd. l.h.n.o. C Lianne Bakker. C/B Miri am Bakker. C Linda Bouwmeester, C Sonja Feit Zoet, C Ingrid Hoogenboom, C Suzy Hoogenboom, C/D Diana v.d. Hoorn, C/D Leonie van Klink, C/D Wen dy de Konink, C Mirjam Koot, C Sablne Kuipers, C Marcia van Leeuwen. B/C Monique Loosbroek, B/A Monique van Olderen, C Angela Olijerhoek, C Annette v.d. Salm, B/C llonka van Schagen, C Michaela Steegman, C/B Ingrid v.d. Tang. C Kitty Turk, C Joslne v.d. Tuyn. C/D Cora Volwater, C Jannie Volwater, C/B Yvonne Wijfje. C Helen Zandber gen, C Wendy van Zanten, Afgew. Bian ca v.d. Vlugt, C/B llze Barbiers, C/B Anita Brussen, B/C Yvonne Coers, C Patricia Entjes. B/C Miranda van Es, B Jelka Heemskerk, C Inge de Jong, C/D Joianda de Jong, C Ilse Kerkvliet. C/D Janneke Kortekaas, C Corina Krielaart, C/B Jenne Kuiper, A/B Anita de Langen, B/C Sonja v.d. Meer, B/C Hellen Mol. C Daniëlle Pecht, B/C Linda Pouw, C Bian ca v.d. Stam, B Claudia v.d. Tang, C Lennie Turk, C/B Jenny Witteman, C Saskia van Zanten. St. Dominicu8 Savio Mavo Lisserbroek: Sanders Clemens. Buiten kaag: Saskia van Stein. Lisse: Ton Aart man, Alexander Augustlnus, Edith Au- gustinus, Bas Baars. Kitty Bergamin, Maarten Bergman. Sander Boom. Anouk Clemens. Sandra Cozijn, Bianca van Dijk, Sandra van Dijk. Menno Dijk stra, Tonny Duineveld, Hedwig Duiven voorden, Angela van der Eist, Erwin van Gerven, Willem-Jan Göbel, Leontine Goossens, Saskia Goossens, Miranda de Graaff, Nicole Heerschop, Marieke Hunnekink, Nathalie Janmaat, Claudia Keijzer, Margo Kors, Lian Kortekaas, Hi- laire van Leeuwen. Miranda Lemmers. Ingrid van Loon. Arjen Maes, Marian Meskers. Sander Paardekooper, Addy van der Poel, Debby Randsdorp. Daniël le Rooijakkers, Bob Schoone, Marja van Stijn, Ramón van Stijn, Belinda Tewes, Irene Verdijk, Louise Verkerk, Mark Vrij burg. Sandy Warmerdam. Suzanne War merdam. R.K. Scholengemeenschap „St. Paulus", Hillegom Elektrotechniek: Duncan v.d. Aar, Frank van Rooyen, Willem Vader, Corne Hordijk. Joris Tieken, Edwin Assendelft. Peter Hart, Jeffrey Schuijlenburg, Frank Suerink, Kristiaan van Blitterswijk, Dimi- tri den Haan. Rob Hesseling, Harvey Hoogervorst, Rob van Houten, Ron v.d. Lans, Patrick de Rooij. Erwin v.d. Steen, Gert Steenvoorden, Marco Weijers, Ed win Zwetsloot, Marcel de Boer, Richard ter Horst, Sander van Leeuwen. Wilco Vink, Detlev Vreeken, Wim Vrijburg, Danny Zuiderduin. Peter v.d. Zwet. Arno van Kampen. Wim Mohlen, Roland Bergman, Jacco Cramer, Michel Hoger vorst. Mechanische techniek: Rick Buys- man, Benno Vrijburg, Gert-Jan Visser, Leo de Vulder, Otto van Haaster, Menno Schuite, Frank Wester, Gerard Beelen, Rudy Green, Hendrik-Jan de Groot, Dennis v.d. Hoorn. Edwin de Koker, Alex v.d. Kwaak. Erik van Rijswijk, Jan-Eric Ruigrok, Menno de Vries, Marcel War merdam, Albert Weijers, Hans-Jurgen Eireiner. Albert Hoogeveen, Theo de Moor, Edwin Renting. Richagl v.d. Berg, John Bijker, Barry Griekspoor. Kees den Hertog, Paul Hogervorst, Marco War merdam, Henk Brama, Frits Koster, Hans Meeuwenoord, Harjo Zandbergen, Michel Peeters, Jilles Ammerlaan, Ro bert Eisenga, Jurgen v.d. Hulle, Loek Moerkens. Rene Slee, Ferry Veenhof, Sico Zwetsloot. Marchel v.d Putten, Fred Duynhoven, Hans Nieuwveen. Wil lem Sikking. Motorvoertuigentechniek: Marco Roeleveld, Denny v.d. Linden, Edwin de Groot, Erik Meiland. Marcel Brussee. Wilfred Wientjes, Marco Aanhane, Den nis Driessen, Edwin v.d. Leeden, Dennis Lei. Marcel Slobbe, Alexander v.d. Slot, Janko Veenstra, Hans v.d. Meer, Mike Hoogendoorn, Frans Hoogkamer, John Oldenhage. Edward v.d. Putten, Danny Randsdorp, Ferry Duivenvoorde, Robert v.d. Niet, Peter Bokhorst, Rob Hartman, Ron Los. Gerard Nijssen, Ronald van Tol. Mario Rotteveel. Rob Hoogervorst, Wilbert de Beer, Eric Hoek, Alexander v.d. Stelt, Mark Opstal, Richard Ver- sluijs. Bouwtechniek: Raymond v.d. Klerk, Aad de Broek, Denis Reijnhoudt, Cok v.d. Basselaar, Gerard Geerlings, Marco Hulsebosch, Iwan van Kimmenaede, Rob v.d. Zwart, Wilbert de Jong, Marcel Kulk, Rob Laarman, Smerko Kroszynskl, Danny Sprokkelenburg, Ed Stroomber gen, Dennis Uitendaal, Ronald de Vos, Martin Hobo, Marco de Keizer. Paul Hoogervorst. Alexander v.d. Hulst, Pa trick de Kooker, Jan-Piet Rotteveel, An drè van Veen, Wouter Popering, Henry Roelandse, Frans de Vos. Gert-Jan van Egmond. Tuinbouw Gert-Jan van Tongeren, Willem Ver schoor, Michel Vervloed, Marco Baars, Mighuel Geutskens, Jan Jonkheer, Wim Zandwijk. Autogeen lassen: M. R. Hammega, W Elsthout, J. S. P. van Rooden, P. W. M. Heemskerk, W. Kaak, R. J. de Vries, H. T. P. v.d. Berg,. J. H. J. v.d. Berg, P M.G. Warmerdam. Booglassen: J. P. Tuyt, P. P. J. Assen delft, R. J. Boon, M. T. M. Förrer, R. R. Dolieslager, F. W. Roest, B. de Jong, E. de Jong, M. P. A. Peeters H. J. Zandber gen, F. E. Kennedy van Dam, J. W. Thijsse, C. Baas, P. H. Krul. Gemeentelijke Scholengemeenschap Albanianae Alphen aan den Rijn MAVO: Dagmar van Alphen. Rene van Ast, Salima Azaknouni. Tosca Bartels, Michel Bavelaar, Albert Belger. Gabrielle Besuyen, Monique Boekhout. Wendy v. den Broek, Edwin Bruins, Andrea Bur gers, Selma Cabadag, Ramona Colijn, Patrick Cornelisse, Bram van Dam. Cln dy Dankers, Joos van Deudekom. Step hanie Dilweg, Marcel Donker, Sabrina van Duijn, Ivan Duijndam, Anita van Eg mond, Shirah Freudenthal. Alderd Frool- ik, Yvonne Geitenbeek, Monique Ger- ritsma, Bob van Ginkel, Karin de Graaf, Richard v.d. Graaf, Simone v.d. Graaf, Deborah Grandis, Carlo Guldemond. Serena Haak, Marcel de Haas, Diana v.d. Haven, Marco v. der Haven. Paul Haverkamp, Karin Heemskerk, Robert Heemskerk, Stephanie de Heij, Esme Hendriks, Erik Hesselink, Frank Hoogen doorn, Walter Holscher, Tosca Hoogen- dijk, Astrid Hoogervorst, Hans Hoog land, Joost Houter, Jan Huls, Ellen van IJssel, Jeroen lemhoff. Lex Impal, Chan tal Jainandunsing, Ester Jansen. Moni que de Jong, Loretta Kaspers, Robert Kaspersma, Angela Keijzer. Astrid Keij zer, Jan van Klaveren, Nancy Klink, Danny Konijn, Annemieke Koopman, Belinda Koopman, Tamara Kraan, Co- rinne v.d. Laan, Hananja v.d. Lee, Mar leen Leeuwe. Annemieke Lieverse, Paul van der Linden, Natasja v.d. Lee, Rene Loomans, Nico Louwen, Olaf van de Luijtgaarden, Stanley Macnack, Francis v.d. Maden, Albert Mak, Rachel Man, Robert Middel. James Moon, Jurgen Moraal, Onno Muchall, Dave Naar, Hans Nagtegaal, Frank Neef, Tatja Noordam, Louise Numan, Marion Odijk, Monique Oijen, Simone Oostermann, Cas den Ouden, Erik Jan Oudshoorn, Gaby Paans, Boris Pannebakker. Jacques Pet, llona Pieterse, John Pijpers, jacqueline Plomp, Guido Pommerel. Annemarie Pothoff, Danny Pronk, Marike Remmers waal, Duncan Roussou, Frank v.der Salm, Michel v.der Salm, John Sanders, Christa Schellekens, Sonny Schellinger- hou. Martin Scholtz, Ingeborg Schout, Heidi Schrama, Soeradj Sewgobind, Liesbeth Slingerland, Karin Sondorp, Joyce Spiering, Frank Stigter, Max Stout, Sharon Straatman, Marleen Tim- mermann, Ingrid Toet, The Nga Tran, Danielle van Veen, Suzanne Veenman, Carolien v.d. Ven, Hanneke Verdonk, David Verkerk. Joyce Versteeg, Erik Vervaet, John Vis. Anneke Visser. Yvon ne de Vries. Marlon de Vrij. Guido de Waard. Roos Wertheijm, Paul Wetse- laar, Barbara Wielders. Marielle de Wil de. Jurjen van Zuuren. HAVO: Maurice Aalders, Yvonne Bak ker. Marcel van Beek, Danielle Beekink, Ad van den Berg, Frank Bloemheuvel, Sijmen Boss, Sineke Bots, Mato Bozic, Tier Braams, Erwin Buskermolen, Moni que Chang Sing P., Yvonne Clement, Angela Cornelisse. Nicole van Craai- kamp, Juliette Cras, Dyana Demoet, Paulien van Diemen, Gerard van Dijk, Remco van Dijk, Irma Dongelmans, Vic tor van Driel, Rene Duijkers, Michel Ede- laar, Irma Ederveen, Marianne v. Eg mond. Carel Frumau, Robert Groen, Ni cole Groenewegen, Esther de Groot, Ron de Haas, Yvon Hannaart, Hugo Hecht, Colinda v.d. Helm, Cecile Herij- gers, Sandra van Holstein, Ruud Houwe- ling, Coretta Huisman, Rolinka Hulshof, Mehmet Izci, Marieke Jongerling, Mar scha van Kins, Lodewijk van Klaveren, Onno Knijnenburg, Leon Koelewijn, Emi- le Kool, Boukje Korfage, Ankie Koster, Fred Kuijpers, Mirjam Lage, Mark Lee- mans, Judith Lek, Ronald Lenting, Jo- rien Levert, Mi-Young Lonnee, Simone Looijen, Jacco Louwrink, Esther van Lu ting. Barbara Mulckhuyse. Carina Mul der, Lianne Nap, Edgar van Noort, Ray mond Nulle, Jeanette van Nunen, Caro lien van Oijen, Leon Piepers, Rene Post- huma, Bas Postma, Eric Rigter. Belinda Rook, David Rutten, Mikel Schuurman. Sasja Smit, Marielle Souverijn, Robert van Splunter, Sander Stammers, Ella Staneke, Barbara van Staveren, Anita Stoker, Karin Stone, Joianda v.d. Stou- we, Marcel Straathof, Susan Sukkel, Mary-Jane Tan, Etienne Thijsse, Steven Tolsma, Rex Toornvliet, Ingeborg Trip, Corne van Veen, Johan van Velzen, Mark Vergeer, Jeroen Veth, Marlijn van Vliet, Paul Voets, Ellen de Vreij, Marco de Vries, Arnoud Waagenaar, Irene Waardijk, Paula Wacht, Jan-Bart Wah- len. Marjan Westbroek, Erwin van West ing, Derk Westra, Yann-Erik Wientjes, Saskia Wiersma, Ellen van Wijk, Johan na van Wijngaarden, Wilco van Wilgen, Diana Winde. Egbert Woerlee, Elly Wortman, Sandra Zorge. Atheneum: Suzan Aantjes, Patrick van Amstel. Gert-Jan Baas, Marjolein Bak ker, Marlies Bakker, Ed van den Berg, Marco v.d. Berg, Jacqueline d. Boer, Marcel Boonstra. Laura Bosman, Ray mond Brand, Kishan Budhulall, Eric van Craaikamp, Karen Dekkers. Dennis Derksen, Paul Erades, Mare de Greeve, Ramon Hanssen. Myriam Heijmerink, Esther Hofland. Remon Hogguer, Jar van Holten. Serena v.d. Huijzen, Erik Jansen, Esther de Jong, Stelios Kasota- kis, Peter Kats, Enrico Kleijbeuker, Jarv tine de Kok, Robert de Kok, Huibert Kreb, Joost v.d. Made, Erwin Marx, Ed gar Meelker, Wouter-P. v.d. Most, Mar griet v.d. Nagel, Hans Nieuwenburg, Mo nique Nolte, Marc Otten, Sylvia Paling, Rudi Piera, Eric Pieterse, Huub Postma, Liesbeth Prins, Yolanda Reus, Nicole Riet, Joost Rijlaarsdam, Jacqueline Rijs- bergen, Marco Roelands, Tanya Sarruc- co. Patrick Segeren. Miquel van Smoor enburg, Karen Sponselee, Kim Spoor, Joianda Stigter, Rob Stout, Sascha Strassburger. Mark Suer, Beyko Tolk, Danielle Trock, Willem Vermeulen. Ran- ka Viragh, Tessa Viragh. Tom van der Vlies, Rinske van Vliet, Maaike Vrees wijk, Jeanette van Werkhoven, Peter Westbroek, Tjard Westbroek, Marjolein Westendorp, Michel de Wit. Peter Wormgoor, Ronald Wortman, Diederik Zandstra. Het Rijnlands Lyceum, Wassenaar VWO: C.A. Bach, P.I. Earning, E.L Beets. R.J. Beuk, S.D. Borsboom, M.J.T. Bos, P.P. van Bosse, M.E.P.J. Bracke, I.S. Brons, N.P. de Bruijn, M.M.H. de Bruijn. M.R.V. Chaudron. A.C.E.G. Cor- desius, M.C.I.J. Dekker, H.W. Dicke, M.A.C. Diepstraten, M.W.A. Donkers. D.M. Edelaar, W.E. van Eesteren, J.D. Engelen, G. Flores d'Arcais, N.K.H. Geerink, M.H.T. Gijsbers, M.F.B. Gorsi- ra, M A. de Graaf. R. Greep. G.E.R. LEIDEN De laatste iaren had hij het al meermalen laten horen aan een ieder die daar voor interesse toonde. „Ik hoor niet meer in B thuis. Ik ben nu een C-speler geworden. Een modale C-speler, meer niet". Arnold van der Capellen, over hem gaat het, vond zichzelf aan het begin van dit seizoen inderdaad „eindelijk" op de C- lijst terug. En benutte gister avond direct maar ziin eerste optreden in het dubbeltoemooi van De Merenwijk om zijn ge lijk te bewijzen. Met partner Ton Poots deed Van der Ca- Eellen wat hij kon, maar het leek toch niet genoeg. Erik van der Ploeg en Dennis Baans (derdeklassers uit Bos koop) bleven de als tweede op de HDCl-lijst gezette Meren- wijk-combinatie met 6-4, 7-5 de baas. „Verdiend", liet Van der Capellen later geen twijfel bestaan. En vervolgend: „Ik hoop dat de mensen nu gaan begrijpen dat ik niet die B-spe ler ben die in C „effe" wat prijzen komt verdienen. Ik speel gewoon zo goed mogelijk in de klasse waarin ik tegen woordig thuishoor. Meer niet". Ook de vorig jaar nog in C uit komende Leo Links moest er kennen dat het een klasse la ger niet direct veel gemakke lijker gaat. Met partner Kriek Duivendak was er voor Links geen eer te behalen tegen de Merenwijkers Marco Chrispijn en Robert Steegers: 3-6, 1-6. In datzelfde HDD hadden Cock en Richard Zevenhoven een, met 6-0 gewonnen, derde set nodig tegen C. en F. Kooman. Marit Engel en Kiek Meijer (DDD) produceerden twee van die sets tegen de toch niet echt slechte combinatie Eveline de Feyter/Jolanda Karstens: 6-0, 6-0. Een zege die duidelijk maakt dat het tweetal niet ten onrechte een plaats in de fina le is toebedacht. Het vierde „Kuifhoftoernooi" van MVKV (voor dubbelende dertigplussers) is inmiddels ook wat geplaatste dubbels ar mer. Zo slaagden de dames Van der Linden en Noort er niet in hun situering als twee de waar te maken. De lijstaan voerders (bij MVKV wordt met Belgische lijsten gewerkt; de nummers 2 zijn dus boven en de nummers 1 onderaan de lijsten terug te vinden) ont moetten in Van der Meer/O- verwijk een te sterke combi natie: 1-6, 6-4, 6-3. In het HDD zorgden Wim de Klerk Wolters en Ten Hage voor een surprise door de fa voriete combinatie Van der Plas/Van de Kamp te ver slaan. Met 6-3, 7-5 werden de toernooiwinnaars van vorig jaar naar de kleedkamers ver wezen. Morgen vinden de finales van dit jaarlijks terugkerende eve nement alweer plaats. Voor diezelfde zaterdag(middag) staat tevens een aantrekkelijk ogend demonstratiedubbel op het programma, waaraan re gionale toppers Stephan Faas, Leon Damen, Marcel Vink en Jan Willem Lugthart hun,me dewerking zullen verlenen. Abbenes Tijdens het eerste open (18+) toernooi van de Tv Abbenes vonden reeds enkele geplaat ste spelers en speelsters hun Waterloo. De als tweede aan het GDD-onderdeel begonnen combinatie Rosa/ Van Solingen bijvoorbeeld, redde het gister avond op geen stukken na te gen het koppel Vreeken/Loef. Na in de eerste set nog redelijk tegenstand te hebben geboden, liet de papieren nummer twee het in het daaropvolgende deel volledig afweten: 4-6, 0-6. Trouwens, als er in Abbenes een geplaatste speler van de lijst wordt geslagen, gebeurt dat toch knap overtuigend. Zo als Wil Onos eerder in de week al mocht ervaren. De fa voriete voor het enkelspel bij de dames kreeg van H. van den Akker exact een game toebedeeld. Van den Akker beperkte zich vervolgens niet tot dit huzarenstukje, maar liet zich ook in de volgende ronde van haar beste zijde zien. Op- ponente Almekinders werd met tweemaal 1-6 van de baan gewerkt, waardoor Van den Akker de halve finale bereik te. Een prestatie die ook door C. Keur werd geleverd. Ge doodverfde finaliste E. Piroli werd ook al heel overtui gend met 6-3, 6-2 geklopt Het HED tenslotte, verloor ook z'n nummer twee. Favo riet Van Haaster had nog nooit van Hoofddorp-clubgenoot Hooftman verloren; in Abbe nes echter wel. Met 2-6, 4-6 kwam een voor Van Haaster voortijdig einde aan het toer nooi. GERT-JAN ONVLEE Jeugdselecties naar kampioenschappen LEIDEN Het Leids Jeugd- zaalvoetbalteam neemt op 13 juni deel aan de Nederlandse Kampioenschappen die in sporthallen Zuid te Amster dam worden gehouden. Het toernooi vangt om 9.00 uui aan. De selectieteams voor spelers onder 14, 15 en 16 jaar doen, eveneens op zaterdag 13 juni, mee aan een toernooi voor afdelingsselecties. Het toernooi wordt gehouden op de velden van de w Gene- muiden. Trainers favoriet tegen sportpers LEIDEN De confrontatie op het voetbalveld tussen Leidse sportjournalisten en de in deze regio werkzame trai ners, is vanavond al weer aan de elfde uitvoering toe. Op het ASC-terrein zal scheidsrechter Wim van Duivenbode beide ploegen om 19.15 uur wegflui- ten. De trainers beginnen als favoriet aan het treffen. Vijf van de tien duels eindigden tot nu toe dan ook in een over winning voor de oefenmees- ters. Griever. M V. Groenewegen. N.L. Hart. D.C. de Haseth. G.J. Hebenaar. P. van der Heiden. G. Heijn. I.C. Hische, A. Hol lander, D. den Hollander, J.W.A.M. Hoogeweegen, D.R. Huygen, M E. Israël, M P. Jager, C.R. Jansen. G.W. Kaste lein. A.C. Knaap. A.J G. Kooijmans. J.B.E. Kortekaas, J.A.M. Kroon. P.H.J.M. van der Kroon. J.G. Kuijt, M.C.B. de Lange, M.D. Leenders, G.J. de Lint. D E. van Loo. A.C. Maljers, P.A. van de Meerakker. R.H. Minderop. I.P.A. Molhuysen. P. van Mourik Broekman, R. Mulder. G.E. Nap, J.G. Nap, R.E. Nom- mensen, J. van Oei, F.L. van Oosterom, T.E. Ouwerschuur, R. Overvliet, M.O. Paalman, J.W.R Paul, D.G. Peterich, J.P. Peterich, P.A. Pilaar, H.G. Pluimers, W.O.A. Putter. J.H.W. Raaphorst. M G. Reineke, A de Ronde Bresser, M.H. Roovers. R.M. Ruinen, M.J.J. Sauerbier Couvèe. K.A.E. Schaepman. M.P. Schokking, I.I.E. Schrameijer, Y.M. Sja- maar, M.J.R. Slingenberg. T.K. Sloot weg. Y.F.C. Smets, C.M. Smit. Y.D. Smit. D.D. Smith, A.E.R. Steenbergen. C.T. Steenstra, G.H. Strijbos, C.J.M. Swaan, S.J. Tans, F.K. Tjebbes, C.M.E. van Veen, M.E.A.M. Vinke, C.M. Voer- mans, N. Vriezen, EM. van Wechem, N.T. Weersma, O.B.L. Westerwoudt, M. Wolfsbergen, M.R. Zuurmond. HAVO: J.M. Arnold Bik. R.R. Von Ballu- sfeck, R.H.J. Barkhof. S.G.J. Barth, W. van Beesten. A C.E. de Blècourt, L.G. Boerhaave, E.M. van Bohemen. P.M. van Bohemen. R. Brekelmans. O.A. Bron, S.Y. Buch, F.H. Bugge, E.C. By- lard, E.H.J. Donkers, J. Duson, J A. Eli- as, M.Feijth, M.W.P. Funken, M.V. van Gennep. R. Goulooze, S. Goulooze, K. de Graaff. D.R.J.M. Grondsma, P.P. Henneken. C.L. van den Heuvel. H.M. van den Heuvel. M.F.J.M. Hilders, L.P. van Hoorn, A.M.C. Kars, K.S. Kars, G.A.B. van "t Klooster, D.C. de Kuis, J.F.C. Koelewijn. M. van Koert. A.J.A. Koot. A. Kouwenaar, R.J. Kramer, T.J. van Leeuwen. G.A. van der Lichte. C.W. von Lindern. F.H. von Lindern, K.S.I. van Lingen, K.M. Mangelaar Meertens, J.M. Nieuwenhuis, G.B. Noordanus, J.A. Paauwe. R.R. van Pappelendam, E.M. Pentinga, J.W. Poelman. E.E.C. van Rooijen, R.H.B. Sprock, A. van Stave ren, N.A. Steenbeek, J. Swart, F.V.M. Tordoir, M.M. Veen. W. Velberg. M.A.H. van der Ven, P.V. Verboog. L.D.J. We ber, P. van Wijk, L.E van der Wyck. De Hoeksteen, Nieuw Vennep LHNO: Bianca Bakker, Cynthia Balai, Mirjam Barten, Petra Blees. Claudia te Boekhorst, Wendy Boogerd, Jeanette den Dekker, Marietje van Duijn, Linda Eggink. Patricia Eshuis. Joianda Griffi oen, Brenda van Groenigen, Christine van Groningen, Simone Hartman, Paula den Heijer, Manela Heijne, Carla van Hemert. Lla Hobo, Linda Jonkers, Cori- ne Kelfkens, Claudia Klaassen. Lesly Knol. Renate Kockelkoren. Mery Koster, Chrisley Kroeze. Marianne Krul, Sandra Mars. Loes Massaro. Sandra van der Meer, Christa Mijnders, Belinda Ooster hof. Christien Penning, Patricia Rovers, Pauline Speelman, Freya Stöve, Patricia Treur. Karin Vermeij, Alie Verschoor. Anne-Marie Witte, Diana Wortel. Lagere agrarische school te Oegstgeest Hazerswoude: llonka Focke Hillegom: Richard v.d. Aar, Ben Schen kel Hoogmade: Jan-Pieter Hoogenboom Katwijk: Jan Brussee. Hester van Duyn, Desiree Vooijs, Cor de Vos, Florian de Nooijer De Kaag: Nico Duivenvoorden Koudekerk a/d Rijn: Eddy Bootsma Leiden: Annelies Blikman, Bram Diers- man, Tonnie van de Holst, Clazine Jan sen, Marlies v.d. Meer, Aleida Moespot, Edwin Paats, Walter Piket, Suzanne v.d. Pijl, Ton de Wit, Bram v.d. Brink, Marco Broers, Inge Brusche. Janet v. Dam, Leon Goozen, Roeland Heruer, Wiifred Molenkamp, Coen de Mooy, llma Riet broek. Remco Sjardijn, Els v.d. Berg. Evelien de Bruin, Francisca Dongel mans, Gert v.d. Klaauw, Vera du Prie, Alexander v.d. Ven, Anita Wernars. Anne van Wilgen. Leiderdorp: Manus Smit. Gert-Jan Dexel, Ronny Prins. Christel Weers Lisse: Kick v.d. Werf, Marco v. Kesteren, Marcel Meijer, Angelique Smaalen Lisserbroek: Jan-Arie de Regt Nieuw-Vennep: Liesbeth Dik. Andrè Os. Joyce v.d. Heuvel, Quarien de Vlieger. Esther Witte. Noordwijk: Claudia Grimbergen, Silvia Visser, Najat Boubar, Silvia Hooger vorst, Elisabeth v.d. Meulen, Remco Slobbe, Anton Zonneveld Noordwijkerhout: Richard den. Marco Koomen, Jacky Patrick Brama. Jan-Willem Wi Oegstgeest: Ton v, Ettinger. Angf v.d Bosch. Edwin Jongeleen, Scheffelaar Klots, Martin de Wit, Wijnnobel. Oud-Ade: Wido v.d. Geest j Valkenburg (Z.H.): Johan Homburg, nard Kromhout, Ellen Lamboo Voorhout: Sven Clement, Joke Jafl 11 Erica v.d. Werf. Leen Guyt T Voorschoten: Eddy Zoetemelk, B* Overduin Warmond: Miriam Spaargaren j Wassenaar: Dennis Meeder, Stek-in a Rijn. Marco Oudshoorn, Jan Wasi2v, Dik Beelen Weteringbrug: Robert Kauffman april Sassenheim: Michael Mens, Mtbreic Smit, Manfred Zuiderduin, Ronaig^j-cien Plas, Mare Roest, Linda MolkenboL.. :n i chard Ruigrok er Zoeterwoude: Marco Hoogenö Jeron René v. Vliet du ligj *T» Haags Montessori Lyceu^61*' weg 1 HAVO: Esther van Amstel. DanM^tje il de Assem, Marleen Baars. Andre km-pn Dick Balk, Anouk Bedeaux, Stuan Kick Berger, Matthijs Castelli, (/*»en- den Duik, Brenda Ebell. Daphna k* aa Genderen, Henkjan de Geus, M«e ind Giesbers, Ward Glotzbach, Rem^gderl Haas, Andrea Hakkaart, Judit uwe Carline Harms, Michiel Heeneman, j van Heesch, Marco van 't Hoog, Hi "er<*; ke Horsman, Saskia van de Kamp|r&n d( jenne Kerrebijn, Christine Kon» hoge Annemarijn Kuethe. Jorien de Lfeej w Martijn Leniger, Franciska Lever, j:e Ligteringen, Jin Lohuizen, Babettet u' cas, Sandra van der Meiden, Bas Mfw1£v. Kalpana Savkoor, Roeland Schum n, bij Jaap Snoeck Henkemans, Maarten is in deman, Inge van der Vaart, Jean Hel Veenstra, Irene Witmus, Bettina l ters. fieier VWO: Femke Alberda, Irene Ar* niei Martijn Arlman, Joosje Bakker, Sfoon Bakker, Taco Bavelaar, Maarten bove Bemmelen, Petra de Best, Rober^d 2 e Boer, Silke Bouman, Sandra ten 6 ,tet t Eefje Brugman, Nicolet Bunnik, Carr na Butler, Andrea Catshoek, R rengt Chesters, Robert Dekker, Esth« jij de Dijk, Bouwe Everts. Joke Fakkel, de t thijs van Gennep, Marjolein Hanratt L-j anette Hardam, Aukje Houwen, I van de Hum, Robert van de Hum, I rits Kalff. Pieter van Kemenade, Ci P de ne van Klaveren, Sara Knljff, Etiljoer Knuist, Laurens Koopman, Jeroen U] wc Kooy, Wiebe Kortenbach, Gijs KonL r.0 Jaap Korthals Altes, Ad* T Krans, Ton Kruyshoop. Martine Ku| Petja van der Lek, Annelien de Leujnger roen Molenaar. Menno Mooy, Saftal d van den Muysenberg, Deborah N j of c Da; naman Plas. Zoltan Ranti, David ders. Ton Schenau, Michelle Schepr1" Ellen van Schie, Medina Schuun®eer 1 Eefke Smit. Rens Tacoma, Marije olie gelman, Lennaert Vader, Francis 0f Velsen, Amy Verdun. Selma Verho» t-,. Sander Vink. Martijn Vogelzang, Ma u de Vries. Mare de Vries. Chrisje Wt dorp, Misha Wijffelman. Wolter Jan^kl 30 Rutger de Wit. Rosemarie Zwart Oranje Nassau Mavo, *iet v Hillegom HiHegom: Sander Barens, Annen Benkemper, Remco Berkhout, Marl Boogaard, Wendy Braam, Anne Brama, Marcel Burggraeve, Busser. Erwin Dedel, Marco Joop Duivenvoorde. Jeroen Evc Jose Faber, Peter Glas, Patrick de Gj de. Itjan Goudswaard. Sandra van H den, Richard Hoogkamer, Rene van!! Jagt, Gwen de Jong, Dimitri Harm Jan Kat. Mirjam de Kind, Koppenol, Saskia Lanser, Leenslag, Monique van Lierop, Yva Lieverse, Liesbeth Los. Miranda Ml Reinier Mulder, Angelique Muller, I jam der Nederlanden, Marco f huls, Gertjan Oudshoom, Dorendat lippo, Robert Raamsveld, Wouter nen, Marco Seysener, Corien Sluy Carry van Soest, Marielle Spuy Claudia Sytsma, Monique Tjoelker, M Treling, Ruth van de Ven, Floor V— Eddy de Vos, Erwin Zirkzee. Els van *T 1 meren, Diantha van Strien. Beinsdorp (gem. Haarlemmenw Iwan Been, Daniëlle Griekspoor, Mett Miei de Groot. Tik Bennebroek: Erik van Ettekoven, Nunnink. film Lisse: Liesbeth van Roode. moi Vogelenzang: Carola Bindels. Vro De Zilk: Wim Molema. fj|m HAL breidt belangen uit j d' ROTTERDAM De Holland Amerika Lijn (HAL) zal na gorf keuring door de Amerikaanse autoriteiten een belang van f N procent nemen in Windstar Sail Cruises. Dat bedrijf beschij y over twee luxueuze zeiljachten met elk een capaciteit van l| H passagiers en vaart in het Caribisch gebied. Binnenkort worddl 0 de routes uitgebreid tot het eilenandengebied van Frans Polyir sië. Een derde soortgelijk schip is in aanbouw. De HAL h« F verder een minderheidsbelang in Sheffield Enterprises uitgp breid tot 100 procent. Sheffield exploiteert een keten van elf M tels in Alaska en de Yukon in Canada. Deze hotels zullen sa met de zeven hotels van Westours worden ondergebracht i nieuwe onderneming Westmark Hotels. 15 Bi Zi UITVINDING HOOGEVEENSE VERTEGENWOORDIGER u HOOGEVEEN Arie Goedhart, vertegenwoordiger in scho^ q nen uit Hoogeveen, heeft een uitvinding gedaan waarmee eer a voudig de maat van moeilijke voeten kan worden genomen. BO P samenwerking met een leverancier van kopieermachines onj® *J wikkelde hij een apparaat dat perfecte foto-kopieën maakjg J Daardoor is het een stuk eenvoudiger goede aangepaste schofe p nen te maken. p J5 E Wanneer mensen afwijkingen hebben aan hun voeten, en daa' Jj om reden speciale schoenen moeten dragen, is het belangrijk dl F de schoenmaker beschikt over de exacte maten van de voete c Tot nu toe worden die maten genomen van afdrukken die t e cliënt al lopend achterlaat op een met inkt bestreken stuk p pier. Omdat deze methode omslachtig is en afdrukken oplever J in spiegelbeeld, besloot Goedhart op zoek te gaan naar een beti t re manier. Hij kwam op het idee van de kopieermachine toen hij hooni dat mensen soms voor de grap foto-kopiën maken van hun haL. 1 den of gezicht. Die grap levert doorgaans haarscherpe „foto'; op, met een duidelijk herkenbaar lijnen- en vlakkenpatroo# Omdat de glasplaten in gewone kopieerapparaten niet sterk gC~ noeg zijn om het gewicht van een mens te dragen, zocht de HoJ geveense uitvinder contact met een dealer van kopieer-appa tuur. Samen ontwikkelden ze een brug die over een copieen chine gezet wordt en waarop de cliënt kan staan. Volgens Goedhart heeft de door hem bedachte „voeten-kopief der" als grote voordelen dat het maken van afdrukken zeer sn gaat en dat de afdrukken exact laten zien waar de drukpuntti van de voeten liggen. Van het apparaat, dat voornamelijk wore geleverd aan speciaal-zakep, zijn tot nu toe twintig exemplar* verkocht Softballtoernooi bij Volle Bak LEIDEN Softballvereniging Volle Bak houdt op Tweede Pinksterdag een toernooi op het terrein Dij de Leidse Hout. Aan het toernooi, dat om 9.00 uur begint, nemen vier heren en vier damesteams deel i Den Haag, Leiden en Wass naar. De finalepartiien begii nen omstreeks 15.00 uur. I toegang is gratis.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 16