r/)rt5lMeyiffllwnfl TOYOTA LEIDEN OMGEVING CeidaeGouoant F amilieberichten „AÖ SAnCtOS" LDat zoeken"^ve even op. In de 'Uit'bijlage natuurlijk! ,12.079,50 AUTOBEDRIJF DE WIT ZIJLSINGEL 36 LEIDEN 071-120206 AUTOBEDRIJF C. VINK HERENWEG 65 WARMOND 01711 -11491 f18.595,- 3 DONDERDAG 4 JUNI 1987 PAG; M de Scholengemeenschap De Leidse LTO: Afdeling Motorvoertuigentech niek Mokhtar Dahhane, Iwan Donders, Joost van Klink, Danny Schipper, Ton Schoen maker, Mark Verhaar, Mark van Wierin- gen, Fred Zoun, Richard Bosch, Jeffrey Kamstra, Gert-Jan van Klink, Stephano Klootwijk, Ruud van Leeuwen, René Mulder, Mustafa Palta. John Plug, Ri chard Schoonbeek. Marcel Stapper, Marco Turk, Roland Turk, Marco Uiter dijk, Rinus Wolvers. Afdeling Bouwtechniek Marco de Groot, Ronald Vermond, René de Jonge. Afdeling Electrotechniek Renaldo Beekman, Mohamed Chebaa, Ruud Coelen, Ed Duivenvoorde, Ruud van Haastregt, Edwin Kallemein, Patrick Kortekaas, Leon Kusters, Michel Mink, Michael du Pau, Sico Remmerswaal, Ed win Rompa, Ertan Askan, Edwin Colpa, Manoj Ganga, Ronald de Haas, Marcel de Kier, Marco de Laaf, Richard Piket. Afdeling Mechanische Techniek (fijnmetaalbewerken) Robin Cerdijn, Edwin van Diest, Dennis van Halewijn, Rolf v. der Horst, Remco den Os, Jerry van de Ploeg, Remko Ver mond. Roy Mahadew. Afdeling Mechanische Techniek Mare Paauw, Aiwan Hoesenie, Ronald Holswilder. LHNO/IHNO: Afdeling Verzorgende Beroepen Francis Couzijn, Petra Crama, Monique Kaapaan, Jolanda Klein, Annette Kref- fer, Heidi v. der Linden. Sandra Luca, Gemma v. der Voort, Jolanda Vreeswijk. Afdeling Textielverwerkende Beroe pen Tine de Boer, Yvonne Lamboo, Ans Lan- gerak. Ester Rijsbergen, Fiona Uljee, Connie Schuur, Peggy Sinteur, Miranda v. Venetiën. Afdeling Verzorgende Beroepen Surish Frencken, Anita v. der Jagt, Jac queline v. Leeuwen, Stephanie Mulder, Aino v. Oyen, Neeltje v. Rhijn, Ingrid Toussaint, Sabrina v. der Vlugt, Marije Wels. Afdeling Textielverwerkende Beroe pen Angela Baak, Monique Bonte, Ada v. Eden. Helen Flippo, Christa Pardon, Syl via Verkade LEAO: Silvia Bavelaar, llonka Chrispijn, Richard Colpa, Bianca v. Dam, Linda Dozy, Ciska v. Emmerik, Edgard Govers, Remon Heruer, Mieke Jansen op de Haar, Marco Koot, Saskla v. Looy, Ro land v. Steyn, Fred Vogelenzang. MAVO: Turcay Alicavusoglu, Sandra Barkema, Harold Bergman. Diana v. Berkel, Elizabeth Bijl, Ruud Boetekees, Isabella Cordon, Saskla Dijssenbloem, Joyce Duijndam, Leo Engel, Petra File- mon, Ingrid v. Goozen, Marian Hartwijk, Enrico Joziasse. Peter Kapaan, Ramon v.d. Laan. Sandra v. Mil, Petra Otgaar, Leander Schadler. Ruud v. Schle, Corrie Siera, Ester Slingerland. C.T.S. „Katwijk" Afdeling Bouwtechniek Timmeren Harry Aanhaanen, Kees de Mol, Pieter Haasnoot, Dirk Messemaker, Egbert Korpelshoek, Gert Jan Hoek, Willem Dirk van Rijn, Martin van den Bosch, Pe ter van Rossum, John van Duljn, Willem van Duyvenvoorde, Gerhard de Best, Jan Klinkenberg, Wim Rous, Ton Heemskerk, Rien Tangeman, Kees Schuitemaker, Leo Kruger, Bart Zwaan, Giel van Egmond, Jos van Egmond, Henk Grimbergen. Mehmed Demirbas, Jaap van der Wiel, Caspar Glasbergen, Wilfred Heemskerk, Frank Brederode, Lucien van der Heyden, Raymond Brou wer, Leo van den Eijkel, Dick van den Afdeling Bouwtechniek Schilderen Wim Ouwehand, Rene Guyt, Martin van der Plas, Gert Jan van Klaveren. Dik Kraayenoord, Remco van Schie, Martin Kraijenoord, Nico van der Bent. Afdeling Elektrotechniek Ronald Ouwehand, Kees Balemans, Dirk Haasnoot, Rene Ouwehand, Johan Schonenberg, Patrick Dorrepaal, Andre Schaart. Kees van der Bent, Gerard Ou wehand, Allard Smids, Jan Schaap, Leo van Schie, Arjan Guyt, Gerard Freke, Jaap Jan van der Marei, Arie van der Plas, Marco Glasbergen, Leo Zuyder- duyn, Andre van der Panne, Marcel van Duyn. Dick Schaap, William Meyvogel, Arend van Duyn, Nico van Beelen, Ge rard Schaap, Adrie Rijnsburger, Leen den van der Boon, Bart Wensveen, John de Groot, Marco Hageraats, Gert Hoge- woning, Mike van Steen, Anne Post, Ri chard de Gelder, Victor Caminada, Ri chard Peduzzi, Marco Kleine. Afdeling Installatietechiek Wilfried Pieters, Arie Vlieland. Bouwe Hoek, Erik van Rijn, Cor de Mol, Hugo van Duyvenbode, Andre van der Plas, Robert Zandbergen, Jonas van der Ven, Kees van Duyn, Gert Slager. Hennie van den Hoogen, Johnny Brederode. Afdeling Mechanische Techniek Kees van der Plas, Dick van der Plas, Freddy van der Kraan, Danny llbrink, Dirk Klok, Erwin van der Waay, Nico van Duyvenvoorde, Martin van Dijk, Peter Kuijt, Leo de Jager, John van der Plas. Patrick Grundmann, Dirk Korpershqek, Jan Guijt, Klaas Zuyderduyn, Huig de Jong, Arjan Varkevisser, Mark van den Eykel, Jan Valstar, Robert Jan de Groot, Jaap Varkevisser, Gert Houwaart, Kees Schaap, Cor van Beelen, William van der Plas, Dick Kuyt, Nico Houwaard, Teunis van den Oever, Jaap van Duyn. Leen van Duyn, Maurice van Duyn, Jaap van der Plas, Wim van Rhljn, Huig van Duyn, Onno Hus, Johan de Geus, Albert Jan Scholte, Eric Zoutewelle, Hein Bij sterbosch, Kees Schaddee v. Dooren, Comiels Schoneveld, Ronald Freke. Martin Heemskerk, Leon Lindhout, Nico Hoek, Vincent Zandbergen, Rene van der Mey, Perry Notenboom, Chris Tel- jeur, Marc van der Togt, Ries Koendjbl- harie, Marco Ravensbergen, Frank Rut ten, Anton van Rijn, Rene Hermans, Marcel Verhoef, Walter Hoogenboom, Marcel de Groot, Pedro van Heusden, Bert Versteeg. College Leeuwenhorst, Noordwljkerhout HAVO: Marlon van der Aar, Bart Adriaens, Herman Alkemade, Irene Al kemade, Monique Andree Wlltens, Karin Ansink, Peter Baas, Esther Baas (Hoek water), Annemleke van Beelen, Elvire van Belle, Gerda van den Berg, Mary van den Berg, Eef van Boeckel, Bente van Bourgondiën, Therese Brama, Coen Brandhorst, Helene Broeders, Paul Broekhof, Anneke Caspers, Marco van Cleef, Margreeth van Donk, Annette van Driel, Astrid van Duin, Arjan van Duiven- boden, Nico Duyvenvoorde, Esther Ede laar, Renate van der Geer, Patrick Geurds, Yvonne van Goozen, Jeannet Hoek, Ruth Hogewoning, Eric van der Holst, Yvonne Koelewijn, Marian Kok, Iris van Koppen, Angelique Koster, Chrlstien Langeveld, Marc van Leeuwen. Rob van Leeuwen, Maaike van der Meer, Jeroen Nijhuls, Peter Nulkes, Bi anca van Oosten, Olga Paardekooper, Petra Pennings, Marianne van der Plas, Robbert Pont, Sjaak de Ridder, Marjan van Rooijen, Annemlek van Rooyen, Gert-Jan Rotteveel, Kees de Ruijter, Gerda van Schie, Mandy Smit, Marja Steenvoorden, Michel Turk, Bart Visser, Margot Vogelaar, Dennis van der Voort, Sandra van der WeIJden, ünda van Went. Eveline Wentholt, Jos Wlllemse, Marielle de Witt, Anne-Marle Zaal. Jan Zoet, Danielle Zuidhoek, Jose van Zuile- kom. VWO: Catrlen Barnhoorn, Llnda Beu kers, Almer Bolman, Theo Bosboom, Eric Braat, Jane Brugghe, Imke Dobbln- ga, Helene Duijm, Jaap-Jan van Duin, Usette Duivenvoorde, Nery Duivenvoor den, Andre Franck, Marlies de Haas, Ml- chiel Hazenoot. Karin van Hllten, Ineke Hoeboer, Petra van Kampen, Yvonne Kerkvliet, Jos de Klerk, Marjan Kret, An- dré Lassooij, Marlon Linders, Richard Linschooten, Stefan Meskers. Ruud de MooiJ, Astrid van der Niet, Koen Olde Monnikhof, Astrid Oostermeijer, Ivan O'Mahoney, Mark Pebesma, Monique Peen, Arthur Raphet Meeng, Martien de Ridder, Stan de Ridder, Maurice Tax, Robert Verbruggen. Blrgltte Verwelj, Jacques Vink, Caroline Warmerdam, Sil via Zonneveld. Christelijke School Agrarische LBO: Inge Appeldoorn. Marcel Bruines, Conrad Corts, Erik Edixhoven, Richard v.d. Geest, Larissa Gies, Esther Jans sen, Leo de Jong, Harold Uebeton, Jan Noomen, Jacqueline Ollemans, Arte van Oost erom, Peter de Rijk, Alexander Spek, Marien Stlgter, Plet Straathof. Koos van Tol, Douwe IJkema, René Baars. Hans Bogaards, Erik Buitenhuls, Dleneke van Dam, Mirjam van Efferen, Ellis Enger, Judith v. Greunlngen, Jac queline v. Harten. Sico Heemskerk, John Koch, Anita Koot, Kees Kwaker- naak, Corintha Menken, Pieter Noord- am. Richard Splinter, Johan Spijker, Monique Stenssen, Ellen Stiger, Floor van der, Wind, Arno Zwetsloot, Richard v. Bekkum, Silvano Bonafé, Otto Brand horst, George van Dijk, Marco de Frank rijker, Hennie Godthelp, Chrlstlaan Haak, Leo Hoeksema, Peter Hoogeveen, Maurice v.d. Meer, Marcel van Nlekerk, René Simmerman, Wiljan Vls9er, David Willemsen, Karin Brand. Henny de Bree, Martin Duyfjes, Theo Kroft, Janco Meij er, Henry Scheer, Hans van Ulden, Mar cel van Vliet, Jeroen Vonk. Marion Tegelaar, Lelden; Frlso Versluys, Leidflh; Laurens van der Vos, Lelden. HAVO: Gita Badrising, Lelden; Marion Biesbrouck, Leiden; Erik Bokhorst, Voorschoten; Simone Bousie, Leiden; Atja Chou, Lelden; Marianne Dijkstra, Voorschoten; Joav Ehrlich, Voorschoten; Axel van Elewout, Leiden; Bas Geerinck, Lelden; Victor Geuke, Leiden; Saskia de Haas. Leiden; Yvonne Jongbloed, Lei den; Monika Kanbier, Leiden; Michel van Looij, Leiden; Brenda Moeliker, Lel den; Erwin Nieboer, Leiden; Monica Overdijk, Lelden; Sindy Pikaar, Leiden; André Platteel, Leiden; Bianca Poot, Leiden; Marcel Schuurman, Leiden; Aky- cha Tegelaar, Leiden; Paméla Tegelaar, Leiden; Odette Vermeer, Valkenburg Z.H.; Alfred Zitman, Leiden. MAVO: Jeroen Bekooij, Lelden; Jean- Paul van den Berg, Leiden; Arwin Boom, Leiden; Peter van Dijk, Lelden; Michlel Dubbeldeman, Leiden; Marcel Ellert, Leiden, Karin Gordijn, Lelden; Noëlle de Gunst, Leiden; Nourdien Hakiml, Leiden; Danielle Huizer, Leiden; Ellie Janssen, Leiden, Magda van der KleiJ, Leiden; Natasja Kruts, Lelden; Mauril Kraalj, Lei den; Wendy Kwik, Leiden; Pieter van Midden, Leiden; John Monteba, Lelden; Mare Mulder. Leiden; André Prins, Lel den; Marcel Prins, Lelden; Robert Schuurman, Leiden; Maurizio Secci, Lel den; Petra Smit, Voorschoten; Theo Stadt, Leiden; Monica Stuurop, Leiden; Marcel van Veen, Leiden; Martin van Weeriee, Leiden. Christus Koning Mavo te Hazer8woude/Rijndijk Astrid Baars, Heidi v.d. Berg, Wouter Beukeboom, Sylvia Borst, Robert Bred Schneider, Marcel Breed evelt, Mo nica de Bruin, Tanja de Bruin, Jennifer Derks, Sandra van Dlggeie, Martin van Doom, Raymond van Eyk, Ineke Freyer, Kitty van Goozen, Mike de Haas, Saskia Hollinga, Miranda v.d. Hulst, Rik Jacobs. Mariska Kompier, Johan v.d. Louw, Jo landa van Marwijk, Luciönne Muskiet, Jasperine Peelen, Soelish Ramdas, Erik Snellenberg, Mala Soekhoe, Heiga Veer man. Karola Ver bei), Petra van Vliet, Pa trick Wobbe. Sjoerd v.d. Zijden, Mirjam Zuydwijk. Rembrandt a.g. Leiden Atheneum: Umesh Badrising, Lelden; Edwin Beek, Leiden; Marcus Driessen, Voorschoten; Eran Ehrlich, Voorschoten; Margot van Geen, Leiden; Angela van Gent, Leiden; Edwin van Gent, Lelden; Roy Geuke, Leiden; Simone van der Kaai), Leiden; Ronald Kamphues, Lel den; Harry van Looij, Leiden; Maarten Pilgram. Leiden; Frank Posthumus, Lei den; Conny de Raad, Leiden; Joke Schouten, Leiden; Aldo Spadon, Lelden; Stedelijk Gymnasium Leiden Ph. Adrian, H. J. Arnold, M. R. Berends. J. Ch. van den Berg, J. Q. van den Berg, I. Bierman, K. M. Bol, E. E. van Bolhuis, H. H. van Bolhuis, M. C. Bots, H. R. Bouwman, J. P. van Brussel, I. A. Bij voet, M. C. Citroen, C. M. E. Contant, P. E. A. A. Corijn, K. M. T. Dermout. A. M. I. Eekman, B. C. van Egmond. A. A. E Franich, S. W. Geelkerken, G. J. van Geen, M. Geurts, J. B. van Gogh, P. Th. Goulmij, L E B. van Heteren, I. J. M. van der Hoeven, J. I. Hoff, M. L. Israël, M. J. Jacobs. C. van Kampen, A. L. Ka- paan, P. Keblusek, C. W. J. L de Keu- ning, J. H. Kolff, T. Y. Kolmus, B. J. Kruijf, W. J. Kruijf, J. Landheer. M. Lod der, S. Maaskant, E. J. A. van der Mard, M. J. Mertens, P. H. S. G. Merkx, M. F. de Meij, Joris Meijaard, C. A. M. van der Meijs, K. Meljvogel, C. E. H. van Mus- scher, A. E. A. Neuwahl, B. J. Noé, P. B. Ober. J. W. Peek, M. A. Peletier, G. A. J. Plantinga, D. I. de Raaf, C. M. Radder, S. M. van der Reek, C. G. van Rhee, E. E. Roelofsen, J. K. R. A. Rijkelijkhuizen, B. Schotsman, R. K. Selier, M. N. Se- venster, S. Slingerland. W. F. Stegger- da. M. Stoffels, E. G. Talman, N. M. van Tijen, N. M. Vaal, S. M. Vossepoel, A. H. Winkelman, M. E. Wit, D. T. de Zoeten. J. M. L. van Zwet. Christelijke Scholenge meenschap De Vlietschans Leiden MAVO: Saskla Anink, Annoesjka Bak ker, Christanne Boef, Edo den Boef, Bart de Boer, Roel Claproth, Nelleke v.d. Duyn Schouten, Karen Dreef, Mar jolein Franse, Christel van Giezen, Mi chael Gorgel, Maureen de Groot, Arian- ne den Heijer, Bram Idenburg, Joost Jansen, Felix Kieft, Margriet v.d. Klugt, Wilma van Klinken, Monique Lasschuyt, Emile Leijnse, Nicole van Nes, Karen Ooljendijk, Angela Overgaauw, Anandy Reints, Helen Ribot, Jaap Rietkerk. Eddy Ruygrok, Sandra Schotsman, Mar- tijn Siemons, Richard Sinjorgo, Christi- aan Voskuil. Kasper Wagemans, Eefje v.d. Wetering, Dennis Witte, Jolanda Wijting. Bernardus-msvo, Hillegom Petra v.d. Aardwegh, Martijn van Baars, René van Bentem, Sabine Berkhout, Martin Brons, Ellen van Buggenum, Margreet Buurman, Angelique Conrads, Laura Desain, Maurice van Deusen, Ka rin yan Diemen, Miranda Drayer, Petra Evers, Arjan de Goede. Cristel de Groot, Marieke de Groot, Bart van Haaster, Unda van Haaster, Mijkei Hartman, Dia ne Hermans, John v.d. Hulst, Margreet van Hurck, Mareo van Kampen, Patrick Kemkes, Stefan Koek, Léon Koordes. Masja Koot, Raymond Langelaan, Liset- te Langeveld, Debby v.d. Lans, Dennis van Leeuwen, Dave v.d. Loo, Eddy van Looy, Ellen Meeldijk, Caren Meijer, Mechteld Meijer, Jeroen van Rooden, Sonja van Schaik, Carlo Seijsener, Mie ke Seijsener, Robin Sneeuw, Sonja van Snlppenberg, Edwin Stokman, Paulien Tromp, Mathilda Trouwen, Robbert Ver hoeven, Ilse Verkaart, Florens van der Voorn, Mats Warmerdam, Monique Warmerdam, René Warmerdam, Jolan- de Zonneveld, Pieter Zonneveld, Sandro Zwaneveld. Chr. Mavo Rijnsburg MAVO: Rijnsburg: Marlies de Best, Be linda Boekee, Steven Boer, Marian Bo- gerd, Peter v.d. Bosch, Agnes Bouw man, Wallace Bruschweiler, Gert-Jan v.d. Burg, Cobie van Delft. Diana van Delft. Martin van Delft, Willem van Delft, Ingrid Derks, Bianca van Duyn. Marion van Egmond. Jan van Egmond, Bert van Galen, Janette Glasbergen, Ronny Haasnoot, Sonja Hakker. Petra Heems kerk, Marian van Iterson, Irene Jonker, Marja Jonkers, Lianne Jungerius, Carina Koomans, Cees Korbee, Monique Kralt, Marlène Kromhout, Marijke v.d. Kwaak. André de Leeuw, Cees de Leeuw, Joke de Leeuw, Kees v.d. Meij, Marcel v.d. Meij. Daan de Mooij, Marcel de Mooy, Debbie Mulder, Margré Noort, Detlev- Jan van Oosten, Corine Oudshoorn, Mi randa Ouwehand, Jantine Ouwersloot, Koos Paap. Margot Passchler, Jolanda Prins, Marline Ravensbergen, Betty de Roode, Marianne Schoneveld, Lineke Spierenburg. Alinda Star, Yvonne Tijsen, Wendy Vlieland, Margreet Vooijs, Elvira Wolthaus, Jan Zwaan, Wilco Zwaan. Valkenburg: Marius Bol, Marieke Boter- mans, Arjan Brandt, Gert de Mooy, Mi randa de Mooy, Corine van Rijn. Gijco Rijneveld, Brenda Timmers, Esther Vis- Katwijk: Adriaan Berkey, Arriën Ber- khey, Margeet van Duyn, Sonja van Duyn. Rachel v. Duyvenboden, Corina v.d. Mey, Janneke v.d. Plas, Manuela Schüffeln. Oegstgeest: Herbert-Jan Anholts, Wilma Biemond, Daniëlle van Leeuwen, Ton Stravers. Noordwijk: Caroline Roem. Lelden: Mark de Jong. Wijnands, F. J. M. van der Zalm, 0^ van Zuylen. J. C. Zwaan. j* arï Noordwijkerhout: C. G. W. Vervalt e< Oegstgeest: J. M. van Rijn. Rijnsburg: G. C. J. Jansen. iTSCr Voorhout: N. G. Ackermann. A. P,q zijl gevaare, A. H. P. de Bruijn, M ii. Schaebos. I Jd gkk< Rhijnvoorde, Leidschei der MAVO: Susanne Akkerhuls, I Bennis, Michelle v.d. Broek, Pieteri wer, Eugen Buitenhek, Wilco Gl< gen, Wendy de Graaff, Ellen v.d. ven. Yvonne Koemans, Dennis v. wen, Simone v. Marwijk, Eric M Karin de Munck, Alice Nottet, Ooyen, Mireille Peiter, Michael P landa Rozenburg, Joop Rozenbu. colaas Scholten, Johan Schouten,! Staphorst. Perry v. Uffelen, Thijsse, Jessica v.d. Velden, Deb gelaar, Daniëlle Wouters, Walter v.' Christelijk Lyceum Dr. VI Visser 't Hooft Leiden MAVO met minsten* een vak qAfó T&; hau »nt John van Duuren, Ron Guerin,*^' Smit, Marianne Stahlie, Aurelie séskl hagen, Marinde Vromans, SachaLffla huis, Karin van Mastrigt, Birgit V" „Haesduynen", Noordwijf r" Willebrord MAVO, Noordwijk Katwijk: R. E. N. Adrichem, J. H. M. de Haas, J. J. C. Imming, E. M. van Pari don, M. Zuurmond. Noordwijk: A. M. van Abswoude, B. J. van Abswoude, C. G. Alkemade, P. J. J. Augustinus, Z. Badrani, H. N. C. Berbee, A. M. A. van den Berg, C. P. M. van den Berg, H. E van den Berg, M. A. M. van den Berg, P. L van den Berg, H. E J. Borst, J. E. Caspers, N. G.A. Caspers, S. P. van Dam, M. L. Duyndam, J. M. Gulda, N. de Haas, R. P. C. de Haas, K. van Hazendonk, N. G. A. Hermans, B. P. T. Hoogeveen, J. A. M. Kapel, S. J. H. van Kesteren, H. N. Klaverwij- den, M. de Kremer, S. M. van Leeuwen, W. J. Luyckx, N. S. Mark, M. C. C. van der Meer, A. C. Opstal, E. M. Passchier, C. C. de Ridder, M. J. C. de Ridder, M. Saldi. R. P. van Schle, I. van Schooten, S. E J. Smit. J. C. Steenvoorden, I. M. P. van Stijn, L B. Verhoeven, J. C. M. Vermeulen, B. J. M. Vink, E. M. van Vugt, E. C. van Westerop, M. L J. MAVO: Uit Noordwijk: Bart Akkerjch Leon Bakker, Peter Barnhoorn, r miek van Beveren, Daisy Bogs*1- Marco Dofferhoff. Sander van Duin, [eid van Duijn, Ruurd Eisenga, Steffet..—» gersma, Martijn de Graaf, Arno varf1» meren, Barbara Hartevelt, Jachten Heemskerk, Martin de Jong, Martin p; Kesteren, Tineke Korbee, Marcel K bee. Renzo Korteweg, Dennis de era Edwin de Mooij, Marcel Mosterd, jje Okker, Giny Orlemans, Rene van gaarden, Jacolien Peeters, W^e Plaatzer, Gerda van Roijen, Th^nel Ruinemans, Pieter Ruys, Arthur Sd n maker. Johanna Smit, Petra vanr Wel, Leo van der Wiel, Walthraut oetl nenburg. aar Uit N'hóut: Saskia Groothuis. Uit Voorhout: Edwin van der Sar. LHNO: Noordwijk: Jolanda van E Michaela van Beelen. Diana Guyt, cia v.d. Haak, Kerty de Haas, Hiep, Jenny van Kesteren, Nettj kesteren, Petra Kleverlaan, Anm kranenburg, Wendy Leuven, Geert® der Lippe, Hennie van der Niet, Sa Noordermeer, Marian van Roon, Y Rovers, Linda van der Tang, Vaif Tromp, Monique Verkade. Na een langdurige ziekte is zacht en kalm van mij heengegaan mijn levensgezel DICK VAN EGMOND op de leeftijd van 59 jaar. S. G. Zoetemelk 2172 BH Sassenheim, 3 juni 1987. Joseph Elststraat 10. De crematieplechtigheid is bepaald op zaterdag 6 juni 1987 om 11.00 uur in het crematorium „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2b, Den Haag. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 5 juni 1987 van 19.00-20.00 uur in het Rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, en na de crematieplechtigheid in één der ontvangkamers van het crematorium. Vertrek rouwcentrum naar crematorium om 10.00 uur. Na een liefdevolle verzorging door haar broer en huize St. Jeroen, geven wij kennis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken van ons is heen gegaan, mijn lieve zuster en onze tante CORNELIA AGNES VAN RHIJN op de gezegende leeftijd van 95 jaar. J. van Rhljn en verdere familie Noordwijk. 2 juni 1987. „Huize St. Jeroen", kamer 206, Jeroenspark 1. De overledene is opgebaard in het mortuarium van „Huize St. Jeroen", alwaar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. Wij zullen voor haar bidden tijdens een Avondwake welke wordt gehouden op donderdag 4 juni om 19.30 uur in de kapel van „Huize St. Jeroen", waar na er gelegenheid is tot condoleren. De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedragen op vrijdag 5 juni om 10.30 uur in voornoemde kapel, waarna de bijzetting zal plaatsvinden in het familiegraf op de R.-K.' Begraafplaats aan de Gooweg. BEGRAFENISSEN CREMATIES LAMMERMARKT 43 LEIDEN TEL. 071 12 66 18 mededelingen van artsen P. P. Nieboer tandarts Vrijdag 5 juni geen spreekuur voor spoedgevallen tel. 171628. Was u toch bijna in een andere bedrijfswagen ge stapt dan de Subaru E-10 High Roof! Die voor rond de twaalf mille (ex. BTW) een laadruim biedt van bijna 3,5 kuub. Zonder noemens waardige uitstulpingen en inhammen. Die in de 4WD uitvoe ring onder de meest barre omstandigheden z'n dienst en blijft bewijzen. Bij het comfort van een personen auto. Dat moet u eens komen bekijken. Zien we u binnenkort? Subaru E-10 High Roof VAN. Vanaf (ex. BTW, ex. afleve- rings kosten) SUBARU@ BETAALBAAR. EN GEBOUWD OM ZO TE BLIJVEN. De één herkent zijn eigen stijl in die gestroomlijnde Liftback. De ander juist in die elegante, sportieve Sedan. U mis schien wel in die pittige, uiterst manoeuvreerbare Hatchback. Eén ding is zeker: alle drie hebben ze Toyota's formidabele 12 kleppentechniek (1.3 Itr. benzinemotor), voor pittig en zuinig rijden. En alle drie zijn ze leverbaar met de geavanceerde] en economische 1.8 Itr. dieselmotor. Plus zóveel andere unieke voordelen dat wij u uitnodigen er 'n half uurtje voor uit te trekken om die allemaal eens bij uw Toyota-dealer op 'n rijtje te zetten. Er is al 'n Corolla (Hatchback 1.3) vanaf he Or IMPORTEUR: LOUWMAN PARQUI B V.. STEURWEG 8.4941VR RAAMSDONKSVEER. TEL.01621-85900. ALLE TOYOTA'S HEBBEN 2 JAAR GARANTIE TOT EEN MAXIMUM VAN 100 000 KM BOVENDIEN 6 JAAR CARROSSERIEGARANTIE TEGEN DOORROESTEN VAN BINNENUIT OP PERSONENWAGENS EN ALLE - AF FABRIEK - GELEVERDE GESLOTEN BEDRIJFS WAGENS. PRIJZEN INCLBTW, EXCL. AFLEVERINGSKOSTEN. WIJZIGINGEN IN PRIJS EN UITVOERING VOORBEHOUDEN. LEIDEN - A.J VERBERG'S AUTO B V. - Zoeterwoudseweg 23 - Tel. 071-313141 RIJNSBURG - GARAGE DIJKSMAN BV. -Oegstgeesterweg 17-23 - Tel. 01718-20500 SASSENHEIM-''GARAGEBEDRIJF A. BORST-Parklaan 60-Tel. 02522-14625.TERAAR-GARAGEBEDRUFJ.J. VAN DER GEEST-Westkanaalweg 37-Tel. 01722-2132 ZOETERWOUDE - GARAGE HEEMSKERK - Schenkelweg 109 - Tel. 01715-1220. •Off. Agent

Leidse Courant | 1987 | | pagina 10