;g Districtsbeker voor Rijnsburgse Boys Hans Post bewi 1st faam - sportprogramma HUIS ■RAADL Zit dal zo? CONSUMENTENINFORMATIE £eicbc0otnmit „Hair-clamping" maakt fraaiste kapsels mogelijk Stralende wangen I Feestelijke aardappel SPORT LEIDEN Derde plaats Quick Boys Alkemadeloop bij Alkmania Poloërs in Oranje^ Stanley Menzo bij Bernardus WOENSDAG 3 JUNI 1987 PAGINA 1 Gratis boekje met fototips Vanaf deze week ligt bij de fo tohandelaar een gratis boekje klaar voor jeugdige klanten. Het heet „Zit dat zo?" en be vat zeer concrete informatie óver fotografische onderwer pen die verder gaan dan het bekende hyisje-boompje- beestje. Er wordt aandacht besteed aan onder meer sportfotografie, fotograferen tijdens popconcerten of in de disco, scherptediepte en ach tergrond, camera-instelling en filmgevoeligheid. De 40 pagi na's met 50 tips, een checklist en 49 kleurenfoto's vormen een goede leidraad voor élle typen camera's en hun moge lijkheden. FOTO: FOTO FILM VIDEO lotutijfs otti me BWII Twee soorten jeans: die van het meisje ge bleekt en van de jongen versleten op de naden door de ietwat ruwe bewerking tijdens het wa- sprocédè. W ék- Bij alle soorten jeans horen korte jacks en/of sweaters met opdruk. De kleur van pak en swe ater is korenblauw. Jeansstof is niet zomaar de nim en denim is niet zomaar jeansstof. Er zijn evenveel va riëteiten in als in weidebloe- men. Er zijn diverse bewer kingen die een wereld van verschil uitmaken. „Ocean Stonewash" is een wasproces met meer stenen, waardoor de stof op de naden er afgedragen uitziet. „Stone Bleach" is een stofbewerking die het effect geeft of men de jeans te laat uit het bleekwa- ter heeft gehaald. Bij „indigo blauw" blijft het karakter van de denim bewaard. Het nu al diep vereerde „Black Denim" wordt verkregen door een ga- rengeverfd en licht gestone- washed procédé, waardoor de stof zwart wordt. Nieuwe trend is de '87 „Naturel De nim", ongeverfd en onge bleekt maar stoer. Jeans col lecties zijn het beste te omvat ten als een piramide. De top is in prijs en kwaliteit de „Red Tab", een exclusieve denim van Levi's. Ze is herkenbaar aan het rode lipje op de ach terzak en heet „501 De spe ciale vrouwelijke versie daar van is de 901, het nieuwe mo del is de 503, een jeans met midwijde pasvorm. De 520 is de strakke jeans met ritsslui ting in de klasse van de 501 familie. De „Red Tab" is ook terug te vinden in de western jacks en -shirts. Het midden van de piramide is de denimlijn „Silver Tab". Dit zijn jeans van een ruige denim met een jeugdige uit straling, uitgevoerd in drie versies: „Special Stonewas- hed", „Special Stonebleach" en „Special Black". Er zijn vijf pasvormen in, van super strak voor (de 737) tot wijd (de 715). Ze zijn herkenbaar aan het zilveren lipje op de achterzak. Hierbij ook jacks in de drie „finishings". Onder aan de piramide zit de „Oran ge Tab", inderdaad met een oranje lipje op de achterzak. Zoals bij piramides gebruike lijk is, is de onderkant de ste vige basis. Een serie voor de brede doel groep dus: vijf verschillende wassingen voor vier „Orange Tab" van loeistrak tot bell bottom wijd. Toebehoren als jacks, rokken, slacks en stretch denim jeans voor meisjes. Levi komt dit seizoen nog met een ruime keuze aan ijzersterke alledag modellen in andere stofkwaliteiten als lichtgewicht twill in 100% ka toen en klassieke jeans in cor duroy. Voorts bandplooibroe- ken in effen katoen of Ameri kaanse ruiten, waaronder en kele op chambray basis, als mede de „Chino" uit 100% twill met glans en bandplooi- en. De zakken hier zijn diep, de lussen voor de riem breed: kortom, de marinebroek uit de jaren '50 in de USA. Nieuw zijn ook de snelle denim hem den met korte mouw en swe atshirts in achttien kleuren, waaronder saffraangeel, mid- dengroen, turquoise, paars en framboos. TINY FRANCIS Heeft u dun haar en wilt u het wat opvullen? Of wilt u uw haar gewoon vijftig cen timeter langer hebben? Met „Hair-clamping", een nieu we haartechniek, is het nu mogelijk alle soorten kapsels te creëren. „Hair-clamping" is in Ne derland geïntroduceerd door Rob Jansen Haarverzorging, die deze techniek sinds een jaar in zijn kapsalons toe past. Met „hair-clamping" kunnen de meest fantasie volle kapsels verwezenlijkt worden en is het mogelijk iemand met kort haar een Tina Turner look te geven. „Hair-clamping" is in de eerste plaats bedoeld voor modebewuste vrouwen die hun haar willen verfraaien. Het is in elk geval geen op lossing voor mensen die half kaal zijn. Met behulp van een speciale vlechttechniek wordt een streng kunsthaar (kunstfiber) aan het eigen haar vastgehecht. Omdat met kunstfiber alle kleuren kunnen worden nagemaakt, is het prima geschikt voor bijvoorbeeld haarverlen- ging. Na ongeveer drie tot vijf maanden gaat het kunsthaar langzaam loslaten en kan het weer opnieuw bevestigd worden. Tot die tijd zit het muurvast en kun je er zo vaak mee zwemmen, douchen en krullen inzetten als je wilt. Volgens Rob Jansen is elk haartype geschikt voor „hair-clamping". Enige ver eiste is dat het haar min stens zeven mm lang is. Kapper Jansen: „Het voelt aan als je eigen haar en is bovendien nog wat lichter. Clamping wordt veel ge bruikt om het haar te ver lengen, maar er zijn ook veel vrouwen die hun haar laten opvullen zodat het dikker lijkt. Het is ook ide aal voor mensen die graag een „coupe soleil" willen, maar het zonde vinden van hun eigen haar. Door stren gen haar van een andere kleur tussen hun eigen haar te klemmen, krijg je hetzelf de effect". De prijs per behandeling is ƒ400 tot ƒ500. JEANNETTE VOORBIJ Een kort kapsel verandert in een weelderige bos haar dank zij „hair-clamping". Zomerzorgen Naast bescherming tegen weersinvloeden heeft het menselijk vel behoefte aan vocht. Nieuw product van Lancome is „Clarifiance" met 3% vochtregulerende bestanddelen, die in ieder geval het vochtgehalte in de bovenste huidlagen op peil houden. Het leuke is dat „Clarifiance" meteen UV-A en UV-B filters heeft, zodat er maar één emulsie nodig is voor ech te huidverzorging en een zonnebrandprodukt dat beslist niet vet is (f 38,50 flacon van 50 ml.). „Forte-Vital-Yeux van hetzelfde Huis is een zalfje om de micro-circulatie rond de ogen, een cosme tisch probleemgebied, te stimuleren. Wallen en kringen worden veroor zaakt door een verstoring in de lymfecirculatie of door een ophoping van ve- tachtige stoffen die niet weg kunnen. „Forte-Vi- tal" laat ze „doorstromen". Het is wel een duur pro- dukt: 54,- voor 15 ml. Bogner heeft een zonnelijn van 15 produkten het (zon)licht doen zien. Ze zijn bijzonder goedkoop. De prijzen varieren van 9,75 tot 24,-. Dus niet zomaar een zonneprodukt, maar een individuele be nadering van alle soorten huiden: een suntan voor het tere vel, een bronzing cream voor bleekneusjes, een milk voor de hele body met hoge bescher mingsfactor, een self-tan- ner enzovoort. Estee Lauder brengt een Anti-Wrinkler Sun Crème met keratan erin onder de aandacht en een Golden Bronzing Oil (factor 2) voor mensen die graag heel donkerbruin worden. Beide produkten geven hoge bescherming. Ook aandacht voor de ha ren. In de popmode is een duidelijke voorkeur voor blondjes met een korte jongenspruik. Blonderen is slecht voor de kwaliteit van het haar, dus bestaat er in de groep kappers die Wella-produkten gebrui ken de nieuwe gel „Blon- dor Gelée" die donker blond haar lichtblond kleurt zonder risico van haarbeschadiging. Voor meer informatie kan worden gebeld naar Wella „Art Hair Studio", tel. 020- 5408883. TINY FRANCIS Het is mogelijk de teint transparant te maken door onder de foundation het nieuwe produkt lightwork color" 44,-) van Estee Lauder aan te brengen. De beige make up van dit huis krijgt dan een gloed die lijkt of het zonlicht van de wangen afstraalt. De no-color onderlaag wordt gebracht in vloeibare vorm, die behalve direct op de gereinigde huid ook over de make-up kan worden gestreken. Deze „balancer" heeft een vertederende werking op de tinten van de make up. Om het allemaal nog aardiger te maken, kan langs de wimpers een „eye de finer" worden gekwast in blauw met zilver of groen met goud, die door het parelmoer in de substantie een zeker licht uitstraalt (f 25,-). Bijenkorf en parfumeriewinkels. TINY FRANCIS if SC [ILV: )oren cheid •beu i e in toude •an di Bgaa «■gam rerkz oilied n sp •erlee ?imm Iaal f si Pi« oakei lit L« wi r L De aardappel valt bij veel maaltijden niet weg te denken. Maar L op de „oude" aardappelen raakt men zo langzamerhand uitge-1 keken. De kwaliteit valt ook nogal eens tegen. De komst van de nieuwe aardappelen plus het gebruik ervan bij het samen-1 stellen van een menu geeft een feestelijk tintje aan de maaltijd. I De prijzen van de krieltjes en de grotere maten verschillen niet Bver neeft zoveel, ze liggen tussen 2,50 en 3,- per pond. Het aanbod van Hollandse kasbloemkool begint de import van de Franse bloemkool steeds meer te verdringen. Als het gaat rorw om dn smaak en de kwaliteit dan wint het Hollandse produkt mds het glansrijk van het Franse produkt. De prijs varieert van ^ge 2,50 tot 5,50 per stuk. Een echte delicatesse zijn de verse ca- yjtfe pucijners, de prijs komt op ƒ3,70 per half pond. Naast de im- )on2 port-bleekselderij is er nu ook weer het produkt van eigen bo- an dem voor ƒ2,60 per struik. Met de feestdagen in het vooruit- ourr zicht wil men wel eens voor iets bijzonders kiezen. Wat dat noet aangaat heeft de groenteman keus genoeg. De asperges kosten oop gemiddeld 6 gulden per kilo. Voor kassnijbonen komt de prijs >Qnc1 op 6 gulden per pond. De jieu' sperziebonen van onder glas naal zijn duurder, namelijk ƒ7,20 jati< per pond. Voor broccoli moet ,ure men rekenen op een prijs Witt' van zo'n ƒ7,50 per pond. s Naast deze duurdere groente- turc soorten is er een groot aantal joen goedkopere groentegewassen. )resi Zo is er volop spinazie te V|[CXtf|1 llCflIflTSjlil Don, koop voor slechts ƒ1,- per Vrot kilo. De bospeen kost 3,25 lit c per bos. Voor verse boskroot- ing jes komt de prijs op 1,75 per lij bos. Een krop sla varieert in lieu prijs van 50 cent tot 1,20. De leze komkommers kosten 50 cent tot 1,60 per stuk al naar gelang njij( het gewicht. De tomaten zijn verder in prijs gedaald. Voor de |oer export-kwaliteit komt de gemiddelde prijs op 1,75 per pond. Groene paprika's kosten op het ogenblik f 3,- per pond, de rode zijn duurder, 5,60 per pond. Chinese kool en spitskool zijn [iaa goedkoper geworden. De Chinese kool kost 2,40 per kilo en .^at de spitskool f 1,60, eveneens per kilo. Er is ook koolrabi, deze nen 1,50 per stuk. Bij de courgettes kan men kiezen uit groene of gele exemplaren. De groene kosten 1,40 en de gele jjk komt op 1,20. De echte Hollandse meloenen liggen ook weer bij de groenteman. Er kan gekozen worden uit de ogenmeloen of de suikermeloen. De ogenmeloen kost gemiddeld 6 gulden per jet stuk. De aanmerkelijk grotere suikermeloen varieert in prijs van 8 tot 12 gulden per stuk. |eil: alai roei ten 0(718 24444q Het winnende team van Rijnsburgse Boys, dat beslag legde op de districtsbeker. RIJNSBURG Na het „ver loren" competitieseizoen is Rijnsburgse Boys begonnen aan een eindsprint, die wel licht nog twee bekers oplevert. Gisteravond werd het „twee- dé" van Excelsior met 2-1 ver slagen, waarmee de Districts beker van West 2 werd bin nengehaald. Wat nog belang rijker was voor de Rijnsbur gers, is de plek in het betaalde bekertoernooi van volgend sei- zoén, die daarmee werd veilig gesteld. De formatie van trai ner Arie Kurver kan zaterdag bovendien de beker van de Afdeling Leiden winnen door Roodenburg in de eindstrijd terug té wijzen, waarmee aan het „verloren" voetbaljaar toch nog een prettig staartje wordt geplakt. Tegenstander Excelsior 2 telde gisteravond een aantal spelers die regelmatig aantraden in het voormalige eredivisieteam. Balhandige rechterspits Bert Latuheru, laatste man Rai- mond Clumper en middenvel ders Gerard Meijer en Ton van Bremen waren de beken dere Rotterdamse namen. Het doel werd op prima wijze ver dedigd door Carlo l'Ami, het voormalige sluitstuk van Blauw Zwart. Rijnsburgse Boys speelde in de gebruikelijke opstelling, maar zag in de loop van het duel Wim Driebergen en Hans Zwaan licht geblesseerd uit vallen. De thuisclub ging uit stekend van start. Met snel aanvalsspel werd de ene na de andere kans gecreëerd. Hennie Koet en Ron Carli kregen vanuit vrije posities de bal er echter niet in, mede omdat l'Ami een goede partij keepte. Op een knappe actie van Je roen Boere, de broer van FC Den Haagspeler Remco, rea geerde Jan Blankenspoor aan de andere zijde al even attent. De openingsgoal was voor Rijnsburg. In de 25e minuut kopte Driebergen de bal uit een corner van Toet voorbij de tweede paal terug in de doel- mond. Waar Dick Heemskerk tegen de lat kopte. Vanuit de rebound werkte de linksback het leer er met de voet wel in. De pret duurde slechts enkele minuten. Middenvelder Johan Wouters verschalkte Blanken- spoor met een schuiver na een slim steekpassje van Ton van Bremen: 1-1. Waarna het over leek te zijn met het Rijnsburgs overwicht Achteraf bleek dat om tacti sche redenen de ploeg zich liet FOTO: WIM VAN NOORT terugvallen en Excelsior mocht opkomen. Het schot van Andrew Braaf en de kopstoot van Boere troffen geen doel. De tweede helft was van een minder gehalte, doch gaf een Rijnsburg te zien, dat zijn krachten aardig bleek te heb ben verdeeld. En in staat was nogmaals aan te zetten. Wat na de mislukte inzet van Arie van Dijk de winnende treffer zou opleveren. Ron Carli ont ving de bal na een afspeelfout van Wouters en legde terug op Van Dijk, die voortrok. Met een lage kopstoot bewees Hans Zwaan zijn werkelijke waarde voor Rijnsburg. Waarop Excel sior nog maar eens hevig be gon aan te dringen en te ken nen gaf toch wel prijs te stel len op de districtsDeker. Ver der dan een lob van Latuheru en een schot van Meijer op de vuisten van Blankenspoor kwamen de mannen van de vroegere RCL-trainer Theo de Waard niet meer. TJEERD SCHEFFER Scoreverloop: 25. Heemskerk 1-0, 28. Wouters 1-1, 58. Zwaan 2-1. Rijnsburgse Boys: Blankenspoor, De Kroon, Driebergen (Manuputty), Aandewiel, Heemskerk, Arroyo, Koet, Van Dnk, Toet, Zwaan (Van Vliet), Carli. LEIDEN Het met veel jeugdspelers opererende Quick Boys verzekerde zich gister avond van een troostprijs door beslag te leggen op de derde plaats in de bekercompetitie van de Afdeling Leiden. De Katwijkers wonnen met 4-1 van het ook niet complete UVS. Een zege die overigens pas in de verlenging een feit werd, nadat Martin van der Plas twintig seconden voor het verstrijken van de reguliere speeltijd de gelijkmaker had gefabriceerd- De „gewone" 90 minuten had den een beter startend UVS te zien gegeven, dat via een tref fer van Leon Meijs op voor deel kwam. Quick Boys nam toen het heft in handen en be gon het doel van Arno Schou ten flink te bestoken. De stand bleef ongewijzigd tot de laatste minuut. Toen was Martin van der Plas ter plekke om zijn ploeg maar weer eens een treffer en daar mee een verlenging te bezor gen. Waarvan gretig gebruik werd gemaakt. André de Best schoot uit een voorzet van Leen van der Plas al in de 91e minuut raak. Uit een assist van de Katwijkse uitblinker Gert Aandewiel besliste De Best de wedstrijd door direct in de tweede verlenging we derom te scoren. Arie van Duyn maakte er nog 4-1 van. LEIDEN Alkmania houdt op tweede pinksterdag voor de vierde maal in successie de Al kemadeloop. Er wordt gelopen over vier afstanden (4, 7, 10 en 21 kilometer), waarbij deelge nomen kan worden als wed strijdloper of als recreatielo per. Er wordt gelopen in de omgeving van de gemeente Alkemade. Op de lange afstan den zijn er diverse verfris- singsposten. De wedstrijdlo pers starten om 9.30 uur (4 km), 9.45 uur (7 km), 10.00 uur (10 km) en 10.15 uur (21 km). De recreatielopers kunnen op elke afstand starten tussen 9.30 en 11.00 uur. Er wordt gestart bij de kantine van Alkmania aan de Sportlaan. Deelname kost 4,- (t/m 15 jaar), 5,- (boven 16 jaar) en 7,50 (21 km). LISSE Blijkbaar heeft Lei- denaar Hans Post het naar zijn zin in de regen. Tijdens het nationaal kampioenschap 10 kilometer in Amersfoort over leefde hij een hagelbui van bij na tien minuten en bracht zijn persoonlijk record met ander halve minuut omlaag en ook gisteravond was hij in de re gen van Lisse op dreef. Nadat Jan Jansen en Jan Laan tot op de streep strijd hadden geleverd in de eerste „snelle" serie en in 3.58.6 en 3.58.7 mi nuten arriveerden was het Post die in de tweede serie de snelste tijd van de avond liet aantekenen. Met 3.58.0 minu- t/ 17.5! ten verbeterde de voor het Haagse V&LTC uitkomende „Lex junk" nu zijn record op de anderhalve kilometer. Hans Koenekoop kwam tot een voor zichzelf onbevredigende 4.00.5 minuten terwijl William Au- gustinus en Paul Straathof van de Spartaan in die volgorde over de streep kwamen met slechts een tiende seconde ver schil. Augustinus noteerde 4.01.7, Straathof dus 4.01.8 mi nuten. Henk Ravensbergen tenslotte liep een goede tijd van 4.04.6 minuten. Bij de dames was alleen Lenie van der Poel snel genoeg om onder de vijf minten te duiken (4.58.1). Op de overige loop nummers van de Spartaan in stuif was het Jaap Dirkx die de meest opmerkelijke presta tie noteerde. Met 11.3 secon den op de 100 meter was hij John van Loon (11.4) en junior Wouter Herzberger (11.7 se conden) te snel af. Op de 400 meter werd John van der Zwet de beste regionale atleet in 50.7 seconden gevolgd door Gert Jan Faas in 51.3 secon den. Arnold van Atten beleef-^® de een uitstekende generale voor de militaire kampioen«i8.li schappen van vrijdag door zijn 52.0 seconden, waarmee h,ij weer voor Hans van de Vijver kwam (52.4 seconden). Op de werpnummers kon er door de regen weinig spektakel ver-i wacht worden. Mark Beelen,... noteerde nog wel 11.21 meter™ met de kogel, maar de discus viel zwaar tegen. Carla HertoglSM van AAV'36 hield daar juist wel stand en noteerde 39.021?* meter. LEIDEN Robert Tamme- rijn, Gijsbert van der Leden (beide AZC/Intervam) en Hans Nieuwenburg (Zijl/LGB) nemen met het Nederlands waterpoloteam heren onder 20 jaar deel aan het Hydrotech- ny/vizepito-toernooi in Hon garije. Het toernooi, waaraan Hongarije, Roemenië, Grie kenland, Rusland, Amerika en Nederland deelnemen, vindt plaats van 11 tot en met 14 juni in Boedapest Marco Kerkvliet (Zijl/LGB) gaat van 5 tot en met 10 juni met het Nederlands Waterpo loteam onder 16 jaar in trai ningskamp. Tijdens het trai ningskamp worden twee inter lands tegen West Duitsland ge speeld, op 6 juni in Branden burg te Bilthoven (aanvang 19.00 uur) en op 9 juni in de Kwakel te Utrecht (aanvang 18.30 uur). Ook Niels Joor (Zijl/LGB) gaat oefenen tegen West Duitsland. Op 6 en 7 juni speelt hij met de herenploeg onder 14 jaar in Hannover te gen onze oosterburen. LEIDEN Stanley Menzo is de te verschalken keeper in de finale van het penaltytoernooi het jubilerende Bernardus. Het toernooi wordt op 4 iuni bij het jubilerende Bernardus aan de Sweelincklaan 1 in Hazers- woude gehouden. Voor de fi nale, die om 19.00 uur begint, hebben zich de juniorenteams van Hazerswoudse Boys, Kic- kers'69, Leiden, SJZ, Wou- brugge, Teylingen en het 40- jarige Bernardus zelf geplaatst. S. Adelbert College, Wassenaar MAVO: Hilda Barnhoorn, Robert Boem. Kees-Jan Bol, Monique Boon, Niels Bronsgeest, Karin Croon, Edwin Danc- kaarts, Jeen Doing, Barbara van Dort- mond, Dita van Duijvenvoorde, Desirée van Egmond, Jeroen van Heek, Susan Henkes, Richard Hijnekamp, Rob Hoe- demaker, Juna Hoogkamer, Mare Hoog vliet, Astrid Hooijmans, Maurice Klein, Jack van der Knaap, Carlo Knijnenburg, Martijn Kok, Martine van Kralingen, Ri chard van Leeuwen, Sonja Meershoek, Sylvia Moerkerk, Marjolein Oldenburg, Nathalie Ostwinkel, Annemarieke Ouwe hand, Arie Ouwehand, Patrick Pieterse, Monique Rakemann, Rlanne Remmers waal. Marielle Riem. Nicole Rooijakkers, Sandra Rooijakkers, Monique Slats, Imke van der Spek, Nicole Stok, Gerard Stouten, Maurits Telgenkamp, Ellen van de Velde. Gabina Veltkamp, Miriam Ver maas, Steven Verouden, Babette van Wechem, Astrid Westdljk, Christine van der Zwan. HAVO: Carola Alkemade, Raymond van den Barselaar, Mariene van Beukelen, Mike de Boer, Karin van Bohemen, Astrid Bouwman, Marja Brouwers, Bar bara de Bruijn, Birgit Cornelissen, Dik van Deursen, Paul van Eeden, Mark En gelenburg, Karin Ensing, Mark van Gel der, Budi Gonzalez de Chaves, Peter Grimbergen, Jeroen de Groot. Maarten Hillenaar, Gerda den Hollander, Marthljn v.d. Holst, Marcel den Ingen, Dirk de Jong, Jolanda van der Koolj, Yvette Kwee, Sandra Kwestro, Taco Lentz, Da nielle Meijer, Ingrid Mittendorff, Albert- Jan Padberg, Jan van der Ploeg, Mauri ce Putker, Evelien Raap, Hanneke Raap horst, Caspar Schoorl, Gljs van Schou wenburg. Liane Sloos, Stephanie van Tilburg, Hugo de Valk, Mandy van Veen, Carl Vehmeijer, Paulien Veldhuijzen, Mi chael van der Ven, Marieke Venema, Ar- jenne Vermeulen, Maarten van Vliet, Shelley v.d. Voort, Wouter Vosmeer, 51. Bart Westgeest, Tristan Wiechert, Ralph' Wisse. VWO: Carlo Barten, Paulien Beekman, Annemarie Benschop, Hubert van Beu- sekom, Henk Blankespoor, Floor Boer, Yvette de Boer, Margot van den Broek.^ 4 Menno Brons, Maudy van der Bruggen; Lex van Buuren, Linda Corel, Florence Creijghton, Ferdinand Desain, Sandra van Deursen. Stanley Foster, Mathijs__ Geerling, Peter Gerse, Marielle Goe-(p| mans, Ellen Havenaar, Marijn v.d. Hei-O» den, Karin Heiwig, Robert Hendriks, Ka4H tincka Hermans. Eric van der Hoeven,-., Gerard Hof. Femke Hoogkamer, Cristal "l van Hoek, Els Jorritsma, Bas van der Kallen, - Esther Kempers, Jan-Pieter 1fl Klep, Annebelle van der Kloet, Edgar "-v Koning, Marianne Koot, Astrid van der Kooij, Patrick van der Krogt, Mark Lan der, Joost Lange, Petra van Leeuwen, EJIekijn Lempers. Hans Lentz, Mark Lin deboom, Marcel Lubbers, Anneke Lugl-19 hart. Sjors Morssink, Hans Nieuwlaat, Monique Notenboom, Pascale Over- gaauw, llja van Overveld, Leo van Paas-ig sen, Mark Parlevllet, Danny van Reeth, Marie-Elise Rijke, Coen Rueb, Paul RulJ- 19 grok, Irene Sanders, Marie Lies Schel haas, Djeevan Schlferli, Desirée Schoon- 19 derwoerd. Jeroen Schrage. Halma StoL «n' Ingeborg Taveirne, Barbara Terhal, Stephan Vehmeijer. Lenneke Vervoort, Carolien Vink, Arnoud Weber, Christian* ne Wensveen, Jaap van Wessum, Hilde Westera, Justin Wiechers, Eveline Zaad- noordijk, Karin de Zwart. Schout bij Nacht Doorman- school, Wassenaar ZATEKDAU HONKBAL Hoofdklasse: Neptunus-Pioniers; HCAW-ADO; Giants-Tiigers; Pirates- UVV; Nicols-Sparta. Eerste klasse B: Wassenaar-NDC '86; Jeka- Utrecht; HMS-Quick; Euro Stars-Til- burg. Tweede klasse D: Squeeze-Al- phians (vr); Alphians-Vlaardingen Holy; Blue Stars-Botlek; Storks-Bra ves, Schiedam-Squeeze. SOFTBAL Hoofdklasse: Heiloo-EDO; DSC '74- Bloemendaal; HCAW-ADO; Onze Gezellen-HHC; Terrasvogels-Twins. ZONDAG CRICKET Hoofdklasse: Bloemendaal-HCC; VRA-Excelsior, Kampong-ACC; Kon. UD-Rood en Wit; HJBS-VOC. MAANDAG CRICKET Hoofdklasse: Rood en Wit-HBS; ACC-Kon. UD; Excelsior-Kampong; HCC-VRA; Quick-Bloemendaal. HONKBAL Hoofdklasse: Pioniers-Neptunus; ADO-HCAW; Tijgers-Giants; UVV- Pirates; Sparta-Nicols. Eerste klasse B: NDC '86-Wassenaar; Utrecht- Jeka; Quick-HMS; Tilburg-Euro Stars. Tweede klasse D: Braves- Schiedam; Botlek-Storks; Vlaardin- 'gen Holy-Blue Birds. VELDKORFBAL Hoofdklasse: Oost Arnhem-LDO. MAVO: Arjan Balk. Monique Balk. Ro- deric-Jan Baudoln, llja Bekkering, Mi reille Bellekom, Ingrid v.d. Berg, Marian ne Bieler, Maaike Boose, Paul Bosma, Richard van Bosse, Monique Bours, Debby Brekelmans, Ted Brochard, Add» R van der Bijl, Niels Cotterlnk, Tessa Ellk B gens, Peter Geraerdts. Rachel Hamer, Evelyne Hoog en doorn, John Huegen 18 Pauline van Hulk, Roger Huygen, Ri chard Jonkers, Frans Kann, Karin Ka^ 19 teln, Mieke Karman, Inez Kerkhoven; 19 Moritz Koolstra, Esther Kool. Astrid Kor- 19 tekaas, Manuela Kortekaas, Petra Kro* 20 se. Martin Krul, Marcel Lager berg, Bob van Leeuwen, Gerard v.d. Meer, Fausto 21 Mendes, Sandra Meijer. Nico Parlevllet Druschke Pilaar, Inge Pols, Yvonne Put ker. David Regan, Angellque Remmers waal, Llsette Remmerswaal, Wllma Roe- rade, Thessa Roodenburg, Cock Rul- grok v.d. Werve, Tom Rulgrok v.d. Wen 21 ve, Simone Sanders, Caroline Schaap; 22 Vincent Schaeffer, Eddy Slats, Bal 22 Spruljt, Peter Taal, Denlse van ToL Mo 22 nlque van Vliet, Marco Zandvliet, Jao queltne Zwart, Ellen van Zijl. •r-

Leidse Courant | 1987 | | pagina 10