7 A LANDIS GYR] medewerker T0PVERK0PERS SERVICE ENGINEERS VAN NIVO GEMEENTE NOORDWIJK STEUN ONS WERK TUNAP voorman loodgieters ervaren loodgieters halfwas loodgieters Commerciële dienstverlener m/v Welke verkoop-promotor wil in het Westen van het land de inleg helpen verhogen? C op HTS-E niveau (m/v) KONING EN HARTMAN opzichter afdeling straten en wegen m/v APOTHEKERS-ASSISTENT(E) Zita-Stichting Leiden R.K. M.B.0. „De Noorderwiek" Ter Haarkade6A 2321 AS Leiden Boekhoudkundig/financieel medewerker(ster) genandicapten kunnen vaak méér dan velen denken (handelsagenten) Deutschland Vertriebs GmbH. Co. KG. BREMAN WEST BV een sekretaresse LEERKRACHT m/v 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE LEIDSE COURANT ZATERDAG 30 MEI 1987 PAGINA In Nederland heeft Koning en Hartman aan de wieg gestaan van de datakommunikatie. Tussen dat begin - zo'n twintig jaar geleden - en nu is door Koning en Hartman een brede kennis van die specialistische techniek opgebouwd. Dat geldt zeker voor de servicegroep van de Data- en Telekommunikatie Divisie, waar technische specialis ten met de meest moderne apparatuur werken. Ter uitbreiding van deze servicegroep zoeken wij met spoed m/v voor zowel de binnen- als de buitendienst Het liefst willen we praten met een elektronikus-met-pit die kennis heeft van mikroprocessortechnieken. In ieder geval met iemand met tenminste een opleiding mts- elektronika. Voor een verdere, gespecialiseerde opleiding zorgt Koning en Hartman via ons eigen opleidingsinstituut DataBrain. Tot de werkzaamheden horen ondermeer het testen en repareren van geavanceerde telexmanagementsystemen, lokale netwerken voor personal computers en facsimilé- Koning en Hartman is een van Nederlands belang rijkste le\-eranciers van data- en tele- kommunikatie-apparatuur. radiokommunikatie- systemen en professionele elektronika. Sinds juni 1985 werken we met 300 mannen en vrouwen in een modern pand met vele faciliteiten in Delft-Zuid. apparatuur, modems, datakonsentrators, protokolkonverters. Wij denken dat deze baan een flinke uitdaging biedt aan een energieke mts-er die meer wil dan de hele dag hetzelfde doen. Hij/zij moet wel een goede kennis hebben van zowel digitale als analoge technieken en zoals eerder genoemd mikroprocessortechnieken. Wat biedt Koning en Hartman: - uitstekend salaris - 13e maand - 25 vakantiedagen per jaar - 833% vakantiegeld - premiespaarregeling - reis- en onkosten vergoedingen - interessante kollektieve verzekeringen, waaronder ongevallen-, pensioen- en autoverzekering. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, belt u dan met mevrouw G. de Waard, afdeling personeelszaken, telefoon 015-609906. Zij kan met u een afspraak maken voor een nader gesprek. Energieweg 1, Postbus 125,2600 AC Delft, Telefoon 015-609906. Bij de dienst gemeentewerken, afdeling onderhoudsdienst/straten en wegen ontstaat binnenkort een vacature voor een Functie-inhoud - leiding geven aan de afdeling (16 mensen); - organisatie van, toezicht en contróle op alle door de afdeling te ver zorgen werkzaamheden; - voorbereiding, planning en begeleiding van werkopdrachten; - voor- en nacalculatie en kredietbewaking; - het voeren van de voor de afdeling benodigde administratie en correspondentie; - alle overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - een middelbare schoolopleiding; aangevuld met het diploma MTS richting weg- en waterbouwkunde of gelijkwaardige opleiding; - leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Functie-niveau Aanloopschaal 7, maximaal f. 3.601,- bruto per maand. Functieschaal 8, maximaal f. 4.098,- per maand. Inlichtingen Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer J.B.M. Hetem, chef van de afdeling onderhoudsdienst, telefoon 01719-60347. Sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te zenden aan de afdeling personeelszaken, Postbus 298,2200 AG Noordwijk. Gelieve in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden "sollicitatie". Gevraagd bij voorkeur voor hele dagen: APOTHEEK ALKEMADE Is gevestigd in Oude Wete ring en is vanuit Leiden en Alphen goed met het openbaar vervoer bereikbaar. Wij werken met een jong team met goede collegiale verhoudingen. Zit/slaapkamer met keuken, aparte badkamer en el- gen opgang eventueel ter beschikking. Schriftelijke sollicitaties richten aan Apotheek Alkemade, t.a.v. mevr. J. J. Vink-Stephan, Weteringlaan 1, 2377 XN Oude Wetering. N00RDERWIEK Gevraagd, voor zo spoedig mogelijk voor 32 uur per week. Vereisten: - in het bezit van Mavo-diploma en Praktijk diploma Boekhouden of MEAO, MBA strekt tot aanbeveling. - Niet ouder dan 40 jaar. - Bij voorkeur ervaring met automatisering. Salaris: Volgens Rijksregeling schaal 5 BBRA. Aanstelling: Tijdelijk, waarna bij gebleken ge schiktheid benoeming In vaste dienst kan volgen. Sollicitaties schriftelijk met vermelding van oplei ding en ervaring binnen 10 dagen aan de secretaris van het bestuur, drs. C. M. J. Verweij, Westerbaan 7, 2201 EV Noordwijk. antwoordnr. 201 3800 VB Amersfoort Tel.:033-63 52 14 giro 625.000 Tunap Deutschland Vertriebs GmbH Co. KG Is een vooraanstaande onderneming met eigen vestigingen in verschillende Europese landen. De gestadige groei van de afzet in Nederland vraagt om een overeenkomstige uitbreiding van onze buitendienstorganisatie. Daarom bieden wij u als handelsagent voor de provincie Zuid-Holland de mogelijkheid om samen met ons de nieuwe opdracht aan te pakken. Wij bieden u: een doelgerichte opleiding, een grondige inwerkperiode, regelmatige verkooptrainingen en een zeer goede werksfeer; verkooprayons in de omgeving van uw woonplaats; de verkoop van speciale chemotechnische produkten van een uitstekende kwaliteit; de kans om op zelfstandige basis uw eigen inkomen te bepalen. Uw afnemers zijn de erkende automobielbedrijven, de industrie, fleetowners, enz. Wi) verwachten van u: sterke kontaktuele eigenschappen; doorzettingsvermogen en durf; commercieel en technisch inzicht; suksesvolle verkoopervaring; een leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Wanneer u de juiste persoon bent. dan willen wij graag met u kennis maken. Stuur uw sollicitatie naar: TUNAP Deutschland Vertriebs GmbH. Co. KG, t.a.v. dhr. J. Nijland, distriktsmanager Nederland. Postbus 79. 1760 AB Anna Paulowna. Telefonische informatie dagelijks tussen 19.00 en 22.00 uur: 02233-3403. dochteronderneming van Breman Beheer b.v. Installatiebedrijf Veilmgweg 6 2651 BE Berkel en Rodenrijs Tel. 01891-7433 vraagt voor spoedige indiensttreding met ervaring in nieuwbouw en/of renovatie. Geboden wordt: Een interessante werkkring met goede ontwikkelingskansen. Een passend salaris. Winstdelingsregeling. REISORGANISATIE SUN INTERNATIONAL TravelloydSunalr en Unitravel maken deel uit van deze groep) zoekt voor dlrektie-sekretariaat (momen teel bestaande uit 2 personen) wegens snelle groei van de organisatie Funktie-eisen: - opleiding min. Havo sekr. opleiding - leeftijd 20-25 jaar - ervaring met tekstverwerklngsapparatuur - talenkennis kennis reisbranche strekt tot aanbeve ling. Wij bieden: - prettige werksfeer en goede arbeids voorwaarden - salaris afhankelijk van opleiding en ervaring Schriftelijke sollicitaties te richten aan: de dlrektie van Sunair Int. (Holland) B.V. Postbus 411, 2300 AK Leiden. Stichting Katholiek Onderwijs Sassenheim Het bestuur van de bovengenoemde stichting roept voor de R.K. Basis school „De Springplank" sollicitan ten op voor voor groep 5. Het betreft een benoeming voor 0,50 formatieplaats (4 ochtenden per week 1 dag ADV per maand) m.i.v. 17 augustus a.s. Inlichtingen bij de directeur van de school, dhr. W. J. van Leeuwen. Tel. (school): 02522-10656 (privé): 02522- 32096. Uw sollicitatie kunt u, binnen 1 week, richten aan het bestuur voornoemd, p/a Charbonlaan 34, 2171 CP Sassenheim. Waarschijnlijk kent u ons van naam, in elk geval komt u ons elke dag tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende namen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waar onder medische produkten, magneti sche media, zelfklevende tapes, micro- filmapparatuur en schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn verantwoordelijkheden. De functie: Als verkooporganisatie liggen de belan gen van onze klanten ons na aan het hart. Van een groot aantal zeer profes sionele salesrepresentatives tot en met een geolied lopend magazijn zijn wij als bedrijf aan het werk om onze klanten tevreden te stellen én te houden! Een spilfunktie in deze taak vervult de verkoopbinnendienst Maar liefst 18 medewerk(st)ers staan daar dage lijks telefonisch en schriftelijk met onze klanten in contact. Niet alleen produkt- informatie, ook leveringstijden, order acceptatie, prijzen e.d. komen aan de orde. Een accurate administratieve verwerking door deze medewerk(st)ers completeert het proces. Wij zoeken: Voor dergelijke veeleisende, soms over- beladen, doch vooral ook boeiende en uitdagende tuncties jonge ambitieuze mensen die: - Een opleiding afgerond hebben op MEAO-CE niveau of vergelijkbaar. - Goede verbale en kommunikatieve eigenschappen bezitten. - Flexibel, ambitieus en commercieel ingesteld zijn. - Enkele jaren ervaring hebben in commercieel/administratief werk. - Een leeftijd hebben tussen de 25-35 jaar. Geïnteresseerd? Degene die een uitdaging aandurft, wil werken in een omgeving met vergaand geautomatiseerde systemen en die bezig is aan het opbouwen van een carrière, kan binnen 10 dagen een bondige brief met c.v. sturen naar onderstaand adres onder vermelding van vacaturecode LX 87109. Stuur hem t.a.v. mevrouw F. de Vette, afdeling Personeelszaken. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden De Stichting de Nationale Sporttotalisator, ook bekend als de Sporttoto. is verantwoordelijk voor het innen en verdelen van het geld dat via Toto, Lotto en Cijferspel wordt ingelegd. Dat geld komt binnen dank zij zo'n 4.500 amateursportverenigingen met plusminus 20.000 medewerkers, waaronder niet minder dan 4.000 winkel adressen, die allen wekelijks voor de verkoop van de spelformulieren zorgen. Voor het contact met deze groepen zoeken wij een VERKOOP-PROMOTOR (m/v) die zich in een buitendienstfunctie intensief inzet om het aantal Toto- en Lottospelers verder te vergroten. Wie zoeken wij? U bent zo tussen de 30 en 35 jaar en u heeft een opleiding op middelbaar niveau. U staat mondeling en schriftelijk beslist uw mannetje en u bent zeer bedreven in het leggen van verkoopcontacten op verschillende niveaus. Daarnaast beschikt u over buitendienst-verkoopervaring, weet u verenigingen en (in de toekomst in toenemende mate) winkeladressen enthousiast te maken voor meer Lotto-actie en tenslotte kunt u verkoop- en marktcijfers interpreteren en in de praktijk toepassen. Omdat u ook veel met de amateursport te maken krijgt, bent u vaak op ongeregelde tijden aan het werk. Met name in de avonduren en soms zelfs in het weekeinde. Als dit beeld u aanspreekt en u daadwerkelijk meent door uw verkoop inspanningen de Lotto en Toto meer inleg te kunnen laten maken, dan schrijft u nu uw sollicitatiebrief. Overigens is aan de selectieprocedure een psychologisch onderzoek verbonden. U stuurt uw sollicitatiebrief met gegevens over uw leeftijd, opleiding, ervaring etc. aan de Stichting de Nationale Sporttotalisator, t.a.v. de heer L.H. De la Haye, Hoofd Verkoopbevordering, Postbus 43330,2504 AH 's-Gravenhage. Landis Gyr B.V. is de Nederlandse verkooporganisatie van het Zwitserse concern Landis Gyr AG, een gerenommeerde Internationale onderneming op het gebied van meet- en regeltechniek. Het concern heeft vestigingen Inca. 100 landen en biedt werk aan meer dan 16.000 mensen. De concernomzet bedraagt ruim twee miljard gulden. In Nederland heeft Landis Gyr twee vestigingen, t.w. een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk, Het hoofdkantoor heeft drie verkoopdivisies met elk hun eigen produktenassortiment. De Divisie Industrie levert elektrische en elektronische komponenten en systemen voor industriële automatisering. Hoge kwaliteit, goede voorlichting en een uitstekende after sales service vormen de basis voor een sterke marktpositie. Deze Divisie zoekt een voor de afdeling vrij programmeerbare besturingen. Taakomschrijving: Na een gedegen interne opleiding zal hij worden belast met het ontwikkelen van programma's voor vrij-programmeerbare besturingen, het telefonisch adviseren van afnemers alsmede het verzorgen van instruktledagen voor kliënten. Wij vragen: Kandidaten In de leeftijd tot 28 jaar, die een uitgesproken belangstelling hebben voor microprocessorsystemen en enige kennis hebben van de Duitse taal. Informatie over de funktle-lnhoud is te verkrijgen bij de heer C. J. J. van der Drift, tel. 01820-65540 privé na 19.00 uur 010-4708761. Uw sollicitatie kunt u richten aan: LANDIS GYR B.V. Afd. Personeelszaken, Postbus 444,2800 AK Gouda.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 6