Als uw kind nü bij ons gaat sparen, I hebbenwij 'n beertje dat daarbij het"1' Vekemans Berk I Leiden; Elam B.V., Haarlemmerweg 2-4, Tel. 071-121210/213341. AA NMBBANK Gratis spaarbeer bij opening van'n Sneltreinspaarrekening. Nationale Occasion Week 'n doorslaand succes. •RENAULT Als 't om sparen gaat kunnen uw kinderen niet vroeg genoeg beginnen. De NMB weet dat en heeft jj daarom de Sneltreinspaarrekening. 'n Uitstekende spaarrekening die geknipt is voor kinderen tussen de 0 en 15 jaar. Zo ontvangt uw kind om te beginnen 'n aantrekkelijke rente van 5%*. Verhoogd met 'n extra premie van 5% na 5 jaar sparen of 10% na 10 jaar sparen. Allemaal nog aantrekkelijker als u bedenkt dat u nu 'n leuke Paddington spaarbeer krijgt, waarmee uw kind spelenderwijs leert sparen. Kortom, 't openen l van een Sneltreinspaarrekening met een eerste inleg van ten minste y f 25,- levert uw kind louter voor- delen. Ga snel even naar uw I Jr NMB kantoor en open zo'n spaar-" rekening voor uw kind. Dit aanbod geldt t/m 30 juni 1987, zolang de voorraad strekt De NMB denkt met u mee. Registeraccountants Seruicebewuste full time medewerkers m/v. Servicebewuste part-time medewerkers m/v. 6 Maanden niet betalen! 3 Maanden onvoor waardelijke garantie Bel (020) 802802 voor de occasion die u zoekt. De mooiste occasions heten u welkom. PAGINA 18 LEIDSE COURANT WOENSDAG 20 MEI 1; Rentewijzigingen voorbehouden. 1- .1- a V.W.O.'ers \fekemans Berk is een middelgrote landelijk opererende maatschap van registeraccountants, die onder de zelfde naam multidisciplinair samen werkt met belastingadviseurs. Voor ons kantoor te Leiden zoeken wij ASSISTENT ACCOUNTANTS m/v. Om voor deze baan in aanmerking te kunnen komen dient men op het eindexamen goede cijfers te hebben behaald. Tevens moet de bereidheid bestaan om de Nivra-studie te gaan volgen. Hiervoor bieden wij interessante faciliteiten. Indien U belangstelling hebt voor een boeiend beroep met toekomstmogelijkheden kunt U informatie inwinnen bij Vekemans Berk/ Registeraccountants, Plantage 20-22,2311 JD Leiden, ta.v. de heer D. van den Berg, telefoon 071 -146946. ALMELO AMSTERDAM S-GRAVENHAGE 'S-HERTOGENBOSCH LEIDEN NIJMEGEN ROfTERDAM UTRECHT ZWOLLE We zoeken met spoed mensen die in onze restaurants in Den Haag willen komen werken. Maar we willen nu ook weer niet zomaar iedereen uitnodigen. Want we willen in ieder geval mensen die tot de bodem gaan. Doorbijters dus. Dat geldt om te beginnen voor de Jonge mensen, laten we zeggen tussen de 18 en 25 jaar, in bezit van een MAVO- diploma, die willen werken. Ook op onregelmatige tijden. Die weten dat McDonald's gelijk staat aan service, dus mensen die vriendelijk zijn tegen onze klanten, onder alle omstandigheden, juist ook tegen kleine kinderen. Dat geldt ook voor de Tussen 16 en 20 Jaar, die één of meerdere dagen en/of avonden en/of in het weekend willen werken. Ook zij beseffen natuurlijk dat kwaliteit niet alleen te maken heeft met een ruim belegd sesambroodje, maar te vens met een portie persoonlijke aandacht. Als dit alles Je aanspreekt, bel Je even voor een afspraak. Telefoon 070-642763. (de advertentie heb je helemaal uitgelezen dus een doorbijter ben je wel) I McDonald's Nog 'n paar dagen kunt u bij Renault om elk merk vragen. ÜHet succes van de Nationale Occasion Week bij alle Renault-dealers is overweldigend. Logisch natuurlijk, want het kopen van een kerngezonde inruilwagen was zelden zó aan trekkelijk. Volg daarom het voorbeeld van de vele tienduizenden automobilisten die de Nationale Occasion Week bezochten en rij weg met de inruilwagen die u zoekt Alle merken en alle prijsklassen zijn vertegenwoordigd, maar haast u want Neerlands grootste inruilwagenfestival duurt nog maar enkele dagea Tijdens de Nationale Occasion Week doet de Renault-dealer u een fantastisch voorstel: bij aanschaf van een occasion in de Nationale Occasion Week betaalt u 6 maanden géén aflossing en géén rente!* Bovendien kunt u de wettelijk vereiste aanbetaling meestal royaal voldoen dank zij de extra hoge prijs die uw huidige auto heeft tijdens de Nationale Occasion Week. Wijzigingen voorbehoudea Naast de zekerheid van een technisch per- fekte auto heeft u tijdens de Nationale Occasion Week dus ook de zekerheid van 6 maanden uitge stelde betaling! Of u nu een kerngezonde FYanse, Duitse, Italiaanse, Zweedse of Japanse occasion aanschaft, u bent altijd zeker van 3 maanden onvoorwaardelijke garantie op zowel onderdelen als arbeidsloon. Ongeacht het aantal kilometers dat u rijdt. Een solide garantie die het logische gevolg is van het feit dat elke auto grondig getest en gekeurd is en in elk opzicht aan de hoogste eisen voldoet Voor u betekent dat de zekerheid van een maximum aan rijplezier. Stel, u bent op zoek naar een occasion van merk X, kilometerstand Y in kleur Z. Dan belt u de Vraaglijn (020) 802 802 en u hoort bij welke Renault-dealer of -dealers u de door u gezochte auto kunt vinden. Een unieke service die u heel wat onnodige kilometers en telefoontjes bespaart. Een service waaruitopnieuwblijktdatRenaultzichsterkmaakt voor alle merkea De Nationale Occasion Week vindt plaats bjj alle Renault-dealers. Kom kijken, rijden, praten en profiteren, want tijdens de Nationale Occasion Week ontmoet u de mooiste occasions met de beste garanties en het grootste voordeel. •Max. te financieren Ixxlrag f 10.000,-. Min. te financieren Uxlrag f5.000,-. Auto's onder dan 1083 zijn uitgezonderd van de finanucringsn'gcling. j Renault adviseert elf olièi

Leidse Courant | 1987 | | pagina 18