Icmpo-Icam uitzendbureau. Wij weten wat werken is. Als'taan ons lig:, kan de receptioniste er rustig een paar weken tussenuit. HTS-ingenieur E* Verkopers, Filiaalhouders en Part-timers m/v Van ONDERENÏftPvn CHEF m/v Afdeling Elektrotechniek CS&, tempo-team als chef technische dienst in het Fototechnisch Bedrijf groepsleraar (m/v) SIJTHOFF PERS CEBEMO, Tweede Directiesecretaris <m/v) GEMEENTE OEGSTGEEST Vestigingen van Tempo-Team vindt u in: Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Breda, Delft, Den Haag, Dordrecht, Eindhoven, Gouda, Harderwijk, Heerlen, Helmond, Hilversum, Maastricht, Nijmegen, Roermond, Roosendaal, Rotterdam, Schiedam, Sittard, Tilburg, Utrecht, Zwolle. In het Fototechnisch bedrijf van Kodak in Rijswijk, dat een onderdeel is van Kodak Nederland B.V., worden foto's ontwikkeld en afgewerkt...Kostbaar materiaal vol herinne ringen en met een sterke gevoelswaarde voor de eigenaars. Voor onze medewerkers betekent dat een grote mate van verantwoor delijkheid en zorgvuldigheid. Op de afdeling Photofinishing is plaats voor een chef technische dienst. Functie-inhoud: - leiding geven aan een 5-tal medewerkers van de Technische Dienst Photofinishing - voorbereiden, plannen, coördineren, als mede het leveren van een actieve bijdrage in de uitvoering van onderhoudswerk zaamheden, waaronder installatie, pre ventief onderhoud en reparatie van foto- afwerkapparatuur - onderhouden van nauw contact met o.a. de produktieleiding en de Technische Dienst van ons hoofdkantoor. Functie-eisen: - opleiding op het niveau van HTS-Elektro- nica - leidinggevende ervaring, bij voorkeur op gedaan in een soortgelijke functie - goede contactuele eigenschappen. Ons aanbod: - een zelfstandige functie in een organisatie met korte communicatielijnen - bij gebleken geschiktheid een eventuele doorgroeimogelijkheid binnen de organi satie - aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, telefoon (070) 99 55 50. toestel 20 of 22. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Kodak Nederland B.V., Fototechnisch Bedrijf. Treubstraat 11 2288 EG Rijswijk. 'Ambitieuze MTS-er met ruime ervaring kan ook reageren. Van Onderen Tapijt is een specialist op het gebied van vloer- I bedekking, gordijnstof en karpetten. Door de stijgende vraag naar onze kwaliteitsprodukten en de goede service, en in verband met uitbreiding zoeken wij op korte termijn met gevoel voor service. Bekendheid met de branche is een pré, doch niet nood zakelijk, daar voor een interne opleiding wordt zorggedragen. Uiteraard is het salaris in overeenstemming met de aan de funktie gestelde eisen. Heeft u belangstelling, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met Van Onderen Tapijt, tel. 070-6653 53, of stuurt u een briefje met een pasfoto naar Van Onderen Tapijt, Hengelolaan 177, 2545 JG DEN HAAG. Ten behoeve van haar sector Grafisch Bedrijf vraagt Sijthoff Pers voor haar Bedrijfstechnische afdelingen, een De funktionaris zal in nauwe samenwerking met de collega-chefs van de afdelingen Elektronica, Werktuigbouw en het Technisch Bureau onder leiding van het hoofd Bedrijfstechnische Afdelingen uitvoering geven aan het, mede door zijn inbreng, bepaalde beleid m.b.t. onderhoud van onze produktiemiddelen en gebouweninstallaties. Zijn taak zal bestaan uit: - het leidinggeven aan 3 groepsleiders en 13 elektromonteurs; - coördineren van preventief/inspektief onderhoud en reparaties, alsmede de bewaking van de kwaliteit van het onderhoud; - mede voorbereiden en plannen van modifikaties en nieuwbouw; - het medebepalen van de afdelings- en investeringsbegrotingen, alsmede de bewaking van toegewezen budget; - ontwikkeling van visie en beleidsvoorbereiding m.b.t. verdere ontwikkeling van professioneel onderhoud. Voor deze funktie denken wij aan een elektrotechnicus op HTS-niveau, die tevens in het bezit is van een installateurserkenning, met minimaal 5 jaar leidinggevende ervaring in de onderhoudssfeer. Een servicegerichte instelling alsmede goede organisatorische en sociale vaardigheden zijn vereist. Kennis op het gebied van de vermogenselektronica, alsmede van de Engelse en Duitse taal strekt tot aanbeveling. Leeftijd: omstreeks 40 jaar. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, nader worden overeengekomen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Inlichtingen betreffende de aard van de werkzaamheden zijn te verkrijgen bij de heer L. J. Th. Stayen, hoofd Bedrijfstechnische Afdelingen, telefoon 190500. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer J. W. M. Bekkering, Postbusnummer 16050,2500 AA 's-Gravenhage. Zij, die uitgenodigd worden voor een oriënterend onderhoud, zullen voortijdig een funktietypering ontvangen. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer T-038 vermelden. F Sijthoff Pere is één van do vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid- Holland. Zij geeft onder meer uit: de Haagse he Courant, de Goudsche Courant en het Economisch Dagblad, en voert de redactie van het Rotterdams Nieuwsblad. Als moedermaatschappij geeft rij in samenwerking met Westerpere B. V. uit: Het Binnenhof en de Leidse Courant en in samenwerking met van der Dnft b.v. te Rijswijk een 40- tal gratis in Zuid-Holland verspreide huis-aan-huisbladen onder de merknaam Randstad-Edities. Abonnees in de Goudse regio worden van plaatselijk nieuw voorzien door middel van diverse aparte regio-katems. Abonnees in de Haagse regio door plaatselijke nieuwsbladen. De totale lezersknng van het bladenpakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. De redacties van deze regio-katems en plaatselijke nieuwsbladen rijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. Handelsdrukkerijen rijn er in Rijswijk. Zoetermeer en Den Briel In samenwerking met het Franse bedrijf SVP participeert Sijthoff Pers in 'SVP Sijthoff Deze onderneming is gespecialiseerd in informatieverstrekking aan het bedrijfsleven en (overheidsinstellingen. Voor verlader en vervoerder biedt de dochteronderneming Transpotel' informatie-faciliteiten via het Viditelsysteem. Decentraledirectie.dehoofdredactie.de technische productie, de commerciële, administratieve en sociale afdelingen, alsmede het computercentrum rijn gevestigd in een modem bedrijfscomplex te Rijswijk, tevens hoofdkantoor van de onderneming, die met circa 1500 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land. de katholieke organisatie voor medefinanciering van ontwikkelingspro gramma's in Nederland, ondersteunt aktivlteiten, organisaties en projek- ten aan de basis in ontwikkelingslanden. Jaarlijks worden ongeveer 1600 projekten behandeld. Tevens behartigt zij de belangen van de internationale vereniging Euro- nAid, die zich bezighoudt met het transport van voedselhulp ter beschik king gesteld door de EEG. Het totaal aantal medewerkers van Cebemo/EuronAld Is 108. Voor de Directeur Buitenlandse Betrekkingen CEBEMO/Secretarls Ge neraal van EuronAld zoeken wij een Aan de openbare basisschool OUDENHOF-BOKKESPRONG Pieter de Hoochlaan 2 wordt gevraagd een: voor de bovenbouw Ervaring strekt tot aanbeveling. Inlichtingen: De directeur van de school, de heer D. Bos, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken (telefoon 071-177066). Sollicitaties: Sollicitaties, met vermelding van bevoegdheden en referenties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest, postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Naast een Europese Secretaresseoplelding is een gedegen kennis van Engels, Frans en Duite in woord en geschrift noodzakelijk. Kennis van het Spaans wordt op prijs gesteld. Haar/zijn functie bestaat uit: - afhandeling van administratie, correspondentie, documentatie en ar chivering; - het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken; - voorbereiding, notulering en uitwerking tot verslagen van internationa le vergaderingen in binnen- en buitenland; het verlenen van assistentie bij organisatie van internationale bijeen komsten in Nederland; indien nodig, vertalen in de Franse en Engelse taal. De honorering van deze funktie Is gebaseerd op het B.B.R.A. Sollicitaties te richten aan: Dr. W. Harkx, afdeling Personeelszaken, Rhijngeesterstraat- weg 40, 2341 BV Oegstgeest. De vakantietijd komt er weer aan. Onmisbare mensen pakken straks hun koffers. De receptioniste. Monteurs. Secretaresses. Schoonmakers. Lassers. Verpleegkundigen. Keukenpersoneel. En ondertussen moet het werk toch gewoon doorgaan. U heeft dus invallers nodig. Mensen die meteen aan de slag kunnen. En aan een half woord genoeg hebben. Die mensen vindt u bij Tempo-Team uitzendbureau. Bij Tempo-Team heeft u vrijwel altijd persoonlijk te maken met een vaste contactper soon, die zelf een aantal jaren werkzaam is geweest in uw branche. En daarom uit eigen ervaring weet wie u zoekt Tempo-Team zal nooit zomaar iemand op u af sturen. Onze uitzendkrachten leggen zo nodig zelfs vooraf een proeve van bekwaamheid af. Zodat invallers achteraf nooit tegenvallers voor u zijn. Nu de vakantieperiode nadert, is het voor u en voor ons wel zo makkelijk om Tempo-Team tijdig in te schakelen. U mag ons meteen bellen, wanneer het dringend is. Als 't aan ons ligt, kan er vandaag nog een invaller bij u op de stoep niets Tempo-Team. UitZGilUDlirGQU Tempo-Team Den Haag, Spui 12,2511 BS Den Haag. Van maandag tot en met vrijdag tussen 0830 uur en 17.15 uur kunt u contact opnemen met onze intercedenten. I Afdeling Kantoor- en tekstverwerkend personeel: Wietske van den Berg, Monique Vollebregt, 070 - 46 88 76. Afdeling Secretaresses en hoger administratief personeel: Patricia van Boheemen, Yvonne Nobel, 070 - 46 88 76. I Afdeling Produktie/Industrieel personeel: Patrick Boreel, 070-468979. Afdeling Technisch personeel: Ton Weber, 070 - 46 89 81. Afdeling Schoonmaakpersoneel: Janet van der Slikke, Peter Draese, 070 - 46 89 82. I Afdeling Gezondheidszorg: Hélène Kok, Linda van den Burg, 070-46 88 78. Afdeling Horecapersoneel: Stephan Meijer, 070 - 65 5912. Afdeling Bedrijfsrestaurants en civiel technisch personeel: Monique van Alphen, Monique de Lusenet, 070 - 65 5912.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 22