Voleis trainee filiaalmanagers elektronicus en kabel T.V-technicus m/v Jonge MTS-ers E oce Technisch-commerciële medewerker olie- en gasautomatisering. Brouwer Offset b.v. Delft GRAFISCHE VAKLIEDEN AFWERKINGSTECHNIEK, SIEMENS werkgebied: reparatie, controle, modificatie, calibratie PHILIPS Philips Telecommunicatie- en Informatie-Systemen: nieuwe dimensies in uw carrière. voor service-functies in de buitendienst f Uw functie PAGINA 6 LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 MEI 1987 - vm&tr*i Schieweg 93.2627 AT Delft, telefoon 015-611211 Brouwer Offset is een drukkerij-groep met vestigingen in Delft en Utrecht, waar in totaal 300 personeelsleden werkzaam zijn In de Delftse vestiging wordt een aanzienlijk aantal periodieken in rotatie offset vervaardigd, naast een gevarieerd pakket reklame- en handelsdruk werk. Ter versterking van de afdeling Nabewerking zoeken wij op korte termijn kontakt met WAT WIJ U VRAGEN: - opleiding op het niveau van gra fisch technikus of bereidheid tot (om)scholing - ervaring met de bediening van moderne binderij- en bandeerma- chines - bereidheid tot het werken in een twee-ploegendienst - de verscheidenheid in opdrach ten vereist een grote mate van ak- kuratesse en vakmanschap WAT WUU KUNNEN BIEDEN: - een gevarieerd orderpakket, dat een uitdagend beroep doet op uw vakmanschap en inzet - een kollegiale samenwerking in een overzichtelijke groep mede werkers - aantrekkelijke beloning en rege lingen voor reis-, studie- en ver huiskosten; winstdeling en belas tingvrije uitkeringen MA/ SOLLICITATIEPROCEDURE: Voor nadere informatie over de funktie kunt u, onder kantoortijd, kontakt opnemen met de bedrijfslei der, de heer B. van Vliet. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevrouw J. G. Langeveld, personeelsfunktionaris. Postbus 20.2600 AA Delft DOLCIS schoenzaken vindt u op de beste locaties in de Neder landse steden. DOLCIS groeit snel, inmiddels 65 filialen in Nederland, en bouwt voortdurend aan haar formule. DOLCIS stelt hoge eisen aan haar collectie, inrichting van de winkels en service aan de klant. modeschoenen In ons snelgroeiend bedrijf hebben wij behoefte aan jonge mensen, die opgeleid willen worden tot filiaalmanager. Wij vragen: Een commerciële opleiding op middelbaar niveau. Interesse in mode. Leidinggevende capaciteiten. Leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Wij bieden: Een praktijkopleiding, gericht op verdere ontplooiing van commerciële en sociale vaardigheden. Goede begeleiding, waarbij u de hoofdverantwoorde lijke blijft. Met prettige gevoel bij een snelgroeiend, modem bedrijf te werken, met uitzicht op een leidinggevende functie. Interesse? Stuur dan een brief met recente pasfoto aan de heer J.HJ. Drost, Postbus 3065, 5203 DB 's-Hertogenbosch. Telefoneren kan ook, ons nummer is 073-415115. Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van de elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, apparatuur en componenten, produkten en software dragen sterk bij tot de nieuwste ontwikkelingen. Dit heeft zijn weerslag op alle gelederen van de Siemens organisatie; niet in de laatste plaats op de Reparatie-afdeling. Zij speelt voortdurend in op de laatste stand van de techniek. Uw werkkring: De snelle ontwikkeling van de micro-elektronica en -processoren stelt hoge eisen aan de flexibiliteit kennis en know-how van de Reparatie-afdeling. Grote verscheidenheid aan apparatuur en systemen en een veelheid van technieken kenmerken het dagelijks werk van de drie groepen Meet- en Regeltechniek. Elektronica en Kabeltelevisie. De medewerkers, voornamelijk technisch specialisten, houden zich voortdurend bezig met werkzaamhedeh op het gebied van reparatie, controle, modificatie en calibratie. Zij zijn ondergebracht in de Binckhorst een Haags industriegebied. Bij de groepen Elektronica respectievelijk Kabel-televisie zijn de volgende vacatures: Elektronicus De groep Elektronica bestrijkt een breed spectrum aan elektronische apparatuur zoals bedrijfstelevisiecamera's en -monitoren, meetapparatuur voor kabeltelevisie en transmissie- meetinstrumenten. Kandidaten beschikken over: - technische kennis op tenminste MTS-E niveau; - gedegen kennis van de HF-meettechniek en de televisie techniek; - ruime kennis van de digitaaltechniek en de microcomputer, - flexibiliteit en zelfstandigheid. Kabel T.V.-technicus Alles in de kabel T.V.-techniek gebruikte apparatuur, zoals o.a. kanaalversterkers, frequentiewisselaars, actieve en passieve filters worden binnen deze groep behandeld. Ondanks dit specialisme vindt ook reparatie van andere apparatuur plaats. Hiertoe staat een modern assortiment hoog waardige meetapparatuur in de werkplaats ter beschikking. Wij verwachten van de kandidaat - algemene kennis op MAVO-niveau; - technische kennis op MTS-E niveau, aangevuld met cursussen op het gebied van HF-techniek; - kennis van de Duitse en Engelse taal; - relevante praktijkervaring; Voor beide functies geldt een leeftijd van 23-30 jaar. Richt uw sollicitatie onder vermelding van E61 /08 aan de heer W. J. A. van der Drift van de hoofd afdeling Personeelzaken. U kunt voor nadere informatie over beide functies bellen met de chef van de Reparatie-afdeling, de heer L J. J. Weldring, tel. 070-782180. Siemens Nederland N.V., Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068.2500 BB Den Haag. Philips Telecommunicatie- en Informatie-Systemen. De verkoopmaatschappij van Philips voor com municatie- en computersystemen heet: Philips Telecommunicatie- en Informatie-Systemen Het hoofdkantoor is in Den Haag Area-kantoren zijn er in Amsterdam, Apeldoorn. Eindhoven. Groningen en Rotterdam Van daaruit worden Nederlandse bedrijven en overheden oplossin gen aangeboden voor hun communicatie- en automatiseringsvraagstukken. Dat is een kwestie van de juiste apparatuur, maar vooral van des kundige ondersteuning De juiste apparatuur wordt gevormd door een uitgebreid programma aan bedrijfstelecommuni catie. kantoorautomatisering, mini- en microcom putersystemen en systemen voor decentrale invoer en verwerking De deskundige ondersteuning bestaat onder andere uit: consultancy, project management, klantenondersteuning, opleiding en service Een groot deel van de circa 1.300 medewerkers is daarop gespecialiseerd Philips Telecommunicatie en Informatie-Syste men levert hardware en software voor bedrijfs- en telecommunicatie, datacommunicatie, digital optical recording, banking, kantoorautomatise ring, micro-, mini-, business- en personal compu tersystemen. radiocommunicatie, navigatie, ver keersregeling. videotex, wide-area en local area networks. Werken bij Siemens Nederland betekent werken bij een organisatie met ruim 2200 medewerkers. Met een omzet van 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste onder nemingen van ons land. Uitgangspunt voor het sociaal beleid bij Siemens is, dat iedereen optimale ontplooiings kansen heeft en zoveel mogelijk voldoening in zijn/haar werk moet kunnen hebben. Daarom wordt u ruimschoots de gelegenheid gegeven met een grote mate van zelfstandigheid te werken. Siemens biedt u een interessante werkkring met goede toekomstmogelijkheden in techniek, marketing, verkoop en administratie. De functie. De Olie- en Gasgroep is één van de marktgerichte groepen binnen de ver kooporganisatie in Den Haag. De groep is gespecialiseerd in telecommunicatie- en instrumentatiesystemen ten behoeve van produktie- en distributiebedrijven voor olie en aardgas. Daarin heeft Philips een langjarige ervaring. Ter versterking van deze groep zoeken we een technisch-commerciële medewer ker die zelfstandig het hele traject van deze industriële marketing gaat uitvoeren. Dat betekent: onderhouden van contac ten, acquisitie, presenteren en bespreken van gekozen systeemconcepten met klanten, uitbrengen van offertes en bege leiden van installatie en nazorg. Op de expertise van de groep wordt ook een beroep gedaan door de Philips- verkooporganisaties in naburige landen. De eisen. De deskundige die we zoeken heeft een HTS-achtergrond en kent dit marktseg ment uit een technisch-commerciële erva ring van ten minste 5 jaar. Gezien de in ternationale contacten is een goede ken. nis van Engels noodzakelijk Leeftijd tot 35 jaar. Informatie en sollicitatie. Voor nadere functie-informatie kunt u ir. M. Engels, hoofd Olie- en Gasgroep, bellen, telefoon 070-482977. Uw sollicitatie kunt u richten aan W. Buitelaar, Philips Personeelzaken, Antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven. FIUAALLEIDING BU JAMIN NIEUWE STIJL BUNA EIGEN BAAS. Je bent tussen de 25 en 30 jaar (v/m), hebt HAVO, MEAO of MDS en eigenlijk zou je 't liefst 'n dyna mische baan willen met eigen verant woordelijkheid Stop met zoeken en neem kon takt op met Jamin. Wantje kunt je ideaal realiseren. Samen met het suksesvolle Jamin nieuwe stijl. Je weet, Jamin is totaal ver nieuwd Denk maar aan de zelf-ser- vice dropbar, het oven-verse brood de bonbons, de zoutjes en 't verrassend ijs. 'n Jaminwinkel is goed voor een jaaromzet van minstens 800.000.- Voor één van de dynamische winkels in Leiden zoeken wij een filiaalleid(st)er. Als je zeker bent van je zaak, verantwoordelijkheid aankunt, enthousiast met klanten en personeel overweg kunt, dan is dit de baan van je leven. Met een goed salaris en even goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Klim in de pen, ook als je nog maar weinig praktijkervaring hebt, want wij kunnen zorgen voor de juiste training, de juiste opleiding. Personeelszaken wacht op je brief. Winkelbedrijf Oosterhout BV Postbus 148, 4900 AC Oosterhout De markten waarop Océ zich beweegt, worden gekenmerkt door stormachtige technologische ontwikkelingen, actieve concurrentie en krachtige groei Océ opereert hierin bijzonder succesvol. Onze activiteiten op het gebied van office automation vertonen zeer goede resultaten Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V richt zich speciaal op de Neder landse markt In en vanuit het hoofd kantoor in Den Bosch en regionale vestigingen in Rotterdam en Apeldoorn zijn voor de drie produktgroepen aparte Business Units operationeel De verkoopmaatschappij telt 700 mede werkers. Een ambitieus businessplan voorziet m een sterke groei. Het gaat goed met Océ. De verkopen stijgen. Dat komt niet alleen omdat we kwaliteitsprodukten leveren, maar zeker ook door de goede service die we onze klanten bieden Deze groei vraagt om uitbreiding van onze service-teams in de werkgebieden Amsterdam, Eindhoven, Den Haag, Gouda/Leiden, Oss en Sittard. Vbordat u als service-technicus in uw rayon aan het werk gaat, krijgt u een uitgebreide opleiding, waarin u ons en onze produkten leert kennen. Na deze training en een in- werkperiode verzorgt u geheel zelfstandig het (preventief) onderhoud en de reparaties van de Océ-kopieerapparaten in uw werk gebied Daarbij let u op een goed gebruik van de apparatuur en instrueert u zonodig uw klanten. Het werk betekent een flink stuk mobiliteit, waarvoor u een auto,ter beschik king staat, en veel contacten met klanten en met de vertegenwoordigers in.uw rayon. U krijgt ondersteuning vanuit uw regio kantoor. Wanneer u reeds ervaring heeft in een "service-functie" strekt dat tot aanbeveling. U bent woonachtig in een van de betreffende werkgebieden Vbor meer informatie kunt u maandag 11 mei tussen 9.00 en 16.00 uur bellen met de heer L. Binnendijk, afdeling Personeelsza ken, telefoon 055-274257. Wilt u solliciteren, stuur dan de bon naar Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V., t.a.v. de heer L. Binnendijk, Antwoordnummer 2100, 5200 VC Den Bosch. Wij zullen daarna zo snel mogelijk contact met u opnemen. Wj nodigen mannen en vrouwen uit te reageren. Uw profiel Voor deze functie zoeken we een technicus met een voltooide MTS-opleiding Elektronica of Elektrotechniek met aanvullende Elektro- nica-opleiding die in het bezit is van het rijbewijs BE. U beschikt over een service verlenende instelling, u beheerst de Engel se taal redelijk en uw leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Naam: mAr Adres: Postcode: Leeftijd: Diploma behaald in: SP

Leidse Courant | 1987 | | pagina 6