Katwijk krijgt naaktstrand VVD en Gemeentebelangen: raadhuis Voorhout te duur JOUR NAAL „Ik houd van mijn hond en dan gun je hem toch een goed gebit" Opknapbeurt voor Dorpshuis De Rank ITTTtïïïl Omspuiten grasland opnieuw ter discussie LEIDEN OMGEVING r Schaakbord bij Irislaan SS i5vcrei NA HEFTIGE POLITIEKE DISCUSSIES AU Ccidóc Souiant VRIJDAG 8 MEI 1967 PAGINA 15 [oordwijk steunt Marokkaans gebedshuis [OORDWIJK De gemeente Noordwijk gaat de financiële ood van de Marokkaanse gemeenschap in Noordwijk wat erlichten. De kleine Marokkaanse gemeenschap bezit aan e Bronckhorststraat een gebedsruimte met een huur van 000 gulden. De gemeente wilde de huur verlagen tot 1200 ulden en daarover vroegen B en W gisteravond het advies an de commissie van welzijnszaken. Verder zou de ge- ieente het groot onderhoud van het gebouwtje voor haar ekening nemen. [leine onderhoudswerkzaamheden zouden door de leden an de Marokkaanse gemeenschap zelf verricht moeten rorden. Behalve het voordeel van de huurvermindering, ntvangen de Marokkanen voor de instandhouding van de m»l- ebedsruimte een subsidie van ruim 2800 gulden. De com- c A' Missie had met de financiële ondersteuning geen moeite, yel werd gewezen op de scheiding van kerk en staat. Daar het echter een groep mensen betreft met over het algemeen jen gering inkomen, stemde commissie in met het voorstel W dit keer een uitzondering te maken. Van Voorschoten houdt vast aan vermelding op bord bij afslag VOORSCHOTEN Voorschoten wil dat de plaatsnaam aangegeven blijft op het bord bij de afslag Leidschendam op de rijksweg 4. Leid- schendam wil de naamvermelding van Voor schoten weg hebben wegens overbelasting van de sluizenroute. Voorschoten heeft echter con tact opgenomen met Rijkswaterstaat. De enige mogelijkheid dat de aanwijzing weg zal kunnen gaan zou een ministeriële beschikking zijn. Overigens is Voorschoten niet van plan om het aanwijsbord bij De Vink richting Leidschen- dam weg te halen, hoewel Voorschoten ook „vol" is met auto's tijdens de spitsuren. Dat liet waarnemend wethouder mr. G. Both (PvdA/ PPR) gisteravond weten aan de commissie openbare werken. Auto schept bromfietser HILLEGOM Bij een botsing op de kruising van de Prinses Irenestraat en de Mariastraat is fisteravond een 17-jarige brom- ietser uit Hillegom gewond ge raakt. Hij is vervoerd naar de Mariastichting in Haarlem. De politie kon vanmorgen niet zeg gen wat zijn verwondingen wa ren. De bromfietser reed rond half acht over de Prinses Irene straat. Hij werd geschept door een 37-jarige automobilist uit Hil legom die hem tegemoet kwam en linksaf de Mariastraat in wil de slaan. De automobilist ver leende geen voorrang aan de bromfietser. Parkeerdek Lisse kost vier ton extra LISSE Het parkeerdek boven Albert Heijn in het winkelcentrum Blokhuis gaat rond de 2,6 miljoen gulden kosten. Dit is vier ton meer dan het oorspronkelijke be drag van 2,2 miljoen gulden. De gemeente Lisse betaalt 1.269.000 gulden mee aan de bouw van het parkeerdek. Ondanks de hoger uitgevallen aanbesteding heeft de gemeente Lisse het toegezegde bedrag niet willen verhogen. Albert Heijn heeft het extra bedrag zelf op tafel moeten leggen. De vier ton is mede nodig omdat de ge meente verzwaarde eisen stelde aan de uitvoering van het parkeerdek. De par keervoorziening wordt gebouwd door Bredero Bouw b.v. uit Bunnik. In okto ber/november moet het parkeerdek in ge bruik worden genomen. VROUW GERAAKT DOOR PORTIER ZOETERWOUDE Een 42- jarige vrouw uit Zoeterwou- de is gistermiddag van haar fiets geslagen door een open zwaaiend portier van een vrachtwagen. De vrouw reed op de Industrieweg in Zoe- terwoude Rijndijk. Toen zij een geparkeerde vrachtwa gen passeerde opende de chauffeur, een 47-jarige Duit ser, het portier. De man ver klaarde van tevoren in de spiegel gekeken te hebben, maar niets te hebben gezien. De vrouw liep een vleeswond aan de arm en schaafwonden op. Zij is voor behandeling overgebracht naar het Aca demisch Ziekenhuis Leiden. Twee Amsterdammers aangehouden na inbraak WASSENAAR De Wassenaarse po litie heeft gisteravond rond half twaalf twee Amsterdammers aangehouden die geprobeerd hadden in te breken in mo tel Bijhorst aan de Rijksstraatweg in Wassenaar. De mannen waren bezig in een van de kamers, toen de bewoner daarvan binnen kwam. De inbrekers vluchtten daarop in hun auto. De in middels gewaarschuwde politie kon hen na een achtervolging aanhouden op de Papeweg in Voorschoten. De mannen zijn 33 en 29 jaar oud en zijn respectievelijk 38 en negen keer met de politie in aanraking geweest. Ze zijn nog in hechtenis. iter" Val van derde etage flDSCHENDAM Een 49- irige man uit Noordwijk is steren na een val van de jrde etage van een bouw- terk in de Zaagmolenstraat pet ernstige verwondingen iaar het Ziekenhuis Antonius- iove gebracht. Het beton S nog niet hard genoeg tom' toen de man leunde tegen een ifzetting die daarin bevestigd vvas. De man had een gebro- ;en dijbeen, een duim uit de lom en ernstige schaafwon den. De arbeidsinspectie stelt nader onderzoek in. OEGSTGEEST Oegstgeest fil in het recreatieparkje aan Irislaan een openlucht- chaakbord aanleggen. De chaakclub Oegstgeest '80 leeft zich bereid verklaard de tukken aan te bieden en het eheer van het „Schaakbord" p zich te nemen. De gemeen- zou dan het schaakbord le sten "oeten aanleggen en de kos- nge. en daarvoor worden geraamd P 4-758 gulden. De commissie [ffa. inanciën zette er gisteravond ;erd raagtekens bij en vroeg zich uro. f wat het gebruik ervan zal can- ijn als het nieuwtje er af is. j de )e liberaal Rijks voelde meer terk wr een „oprolbaar" speel- eld. Of eventueel een bord in et winkelcentrum Lange oort met zwarte en witte te- jnlë «Is zoals de D66-er Vissers et voorstelde. De commissie kan penebare werken zal zich er ilgende week over buigen, aar aanleiding van opmer- ingen van de radicaal Van ?len|*n hee t de gemeente een ontworpen om bij het >unt bij de Schoutenbur- •rstraat een „druppel" aan te rijk langen. Daarin is een stukje ,an- etspad opgenomen voor irerstekende en rechtsafslaan- t fietsers. Het een en ander is geconstrueerd dat het ge sar voor fietsers geweken is. •maatregel gaat de gemeen- 12.325 gulden kosten. lezwaren tegen ichtmasten j™ ennisvereniging S loekhorst OORDWIJKERHOUT Drie ïwoners van de Ruys de Beer- ag abroucklaan willen niet dat de isvereniging De Boekhorst lichtmasten plaatst. Dat Jq"uj haakten ze gisteravond duide- 5» aan de commissie openbare d t rerken. De omwonenden vre- O'pn toenemende overlast van tenniscomplex. T. Woltman, van de indieners van een Bwaarschrift tegen het bouw- u, stelde dat de omwonenden al in het weekend overlast van de sporters. „Ik dat we straks de hele ik door gestoord zullen wor- door het lawaai van de ten- ïrs die bovendien op veel e tijdstippen naar huis zul- fl gaan dan op dit moment. Nu CRlftin er niet meer worden - 01 peeld als het donker is. chtmasten zullen dat verande- [anii n"- omwonenden toonden 4.16 Och niet geïnteresseerd in een nwiprom is voorstel van W. Hof- an Putten (PvdA) om de ten- rereniging te verplichten op bepaald tijdstip de lichten te n. „Daar houdt men zich niet aan", meende het drie- wart i pessimistisch. 00 «bep KATWIJK Een ruime meerderheid in de Kat- wijkse raad heeft zich gis teravond achter het colle gevoorstel geschaard om in principe een stuk strand aan te wijzen voor naaktrecreatie. Bindende voorwaarde aan dit be sluit is echter dat de in werkingtreding van dit besluit pas intreedt als naar het oordeel van bur gemeester en wethouders de openbare orde daartoe aanleiding geeft. Tegen stemmers waren de frac ties van SGP en RPF. Het aanwijzen van een locatie was voor de RPF-fractie aanleiding om het ver trouwen in het college op te zeggen. Het willen aanwijzen van een stuk strand voor naaktrecre- anten beroert de Katwijkse ge meenteraad reeds meer dan een jaar. Een voorstel daar over van het college strandde vorig jaar om principiële be zwaren van een meerderheid in de raad. Om de impasse te doorbreken suggereerde de fractievoorzitter van het CDA, de heer A. C. Berkhey, een ge sprek met de Officier van Jus titie. Zij had namelijk laten weten af te zien van vervol ging, indien de gemeente Kat wijk geen strandvak had aan gewezen. De oorsprong van het pro bleem ligt in het veranderen van de landelijke wetgeving. Naaktrecreatie werd vorig jaar uit de zedelijkheidswetgeving geschrapt. Daardoor kon be straffing alleen nog maar plaatsvinden uit het oogpunt van verstoring van de openba re orde. Een gemeente dient een locatie binnen haar gren zen aan te wijzen waar naak trecreatie kan. Alle andere plaatsen binnen zo'n gemeente worden daardoor ongewenst, zodat de politie handelend kan optreden. Het voorstel om een stuk strand van honderd meter breedte grenzend aan de ge meente Wassenaar aan te wij zen werd met heftige bewoor dingen bestreden door drs. J. H. ten Hove van de RPF. Hij noemde het zelfs onbehoorlijk bestuur en zwakte van de Kat wijkse raad. Wie regeert Kat wijk eigenlijk, vroeg Ten Hove zich af, de officier van Justitie of de raad. Ten Hove betichtte de officier van jstitie daarbij zelfs van politieke gekleurd heid. Een opmerking die vurig bestreden werd door burge meester C. Bos. Voor de opstelling van het CDA had Ten Hove ook geen goed woord over. Het is daar een kwestie van nee zeggen en ja doen. De C van christelijk moet wijken voor de D van democratie, aldus de fractie voorzitter van de RPF. De heer Berkhey (CDA) vreesde dat het niet aanpakken en re gelen van het probleem juist zou leiden tot ongewenste ge beurtenissen op het strand. Verbieden lost niets op, aldus de christen-democraat, die toe gaf fel gekant te zijn tegen naaktrecreatie. Toch moet men bestuurlijk hier de politie handvaten geven, aldus Ber khey, die de voorgestelde op lossing, namelijk de uiteinde lijke beslissing in handen stel len van het college, goed noemde. Van Mierlo en Telkamp (PvdA) waren voorstander van het aanwijzen van een naaktstrand zonder nadere be palingen. Toen echter bleek dat er geen meerderheid voor dit standpunt te vinden was schaarden ook zij zich achter het voorstel van het college. De fractie van de SGP wilde in het geheel geen besluit ne men. Het aanvaarden van het voorstel om alvast een strook strand aan te wijzen voor naaktrecreatie was voor de RPF-fractie aanleiding om het vertrouwen in het college op te zeggen. Als we een wethou der hadden, zou deze nu moe ten opstappen, aldus Ten Hove. Een gevolgtrekking die de SGP niet overnam. WASSENAAR De eige naresse van Kestrel, me vrouw Hoogewoud uit het Noord-Hollandse Hoorn, heeft in de afgelopen drie maanden vertwijfeld in haar omgeving gezocht naar een tandarts die haar hond van een gouden kroon kon voorzien. Uit eindelijk kreeg zij via een tandarts in Noordwijk het adres van de in de in de Wassenaarse wijk de Kie viet gevestigde tandarts. Tandarts De Lind van Wijn gaarden: „Iedere tandarts weet in principe alles van tanden en kiezen af. Of het nu een men sen- of dierengebit betreft, dat doet er weinig toe. De tech niek blijft hetzelfde. Je moet alleen de durf hebben om tus sen die vervaarlijk scherpe tanden en kiezen te werken". Nadat de nodige voorbereidin gen waren getroffen, een spuitje van de dierenarts zodat de tandarts rustig haar werk kon klaren, werd bij Kestel op dezelfde wijze als bij mensen de tand bewerk om hem ge schikt te maken voor een gou den kroon. Na het nodige boorwerk werd een afdruk van het overgebleven stompje tand genomen en een „beetaf- druk'De tandtechnieker Lammers was voor deze spe ciale gelegenheid aanwezig om te zien hoe alles zou verlopen en of de afdrukken op een juiste wijze werden gemaakt. Zowel tandarts als tandtech nieker waren na afloop tevre den. Over enkele dagen zal de Golden Retriever weer onder verdoving de praktijk bezoe ken en de gouden kroon op het overgebleven stompje tand gelijmd krijgen. Waarom de bazin van Kestrel dit doet? „Ik hou van mijn honden en dan wil je toch dat zo'n beestje een fatsoenlijk ge bit heeft. Na 13 maanden al een afgebroken voortand is toch erg voor een hond. Hij kan daardoor moeilijker eten en volgens mij hinderde het ontbreken van de voortand Kestrel enorm. Ik kon het niet anger de hond weer een gaaf gebit zou moeten krijgen. Dat is ge woon beter van het beestje. Voor een dier waarvan je houdt moet je toch goed zor gen, anders moet je niet aan een hond of een kat begin nen". De tandarts: „Ik doe zoiets met het grootste plezier. Het is de eerste keer dat ik zo'n grote dure rashond in de behandel kamer krijg. Het was wel een klein avontuur, een welkome afwisseling van wat ik dage lijks in de praktijk doe, een re gelrechte uitdaging". De hond krijgt voor deze men selijke behandeling overigens ook een menselijke rekening gepresenteerd. Net zoals voor tweevoeters kost de gouden kroon de viervoeter enkele honderden guldens. De voortanden waarvan er een van een gouden kroon wordt voorzien. lÜli JJP°RDWIJK De foyer en de grote zaal annex toneelzaal van Dorpshuis De Rank worden opgeknapt. De commissie welzijnszaken is gisteravond accoord gegaan met een voor- -l «tel van B en W om de Stichting Dorpshuizen Noordwijk 490 een daarvoor subsidie te verstrekken van ruim 186.000 gul- lïia i?en' herder denkt men de toneelverlichting en de geluids installatie te verbeteren. Ook de vestiging van een derde da mestoilet is een onderdeel van het vernieuwingsplan. B en W willen wil daarmee De Rank niet alleen meer aantrekke lijk maken voor de gebruikers, maar ook de werfkracht van inj het gebouw vergroten. Met name van de kans van SKAN was verzocht om een in grijpende aanpassing van de grote zaal, zodat de grotere eve nementen van SKAN aldaar optimaal zouden kunnen plaatsvinden. Omtrent de suggestie van SKAN zal nog na der overleg worden gevoerd met de Stichting Dorpshuizen en de gemeente delen burgemeester en wethouders in hun voorstelde mede. Jn zijn toelichting op het voorstel herinnerde wethouder J. jjedijn aan een inspraakavond in februari over De Rank. Realisering van de toen naar voren gebrachte wensen zou °P 1,3 miljoen gulden komen. De wethouder somde een aan tal pluspunten van De Rank op. Daartoe behoren de bereik baarheid, de royale ruimte tot parkeren en de gunstige lig- Pi no j_ iiii i t g>ng ten opzichte van de boulevard en het strand. Jammer genoeg, aldus Bedijn, is het gebouw nog niet kostendekkend. De voo- voorgestelde verbetering is daarom noodzaak, zo bleek uit het betoog van Bedijn. VOORHOUT Politiek Voorhout heeft gister avond verdeeld gerea geerd op de plannen voor een nieuw raadhuis. Toonde het CDA zich een warm voorstander van het minstens 7,2 miljoen kos tende plan, WD en en Gemeentebelangen stel den zich heel wat gereser veerder op. J. Warmenho- ven (fractievoorzitter van Gemeentebelangen) zei in een gecombineerde verga dering van de raadscom missies ruimtelijke orde ning, financien en onder wijs dat de plannen hem „financiële hartkloppin gen bezorgen". De leden van de drie com missies bogen zich gisteren over het zeer uitgebreide programma van eisen dat is opgesteld door de werkgroep nieuwbouw gemeentehuis. Zoals bekend wordt het nieuwe raadhuis van Voor hout gebouwd tussen de spoorlijn en de Oosthoutlaan, op het terrein van bollen- kweker Vester. Mevrouw G. de Rijk (WD) voerde aan dat het gebouw wat kleiner zou kunnen wor den uitgevoerd. Zo zei zij een aparte trouwzaal en een ka mer voor B en W niet nodig te vinden en stelde verder voor de kantine en de ar chiefruimte in te krimpen. Mevrouw De Rijk stelde dat haar partij een miljoen gul den minder wil uitgeven dan de voorgestelde 7,4 miljoen. Volgens burgemeester M. van de Wouw zijn een aparte trouwzaal en B en W-kamer wel wenselijk en zijn de vierkante meters die zijn uit getrokken voor de kantine en het archief noodzakelijk. Dat vond ook CDA-fractie- voorzitter P. Verdegaal. Alle partijen vroegen zich af of er nog wel ruimte voor andere investeringen over blijft wanneer wordt beslo ten 7,4 miljoen gulden uit te trekken voor een nieuw raadhuis. „Is het plan niet te ambitieus, wordt Voorhout straks misschien een armlas tige gemeente?", aldus War- menhoven. Volgens Van de Wouw hoeft men zich daar geen zorgen over te maken. Ook hoeven volgens hem de gemeentelijke belastingen niet te worden verhoogd. Bij de 7,4 miljoen gulden is inbegrepen een bedrag van 500.000 gulden. Dit was oor spronkelijk bestemd voor een geluidsscherm aan de Spoorlaan, maar omdat de gemeente verwacht dat dit scherm er niet meer komt, is het geld naar de „pot ge meentehuis" overgeheveld. Gisteren echter zei Van de Wouw dat het laatste woord over het scherm nog niet is gesproken. Er wordt momen teel onderhandeld met het rijk. Politiek Voorhout hoeft zich voorlopig nog niet uit te spreken over het al dan niet verlenen van een krediet voor het nieuwe raadhuis. De werkgroep nieuwbouw gemeentehuis gaat nu eerst op zoek naar een architect Een ontwerp voor een nieuw gemeentehuis hoeft dit jaar zeker niet meer te worden verwacht. uur. teleloonnr.071-12224a en uw krant Swedish Kok De Roelofarendsveense for matie Swedish Kok verzorgt zaterdag een live-optreden in de Westender, het onderko men van de Zoeterwoudse jongerenvereniging Utopia. Aanvang acht uur. De mu ziek die Swedish Kok brengt is moeilijk te definiëren. De muzikanten zelf spreken van „vrolijke new wave muziek". De band speelt in elk geval een eigen repertoire. De en tree voor de Westender (on der één dak met de Klaver hal) bedraagt vijf gulden. In het voorprogramma en in de pauze zorgt Studio 17 disco show voor oude en nieuwe hits uit de Top-40. Rommelmarkt De jaarlijkse rommelmarkt Klein Waterlooplein in Voor hout wordt zaterdag weer gehouden in en om het ge bouw De Spelewey. De rom melmarkt wordt zoals ge woonlijk georganiseerd door de Stichting Jeugdraad Voor hout De opbrengst is voor het onderhoud van het jeugd centrum plus voor de zomer vakantie-evenementen. Om negen uur 's morgens gaat de markt van start en duurt tot 's middags vier uur. Vrije Akademie De Vrije Akademie De Vliet- streek en de openbare biblio theek houden zaterdag van tien tot vier uur open huis in het gebouw aan het Fluitpol- derplein te Leidschenaam. Leerlingen van de Vrije Akademie houden tevens een kunstmarkt waarop hun werk te koop is. De openbare bibliotheek is aanwezig met stands voor verkoop van boe ken en platen. Fotokring Fotokring Leidschendam exposeert van zaterdag 9 tot en met zaterdag 16 mei in de hal van het zwembad De Fluit aan het Fluitpolder- plein in Leidschendam werk van de Haarlemse fotograaf Bert van Voorden. De foto graaf zal zaterdag om vier uur zelf de opening verrich ten. De ruimte in de hal is op de twee zondagen open van elf tot vijf uur en op de ove rige dagen van zeven uur tot half tien. De toegang is gra tis. Fietsdag De VVV's van Noordwijk, Noordwijkerhout en War mond hebben, in het kader van de morgen te houden landelijke fietsdag, samen een route van 35 kilometer uitgestippeld. Tussen 's och tends negen en 's middags één uur kan in drie genoem de plaatsen worden gestart. Deelname kost drie gulden per persoon, de opbrengst van de landelijke fietsdag is dit jaar bestemd voor het Spohia-ziekenhuis in Rotter dam. Wie de route aflegt en voor voor vijf uur arriveert krijgt een medaille. Pick Up Titus Muizelaar en Lineke Rijxman brengen zondaga vond in De Kuip aan de Zee straat in Noordwijk het pro gramma „Piek Up". Het stuk kan het beste worden gety peerd als „Liefdespaar op oorlogspad". De voorstelling begint om half negen. Toe gangskaarten kosten tien gul den, SKAN-begunstigers en CJP-houders moeten zeven gulden vijftig betalen. Kaar ten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij de VVv's van Noordwijk, Lisse en Kat wijk. Blazersensemble Het Marsyas Blazersensemble geeft zondagmiddag vanaf half vijf een concert in Ont moetingscentrum Het Anker aan de Chopinlaan 2 in Ha- zerswoude-rijndijk. Op het programma staan werken van onder anderen Bach, Strauss en Dvorak. De lei ding is in handen van Hans Stoop. Kaarten kosten drie uldei guldi krijg ien vijftig en zijn ver- ijgbaar op het gemeente huis en bij slagerij Rietveld aan bet Ambachtsplein. Re serveren kan via telefoon nummer 01714-9015 toestel 54. Barok In Muzenhof Leiderdorp wordt zondag een koffiecon cert gehouden. Op het pro gramma staan werken van Bach, Couperin, Loeillet, Ga- brielli en Telemann. Uitvoe renden zijn Jeanne van der Linden op blokfluit en tra verso, Jan van Thoor op cello en Piet ter Burg en Jan van der Linden op clavecimbel. Aanvang half een, entree drie gulden vijftig. Michael Jackson Peter van der Meer, alias Mi chael Jackson, zal zondag op treden in De Lindehoeve aan het Burgemeester Ter Haar- plein in Voorschoten. Te vens is er een disco-show. Aanvang half drie. Verzamelbeurs De Nederlandse Vereniging De Verzamelaar houdt maan dagavond een verzamelbeurs van onder meer munten, postzegels en prentbriefkaar ten in Voorschoten. Dat ge beurt in De Werf, School straat 4. De zaal is vanaf zes uur open. Leden hebben gra tis toegang, niet-leden moe ten één gulden vijftig beta len. NOORDWIJKERHOUT „Zo krom als een hoe pel". Met deze woorden uitte CDA-raadslid Th. Nulkes gisteravond zijn verbazing over de beslis sing van Gedeputeerde Staten om het bestem mingsplan Natuurgebie den Leeuwenhorst en Wa terleidingduinen deels niet goed te keuren. De provincie wil niet dat 30 hectare grasland, gelegen tussen de Leidsevaart en de Maandagsewetering, wordt omgespoten tot bol- lengrond. Het in mei 1986 door de meerderheid van de Noord- wijkerhoutse raad aangeno men bestemmingsplan liet wel ruimte voor deze moge lijkheid. De leden van de commissie openbare werken reageerden gisteravond ver deeld op de vraag of de ge meente Noordwijkerhout in beroep moet gaan bij de Kroon teg' n deze provinciale beslissing. De VVD-fractie bleef bij het in mei 1986 in genomen raadsbesluit L. Ho- gervorst stelde nazpens zijn partij nog steeds voorstander te zijn van het omspuiten van 30 hectare grasland tot bollengrond. „We hebben geen gebrek aan weiland maar aan bollengrond. Het weiland is niet van erg beste kwaliteit en is veel minder waard dan bollengrond". CD A-woord voerder Th. Nul kes had ook weinig goede woorden over voor het pro vinciale besluit Hij kon zich wel vinden in de verbolgen woorden van de liberaal Ho- gervorst maar toonde ook enig begrip voor gedeputeer de staten. Nulkes vond wel dat de gemeente in beroep de 5 ostzij- de van het grasland. Hii volgde daarmee het voorstel van de meerderheid van het college van B en W dat op deze wijze hoopt nog enige uitbreiding van de bollen grond te kunnen realiseren. Uitgesproken tegenstander van het aantekenen van be roep bij de Kroon was de PvdA. Bij monde van W. Hof-Van Putten maakte de zou moeten gaan over gaa: hectare aan de noordoostzij progressieve fractie duidelijk bijzonder gelukkig te zijn met de beslissing van gede puteerde staten.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 15