Werkgroep wil nieuwbouw gemeentehuis Alkemade Molendag in Leidschendam CDA Leimuiden: verhoog tarieven bibliotheek dagpuzzel Kruispunt bij Woubrugge wordt gereconstrueerd LEIDEN OMGEVING EeldócSouocmt GEEN EXTRA GELD VOOR MAATSCHAPPELIJK WERK Uitbreiding Tikibad mag 28 meter hoog Trottoir naar 't Hofje zorgt voor overlast KOPPEN EN KONTEN MET AARDAPPELSCHILMESJE Aanleg Zoeterwouds deelRWll na bouwvak van start Kampioenschap badminton VRIJDAG 8 MH 1987 PAGINA 12 aan tafel Wittebonensoep - roomvla met aardbeien Als u met zijn tweeën bent dan heeft u het volgende nodig: 200 g witte bonen, 1 Jiter water, zout, 250 g aardappelen, 1 kruiden bouillontablet, 1 grote ui, 150 g spitskool, 100 g cham pignons, 15 g margarine, 2 tomaten, selderij, ketjap, peper, 2 sneetjes brood, 75 g grofgeraspte kaas; 3 dl melk, 15 g custard, 18 g suiker 3 dl gele vla), Vt fll slagroom, 10 g basterd suiker, half pakje vanille suiker, 100 g aardbeien, basterdsuiker naar smaak. Was vanavond de witte bo nen een keer en zet ze met het water en weinig zout weg. Kook de peulvruchten morgen in het weekwater in een uur gaar. Voeg de in blokjes gesneden aardappe len met het bouillontablet toe en laat het mengsel nog een kwartier koken. Begin direct padat de aardappelen opge zet zijn grove stukken ui, fij ne reepjes kool en in vieren gesneden champignons te smoren in de margarine, in een ruime pan. Laat de bo nen en aardappelen zoals ze zijn of maak ze wat fijner met een pureestamper. (Heel fijn maken met een roerzeef of elektrische mengbeker Jcan ook.) Doe het bonen mengsel bij de groenten en laat de soep aan de kook ko men. Leg de tomaten twee tellen in kokend water, ontvel ze, snijd ze klein en doe ze bij de soep. Maak deze soep op smaak af met veel fijngen- kipte selderij, ketjap, zout en peper. Snijd het brood in blokjes, verdeel die over de borden en schep er de soep op. Laat ieder er nog wat ge raspte kaas op strooien. Zet bijna alle melk op. Meng custard, suiker en de rest koude melk. Schenk bij dit papje al roerende wat hete melk, doe het mengsel in de pan en laat de vla een mi nuut zacht koken. Laat de vla vervolgens onder gere geld roeren koud worden. Spoel de aardbeien af, laat ze uitlekken en verwijder de kroontjes. Snijd de vruchten in plakjes en zet die met bas terdsuiker weg. Meng de vla met de met basterdsuiker stijfgeslagen room en leg er de aardbeien met sap op. JEANNE KRUISWOORDRAADSEL Horizontaal: 1 tweewielig voertuig; 8 persoonlijk vnw.; 9 aanmatigende houding; 10 Amsterdams peil (afk.); 11 belemmering (lig.); 13 soort schop; 14 oorspronkelijk stuk; 15 bloeiwijze; 16 bijbelse naam; 20 mogelijkerwijs; 23 doortochtgeld; 24 plant; 25 bij woord; 26 drinkgelegenheid; 28 uit roep; 29 beoefenaar der welspre kendheid. Verticaal: 1 deel van Oostenrijk; 2 verfstol; 3 dwarshout aan een mast; 4 zomervogeltje; 5 titel (alk 6 plak band; 7 strook hout om delen v.e. ge broken lid onbeweeglijk te bevesti gen; 12 soort pruim; 13 stel vaatwerk; 17 lengtemaat; 18 oogziekte; 19 ge reed; 21 ploegsnede; 23 rivier in Duitsland; 26 dieregeluid; 27 file. OPLOSSING fij lz :aq 92 S9QI3 zz -0JOA iz :jbbi* 61 'ueeis 8i ;jejauj u isef/uas El iieqejjiu zi :>lieds :ede» 9 j| g •s|»u p 'bj e :ja*o z :|ojii 1 ubboijjöa je* -fuepej 62 :eq 02 :jeq 93 :je gz :e|s pz :ioi ez :ieenjueA9 02 :ba3 91 :jee. sl :ieeui6uo n :eds £i :uiaj u "d'V 01 :-»IB 6 8 ïsjegjeoi 1 :|bb|UOZIJOH NIEUWKOOP Nieuwkoop zal geen gebruik maken van het door het rijk extra beschikbaar gestelde bedrag voor 24-uursbereikbaarheid van het maatschappelijk werk van de Aar- en Veenstreek. De commissie welzijn was gisteravond op basis van een onderzoek naar het aantal urgente gevallen en een kostenberekening van mening dat in de behoefte werd voorzien door de telefo nische hulpdienst. Verder heeft de Stichting Aar- en Veenstreek de gemeente om uitbreiding van het aantal formatieplaatsen verzocht. Men heeft berekend, dat men formatieplaatsen extra nodig heeft voor het algemeen maatschappelijk werk. Deze formatieplaatsen zouden no dig zijn omdat de zwaarte van de hulpverlening meer tijd vraagt en men dikwijls door de aard van het maat schappelijk werk met ziektegevallen te maken heeft. De raadscommissie stond hier niet negatief tegenover, maar wilde wachten op het jaarverslag 1986 van de Stichting Aar- en Veenstreek. Nieuwkoop twijfelt over toetreding tot basisgezondheidsdienst NIEUWKOOP Vóór 1 november 1987 zal Nieuw- koop een beslissing genomen moeten hebben of zn zal toetreden tot de basisgezondheidsdienst van de Rijn streek. Dit werd gisteravond tijdens de vergadering van de raadscommissie onderwijs, welzijn en volksge zondheid van de gemeente Nieuwkoop bekendge maakt. Alvorens men deze beslissing kan nemen, zal vóór de aanstaande zomer de regeling op papier moeten staan. Er is reeds een wettelijk minimum takenpakket, on der meer samengesteld naar het huidige takenpakket van de GG&GD en de Schoolartsendienst, maar de commissie is van mening dat de Rijnstreek hiervoor te klein is. Er zpu eventueel samenwerking met Lei den en eventueel de Bollenstreek moeten ontstaan. Nieuwkoop is zeer tevreden over het functioneren van de schoolartsendienst, en heeft derhalve twijfels over het nut van de basisgezondheidsdienst. Vervuilde grond Vos&Co afgegraven ZOETERWOUDE Op het terrein van de firma VOS&Co aan de Industrieweg in Zoeterwoude-Rijndijk wordt momenteel ver ontreinigde grond afgegraven. De firma had tot voor kort op het industrieterrein De Grote Polder een overslagbedrijf van chemi caliën. Inmiddels is VOS verhuisd naar Alphen aan den Rijn, maar de grond aan de Industrieweg bleek ernstig verontreinigd. Na lang touwtrekken tussen gemeente Zoeterwoude en de firma VOS is, in opdracht van VOS Co, de firma Van Maurik be gonnen met het afgraven van het terrein tot aan de van oor sprong aanwezige kleilaag. Een en ander gebeurt via een be luchtingsmethode waarbij vluchtige stoffen naar boven komen. De uitstoot die daarbij vrij komt wordt momenteel gemeten en die is slechts 10 procent van de maximaal toelaatbare uitstoot, zo bracht de heer D.J. Veen, directeur gemeentewerken gister avond naar voren tijdens de vergadering van de commissie openbare werken. De vrijkomende vervuilde grond zal op het terrein worden opgeslagen. De angst van mevrouw Kolff (Pro- f;ressief Zoeterwoude) dat door regenval dan opnieuw vervui- ing zou kunnen optreden is volgens Veen ongegrond omdat een goede drainage en zuiveringspompen aanwezig zijn. WASSENAAR Attractiepark Duinrell in Wasse naar mag bij het zwembad twee torens bouwen tot een hoogte van 28 meter. Dit heeft burgemeester drs. P.H. Schoute gezegd tijdens de commissieverga, dering algemene en bestuurlijke aangelegenheden en financiën en economische zaken. In december liet de gemeente Wassenaar een kleine interne ver bouwing aan de toren van het Tiki-zwembad stop. zetten en werden alle bouwactiviteiten op DuinrelJ tijdelijk „bevroren". Duinrell-eigenaar graaf H. van Zuylen van Nijenvelt heeft toegegeven, dat de toren drie meter hoger was dan waarvoor de gemeente aanvankelijk toesteming had verleend. De leden van de Raad van State kwamen toen op Duinrell kijken of de nieuwbouwplannen van de graaf, een uitbreiding van het Tiki-bad met een* 28 meter hoge toren, wel in het landschap van Duinrell en Wasse naar past. ALKEMADE Er moet een geheel nieuw ge meentehuis in Alkemade gebouwd worden. Aanpas sing en uitbreiding van het huidige gebouw heeft te veel nadelen. Dat is de conclusie van de ambtelij ke werkgroep die zich be zig gehouden heeft met de vraag hoe het gebouw het beste huisvesting kan bie den aan bestuur en amb tenaren van Alkemade. De secretarie is met name danig uit z'n jasje ge groeid. Het huidige gemeentehuis aan het Westeinde bestaat uit vijf verschillende gebouwen: het oorspronkelijke gemeentehuis uit 1870, de voormalige bode woning, de voormalige secre tariswoning, het vroeger post kantoor met bovenwoning en het kantoorgebouw achter de secretariswoning. De verschillende ruimten zijn onderling verbonden met gan gen en trappen. De loopafstan den ziin groot en voeren dwars door de werkruimten. Voor ie mand die niet thuis is in het gemeentehuis, is het gebouw zelfs een doolhof. Voor rol stoelgebruikers en andere slecht ter been ziinde mensen •een bijna onneembare vesting. Dat geldt ook voor de raad- en trouwzaal, die op de eerste verdieping ligt. Verder zijn er te weinig kantoorruimten, vergaderruimten en spreekka mers, een lift ontbreekt, even als voldoende bergruimte, een receptie, genoeg sanitaire voorzieningen en garderobe ruimte. Tenslotte ontbreekt voldoende parkeergelegen heid. De huidige locatie biedt bovendien nauwèlijks ruimte voor uitbreiding. De werkgroep pleit dus voor nieuwbouw en vindt het niet noodzakelijk dat de gevels van de panden behouden blijven. Deze bezitten volgens hen geen cultuurhistorische- of ka rakteristieke waarde. Het nieuw te bouwen pand moet huisvesting bieden aan 62 ambtenaren. Er moet parkeer- gelegeheid voor ongeveer 56 mensen komen. De werkgroep adviseert nu om de stedebouwkundige en fi nanciële aspecten van nieuw bouw nader uit te werken. Het huidige gemeentehuls van Alkemade biedt niet genoeg ruimte aan de ambtenaren. Veilige fietsroute vanuit Oranjewijk NIEUWKOOP De gemeen- te Nieuwkoop heeft vier alter natieven ontwikkeld voor een veilige fietsroute van de Oran jewijk naar de scholen en het zwembad. Ze werden gister avond gepresenteerd in de commissie verkeerszaken. Met name het gevaarlijke punt van de Nieuwveenseweg kwam aan de orde. Voorzitter D. Boonstra stelde met nadruk dat het om een veilige fiets route gaat voor iedereen en niet alleen voor kinderen. Een belangrijk punt was ook de voorlichting van de schoolkin deren, zodat zij bewust worden van de gevaren van het ver keer en met name hoe zij deze kunnen omzeilen door het ge bruik van de veilige fietsroute. De commissie veilige school- routes en de verkeerscommis- sie zijn ook bij de plannen be trokken geweest. Het plan dat de verkeerscommissie en de raasdcommissie hebben geko zen gaat 240.000 gulden kos ten. Ben W moeten nu beslis- sem In de commissievergade ring kwam ook de gedachte aan een soort rioleringsbelas ting naar voren. Het riole ringsfonds dat voor het onder houd van rioleringen in het le ven is geroepen, lijkt niet toe reikend. In het najaar wordt de uitslag verwacht van een onderzoek dat momenteel ge houden wordt naar het onder houd van wegen en riolerin gen. Het CDA kwam met een voorstel de subsidie voor oud papier te verhogen, zodat het voor de sportverenigingen aantrekkelijker wordt om oud papier op te halen bij de bewo ners. B en W zullen binnen kort met een voorstel komen. ALKEMADE De bestrating van de inrit van 't Hofje in Oude Wetering geeft grote overlast aan een bewoner van de Veerstraat in Oude Wetering. De heer L. van Amsterdam, die naast de inrit woont, lichtte gisteravond in de vergade ring van de raadscommissie ruimtelijke ordening zijn pro bleem nader toe. Hij vertelde dat hij vooraf geen bezwaar te gen de inrit heeft ingediend, omdat het ter inzage gelegde plan voorzag in een groenstrook tussen de inrit en de zijgevel van zijn woning. In de praktijk bleek echter dat deze strook veertig centimeter zou worden opgehoogd ten behoeve van een trottoir. Volgens de heer Van Amsterdam werd hij op het gemeente huis niet serieus genomen toen hij zijn beklag hierover kwam doen. Dit maakte dat hij zich genoodzaakt had gezien de zaak te laten „escaleren". Hij spande een procedure aan omdat de aanleg van het trottoir zijn zijgevel ontsiert en de waarde van zijn woning doet verminderen. De hoge ligging van de stoep maakt dat in zijn woning wellicht schade door optrekkend vocht zal ontstaan. Het feit dat de trottoirtegels tegen de muur van zijn woning aanliggen maakt dat hij moet vrezen voor geluidsoverlast. Een ander probleem is dat hij zijn garage niet goed meer kan bereiken. Een deel van het firobleem zou worden opgelost met de aanleg van een ver- aagd trottoir, dat vrij ligt van de woning van Van Amster dam. Deze oplossing zou evenwel voor de gemeente Alkema de niet acceptabel zijn. Volgens de heer Van Amsterdam is één trottoir, aan de overzijde van de inrit van 't Hofje, vol doende. „Aan twee zijden van de inrit is overdreven, dat vinden ook de bewoners van 't Hofje" aldus Van Amsterdam. WOUBRUGGE Provincie en de gemeente Woubrugge gaan het kruispunt van de provinciale weg T20 en de Bate- weg aanpakken. Negenentwintig ongevallen en een talrijke bijna-ongelukken maken aanpassing van het kruispunt noodzakelijk. De heren Hoeboer en Kramer van de provincie waren gis teravond naar Woubrugge getogen om de veranderingen aan het gewraakte kruispunt uit de doeken te doen. Uit sig nalen vanuit de gemeente, uit de ongevallenregistratie en uit onderzoek van de verkeersgroep van de verkeerspolitie bleek dat er wat aan de verkeersveiligheid van het kruis- putn schortte. De grootste problemen zijn gelegen in het feit, dat naast de T20 een in twee richtingen bereden fietspad met voorrang ligt en er vanaf de oostkant geen voorsorteer- vak voor linksaf is. Het grootste aantal verkeersslachtoffers valt onder fietsers en bromfietsers. De provincie stelt nu voor om het fietspad bij het kruispunt scherper te buigen, zodat fietsers en bromfietsers gedwon gen zijn af te remmen. Zij verliezen in de nieuwe verkeers situatie tevens hun recht op voorrang. Bekeken vanaf de brug komt het voorsorteervak voor rechts te vervallen. Daarvoor in de plaats komt een voorsorteervak voor linksaf. Bovendien worden trottoirbanden zo geplaatst, dat zij de 50- kilometerbeperking benadrukken. De commissie ruimtelijke ordening, waar gisteravond de plannen gepresenteerd wer den, toonde zich ingenomen met de plannen. De leden wil den wel weten waarom de verkeersdeskundigen niets voel den voor verkeerslichten. Die waren volgens de vertegen woordigers van de provincie om twee redenen minder aan trekkelijk. In de eerste plaats hebben de verkeerslichten tot gevolg aat de wachttijd in Woubrugge groter wordt voor het verkeer dat de T20 op wil. In de tweede plaats is men be ducht voor kop-staart botsingen bij eventueel verkeerslicht op de T20. Na de zomervakantie wordt begonnen met de werkzaamhe den, die in ongeveer een week afgerond kunnen worden. LEIMUIDEN Het CDA in Leimuiden is er voor stander van om de tarie ven van de bibliotheek te verhogen. Dat bleek gis teravond bij de bespre king van de jaarcijfers van de provinciale biblio theekcentrale in de com missie welzijn. De jaarcij fers voor Leimuiden ver tonen zowel wat betreft het aantal abonnementen als het aantal uitleningen een stijgende lijn. De heer W.H.M. Klein (CDA) liet weten de eigen bijdrage voor de bibliotheek bus minimaal te vinden. Kinderen tot 18 jaar betalen niets, anderen 18 gulden per jaar. Ook zijn partijgenoot Thijselink adviseerde het college om na te gaan of deze relatief erg goedkope „edu catieve" service niet meer geld op kan brengen door de eigen bijdrage te verhogen. Ten aanzien van de basisedu catie wilde de commissie geen extra geld ter beschik king stellen. Alleen de maxi male rijksbijdrage van 2811 gulden zal naar de gemeente Alphen aan den Rijn worden overgemaakt. In deze ge meente volgen op dit mo ment 4 Leimuidenaars basis educatie, met 2 mensen op de wachtlijst. Het ziet er naar uit dat het onderwijs aan deze mensen binnenkort af gelopen kan zijn omdat Al- Ehen de kosten niet langer an opbrengen. Wethouder B. van Puffelen vond dat de basiseducatie, ondanks de sympathieke doelstelling, door te weinig Leimuide naars gevolgd werd om daar voor de komende jaren 30 cent per inwoner te betalen. De ambtenaar bijzondere controle heeft in samenwer king met de Stichting Aar en Veenstreek over de periode 1 juli 1986 tot 1 januari 1981 controle uitgeoefend in een viertal vermeende fraudeza ken inzake de Bijstandswet In twee gevallen heeft dit geleid tot stopzetting en in de overige niet. De gemeente heeft geen aangifte gedaan LEIDSCHENDAM Tijdens de Nationale Mo lendag, die morgen wordt gehouden in com binatie met de Landelij ke Fietsdag, zullen ook in de Leidse regio heel wat molens voor publiek te bezichtigen zijn. In Leidschendam worden die dag de drie molens in de Driemanspolder rond 10.00 uur officieel in werking gesteld. De molens kunnen daarna, zoals overal in Nederland waar de blauwe wimpel of de vlag waait, de hele dag wor den bezichtigd. Rond elf uur wordt aan de overkant van de Stompwijkseweg ook het gemaal De Antagonist van de Drooggemaakte Starrevaart- en Damhouderpolder weer eens opgestart. Dat gebeurt door dijkgraaf C. van der Sluis van net Waterschap De Ommedijck samen met drs. ir. H. J. Beltman, directeur van de Dienst Water en .Mi lieu. Het uit 1930 daterende gemaal met de zeldzame Crossley dieselmotor staat nog steeds niet op de Monu mentenlijst en blijkt volgens molendeskundige L. Velle- koop weer eens in de geva- renhoek te zijn beland. Bij de moderne volautomatische be diening waarbij door de acht tien gemalen jaarlijks 30 mil joen kubieke meter water uit de zestien polders van het waterschap worden gemalen zijn viizelgemalen rendabe ler. Ook De Antagonist is de hele dag te bezichtigen. 11 j&atttafc '4 fe «v M§ De drie molens In de Driemanspolder in Leidschendam worden zaterdag officieel in werking gesteld in het kader van de Nationale Molendag. Verder laat de Oud Trekker en Motorenvereniging Leid schendam zaterdag weer van zich horen. De leden hebben de stoommachine van de houtzagerij De Salamander opgeknapt en mobiel ge maakt. Die wordt via de luchtcompressor in werking gesteld en komt op de dijk bij de Drie Molens te staan. De vereniging heeft overigens een vergroting laten maken van een luchtfoto uit 1953 van het zaagmolencomplex De Salamander aan de Vliet. Afdrukken hiervan worden ingelijst voor 25 gulden te koop aangeboden. Een deel van de opbrengst gaat naar de Stichting Opbouw De Sa lamander. Bestek en tekenin gen voor de herbouw van de zeldzame houtzaagmolen zijn gereed, aldus Vellekoop die voor de provincie zitting heeft in het stichtingsbe stuur. Ze zijn bij molenmaker Verbij in Hoogmade die de werkelijke kosten (destijds uit de losse pols geraamd op 1,2 miljoen gulden) zal bere kenen. De gemeente is be gonnen met het dempen van een deel van het balkengat, de vroegere opslagplaats van hout, waarop het fundament van de molen wordt ge bouwd. De provincie neemt de beschoeiing voor haar re kening. De algehele opbouw en het inrichten van de mo len neemt volgens de molen- deskundige minstens een jaar in beslag. Voorschoten In Voorschoten is zaterdag de Knipmolen geopend. Mole naar Teun Waltman is vanaf negen uur aanwezig. Hij ver telt over de werking en de historie van deze molen, die rond 1800 werd gebouwd, en stelt hem in werking als er voldoende wind staat. Malen kan de molen momenteel niet, daar de afgelopen win ter het waterrad kapot is ge gaan doordat er stenen van de molenromp in de water gang vielen. De Knipmolen is een zogenaamde grondzei- ler en bemaalt de Knippolder via een korte boezem op de Vliet. De Knipmolen is te be reiken vanaf de Veurseweg, via het pad Vliet en Wegen dat schuin tegenover kasteel Duivenvoorde ligt. De mo lenviergang van Aarlander- veen is zaterdag de gehele dag voor het publiek te be zichtigen. Van negen tot vijf uur zijn de molenaars aanwe zig om vragen te beantwoor den. De viergang is de hele dag in werking. ALKEMADE „Wij doen niet anders dan koppen en konten met een aardappel schilmesje. Er komt geen water aan te pas". Dat was gisteravond in de raadscom missie ruimtelijke ordening in Alkemade de uitleg van mevrouw I. Volwater- Heemskerk over de werkzaamheden die zij met een vijftigtal werknemers verricht aan winterwortelen. Mevrouw Volwater verwerkt op haar bedrijf aan de Flora weg winterwortelen en paprika's. De enige handmatige bewerking die deze rode en groene groenten ondergaan is het verwij deren van het binnenste deel. Eveneens met een aardappelschilmesje zonder dat er water aan te pas komt. Mevrouw Volwa ter vindt dat deze werkzaamheden passen in het voor tuinbouw bestemde deel van Roelofarendsveen. Omwonenden van de Flora weg, de Reconstructiecommissie, de LTB en het Ministerie van Landbouw zijn het hiermee niet eens. Zij beschouwen het bedrijf van mevrouw Volwater als indus trie. De omwonenden vrezen het ergste voor de kwaliteit van het gietwater, waar van zij voor hun kwekerijen afhankelijk zijn, en voor verminderde lichtinval in ZOETERWOUDE Direct m de bouwvakvakantie zal be gonnen worden met de aanlej van het Zoeterwoudse gedeeld van Rijksweg 11. Dat liet bur gemeester J. Houdijk gister avond weten aan de commissii openbare werken. Het wach ten is nog op het verwerpen van de bezwaren tegen hei Leidse bestemmingsplan. Wel wordt al onderhandeld ovet allerlei zaken die betrekking hebben op Rijksweg 11. Be langrijk punt daarbij is de aan- leg en verbreding van <4 spoorwegovergang bij de Bur gemeester Smeetsweg. For meel is het zo geregeld dat <4 gemeente Zoeterwoude op dracht zal moeten geven aar de Nederlandse Spoorweget de beveiligde overgang te ma ken. Wie evenwel de kostet zal betalen is nog niet duide lijk al gaat de NS er vanuit da: de gemeente Zoeterwoudr daarvoor in de beurs zal moe ten tasten. Het laatste woord is er volgens Houdiik echter no niet over gezegd. Moment» betaalt Zoeterwoude jaarlijl 21.000 gulden, terwiil dat in c nieuwe situatie wel eens hei viervoudige kan worden. Ooi zijn er nog vraagtekens wie <4 kosten moet betalen van <4 aansluiting Rijksweg 11-Bur gemeester Smeetsweg. Inmid dels is wel duidelijk dat Rijkf waterstaat de kosten zal beti len van de herinrichting va.' de Hoge Rijndiik nadat Rijk* weg 11 gereed is. De Hos? Rijndijk zal verkeersluw wo* den gemaakt. ZOETERWOUDE Komend weekeinde wordt in Zoeterwoui badminton. Dri' idagavond en zj terdagmiddag worden allerlei kwalificatie-wedstrijden gespeel in de Klaverhal in Zoeterwoude-dorp, terwijl de halve finales er de finales op het programma staan voor zondag. Op die wordt gespeeld in de Eendenkooi aan het Kooikerspad in Z<* terwoude Rijndijk. Titelverdedigers in het enkelspel zijn Burgeijon en Moniek van Dijk, beiden lid van Meerburg. N>* verwachting zullen zij ook nu weer hoge ogen gooien.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 12