Worgen kleurt de ether Oranje :DIQ/TELEVISIE £eidoc Commit WOENSDAG 29 APRIL 1987 PAGINA 11. "f .g WINNAAR IN 1980 Primeur op Songfestival: Johnny Logan op herhaling BRUSSEL - Ierland zorgt voor een primeur op het Eu rovisie Songfestival, dat op 9 mei in Brussel wordt ge houden. Het vaardigt voor de eerste keer een artiest af die al eens het festival gewonnen heeft: zanger Johnny Logan. In 1980 won hij de liedjeswedstrijd in Den Haag met 'What's another year', in Brussel probeert hij dat succes te herhalen met 'Hold me now'. Tussen het vele nieuwe talent dat in Brussel op het Eu rovisiepodium verschijnt zijn nog enkele bekende ge zichten: Italië stuurt de zanger Umberto Tozzi en voor Luxemburg komt de Franstalige Belg Roger Jouret, die onder de artiestennaam Plastic Bertrand aan het eind van de jaren zeventig enkele discohits scoorde. KRO- en NCRV-tv verslaan samen Jeugd Olympiade HILVERSUM Op vrijdag 3 en zaterdag 4 juli a.s. zullen ruim duizend jonge topsporters in de leeftijd van dertien tot en met achttien jaar deelnemen aan de eerste Internationale Jeugd Olympische Dagen. Ze zijn afkomstig uit zes Europese landen, te weten Groot-Brittannië, Italië, Oostenrijk, West-Duitsland, België en Nederland. Plaats van handeling voor dit sportieve evenement, dat door het Nederlands Olympisch Comité wordt georganiseerd in het kader van het 75-jarg bestaan, is het Nationaal sportcen trum Papendal bij Arnhem. Bij de eerste Internatio nale Jeugd Olympische Dagen worden tienduizen den bezoekers verwacht. Bovendien zal het gebeu ren op radio en televisie te volgen zijn, dankzij een uitgebreide samenwerking tussen KRO en NCRV. In totaal zullen beide omroeporganisaties (mogelijk in Eurovisieverband) op 3 en 4 juli tien uur televi siezendtijd besteden aan de elf takken van sport, die zullen worden beoefend: atletiek (met een minima- rathon van acht kilometer vanuit het centrum van Arnhem), handbal, hippische sport, hockey, judo, schoonspringen, tafeltennis, tennis, turnen, voetbal en wielrennen (met een zeventig kilometer lange wedstrijd door een deel van de provincie Gelder land). Ook de radio doet op beide dagen verslag van de prestaties van deelnemers uit de hele wereld. Tij dens de aanloop van het sportieve evenement zal op 29 mei bovendien een speciale Olympische Sport- kwis worden uitgezonden. De eerste Internationale Jeugd Olympische Dagen worden georganiseerd door het N.O.C. en mede mogelijk gemaakt door drie sponsors. Verder werken ook de nationale sportbonden, het Nationaal Bureau voor Tourisme en de gemeente Arnhem mee. De opening van het evenement vindt op vrijdag 3 juli plaats om 15.00 uur. De internationale Jeugd Olympische Dagen eindigen op zaterdag 4 juli om 18.00 uur. ERSUM Koninginne- stekent al jaren een dag xtra hoogspanning voor eeste medewerkers van )S. Dit jaar vormt daar litzondering op. Integen- de gouden glans straalt van de NOS-anten- de speciale konin- x3agprogramma's die n .-n de ether'worden inge- 1 n. Het begint allemaal eWochtend vroeg, rond over negen. Via Neder- as2 brengt de NOS een reportage van de Rijkheden in de gemeente Jelen. Beatrix en Claus 'd» een gedeelte van deze Rijkheden mee en wor- rergezeld door Margriet *%ter. Aansluitend zal op Soestdijk, ter gelegen- -van de viering van het ig huwelijksfeest van s Juliana en prins Bern- Ven aubade en een mani- ■"e worden gehouden. J rechtstreekse reportage voorafgegaan door een ivens van de minister- ilent. ije-fans eer de NOS zo rond uur de ether verlaat, n de Oranje-fans het tot reuur zonder beelden van ekoningshuis doen. De brengt een documentai- er de geschiedenis van Dick van 't b^Aart Zeeman en Hetty f tempen stelden uit al het ,n,materiaal een program man vijftig minuten samen, wprdt gevolgd door en af- jjjig van Cosby, hpsby zorgt even voor een ajjntje rust in de Oranje- ov en geeft de fanatieke .■-verzamelaars de moge- videorecorder op aj»»yc ot«n ge aié-verza ,|d de scherp te zetten voor het pro gramma op Nederland 1. Daar brengt de Evangelische Om roep vanaf 20.28 uur het pro gramma ,,'t Is Oranje...", dat rechtstreeks vanuit het cultu reel centrum Tripodia in Kat wijk op het scherm wordt ge bracht. In dit programma heb ben de presentatoren Henriët- te van Laan, Hans le Poole en Tom Herlaar onder meer ge sprekken met bekende Neder landers die ooit iets hebben beleefd met het koninklijk huis. Aan het wood komen on der andere Nel Bensschop, Rien Poortvliet en Laurens van Rooijen. Laatst genoemde zal deze avond te ere van het Oranje huis een speciale com positie ten gehore brengen. Samenvatting Andere gasten in het program ma zijn de hoofdredactrice van het Oranjeblad „Vorsten", de burgemeester van Katwijk en een mevrouw die haar Oranje- -collectie ter beschikking heeft gesteld aan het morgen te ope nen Oranje museum te Baarn. Twee minuten na de start van het EO-programma op Neder land 1, begint de andere zen der met een twee uur durende show, die bestaat uit een sa menvatting van het défilé in de tuin van Paleis Soestdijk en de aanbieding van het Natio naal Geschenk aan het prinse lijk paar. Maartje van Weegen praat met Juliana en Bernhard en er is een samenvatting van het bezoek van Beatrix, Claus en gevolg aan Breukelen. Ook is er het Koninginnedagcon cert vanuit de balzaal van het Paleis Noordeinde in de Hof stad. Het concert staat in het teken van de blokfluit. Uitvoe renden zijn Sour Cream met Frans Bruggen, Kees Boeke en Daniël Bruggen. Daarna komt Op Radio 2 brengt de NCRV twee komen er anderhalf uur het Loeki Stardust Quartet op om 10.03 uur een gesprek met lang sfeerreportages uit Buren, het gouden echtpaar onder de gevolgd door „Als de dag van titel „Een kroon op het huwe- toen", een reportage over Juli- lijk". Dit programmma wordt' ana's leven. Radio 3 is „Oran- gevolgd door „Appeltjes van je-vrij", evenals Radio 4 trou- Oranje". Vanaf half twaalf wens. Op de vijfde zender die wordt de reguliere program- vanuit Hilversum mag uitzen- mering hervat, maar om half den, zit de KRO, waar weke- het podium te staan. Radio Op Radio 1 wordt 's ochtends ook rechtstreeks verslag ge daan van het défilé en het be zoek aan Breukelen en Buren. lijks „Het Dossier" is te beluis teren. De makers van dit program ma, dat om 14.00 uur begint, staan even stil bij de 1700 Oranjeverenigingen die ons land telt. De uitzending schetst een beeld van het ontstaan van de Oranjeverenigingen en de drijfveren van de leden. Volgens „Het Dossier" zijn de verschillen tussen de 1700 Oranjevrenigingen levens groot. Staat bij de één de ko ningsgezindheid het hele jaar in veelsoortige activiteiten centraal, de ander houdt 't bij de organisatie van een gezellig feest op de dag dat Nederland de verjaardag van de koningin viert. Over de achtergronden van de Oranjeverenigingen wordt gesproken met de heer De Beukelaar, een antropoloog die naar dit fenomeen een on derzoek heeft gedaan. Wat in dit onderzoek onder meer naar voren komt, is de belangrijke sociale functie die de vereni gingen soms hebben in een ge meenschap. Wilhelmus Verder komen aan het woord: oud CPN-kamerlid Marcus Bakker over hoe hij de beteke nis van het koningshuis ziet en de rol hierin van de Oranje verenigingen, en de heer De Graaf, burgemeester van Leusden, die betrokken is bij de organisatie van het „Natio naal Geschenk". Tot slot maken de samenstel lers van het KRO-programma „O Kwadraat" zich druk over het Wilhelmus. Dat lied blijkt meer omstreden te zijn dan menigeen denkt. Zo zijn er scholen, bijvoorbeeld in Vee- nendaal, die zich geen raad met het lied weten. EDWIN BAKKER NEDERLAND 1 15.20 15.40 15.50 16.15 17.30 17.46 18.30 19.00 20.00 20.28 21.57 22.02 VOO Ghostbusters, tekenfilm serie. Afl.: Het losgeld van Eddy Spenser Club Veronica, jongeren programma waarin dit maal aandacht voor televi siereclame B Rambo, tekenfilmserie. Afl.: Problemen in Tibet Dynasty, Amerikaanse tv- serie. Afl.: De redding. Ter wijl Alexis haar dochter Amanda bewusteloos aan treft, smeedt Ben onder tussen snode plannen voor haar en Caress New wilderness, Canade se natuurfilmserie. Afl.: De spin NOS '/26-Joumaal VOO Veronica sport, sportma- gazine gepresenteerd door Simone Wiegel Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Gea dopteerd. Alex helpt een vriend zijn echter ouders op te sporen, nadat hij van zijn adoptie gehoord heeft TELEAC Rockschool. Les 6: Funk (herh.) VOO B Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Adam Curry NOS EI Journaal en weerover- zicht SOCUTERA De verborgen ramp, film van de Stichting Liliane Fonds VOO 0 Tineke, amusements programma met Tineke de Nooij, waarin o.a. aan dacht voor de folkloristi sche festiviteiten die mor gen op Koninginnedag zul len plaatsvinden. Voorts een interview met betrek king tot de ziekte multiple sclerose. Het onderzoek naar deze ziekte dreigt on der te gaan in de bezuini gingen Nieuwslijn, actualiteiten rubriek waarin aandacht voor de betrouwbaarheid van de nieuwe Adam-ana- lyse, apparatuur die de po litie bij alcoholcontrole gaat gebruiken. Verder de komende verkiezingen in Zuid Afrika met o.a. een exclusief interview met Roelof Pik Botha, de mi nister van buitenlandse za ken van dat land. Tenslotte een reportage over het naar het buitenland ver zenden van chemisch af val. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hen driks Overzicht Meimand-Film- maand (S Cabaret: Herman van Veen, registratie van het In oktober 1986 opgenomen programmaDe zaal is er' 23.20 RUR, praatprogramma waarin Jan Lenferink drie gasten ontvangt NOS 00.10 Journaal 00.15 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 VPRO 15.30 Batman, Amerikaanse jeugdserie met o.a. Adam West en Burt Ward. Afl.: De Pinguïn laat een veer. Batman weet nog net te ontsnappen aan de ge vaarlijke klauwen van de Pinguïn, maar heeft niet in de gaten wat een gemeen en slim plan die schurk heeft. Wie zal de slimste blijken? 15.55 Lange Jaap, kinderpro gramma. Presentatie: Bur- ny Bos 16.35 CDTheo Thea, volwas sen programma voor het educatieve kind 16.50 Blikskaters, kinderen trekken er met de videoca mera op uit 17.00 De Charlie Brown en Snoopy Show, tekenfilm serie. Afl.: Snoopy's robot 17.10-17.30 De mus met de lan- ge poten, kinderserie. Afl.: De havik Konraad FEDUCO 17.40 Meer culturen in één land, achtdelige serie over de gevolgen van migratie voor onze samenleving. Afl. 5: Werk NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 El Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de WD NOS 19.22 Van gewest tot gewest, regionaal magazine. On derwerpen: 1. Oranje mu seum Baarn. 2. De Hidde Nijland-Stichting 19.55 Studio sport extra, recht streeks verslag van de voetbalwedstrijd Neder land - Hongarije vanuit Rotterdam. In de rust. om ca.20.50 Socutera: De ver borgen ramp, film van de Stichting Liliane Fonds. Om ca.22.00 aandacht voor de voetbalwedstrijd Griekenland - Polen 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek 23.00 Nederland C, actualiteiten en achtergronden op hét gebied van kunst en cul tuur in binnen- en buiten land, m.m.v. Berend Bou- dewijn, Cees van Ede e.a. 23.30 Studio Sport 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden 6prookjestheater, kinderserie iivan Shelley Duvall. Afl.: Ra- [Ounzel ïjNieuws in teletekst Tik tak, kinderprogramma ^lont, kinderprogramma J&ppelin, Informatief kinder- zimagazine ,-De Wonderwinkel, tekenfilm- '"H Comedy Capers, serie slap- Sticks. Afl.: Het Wilde Westen (The Wild and Wooley West), met Billy West. n Uitzending door derden. Pro gramma van de Groene Om- Voep Programma-overzicht Nieuws ePe stripkwis, quizprogramma waarin drie stripfanaten wor den getest op hun kennis over ''het stripverhaal. Vandaag een -superronde met als inzet een -reis naar Disney World. Gast: Erica Raven -Allemaal beestjes: Gestrand bij Crowdy Head, reddlngsac- jfjtie van een twintigtal kleine 'Walvissen nabij het vissersdorp Cowdy Head in Australië. Pre sentatie: Gil Claes Verwant, kunstmagazine van Annie Declerck ikNieuws en Coda: Aan de zeek- lA'ust. van Mazlsi Kunene Zonen en dochters (Sons and Daughters). Australische tv-se- -rie. Tony stelt de vriendschap van David op de proef. Dee zorgt voor nog meer verrassin /Intermezzo. Frühllngsnacht, Schumann, uitgevoerd door Z. "Vandersteene, zang en L. Ken de, piano Oshin, Japanse serie met Aya- ko Kobayashi en Shiro Ito "Programma-overzicht [(Nieuws Kwidam, videospelletje met Marleen Gordts 22.15 Een theehuis voor Tho- 'biki (The teahouse of the Au gust Moon), Amerikaanse speelfilm uit 1956 van Daniel "Mann. Met Marlon Brando, 'Glenn Ford. Machiko Kyo e.a. In Tobiki, een Japans dorp 'Wordt met behulp van. het ^Amerikaanse leger een plan tot -democratisering uitgepro- rt>eerd. Daarvoor zijn aangewe zen kapitein Flsby en Sakini, lieen lastige longen, die voor- 2heen de tolk van kolonel Purdy -was. De plaatselijke bevolking Reageert echter afwijzend, zo dat er vervolgens een psychia ter naar het dorp wordt ge- retuurd. IF 1 -Carrsfours Journaal .Cs soir, regionaal magazine "iQuick et Flupke, tekenfilm Journaal jUII Marleen, Westdultse speel- film uit 1980 van Rainer Wer- .ner Fassbinder [Coup de film, filmmagazine Cargo de nuit: Spécial Berlin, ^gevarieerd jongerenmagazine p Laatste nieuws 23.40 Le coeur et Peeprlt DUITSLAND 1 WK Ijshockey, finale vanuit Wenen. Commentaar: Fritz von Thurn und Taxis. Met om ca. 16.45 Hier und Heute, regio naal magazine Urlaub nicht nach Katalog. Afl.: Auf Frankreichs feuchter Nase Papa iet der Grösste Programma-overzicht mTage88chau Einmal Ku'damm und zuruck, tv-(ilm ter gelegenheid van het 750-jarig bestaan van Berlijn. Met Ursela Monn. Christian Kohlund, Peter Schiff e.a. Brennpunkt, actualiteitenru briek Tagesthemen, actualiteiten ARD-Sport extra. 1. Voetbal Europacup Rusland-Oost- Duitsland. 2. WK Ijshockey, fi nale vanuit Wenen. (3 Ohne Filter, muziekpro gramma met o.a. Johnny 'Gui tar" Watson, Rose Royce en Jonas Hellborg Tagesschau Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kamp DUITSLAND 2 Programma-overzicht Heute Rappelkiste, kinderserie Kuschelbëren, poppenserie Heute Tele-llluetrierte. Actualiteiten, sport en amusement Der Landarzt, tv-serie met Christian Quadflleg, Gila von Weltershausen, Antje Welsger- ber e.a. Afl.: Der Lockvogel Lottotrekking Programma-overzicht Heute Kaum zu glauben, amuse mentsprogramma met Edith Hancke, Chris Lohner. Sepp Maler e.a. Presentatie: Pit Weyrlch ZDF Magazin, Informatie en opinies Der Denver-Clan (Dynatsy). Amerikaanse tv-serle met John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins e.a. Afl.: Die Fallenstel- 21.45 Heute-Joumal 22.10 Vorbereitung auf die Frelheit, documentaire over de dagelijk se gang van zaken In de open strafinrichting Attendorn blj Siegen 22.40 D Die Mflnner (The men), Amerikaanse speelfilm uit 1950 van Fred Zinneman. Met Mar lon Brando. Teresa Wright, Everett Sloane e.a. Luitenant Bud Wllzek is na de oorlog een gebroken en verbitterd mens. Zelfs zijn verloofde wil hem niet meer zien. Het leven met andere oorlogsinvaliden In een militair hospitaal heeft welis waar therapeutisch effect, maar pas wanneer hij noodge dwongen weg moet Is hij in staat zijn verloofde om steun te vragen 00.00 Serpico, Amerikaanse politie serie met David Blrney, Tom Atkins, Janet Margolin e.a. Afl.: Gefëhrliche Fracht. In de haven van New York opereert een bende, die illegale Immi granten het land helpt binnen komen. Maar wanneer het no dig is schrikken ze niet terug voor moord. Serpico vermomt zich als havenarbeider om hen te betrappen 00.50 Heute DUITSLAND 3 17.35 Tetetekstoverzlcht 18.00 Telekolleg II, cursus Engels. Afl.: In the park 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Tagesschau 20.15 Mittwochs in... 21.45 Eff-Eff, magazine over vrijetljd- bestedlng en fitness 22.30 E Liebe zwischen Krieg und Frieden (The searching wind), Amerikaanse speelfilm uit 1946 van William Dleterle. Met Ro bert Young, Sylvia Sidney, Ann Richards e.a. Rome, oktober 1922: De journaliste Cassey Bowman probeert de jonge di plomaat Alexander Hazen er van te overtuigen, dat Mussoli ni een gevaar voor Italië bete kent. Boos besluit Alex met de uitgeversdochter Emily te trou wen. Maar dat betekent niet dat Alex en Casey elkaar In deze roerige tijden niet meer zullen zien 00.10 Laatste nieuws E Ondertiteling vla TeleTekst. [3 Tweetalige of stereo-uitzen ding. O Zwart/wlt-ultzendlng. ■UZwart/wit-ultzendlng met on dertiteling via TeleTekst. 03 Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orginele versie met ondertitels. KJ Bij niet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wlt-ultzendlng In orginele versie met ondertitels. BBC 1 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine John Craven's Newsround The end of the world The Raccoons, tekenfilmserie Journaal en weerbericht London plus Wogan, praatprogramma met Terry Wogan Best of British. Sir John Mills presenteert clips van de oude "Carry on'-films met Kenneth Williams, Sid James, Barbara Windsor, Hattle Jacques e.a. A royal family album. Sir Mi chael Hordern en prins Andrew vertellen het verhaal van de koninklijke foto-collectie Points of view, discussiepro gramma Zendtijd voor de politieke partijen. Labour Party Journaal en weerbericht (DQ.E.D., documentaireserie. Afl.: I, Daedalus (or 'David Jo nes the movie"), over de pseu- do-wetenschappelijke oplos singen van dr. David Jones, die hij de afgelopen twintig jaar In zijn column 'Daedalus' in 'New Scientist Magazine' heeft neergeschreven Sportsnight, met o.a. WK Snooker, atletiek en internatio naal voetbal Weerbericht BBC 2 15.35 Voetbalwedstrijd Turkije Engeland 17.20 World snooker 20.00 Only on earth (slot), driedelige documentaireserie over een mondiale benadering van we reldproblemen. Afl. 3: The late of the forests, over de overle vingskansen van de bossen, die mede door de zure regen, de vraag naar brandhout en de aanleg van wegen sterk zijn verkleind 21.00 Ballerina (slot), documentaire- serie over de balletwereld. Afl.: Handing on the torch 22.00 World snooker 22.25 EA Dorothy L. Sayors myste ry: Have his carcass (5), de tectiveserie over de relatie tus sen speurneus Lord Peter Wlmsey en de schrijfster Har riet Vane. Met Harriet Walter, Edward Petherdrldge en Ri chard Morant 23.20 Secret Society, documentaire- serie over zaken die de Engel se overheid het liefst in de doofpot zou willen stoppen. Afl.: In time of crisis 23.50 Uitzending voor de politieke partijen. Labour Party 23.55 Newanight, actualiteiten 00.40 Weerbericht ITV How Dare Youl Murphy's Mob Connections Nieuws About Anglia Crossroads Victorian Values Coronation Street Strike it Lucky Who's the Greatest Taggart Party Political Broadcast Niauws Police Academy The Norfolk Angle ^Satellic SKY CHANNEL 15.30 (3 Pat Sharp Show 16.00 [3 US Chart Show 16.30 I3 UK Despatch, met David Jensen, Anthea Turner, Anita Chellamah en Mick Wall 17.00 The DJ Kat Show, gevarieerd kindermagazine met teken films. gepresenteerd door Lin da de Mol en DJ Kat 18.00 Thrillaeekera, documentaire- serie 18.30 The ghost and Mrs Muir, co medyserie met o.a. Hope Lan- Sen Edward Mulhare roe's company, comedyse rie 19.30 Custer, avonturenserie met o.a. Wayne Maunder en Slim Pickens 20.25 Women without men, Engelse speelfilm uit 1950 van Elmo Williams. Met o.a. Beverly Mi chaels. Thora Hird en Paul Carpenter 21.40 International Motor Sports 1967 22.45 Roving Report, actueel maga zine 23.15 (3 UK Despatch, met David Jensen, Anthea Turner. Anita Chellamah en Mick Wall (herh.) 23.45 (3 US Chart Show (herh.) 00.15-00.45 (3 Pat Sharp Show (herh.) SUPER CHANNEL (In sommige gemeenten gecombi neerd met TV 5) 16.00 (3 The Pepsi Uva Show, pop- programma 17.00 [3 Countdown, popprogram- ma met Adam Curry 19.00 Game show 19.30 The living body, documentai reserie over het functioneren van het menselijk lichaam 20.00 [3 Musk: Special: Kate Bush Live at the Hammersmith Odeon (herh.) 21.00 Benny Hill, comedyshow 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 Girls on top, comedyserie 00.00 Father Murphy, tv-serie 01.00 [3 Simon Potter 02.00 [3 Amanda Redington 03.00 (3 Martin Buchanan 04.00 (3 The Pepsi Live Show 05.00 (3 Countdown, popprogram- ma met Adam Curry 06.00 (3 The Face TV 5 16.05 Tempt présent, documentaire over trottoirs In Frans Zwitser land 17.15 De Harlem Csux, jazzmuziek met Stanley Clarke 17.45 La caméra Invisible, amuse mentsprogramma 18.00 Récréation, gevarieerd kinder programma 18.40 Des chiffres et das lettres, spelprogramma 19.00 La caméra Invisible 19.15 Le Grand Raid. Fort Nelson Vancouver 20.15 Temps présant, documentaire over medische fouten 21.15 De Harlem Caux, jazz met de Abdullah Ibrahim Dollar Group Band 21.55 Photo de familie 22.00 Joumal télévlsé 22.30 Continents Francophone, do cumentaire over de Seychellen en Marokko orger^ NEDERLAND 1 EO 15.30 Laai frontier 15.55 Pablo 16.00 Daktari 16.50 Kinderkrant NOS 17.30 W6-Journaal NEDERLAND 2 NOS 09.15-13.00 Koninginnedag 1987, reportage rond de feestelijkhe den In Breukelen en van een aubade en manifestatie op Palels Soestdijk DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf 10.00 Tagessschau und Tagesthe men 10.23 Berlin ohne Schminke 11.00 Festakt zur Eröffnung der 750- Jahr-Feier' Berlin 13.15 ARD-Sport extra. Internationale tenniskampioen schappen van Duitsland 15.50 Tages- DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 10.55 Wort- echitzchen 11.40 Titel, Thesen, Temperamente 12.10 ZDF-Magazin 12.55 Persoverzicht 13.00 Tages schau 13.15 ZDF-info Arbeit und Be ruf 15.40 13 Teletekst 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Gesichter der Renaissance 16.35 Technik 2000 17.00 Héute BBC 1 08.00 Breaklaat time 10.00 Journaal 10.05 Day to day 10.45 Advice shop 11.00 Journaal 11.05 Neighbours 11.25 Andy Crane 11.30 Play School 11.50 Beertje Peddington 11.55 Five to eleven 12.00 Journaal 12.05 The big time 12.55 Hurricann's wake 13.00 Nieuwsoverzicht 13.05 World snooker 14.00 Joumsal 14.25 Neigh bours 14.50 Pinny's house 14.55 Bric-a-brac 15.05 Dr. Kildare 15.50 Holiday *87 16.20 The animal road show 16.50 Children's BBC ITV 07.15 TV-AM 10.30 Schooltv 13.00 Creepy Crawlies 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sulllvans 14.00 Nieuws 14.30 Falcon Crest 15.30 Something to Treasure 16.00 Take the High Road 16.30 Sons and Daughters 17.00 Orm and Cheep 17.10 Dennis SKY CHANNEL 07.30 DJ Kat Wake-Up Club 07.35 DJ Kat Show 08.30 53 Sky Trax 11.00 Woman's Day 11.55 E Sky Trax 12.55 Space Shopping 13.10 The Best ol A country practice 14.00 SUPER CHANNEL 07.00 Hippo 08.00 E Amanda Re dington 09.00 Sons and Daughters 09.30 Tom Keating on painters 10.00 Follow me 10.15 8ave a life 10.30 Wild world 11.30 E Simon Potter 12.30 The name ol the game 14.00 Sons and daughters 14.30 Hippo 15.30 The really wild ahow 16.00 E The Pepel Live Show 17.00 E Countdown RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18,45 Waar waren we ook al weer? 18.58 EO-Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Accoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 NOS-Podium van de Neder landse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en Nu. 18,30 Praline. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heet uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondsplts. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. ziek. 19.00 Je hoort nog eens wat...! 20.00 Nieuws. 20.02 Residentie Orkest. 22.00 Parade. 23.00 Yuppie Ajee, Guppie Ajoo. RADIO 5 18.10 TROS: TROS Klndertorum. 18.20 PP: Uitzending van D'66. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 2020-2120 FEDUCO: Medelanders Nederlanders. REGIONAAL Omroep Rijnland: (Vla FM-frequentle 105,7 MHz) 19.00-20.00 Geestelijk le ven. Verder als Radio 1. Radio Rijn mond: (Vla FM-frequentle Radio 3) 1830 Radio Rijnmond Getapt. 17.00- 18.20 Cultuur, nieuws en sport. BRT 1 18.10 Actueel. 1820 BRT Big Band. 18.45 Gastprogramma. 19.10 Actueel. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 Sport en muziek. 2220 't Chanson. 23.10 Crooners and soft music. 2320-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee, popradio. 22.05 Jazz Kaffee. 2320-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 De rommelpot. 19.00 Symposium. 2020-2245 Music Antlqua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.00 Gelukwens t.g.v. de verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana. 07.05 AVRO: Auto In? AVRO aanl 09.30 NOS: Koninginnedag 1987. 13.05 AVRO-magazine. 1425 Koperen Ko èn Nikkelen Nells. 15.05 Van horen zien. 18.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS)l 07.00 Gelukwens. 07.05 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 06.03 Hier en Nu. Ontmoeting. Willem Wever. Een kroon op het huwelijk. Appeltjes van Oranje. Twaalfuurtje. Middagpauzedienst. Hier en nu. Kletsmajoor. Buren Oranje Stad. Als de dag van toen. De wereld zingt Gods lof. VOO: Hollandse hits regionaal RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS)L 07.00 Gelukwens. 07.05 TROS: De Havermoutshow. 09.03 Hugo van Gelderenshow. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 Nationale hitparade top 100. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.03 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium in konseri. 1520 Zeggen en Schrijven. 18.00 VPRO: Claxon dag. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS: NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Mannen In vrouwenbe roepen. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 De 50+ Seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 KRO: Op de eerste rang. 13.00 Nieuws 13.10 Kruispunt. 1320 Da Capo. 14.00 Het dossier. 15.00 Zin In muziek op 5. 15.20 Geloven met open ogen. 15.40 O Kwadraat. 18.00 NOS: Zo kan het ook. REGIONAAL Radio Waal: (via FM-frequentle Radio 1) 07.15-08.00 Ochtend actualiteiten. 12.00-13.00 lunchprogramma met land- en tuinbouw (12.30), voorstel ling van de dag (1220) regionaal nieuws en gesprek uit een bedrijfs kantine. Radio Rijnland: (Vla FM-fre quentle 105.7 MHz) 11.00-12.00 Voor ouderen. Vorder als Radio 1. Radio Rijnmond: (Vla FM-freqwuentle Radio 3) Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en verkeer. BRT 1 05.31 Met I wakker. 0820 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 1323 Culturele Informatie. 14.05 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 1825 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Ontbljtprogramma. 09.00 Muzlekboetlek. 10.03 Parkeerschljf, bont magazine. 12.00 Antwerpen apart. 13.10 De middagpost: radio en tv. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goedemorgen. 08.15 Ochtendconcert. 09.15 Werken van Janacek en Paladl. 1020 Werken van Caccini. Perl, e.a. 11.00 Symfonische muziek. 12.00 Tafelmuzlek. 13.10 Actueel. 1320 Natafelen." 1420-17.10 Werken van Rossini. Mll- haud, Villa Lobos. Ives, Giste- Unck en Bernstein.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 11