Ben Suydendorp en de filmbeelden van Zeskamp en Zeebrugge -)IQ/TELEVISIE Leerlingen basisschool met professionele musical op tv ScidócSounmit DONDERDAG 23 APRIL 1987 PAGINA 17 ^vaartsoord Kevelaer i ftO-radio RSUM Het Duitse bede- Aijrd Kevelaer - net even over mjrlandse grens - is een van de gei die paus Johannes Paulus II i op zijn bezoek aan dit land. ieig 2 mei is hij daar te gast. Ke- geniet de belangstelling van gefenden pelgrims, niet alleen n island zelf, maar ook uit Ne ep De verering geldt Maria, :aöoral „Maria onder de men- nosteres van de bedroefden. ,Glas in lood" van zaterdag 25 '.03-18.00 uur, Radio 2) is ge- fi deze bedevaartplaats. Ge- uti wordt met de 84-jarige pater uipink, voorzitter van de VVV helaer, waar hij jarenlang ge- ikin gewerkt heeft. int MARKELO - Hoe een kleine school groot kan zijn. Dat wordt momenteel bewezen op de Brook- schole in de Markelose buurtschap Markelosebroek. De leerlingen ko men met een echte en professionele musical op de vaderlandse buis. De school deed mee aan een door de stichting Conamus, de TROS en BV produkties uitgeschreven wedstrijd en maakt met nog vier andere scholen in den lande grote kans op de eerste prijs. Een knappe presta tie, gezien het grote aantal van in totaal 110 inzendingen. Knap werk. Vooral van de twee Brookschole le raressen Flapper en Izaks, die de musical hebben geschreven. Op ba sis van die teksten is de Brookscho le een van de vier uitverkorenen voor tv-opnames. „Een Egyptisch avontuur", zo heet het spel- en muziekstuk en dat is zo ongeveer ook alles wat de twee au teurs erover kwijt willen. Het zou immers niet leuk zijn alles al voor de uitzending te verklappen. De muziek werd hen overigens door de TROS aangeboden. De leerlingen uit de groepen 5 tot en met 8, op wiens persoontjes de rollen zijn geschreven, zijn er tot op heden nog niet actief bij betrokken geweest. Op 28 april komt een pro fessionele TROS-delegatie, inclusief echte regisseur, naar Markelose broek om elk kind aan een „screentest" (cameratest) van onge veer tien minuten te onderwerpen. Deze televisie-mensen bepalen uit eindelijk welk kind voor welke rol geschikt is. Want het moet allemaal perfect zijn in omroepland. Zo is nu al bekend dat het nu eenmaal met wat Twentse accenten gekenmerk te taalgebruik van de Brookse kin deren „bijgeschaafd" zal worden. „Perfect Nederlands" moet het worden. Maar ook na de screentests blijven de kinderen onder de bege leidende hoede van de Hilversumse professionals, die verder zorg dra gen voor de costuums, de decors en al het andere dat bij de musical komt kijken. En dat betekent veel en lang repeteren. „Wellicht tot vervelens toe", zoals schoolhoofd Brouwer al opmerkte bij de presen tatie van de plannen aan de ouders. Die laatsten bleken het hele spek takel overigens wel aardig te vin den. Bezwaren waren niet te be luisteren. En iedereen gunt de kin deren een groot succes. ir_ njEM „We hebben montage gedaan van s[Vaatsbezoek van de re isleider uit Ghana. Er ,n| een televisie-ploeg en an|uden de beelden mon- «e Toen we klaar waren banden voor een uit- ag van een minuut of £g bleken de beelden a^oene kleur te hebben. (klaagde de regisseur >1 Had-ie gelijk in. Later ik hem hoeveel kleu- (evisies ze eigenlijk in a hadden. Zegt die re- t: „Wij hebben alleen zwart-wittoestellen in 17We waren met loïeid geslagen over zo- dnbenul". _^één van de anecdotes die iuydendorp zonder veel jétnen uit zijn mouw rat Achter de werkmuren i$jn facilitair bedrijf in anpdaal schuilt een bijzon- w/ereld, de wereld van de g p die als nieuws overal epoeten. In opdracht van apS of andere zendge- igden. „Het is een heel wereld. Je moet er ook Afkunnen. Zonder de rug- enn van mijn vrouw zou ik g^uwens ook niet kunnen. ;ej Muiselijk leven heb ik ook ietfoor een vrijgezel is dit et> ideaal. Gelukkig zijn al oijongens dat nog. Mijn C staat ook voor 100 pet. h«aak. Een mooier beroep i me eigenlijk niet voor- i. Dat moet ook wel, an- ou je het niet vol". 'F _Jerdag 6 maart, rond de jan twee uur in de vroe- __tend, ging de telefoon bij ndorp. Het is iemand NOS. Of Suydendorp zo =4ogelijk een montagewa- )Qaar het Belgische Zee- s wil sturen. Er is een jsramp. Meer weten ze Ben Suydendorp in zijn studio In Veenendaal. bij de NOS ook niet. Suyden dorp waarschuwt z'n man schappen en stapt in een wa gen naar België. „Toen wij in Zeebrugge aankwamen was de cameraploeg van de NOS al gearriveerd", vertelt de Vee- nendaalse ondernemer, zittend op een geluidsbox in de Rijnhal in Arnhem, waar de generale repetitie van de Zeskamp-fina le van de NCRV net achter de rug is. „Zij maakten de beelden en wii monteerden de banden vervolgens. Dan denk je na tuurlijk dat het op zo'n mo ment één grote chaos is, maar dat viel erg mee. De toegangs wegen richting Zeebrugge za ten natuurlijk verstopt, dat was erg hektisch. Maar toen we eenmaal op de marinebasis wa ren, konden we rustig werken. Op zo'n moment merk je ook dat de Belgen niets gewend zijn. Hoeveel verslaggevers waren er toen wel niet in Bel gië. Uit alle hoeken van de we reld kwamen ze naar Zeebrug ge. En wat staat er, slechts twee telefoontoestellen..." Uniek „Wij werken alleen in op dracht. Voornamelijk via de NOS. Ongeveer voor 80 pet. voor de omroepen, maar dat wordt via de NOS geregeld. Zo doen we bijvoorbeeld ook het geluid voor de optredens van Conny Vandenbosch. Laatst werden we opgebeld of we even naar Milaan konden ko men. Daar moesten we één of andere hoge piet filmen. Een interview van anderhalve mi nuut. Het maakt ons niets uit". Met name in de televisiewereld krijgt de commercie een vaste voet aan de grond. Zodanig zelfs dat de kwaliteit van be paalde programma's en zelfs omroepen sterk teruglopen. De NOS is volgens Suydendorp een breekpunt in de strijd te gen oprukkende invloed van ondernemers. „De NOS is één van de mo dernste bedrijven in de wereld. De know-how is erg groot. De commerciële televisie vormt éen bedreiging voor het func tioneren van de NOS. Die zen ders zijn in staat om complete toernooien op te kopen. Dan blijft er voor de NOS alleen nog de vrije nieuwsgaring over". Over omzetten praat Suyden dorp liever niet. „Ik kan het beter over investeringen heb ben. Wij hebben diverse came ra's. De computer gestuurde bijvoorbeeld kosten 375.000 gulden. Voor een -video ben je al snel een kleine twee ton kwijt. Dan is het niet vreemd dat zo'n uitzending als Zes kamp per aflevering 4,5 ton kost. Het is overigens wel de meest kostbare televisie-uit zending". De klus in Arnhem -de finale van NCRV's zeskamp die mor genavond Ned. II om 19.12 uur op de televisie wordt uitgezon den- wordt door de drie mede werkers van Suydendorp als een routinekarwei beschouwd. Medewerker Willem Hendriks: „Met de inhoud bemoeien we ons nooit. Dat is ons werk niet. Toch moet je je wel een beetje een journalist voelen. Als je in Zeebrugge staat moet je aan kunnen voelen wat een journa list wil. Ze zijn alleen vaak zo zenuwachtig. Zo gebeurt het regelmatig dat ik pas vijf se conden voor een journaal de laatste montage klaar heb. De inleiding op het journaal loopt dan al vaak. Dat is in Zeebrug ge regelmatig gebeurd. Alle journaalbeelden van de scheepsramp met de Harold of Free Enterprise werden door ons gemonteerd". Profeet Suydendorp komt uit Veenen daal, maar weet uit eigen erva ring dat een profeet niet wordt geëerd in eigen land. Suyden dorp: „Veenendaal heeft altijd de mond vol van promoten. Volgens mij weten ze niet wat dat woord betekent. Ik heb ooit eens aangeraden om in sporthal West ophangpunten aan het plafond te maken. Dat kost misschien een paar dui zend gulden, maar daarmee maak je de hal wel interessant voor de televisie. Maar dat hebben ze niet gedaan. Dat kostte teveel". Wanneer morgen presentator Dick Passchier voor de eerste keer die avond met zijn stem het oorverdovende lawaai dat van de tribunes schalt, pro beert te overstemmen, staan medewerker Gerard de Graaff en Ben Suydendorp achter de knoppen. In de montagewagen kristalliseren anderen beeld en geluid uit. Weer een ander loopt met een monitor achter Passchier aan. „Een zwaar karwei", weet een van hen: Je rent je een onge luk. Zo'n sporthal is behoorlijk groot en je sleept toch steeds met kar en kabels door de ruimte. Het gebeurt regelmatig dat ik thuis m'n armen nauwe lijks meer overeind krijg". BERNIE VAN UNEN NEDERLAND 1 EO 15.30 Ovar ratten en gewas sen, documentaire over het veredelen van bepaal de landbouwgewassen en diersoorten in Israël 15.48 Het geheim van het krau- pelbos, Amerikaanse speelfilm uit 1980. Ruth en Philip wonen bij hun tante, omdat hun ouders in het buitenland werken. Philip kan bij niemand kwaad doen, maar tussen Ruth en tante Margaret botert het helemaal niet 17.00 D'r kan nog meer bij, kin derprogramma NOS 17.30 '/tB-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein-buiten land, actualiteiten IOS 18.15 Ramadan FEDUCO 18.30 Cursus kinderboeken, les 1: Vertellen EO 19.00 Nathalie, tekenfilmserie. Af1.17: Het arme schaap 19.23 Pablo, educatieve kinder serie. Vandaag: Pablo duikt in de kern 19.28 Op kleine rails (2), serie over modelspoorweg bouw EO 20.28 Eerlijk duurt het langst, Amerikaanse tv-film uit 1979. Met Linda Grovener, Laurence Haddon en Inga Swenson. Bobby Marston werkt in een bloemenzaak. Als ze de auto van de zaak gebruikt, rijdt ze een jon getje aan. Ze brengt het wel naar het ziekenhuis, maar maakt dan dat ze weg komt 21.15 Oe bergrede, bijbelstudie serie gepresenteerd door Henk Binnendijk. Thema: keuzes en consequenties 21.52 Muziek motief, muziek programma m.m.v. het Oeral Kozakkenkoor, Charlotte Höglund en het tv-orkest Psalter o.l.v. Harry Govers 22.27 Tijdsein, actualiteitenru briek. Onderwerpen: Een portret van het leven in een drugsvrije bajes, een uniek experiment in een Rotter dams huls van bewaring, om gedetineerden te laten afkicken. De eerste beel den van de aanwezigheid van Amerikaanse Stinger- raketten in Afghanistan. Een verslag uit Ethiopië, waar tal van guerrillabewe gingen dat land verscheu ren. Daarbij worden exclu sieve beelden getoond van guerrillas in het westen van Ethiopië. 22.57 Do ruimtearm, Canadese documentaire over satel lieten in de ruimte NOS 23.32 Journaal 23.37 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 17.45 Paspoort voor Turken 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Joegoele- ven 18.30 Sesamstraat 18.45 mJeugdjournaal. 19.00 Journaal TROS 19.12 Linda, praatprogramma met Linda de Mol 20.00 Kieskeurig, consumenten rubriek. 20.25 TROS Tele-Thriller Der- riek, misdaadserie. Aft.: De rol van zijn leven. Acteur Mischa Kranz wordt met een hoofdwond in zijn wo ning dood aangetroffen. Derrick verdenkt al spoe dig een collega en concur rent van Kranz, die een contract aan zijn neus voorbij zag gaan. Zou dat genoeg reden zijn tot moord? 21.25 Win de Wondere Wereld, slotkwis van het program ma Wondere Wereld met Chriet Titulaer NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden Linda Grovener als Bobby Marston in de Amerikaanse speelfilm „Eerlijk duurt het langst". Ned. 1 om 20.28 uur. geesten van Motley Hall. fs6: De dubbelganger .THooltelevieie Jnwwa 10. Tak Dierwereld (Other World), JLence-fictionserie van Rode- 'Gc Taylor. All.: Bij de Bro ns. ïomedy Capera: De auto- |ekoper. Korte komische film t Monty Bankes (wizien, tips voor koken en ker eten. Vandaag: Kleine Ie gerechten. Presentatie: Cocquyt. Regie: Rita l»nne ^ksman: q' Agrarische Televisie- an Yio-Omroep jiedelingen _iuws nat-zaken nar-Lager, spelprogramma j t speelkaarten en twee kop- 8. Regie: Willy Vanduren mama ^Tlaa, Amerikaanse serie. Afl. .11: Het einde van J.R.? LyO Nieuws en Coda: Pour 13 (pur Ie plaisIrO, van L. Ma- ;hal door het brussels saxo- nkwartet tan an dochtsrs (Sons and ighters). Australische serie. 303. Rosie heeft het spel- i van Christine dóór. Slecht voor Kevin en Lynn de houding van nezzo: Les sons et les Debussy, ultge- |rd door Robert Grosiet, (herh.) n, Japanse serie "ingen met Marleen Gordts Kouwa voeten (Cold Amerikaanse speelfilm 1983 van Bruce Vandusen. Griffin Dunne, Marissa ias, Blanche Baker, e.a. laat zich schelden van zijn kte vrouw Leslie en Marty t met haar verstikkend illerige vriend Bill. Belden vast van plan niet aan een iwe relatie te beginnen, tot ükaar ontmoeten ||refours - Café Théltre aoir, regionaal magazine ifkk et Flupke, tekenfilm - tant-aavolr. Vandaag: Be- Tiring door isolatie tradia pour tous, Franse tolfilm uit 1982. Met: Patrick -Jvaere. Jacques Outronc, lliny Cottencon, e.a. Regie: I Mn Jessua. Alain Durleux Is I (luisterd aan zijn rolstoel. Is niet echt ongelukkig, f ar een verborgen gevoel i woede en een mislukt le- i leiden tot een zelfmoord- i ping. De psychiater van het ■kenhuis past bij hem een re- Cutionaire therapie toe Ftémuaic, Vandaag: Jerry ■idsmlth «put# nieuwa I 40 Politieke uitzending: I )lets du libéralisme DUITSLAND 1 17.45 Tageaachëu 18.25 Loaberg. All.: Lug und Trug 19.00 Dak A-Taam. Afl.: Lösegeld für einen Jumbo.) 19.57 Programma-ovarzichf 20.00 ITagaaachau. 20.15 Tsjernobyl, reportage over Tsjernobyl en de gevolgen 21.00 Der 7 Sinn 21.03 CCDie Krimiatunde, misdaad verhalen. 22.00 Titel, Thesen, Temperament#, cultureel magazin 22.30 Tageathemen, actualiteiten 23.00 D Vor una die Hölle (Ten se conds to hell), Amerikaanse speelfilm uit 1959 van Robert Aldrich. Met: Jack Palance. Jeft Chandler, martine Carol, e.a. Erik en Karl, twee soldaten komen na de Duitse capitulatie In het verwoeste Berlijn terug. Ze melden zich aan bij een commando voor het ruimen van bommen 00.30 Tsgesschau 00.35 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 17.25 mHeute. 18.20 Mein name lat Haat, tekenfilm 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Evelyn und die Minner odar Wia Hund und Katze, serie 20.30 Daa waran Hits, Duitse schla gers. Presentatie: Hans Jürgen Bëumler. Gasten: Adamo. Mary Roos. Chris Roberts e.a. 21.00 Aua Forachung und Tachnik, wetenschappelijk magazine met Joachim Blubath. Van daag: de nieuwe Illusie, hoe de techniek het maken van docu mentaires veranderde. 21.45 Heute-journal 22.10 Aktualla Dokumantatlon 22.55 Filmforum: Wir atman, aaaan trinken Klno. Fllmmagazlne 23.40 Sarpico, Amerikaanse serie met David Birney, Tom Atklns, Barton Heyman, e.a. Afl.: der Rauschgifthëndler. Duffy, een collega van Serplca, zit al ge ruime tijd achter een drugs handelaar aan. HIJ vraagt Ser- pico om hulp. maar deze Is het niet eens met duffy's manier van werken 00.25 Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II. Afl.2: Electrische velden 18.30 Die Sendung ml! der Maua 19.00 Aktualla Stunde 19.45 Raam program ma 20.00 Tegeeachau en weerbericht 20.15 O Von Reehe getrieben. (The Halliday Brand). Amerikaanse speelfilm van Joseph H. Lewis. Met: Joseph Cotton, Ward Bond Viveca Landfors, e.a. De oudste zoon Daniel keert zich tegen de racistische en dlcta- torlle vader, sheriff Big Dan Halliday. wanneer deze een on schuldig man laat lynchen. 21.35 Jnaep H. Lewis erzëhlt, ach tergrondinformatie bij 'Von Rache getrieben' 21.45 Vor Ort: Sorgen der Bergleute - Intereaaen der BOrger. Die Nordwanderung des Bergbaus, documentaire over mijnbouw 22.15 Documentair# ovar boekbe- praking 23.55 Laatsta nlsuws BBC 1 Play it aata, Informatieve serie over het voorkomen van onge lukken bij kinderen. Afl.: Think bike Tekenfilm Children's BBC Spot Johnny Brigga. Afl.6 Yogi Baar Thundarcats, tekenfilmserie John Craven'a nawaround, jeugdjournaal Blue Peter Go for it. Onderzoek naar schoolmaaltijden. Journaal en weerbericht London plus, regionaal nieuwsmagazlne Top of the pops. Presentatie: Simon Bates en Peter Powell CD Eastenders, familiefeuille ton met: Bill Treacher, Wendy Richard, Susan Tully, e.a Den probeert zijn geldproblemen een halt toe te roepen en stort zich op de verkoop van sport artikelen. Niet iedereen is hier even gelukkig mee, want In het verleden waren die sport-arti- kelen niet van al te beste kwa liteit (33 Tomorrow's world. The Duke of Edinburgh onthult op 27 april In de heuvels van Ha waii een nieuw soort telescoop. James Clerk Maxwell vertelt hoe deze nieuwe en inventieve kijker werkt. Volgens kenners biedt hij een nieuwe kijk op het 21.30 IDA question of sports. Pre sentatie: Bill Beaumont en Em- lyn Hughes. Gasten: Everton- middenvelder Peter Reld, win naar van de Europese Indoor 400 meter Todd Bennett, skiër Martin Bell en de Ierse rugby- speler Hugo MacNelll 22.00 Journaal 22.24 Regionaal nisuwa 22.26 Waarbarichl 22.30 Crimawafch UK, programma waain de kijker kan helpen misdaden te voorkomen en op te lossen. Met: Nick Ross en Sue Cook. Deze week probe ren Nick Ross en Sue Cook een van de meest ernstige misdaden, die dit jaar In Enge land zijn gepleegd op te los sen. Twee mannen drongen eerder dit jaar vekleed als tele- foonreperateurs een huls In Hertfordshire binnen. Na de vrouw des huizes te hebben vastgebonden, namen ze 11 kunstwerken mee ter waarde van 50.000 pond. Enkele wa ren afkomstig van Hector Caf- flerl 23.10 Victoria Wood aa aaan on tv, comedyserie met Julie Walters, Celia Imrle, Susie Blake en Duncan Preston. Een van de nieuwe figuren in deze reeks komische sketches Is Kelly Marie Tunstail. 23.40 Matt Houston, serie. Mot: Lee Horsley, Pamela Hensley. Lin coln Kilpatrick. e.a CD Ondertiteling vla TeleTekst. IS Tweetalige of stereo-ultzen- ding. E Zwart/wlt-ultzendlng. ■33 Zwart/wit-uitzending met on dertiteling vla TeleTekst. 03 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending In orglnele versie met ondertitels. ■9 Bij niet-Nederlandslallae zen ders: zwart/wit-ultzenalna In orglnele versie met ondertitels. 00.30 Crimewatch update 00.40 Don't broak your hoart, Infor matief programma over het voorkomen van hartkwalen. Delia Smith en Alan Maryon- Davis vertellen welk voedsel je beter niet kan eten. Chef-kok Anton Mosimann praat over het gezonde voedsel dat hij te genwoordig in zijn recepten stopt en ex-Wlmbledon-kam- pioen Stan Smith vertelt hoe zijn eetgewoonten heeft veran derd. 00.05 Weerbericht BBC 2 16.00 Journaal en weerbericht 16.03 World anooker 16.50 Journaal en weerbericht 16.54 Regionaal nieuws en weerbe richt 17.00 World Snooker 19.00 Miaaion impossible, Ameri kaanse serie met: Peter Gra ves, Leonard Nimoy, Lesley Warren e.a 19.50 World Snooker 20.40 Call my Bluft, spelprogramma 21.10 Sutton Hoo, documentaire-se rie over Engelands rijkste ar cheologische vondst. Afl.: Last of the pagans. Presentatie: Martin Carver 22.00 13] Naked video, gevarieerd magazine met sketches en mu ziek. Afl.:2. Even Siadwell geeft een feestje. HIJ heeft echter een probleem... niemand komt opdagen 22.25 [3340 Minutes, serie documen taires over onze huidige le vensstijl. Vandaag: Street giris, documentaire over prostitutie van soms 13-jarige school meisjes in Birmingham. Hart verscheurende Interviews met o.a. de 19-jarlge Lorraine, die de prositutie wil opgeven, maar niet kan omdat er geen ander werk is te vinden. De 17- jarige Susan heeft een negen maanden oude baby en werd door haar zus het 'vak' in ge sleept. Jenny was 14 toen ze door twee mannen werd ge dwongen zich als prosituee te verkopen. Ze ontsnapte aan hun praktijken nadat ze zo mishandeld was door een van de mannen dat ze In het zieke- huls terecht kwam 23.05 World Snooker 23.45 Newsnlght, actuallteltenmaga- zlne 00.30 Weerbericht 00.35 World Snooker, samenvatting 01.10 Education 01.15-01.45 Social ITV 16.00 16.25 16.30 17.00 17.10 17.45 17.50 18.15 18.45 19.00 19.35 20.00 20.30 21.00 21.30 22.00 23.00 23.30 00.00 Orm and Cheap The Blunders, (herh.) Adventure of a lifetime Connections News at 5.45 About Anglla Crossroads Anything Goes Who's the boas? This waok Froeh Fields, (herh.) L.A. Law Haws at Tan Juggernaut Jamboree Being Happy la what Matters SKY CHANNEL 15.30 E Sky Trax. Popmuziek 17.00 The DJ Kat Show. Kinderpro gramma met Linda de Mol. Te kenfilms: Jem, Krazy Kat, Po- peye 18.00 Thritlsaakars. Chuck Connors ontmoet Chris Llghtburn, die een liefde heeft voor krokodil len 18.30 The Goat and Mrs Muir. Komi sche reeks rond Hope Lange 19.00 Three's Company 19.30 The Graan Homat. Afl.: The Hornet and the Firefly. Met Bruce Lee. De Green Hornet neemt het op tegen een vuur- manlak die het industriële hart van de stad wil vernietigen 20.00 My Favourite Martian. Afl.: Heit today gone Tomorrow. Ondeskundige handen zorgen ervoor dat Martin's tijdmachi ne terug gaat naar 1920 20.25 Golden Soak Actieserie naar het boek van Hammond Innes. Met Ray Barrett. Chrlstiane Kruger en Elizabeth Alexan- derMIjn-Ingenieur Alec Hamil ton vliegt naar Australië om daar een nieuw leven op te bouwen. Hij krijgt te maken met een goudmijn: het begin van een aantal mysterieuze avonturen 21.20 All American Wrestling 22.20 Championship Wrestling 23.15 Mortgage Corporation Tonnla 00.15-01.00 B Sky Trax. Popmuziek SUPER CHANNEL The really wild show (3 Music Box Livo [3 Countdown Blako'a 7. Sclence-fictionserle Gam# show. Spelprogramma Armchair Adventure. Afl.: As signment adventure - In the re alm of the shark Kennay Everett. Komische sketches met Kenny Everett Miatral's Daughter. Ameri kaanse serie met Stacey Ke- ach en Stefanle Powers. Drie mooie vrouwen hebben een ding gemeen en dat levert heel wat problemen op Super Channel Haws. Euro pees nieuws met John Suchet Super Sport Top goar. Auto- en motorma gazine [3 Music Special. Cannes Rock. Optreden van pop-ar tiesten die zich jaarlijks op het Cannes Festival laten zien. Met o.a. Frankie Goes To Holly wood (3 Simon Potter IS Amanda Rodlngton E Eddio Kldd (3 Music Box Lhre (3 Countdown: Adam Curry Th# Face TV 5 16.05 Bethsabeo. Franse speelfilm 17.30 L'école das Fans 18.00 Récréation. Jeugdprogramma 18.40 Daa chiffres at daa lettres 19.00 Champa Elyséee 20.30 Destination Famiente. Docu mentaire over een cruise op de Middellandse Zee. 21.30 Voyage. Het carnaval van Ve netië 21.50 Aujoordtiui en Franco. Het maken van tekenfilms 22.00 Journal Téléviae 22.30 Apostrophes Llterateur NEDERLAND 1 NOS: 09.30 en 13.00 Nieuwe voor doven RVU: 14.00 Bibliotheken. Afi.2: Collectievorming TROS: 14.30 Sons snd dsughters (Slot). 15.35 E Da Robins sn het robot complsx, Nederlandse Jeugdfilm uit 1969. De zusjes Jos en Claire zijn met vakantie in Italië. Door een toeval ko men zij er achter, dat er een grote bende smokkelaars opereert in de buurt. De politie gelooft echter hun verhaal niet. 16.30 Tros Pop formule, popmuziek vanuil discotheater Esca pe te Amsterdam. NOS: 17.30 'A6- Journaal TROS: 17.46 TROS Sport, sporlmagazine BRT 1 16.00 Sabine Klaist (sabine Kleist. 7 Jahre), Oostduitse kinderfilm van Hel mut Drlnba met Petra Lammel en Martin Tretan. (herh.) 17.10 Vrouwtha theelepel. tekenfilmserie 17.25 Schooltelevisie 17.55 Nieuwe DUITSLAND 1 10.00 Haute 10.03 ...gagan Enge land. 11.50 Umschau 12.10 Aua For achung und Tachnik 12.55 Persover zicht 13.00-13.15 Haute 14.55 E Dia Zitadelle. Engelse serie (slot). 15.50 Tsgesschau 16.00 Ala dia Igal gröe- aar wurden, tekenfilm 16.25 Dar Jun gs lm Baum (Zeppelin). Noorse speelfilm uit 1981. 17.45 Tegesschau 17.55 Hier und haute BBC 1 07.55 Weerbericht 08.00 Breakfast time 09.40 Advice line, programma waarin vragen betreffende het sociale zekerheidsstelsel beantwoord worden 09.55 Regionaal nieuwe en Journaal 10.05 Dudley Do-Right 10.10 The Monkeee, serie rond de popgroep The Monkees 10.35 Why don't you 11.00 Nieuwe. 11.05 Neighbours, se rie. 11.25 Philip Schofield 11.30 Play School 11.50 beertje Paddington 11.55 Five to slaven 12.00 Journaal 12.05 Bonanza, serie. 12.55 Teken film 13.00 Journaal 13.05 Open air, 13.55 Regionaal nieuwe en Journaal 14.25 Neighbours, serie. 14.50 Mop and Smiff 15.05 Knott's landing, se rie. 15.55 Film f7 16.25 Box clavar, familiequiz 16.50 Children's BBC 17.10 Ulyaaaa 31. Afl.: The Lost pla net 17.35 Sammy's super t-ahirt, En gelse speelfilm uit 1978 SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Wake-Up Club 08.30 Swatch Fashion TV. 09.00 E Sky Trax. Popmuziek 12.10 Soft N Romantic 13.10 The Beat of a Coun try Practice 14.00 Swatch Fashion TV 14.30 Three's Company 15.00 Talaa of Walla Fargo. Afl.: The Feud 15.30 E Sky Trax 17.00 The DJ Kat Show SUPER CHANNEL 07.00 Hippo 08.00 dington 09.00 Sons and Daughter* 09.30 Tanni* that Counts 10.00 Fol low Ma 10.15 Streetwise 10.30 Em- merdale Farm 11.30 E Simon Potter 12.30 Mietral's Daughter 13.30 The Living Body 14.00 Sons and Daugh ters 14.30 Hippo 15 30 Ulyeeea 31 16.00 E Music Box live 17.00 Countdown RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 18.05 KRO: Man en paard. 18.30 Derde Wereld. 19.02 KRO'S country time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 22^0 Reizigersgeluk. 22.50 Voor wie niet kijken wil. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02-07.00 VPRO: VPRO's nachtle- 00.02 Midnight hour. 01.02 Musica exotica. 03.02 De nachtuil schudt zijn veren. 05.02-07.00 Q, O Ie Q RADIO 2 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00 Zie Radio 1 RADIO 3 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en LP Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Voorland: Amsterdams Gitaar trio. 23.00 Het evenement RADIO 5 18.10 KRO: KRO-llterair. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20J0 TELEAC: Rockschool. 21.00 Statistiek, (herh.) 21.30 Gezond sporten. 22.00 Structuur in Basic REGIONAAL Omroep Rijnland: (Vla FM-frequentie 105,7 MHz) 18.00 Ga jij de klas maar in (onderwijsprogram ma) 19.00-20.00 Kunst uur. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 16.30 Ra dio Rijnmond Getapt, een dagelijkse talkshow. 1700-18.30 Gevarieerd nieuwsmagazlne BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Big Band. 18.55 Beiaardmuzlek. 19.10 Actueel. 19.33 Voel je thuis, voor migranten. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '87. lichte muziek. 21.30 De taalstrijd, herh. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 19.10 Funky Town. 22.05 Boem boem. 23.3(M>2.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Belgen spelen gitaar. 19.00 Dossier. 19.45 Home Made. 20.30 Staatskapelle Dresden o.l.v. Herbert Blomstedt. 22.00 Actualla. 22.15-2X45 Nieuwe muziek MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03-12.58 VPRO: Het Gebouw 07.03 Dorrestljn's persagentschap 11.05 NL. 1X05 Afdeling binnenland. 1X56 NOS: Land- en tuinbouw. 1X06 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 1X05 VARA: Oe Rode Draad 07.12 Ontbijtshow. 06.50 Pater Frans Broekhoff. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Frans Broekhoff. 12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 Ratel. 1X03 KRO's hoorspel. 15.30 TROS: Gerard de Vries draait op verzoek. 17.03 Nederlands Hitwerk RADIO 3 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 13.02 RinkeldeKinkel. 15.02 De Top 40 18.03 NOS: De Avondspits. RADIO 4 08.00 NOS: Nieuws. 06.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 09.00 Het Internationale Concert cir cuit. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette op verzoek. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. 17X0 De cantates van Bach RADIO 5 09.00 NOS: Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09X5 Waterstanden. 09.30 RVU: Vrije tijd. 10.00 AVRO: Meer dan Muziek. 11.00 Hobby-vitaminen. 1X00 NOS: Nieuws. 1X05 RVU: Toegift. 1X15 FEDUCO: Wijzer op X 13.00 NOS: Nieuw». 1X10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 1X30 De berg. 14.00 Mooi zo extra. 15.00 Sonja's Tip Tijd. 16X0 VPRO: Welingelichte kringen. 17.46 O.V.: De Nederlandse Antillen. 17.56 NOS: Mededelingen en nieuws REGIONAAL Radio Wash (via FM- frequentie Radio 1) 07.15-09.00 Och tend actualiteiten. 1X00-1X00 Luneh- programma (12130). voorstelling van de dag (1X50) regionaal nieuws, film en video-tip en 'Hebbes'. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.30 Actualiteiten. Radio Rijn mond 07.30, 08.00 en 0X30 Regionaal nieuws. 07.45 en 00.15 Quiz en Waar achtig. 16.30 Radio Rijnmond Getapt. 17.00 Gevarieerd nieuwsmagazlne BRT 1 05.31 Met I wakker. 0X20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 1X10 Actueel. 13.33 Tussendoor: cult. Informatie. 1X03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 1X05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Lichte ontbijtshow. 09.00 Visum. 10.03 Parkeerschljf. bont magazine. 1X00 Regioprogramma. 1X10 Do middagpost: over radio an tv. 1X00 Hitbox. 17.00 Focus. 17.10 Radio Twee met Poptetefoon BRT 3 07.00 Goedemorgen. 0X15 Ochtendvariaties. 09.15 Morgengymnast lek. 1X00 Matinata met o.a. Bach en Oa- linayi. 11.30 In de tuinen. 1X00 Taf el muziek. 1X10 Actueel. 1X30 Melodies franqalses. 1X00 Paule et Vlrglnie. 1X30 Tsjechische Philharmonie o.l.v. Vaclav Neumann. 17.00 Byzantijnse gewijde muziek.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 17