Concurrentie op zaterdag tussen TROS en NCRV Ite Spanje maakt weg vrij voor particuliere tv )lO/TELEVISIE C&Uiac Souia-nt DONDERDAG 9 APRIL 1987 PAGINA 23 A [Brink over Maria in sen hemel en aarde" SUM Presentatrice Milou van >raat in het maandelijks KRO-tv- jna „Er is meer tussen hemel en ranavond, Ned. 2 om 21.35 uur, in fhtse Dom kapel met gasten over de ps van Maria in hun leven. Aanlei- het aangekondigde Mariajaar dat op bor de paus zal worden geopend en blangs verschenen encycliek over pe Augustijner cantorij o.l.v. Frans i zingt het „Stabat Mater" van de componist Antonio Caldara. Te- r Willem Ruhof liet zijn leerlingen gen maken over het lijdensverhaal, k praat over Maria en over zijn ge- relatie tot zijn theater- en tv-werk zijn homosexualiteit. Van prote- |iuize zegt. hij gevoelig te zijn voor (erie van de kath. eredienst. MADRID Het Spaanse kabinet heeft een wets-, voorstel goedgekeurd dat de mogelijkheid schept voor de oprichting van particuliere televisiesta tions, zo heeft een rege ringswoordvoerder in Ma drid meegedeeld. De wet, die voorziet in de oprich ting van drie particuliere televisiestations, zal in de komende weken door het parlement worden behan deld en naar alle waar schijnlijkheid goedkeuring krijgen van de socialisti sche meerderheid. Vanaf 1990 kunnen de particulie re tv-stations in de lucht zijn. In de wet is wel een bepaling opgenomen waarmee moet worden voorkomen dat machtige mediaconcerns een meer derheidsbelang in de tv- stations kunnen verwer ven. Het maximale belang per aandeelhouder be draagt 25 procent en bij een mediabedrijf mag dat niet meer dan vijftien pro cent zijn. Het buitenlandse belang wordt beperkt tot 25 procent. Een onafhan kelijke commissie houdt toezicht op de tv-stations. De beperkingen op het be zit van aandelen hebben ervoor gezorgd dat de voornaamste kandidaten snel op zoek zijn gegaan naar partners. Het grote dagblad El Pais heeft een samenwerkingsovereen komst gesloten met het particuliere radiostation SER en een keten van re gionale kranten. Naar ver luidt voert de krant ook besprekingen met een an der radiostation, Athena 3. De voornaamste concur rentie voor El Pais komt van het uitgeversconcern Grupo Z, waartoe de popu laire weekbladen Tiempo en Interviu behoren, als mede regionale kranten en een uitgeversmaatschappij. Bovendien zou Grupo Z praten met de Italiaanse mediamagnaat Silvio Ber lusconi. Berlusconi's Fi- ninvest heeft het voor het zeggen bij drie Italiaanse tv-stations en bij het Fran se tv-station La Cinq. Gru po Z zou ook de Venezo laanse media-magnaat Gustavo Cisneros hebben benaderd. Andere mede dingers voor de particulie re stations ziin de uitge vers van kranten en weekbladen Grupo 16 en het conservatieve dagblad ABC. Eervolle vermelding voor TROS-hoorspel BERLIJN De „Prix Futura" in Berlijn heeft de TROS een eervolle vermelding opgeleverd. Het hoor spel „De bloem des doods", uitge zonden in november van het vorig jaar, bezette in de eindrangschik king van het festival een vierde plaats, een fraai resultaat als men bedenkt, dat er niet minder dan 42 hoorspelen werden ingezonden. De eerste en tweede plaats in de cate gorie „radiodrama" gingen naar de ARD/RIAS (West-Duitsland) en CPBS (Chinese Volksrepubliek). „De bloem des doods" werd ge schreven door Carel Donck en ver telt over het meisje Iris, dat niet is opgewassen tegen het grote-men- sen-leven. ivraagt pmming voor lerciële tv ksUM - De TROS ij de minister van n brief gedeponeerd, om toestemming revraagd met ingang oktober te beginnen ïmerciële tv. Het gaat experiment, dat een r zou moeten duren, april 1988. ioorzitter mr. H. Min- >i in een toelichting op jief, dat tot zijn spijt Ier andere omroepen k heeft gereageerd op lingen die de nieuwe et biedt De TROS evenwel een afschuw te blijven teren op om- len en koestert aspira- door middel van spon- y-programma's te ma- ïrvoor zijn al contacten net enkele grote uitge- Hij wilde nog niet ver- irelke dat zijn. In het kkoord heeft de poli- jielijk erkend, dat com- t omroep in ons land |jdelijk is, gezien de ig van buiten af en het lien van reclamegel- nister Brinkman heeft rent evenmin onzeker- |ten bestaan. Hierop ook zijn sluikreclame etrekking. Die kunnen [eleefd worden als de van de bokken zijn len, aldus mr. Minde- zich ook voorstelt op »re duur met een eigen aal te komen als te- |t tegenover het NOS- denkt de heer Minde rt het plaatsen van lokken rond en tussen ramma's van de TROS nerciële omroep, recla- ietrekking heeft op het iden programma. Scène uit „Rolling man" met Dennis Waever en Jimmy Dean. HILVERSUM - In de komen de zomermaanden zullen TROS-radio en TROS-tv tot nog nauwere samenwerking komen, aldus directeur Cees den Daas. Dit zal vooral ge beuren bij de gezamenlijke programmering van sport, pop en amusement. De sa menwerking TROS-VOO- sport wordt beëindigd. De TROS gaat op zaterdag op radio 1 een eigen sportpro gramma maken. De NCRV heeft al laten weten deze con currentie terdege te zullen be antwoorden. Mogelijk zal de hulp ingeroepen moeten wor den van de coördinatiecom missie om te voorkomen, dat beide omroepen dezelfde eve nementen verslaan. Voorts liet den Daas door schemeren, dat er zal worden gestreefd naar uitbreiding van de contacten met buiten landse commerciële omroepen voor het gezamenlijk opzetten van programma's. Dit vooral wat betreft de grotere evene menten, die evt. in coproduk- tie worden vervaardigd. Waartoe dit leidt zal de naaste toekomst leren, maar men verwacht er wel het een en ander van. Hierbij wordt vooral gedacht aan Super Channel, maar andere maat schappijen zijn niet uitgeslo ten. De zomerprogrammering gaat voor de TROS op 1 mei in. Gezien de mindere kijkdicht heid in de zomermaanden verschuift het begintijdstip vanr de middaguitzendingen naar 16.00 uur. Het effect hiervan is, dat de TROS zend uren uitspaart, die benut kun nen worden als op 1 april vol gend jaar Ned. Ill in de ether komt en er op het ATV-net meer ruimte ontstaat voor TROS, AVRO en VOO. De vrijdagmiddag biedt stee vast een film. De avonduit zending op die dag wordt geo pend met sport, waarbij acht takken speciale aandacht zul len krijgen. De Max Have- laar-serie zal worden her haald, evenals Sky over Hol land en Dagboek van Anne Frank- Sons and daughters verdwij nen tijdelijk van het scherm, maar de Knightrider komt er voor terug. De luchtigheid in de zomer programmering krijgt accent door vaste TROS-evenemen- ten als Te land, ter zee en in de lucht, Op volle toeren van uit diverse lokaties en De eer ste de beste. Bovendien heeft de TROS enige miniseries in huis gehaald, zoals Flight into Hell, die succesievelijk op het scherm zullen verschijnen. Voor de wisselavonden in de zomermaanden zullen aan vankelijk Linda, Kijk-tv en Kieskeurig nog blijven staan, later vervangen door films, mini-series en genoemde her halingen. Voorts staan enkele evenementen op het program ma, zoals op 24 augustus Air- show Lelystad, op 5 en 6 sep tember WK Speedway en op 12 september het Schlagerfes tival. ^ederU NEDERLAND 1 EO 16.10 Daktari, Amerikaanse se rie. Afl.: De wisseltruc. De stamgewoonte schrijft voor dat wanneer het stamhoofd zwak en oud geworden is er een nieuw stamhoofd moet komen. Het oude stamhoofd Ma- kubu en Daktari hebben daar grote moeite mee.... 17.00 CTr kan nog maar bij, kleu terprogramma NOS 17.30 V>6-Journaal met Maartje van Weegen EO 17.46-18.00 Tijdsein-buiten- land, actualiteiten met Aad Kamsteeg IOS 18.15 Beraat Kandili TELEAC 18.30 Cursus Leiding geven, les EO 19.00 Nathalie, tekenfilmserie. Afl.15: De moeite beloond. Nathalie heeft verdriet want Guus is weg. Tim gaat ook weg. Toch is er nog iets gezelligs: de boe rin heeft een nieuwe jurk voor haar gekocht 19.24 Het beste uit Ronduit—, Muzikale hoogtepunten uit Ronduit-Muziek. Met: San- di Patti, Philip Bailey, Joni e.a. Presentatie: Jarr van den Bosch NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Spelregel, Educatief spel- programma gepresen teerd door Petra Blokhuis en Bert van Leeuwen 21.27 Geen dertien in een do zijn, documentaire over een gezin met twaalf kin deren die allemaal betrok ken zijn bij het jongeren werk van de Hervormde Gereformeerde Jeugd Bonden 21.52 Tijdsein, actualiteiten. On derwerpen: de versprei ding van aids door heroï- nehoeren. De regering kijkt toe. Tegenpolen als de Mr. A. de Graat-stich ting, een organisatie voor prostitutiebeleid, en RPF- Kamerlid Leerling pleiten voor deels dezelfde maat regelen. Verder: verslag van een congres van men sen die hun leven lang vaak onterecht - collabo ratie met de Duitsers ver weten is en verkiezingen in Zuid-Afrika. 22.22 Vrije gevangenen. Serie over mensen die vanwege hun levensovertuiging ge vangen zitten 22.27 Profeet zonder pretentie, gesprek met de heer C. Huizinga NOS 23.22 Journaal 23.27 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 NIK 17.15 Symbolen in het Joden dom, programma over de symboliek van Pesach, het joodse paasfeest NOS 17.45 Paspoort voor Turken 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Joegosla- ven 18.30 Sesamstraat 18.45 m Jeugdjournaal 19.00 Journaal KRO 19.12 KRO's tekenfilmfestival 19.20 m Hints Aflevering uit de serie spelprogramma's. Presentatie: Frank Kra mer. Een dames- en he- renploeg probeert eikaars hints te raden. De Dames- ploeg bestaat uit: Marijke Merckens, Monique Kra mer, Wilma Driessen en Sandra Reemer. De heren- ploeg bestaat uil: Bob Bouma, Wilbert Gieske. Piet Römer en Stephan van den Berg. 19.50 Lotto-trekking. Recht streeks verslag van de Mid-lotto van de maand april. 20.00 Nachtmerrie in Sunset- Home, Amerikaanse tv- film uit 1985 van Michael Turner. Amos, een ex- honkbalspeler, belandt zeer tegen zijn zin in Sun- set-Home, een berucht verpleegtehuis, waar een bikkelharde zuster de scepter zwaait. Amos zet zijn eigen leven op het spel om de onverklaarbare moorden in het tehuis op te lossen 21.35 Er is meer tussen hemel en «arde, maandelijks praatprogramma vanuit de Domtoren in Utrecht. Pre sentatie: Milou van Sprang. Gasten: Jos Brink. NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag, parle mentair rubriek. Presenta tie en eindredactie: Ferry Mingelen 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden 0 Ondertiteling via TeleTekst. 0 Tweetalige o» stereo-uitzen- D Zwart/wit-uitzending. ■1 Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. E! Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. JJwts. Afl.: Plons en de mist. zeven van Blake (slot). Afl.: ike rizien. Vandaag: Kalfskop kallshersenen zending door derden idedelingon luwe net-zaken ger-Lager, spelprogramma jt speelkaarten en twee kop- Is. Kandidaten: Catherine His en Marieen van Leuven Blen tegen Richard de Ceu- ren Valere Pëeters. Presen te: Walter Capiau liet, Amerikaanse serie over t wel en wee van de familie <ng. Afl.: Een smeulend jrtje 05 Nieuw* en Coda: FICites |éres, van Jaques Castere- uitgevoérd door het dwars- Htrio Terzetto nen en dochters (Sons and lighters), Australische serie. L: 293. Amanda vreest herrie dat het gestolen meubilair or de politie werd gevonden ermezzo: Berceuse uit de urvogel van Stravinsky, uit- voerd door het Antwerps irinettenkwartet. (herh.) ihin, Japanse serie. Afl. 89. Kledelingen Kiws tidam met Marleen Gordts i terugkeer van Jimmy •an (Come back to the five d dime Jimmy Dean), Ameri- anse speelfilm uit 1982 van ibert Altman. Met: Sandy fnnis. Marta Heflin. Cher, Zes vrouwen vormen de Irn van een groep, die de tiacteur James Dean blijft reren. Om diens tragische cd te herdenken komen ze men in een stoffige winkel ikbij de plaats waar Dean in '55 de film Giant draaide. De jeenkomst draait uit op het rthullen van dramatische ge- ■00 George Gershwin gala- meert vanuit de Musikverein- al In Wenen, uitgevoerd door it Symfonisch Orkest van enen o.l.v. Georges Pretre. .1: Rhapsody in Blue met •on Bates, piano; Concerto in gr.t. met Rudolf Buchbinder. ano. (Eurovisie-uitzending) irrefours Café Theatre jurnaal «oir, regionaal magazine Kick et Flupke, tekenfilm Mimaal Utant-savoir. Vandaag: Ga- ntie automobiles Fantómee du Chapelier, anse speelfilm uit 1982 van laude Chabrol naar een ver- ïal van Georges Slmenon. et: Michel Serrault, Charles tnavour, Monique Chaumette a. Een klein dorpje in Bretag- i wordt geteisterd door een Jbekende vrouwenwurger Inéacope. Vandaag: Pierre, rditti Vittorio Gassmann speelt als Jory de hoofdrol in de Amerikaanse speelfilm „Cry Of The Hunted". Duitsland 3 om 20.15 uur. DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Ein Plëtz flir Tiere: Vreemde dieren in de eigen tuin, natuur film 16.45 Daa Geheimnis des 7. Weges. kinderserie naar een boek van Tonke Dragt 17.10 Traume, die keine blieben, kinderprogramma 17.45 Tageaschau 17.55 Hier und heute, actualiteiten 16.25 Loaberg, serie. Afl.: Rache ist 19.00 Daa A-Team, Amerikaanse se rie. Afl.: Wölfe in Uniform. 19.57 Programma-overzicht 20.00 mTagesschau. 20.15 Rüch-Sichten: Wo wir sind ist oben. Erica Papprits - wie die Republik Benehmen lernte, do- cumentaite over het protocol voor Duitse staatslieden 21.00 Der 7 Sinn 21.03 0 Baden-Badener Roulette, showprogramma met o.a. Gil bert Becaud, Jennifer Rush en Eartha Kift 22.30 Tsgesthemen 23.00 Casanova auf Schloas Dux, tv-film van Martin Eckermann. Met: Wolf Kaiser en Marianne Wünscher. Casanova woont de laatste jaren van zijn leven te ruggetrokken op zijn kasteel. Van alle vrouwen die hij heeft gekend, is alleen Sophie, zijn dienster, nog in leven. Tijdens de talloze gesprekken haalt zij hem over zijn amoureuze avonturen op schrift te stellen, (herh.) 00.30 Tagesschau 00.35 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.40 [S Teletekat-overzicht 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Das furchtlose Auge, docu mentaire film van Erwin Leiser, een portret van de fotografe Berenice Abbott. (herh.) Aansl.: heute-Schlagzellen 16.35 Verkehrsarena. Auf Touren gebracht, nieuws en wetens waardigheden rondom twee- wielers 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, actualiteiten, sport en amusement 17.45 Die Fëlle des Harry Fox, serie met Jack Warden. John Rubin stein. Penny Peyser e.a. Afl.: Klein aber oho. Aansl.: Heute- Schlagzeilen 18.20 Die Felle dee Harry Fox, ver volg 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Der grosse Preis, spelletjes voor slimme mensen met Wim Thölke, onder auspiciën van de Duitse gehandicapten-organi satie Aktion Sorgenkind 20.50 Die grossen Hilfe, een tussen balans van de Aktion Sorgen kind 21.00 Meinen Freunden vertrau'ich mehr als meinen Eltern, docu mentaire uit de serie „Kinder, Kinder". Afl.: onderweg met kinderen in Berlijn 21.45 Heute-journal 22.10 ZDF-hearing: Volkstelling - waarom? 23.10 0 Mit meinon heisse Trënen, 3-delige tv-film van Fritz Leh- ner over de laatste levensjaren van Componist Franz Schu bert. Met: udo Samel, Michae- la Widhalm, Daniel Olbrychski, e.a. Afl.3: Wlnterreis-Herbst 1826. Schuberl's ziekte begint zich weer te manifesteren. Franz woont nu bij zijn broer waar hij, al door de dood gete kend. zijn laatste werken schrijft. Voor vrienden en aan hangers is deze muziek al zo ver zijn tijd vooruit dat het niet meer toegangelijk is 00.45 Heute DUITSLAND 3 17.35 Teletekat-overzicht 18.00 Telekollog II 18.30 Die Sendung mit der Maua 19.00 Aktuelle Stunde 19.45 Raamprogramme van de re gionale studio's 20.00 Tagesschau en weerbericht 20.15 E Schrei der Gejagten (Cry of the hunted). Amerikaanse speelfilm uit 1953 van Joseph H. Lewis. Met: Vittorio Gas- mann, Barry Sullivan, Polly Bergen, e.a. Jory, een jonge visser uit Louisiana, zit in Cali- fornië een gevangenisstraf uit voor een roofoverval. Wanneer hij door de Liberale aanpak van een bewaarder weet te ontsnappen, zet deze de ach tervolging in. De spannende jacht die volgt speelt zich gro tendeels af in het moeras 21.30 Josep H. Lewis erzëhlt, ach tergrondinformatie bij de speelfilm 'Der Schrei des Ge jagten' 21.45 VorOrt: Verwehte Spuren, re portage over de Sintis en de Romas, zigeuners In Oost- Westfalen 22.15 Der berühmte WEEGEE, do cumentaire 23.10 Irische Uteratur, documentai re-serie over Ierse literatuur. 23.55 Tips flir Lesen Ernst Burger - Franz Liszt. reportage 00.05 Laatste nieuws BBC 1 16.40 Play it eafe, informatieve serie over het voorkomen van onge lukken bij kinderen. Afl.: Eve ryday Hazards 16.55 Lay on five 17.10 The adventurea of Spot 17.15 Johnny Brigga. Afl.2 17.30 Superted 17.35 Thundercata, Tekenfilmserie 18.00 John Craven'a nawsround 18.05 Blue Peter 18.35 Master class: Dennis Taylor 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus. 20.00 Top of the pops, Top 40-hits 20.30 (UEastendors, familiefeuille ton. Kathy krijgt bezoek van een mysterieuze gast 21.00 Tomorrow's world, magazine. Onderwerpen: houtbewerken met laser en terugdringen sterfte onder pasgeboren lam metjes 21.30 (SA question of sports. Quiz 22.00 Journaal 22.30 Lit* without George. Jenny houdt meer van Larry dan ze aanvankelijk dacht 23.40 Question time, discussie 00.00 Don't break your heart, infor matief programma over het voorkomen van hartkwalen 00.25 Concert: Chris Rea 00.35-00.40 Weerbericht BBC 2 The world of the 30*#: The dawn of tomorrow Pamela Armatrong My mualc Film *87 Mission impossible, Ameri kaanse serie met: Peter Gra ves. Leonard Nimoy. Lesley Warren e.a. Afl.: Time bomb International Pro-calebrity golf, serie over de golfsport Call my Bluff, spelprogramma I Sutton Hoo, serie. Afl.: The million pound grave Foreign bodies, comedy serie, die zich in Ierland afspeelt. Afl.: Distant bells. De aanstaande schoonmoeders vliegen elkaar in de haren vanwege hun ge loof CD 40 Minutes, serie documen taires over onze huidige le vensstijl. Vandaag: The mighty 23.10 Phil Silvers. Amerikaanse co medy serie. Afl.: Mink Incorpo rated. Silver probeert de hon derd dollar die hij met paar denrennen heeft verloren weer terug te krijgen 23.35 Newanight 00.20 Weerbericht 00.25 Sonates van Beethoven. 01.00-01.35 Open University ITV Orm and Cheep Baftlnk. (herh.) Inspector Gadget The Blunders, (herh.) Adventure of a lifalime About Anglia Crossroads Bygones Special Who's th* boss? This week Fresh Fields, (herh.) L.A. Law News at Ten Folio Hammer house of my and suspense, (herh.) John Pantry in person SKY CHANNEL 16.15 0 The Great Video Race 17.00 The DJ Kat Show. Met teken films Krazy Kat, Jem en Po- peye en serie: Skippy. Presen tatie: Linda de Mol en DJ Kat 18.00 Batman met Adam West en Burt Ward in de verfilming van de beroemde stripverhalen met dezelfde naam 18.30 The Goat and Mra Muir, Komi sche reeks over een weduwe met twee kinderen 19.00 Three'# Company Komische reeks met Suzanne Somers, Joyce Dewhitt en John Rltter 19.30 Th# Green Hornet. Afl.: Free way to Death. Met Van Willi ams als The Green Hornet en Bruce Lee als Kato. The Green Hornet bindt de strijd aan met een constructie-maatschappij 20.00 My Favourite Martian. Afl.: Who's got a secret. De broer van mrs. Brown maakt een op merking. die de krantenwereld doet geloven dat hij en Martin aan een belangrijk ruimte vaartproject werken. 20.25 A country Practice. Afl.: See Ya. Robin moet een belangrij ke oogoperatie ondergaan. 21.20-01.00 Wrestlemania III. Hulk Hogan bindt in Detroit de strijd aan met Andre The Giant. SUPER CHANNEL 16.00 0 Mualc Box Live with Simon Potter 17.00 0 Countdown with Adam Curry 18.00 Blake'a 7. Engelse sclence-fic- tionserie met Gareth Thomas 19.00 Game ahow 19.30 Armchair Adventure. Afl.: Yo- kon Quest 20.30 Kenney Everett. Komische reeks met Kenney Everett in de hoofdrol 21.00 Princeaa Daisy. Serie 22.00 Super Channel News met John Suchet 22.30 Super Sport 23.30 Top gear. Auto-magazine. Kijkje op de racebaan. 00.00 Music Special. Bryan Adams. De Canadese zanger bezocht onlangs een aantal Europese landen om zijn nieuwe elpee 'Into The Fire' onder de aan dacht te brengen. Een portret. 00.30 Closedown 02.10 0 Nino Firetto 03.00 0 Martin Buchanan 04.00 0 Music Box Live with Simon Potter 05.00 0 Countdown with Adam Curry 06.00 0 The Face TV 5 16.05 125, Rue Montmartre. Franse thriller uit 1959 van Gilles Grangier. 17.30 L'école dea Fans 18.00 Récréatlon 18.40 Dea chiffrv* et dea lettres 19.00 Champa Elysées. Nieuws uit de wereld van muziek, dans, film en theater 20.30 Aujourd'hui la vle. De waar heid van de leugen 21.30 Lea Star* en Ind* 21.50 Aujourd'hui en France. Por tret van Serge Sllberman 22.00 Journal Télévise 22.30 Apostrophes. Literair magazi ne. Bernard Pivot ontvangt No belprijswinnaar prof. Frangois Jacob NEDERLAND 1 NOS: 09.30 en 13.00 Nieuws voor doven RVU: 14.00 Mensenmarkt TROS: 14.30 Sons and daughters 15.35 TROS Aktua Special 16.00 Rosco leest voor 16.20 Bassie en Adriaan 16.45 TROS Pop Formule NOS: 17.30 %6-Journaal TROS: 17.46 TROS Sport, sportmagazine DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.23 Der grosse Preis 11.25 Rück-Sichten 12.10 Meinen Freunden vertrau' ich mehr ale mai ns Eltem 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagesschau 13.15 en 14.35 Teletek- stoverzicht 14.55 Die Zitadelle 15.50 Tagesschau 16.00 Mr. Mc Lintock 16.15 D Toni, bist du verrückt? 17.45 Tagsschau 17.55 Hier und BBC 1 07.55 Weerbericht 08.00 Breakfast time 09.40 Watchdog 09.55 Regio naal nieuws 10.00 Journaal 10.05 Day to day 10.45 Advice line 11.00 Journaal 11.05 Neighbours, serie. 11.25 Phillip Schofield 11.30 Play School 11.50 Beertje Paddington 11.55 Five to eleven 12.00 Journaal 12.05 Your life in their hands 13.00 Nieuwsoverzicht 13.05 Tom O'Con nor Roadshow, live vanuit da regio 13.55 Regionaal journaal 14.00 Jour naal 14.25 Neighbours 14.50 Mop and Smilf 15.05 The Liver Birds 15.35 Knots landing 16.25 Box Cle ver 16.50 Children's BBC 17.15 Ulyaaea 31 17.35 A day in the life BBC 2 15.00 Nieuwsoverzicht 15.02 Great sporting moments 15.15 Paardenra ces 15.50 Journaal 15.53 Paardenra ces Newbury 16.50 Journaal 1^.53 Regionaal nieuws 16.55 Paardenra ces Newbury 17.15 Pamela Arm strong 17.35 Look Stranger ITV 10.25 Anglia Newt and Weather 10.50 Ask no Questions 11.20 Car toons 11.30 Dining in France 12.00 Look who's talking 12.30 About Bri tain 13.00 Orm and Cheep, (herh.) 13.10 Rainbow 13.30 Manscape 14.00 News at on* 14.20 Anglia News and Weather 14.30 Gorgo. Speelfilm (1960) 16.25 Anglia News SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Wake-Up Club 08.30 0 Sky Trax. Popmuziek 12.00 Soft N Romantic 13.00 I dream of Jeannie 13.30 Hazel. Mr. B on the Bench 14.00 Fashion TV 14.30 Throe's Company 15.00 Tales of Walla Fardo. The Hijackers 15.30 0 Sky Trax. 17.00 The DJ Kat Show SUPER CHANNEL 07.00 Hippo 08.00 SI Amanda Re- dington 09.00 Sons and Daughters 09.30 Swim 10.00 Follow Me 10.15 Streetwise 10.30 Emmerdale Farm 11.30 0Nino Firetto 12.30 Romace 13.30 The Living Body 14.00 Sons and Daughters 14.30 Hippo 15.30 Ulysses 31 16.00 0 Music Box Live with Simon Potter RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS)I 18.05 Man en paard. 18.30 Derde Wereld. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 22^0 Reizigersgeluk. hoorsp. 22.50 Voor wie niet kijken wil. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VPRO: Het koude zweet. 01.02 Musica exotica. 03.02 Encore. 05.02 Q. Q. Ie Q RADIO 2 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00 Zie Radio 1 RADIO 3 18.03 NOS: De" Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun RADIO 4 18.00 NOS: Nieuws. 18.02 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Voorland. 23.00 Het evenement RADIO 5 18.10 KRO: KRO-literair. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Rockschool. 21.00 Statistiek, (herh.) 21.30 Por Favor. 22.00 Structuur in Basic REGIONAAL Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105.7 MHz) 18.00 Ga jij de klas maar in (onderwijsprogram ma) 19.00-20.00 Kunst uur. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 16.30 Ra dio Rijnmond Getapt. Na 17.00-18.20 cultuur, nieuws, sport Quiz en Waar achtig en aandacht voor het onder werp van de week BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Paasfeest-Pessach. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 „Paso a paso". 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '87. lichte muziek. 21.30 De Taalstrijd. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30 „Twee tot twee". 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muziek boetiek 10.03 Parkeerschijf. bont magazine. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus. 17.10 Radio Twee, poptelefoon 19.10 Funky Town. 22.05 Boem Boem. 23.30 Twee tot twee. BRT 3 17.00 Japan: Jazz a la carte 18.10 Aktueel. 18.30 Belgen spelen gitaar (26). 19.00 Dossier: „Het grote water". 19.45 Home-made. 20.30 BRT-Filharmonlsch orkest 22^0-23.45 Nieuwe Muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 11.05 NL. 12.05 Afdeling binnenland. 12£6 NOS: Mededelingen voor land en tuinbouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 16.05 VARA: De Rode Draad RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 Ratel. 15.03 Het Tribunaal, hoorspel serie. 15.30 TROS: Gerard de Vries draait op verzoek. 17.03 Nederlands Hitwerk RADIO 3 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldeklnkel. 15.02 De De top 40 18.03 NOS: De Avondspits. RADIO 4 08.00 NOS: Nieuws. 06.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 09.00 Het Internationale Concertcir cuit. 10.30 Lukas Passion, Telemann. 11.55 Muziek van deze eeuw. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 NOS: Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Vrije tijd. 10.00 AVRO: Meer dan Muziek. 11.00 Hobby-vitaminen. 12.00 NOS: Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 NOS: Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg. 14.00 De stofzuiger. 14.25 VIS. 14.45 Meet Mr. Mooney. 15.00 Sonja's Tip Tijd. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio West: (via FM- frequentie Radio 1) 07.15-06.00 Och tend actualiteiten 12JXM3.00 Lunch- programma. (12.30). voorstelling van de dag (12^0) regionaal nieuws, film en video-tip en 'Hebbes'. Radio Rijn mond: 07.30. 08.00 en 06.30 Regio naal nieuws. 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. 16.30-17.00 Radio Rijn mond Getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 78 Toeren tijd. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Ha die Micha. 14.00 De stemming. 18.00 Abraham ai gezien? BRT 3 07.00 Goede morgen. 06.15 Ochtendvariaties 08.15 Kamermuziek. 11-25 Aperitiefconcert. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 13J0 Drama's In de tuinhaag... 14.10 Jeugdwerk (es van Satie. 14J0 Engelse muziek. 15.55 Pianomuziek. 16.40 Vrijdags, eer het avond w<

Leidse Courant | 1987 | | pagina 23