Ijshockeyers rest weinig hoop ZOMER België weert Schotse fans Vanderaerden neemt leiding GA Eagles sluit de poorten voor supporters tegenpartij Jorritsma weer officieel bondscoach Arnesen moet bij PSV blijven Zaterdag 25 april bij deze krant CeidaeSou/ta/nt SPORT CcidócOowumt WOENSDAG 1 APRIL 1987 PAGINA 13 DEVENTER Met ingang van het nieu we voetbalseizoen zijn de supporters van de bezoekende club niet meer welkom bij Go Ahead Eagles. Het bestuur van de De venter eredivisieclub, dat in overleg met de gemeentelijke autoriteiten en de politie tot deze beslissing kwam, wil met de maatregel een eerste stap zetten in de strijd tegen het voetbalvandalisme. Mede door de weigering van de bezoekende supporters wil GA Eagles de veiligheid in en rond het stadion De Adelaarshorst ga randeren in de hoop meer publiek te trek ken. Er is echter één uitzondering: de sup porters van de tegenpartij kunnen alleen ia aanmerking komen voor een toegangs kaart via de eigen vereniging, die dan de lijst met „genodigden" aan GA Eagles moet verstrekken. Door dit systeem zijn, volgens het GA Eagles-bestuur, zowel de thuisspelende als bezoekende club verant woordelijk voor de veiligheid. Door deze maatregel sluit GA Eagles ook de kassa's op de dag van de wedstrijd. En mede daardoor kan GA Eagles weer terug naar de vaste zaterdagavond, omdat er volgens het bestuur geen wedstrijden met een ver hoogd risico (Feyenoord, PEC Zwolle, FC Den Haag en Ajax) meer zijn. Deze wer den tot op heden steeds door burgemees ter Waal naar de zondagmiddag verscho- Jongen overlijdt na boksgevecht MANCHESTER In het North Manchester General Hospital in Engeland is gisteren een bokser van vijftien jaar overleden. Sinds vrij dagavond lag hij op de intensive care-afdeling in coma. De scholier, Joseph Sticklen, werd het slachtoffer van een bokspartij met een veertienjarige. Na 52 seconden zakte Sticklen na een klap tegen het hoofd bewusteloos ineen. Het was zijn tweede gevecht. De dood van de jonge pugilist was voor de associatie van Britse artsen aanleiding zich andermaal fel te keren tegen de bokssport. „Deze tragedie versterkt ons appel boksen te verbieden", aldus een woordvoerder. Ringarts Adrian Whiteson weet het overlijden van Sticklen aan een toevallige samenloop van omstandigheden. „In elke con- tactsport gebeuren soms vreselijke dingen. In het judo of voetbal komen ook van tiid tot tijd tragedies voor. Dat is onvermijdelijk HSV in finale Westduitse beker HAMBURG Hamburger SV heeft de finale van het Westduitse bekertoernooi bereikt. In de halve eind strijd versloeg het op eigen veld voor 50.000 toeschou wers Borussia Mönchen- gladbach met 1-0. Het doel punt viel vijf minuten voor tijd en kwam op naam van Kastl. In de finale treft HSV op 20 juni in West- Berlijn de winnaar van het duel tussen de Stuttgarter Kickers en Fortuna Dussel- dorp. BORRIE WIL ONDERZOEK NAAR ANTI - J ODENLEUZEN EINDHOVEN Burgemeester dr.G. Borrie van Eind hoven heeft hoofdcommissaris Hessing gevraagd een on derzoek in te stellen naar het roepen van antisemitische leuzen tijdens de voetbalwedstrijd PSV-Ajax van afgelo pen zondag. Borrie wil van de politiecommissaris ook weten hoe daar eventueel tegen kan worden opgetreden. Tijdens de wedstrijd riepen aanhangers van PSV diverse keren massaal „Ajax joden". Inmiddels is ook komen vast te staan dat één van de aangehouden verdachten is opgepakt omdat hij de Hitlergroet bracht. Borrie wilde niet zeggen of er zondag nog meer gevallen van antise mitisme zijn waargenomen. Hij wijst erop dat een even tuele vervolging thuishoort bij het Openbaar Ministerie. Zondag al liet een woordvoerder van de Eindhovense politie weten dat het uitermate moeilijk is om een groep mensen aan te pakken die massaal „Ajax joden" roept. Volgens hem is het nog maar de vraag of daarmee het betreffende wetsartikel wordt overtreden. DEN HAAG De Neder landse herenhockeyploeg hèeft weer een officieel begeleidingsteam. Op voorstel van het verant woordelijke bestuurslid Ab van Grimbergen heeft het bondsbestuur van de KNHB besloten tot de volgende samenstelling: Hans Jorritsma (trainer- /coach), Nico Spits (mana ger), Leo Heere (arts) en Wim Crouwel (fysiothera peut). ]jln vergelijking tot het team, dat Oranje in januari vergezel- |de naar het gewonnen toer nooi in New Delhi, zijn arts Joep Brenninkmeijer en con ditietrainer Wim de Lange af gevallen. Kort na India ont stond er een breuk tussen Brenninkmeijer en Jorritsma. In de afgelopen weken, toen de begeleiding door een ont stane impasse demissionair ■was, trainde de selectie ge woon door in het Wagenersta dion van Amstelveen onder leiding van Jorritsma en De Lange. Leo Heere is een nieuw gezicht in de begelei ding. Hij is als arts verbonden liaan het NSF-centrum op Pa pendal. De Nederlandse hockeyploeg is momenteel bezig met de voorbereiding op het toernooi om de Champions Trophy, dat van 19 tot en met 28 juni in Amstelveen wordt gehouden. Van 20 tot 30 augustus verde digt Nederland de Europese ti tel in Moskou. Ter Riet en Jagerman ook uitgeschakeld CHARLESTON Van de vier Nederlandse speelsters in het met 75.000 dollar gedoteer de tennistoernooi van Charles ton is er niet één in geslaagd de tweede ronde te bereiken. Gisteren werden Hellas ter Riet en Nicole Jagerman uit geschakeld. Een dag eerder verloren Marcella Mesker en Manon Bollegraf hun eerste Ipartij. Ter Riet verloor in drie jsets van de Italiaanse Frederi- ca Bonsignori (5-7, 6-4, 2-6), Jagerman was niet opgewas sen tegen de Westduitse Wil- trud Probst (2-6, 6-7). In de tweede ronde werden drie geplaatste speelsters uit geschakeld: nummer zeven Tine Scheuer-Larsen (Den) verloor van de 15-jarige Spaanse Arantxa Sanchez, en ook Mercedes Paz (Arg) en Mi chelle Torres (Vst) moesten 'het veld ruimen. Paarden Smeding besmet met virus HILVERSUM Tjitse Sme- ding is gisteravond in Hilver sum voor het eerst sinds lange tijd met geen enkel paard aan de start verschenen. De Fries stond wel met drie paarden in even zovele koersen inge schreven, maar achtte het raadzaam de dravers terug te trekken. Op het entrainement van Smeding in Oudeschoot heerst al enkele weken een vi- infectie waardoor vrijwel alle paarden min of meer zijn besmet. De symptomen ver schillen van lichte verhoging tot gebrek aan eetlust en ge wichtsverlies. Door deze ver schijnselen kunnen de bijna zeventig paarden, die de stal len bevolken, niet worden ge traind. De dravers krijgen wel voldoende beweging. Het virus stak al meer dan een maand geleden de kop op en het ziet er niet naar uit dat de proble men binnen enkele weken achter de rug zullen zijn. CANAZEI Voor het Nederlands ijshockeyteam zijn in de amper een kilometer brede Fassa-vallei in de Do lomieten benauwde tijden aangebroken. De degradatie naar de C-poule is vrijwel onafwendbaar na de neder laag van 5-3 tegen Frankrijk. Tussen de ruim tweedui zend meter hoge, besneeuwde bergtoppen behaalde Nederland in vier wedstrijden om het wereldkampi oenschap en kwalificatie voor de Winterspelen van Calgary één punt. Niemand weet, hoe het verder moet met de selectie, die vol hoop naar Canazei was ge reisd. Coach Lou Vairo heeft al een flink deel van zijn uit straling verloren. De spelers lopen nog met hem weg. Maar als Oranje op de zelfde voet verder gaat, gaat de wandeling regelrecht naar de C-groep. Daar zou Nederland het ener zijds gemakkelijk krijgen. Bel gië moet zich bijvoorbeeld red den met spelers, die zich zelf mogen uitnodigen voor een ti- teltoernooi. Anderzijds mag de top van de C-groep niet wor den onderschat. Joegoslavië degradeerde vorig jaar door ongunstigere onderlinge resul taten, maar bracht alles behal ve slecht hockey op het ijs. Dat deed Nederland ook niet in de Noorditaliaanse provincie Trento. De bezieling was er net als de verbeterde spel vorm. Urenlange evaluaties van de wedstrijden tussen de spelers en Vairo waren meer regel dan uitzondering. Deson danks dreigt Nederland het „Joegoslavië" van 1987 te wor den. Alleen China, dat zeker terug- ggaat naar het C-niveau, staat onder Nederland. De overige landen staan twee of meer punten los. De Nederlanders krijgen in Polen en Noorwe gen tegenstanders, die volop in gevecht zijn om de ereplaat sen. De hopeloze positie van Nederland is deels te wijten aan de sterkte van de overige landen, deels aan de chroni sche achterstand, voortvloei end uit een zwakke nationale competitie, tegenwerkende clubs en een weinig professio nele aanpak. Na de gloriejaren 1979 - 1981, met promotie naar de A-poule en aeeleming aan de Olympische Spelen, volgde een rommelige periode, met degradatie naar de C-groep in 1982 als dieptepunt. Nederland klauterde een jaar plaats in de verdediging werd later in Oostenrijk wel een opgevuld door de net verdieping hoger, waarschijnlijk weer vallen. De klap zal hard aankomen. Leo blessure herstelde Van Gog. Collard kon wegens zijn zwak ke enkel niet spelen. In het Schweers wil nieuw bestuur miljoenen winst laten aflossen CANAZEI In zijn eerder aangekondigde voor reizen en materiaalkosten van rond de kruistocht tegen het nieuwe bestuur van de Ne- 600.000 gulden. Daarvan werd zestig procent, derlandse IJshockey Bond zal ex-voorzitter ofwel 360.000 gulden, door de SNS gefinan- Freddy Schweers ernaar streven dat het nieu- cierd. De werkelijke kosten waren volgens we bestuur van de NIJB vroeger door de bond Schweers echter iets meer dan de helft van die ontvangen gelden terug betaalt. Bij de Nationa- 360.000 gulden. Met andere woorden: de NIJB le Sporttotalisator (SNS) en het ministerie heeft jaarlijks ongeveer anderhalve ton overge- WVC zal Schweers gaan uitleggen hoe de NIJB houden. In vijftien jaar is dat 2,25 miljoen, in de afgelopen vijftien jaar met het ontvangen Schweers wil, dat de NIJB dat bedrag met te- geld is omgesprongen. Schweers en zijn bestuur rugwerkende kracht aflost maakten bijvoorbeeld jaarlijks een begroting r de ellende, toen hij Italië (6-8) afloste, tegen Frankrijk in de derde deze manoeuvres kwamen periode met gebalde vuisten de rust niet ten goede. De en vloekend naar de kant man-meersituaties werden zei- ging. Zijn team stond op 3-3, den uitgebuit. In de eerste pe- maar straalde te weinig uit. rj0de (2-2) scoorden Berteling Vairo had besloten met vier in en Tijnagel. Henk HiUe deed plaats van drie aanvalslijnen dat in het tweede deel. Maar te spelen. Geesink verhuisde even later maakte Bordeleau, van de defensie naar de vierde toen Nederland note bene met Vairo beslist na WK CANAZEI De contract onderhandelingen tussen coach Lou Vairo en het bestuur van de Nederland se IJshockey Bond (NIJB) zijn geopend, maar nog lang niet afgerond. Na een nachtelijke bespreking van ruim drie en een half uur zijn beide partijen wel nader tot elkaar gekomen. Vlak na de wereldtitel strijd in Canazei valt de beslissing. Vairo, die in het afgelopen seizoen voor Tilburg werkte en debuteerde bij de NIJB, heeft lucratieve aanbiedingen van de Zwit serse club Chur en enkele Italiaanse clubs. „Vairo onderhandelt met God en de wereld", schreef een Italiaanse krant dinsdag. Tijdens het WK heeft de Amerikaan een vertegen woordiger van Chur weg gestuurd, omdat die hem dwong snel te tekenen. Vairo wil volgend seizoen beschikbaar blijven voor de NIJB, ook als hij in het buitenland werkt. Toch zal zijn aanblijven afhangen van het feit, of Nederland zich plaatst voor de Win terspelen van Calgary 1988. Voorzitter Feenstra van de NIJB zei gisteren dat hij alles zal doen Vairo te behouden. in de slotperiode kwamen voort uit de scherpte, die het Franse spel kenmerkte en die bij Oranje ontbrak. Sterk begin Arnouts CAIRO Jan Arnouts heeft de wereld titelstrijd driebanden sterk geopend. Hij won in Cairo zijn eerste partij tegen de Mexicaan Fernandez in 46 beurten. Door een slotserie van negen carambo les passeerde hij de als tweede geplaat ste Fernandez nog juist: 50-45. Het we reldkampioenschap in de Egyptische hoofdstad wordt gekenmerkt door de wegblijvers. De Belgen Ceulemans en Dielis, de Fransen Bitalis en Vierat, de Japanners Kobayashi en Komori, de Westduitser MüÜer, de Nederlanders Van Bracht en Van der Smissen en de Spaanse titelverdediger Rico ontbreken om uiteenlopende redenen in Egypte. Omdat ook de Noord- en Zuidamerika nen weinig interesse toonden, verscheen er in Cairo een bontgekleurd gezelschap achter de tafel, waarin de Zweed Torb- jörn Blomdahl veruit de voornaamste favoriet is. Jan Arnouts versloeg in Cairo de Mexicaan Fernadez. BRUSSEL Opgepast, de Schotten komen. Zo ongeveer bena derden Belgische veiligheidsfunctionarissen de voor vanavond in het Anderlecht-stadion in Brussel op het programma staan de EK-kwalificatiewedstrijd België-Schotland. Voor geen en kele prijs wil men het zover laten komen als op 29 mei 1985, toen in het Heizelstadion 39 slachtoffers vielen bij de Europa- Cupfinale Juventus-Liverpool. De Schotten zijn de eerste Britten, die sindsdien een wedstrijd mogen spelen op Belgische bodem. Mogen, want daar is specia le toestemming van de Belgische regering voor nodig geweest Immers, de verordening dat Britse teams niet in België actief mogen zijn, geldt sinds de Hfeizel-tragedie nog steeds. De Belgen hebben al het mogelijke gedaan de Schotse fans het meereizen met hun ploeg zo moeilijk mogelijk te maken. De Schotse voetbalbond stuurde boos de als „schamel" beoordeelde duizend toegangskaarten retour, zodat er in Schotland geen kaarten verkrijgbaar waren. In België konden geïnteresseer den maximaal vijf kaarten per persoon aanschaffen. Ze moes ten daarbij bovendien hun paspoort overleggen. DEEN ZIT LIEVER OP TRIBUNE DAN OP DE BANK EINDHOVEN Frank Arnesen maakt dit seizoen gewoon af bij PSV. De 30-jarige middenvelder van de landskampioen kreeg gisteren van mana ger Kees Ploegsma te ho ren, dat zijn wens om eer der te vertrekken dan eind juni in geen geval zal worden ingewilligd. Domweg, omdat tussentijdse transfers na de eerste week van maart niet meer zijn toe gestaan. „Het is dus niet zo simpel, dat hij zomaar zijn kof fers kan pakken", aldus Ploegsma. „In een groep met veertien of vijftien topspelers zijn de druiven voor sommi gen altijd wat zuur. Arnesen moet maar zorgen dat de trai- Arnesen zal nog een gesprek hebben met oefenmeester Guus Hiddink. Mede daarvan hangt het af of de Deen ook volgend jaar nog bij de Eind- hovenaren zal spelen. Zijn contract loopt officiëel nog tot de zomer van 1988 door. Naast Bröndby in zijn geboorteland Denemarken zijn ook het vrij wel zeker naar de Bundesliga terugkerende Hannover'96 en het Italiaanse Sampdoria in Arnesen geinteresseerd. In Denemarken hebben ver schillende clubs bij Arnesen geïnformeerd naar zijn finan ciële verlangens. De midden velder heeft echter alleen in teresse voor Bröndby IF. Bo vendien wil hij slechts voor enkele maanden actief zijn in zijn geboorteland. Interesse in een langdurige verbintenis heeft hij niet. Met Bröndby IF heeft hij de afspraak gemaakt dat hij, indien PSV daarmee akkoord gaat, door de Deense club voor drie maanden zal worden gehuurd. Arnesen wil na die periode weer naar het buitenland. PSV heeft Arnesen laten we ten na de competitiewedstrijd tegen FC Utrecht van aan staande zondag de knoop defi nitief door te hakken. De mid denvelder zal in dat duel waarschijnlijk terugkeren in de basis, omdat Eric Gerets niet van de partij zal zijn door blessure en schorsing. De Deen heeft de clubleiding la ten weten pertinent geen trek te hebben in een plaats op de reservebank. Indien coach Hiddink hem niet in het basis elftal opneemt, zal hij vanaf de tribune toekijken. HERZELE Eric Vanderaerden heeft na de eerste dag van de driedaagse van de Panne, de traditionele voorbereiding op de Ronde van Vlaanderen, de lei ding. De Belgische werknemer in de ploeg van Peter Post dankt zijn koppositie aan de bonificatie-seconden van de ritwinst in de ochtenduren. Na 128 kilometer tussen Tienen en Herzele was hij veruit de snelste in een kopgroep van vijf, waarin zijn Australische ploeg maat Peiper vakkundig de sprint aantrok. In de middaguren verspeelde Vanderaerden in de individue le tijdrit over 17 kilometer zestien seconden op Sean Kelly. De Ierse tempobeul legde met ossekopstuur en dicht achter wiel de afstand af in 23 minuten en 17 seconden. De Belgi sche specialist Jean-Luc Vandenbroucke werd op aerodyma- nisch materiaal tweede op zes seconden, Vanderaerden met Calimero-helm en normaal frame derde. Francesco Moser start op 21 mei in de Ronde van Italië. Het wordt het vijftiende en laatste optreden van de Italiaanse renner in de Giro. In februari had de houder van het we- reld-uurrecord nog aangekondigd niet meer in de belangrijk ste etappewedstrijd van Italië uit te komen. Onder druk van zijn ploegleider Gianluigi Stanga en zijn aanhangers besloot de bijna 37-jarige beroepsrenner zijn beslissing te herzien. Sportwereld Voetbal Het Bulgaarse team voor spelers onder 21 heeft met de grootste moeite van Luxemburg gewonnen: 1- 0. Door dit resultaat namen de Bulgaren de tweede plaats in kwalificatiegroep 8 over van Nederland. (ADVERTENTIE) a Informatie over de adverteermogelijkheden in deze special wordt u graag verstrekt door Jan van der Henst, bereikbaar onder nummer 070 190.792. Tips voor Hilversum en Schaesberg DEN HAAG Acht dra- verijen zijn er donderdag avond (18.00 uur) op de baan in Hilversum en vrij dagavond zeven draverij en te Schaesberg. Onze tips voor Hilversum lui den. Ie koers: Anne Neyenrode (6), Zeno Arja Woldb Loy (3), Zodiaque Mark (2). koers: Zampa Power (6), Afrodite Jac (7), Vina O (1), Wallysien (5). Onze tips voor Schaesberg luiden, le koers: Ann David (10), Barry Rijn stroom (4). Björn Tefka (7). 2e koers: Brenda Ludwig (7), Blitse M (3), Zivago Star (4). 3e koers: Zalf ra Voltary (7), Asterix (4). Abel Tasman (6). 4e koers: Amon Marco (4), Attila van Weert (6). Zogan L (1). 5e koers: Yoco Oostland (6), At Speed Diepnow (7), Yankee Dream (5). 6e koers: Amor O (4), Zeester Ulan- dia (2), Wandar Oostland (8). 7e koers: Velino Majo (5), Vryo Bui- :ondag op Duindigt zijn als volgt: wo 1: Ace Regina (11), Berta Buiten zorg (12), Albert Catharina (5). W5 2: Zodiac Victory (5), Wally Heij- (2). Vriend (13). sportuitslagen BILJARTEN WK driebanden in Cairo Eerste ronde: Saad (Egy)-Siab (Egy) 48-50/70; Torres (Vst)-Stenzel (Oos) 46-50/73; Arnouts (Ned)-Fernandez (Mex) 50-45/46. PAARDESPORT Koereen Hilversum EERSTE KOERS. 2000 m: 1. Barones Highland (J. Tambach) 2.4 2,90, 3,00, 1,40, Kopp. 39,60, Trio 550,80. TWEEDE KOERS. 2000 m: 1. Balder (A. Suykerbuyk) 2.48.8, 2. Alida L. 3. Ahenko Top. Niet gestart: Atze van Medem, Annabel K. Winn. 8,40, PI. 1,80, 2,00, 1.20, Kopp. 24,00, Trio 160,40. DERDE KOERS. 2000 m: 1. Baron Wilkes (Mej. M. Vos) 2.42,9, 2. Youn- gaster Nora, 3. Zondag N. Winn. 1.90, PI. 1,10, 1,20, Kopp. 4,40, Trio 45.20. VIERDE KOERS. 2000 m: 1. Alk G (A. Suykerbuyk) 2.44.3, 2. Zarnella Eden. 3. Bienvenue Berg. Winn. 15,10, PI. 2.20, 3.20, 1,70, Kopp. 65,80, Trio f. 1.164,50. VIJFDE KOERS. 2000 m: 1. Zulu 1,10, 1,40, 3,10, Kopp. 13,10, Trio Alewyn Bush. Niet gestart: Zjilah Ha- Appie Buitenzorg, 3. Yonlna. Niet ge start: Yellow Nimble. Winn. 1,70, PI. 1.30, 1,90, 2,30, Kopp. 6,40, Trio Worthy Dillon, 3. Uncle Tom. Niet ge start: Unie Pride. Winn. 5,00, PI. 2,10, 1,80, 5,80, Kopp. 41,00, Trio 396,90. TIENDE KOERS. 2000 m: 1. Reunited (A. Mollema) 2.35,1, 2. Whippet Pos tille, 3. Unrl Zuidvelde. Niet gestart: Compaen (A. van Brederode) 2.06.0, 2. Winn Together, 3. Vulcana P. Winn. 7,60. PI. 2.80, 1.60, 5,50, Kopp. Excelsior 2-Den Haag 2 0-0; Volen- dam 2-Feyenoord 2 1-0; FC Utrecht 2-Haarlem 2 3-2; SW 2-Sparta 2 3-4. Eerste deel eerste etappe is: 1. Van deraerden (Bel) 128 km In 3.16.57, 2. Vijver (Bel), 3. Sklbby (Den). 0.08, 7. Frison (Bel). 8. Wojtinek (Fra), 9. De Wilde (Bel). 10. Redant (Bel), 11. De Rooy (Ned). 12. Sergeant (Bel), 13. Vandenbrande (Bel). 14. Bauer (Can), 15. Rogiers (Bel), 22. Hane- graaf (Ned), 26. Talen (Ned), 31. Jac. v.d.Poel (Ned), 38. Lammerts (Ned), 40. Frils Plrard (Ned), 46. Verhoeven (Ned). Tweede deel (tijdrit): 1. Kelly (Ier) 17 km in 23.17, 2. Vandenbroucke (Bel) 23.23, 3. Vanderaerden (Bel) 23.33, 4. Peiper (Aus) 23.27, 5. Van Hooydonck (Bel) 23.49, 6. Sblleveld (Ned) 23.54, 7. Sergeant (Bel) 23.56, 8. Bauer (Can) 24.07, 9. Romlnger (Zwl) 24.11, 10. Wampers (Bel) 24.15, 11. Duclos- Lassale (Fra) 24.17, 12. Crlqulellon (Bel) 24.18, 13. Van den Haute (Bel) 24.22. 14. Sklbby (Den) 24.29. 15. 0.07, 3. Vandenbroucke (Bel) op 0.13. 4. Peiper (Aus) op 0.20, 5. Van Hooy donck (Bel) op 0.39, 6. Solleveld (Ned) op 0.44. 7. Sergeant (Bet) op Noorwegen-Chlna 4-2 (2-1, 1-0, 1-1); Nederland-Frankrijk 3-5 (2-2, 1-1, 0- 2); Italië-Oost-Duitsland 5-5 (4-3, 0-0, 1-2). Stand: 1. Oostenrijk 3-6 (23-12); 2. Italië 4-5 (21-17); 3. Frankrijk 4-5(18- 15); 4. Noorwegen 4-5 (16-14); 6. Po- China 4-0 (8-36). Voetbal De aanpassing van de acht stadions, die volgend pese titel in West-Duitsland, gaat ruim 75 miljoen gulden kosten.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 13