Noordwijks bedrijfsleven verenigt zich in NOV BIJZONDERHEDEN Lisette van Dommelen: een heel bijzondere band met Sneeuwwitje n AH in De Markthof Wassenaar: voorlopig geen maatregelen «- tegen sluipverkeer Warmond tevreden over muziekonderwijs Oegstgeest soepeler met geluidswagens LEIDEN OMGEVING CetdócSotrui/nt DINSDAG 31 MAART 1987 PAGD(£ Dix-penning voor veredelaar Frans Roozen HILLEGOM De 79-jarige Frans Roozen uit Vogelenzang heeft gisteren in Treslong de J.F.Ch. Dix-penning gekregen. De penning wordt door de Koninklijke Algemeene Veree- niging voor Bloemenbollencultuur uitgereikt aan personen die op het terrein van de verede ling van bloembollen baanbrekend werk heb ben verricht. Frans Roozen begon al op 15-jari- ge leeftijd op het bedrijf van zijn vader in Heemstede met het veredelen van bol- en knol gewassen. Later verhuisde hij naar Vogelen zang. In 1931 werd zijn citroengele Wall Street (een tulp) bekroond in Haarlem in Londen. Naast tulpen veredelde Roozen ook hyacinten, irissen en calla's. Roozen heeft in de loop der jaren honderden nieuwe tulpen gewonnen. Sinds de veredelaar zijn zaak heeft overgedaan aan zijn zoon maakt hij verre reizen. Tijdelijk geen telefoonverkeer in deel van Sassenheim SASSENHEIM Zevenhonderd telefoon-abonnees in Sassenheim zijn vandaag telefonisch niet bereikbaar. Ook kunnen zij zelf niet bellen. Werkzaamheden aan de telefooncentrale zijn de reden van deze tijdelijke af sluiting. De werkzaamheden zijn vanmorgen om zes uur begonnen en duren maximaal tot vanavond acht uur. Op dinsdag 14 en maandag 27 april kunnen op nieuw twee groepen van zevenhonderd abonnees in Sassenheim tijdelijk niet van hun telefoon gebruik ma ken. Alle betrokken abonnees zijn persoonlijk op de hoogte gesteld. Het is de bedoeling dat aan het eind van de jaren tachtig al het telefoonverkeer in Sassenheim via een nieuwe prx-centrale wordt gevoefd. Dit is een computergestuurde, semi-electronische centrale die minder storingsgevoelig is dan de huidige electro-me- chanische telefooncentrale. De werkzaamheden in de komende weken zijn een noodzakelijke sanering die vooruitloopt op deze verandering. Kat opgehangen LISSE Voorbijgangers hebben gisteravond in het bos bij de Loosterweg-zuid een dode kat ge vonden die aan een boom was opgehangen. Het dier verkeerde al in staat van ontbinding. De da ders zijn onbekend. Illegale venters LISSE Twee onbekende man nen zijn gistermiddag illegaal langs de deuren gegaan om kleedjes te verkopen. Dit gebeur de op de Loosterweg-noord in Lisse. Bewoners waarschuwden de politie, maar deze heeft de twee illegale venters niet kunnen achterhalen. Bollenstreek- attraktiekaart LEIDEN De VVV's in de Duin- en Bollen streek en Leiden hebben de zogenaamde Bollen- streekattraktiekaart uitgebracht. Die kaart bestaat uit een buskaartje en een boekje met voordeelcou pons voor diverse attracties en horeca-etablisse- menten in de Bollenstreek. Zo kan men met een coupon korting krijgen op een toegangskaartje voor de Keukenhof. Met het buskaartje kan men een rondreis door de bollenstreek maken, waarbij het de reiziger vrij staat om de reis op ieder wille keurig te onderbreken. De Duin- en Bollenstreek- attraktiekaart is tot 1 oktober verkrijgbaar bij de kantoren van de NZH in Leiden en Haarlem, en bij de VVV's in Haarlem, Hillegom, Katwijk, Lei den, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout en War mond. De kaart kost elf gulden. Kinderen van 4 tot en met 11 jaar en houders van een 65Plus- kaart betalen zes gulden. Boeiend reisje NOORDWIJK Een kraanbe- drijf heeft gistermiddag op het strand bij de Langevelderslag een grote lichtboei geborgen. Het gevaarte (3 meter hoog en met een doorsnede van 2 me ter) was daar in het weekeinde aangespoeld. De boei (die was vorzien van een toplicht en en kele accu's) is afkomstig uit Vlissingen en is door de hevige storm naar het Noordwijkse strand gedreven. In Noordwijk zijn ook enkele kleinere boeien aangespoeld. Waar die vandaan komen, is niet bekend. De strandvonder heeft deze bakens geborgen. SVVL kan doorgaan LISSE De School voo; wassenen Lisse (SVVL) k; activiteiten in het sch' 1987/1988 voortzetten. Hf stuur van de school en hei ge van B en W hebben hitf - gisterochtend overeenstelltri bereikt. De lesgelden zuil» ja; moeten worden aangepande komt erop neer dat de cun t middeld per les één guldei Rc moet betalen. Maar hoe depg. de bezuinigingen precies, be voert is nog niet duideli^ni; school wordt getroffen do^ t zuinigingen van het rijk igei wordt de gemeentelijke sif c gehalveerd. De voorzitter i school, de heer De Weerdtij na het gesprek met B en f~' een verheugende ontwikkpen OEGSTGEEST Het staat vrijwel vast dat Albert Heijn de huidige supermarkt in de De Kempenaerstraat naar de Markthof zal verplaatsen. De onderhandelingen zijn bijna afgerond en de verwachting is dat AH de poorten in De Markthof in het tweede kwar taal van 1988 zal openen. Dan is er een einde gekomen aan een langdurige leegstand van deze schepping van Proper Be heer in Oegstgeest. Pikant de tail is echter dat Proper giste ren nog ontkende dat de on derhandelingen al rond waren. Een en ander werd gisteren meegedeeld door de voorzitter van de winkeliersvereniging Oegstgeest Actief, J. Schohaus, tijdens een algemene leden vergadering. Ook de kwestie van de aanvoer naar de Markthof schijnt, volgens een AH-vertegenwoordiger, al ge regeld te zijn. In ieder geval bleken de aanwezigen ver heugd over de komende ont wikkelingen. Er viel nóg een doorbaak te noteren, namelijk dat de winkeliers er zaterdags in één klap 22 parkeerplaatsen bijkrijgen. Er is langdurig on derhandeld om het parkeer terrein van de AMRO/ABN bank op zaterdagen te mogen gebruiken voor het parkeren van auto's van winkeliers en winkelpersoneel. Zowel ABN als Amro bank hebben er thans mee ingestemd. Het wordt wel een besloten par keerterrein. In augustus wordt in het eer ste gedeelte van de De Kem penaerstraat de riolering gesa neerd. Daarna wordt de straat opnieuw heringericht. De dienst gemeentewerken is met een schets gekomen waarin in Elaats van schuinparkeren ingszij parkeren wordt aange prezen. Gisteravond spraken de winkeliers zich echter uit voor de handhaving van de huidige toestand aangezien deze in hun ogen de meeste parkeergelegenheid biedt. Vanavond zal men dit op het raadhuis nog een toelichten. Woning op tuincentrum WASSENAAR Op het tuin centrum De Bosrand mag een bedrijfswoning worden ge bouwd ondanks de kritiek die achterbuurman Stokvis op het bouwplan heeft. Dat besloot de gemeenteraad gisteravond. De aan de Papelaan wonende fami lie Stokvis zal, wanneer de wo ning wordt gebouwd, geen vrij uitzicht meer hebben over de kwekerij. Het huis van de fami lie Stokvis ligt weliswaar 60 meter van de nieuw te bouwen woning verwijderd, hun zwem bad zal echter na de bouw slechts 20 meter van de te bou wen woning liggen. De eigenaar van kwekerij De Bosrand, C. van Haaster, wil een bedrijfswo ning op zijn kwekerij om dag en nacht het reilen en zeilen in de kassen in de gaten te kunnen houden. Een al bestaande be drijfswoning kan na de bouw van de nieuwe woning worden gesloopt. De te slopen woning ligt pal aan de Rijksstraatweg en is mede oorzaak van de smalle constructie van de Rijks straatweg direkt na het kruis punt bij de Rozenweg. Tijdens een commissievergadering deel de wethouder Cocheret vorig jaarmee dat er plannen bestaan om de Rijksstraatweg tussen de stoplichten Rozenweg en Den Deyl te verbreden. Om dit te re aliseren zal de oude bedrijfswo ning gesloopt moeten worden. De gemeenteraad was unaniem van mening dat op de kwekerij de Bosrand een bedrijfswoning mag worden gebouwd. De be woner van de Papeweg kondig de aan bij de Raad van State in beroep te gaan. NOORDWIJK Het ge hele Noordwijkse bedrijfs leven heeft gisteravond besloten voortaan te ope reren onder de paraplu van de Noordwijkse On dernemersvereniging (NOV). Wat velen hoopten maar niemand verwacht te, werd daarmee voor het eerst in de geschiedenis van de badplaats een feit. In een rechtstreekse confron tatie met voorzitter Weidema van de Vereniging Horeca merkte NOV-voorzitter L. Korbee op te betwijfelen of de horeca onder bepaalde voor waarden zich zou willen aan sluiten bij de Noordwijkse On dernemersvereniging. Hij meende het ontbreken van deze bereidheid te kunnen op maken uit een onlangs in de Leidse Courant gepubliceerde interview met Weidema. Een van de bezwaren van Horeca Noordwijk zou de naam zijn. Korbee wees gisteren op de historische achtergronden van zijn organisatie, waarbij men voor Noordwijkse Onderne mers-Vereniging had gekozen. Van deze naam wilde de NOV onder geen beding afstand doen. In de structuur, die de NOV voor ogen staat, zal het bestuur tot elf leden uitgebreid worden. De Horeca zou binnen de NOV een eigen sectie vor men, evenals de vrije beroe pen, de Hoofdstraat-winkeliers en het bedrijfsleven in Noord- wijk-Binnen. In de nieuwe op zet zou de Horeca vijf verte genwoordigers hebben, te we ten drie uit de logiesverstrek- kers, één uit de campinghou ders en een representant van de restaurants en de bar-dan- cingexploitanten. Van de ove rige zes bestuurders zouden er twee de vrije beroepen verte genwoordigen, twee zouden er worden aangewezen door de Hoofdstraat-winkeliers en twee door de winkeliers uit Noordwijk-Binnen. Wanneer men zou besluiten onder het dak van de NOV verder te gaan, zou de basis- contributie teruggebracht kun nen worden tot 80 gulden per iaar. Hetgeen men thans meer betaalt, gaat in het fonds van de Stichting Promotion Noord- wijk, als die tot stand mocht komen. Voorzitter Korbee verzocht de heer Weidema af stand te nemen van zijn in het intervieuw gedane uitspraken en te verklaren, dat Horeca Noordwijk voortaan onder de vlag van de NOV zou opere ren. „Als u ons dit kunt toe zeggen, gaan de dozen open", aldus Korbee. Daarmee be doelde hij de verpakte atten ties voor de thans in het NOV- bestuur zitting hebbende hore- ca-vertegenwoordigers. „Als u neen zegt, blijven de dozen dicht". Weidema zei: „Ja". „We zijn rond," constateerde Korbee met voldoening. Naar zijn mening had Weidema een duidelijke uitspraak gedaan. De vergadering beperkte zich tot een enkele informatieve vraag. Wat gekissebis ontstond er tussen de bar-dancing ex ploitanten onderling. „Het be gint op een horeca-vergade- ring te lijken," zei Korbee met een vleugje sarcasme, toen hij de discussie aftikte. „Twee jaar is er keihard ge werkt om tot dit resultaat te komen", zei de NOV-voorzit ter mede. Een daverend ap plaus van de stampvolle zaal was de dank van de aanwezi gen aan hun bestuurders. Tijdens de vergadering werd men uitgebreid geïnformeerd over de Stichting Promotion Noordwijk. Nu de horeca zich onder het vaandel van de NOV heeft verenigd, kan wor den verwacht dat deze stich ting snel werkelijkheid zal worden. Het zogeiTaamde rap port Tiedeman werd zonder veel commentaar van de hand gewezen. Wat deze adviseur aanrraadde, was in feite een oud verhaal, merkte Korbee op. Meer vertrouwen bleek hij te hebben in mr. Brink, die de nieuwe structuur van de orga nisatie juridisch op poten zal zetten. De voorzitter zette ver der nog uiteen hoe de Raad voor Toerisme er uit gaat zien en wie daaraan deelnemen. Directeur Eberharter van Huis ter Duin rekende voor dat 1040 dagen nodig geweest wa ren om tot een gezamenlijk toeristisch beleid te komen. Z'n optimisme had meer dan eens een knauw gekregen. „Maar eindelijk zitten we als Noordwijkse ondernemers op een lijn", aldus de directeur van Noordwijkse bekendste, jubilerende hotel. Deze bood zijn gasten een muzikaal en magisch programma aan. WASSENAAR Zowel in Wassenaar-Noord als in naar-Zuid zal alle in en uitgaand verkeer een aantal wr worden geteld, voordat het gemeentebestuur eventueel overgaan tot maatregelen tegen het sluipverkeer. Volgens burgemeester P.H. Schoute „kost het oplossen va verkeersknelpunten in Wassenaar heel veel geld dat er is". „Wil men toch wat aan de verkeersknelpunten doen d er een zekere planning nodig om met het spaarzame geldi vuldig om te gaan. Het ministerie van verkeer en water 7 subsidieert een belangrijk gedeelte van het onderzoek, y dan moeten we eerst keiharde cijfers op tafel hebben ha verkeer zich in Wassenaar afwikkelt", aldus Schoute gist tijdens een vergadering van de gemeenteraad. Uit de nota keerstellingen 1986 blijkt dat 's ochtends veel verkeer \ky Noordwijk/Katwijk de sluiproute via de Storm/Jager^ /Wittenburgerweg/landscheidingsweg kiest, 's Avonds kie^e verkeer richtinge bollenstreek echter de route Rijksstraatird /Kerkdam/Van Zuylen en zorgt op deze route steeds irte voor opstoppingen. De resultaten van de nu voorgestelde gen zullen in het najaar bekend. Felle kritiek uitte H. Gou£je (PvdA) op het onderhoud van de gemeentelijke SporthaT de Mansveltkade. Volgens Goulooze zijn er in de Sporth lampen kapot en bevinden zich er tal van splinters in de die gevaar opleveren voor de gebruikers van de sporthal.wei gens Goulooze komt de badmintonvereniging naar aanlegoi van haar slechte ervaringen in de sporthal tijdens een toujoe over twee weken met een klachtennota bij het gemeen stuur. Volgens de wethouders Barning (financiën) en YL. veen (sportzaken) schort er echter niets aan het onderaf' Wethouder V. Wensveen (CDA) merkte echter wel op d O] offertes waren gevraagd aan verschillende bedrijven oig j vloer van de sporthal „bij te schaven". De kapotte lampen dal den spoedig worden verwisseld. sier Als meisje van vier was Liset te van Dommelen één van de leerlingen van kleuterschool De Hazewei in Oegstgeest. Jut vertelde het sprookje van Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen. Over de gemene koningin/stiefmoeder die zo jaloers was op de schoonheid van Sneeuwwitje dat ze het prinsesje opsloot in de toren kamer van het kasteel. Over de ontsnapping van de prinses naar het grote bos waar ze liefderijk werd opgenomen door de dwergen. En over de listige wijze waarop de konin gin de dwergenhut binnen- Zes weken ziek geweest van het sprookje. drong, Sneeuwwitje van een giftige appel liet eten en haar aldus de (schijn-)dood indreef. O o wat vreselijk dat lieve doodsbleke meisje, opgebaard in een glazen kist. Lisette van Dommelen intus sen 25 jaar: Het verhaal schokte me enorm. En thuis gekomen kreeg ik het letter lijk ontzettend benauwd. Niet een uurtje of een middagje, maar zes weken lang. Allerlei dokters om m'n bed, en nie mand begreep waar die adem nood toch vandaan kwam. Zelf dacht ik dat de juf mijn sjaal te strak om mijn nek had gespannen, en dat het daar door was gekomen. Nu moet ik er bij vertellen dat er bo ven mijn ledikantje een prent hing met precies die scène uit Sneeuwwitje, waarin het prinsesje ligt opgebaard in de glazen doodskist. Waarschijn lijk omdat ze die afbeelding toch een beetje luguber von den in de kamer van een ziek kind, hebben mijn ouders die prent na zes weken wegge haald. Vrijwel direct daarna kreeg ik weer lucht, kon ik mijn bedje uit, en was ik weer beter. Mijn ouders vonden dat plotselinge herstel zo opval lend dat ze me vragen gingen stellen over het sprookje, en zo is het verband duidelijk ge worden tussen mijn identifi catie met Sneeuwwitje en mijn aanval van benauwd heid. De dokters hebben het gediagnosticeerd, meen ik, als Als meisje van vier was Lisette van Dommelen één van de leerlingen van kleuterschool De Hazewei in een pseudo Krupp-aanval". Maar nu het krasse: zondag speelde Lisette van Domme len de rol van Sneeuwwitje in de gelijknamige productie van het Nederlands Jeugd Thea ter. Minutenlang schijndood in een glazen kist, verbeeldde ze de scène waarvan ze een entwintig jaar eerder zes we ken ziek was geweest. Een gril van het lot? De voorstel ling van gistermiddag, in het Theater aan de Haven, was de première en Lisette van Dommelen acteerde hierin zo overtuigend, dat er tussen haar en de sprookjesfiguur een haast bovennatuurlijke band leek te bestaan. Anders gezegd: zó naief speel je alleen als de ongecorrumpeerde, sneeuwwitte, kern in jezelf' nog springlevend is. Dat de toeschouwer dat ook ervéért, is uiteraard in hoge mate te danken aan het knap pe werk van Sneeuwwitjes te genspelers en aan regisseur Jeroen Rooyackers. Maar in de NJT-productie komt daar nog iets anders bij. Het detor is opgebouwd uit 300 door schijnende slagwerkvellen. Muren, plafonds, vloeren, Bijdrage: Willem Scheer Foto's: Pan Sok deuren, ramen het zijn al lemaal slagwerkvellen, die door drie acteurs/slagwerkers om de haverklap bespeeld worden. Met als resultaat dat de gevaarlijke buitenwereld waarin de onschuldige Sneeuwwitje zich moet hand haven, niet alleen reliëf krijgt in woord en beeld, maar ook in geluid. Juist kinderen, bijna allerhaal gek op trommels, zal dit erg aanspreken. En voor hen is dit muziektheater op de eerste plaats gemaakt. Voor kinde ren vanaf zes jaar, meldt het programmaboekje. Ook al met het oog op de kleuter-ervarin gen van de hoofdrolspeelster is het misschien aan te beve len deze grens inderdaad aan te houden. Hoe is hêar leven in de boze wereld trouwens „Ik heb de Kleuterkweek ge daan en ben op diezelfde kleuterschool De Hazewei nog een half jaar teruggeweest als juf. In Kampen heb ik drieën half jaar de Academie voor Expressie gevolgd. Dat ging niet best. Ik dacht: acteren is niet voor mij weggelegd, laat ik maar weer naar school te ruggaan. Twee jaar geleden ben ik toch bij het NJT aan genomen. Ik heb verschillen de rollen in „Het Lelijke Jon ge Eendje" gespeeld, uiteinde lijk zelfs de hoofdrol, en nu gaat het dus prima met me". Ook de toekomst ziet er voor Lisette rooskleurig -uit. Heel rooskleurig. Want gisteren trouwde ze. Op het stadhuis van Oegstgeest. En niet met de eerste de beste, verzekert ze, maar met Henk Kuipers, acteur bij Peter Pan Produc ties. Daarna: nog lang en ge lukkig leven in het pas ge kochte huis in de Haagse Hendrik van Deventerstraat. De muziektheater-productie Sneeuwwitje is van 12 tot en met 16 april elke middag van af 14.00 te zien in het Theater aan de Haven, Westduinweg 230 Den Haag. WARMOND Het muziek onderwijs wordt in Warmond na het verdwijnen van de mu ziekschool in de Bollenstreek volgens B en W goed verzorgd. Tijdens de voorspeelmiddag op 22 februari werd getoond dat veel leerlingen duidelijk baat hebben bij de vorm van mu ziekonderwijs die nu in War? mond wordt gegeven. Aan het zogenaamde Hafabra-onder- wijs nemen 32 leerlingen deel. De algemene muzikale vor ming wordt door 14 kinderen gevolgd en het individuele on derwijs telt 11 kinderen waar voor een tegemoetkoming stu diekosten is gevraagd. Voor B. en W. reden tot tevredenheid. De heer Vielvoye noemde de aantallen gisteren in de com missie welzijn echter teleur stellend. Burgemeester Hen- drickx deelde zijn mening wel dat er met het verdwijnen van de muziekschool iets waarde vols in Warmond verloren is gegaan maar noemde de ont wikkeling daarna niet ongun stig. Alle commissieleden gin gen gisteren overigens ak koord met de voorstellen met betrekking tot het muziek-on- derwijs in de nabije toekomst. De twee piano's die door de muziekschool cadeau zijn ge daan aan de gemeente zullen beschikbaar worden gesteld voor het muziekonderwijs in het algemeen. Het zal in over leg ook mogelijk zijn voor leerlingen om gebruik van de instrumenten te maken buiten de lesuren. Van de muziek school zal een marimba voor de muziekvereniging Matthias worden gekocht, wanneer als de raad het advies van de commissie volgt. Ten behoeve van het algemene muzikale vormend onderwijs zullen en kele nieuwe instrumenten worden aangeschaft voor een bedrag van bijna 1.400 gulden. OEGSTGEEST De gemeen te Oegstgeest zal zich in het vervolg iets soepeler opstellen als het gaat om het toestaan van geluidswagens in de ge meente. Dat viel op te maken uit opmerkingen gisteravond van burgemeester S. H. Scheenstra tijdens de commis sie algemene en bestuurlijke aangelegenheden. Aanleiding tot de discussie was het feit dat de Raad van State onlangs heeft besloten dat de gemeente ten onrechte heeft verboden aan de Stichting Volkspeti tionnement op 7 september 1985 met een geluidswagen door Oegstgeest te rijden. Deze Stichting voerde actie te gen de plaatsing van kruisra ketten in Nederland. Er wer den handtekeningen opge haald en door middel van een geluidswagen wilde de Stich ting de zaak onder de aan dacht van de Oegstgeester be volking brengen. Burgemees ter en wethouders van Oegst geest wezen dat echter af in verband met de geluidsover last. De Stichting ging in be roep bij de afdeling recht spraak van de Raad van State en met succes. De Raad van State meende dat de vrijheid van meningsuiting in het ge ding was geweest en dat het Oegstgeester college met het verbod de Grondwet had overtreden. De uitspraak betekent niet dat de gemeente voortaan alle aanvragen voor het laten rij den van geluidswagens zal in willigen. „We hebben hier al tijd een traditioneel beleid ge voerd, gericht op het inperken van geluidsoverlast", aldus burgemeester Scheenstra gis teravond. „Als het gaat om commerciële boodschappen zullen we zeer terughoudend blijven. Gaat het echter om ideële boodschappen, dan zul len we daar soepeler in zijn. Wel zullen er bepaalde voor waarden aan de vergunning worden verbonden. Er mag van 10.00 tot 16.00 uur gereden worden met de geluidswagen en er mag maar één keer door elke straat worden gereden. Dit alles met het oog op het zo veel mogelijk beperken van de overlast voor de bewoners", aldus de burgemeester. Er komen mogelijk graffitti- borden in de gemeente Oegst geest. Het raadslid A. van Ei sen (PPR) deed die suggestie gisteravond. Hij stelde voor de borden te plaatsen aan de Iris laan. Daarmee zou, aldus het raadslid, voorkomen kunnen worden dat de artistieke uit spattingen van de jeugd op on gewenste plaatsen terecht ko men. Het college zal bekijken of hier mogelijkheden voor zijn. Ook zal eventueel iets worden gedaan aan het gebrek aan aanplakmogelijkheden in de gemeente. Die zijn slechts voorhanden in verkiezingstijd. ital Voor een uitgebreide agent te{ voor de komende dagen, ra ha men „UIT", de gratis wekelijk^er bioscopen Istr bT7^20V00):^lT2T wo. ook 13.45. EUROCINg). Flodder (al); 18.30, 21.15. wfoo EUROCINEMA III: Dutch tu.fr wo. 13.45. Blonde Dolly (16"VA 21.15. EUROCINEMA IV: NP1!1 (12); 18.30, 21.00. De speJant (al); wo. 14.00. ^oll Ier, LEIDEN e LUXOR (Stations- tel. 071-121239); No merf.f 19.00, 21.15. De speurneui1Ke wo. 14.30. LIDO en (Steenstraat 39, tel. 124130): Children of e leeeer god Room with a view (16); Ci_ Dundee (al); Flodder (al)f| 19.00, 21.15. TRIANON (Bra-r 31. tel. 123875): Dutch treat 14.30. Fielde of honor (12pfT 19.00, 21.15. wo. niet oir-: REX (Haarlemmerstraat dei 071-125414); Matinee Idihoi 18.30, 21.15. NOORDWIJK LIDO THEAItrii Bernhardstraat 56, tel. 01719n Blonde Dolly (12); ma. dl'1 1 Ruthless people (al); ma. di.lUI KATWIJK CITY THEATER-fp, straat 30, tel. 01718-74075): Dolly (12); wo. 14.45, 19.00 ma. di. 19.00, 21.15. CITf TER II: Flodder (al); tijden z> CITY THEATER III: Attack I (12); tijden zie City I. CIT>er TER IV: Evil dead (16); tijden— I wo. niet om 14.45). Circus^™ ten (al); wo. 14.45. VOORSCHOTEN GREENWl 01717-4354): De aanslag (al)j wo. 20.15. KINDERVOORSi Assepoester; wo. 14.00. senior op het pad van brutol wo. 15.45. 1 1 WASSENAAR ASTRA (tell 13269): Fantasia (al); wo. 14 di. wo. 20.00. KINDERVO LING: Fantasia; wo. 14.00. DEN HAAG* ASTA 1 (Spui 463500): The fourth protoc 14.00, 19.00, 21.30. ASTA, codile Dundee (al); 14.00' 21.15. ASTA 3: Peggy POO married (al); 19.00, 21.30. V LON 1 (Winkelcentrum Baby va 471656): Children of a lesw. (al); 14.00, 18.45, 21.15. BX 2: Blonde Dolly (16); 14.0Cpg 21.30. BABYLON 3: TheUas 14.00, 18.45, 21.15. CINEArtjd tenhof 20, tel. 630637): Nfldez (12); 14.00. 18.45, 21.30. ik«.. 2: The color of money (al) 18.45, 21.30. ma. di. ook 14.0*rxi: NEAC 3: Field of honor (12)1 ei 21.30. ma. di. ook 14.00. fcon NEMA (Leyweg 910, tel. 667\nc (12); wo. 19.00, 21.30. overig w 16.00, 20.00. METROPOLE negielaan, tel. 456756): lrAC 14.00, 18.45, 21.30. METBen 2: Round midnight (al); 14.0fha 21.30. METROPOLE 3: len with a view (16); 14.00, 18.4i METROPOLE 4: The colou1 ney (al); 14.00, 18.45, 21.30"" TROPOLE 5: De aanslag (aften ma. di. ook 14.00. ODEOtyrh; rengracht 13, tel. 462400): h (al); 13.45, 18.45, 21.30. OK. Heartbreak ridge (12); 18.4^r ma. di. ook 13.45. ODEON »n of the creeps (16); 13.45. 21.30. ODEON 4: Back torai] (al); 13.45, 18.45, 21.30. LL 1(Kettingstraat 12b, tel. f Night dreams (18); v.a. 12.(Pnz PARIS 2: Dixie Ray (18); v.tfler PARIS 3: Girlfriends (Uk 12.30. HAAGS FILMHUlSjser weg 56, tel. 459900): Zaal law; 19.30, 21.45. Zaal 2: NcT?* I; 18.45. Novecento II; 21.45lel dl. wo. 19.30, 22.00. ma. 19.31 sei wo. 16.00. Calamity Jane; men died with their boots on; V( Apache; wo. KINDERVOORSI GEN: ASTA 3: Labyrin* 14.00. CINEAC 2: De speui"PF wo. 14.00. EURO CINEMAigir tje; wo. 14.00. METROPOL di pelsteeltje; wo. 14.00. OUe Dutch treat; wo. 13.45. »u I eer

Leidse Courant | 1987 | | pagina 12