Voorzichtig optimisme bij ijshockeyers uoetballerlei Catalaanse Week voor Vicente Belda Irtoptv i ';|s voor Jindigt m Becker onderuit tegen Jarryd 91 Oppositie werkt aan vertrek voorzitter KNWU Sportwereld Eeid&zQowiant ZATERDAG 28 MAART 1987 PAGINA 11 UUr) jgles-PEC Zwolle ia S-FC Oen Haag techt-FC Groningen 87pord-FC Twente loeijax 1421 1381 divisie 518p-Eindhoven 144JIAC 63.aalschap-Heracles 8l4iingen-Heerenveen 8o)c Cambuur 126; (kwartfinale) 154>FC Den Bosch Martine Nouwen zesde in Clusaz CLUSAZ Martine Nouwen is in de finale van het wereld bekerseizoen vrije stijl skiën in Clusaz zesde geworden op het onderdeel ballet. Ook in de al gemene rangschikking bezet ze die plaats. De Haagse heeft hiermee voldaan aan de eis voor deelneming aan de Olympische Winterspelen in Calgary. De wereldbeker ski ballet werd gewonnen door de Fran^aise Christine Rossi, die in de laatste wedstrijd de Amerikaanse Jan Bucher net voorbleef. De Nederlandse Pa tricia Croon eindigde als twaalfde. Dames Hellas tegen Quick'20 in halve finale AMSTERDAM In de halve finale van de strijd om de Ne derlandse handbalbeker ko men de dames van Fototech niek/Hellas uit tegen Quick'20 uit Oldenzaal. De formatie uit Twente schakelde in de kwartfinale het Wateringse VELO uit. De andere halve fi nale wordt een confrontatie tussen Mosam en landskampi oen OSC, dat gisteravond het Groningse V. en K. uitscha kelde met 19-13. De finale is vastgeslted op 9 mei in Vee- nendaal. Wereldrecord Bobrov op 1500 meter ALMA ATA De schaatsers op de su per-baan Medeo bij Alma Ata bleven ook gisteren druk doende de wereldre cords van Heerenveen in hoog tempo uit de boeken te schrappen. De Sovje trus Andrej Bobrov (22) reed op de 1500 meter een nieuwe wereldrecord. Hij gleed na 1 minuut en 52,46 seconden over de eindstreep van het hoogland ovaal. Bobrov verbeterde het wereldre cord van zijn landgenoot en wereldkam pioen Nikolaj Goeljajev, die zes weken geleden op de overdekte baan van Heerenveen 1.52,70 had gereden, met 0,22 seconde. Luttele minuten, voordat Bobrov aan de start kwam, had de sprinter Andrej Bachvalov het wereld record van Goeljajev al geëvenaard. Lavado gevallen in training SUZUKA Carlos Lavado, de Venozolaanse wereld kampioen in de 250 cc klas se, moet morgen bij de start van het motorseizoen in Su- zuka (Japan) toekijken. De Zuidamerikaan kwam tij dens de training met zijn Yamaha ten val. Hij brak daarbij een sleutelbeen op vier plaatsen en de pink van de linkerhand. Lavado was pas hersteld van een hand- blessure, die hij vier weken geleden bij een valpartij op liep. Ruiters vooraan in Genève GENEVE De Nederland- se springruiters Wout-Jan van der Schans en Eric van der Vleuten hebben bij het internationale concours van Genève voor hoge klasserin- ge gezorgd. Van der Schans kwam bij het progressieve puntenspringen met Treffer tot de derde plaats, kort ach ter de Westduitser Kenn en de Fransman Robert. Bij de ploegenstrijd werd het Ne derlandse duo, Van der Vleuten met Expo Visar en Van der Schans, met Valeur D, tweede achter het Franse koppel Robert/Rozier. Feestende fans kost Ajax geld ZURICH De tuchtcommissie van de Europese voetbalunie (UEFA) heeft Ajax beboet met een bedrag van 7000 Zwitserse frank (9500 gulden). De Amsterdamse club kreeg de geldstraf voor de in vasie van feestende supporters op het speelveld, na de overwinning van 3-1 op Malmö FF in De Meer. Voor het vele vuurwerk op het veld kreeg Ajax-geen straf. Inter Milan kreeg voor een dergelijk vergrijp van de supporters, in het duel tegen IFK Göteborg, liefst twaalfduizend frank (16.000 gulden) boete. Bordeaux kreeg voor de rookbommen op het veld een half zo zware straf. De zwaarste straffen van de UEFA waren voor Apoel Nicosia en Torino. De Cyprioten kregen liefst 55.000 frank (75.000 gul den) boete voor het niet verschijnen, in oktober, voor de wedstrijd tegen Besiktas in Istanboel. Apoel had een verbod van de regering om naar het als vijandig beschouwde Turkije af te reizen. 173J 34*AG 62,jand 2. 22.40 uur. Studio 263.0 391 Nederlands 1, 22.25 uur 14i.owekend. 248.3 Nederlands 2, 15.00 uur 72jen wielrennen. 158.0 Nederlands 2, 20.00 uur: 1744 38jnd 2, 22.20 uur. Das Ak- 64,(É>port-Studio. SOOind 3, 20.15 uur. Sport im 102.70- 142.4, 12.45 uur: Grandstand. 91.2, 00.55 uur: Bowls. 51 a 14.55 uur Schaken. 24#, 17.40 en 21.15 uur 573.0 316.0).O5 uur Saint and Greav- 60.5 _J.30 uur Worstelen. j 45 uur Darts, mgpiannel, 14.40 uur IJshoc- ggHhannol, 15-40 uur Motor- 239hsnnel, 21.00 uur Worste- 2501 0; Channel, 15.30 uur s 16. Nederlanda 1, 20.05 uur 59 Nederlanda 2, 15.00 uur. 380ind 1. 18.10 uur Sport- 36. i lind 1, 19.50 uur: Sport- l0l5iTefegramm. 123and 2, 17.22 uur Die 23 Reportage. 64snd 3, 19.00 uur. Sport im 157 h. 442, 15.35, 18.05, 21.40 en 300jur Bowls, s 135. Channel, 15.30 uur 72 &NAAR Drie rennen 29ien draverijen staan er '^Jjimiddag op het pro- "jja van de Wassenaarse 292jn Duindigt. De eerste 3701 om 13.00 uur. Onze tips 'Ujeze meeting luiden: j!' LEIDSCHENDAMPRIJS: Moledie, Brenda Ludweig en IRYPRIJS: Wortwell, Ilvico dies Purdey. T-PRIJS: Alfred Rijnstroon, =ËÊ=lfrath en Zeewind. Ig^RKETPRIJS: Lass of PLea- =^=gal Rustle en Saros Delta, modelheld Boszorg, Blanchef- ^tïlitz Uithuizen. „--leauty Pitt, Ank Buitenzorg reenet. intrapid Aldorp, Afrodite W ts Boy. ^ebrano du Bois, Zeester Ulan- ij^ikje Last, Ypco Oostland en ==gollyrood. HiPRIJS: Rustica Flesh, Mana i Me Luck. J^NPRIJS. Zeus Buitenzorg, Jacky en Ygor Peterhof. NEDERLAND BEGINT WK GROEP B MET GELIJKSPEL CANAZEI Het Neder lands ijshockeyteam heeft gisteravond als herboren gespeeld in zijn eerste duel voor het toernooi om het wereldkampioenschap in de B-groep. De ploeg van de Amerikaanse coach Lou Vairo bereikte in een wedstrijd met veel goed ijshockey een gelijk spel tegen Oost-Duitsland. De 6-6(1-2, 4-3, 1-1) in het Italiaanse Dolomieten dorp Canazei was reden tot voorzichtig optimisme in het Nederlandse kamp. Vairo gaat er immers vanuit, dat een gemiddelde van een punt per wedstrijd voldoende is voor kwalificatie voor de Winterspelen van Calgary 1988. Voor acht landen zijn drie plaatsen te verdelen en een vierde, die kwalificatie duels tegen de winnaar van de C-groep oplevert. Vanavond speelt Oranje tegen Italië, dat donderdag met 7-3 won van China. Ondanks de vele oude kwalen, die nu en dan de kop opstaken, sloeg de balans voor Nederland positief uit. Beroerd De start kon voor Nederland echter bijna niet beroerder zijn. Vairo had de derde aan- valslijn (Van Gerwen-Wen- slnk-Louwers) als eerste opge steld, teneinde de Oostduitsers zand in de ogen te strooien. Binnen veertien seconden scoorde de DDR evenwel. Het was de „vroegste" treffer van de vijf wedstrijden, die het toernooi oud was. Na de afgeslagen openingsaan- val van Oranje passte de erva ren Radant dwars door de Ne derlandse verdediging op de minstens zo geroutineerde Proske. Die passeerde doelman Hoogendoorn zonder moeite. Vuurproef mm Leo Koopmans: belangrijke treffer. Nadat de sterkste Nederlandse lijn, Toren-Collard-Koopmans, rust in het spel had gebracht, maakten de zondebokken van de eerste minuut hun fout goed. Wensink zette Neder land op 1-1. Tussen de achtste en de tiende minuut kreeg Ne derland dè kans op voorsprong te komen, toen de Oostduitsers wegens straffen eerst met één en daarna met twee man min der speelden. Vairo had tijdens het trainingskamp in West- Duitsland juist gehamerd op het benutten van de „power- play". Nederland kreeg inder daad kans na kans, maar vond geen gaatje. Vlak nadat de DDR compleet was, liet Oranje zich verrassen door Hiller: 1-2. In de tweede periode bereikte Nederland een vorm, die vorig jaar bij de wereldtitelstrijd in Eindhoven nimmer behaald werd. Ondanks twee tegen treffers, doordat respectieve lijk Bert Hille en Koopmans een straf van twee minuten uitzaten, en een taxatiefout van Hoogendoorn, volhardde Nederland in zijn strakke spel. Dat leverde doelpunten op van Toren, uit een man-meer-situ- atie, Homburg, Van Gerwen en Collard, die Oranje met 5-4 voor het eerst op een voor sprong zette. Toch bleek weer dat een moment van verslap ping direct een tegentreffer oplevert. Kuhnke profiteerde De laatste twintig minuten be tekenden voor Vairo en zijn team de vuurproef. Wederom beleefde Nederland een be roerde start. Uitgerekend aan voerder Berteling, gewoonlijk de beheersing zelve, moest al na 26 seconden naar de straf bank. Maar Nederland liep geen schade op. Hoogendoorn blokkeerde een schot van de doorgebroken Steinbock. De keeper van Groningen had in de vierde minuut echter geen verweer op de inzet van Ge- bauer, nadat Nederland de face-off, altijd al een zwak punt, had verloren (5-6). Dank zij het zuivere spel slaagde Ne derland er voor de vijfde keer in, een achterstand weg te werken. Een schot door het centrum van verdediger Van Steen werd door Koopmans licht van richting veranderd. Daarna had Nederland een overwicht dat voldoende was om de 6-6 vast te houden, maar onvoldoende om het duel voordelig te beslissen. Frankrijk heeft zich op de tweede dag al in een moeilijke positie gemanouvreerd. Na de 5-5 tegen nieuwkomer Noor wegen verloren de Fransen gisteren met 6-5 (4-1, 1-1, 1-3) van Oostenrijk. Polen behaal de zonder zich bovenmatig in te spannen een monsterzege op China. In hun eerste wedstrijd wonnen de Polen, die vorig jaar uit de A-poule degradeer den, met 14-0 (4-0, 4-0, 6-0). Nederland - Oost-Duitsland 6-6 (1-2, 4-3, 1-1): 0.14 Frank Proske 0-1, 3.33 BUI Wezek 1-1. 10,41 Guido HUler 1- 2, 22,22 Johan Toren 2-2, 26,41 Stefan Steinbuehl 2-3, 27,33 Fred Homberg 3-3, 28,37 Andreas Ludwig 3-4, 28,51 Theo van Gerwen 4-4, 32,10 Tony Collard 5-4, 35,18 Harald Kuhnke 5- 5, 44.35 Andreas Gebauer 5-6, 50.19 Leo Koopmans 6-6. Scheidsrechter: Osipsjoek (Sov), geassisteerd door Demattio en Masoner (beiden Ita). Toeschouwers: 898. Strafminuten: Nederland 16, Oost-Duitsland 14. De uit vorm zijnde Boris Becker tijdens zijn verliespartij tegen Jarryd. BRUSSEL De Zweed An ders Jarryd heeft tijdens een indoor-tennistoernooi in Brus sel de slecht in vorm zijnde Boris Becker uitgeschakeld. De nummer 26 van de wereld ranglijst versloeg de als eerste geplaatste Westduitser met 4-6, 6-3, 6-4. Aanvankelijk leek Becker enigszins beter op dreef dan in zijn voorgaande duels tegen Peter Lindgren en Slobo Zivo- jinovic. Jarryd had moeite met de backhand van de Westduit ser. Becker won na 42 minu ten de eerste set met 6-4. In de tweede doorbrak hij de opslag van de Zweed voor 3-2. Maar met de zege in het verschiet faalde de Westduitser. In de beslissende set kwam Becker al bij zijn eerste serveerbeurt in grote moeilijkheden. Hij weerde drie breakpoints af, al vorens zijn opslag te winnen. Jarryd bleef hem constant on der druk zetten. De beslissing viel in de negende game, toen Becker tweemaal door Jarryd werd gepasseerd. John McEnroe plaatste zich met een combinatie van zijn vlijmscherpe tong en volleys ook voor de halve finales ten koste van de Zwitser Jakob Hlasek: 6-3, 7-5. De woede van McEnroe richtte zich in het begin van de tweede set voluit tegen de Australische scheids rechter Jings en diens Belgi sche assistenten op de lijnen. De Amerikaan kwam echter juist op tijd tot bezinning om diskwalificatie te ontlopen. Arsenal koopt felbegeerde spits LONDEN Vlak voor het sluiten van de transfermarkt van het Engelse voetbal heeft Arsenal de door diverse top clubs begeerde spits van Lei- cester City Alan Smith gecon tracteerd. Hiermee is een ver goeding gemoeid van ongeveer 2,5 miljoen gulden. Smith zal pas in het nieuwe seizoen voor de Londense club uitkomen. -lië lonkt ook Von Heesen ^jjds meer Europese vedet- 35worden in verband ge- 52 fbt met een vertrek naar 7'jé dat als een waar mekka het profvoetbal wordt 45 en. Zo komen uit West- 2i Island berichten dat 519 burger SV Thomans von fijjjsen kwijt dreigt te raken 50 het Italiaanse voetbal, ral Como zou de Ham per verleidelijke aanbie- jen te hebben gedaan. de overgang zou 2,5 mil- SDA( mark zijn gemoeid en t Heesen zou een salaris ?en miljoen kunnen op en. Clubs als Hellas Ve- Fiorentina, Avellino en AC Milan worden ook ?md als gegadigden voor lANTl Heesen die eigenlijk he- LMS Iaai njet zo staat te sprin- AGQom Bondsrepubliek te laten. Dit, in verband met aanstaand vaderschap en feit dat hij Hamburger WMzo n f'jne, goed geleide n> vindt. „Maar", zo meld- „als ik ga, dan ga ik ^*r het buitenland". 97: ïeness contra ui« worzitter pair tegen de gewoonte in h"fflten in het afgelopen einde bij Bayern Mün- n |R voorzitter Scherer en actiager Uli Hoeness in de hbaarheid een verschil VR mening uit. Hoeness wil 1 &Bg de bij Barcelona al het gehele seizoen niet actief zijnde Bernd Schuster naar Bayern halen. Scherer meld de koeltjes dat dit een privé- wens van Hoeness -is, maar niet die van Bayern. Hoeness vervolgde op zijn beurt weer dat hij daartoe toch alle recht heeft. Hij voegde er nog fijn tjes aan toe, dat hij bij Bayern als manager tot dusver altijd zijn zin doordreef en kreeg. In bèdekte termen liet hij doorschemeren zelfs ontslag te overwegen als dat niet meer het geval zou zijn. Alle commotie was uiteindelijk volstrekt onnodig want een paar dagen later meldde Hoe ness dat de komst van Schus ter naar Bayern niet meer aan de orde was. Dat zou voornamelijk zijn gekomen door het feit dat Lothar Matthèus tegen de komst van de omstreden Schuster was. Verona boos op Berthold Hellas Verona, de nieuwe vereniging van de Westduitse international Thomas Ber thold, is boos. De speler, die nu nog onder contract staat bij Eintracht Frankfurt, ver klaarde onlangs al lange tijd last te hebben van een voet blessure en heeft zich in het afgelopen weekeinde daar mee gemeld in een zieken huis, waar hij inmiddels trou wens is geopereerd. Dit had Verona wel eerder willen weten, al hoewel volgens ma nager Mascetti nog geen con tract is getekend. Volgens de vader en belangenbehartiger Thomas von Heesen: liever niet weg. van Thomas Berthold is er wel een contract getekend. Overigens maakt Verona zich hierover niet druk, om dat het meent onder alle ver plichtingen uit te kunnen ko men als er sprake zou zijn van „verborgen gebreken". Verknipte uitspraak Trainer Udo Klug van Hom burg had onlangs alle reden om diep teleurgesteld te zijn. Bij een uitzending van het tweede Westduitse tv-net werd een vraaggesprek met hem vertoond waarin hij meldde, dat zijn spelers geen trainer nodig hadden maar een blindegeleidehond. Klug wond zich hierover op omdat hij de weergave tendentieus vond. Hij eiste dat het bewus te fragment op de juiste wijze- zou worden weergegeven. De ZDF weigerde. Ten onrechte, want dan zou Klugs uit spraak geheel anders zijn overgekomen. Klug had im mers gezegd, dat éen van zijn voorgangers ooit de hem in de mond gelegde uitspraak had gedaan. Ook toto in Sovjet- Unie Sinds kort bestaat in de Sov jet-Unie de voetbal toto. De formulieren zijn vooralsnog moeilijk verkrijgbaar. Deson danks was de belangstelling groot. Bijna een miljoen deel nemers deden bij de eerste totoronde een poging vele roebels rijker te worden. Noord-Korea uitgesloten De FIFA heeft het olympi sche elftal van Noord-Korea uitgesloten van deelneming aan de Olympische Spelen van 1988 in Seoul. De Noord- koreanen hadden vorige week moeten aantreden voor kwalificatie-wedstrijden te gen Thailand en Maleisië. Zij schitterden echter door afwe zigheid. Noord-Korea ging er steeds van uit dat het een deel van de Olympische Spe len mag organiseren en dat Zuid-Korea niet alles krijgt van de organisatie. Daar een organiserend land automa tisch wordt geplaatst bleven de Noord-Korea dus thuis. Duurste speler uit vierde divisie Richard Hill is deze week voor 235.000 pond door Wat- ford gekocht. De 23-jarige topscorer van Northampton Lothar Mathaus: breuk Uli Hoeness-voorzitter voorko men. werd hierdoor de duurste speler aller tijden van de vierde divisie. De in 1985 van de amateurclub Nuneaton Borough naar Northampton gekomen spits, die tot dit sei zoen al 31 maal scoorde, kost Watford nog meer als hij daar veertig wedstrijden in de eerste divisie op heeft zit ten (20.000 pond). Bereikt hij het nationale elftal van En geland dan moet de club van voorzitter Elton John op nieuw 20.000 pond extra dok ken. Overigens gaat Hill pas volgend seizoen voor Wat- ford spelen, opdat hij de op handen zijnde promotie en het kampioenschap van Northampton kan meemaken en nog meer faam kan ver krijgen door zijn produktie uit te breiden. Overigens zag het er aanvankelijk naar uit dat Chelsea Hills nieuwe club zou worden. Er kon echter geen financieel akkoord wor den bereikt. BADALONA De Spaanse wielrenner Vicente Belda heeft de Catalaanse week gewonnen. In de laatste etappe van Torredem- barra naar Badalona, een rit over 173 kilometer, veranderde er weinig meer in het algemeen klassement. Omdat de Westduitser Peter Hilse slechts met zeventien secon den achterstand op Belda startte en de laatste etappe over geac cidenteerd terrein ging, met onder meer nog een col van de eer ste categorie, werd nog een behoorlijke strijd verwacht. Die kwam er ook. Vooral dank zij de inspanningen van de ploeg Post, die de koers beheerste. Bert Oosterbosch, die later af zou stappen, Henk Lubberding maar ook Peter Winnen en Robert Millar controleerden het pe loton in een poging Phil Anderson naar de ritzege te begeleiden Zover kwam het echter niet. In Badalona maakten 33 renners zich op voor de eindsprint, die werd gewonnen door Miguel In- durain. De Spanjaard, die zijn tweede ritzege behaalde en op nieuw bewees, dat zijn leidende positie tijdens de tweede etappe wel degelijk serieus verdedigd had moeten worden, versloeg de Portugees Acacio da Silva en Anderson. Peter Winnen was de beste Nederlander. Hij eindigde als 22e. WOERDEN Het is weer roerig in het nationale wielerwereld- je. Tegenkandidaten zijn niet gesteld, maar binnen de wielrenu- nie wordt toch een poging ondernomen voorzitter Piet van der Molen te wippen. Op initiatief van de Brabantse districtsbestuurder Gerrit Ras zal maandag de afgevaardigden naar de algemene vergadering wor den gevraagd via een schriftelijke stemming te laten weten wat zij vinden van de leider van de KNWU. Officieel kan een her benoeming niet meer worden tegengehouden, maar de oppositie verwacht dat Van der Molen de consequenties zal verbinden aan een eventueel voor hem negatieve uitslag van de geplande pei ling. Hoewel nog onduidelijk is hoe de stemming zal uitvallen, lijken op dit moment zes van de veertien districten bereid Van der Molen te laten vallen. Met name in de afdelingen Brabant (drie stuks), Zuid en Noord-Holland is de oppositie groot. Ook Gro ningen blijkt bereid een zekere medewerking te verlenen. Biljarten Jan Lageweg treedt op 23 mei, bij de voor jaarsvergadering van de Ko ninklijke Nederlandse Biljart bond, definitief terug als voor zitter. Zijn opvolger wordt Maarten Hendriks, de huidige vice-voorzitter van de KNBB. Plankzeilen Stefan van den Berg is in de eerste wed strijd van het wereldbekersei zoen brandingsurfen voor pro fessionals voor de kust van Omazaeki (Japan), als vijfde geëindigd. Winnaar werd Rob- by Naish. Onno Tellier werd zevende. Bij de dames werd Martine van Soolingen zesde. Volleybal AMVJ heeft oud-international Marcel Stur- kenboom aangetrokken als coach van het damesteam. De 32-jarige Sturkenboom, die een contract tekende voor drie jaar, volgt Harry Veldhuis op als trainer/coach. Voetbal Bayern München speelt voor het eerst in de Westduitse tv-geschiedenis een wedstrijd. De be langrijkste geldschieter van de club heeft voor 1,2 miljoen gulden het recht verworven tijdens het duel met Real Ma drid op 8 april (halve finale Europa Cup I) het firma-logo op de beeldschermen te laten oplichten. Autosport Alfa Romeo heeft gisteren met onmiddellij ke ingang de samenwerking met de Franse formule-1-ren stal Ligier stopgezet. Na kriti sche uitlatingen van de Franse coureur René Arnoux over de kwaliteit van de Italiaanse motoren, trok Alfa zich terug. Biljarters naar kwartfinales MOLLERUSSA De Nedeis landse biljarters Jos Bongers en Raymond Burgman hebben zich gisteravond geplaatst voor de kwartfinales van de Euro pese titelstrijd anker-kader 71/2 in Mollerussa. Bongers won met 250-41 in vier beur ten van de Oostenrijker Chris- toph Pilss. De Nederlands kampioen eindigde als tweede in zijn poule, achter de Belg Willy Wesenbeek. Raymond Burgman versloeg de West duitser Thomas Wildförster met 250-233 in drie beurten. In zijn laatste poule-wedstrijd maakte Burgman een achter stand van 233-94 ongedaan. De Graafschap voorlopig uit zorgen DOETINCHEM De Graaf- schap is voorlopig uit de finan ciële zorgen. De Doetinchemse eerste-divisieclub heeft van de gemeente 100.000 gulden ont vangen, zodat de salarissen van de spelers dit seizoen in ieder geval kunnen worden uitbetaald. De problemen bij de Graafschap dreigden zo groot te worden, dat het voort bestaan van de club in gevaar zou te komen. De begroting is inmiddels met ruim twee ton overschreden, vooral als ge volg van de aankoop van René Hiddink. De Graafschap, dat inmiddels in Pim Verbeek voor het nieuwe seizoen een part-timetrainer heeft aange trokken, zal door de financiële situatie ziin genoodzaakt een aantal spelers te verkopen. sportuitslagen TENNIS Indoortoernooi in Brussel: Jarryd (ZweFBecker (WDI) 4-6. 6-3. 6-4; Svensson (Zwe)-Gunnarsson (Zwe) 6- 3, 6-3; Wilander (ZweJ-Bloom (Isr) 5- 7,6-3,6-2; McEnroe (VSD-Hlasek (Zwi) 6-3, 7-5. Dubbelspel (kwartfinales): Becker- /Zivojinovic (WDI/Joe)-Cane/Colom- bo (Ita) 7-5,7-6 (7-2); Hooper/Leach (VSt)-Limberger/Woodforde (Aus) 7- 5.4-6.7-6(7-3). VOETBAL West-Duitsland: Werder Bremen- Blau Weiss Berlin 2-0. WIELRENNEN Catalaanse Week (laatste etappe): 1 Indurain (Spa) 173 km in 4 uur. 21 minuten en 55 seconden. 2. Da Silva (Por). 3. Anderson (Aus). 4. Blanco- Villar (Spa). 5. Echave (Spa). 6. La- guia (Spa). 7. Gaston (Spa), 8. Rodri- guez-Magro (Spa), 9. Camarillo (Spa), 10. Prieto (Spa). 15. Millar (Sch), 22. Winnen (Ned) z.t., 39. Suykerbuyk (Ned) op 2.13, 45. Lubberding (Ned) op 3.39, 54. Arntz (Ned) op 15.46, 59. Daams (Ned) z.t., 62. Breukink (Ned) z.t. Algemeen klassement: 1. Belda (Spa) 22.00.56. 2. Hllse (WDI) op 0.17, 3. Indurain op 4.07, 4. Gaston op 4.26. 5. Recio (Spa) op 4.45, 6. Da Silva op 4.53, 7. Millar op 4.56. 8 Munoz (Spa) op 5.10, 9. Ramirez (Col) op 5.37, 10. Fernandez (Spa) op 5.43, 12. Anderson op 5.58. 16. Laguia (Spa) op 6.39, 27. Winnen op 10.06, 62. Suykerbuyk op 32.14, 65. Lubber ding op 36.16, 72. Breukink op 44.25, 75. Arntz op 46.52, 77. Daams op 47.03.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 11