WOENSDAG 25 MAART 1987 Oog voor details, 'n stijl van quasi nonchalance en de stofkeuze. Dat maakt het allemaal zo speciaal. D-enchcoat van 'gewassen' katoen. 160.- Shirt met button-down en frisse streep. Polyester/katoen. 29.- Bandplooibroek in zomerse kwaliteit met kleurrijk dessin. Incl. riem. 110.- Ook in het zakelijke behoudt 'n Litrico kombinatie zijn persoonlijke stijl. Ruitkolbert van 'n opmerkelijke stof met zijde, wol en katoen. 250.- Streepshirt van polyester/ katoen. 27.- Streepdas in clubstijl. Polyester. 14.- Bandplooibroek, tweekleurig gemêleerd met zijdeglans. Polyester/ linnen/katoen, incl. riem. 98.- Het geeft je gewoon 'n kick als je zo goed in je kleren zit Wat 'n snit! Jack vol nieuwe modesnufjes en bewegingsvrij. Katoen. 120.- Reliëftrui met V-hals. Katoen/ acryl. 92.- Streepshirl met korte mouw. Katoen/polyester. 45.- Bandplooibroek licht van ruit met linnen-effekt. Polyester/ katoen met riem. 98.- Fantastische instapper. Lichtvoetig, soepel en van binnen en buiten echt leer. 40-45 89.- Wat van Litrico is, is allesbehalve saai. 'n lnzet|e hier, 'n koordje daar. Dik voor mekaar! Blousonshirt van twee lagen katoen in diverse weefsels. 67.- Ruitbroek in opbeurende kleuren en van luchtig katoen met polyester. Incl. riem 98.- variatie Litrico heeft keus genoeg in goed geklede, maar informele, kombinaties. Reliëfpullover in wat men nu 'dezomerpastels' noeml Katoen/acryl. 87.- Ruitbroek van linnen met polyester. Bandplooitype met omslag en nem. 87.- bravoui Dat komt door het spel van kleur op kleur. Dat brengt rit nenmode tot leven. fa Jack in n driekleurkombiil 'Aquatherm' kwaliteit. 180.' Piqué polo van 100% katf in kontrastkleuren. 39.- Ruitjesbroek van koelzif polyester/katoen. Met riem.l 82.-

Leidse Courant | 1987 | | pagina 18