Wie zegt datje in de zwakzinnigenzorg geen carrière kunt maken? 5 V LANDIS GYR BDFMM Beiersdorf NV Huize Ursula elite uitzendbureau technisch commercieel medewerker m/v Medisch-commercieel medewerker buitendienst m/v Telefonisch verkoper (m/v) Werktekenaar (M/V) Dijkman/Partners SERVICE-MONTEURS effatha BUROMANAGER M/V F INTERCEDENTE M/V l LEIDSE COURANT ZATERDAG 21 Landis Gyr BV is de Nederlandse verkoop organisatie van het Zwitserse concern Landis Gyr AG, een gerenommeerde multi-national op het gebied van meet- en regeltechniek. De Divisie Elverwerk van Landis Gyr houdt zich speciaal bezig met beveiligings- en regelapparatuur voor centrale verwarmings- en luchtbehandelingsinstallaties en met gebouwen automatiseringssystemen. Wegens uitbreiding van de Verkoopafdeling van de Divisie Elverwerk zoeken wij voor de binnendienst op korte termijn een De werkzaamheden omvatten o.a.: - Het geven van technische adviezen aan onze klanten. - Het uitwerken van offertes. - Het behandelen van opdrachten. Wij vragen: - Ervaring op het gebied van centrale verwarming en luchtbehandeling. - Interesse in meet- en regeltechniek. - MTS-Elektrotechniek of gelijkwaardige opleiding. - Leeftijd omstreeks 25 jaar. - Commerciële belangstelling. Wij bieden o.a.: - Variabele werktijdenregeling. - Gratificatieregeling. - 8% vakantietoeslag. - Studiekostenvergoeding. - Prettige werksfeer in modern kantoorgebouw. Hoe te reageren: Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer Van Duuren 01820-65435. Uw sollicitatie kunt u richten aan: LANDIS GYR B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 444, 2800 AK Gouda. Hansaplast Hansapor Steril Leukoplast Leukopor Beiersdorf NV in Almere is een Nederland een groot aantal merk dochter van de internationaal artikelen produceren en distri vertakte onderneming Beiersdorf bueren. waaronder bekende A.G. in Hamburg, die goed is voor produkten als Nivea, Atrix, Hansa een omzet van 3.7 miljard. Het plast en tesa. Het bedrijf groeit concern heeft vestigingen over de sterk en zal in de komende jaren gehele wereld. In Almere werken verder worden uitgebreid. ruim 425 mensen die voor De divisie medical heelt een uitgebreid assortiment produkten voor de gezondheidszorg, variërend van verbandstoffen en fixatiematerialen tot medische disposables. In diverse segmenten nemen wij een leidende positie in en verwachten ook in de komende jaren een gezonde groei. De divisie bestaat uit een verkoop- en marketingafdeling met in totaal ruim 40 medewerk(st)ers. Voor het gebied met als zwaarte punten de regio's Utrecht en 's- Gravenhage zoeken wij een dynamische buitendienst- medewerk(st)er. U krijgt een uitdagende en afwisselende functie. U bezoekt (potentiële) afnemers groepen in de gezondheidszorg in het rayon Utrecht/Den Haag. Binnen de instellingen heeft u contact met alle relevante disciplines om het gebruik van onze produkten te stimuleren. Het opbouwen van relaties in de gezondheidszorg is een kwestie van zorgvuldig, tactvol en met kennis van zaken opereren. Uitgangspunt is daarbij uw adviseurschap. U adviseert de gebruikers in-het omgaan met onze produkten en geeft presentaties aan artsen, verpleegkundigen en andere disciplines in de gezondheidszorg. En zonodig organiseert u voorlichtingsbijeenkomsten. Vanzelfsprekend bent u ook degene, die verantwoordelijk is voor de commerciële gang van zaken binnen uw rayon. U werkt met een scala van merkartikelen en u kunt rekenen op professionele marketing- en verkoopondersteuning. Kortom, een functie met vele aantrekkelijke en uitdagende kanten. En tenslotte: de markt voor deze produkten groeit nog steeds. Wat wij van u verwachten U heeft tenminste een middelbare, zo mogelijk commerciële, opleiding eventueel aangevuld met primaire medische kennis. Als u al ervaring heeft opgedaan in een commerciële adviesfunctie is dat een pré: specifieke kennis van de produkten wordt u snel genoeg bijgebracht via een gedegen interne opleiding. Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar. Uw reactie Voor nadere informatie kunt u bellen met onze Verkoopleider Gezondheidszorg, de heer E. Visser, telefoon 03240-20360. toestel 331. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Beiersdorf NV, Bolderweg 2, Industrieterrein de Vaart, 1332 AT Almere, t.a.v. de heer R. van Damme, Hoofd Personeelszaken. ADVERTEER MEER! Dat zeggen wij in ieder geval niet, want bij ons bestaan volop mogelijkheden voor een prima toekomst. Wij zijn Huize Ursula, een R.K.-wooncentrum met aangepaste voorzieningen voor 492 verstandelijk gehandicapten. Onze zorg en begeleiding is zeer persoonsgericht. Zorgen dat bewoners zo aangenaam mogelijk kunnen leven en optimale ontplooiingskansen krijgen. Waardevol en zeer verantwoordelijk werk dat wordt gedaan door een enthousiast team van medewerk(st)ers. Met als sterke punten inzet, geduld, collegialiteit en teamgeest. Om onze zorg en begeleiding ook in de toekomst te kunnen garanderen, zoeken we nu ziekenverzorgenden voor de verkorte opleiding tot Z-verpleegkundige Een uitstekende opleiding, waar je al lerend en werkend, alles te weten komt over het beroep van Z-verpleegkundige: het omgaan met verstandelijk gehandicapten en inspelen op hun mogelijkheden. De opleiding start in augustus en bestaat uit een betaalde opleidingsperiode van 2 jaar en 9 maanden, waarin 21 lesweken. Wat vragen we? leeftijd bij voorkeur niet hoger dan 23 jaar; diploma Ziekenverzorging: levensbeschouwing welke aansluit bij het karakter van ons woon- centrum. Wat bieden we nog meer? Naast een uitstekende opleiding kun je nog rekenen op prima toekomst kansen, een goed salaris, gebaseerd op de salarisschalen van functie groep 30 en goede secundaire voor zieningen. En in onze woon- en leefsfeer zul je je vast snel thuis- voelen, temeer daar we je kunnen helpen bij het zoeken naar woon ruimte. Enthousiast geworden? Meer informatie kun je verkrijgen bij Dick Kraan, medewerker Personeels zaken. Telefoon (01723) 94 40, toestel 123. Je sollicitatie kun je richten aan de afdeling Personeelszaken van Huize Ursula, eveneens ter attentie van Dick Kraan. Het adres is: A.H. Kooistrastraat 130, 2441 CP Nieuwveen. Hier liggen dus de kansen! En die kansen zijn wel degelijk aan wezig. Ook na je opleiding kun je aan de slag en hetgeen je hebt geleerd in de praktijk brengen. Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Witte Singel 1. 2311 BG Leiden een werkmaatschappij van Damiate Holding Wij zoeken een telefonisch verko per (m/v) die net zo goed is als de krant waarvoor hij gaat werken... Wij van het Leidsch en Alphens Dagblad munten niet uit in be scheidenheid. Daar hebben we een goede reden voor. De dag- en weekbladen die wij uitbrengen doen het. stuk voor stuk, uitste kend. Ook daar is een goede reden voor. Uiteraard gaat het niet vanzelf zo goed met onze uitgaven. Daar moeten we wel wat voor doen. Want onze adverteerders verwachten dat advertenties bij ons geen geld kosten maar - integendeel - juist een fors bedrag opleveren. Wij zijn op zoek naar een telefonisch verkoper (m/v) met een klinkende staat van dienst. Waarbij het niet het allerbelangrijkste is in welke branche die ervaring is opgedaan. Belangrijkste is dat hij/zij zich lekker voelt in een bedrijf waar hard gewerkt wordt aan een goed produkt. Zodat men noch aan zichzelf, noch aan het te verkopen produkt hoeft te twijfelen. Belangstelling? Regel dan een afspraak fnet ons hoofd advertentie exploi tatie, N.P. ter Haak. Hij zal u graag vertellen waarom het voor goede verko pers goed werken is bij een goede krant. Ook kunt u binnen een week schriftelijk solliciteren bij onze afdeling personeelszaken, ter attentie van de heer A.G. van der Spek. Loonbedrijf G. van Meurs en van den Meer vraagt met spoed tractorchauffeur en of mobiele GRAAFMACHINEMACHINIST Leeftijd vanaf 17 t/m 30 Jaar. Telefoon 01715-1313 en 1040. Dijkman/Partners, Specialisten in Communicatie, zoekt voor haar studio waar de vervaardiging van sponsored magazines en hoog gekwalificeerd druk werk een belangrijke plaats innemen een hele goede met een flinke dosis organisatietalent. Hij/zij moet uiteraard een haarscherpe werktekening kunnen vervaardigen, maar daarnaast ook de communica tie met drukkerijen en zetterijen kunnen onderhou den. Zelfstandig kunnen werken en verstand heb ben van druk- (full-colour) en zettechniek is nood zakelijk. Het omgaan met beeldschermen voor de behande ling van tekst en zetinstructies is één van de dage lijkse activiteiten, terwijl volledige beeldscherm- opmaak op korte termijn tot de mogelijkheden gaat behoren. Voor de man of vrouw die aan een half woord genoeg heeft is dit een dynamische baan in een prettige werksfeer waar een goede honorering te genover staat. Bel voor een afspraak Jeannette Dijkman-Bloksma Specialisten in Communicatie Sponsored Media Van Bleiswijkstraat 256, Postbus 82149, 2508 EC Den Haag, Telefoon 070 - 54 56 00* Dijkman/Partners werken voor ^Texaco Petroleum Maat schappij (Nederland) B.V., Verenigde Bierbrouwerijen Breda- Rotterdam B.V., Nieboer Van Kuijen Makelaars/Taxateurs B.V., Hermans Groep b.v. (Pro(imarkt-Jac. Hermans en Jac. Hermans Wijnpakhuis), De Vleeschmeesters B.V., nv Opti sche Industie De Oude Delft (Oldelft), Dienst van het IJkwe zen (Ministerie van Economische Zaken), Laméris Instru menten b.v. (Coloplast), Stichting Promotie Badplaats Kijk duin, Chicopee B.V. (Johnson Johnson), Raom autoacces- soires (WD-40), Vereniging Centrale Baggerbedrijf, Verhagen Drukkerij/Uitgeverij B.V., e.va.. Crepa Engineering BV CREPA ENGINEERING BV te Scheveningen Is een dienstverlenend bedrijf op het gebied van Intern transport machines. Dit houdt o.m. In: Verkoop, reparatie, verhuur en lease van vorkheftrucks, stapelaars, palletomkeerapparaten, magazijnstellingen, lamellendeuren en speclaalmachlnes van gerenommeerde merken zoals NISSAN, ROCLA, CESAB, RMF, STOW en VISAFLEX. Door de sterke groei van ons bedrijf zoeken wij: voor de buitendienst. Opleiding op MTS-nlveau, ervaring met het werken met vorkheftrucks strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Crepa Engineering BV Postbus 84019 2508 AA DEN HAAG Effatha, christelijk instituut voor doven-waar dove kinderen van 3 tot 19 jaar gedurende de werkweek wonen vraagt: a. voor het internaat te Zoetermeer: EEN HUISHOUDELIJK MEDEWERK(ST)ER J (werkweek 20 uur) 1*1 b. voor de huishoudelijke dienst van zowel het internaat te Voorburg als het internaat te Zoetermeer ten behoeve van vervanging gedurende ziekte en/of n vakanties (van 1 - 40 uur per week): SE AFROEPMEDEWERK(ST)ERS t Functie-eisen zijn: r?f werken vanuit een prot.chr. levensovertuiging: enige ervaring met schoonmaakwerkzaamheden; - het bezit van rijbewijs B strekt tot aanbeveling. Tot de taak behoort: - het zelfstandig schoonhouden van enkele woongedeelten in het internaat Salariëring vindt plaats binnen de FWG-salarisstructuur. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie over de functie kan telefonisch worden ingewonnen bij Mw. A.S. v.d. Toorn de Jong, hoofd civiele dienst Voorburg (070-992021) en Zoetermeer (079-511151). Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten^3 aan het bestuur van Effatha. t.a.v. de heer K. Koenen, algemeen directeur, l°T Postbus 997,2270 AZ Voorburg. Pj »sp en t E g Elite Uitzendbureau is een onderdeel van de HOVU Holding B.V. f De HOVU Holding heeft een tiental werkmaatschappijen met ruim 260 ge medewerk(st)ers, welke hoofdzakelijk werkzaam zijn in de lei dienstverlenende en kommerciële sektor. Elite Uitzendbureau zoekt voor haar nieuw te openen vestigingen in hel Gooi, Delft en Gouda een: De buromanager is degene die de volledige verantwoordelijkheid voor filiaal krijgt. Hij/zij zorgt voor een goede gang van zaken op zijn/haar vestiging in de breedste zin van het woord. BS De nadruk in deze funktie ligt op het aanknopen van nieuwe relaties en°r' het onderhouden van kontakten met de bestaande relaties door middelóe van telefonische acquisitie en het bezoeken van bedrijven. 1 hg °1 Kernbegrippen: verantwoordelijkheidsgevoel, representativiteit, inventiviteit, zelfstandigheid en goede kontaktuele eigenschappen. Als opleiding denken wij aan HAVO nivo: de gewenste leeftijd ligt tui de 23 en 28 jaar. Verder verwachten wij dat de kandidaat reeds 0j kommerciële ervaring heeft opgedaan bij voorkeur in de dienstverlenend sector. rki en voor haar nieuw te openen vestigingen in Delft en Gouda een De intercedente is degene die de verantwoording draagt voor de dagelijkse gang van zaken op het filiaal. Hij/zij onderhoudt telefonisch kontakt met bestaande relaties, houdt zich aktief bezig met telefonische J acquisitie, interviewt sollicitanten, selekteert en begeleidt de uitzendkrachten en verzorgt de administratie. Voor deze funktie denken wij aan een opleiding op HA VO nivo, leeftijd tussen de 21 en 28 jaar en enige jaren bedrijfservaring in de kommerciifc sektor. De juiste man of vrouw bieden wij een gedegen interne opleiding, een 1 goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor de buromanager wordt een bedrijfsauto beschikbaar gesteld, die ook priv gebruikt kan worden. Postbus 30 1300 AA Almere T.a.v. afdeling personeelszaken

Leidse Courant | 1987 | | pagina 6