iassenheim wil ifïuis ter Leede In stand houden SEW1 OPENBARE SCHOOL START DIT JAAR Afstoten Drieluik goedkoopste JOUR NAAL Onderzekerheid over sociaal-cultureel werk Restauratie Spinozahuis van start —jDEN OMGEVING dal CeidócOotnont VRIJDAG 20 MAART 1987 PAGINA 17 id JORHOUT HOUDT VAST SUPERMARKT RHOUT De gemeente Voorhout zal bezwaar aantekenen de weigering van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland jdewerking te verlenen aan de bouw van een supermarkt Herenstraat. Een voorstel van de fractievoorzitters, toe- |gd aan de agenda van de gemeenteraadsvergadering van avond, werd door het college geaccepteerd. De raad is van •la dr ciat ^et definitie^ regelen van de verplaatsing van de *arkt naar de wiik Oosthout ten onrechte koppelen aan het Ie gemeenteraad op 18 september 1986 genomen voorberei- sluit ten behoeve van de bouw van een supermarkt aan instraat. De kwestie van de bouw van een supermarkt in Je kom van het dorp, heeft veel stof doen opwaaien in het jdorp. Acties van ondernemers en inwoners hebben er vocht! toe6ele^ dat de fracties een extra vergadering van de "issie ruimtelijke ordening over dit onderwerp bijeen rie- )eze vergadering resulteerde in het voorstel van de fractie- itters wat door het college werd gesteund. doen f Onderhandelingen over De Markthof OEGSTGEEST Berichten als zou Albert Heijn definitief besloten hebben de buurtsu per in De Kempenaerstraat over te plaatsen naar De Markthof blijken nog wat voorba rig. Sinds enige tijd zijn er wel onderhande lingen gaande tussen Albert Heijn en Pro per Beheer waaruit blijkt dat men nader tot elkaar gekomen is. Zo zal er bijvoorbeeld een oplossing gezocht moeten worden voor een goede toevoerweg voor het bedienend verkeer. De voorzitter van de winkelvereni ging J. Schohaus deelde gisteravond mee nog niets te weten van een definitief besluit. Dat de onderhandelingen gaande zijn is wel een gegeven feit. „Als A.H. inderdaad de overstap gaat maken, dat moeten wij nog even afwachten, dan komt er in het pand Ondernemers Noordwijk bijeen NOORDWIJK Een comité bestaande uit de he ren W. Siemerink, J. Beugelsdijk, F. Boks en J. Verkade, heeft zich met een oproep tot alle win keliers, bedrijven, en overige ondernemers uit Noordwijk-Binnen gericht voor een bespreking maandag, 23 maart, in hotel-restaurant Royal. Als actuele punten van discussie worden genoemd de herziening van het bestemmingsplan Kern Noord wijk-Binnen, het bedrijfsterrein, winkels in het Vinkenveld, parkeren bij het raadhuis, de komst van de S.N.P., veilige vlotte oversteekplaatsen, verkeer in de Kerkstraat en eenrichtingverkeer in de Molenstraat, allemaal zaken waarover de ondernemers uit Noordwijk-Binnen een eigen me ning hebben. De organisatoren wijzen verder op ontwikkelingen binnen de Noordwijkse Onderne mersvereniging. Ook deze dienen onder de loep genomen te worden, meldt het comité. De verga dering begint om 20.00 uur. OEGSTGEEST De commissie welzijnsplanning is er tot nu toe niet in geslaagd om een rangorde in belangrijkheid van Oegstgeester sociaal-culturele instellingen vast te stellen. Het betreft een weging waaruit een verdeling van de subsi die moet plaats vinden naar mate van belangrijkheid. B en W van Oegstgeest zijn echter tot de conclusie gekomen dat alle achttien Oegstgeester verenigingen en instellingen sco ren in de sector van „belangrijke tot noodzakelijke aktivitei- teii". „Het systeem van weging achten wij dan ook onvol doende hanteerbaar", aldus B en W, „bovendien zijn wij van mening dat instellingen die minder scoren, niet per definitie van subsidie mogen worden uitgesloten". B en W staan in de voorkomende bezuinigingsoperaties een eenvoudiger systeem voor: de subsidie aan kleine instellingen bevriezen. Nieuwe pand De Verpleging KATWIJK AAN DEN RIJN Ziektekostenvereniging De Verpleging uit Katwijk aan den Rijn gaat uitbreiden. On langs werd de eerste paal ge slagen van een nieuw kantoor pand aan de Rijnstraat. Het oude gebouw aan de Achter weg werd veel te klein. Sinds 1977 is het aantal leden van de verzekeraar meer dan verdub beld. Op dit moment zijn zo'n 12.000 mensen aangesloten. Het personeel werd in die pe riode uitgebreid van drie tot tien man. Ie risj leteij ipera| 1ENHEIM De nplaats Huis ter Ie aan de noord-oost van het Sassen- grondgebied is in /óorbndom van vijf parti- ïeren, die een deel het park en de ge- iwen in gebruik heb- Om de landschappe en cultuurhistori- waarde van dit bui- ooj voor de toekomst n' "Jig te stellen worden bestemmingsplan de tfs ter Leede een aan- gestel mogelijkheden en nd. htlijnen gegeven die men;emoetkomen aan de morgen van de bewoners n|nJlder dat het bijzondere mfakter van de buiten- ekteiats verloren zal gaan, is ejus de gemeente. dat iwen en een toegangs die door de Rijksdienst de Monumentenzorg op de monumentenlijst zijn ge plaatst. Het betreft hier Huis ter Leede, voor het eerst ver meld in 1322 als ridderhof stad en later in z'n huidige verschijningsvorm op ge bouwd in 1660. Verder een boerderij ,,'t Kraaienest" da terend uit 't begin van de 19de eeuw, 'n gepleisterd stalgebouw, 18de of 19de eeuws en een orangerie uit het begin van de 19de eeuw. Omstreeks 1850 strekte het gebied behorend bij de bui tenplaats zich uit tot aan de Hoofdstraat. Door de ontwik keling van een woongebied is het landgoed echter aanzien lijk verkleind en aan twee zijden ingesloten door bebou wing. Huis en park vormen evenwel nog steeds een mar kant geheel aan de buiten kant van Sassenheim. In het bestemmingsplan Huis ter Leede dat gisteravond aan de belanghebbenden bewoners en omwonenden op het ge meentehuis van Sassenheim ter inzage werd aangeboden, wordt er naar gestreefd de buitenplaats in de kenmer kende stijl te behouden. Bij het verlenen van aanleg- en bouwvergunning zal dan ook terdege rekening gehouden worden met de gestelde nor men. Omwonenden van Huis ter Leede drongen er gister avond bij de gemeente op aan de agrarische bestemming van de historische boederij zeker te stellen: „Het is een vrij charmant gebouw, het zou jammer zijn als het in de toekomst gebruikt zou wor den voor kantoorruimte of als wooneenheid", merkte een van de woordvoerders op. Tevens werd bij deze ge legenheid geageerd tegen de bouw van een garage, zoals die werd voorgesteld door de bewoner van het hoofdge bouw. Met name tegen de hoogte van dit geplande ge bouw werd bezwaar aangete kend. Het bestemmingsplan Huis ter Leede dat tot stand is ge komen na een lange periode van voorbereidend werk zal nog enige tijd ter visie liggen voor de bewoners van Sas senheim alvorens het defini tief het voortbestaan van dit markante-historisch waarde- volle-buiten zal waarborgen. Burgemeester S. Jonkman heeft gistermiddag als eerste de restauratie van het Spinozahuis ter hand genomen. Hij startte de restauratie van dit 300 jaar oude pand officieel door een van de praktisch vermolmde luiken van haar haken af te nemen. De burgemeester was verheugd dat de Vereniging Het Spinozahuis zoveel heeft ge daan om het huis van de beroemde middel eeuwse filosoof op te laten knappen. Niet alleen aan de buitenkant moet er veel gedaan worden, ook aan de inventaris mankeert het nodige. De boekerij moet grondig opgeknapt worden, evenals het meubilair. In het museum van het Genootschap Oud Rljns- burg is momenteel een expositie te zien van Rijnburgers die Rijnburg laten zien. Daar hangt ook werk van een kunstschilder die vijf van zijn werken wil verkopen ten behoeve van de res tauratie van het Spinozahuis. Voorzitter ad inte rim C. de Deugd van de vereniging verklaarde dat er een permanent onderhoudsfonds in het leven geroepen zal worden voor net Spinoza huis. Het Genootschap Oud Rijnsburg is een restauratie-actie begonnen en heeft al aardig wat giften binnen. Tijdens de ledenvergadering op 23 mei zal het eindbedrag bekend worden gemaakt. De restauratie wordt uitgevoerd door aannemer N.W. Meijer uit Leiden en zal drie maanden In beslag nemen. Voor de bouwva- kantie hoopt de vereniging het huisje, waarvan een gedeelte als museum is ingericht, te hero penen. „_rgers pakken 'ooBT,mfietsdief Een 14* To» jongen uit Leidschen- gisteren aangehouden twee burgers vanwege iromfietsdiefstal. De jon- T*_iep met de bromfiets in ló.30[ecreat'eschaP »^e Heu* Tel. in Leidschendam en ver- lATlEIe volgens de twee man- hopvallend gedrag". Zij hem mee naar het poli- :au, waar hij bekende lij de bromfiets gestolen winkelcentrum Leid- J;en jaar geëist l^ens moord l«f ]HAAG/LEIDEN De. leur—generaal bij het ge- vrijyho* in Den Haag, mr. H. n paf, heeft gisteren negen cel geëist tegen twee in ""Haag wonende 24-jarige j qq jen. Zij worden verdacht 2,let doden van de 42-jarige liaar M. Vermeer. Deze sldinf in juli vorig jaar ge- pdle,fi aangetroffen in zijn aan de Broekslootka- De verdachten werden de rechtbank in Den tot zeven jaar cel veroor- Zij gingen in hoger be- kingen omdat zij volgens elf onschuldig zijn. bannen ontkenden aan- ^lelijk Vermeer ooit te heb- Ijezien of gesproken. Ge- 9 ti verklaarden echter de kort voor het overlijden termeer samen te hebben n. Daarna werd het toffer niet meer gesigna- De verdachten gaven ip toe dat ze Vermeer in MAcafé hadden ontmoet en icighem mee naar zijn huis n gegaan om koffie te ten en een te verhuren ïr te bekijken. Vermeer Se jongens hebben laten in dat hij zich seksueel tot aangetrokken voelde. De is volgens eigen zeggen daarna uit de woning aan foekslootkade vertrokken, (ider vertelde dat hij zich „i Vermeer heeft laten brengen. Ze voelden zich door Vermeer bele- zo verklaarden ze don- H- frocureur-generaal zei er- overtuigd te zijn dat de ins Vermeer hebben ge- l Het motief zou die bele- |C'g kunnen zijn. Toch acht- sQfeber roofmoord evenmin sloten: de ene verdachte ■«volgens hem in het bezit IjVermeers horloge, de an- |^van een trainingspak van I ilachtoffer. De verdachten iun advocaten stelden dat spullen slechts identiek mmJian die van Vermeer, praak 2 april. VOORHOUT De gemeente raad van Voorhout stelde gis teravond 50.000 gulden be schikbaar ter voorbereiding van de openbare school in de wijk Oosthout. Op aandringen van de Vereniging Voor Openbaar Onderwijs in Voor hout zal met ingang van het schooljaar 1987/1988 met het onderwijs aan deze school worden gestart. Het tot stand brengen voor 1 augustus 1987 van een permanente voorzie ning voor de openbare basis school op het daarvoor in het bestemmingsplan gereserveer de perceel aan de Oosthout- laan is praktisch onmogelijk. Vanwege de zeer hoge kosten heeft het college afgezien van een noodvoorziening voor de nieuwe school. Momenteel wordt gezocht naar andere mogelijkheden om de start per 1 augustus 1987 mogelijk te maken. Tijdens de gemeente raadsvergadering bleek dat het merendeel van de raadsle den een tijdelijke oplossing zag in het onderbrengen in de bo venverdieping van het Sociaal Edukatief Centrum. Burge meester T. van de Wouw noemde een andere mogelijk heid, leegstaande lokalen in de Anthoniusschool, meer ge schikt als noodvoorziening. „Maar" aldus Van de Wouw, „uiteraard zal overleg plaats vinden met de inspectie Van het ministerie van onder wijs is behalve de toestemming voor een openbare basisschool voor 3 groepen voor het jaar 1987, ook toestemming gege ven voor een protestands Christelijke school voor 2 groepen en een Rooms Katho lieke school voor 4 groepen. Deze laatste 2 scholen zullen starten in het schooljaar 1988. Vrouw gedood bij aanrijding De 73-jarige mevrouw J. Doove uit Den Haag is gistermiddag in Noordwijk om het leven gekomen bij een aanrijding. Het ongeluk gebeurde op de kruising Herenweg/De Krom/secundaire weg. De vrouw zat als passagier in de auto bij haar man, een 69-jarige inwoner van Den Haag. Het echtpaar reed op de secundaire weg. De bestuurder verleende geen voorrang aan een 43-Jarige bestuurder van een Volkswagenbus, die op de Herenweg reed. De bus boorde zich in de zijkant van de Haag se auto. Daar raakte het slachtoffer bekneld. Zij overleed ter plaatse. Bij de aanrijding werd ook nog een derde auto geraakt. De automobiliste, een 36-jarlge vrouw uit Katwijk stond voor de krui sing te wachten. Alle bestuurders bleven ongedeerd. Bureau voor rij-examens wil monopolie CBR doorbreken LEIDEN Als het initiatief genade kan vinden in de ogen van minister Smit-Kroes van Verkeer en Waterstaat, komt er bin nenkort een tweede rij-examenbureau, waarmee een eind komt aan het huidige monopolie van het CBR op dit gebied. Het nieu we bureau, dat nog geen naam heeft, zal landelijk opereren en in Zoetermeer vestigingsplaats kiezen. Volgens W. A. G. Westerlaken uit Rijswijk, die het project met G. R. de Senerpont Domis uit Zoetermeer heeft opgezet, is het geenszins de bedoeling van de initiatiefnemers te suggereren dat het CBR zijn taken niet naar behoren zou verrichten: „Maar het lijkt ons nuttig als er twee bureau's komen, die enerzijds elkaar dwingen optimaal te blijven werken en anderzijds bepaalde doelgroepen betere kansen bieden". Met dat laatste doelt hij op een categorie mensen die, om wat voor reden dan ook, grote moeite heeft het verkeersexamen met goed gevolg af te leggen. „Nervositeit is een van de grootste handicaps op dit gebied, waardoor velen veroordeeld worden tot een oeverloze lijdens weg van keer op keer zakken voor het rij-examen", aldus Wes terlaken. „Het is bij voorbeeld een publiek geheim dat vrouwen Het bureau wil daartoe de examentijd verlengen tot een i ka lii het CBR duurt het pr; Ook streeft het nieuwe bureau ernaar de wachttijd tussen aan stellen. Bij het CBR duurt het praktijk-examen een half uur. vraag en oproep voor het rij-examen te bekorten. Bij het CBR duurt die gemiddeld 10 tot 13 weken. Het nieuwe bureau wil zelf de hoogte van het examengeld gaan bepalen. Het CBR kan dat niet, omdat de minister van Verkeer en Waterstaat de hoogte van' de tarieven vaststelt. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat reageert voorlopig sceptisch op het initiatief: „Artikel 102 van het Wegenverkeers reglement bepaalt dat rijvaardigheidsbewijzen „kunnen worden afgegeven door een hiertoe door de minister gemachtigd bu reau Wettelijk is er dus geen belemmering voor een tweede bureau naast het CBR. Of de minister genegen zal zijn een twee de machtiging af te geven, is echter een tweede. Er zou een felle concurrentiestrijd kunnen ontbranden, en het is de vraag of de eenheid van behandeling en de verkeersveiligheid daarmee ge diend zijn". Identiteit vrouw bekend LEIDSCHENDAM De identiteit van de jonge vrouw die gisteren apathisch op de rijksweg bij Leidschen dam werd gevonden, is be kend. De vrouw is 23 jaar oud en komt uit Den Haag. Ze is psychiatrisch patiënte. De inrichting waar zij ver blijft had gisteren bij de Haagse politie aangifte ge daan van haar vermissing. De vrouw ligt nog steeds in ziekenhuis Antoniushove. OEGSTGEEST Het af stoten van het Drieluik is de goedkoopste oplossing. Dat blijkt uit verschillen de alternatieven die B en W van Oegstgeest aan een raadscommissie hebben voorgelegd. Volgende week dinsdag komt de commissie welzijnsplanning in een extra commissieverga dering bijeen. Een belangrijk punt van bespreking is dat waarin de gemeente het afsto ten van Het Drieluik aan de Geversstraat aanhangig maakt. In het kader van de bezuinigingen wil het college K&O-Oegstgeest en de Streek - muziekschool respectievelijk in de leegkomende kleuter school in het sousterrain van het Aert- van Nesflat en in het nieuw multifunctionele cen trum in de Oegstgeester wijk Haaswijk onderbrengen. Tij dens een eerder gehouden commissievergadering had met name K&O verzocht prijs kaartjes te hangen aan de ge volgen van afstoten van Het Drieluik en het in exploitatie nemen van andere ruimtes. B en W presenteren de com missieleden thans een zevental alternatieven waarin behoud van Het Drieluik én het afsto ten van dit centrum aan de Geversstraat aan de orde ko men. Het college gaat er van uit, dat de exploitatie van het MFC jaarlijks op 157.000 gul den komt. Brengt men zoveel mogelijk aktiviteiten bijeen in het MFC en maakt men géén gebruik meer van Het Drie luik dan komt men op voorde lige verschillen uit die oplopen tot in de buurt van één ton. In andere gevallen zoals het niet- afstoten komt men uit op te korten. Deze zijn echter in en kele gevallen niet alarmerend zoals een bedrag van 6000 gul den, zijnde het goedkoopste al ternatief. Daarin wordt uitge gaan van: Het Drieluik niet sluiten, een van de peuter speelzalen wordt gehuisvest in het Aert van Nesflat, de twee de peuterspeelzaal wordt over gebracht naar het multifunc tioneel gebouw en de aktivftei- ten van K&O die nu plaats vinden in het gemeentecen trum aan de Lijtweg zullen worden overgebracht naar het multifunctioneel centrum. Concert Diverse amateur-musici uit de regio verzorgen morgen een amateurconcert in mu ziekcentrum Artopa aan de Grevelingstraat 50 in Lisse. De aanvang is 20.15 uur, de toegang is gratis. Zang en muziek Molenvaart De IJsclub De Molen vaart in Leidschendam houdt van avond om 20.00 uur op de kunstijsbaan in Leiden de jaarlijkse clubkampioen schappen. Inschrijven is mo gelijk vanaf 19.30 uur. Horeca De Horeca Vereniging Noordwijk houdt maandag in hotel Zeezicht een alge mene ledenvergadering. De agenda meldt onder meer het financiële verslag en de Stichting Noordwijk Promo tion. Aanvangstijdstip is 20.00 uur. Tenniskoopbeurs Lawn Tennis Vereniging Ze venhoven houdt morgen van 10.00 tot 13.00 uur een koopbeurs van tennisartike- len in de kantine van de vereniging aan de Stations weg. Artikelen kunnen van avond nog ingeleverd wor den bij Edda Rekers, Hertog Albrechtstraat 2, Zevenho ven. tel. 01723-8969. Jeugdinstuif In het kader van de aktie voor de verbouwing van het liturgisch centrum in de Hervormde Pauluskerk aan de Warm onderweg te Oegst geestwordt er morgenmid dag van 15.00 tot 17.00 uur een jeugdinstuif gehouden in het gemeentecentrum aan de Lijtweg. De entree is gratis. Voor een deelnemerskaart a een gulden kan men aan een groot aantal aktiviteiten deelnemen zoals het bezoe ken van een optreden van 'n goochelaar, het bekijken van een modeshow of videofilms. De jeugdinstuif is bedoeld voor de leeftijd van 4 tot 16 jaar. Feestmiddag In de openbare bibiliotheek te Oegstgeest wordt morgen van 13.30 uur tot 15.30 uur een feestelijke afsluiting van het leesprogramma smake lijk eten gevierd. De jeugd van 5 tot 10 jaar is van harte welkom. Het theater Popjekt speelt „Het beest van me neer Racine", gebaseerd op het prentenboek van Tomi Ungerer. Rond 14.15 uur worden er een aantal crea tieve aktiviteiten gehouden en om 15.15 uur volgt de be kendmaking van de prijs winnaars die de kleurplaten- wedstrijd „Beleg je eigen bo terham" hebben gewonnen. De entree bedraagt een rijksdaalder. Verenigingendag In de Koudekerkse Ridder hof wordt morgen weer een verenigingendag gehouden. Vanaf 10.00 uur zal er gele genheid zijn voor diverse Koudekerkse verenigingen om zich met een standje te presenteren. Er zullen de ge hele dag voor diverse de monstraties gegeven worden op het gebied van sport, mu ziek, jeugd- en jongeren werk. De toegang is gratis. Ruilbeurs Gemeenschapscentrum De Poel in Lisse houdt morgen voor de tweede maal de gro te ruilbeurs voor de model bouw. Liefhebbers van mo deltreinen, auto 's, vliegtui gen en dergelijke kunnen tijdens op de beurs terecht. De beurs is in de grote zaal van het Poelhuys en wordt gehouden van 10.00 tot 16.00 uur. De mensen die een tafel willen huren om hun in breng op uit te stallen kun nen om 08.00 uur zal in de zaal terecht. Toegang een gulden. The Boxx De popgroep The Boxx is morgenavond te gast in Het Kasteel aan de Concertweg in Alphen aan den Rijn. Het optreden begint om ne gen uur. De entree bedraagt zeven gulden. ken morgen mee aan een zang- en muziekavond in het Evangelisch Ontmoe tingscentrum De Ark aan het Picképlein in Noord wijk. Ze begeleiden zichzelf op gitaar. De muziekavond begint om 20.30 uur, de toe gang is gratis. Oud papier In Oud Ade wordt morgen vanaf 8.00 uur weer huis- aan-huis oud papier opge haald voor de Stichting Ons Dorpshuis. De container voor dit doel staat aan de Pastoor Geurtsstraat. Reumafonds De collecte voor het Natio naal Reumafonds heeft in Hoogmade 1.096 gulden en tien cent opgebracht. Vorig jaar was dit 870 gulden en tachtig cent. Apartheid De werkgroep Leiderdorp tegen Apartheid heeft een teken- en stelwedstrijd geor ganiseerd voor de lagere scholen in Leiderdorp. Op tien basisscholen is er in de bovenbouw aandacht be steed aan apartheid, racisme en discriminatie en de kin deren hebben naar aanlei ding daarvan posters en ge dichten gemaakt. Deze wor den morgen door een jury beoordeeld. Van de inzen dingen wordt een expositie gemaakt die vanaf maandag te zien is in het gemeente huis van Leiderdorp. De winnaars worden op woens dag 25 maart om 15.00 uur bekend gemaakt. Cursussen K&O Katwijk houdt dit voorjaar verschillende cur sussen als daar voldoende belangstelling voor is. Het zijn de vakantietaalcursus sen Frans, Spaans en Ita liaans (vanaf dinsdag 12 mei, 60 gulden) en kledingmaken voor beginners en gevorder den (vanaf 12 mei, 80 gul den). Nadere inlichtingen: tel. 01718-16400 (9-12 uur). Collecte De reumacollecte heeft in Zoeterwoude-dorp 2.280 gulden opgebracht. Vorig jaar was het 2.300 gulden. Jeugddienst In de NH-kerk aan de Sas- senheimse Hoofdstraat wordt zondag vanaf 19.00 uur een oecumenische jeugd dienst gehouden. met als voorganger pastor R. Kuy- pers, uit De Lier, aanvang zeven uur. Het thema van de dienst is „Hoe kan ik van mezelf houden?" Medewer king wordt verleend door het Interkerkelijk jongeren koor Edoza uit Hoofddorp. Vogelexcursie De Vogelwerkgroep Koude kerk/Hazerswouae houdt zondag een vogelexcursie door park Cronesteijn in Leiden. Startpunt is om 9.00 uur bij de parkeerplaats bij café-restaurant Cronesteijn aan de Vlietweg 2 in Leiden. De aandacht gaat vooral uit naar bos- en struweelvogels en de broedvogelkolonie van de blauwe reiger. Strandwandeling De IVN afdeling Noord wijk houdt zondag een strandwandeling onder lei ding van natuurgidsen. Van het parkeerterrein Wantveld (achter de vuurtoren) begint men om 14.00 uur aan de ex cursie, die ongeveer 1 uur en 3 kwartier zal duren. De Animo 's De Scheveningse groep De Animo's, bestaande uit twee zangeressen, een drummer en een accordeonist, treedt morgenavond op in Café- Restaurant De Fransche Brug aan het Westeinde in Roelof arendsveen. Het op treden vindt plaats tussen 19.30 en 22.00 uur. Reserver en kan via telefoonnummer 01713-2419.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 17